Erkeklere Yıl Dönümü Hediyesi

Erkek eşe evlilik yıl dönümü hediyesi
Erkek Eşe En Güzel Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri

Evli çiftler için evlilik yıl dönümün anlamı son derece önemlidir! Çünkü geçmişte bugün, bütün bir geleceği birlikte geçirmek için birbirlerine "Evet" dedikleri günün yıl dönümüdür! Elbette ki bu özel gün, en romantik ve en özel şekli ile kutlanmayı hak eden bir gündür! Evlilik yıl dönümü yaklaştıkça, eşler arasında gizliden gizliye hem bir sürpriz, hem de bir hediye arayışı başlar! Bu özel günde eşinize ne gibi sürprizler yapmayı planlıyorsunuz bilemeyiz ama, evlilik yıldönümü hediyeleri için çok doğru bir hediye sitesinde olduğunuzu müjdelemek isterim! Çünkü bu yazımızda erkek eş için birbirinden güzel ve romantik yıl dönümü hediyeleri sizi bekliyor olacak! Ağırlıklı olarak kişiye özel hediyeler seçtiğimiz yıl dönümü hediyeleri içerisinde, bütçenize uygun ucuz fiyatı ile de öne çıkan hediyeler seçmeyi de ihmal etmedik! Yine hediye fikirleri veren bu yazımızda, erkeğin hobilerine yönelik eğlenceli ve esprili hediyeler de bulabileceksiniz! 

Eşiniz için özenle ve dikkatlice seçilmiş bir hediye, tıpkı senaryosu güzel yazılmış bir aşk filmi gibidir! Ya da en güzel duygulara tercüman olacak ve dinlemekten asla bıkmayacağınız çok güzel bir aşk şarkı gibidir. Hediyelerin de konuştuğunu ve bir şeyler anlattığını biliyor muydunuz? İnanmayacaksınız ama hediye, dilinden anlayana çok şeyler ifade eder! Özlem, mutluluk, takdir, şükran, minnet, aşk, meşk, hasret, gibi bir çok duyguyu içerisinde barındırır. Dediğimiz gibi tabi ki, hediyenin dilinden anlayabilene! Hediye, bir kalbin söylemek istediğinin ete kemiğe bürünmüş halidir! Onunla özür dileyebilir, affedilmeyi isteyebilir, saygınızı, sevginizi ve aşkınızı ifade edebilirsiniz!

Evlilik yıldönümünün sizin için çok özel bir gün olduğunu ve büyük anlamlar içerdiğini tahmin edebiliyoruz. Ancak şunu bilmelisiniz ki, bu özel günü kutlama saati geldiğinde, siz susacaksınız, yerinize O'nun için seçmiş olduğunuz hediye konuşacak. Evlilik yıl dönümünüzde duygularınızı, eşinize olan sevginizi, sizin yerinize hediyeler anlatacak! Hem de, seçeceğiniz hediyenin şekline ve özelliklerine göre öyle bir gün de değil, belki bir ömür boyu. Her zaman şunu söyleriz; Hediye bir objeden veya nesneden çok daha ötesidir. Hediye bir duygu yığınıdır ve canlıdır! Tıpkı bir fotoğraf gibidir, her bakıldığında o günü hatırlatır. 

Şimdi derin bir nefes alın ve lütfen koltuklarınızı dik konuma getirin, biraz sonra sıcak ve soğuk içecek servisimiz başlayacaktır. Sizin için kendi beğenilerim ile evlilik yıl dönümü için alınabilecek en güzel hediyeleri belirlemeye çalıştım. Elbette beğeniler kişiden kişiye değişebilir ve bazı arkadaşlar hediye önerilerimi beğenmeyebilir! Buna da saygı duymaktan başka çare yok! 

Evlilik Yıl Dönümü Hediyeleri


Erkeğe Evlilik yıldönümü hediyesi & Füme Kravat Mendil Seti

eJOYA-Kravat & Mendil-Füme
Keşke erkek için takım elbiseye alternatif olabilecek ya da seçenek olabilecek başka bir kıyafet daha olabilseydi! Ama maalesef bugüne kadar, erkek için tasarlanmış olan hiçbir kıyafet, takım elbisenin erkeğe verdiği şıklığın yanına bile yaklaşamadı! Takım elbise, şık ve dış görünümüne hassas olan erkeğin her zamanki tercihi olmaya devam ediyor! O halde erkeğe alınabilecek evlilik yıldönümü hediyesinin ne olacağı da kendiliğinden ortaya çıkıyor! Takım elbisenin şıklığını daha da arttıracak kravat ve mendilden oluşan harika bir aksesuar! Yukarıda görselini görmüş olduğunuz eJOYA marka Kravat ve Mendil, farklı bir çok renk seçeneği ile birlikte, erkek eşe hediye edilmek üzere sizi bekliyor! 

En Güzel Evlilik yıldönümü hediyesi & Kırmızı Kravat Mendil Seti

Kırmızı Kravat ve Mendil Seti
eJOYA marka Kırmızı Kravat ve Mendil, özellikle koyu renk takım elbise içerisinde giyilen, beyaz ve açık mavi gömlek ile birlikte mükemmel bir kombinasyon sağlayacaktır. Yukarıda yer alan füme renk kravata alternatif olarak kırmızı renk kravat ve mendil eklemenin de yerinde olacağını düşündüm! Bu ürün de özel hediye kutusu içerisinde, erkek dostlarınıza, arkadaşlarınıza, patronunuza ya da sevgili babanıza evlilik yıldönümünde armağan edebileceğiniz en güzel hediye seçenekleri arasındadır.

Erkek için Evlilik Yıldönümü Hediyesi & Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve
Anılarımızı tazelemek ve o özel anlara geri dönmek için fotoğraf biriktiririz! Bazen bir fotoğraf karesi o kadar çok duyguyu bir arada yansıtır ki, bu fotoğraf diğer fotoğraflar içerisinden sıyrılır ve bizim için en değerli fotoğrafa dönüşür! Elbette ki, fotoğraf karesinin kıymetli olmasının en önemli nedeni, içerisinde bulunan kişiler ve fotoğrafın çekilmiş olduğu o özel andır! Eşiniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğraf karesi bir de çok anlamlı bir çerçeve ile bütünleşirse en güzel evlilik yıldönümü hediyelerinden biri kendiliğinden ortaya çıkıveriyor. Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve içerisine, en güzel fotoğraf karesini yerleştirin ve eşinize evlilik yıldönümü hediyesi olarak sevginizi sunun! Üzerine isimlerinizin ve sizin için önem arz eden bir tarihin işleneceği Kişiye Özel Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve, romantik olduğu kadar son derecede dekoratif bir ürün!

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve
Eminim ki, bir gün sevginizi bir taş aracılığı ile sevdiklerinize gösterebileceğiniz, aklınızın ucundan bile geçmemiştir! Ama günümüz teknolojisi ile bu artık mümkün! Kalbinizdeki sapasağlam sevginizi bir hediyeye dönüştürmek isteseydiniz bu herhalde olsa olsa bir taş olurdu! İşte bu fırsatı ayağınıza kadar getiriyorum. Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve üzerine eşiniz ile birlikte en güzel fotoğrafınızı bastırın! Nihayetinde ortaya çıkabilecek en güzel evlilik yıldönümü hediyesi Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Granit Taş Çerçeve ile çıkıyor! Destek ayakları sayesinde, masa üzerine rahatlıkla konumlandırılabilen bu özel taş çerçeve, günün her saatinde sizi eşinize hatırlatabilecek çok özel bir armağan!  

Erkeklere Evlilik yıldönümü hediyesi & Casio Erkek Kol Saati

Casio Erkek Kol Saati EF-551D-7A
Erkeğe evlilik yıldönümünde kol saati hediye etme düşüncesi, eminim ki bir çok takipçimiz için klasik bir hediye anlayışı olarak gelebilir! Ne var ki, erkeğe hediye seçeneklerinin kıt olduğu bir ortamda, kol saatinden daha iyi bir düşüncesi olan varsa, lütfen bir adım öne çıksın! Görmekte olduğunuz kol saati, bir Dünya markası olan CASIO'ya ait! Şıklığına, dış görünümüne önem veren erkeklerin aksesuar olarak bileklerinde taşımak isteyecekleri Casio Erkek Kol Saati (Model:EF-551D-7A), göz kamaştıran şıklığı ile diğer saat modellerine göre bir kaç adım önde! Çelik bir kasası ve kordonu bulunan bu kol saati, 2 yıl pil ömrüne sahip! Aynı zamanda üzerinde kronometre bulunan Casio Kol Saati, Saf kristalden bir cam yüzeye sahip! Daha da ilginç olanı, bu saati evlilik yıldönümünde hediye ettiğiniz eşiniz, denizde 100 metre derine bile dalsa, ürün su geçirmiyor! Nasıl bu ürünün mükemmel bir erkek hediyesi olduğunu ve evlilik yıldönümünde hediye edilebilecek en iyi seçenekler arasında olduğu konusunda sizi ikna edebildim mi?

Erkeğe Evlilik yıldönümü hediyesi & Police Güneş Gözlüğü

Police Unisex Güneş Gözlüğü
Özellikle yaz dönemlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan güneş gözlüğü, erkek eşe evlilik yıldönümü hediye listemize hızlı bir giriş yapıyor! Bu ürünü evlilik yıldönümü hediye listemize alış sebebimiz oldukça net ve basit: Yaz yaklaşıyor! Erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize otomobil kullanırken, plajda ya da kumda kullanabileceği ve üstelik bir dünya markası olan POLICE güneş gözlüğü hediye edebilirsiniz! Police Marka Günes Gözlügü %100 Orijnal bir üründir! %100 UV korumalı olup gözlerinizi güneşin zararlı ışıklarından korur! Üzerinde yer alan gözlük camı 2 yil garantili olup, orijinal kutusu içerisinde silme bezi ve garanti belgesi bulunmaktadır!

Erkeğe Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti

Erkeğe Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti
Erkeğe şıklığı ile göz kamaştıracak, görenleri ise kıskandıracak özel bir hediyeye hazır mısınız? Kırmızı şıkır şıkır hediye kutusu içerisinde, üzerinde hediye edeceğiniz erkeğin isim yazılı olacak şekilde, 1 adet kırmızı çakmak ve 2 adet pilot kalem Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti! Erkek arkadaş, baba, erkek eş ve erkek sevgili için, son derece kullanışlı ve son derece özel bir hediye arayanlar için mükemmel bir seçim. Sevgiliniz, daha bu hediye kutusunu açar açmaz, gözlerindeki mutluluğa siz de şahit olacaksınız! Erkeklerin günlük yaşamında en fazla kullandıkları kişisel eşyaları, ceket ceplerinde asılı duran kalemler ve sigaralarını yakmak için kullandıkları çakmakları yer alır. Bu hediye seti işte tam da erkeklerin en çok kullandıkları ürünleri konu almış! Mükemmel bir hediye kutusu içerisinde satışa sunulan Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti ile, sevgililer gününde erkek sevgilinize, evlilik yıldönümünde eşinize, babalar gününde de babanıza hediye edebileceğiniz çok özel bir hediye! Şık kutusu içerisinde yer alan bu ürünlerin tamamı ise belirttiğimiz gibi kişiye özel!

Erkeğe Kişiye Özel Gümüş Kaplama Oval Kol Düğmesi

Erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi
Her zaman şıklığına ve dış görünüşüne dikkat eden ve klasik giyimden hoşlanan erkekler, takım elbisesine, gömleğine ve kravatına çok özen gösterirler! Bu yüzden erkekler, şıklığın tamamlayıcıları; deri kemer, cüzdan, kravat iğnesi gibi, yaka iğnesi gibi aksesuarlara karşı da kayıtsız kalamazlar! Evlilik yıldönümünde, erkek eşe kendi isminin baş harflerine özel, son derece şık ve tasarım hatları itibari ile oval Kol düğmeleri armağan etmek ister misiniz? Kişiye Özel Gümüş Kaplama Oval Kol Düğmesi ile, takım elbisenin erkeğe vermiş olduğu o şıklık, bir seviye daha yukarı taşınmış olacak! Sipariş etmeniz durumunda, armağanınız son derece şık bir hediye kutusu içerisinde gönderilecektir.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri & Minyatür Saatler

3 boyutlu Saatler
Erkek ve bayanlar için farklı modelleri olan Minyatür 3 Boyutlu Kol Saatleri birbirinden renkli ve birbirinden güzel! Saat tasarımlarına yepyeni bir yorum getiren Minyatür Saatler ile bileklerinize şıklık geliyor! İncecik ve akıl almaz tasarımı ile görenlerin tekrar bakmak isteyeceği bu özel saatler içerisinde, adeta gerçek yaşamdan kesitler var! Küçük ve hatta mini minnacık objeler ile 3 boyut özelliği kazandırılan Minyatür 3D Kol Saatleri hediye edilmek üzere sizi bekliyor! Çizilmek cam, çelik ve paslanmaz gövde, deri kol kemeri ile tasarım harikası bir kol saati! Eyfel Kulesi, 3 boyutlu güller, alış veriş ikonları, düğün ikonları daha bir çok 3 boyutlu figür bu incecik tasarım içerisinde hayat buluyor! Tarz ürünlerden hoşlanan erkek arkadaşınıza sıra dışı ve ilginç bir kol saati, evlilik yıldönümü hediyesi olarak düşünüyorsanız, Minyatür Kol Saati müthiş bir hediye!

İki Fotoğraflı-Sihirli Çay & Kahve Kupası

erkeklere en iyi Evlilik yıldönümü hediyesi
Evlilik yıldönümünde sevgiliniz bu hediyeye bayılacak. Bir hediye, ancak bu kadar özel ve ilginç olabilir. Bu sözü söyledikten sonra hemen, neden özel ve ilginç olduğunu izah edeyim. Şimdi güzel ve sizin için anlamı olan iki adet fotoğrafınızı verdiğim linkte "Resim Ekle" kısmından ekliyorsunuz, buraya kadar her şey normal, asıl işin can alıcı noktası; bu bardak size geldiğinde siyah bir kupa olarak geliyor ve ne zaman ki içerisine sıcak içecek koyarsanız, o siyah renk yerini sizin fotoğrafınıza bırakıyor. Harika bir fikir bence. Eşinize sürpriz Evlilik yıldönümü hediyesi arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Bardağa eşinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğraf ekletip bu ürünü, Evlilik yıldönümünde hediye edin, eminim eşiniz bu hediyeye bayılacak. Çünkü cidden çok orijinal bir hediye...

Erkek Evlilik yıldönümü hediyesi & Özel Deri Kutuda Kişiye Özel Gömlek

Erkek gömlek modelleri
Erkek hediyeleri denilince bayanların aklına ilk gelen hediye ürün Gömlektir. Ancak, bu noktada sevgili bayanlara tavsiyemiz, erkek arkadaşınıza, eşinize veya babanıza şayet gömlek hediye edecekseniz, bunu daha özel hale getirmelisiniz. Nasıl mı? Tamamen kişiselleştirilebilir gömlekler ile. Ya da piyasada en çok bilinen adı ile Kişiye/İsme Özel Gömlek hediye ederek. Kişiye Özel Gömlekler sadece, hediye edeceğiniz kişinin adına düzenlendiği için, hediyeniz çok daha anlamlı ve özel bir hale gelir. Şimdi sizlere önereceğim erkek gömleği de yine isme özel gömleklere çok güzel bir örnek. Özel siyah deri kutusunda, hediye edilmeye hazır, son derece şık Kişiye Özel Nakışlı Gömlek erkek arkadaşınıza, erkek eşinize, özel günler için hediye edebileceğiniz mükemmel bir ürün. Bu arada gömlek siparişinizi verirken, ürün bedenini, rengini ve yakanın içine sizin belirleyeceğiniz hangi yazının yazılmasını istiyorsanız, tüm bunları belirtmeyi unutmayınız...  Harfler yazan yere, erkeğin isminin baş harflerini, ürün yazısı kutusuna da, yakanın içine yazılacak kısa mesajınızı yazınız. Baş harfler sağ manşete ve sol cep üzerine yazılacaktır. Bu kaliteli ve şık Kişiye Özel Gömleğin markası frenzy'dir. Gömlekler kol düğmesine uygun değildir. 

Erkeğe Hediyeler - Hediyelik Sevimli Aşıklar Duvar Saati

sevgiliye hediye
Sevgiliniz ile sene boyunca acı tatlı bir çok paylaşımda bulundunuz. Yeri geldi hiç olmadık anlarda birbirinizi üzdünüz, yeri geldi romantizmin en kralını yaşadınız. Şimdi ise yüzleriniz tatlı bir tebessümü hak etti. Şirin Aşıklar Duvar Saati, hediyenize hem, tebessüm, hem de romantizm katmaya geliyor. Tamamen kişiye özel olarak düzenlenen Duvar Saati üzerinde yer alan aşıklar ise siz ve sevgilinizden başkası değil. Sevgilinizin evlilik yıldönümünde yüzünde gülücüklere neden olacak Şirin Aşıklar Duvar Saati, en esprili ve romantik evlilik yıldönümü hediyelerinden biri. Üzerinde el ele tutuşmuş şirin aşıklar bulunan duvar saatini sizin yazacağınız kısa mesaj şekillendiriyor. Özel bir baskı tekniği olan sublimasyon kullanılarak üretilmiş olan bu şirin duvar saati, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Sevgilinize unutulmaz bir evlilik yıldönümü hediyesi düşünüyorsanız bu şirin ve son derece sevimli duvar saati tam size göre bir hediye  ürün. Bu arada Şirin Aşıklar Duvar Saati'nin iki farklı büyüklükte model seçenekleri var.

Erkeklere Hediye & Kişiye Özel Matara Seti

babalar Günü Hediyesi
Erkek Arkadaşınız ya da eşiniz piknikte mangal yapmaya çok mu hevesli? Gelin bu keyfini ikiye katlayacak özel bir Evlilik yıldönümü hediyesi verin. nasıl mı? Kişiye Özel matara Seti ile! Sevgiliniz Kişiye Özel Matarasını piknikte, plajda asla yanından ayırmak istemeyecektir. Özel kutusu içerisinde ve paslanmaz çelikten üretilmiş olan son derece kaliteli Kişiye Özel Matara Seti iyi bir Evlilik yıldönümü hediyesi olabilir. Üstelik bu özel matara seti tamamen kişiye özel! vermiş olduğum linkte "Sepete Ekle" butonu üzerinde yer alan kutucuğa Erkek Sevgilinizin adını ve soy adını ekleterek bu ürünü tamamen sevgilinize özel bir hale getirebilirsiniz. Kişiye Özel Matara Seti içerisinde neler var? Sevgilinizin adına düzenlenmiş olan paslanmaz çelikten bir adet matara, 2 adet yine paslanmaz çelikten bardak ve 1 adet de doldurma hunisi. Hepsi şık bir hediye kutusu içerisinde sizleri bekliyor. Evlilik yıldönümünde, sevgiliniz farklı, ilginç ve tamamen kişiye özel bir hediye düşünüyorsanız Kişiye Özel Matara Seti dikkatinizi çekebilir.

Erkeklere Hediye & Kişiye Özel Deri Matara Seti

Kişiye Özel Deri Matara Seti
İki tip erkek vardır. Birincisi; Evinin rahatlığına düşkün, "bir zahmet" gezmeye ya da dolaşmaya çıkan ve dışarıda bomba patlasa perdesini aralayıp dışarı bakmayan erkekler. İkincisi ise, evde bağlasanız durmaz, hafta sonu gelse de ava çıksam, balığa gitsem, halı sahaya gitsem ya da şehir dışına çıksam gibi özgürlüğüne düşkün erkek! Şimdi önereceğimiz erkek hediyesi daha çok ikinci kategoride yer alan erkekler için! Yukarıda siz değerli okurlarım için, paslanmaz çelikten yapılmış olan kişiye özel matara seti önermiştim! Bu ürün dikkatinizi çektiyse, alternatif bi ürün olarak üzeri deri ile kaplı, yine üzerinde isim yazılı Kişiye Özel Deri Matara Seti öneriyorum. Erkeğin bir an olsun, yanından ayırmak istemeyeceği Kişiye Özel Deri Matara Seti, eşinize, babanıza ya da erkek arkadaşınıza bugüne kadar aldığınız en orijinal hediyelerden biri olarak tarihe geçecek. Bu özel setin içerisinde; sigara tabakası, çakı ve matara bulunmaktadır. 

Erkeğe "Seni bu Kadar Çok Seviyorum" Ürünleri

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri
Erkek arkadaşınıza, O'nu ne kadar çok sevdiğinizi şirin bir kupa bardak ile göstermek ister misiniz? Son derece hesaplı, Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri masa saatleri, duvar saatleri, mousepad ve kupa bardaklardan oluşuyor! Bu eğlenceli, komik ve aynı zamanda sevgi taşıyan özel ürünler ile, erkek arkadaşlarınıza, erkek ofis çalışanı arkadaşlarınıza, dostlarınıza, hem kullanışlı, hem de bütçenizi fazla zorlamayacak bu harika ürünlerden hediye edebilirsiniz

Erkeğe Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti

Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti
Kaliteli aksesuar ürünlerine bir dünya para ödemenize gerek yok! Neden derseniz; Günümüz dünyasında markalar, tüketiciyi avlamak için ürünün maliyetinden çok neredeyse reklam ve ambalaj gideri yaparlar! Görmekte olduğunuz ürün erkek için muhteşem aksesuarlardan oluşmuş şahane bir hediye seti! İçerisinde erkek için deri cüzdan, deri kemer ve deri anahtarlık yer almakta! Sizin de aradığın hediye böyle bir şey olsa gerek! Erkek arkadaşınıza evlilik yıldönümünde, uzun yıllar kullanabileceği aksesuar hediye etmek! Karton Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Setinin fiyatının uygun olmasının en önemli nedeni, ambalaj maliyetinin daha düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Yoksa kutu içerisinde yer alan deri aksesuar ürünleri kesinlikle çok kaliteli! 

Rugan Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti

Rugan Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti
Üzerinden yıllar da geçse, sizin bu evlilik yıldönümünde erkeğe hediye ettiğiniz kaliteli deri ürünlerden oluşan bu aksesuar seti, ilk günkü hali ile kalmaya devam edecek! Bir üstte yer alan deri aksesuar ürünlerle ilgili olarak ambalaj maliyetlerinden bahsetmiştim. Bu hediye seti ise üzeri rugan deri ile kaplı daha şık bir hediye kutusunda sahip! Rugan Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti, beylerin gözlerini kamaştıracak kadar şık ve özel bir armağan! İçerisinde yer alan hakiki deri ürünler öyle bir iki senede eskiyecek ürünler asla değil! Bu özel hediye seti içerisinde, çok uzun yıllar kullanabilecekleri kaliteli bir erkek deri kemer ve %100 hakiki deriden yapılmış olan erkek cüzdan bulunuyor! Erkek arkadaşıma evlilik yıldönümü hediyesi ne alabilirim diyorsanız, Rugan Kutulu Deri Cüzdan ve Kemer Seti tam size göre!

Erkeğe Evlilik yıldönümü hediyesi & Suni Deriden Kullanışlı Evrak Çantası

Suni Deri Evrak Çantası
Sözleşmeler, çeşitli evraklar, poliçeler, çek, senet, banka hesap cüzdanları, tablet bilgisayar, anahtarlık, telefon şarj aleti derken, çalışan erkeğin günlük yaşamında en çok ihtiyaç duyduğu şey, tüm bunları içerisinde derli toplu bir şekilde taşıyabileceği genişçe bir evrak çantası oluyor! Dolayısıyla bu da akıllara, erkeğe evlilik yıldönümünde alınabilecek şahane bir evlilik yıldönümü hediye düşüncesi getiriyor! Görmekte olduğunuz ürün, Suni deriden imal edilmiş olan ve %100 birinci sınıf işçilikle yerli üretim bir evrak çantası! Suni Deri Evrak Çantası evlilik yıldönümünde hangi meslekteki erkeklere armağan edilebilir? Başta patronunuz ve babanız olmak üzere, Mühendis, Avukat, Doktor, Muhasebeci, Mimar, Ordu mensupları komutanlar için düşünülebilir!

Erkek için Hediye & Kişiye Özel Gömlek

Kişiye Özel Gömlek
Eşinize kendisini çok özel hissettirecek çok şık bir gömlek hediyesi önereceğim. Kişiye Özel Gömlek erkekler için özel günlerde düşünülebilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden biri. Bu gömlek o kadar özel ki, gömleğin yakasına istediğiniz o sevgi dolu notu yazdırabiliyorsunuz. Gömlek zaten erkeklerin en çok giyindiği kıyafetlerden, bir de bu gömlek kişiye özel bir hale getirilirse o zaman işte hem kullanışlı hem de çok güzel bir hediye oluşturmuş olacaksınız. Sevgiliniz bir bankacı, öğretmen, avukat veya resmi kıyafet giyme zorunluluğu olan bir işte çalışıyorsa, gömlek hediyesi erkek için alınabilecek en doğru hediyelerden. Esmer tenli erkekler için beyaz renk gömlek çok doğru bir renk tercihidir. İşte ben de bu noktada size hem beyaz hem de kişiye özel bir gömlek öneriyorum. Beyaz gömlek hem resmi hem sade erkekler tarafından çok tercih edilen bir kıyafettir. Kişiye Özel Gömleğin yakasına ister değer verdiğiniz, özel bulduğunuz erkeğin ismini yazdırın, isterseniz sizi hatırlatacak özel bir söz. Üstelik Kişiye Özel Gömleğin ceplerine veya kol manşetlerine de istediğiniz ismin baş harflerini yazdırmanız mümkün. Kişiye Özel Gömleğin S-M-L-XL olmak üzere 4 farklı bedeni bulmaktadır. Sitemiz içerisinde daha önce seçmiş olduğumuz diğer gömlek modellerine de bakmak ister misiniz? O halde lütfen bu linke tıklayın: Kişiye Özel Gömlek

Erkeğe Ejoya Marka Gömlek ve Kol Düğmesi

eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi
Oldukça şık kol düğmeleri ve kaliteli yumuşacık dokusu ile beyaz erkek gömleği! İki ürün de, son derece şık hediye paketi içerisinde birlikte yer alıyor! Bir araya geldiklerinde erkeğin dış görünümüne kusursuzluk kazandıracak olan eJOYA Gömlek ve Kol Düğmesi, erkeğe en güzel evlilik yıldönümü hediyelerinden biri! 

Erkeğe Esprili Evlilik yıldönümü hediyesi & Esprili Boxer

Esprili Boxer
Samimi olduğunuz erkek arkadaşınıza, evlilik yıldönümünde şimdi önereceğimiz hediye ile çok bomba bir espri yapmak ister misiniz? Esprili Boxer doğum günü olan erkek arkadaşınızın o an için yüzünü güldürmekle kalmayıp, daha sonraki günlerde de yüzünü gülümsetecek bir neşe kaynağı! Bu Boxer'in ön yüzünde yer alan resim baskısı son derece sıra dışı ve son derece komik! Eğer erkeğe eğlenceli ve komik bir evlilik yıldönümü hediyesi düşünüyorsanız Esprili Boxer tam size göre!

Erkeğe Farklı Evlilik yıldönümü hediyesi & Güçlü El T-Shirt

Güçlü El T-Shirt
Erkek arkadaşınızı evlilik yıldönümünde şaşkına çevirecek bir hediyeye birlikte imzamızı atalım mı? Hazır yaz mevsimi de yaklaşıyorken, O'na sıra dışı bir T-Shirt hediye edebilirsiniz! Üzerinde iki yandan kavramışçasına bir el resmi bulunan Güçlü El T-Shirt, görenleri adeta şaşkına çevirecek! Eğer bu ürünü çok beğendiyseniz, Bu T-Shirt'in bayanlar için de bedenlerinin olduğunu müjdelemek isterim. Sokakta görenlerin bir daha bakmak isteyeceği ilginç tasarıma sahip Güçlü El Erkek T-Shirt, hem eğlenceli, hem de çok dikkat çekici bir evlilik yıldönümü hediyesi olacaktır!

Erkeğe Komik Evlilik yıldönümü hediyesi & Göbekli Adam T-Shirt

Göbekli Adam T-Shirt
Hazır erkek için komik ve dikkat çekici eğlenceli T-Shirt modellerinden bir örnek vermişken, dikkatinizi çeker düşüncesi ile bir model daha eklemek istiyorum! Göbekli Adam T-Shirt, özellikle zayıf erkek arkadaşlarınızda yaratacağı tezatlıkla, sokakta oldukça dikkat çekici olacaktır! Sevdiğiniz, espri kaldıran ve aynı zamanda samimi olduğunuz erkek arkadaşlarınıza ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri arıyorsanız Göbekli Adam T-Shirt seçenekleriniz arasında bulunması gereken bir ürün! 

Erkeğe Farklı Hediyeler & Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

erkek hediyeleri
Kişiye Özel ve Hakiki Deriden imal edilmiş olan Erkek El Çantası ile erkek sevgilinize, eşinize yıllarca kullanabileceği ve sadece onun ismine özel bir deri erkek çanta hediye edin. Günümüzde bayanlar için olduğu kadar erkekler için de çanta taşımak artık ciddi bir gereksinim haline gelmiştir. Bir taraftan cep telefonu, cep telefonu şarj aleti, araba anahtarı, ev anahtarı, cüzdan, içiyorsa sigara paketi derken, artık tüm bunları içine koyabileceği şık bir çanta alma vakti geldi demektir. Üzerinde sevgilinizin, eşinizin adı ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile sevgilinizi çok özel hissettirebilirsiniz. Bu özel ürünün siyah ve kahverengi seçenekleri bulunmaktadır. Kendi zevkinize veya erkek arkadaşınızın zevkine en uygun rengi seçin ve Onu ismine özel deri çanta ile mutlu edin! Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantasının özelliklerine gelince; içerisinde fermuarlı bir göz, 3 adet kart giriş bölmesi, 2 adet kalem gözü bölmesi ve bir adet cep telefonu koymak için bölme bulunmaktadır. Erkek Deri çantanın dışında ise biri fermuarlı olmak üzere 3 adet daha bölme bulunmaktadır. Gerçek ve %100 hakiki deriden üretilmiş olan el çantasının taşıma şekline göre uzun ve kısa olmak üzere iki tane de askısı bulunmaktadır. Bu özel hediyeyi erkek sevgilinizin ismine özel düzenlemek için ilgili bölüme isim yazmayı unutmayın. Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası erkeklere evlilik yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi için düşünülebilecek son derece güzel ve kullanışlı bir hediye.

Evlilik yıldönümü için Erkek Hediyeleri & Paramount Pictures Saatli Duvar Tablosu

Saatli Duvar Tabloları
"4. salonda film başlamak üzeredir." Özellikle sinema meraklılarının çok yakından bildiği film prodüksiyon şirketi "Paramount Pictures"'ın film başlarken çıkan efsane dağ görüntüsü, bu tablo duvar saati üzerinde. Paramount Pictures Sinema seven dostlarınıza tema itibari ile alınabilecek en güzel ve en dekoratif hediyelerden biri. 1.sınıf canvas kumaşa digital baskı tekniği kullanılarak hazırlanmış olan bu dekoratif ürün, fırınlanmış kurutulmuş rus çamından yapılma şasilere, el işçiliğiyle gerdirilerek hazırlanır. Tablo üzerinde yer alan saat, özellikle geceleri seslerden dolayı uyumakta sıkıntı yaşan kişiler düşünülerek "sessiz" bir mekanizmaya sahipti. Son derece kullanışlı ve uzun ömürlü Duvar Saati Tablo, dış etkenlere karşı korunması için çift kat saten vernik sürülmüştür. Sipariş edilmesi halinde ürün, özel kutusunda ve şık ambalaj ile adresinize gönderilir. Pop-art tablolarla evinizin salonuna veya ofisinizin duvarlarına canlılık kazandırabilirsiniz. Ürünün ölçüsü: 30 x 40 cm.dir. Bu harika ürünü erkek arkadaşınıza evlilik yıldönümü hediyesi olarak da armağan edebilirsiniz. 

Evlilik yıldönümü için Romantik Hediyeler & Rengarenk Kalpler Duvar Saati

sevgiliye hediye
İçerisinde çok sevimli kalp figürlerinin yer aldığı bu şık ve son derece romantik duvar saati, kalbinizin sevgi dolu hallerini anlatıyor. Kız arkadaşınızı gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır ve O an kalbiniz yerinden fırlayacak gibi mi oluyor? İşte kalbinizin tüm bu aşk dolu halleri, Rengarenk sevimli kalpler ile süslenmiş bu duvar saatinde bir araya geliyor. Sevgilinize hem romantik, hem de çok şık bir hediye düşünüyorsanız, cıvıl cıvıl ve rengarenk yapısı ile Rengarenk Kalpler Duvar Saati tam sizin için tasarlanmış bir ürün. Üstelik bu son derece şık duvar saati hem güzel, hem romantik, hem de tamamen kişiye özel bir duvar saati. Sevgilinizin veya hayat arkadaşınız olan eşinizin ismini bu saat üzerine bastırabilirsiniz. İçinizde büyük sevgiler beslediğiniz tüm sevdiklerinize, Rengarenk Kalpler Duvar Saati hediye ederek, kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Rengarenk Kalpler Duvar Saati sublimasyon baskı tekniği kullanılarak hazırlanır. Kalıcı olma özelliğine sahip bu renkli duvar saati sevdiklerinize unutulmaz bir hediye olacak... Sevgiliye hediye kategorisi içerisinde Rengarenk Kalpler Duvar Saati mükemmel bir hediye tercihi olacaktır. 

LED Işıklı Araba Lastiği Duvar Saati

erkeklere Evlilik yıldönümü hediyesi
Bazı insanlar için, otomobil sevgisi bir tutkudur. Otomobillere ait haberler, otomobil fuarları, antika otomobiller kısacası otomobillere ait ne varsa, hepsine kulak kesilirler, satın almak veya sahip olmak isterler. Şimdi önereceğim hediye, otomobil sevgisi olanlara yönelik şık bir otomobil lastiği şeklinde duvar saati. Bu duvar saati aynı zamanda Led ışıklara sahip. Yani karanlıkta bile kendisini çok güzel belli eden ve sergileyen bir duvar saati. Yıl Dönümü için orijinal, alımlı, gösterişli bir hediye arayanlar için önerebileceğim en iyi hediyelerden biri. Bu ürünü ister Ofis hediyesi, ister bir ev için dekoratif bir hediye, ya da bayanlar tarafından otomobil meraklıları erkeklere, yıl dönümü hediyesi, Evlilik yıldönümü hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak düşünün. Kesinlikle iyi bir tercih olacaktır.

Erkeğe Anlamlı Evlilik yıldönümü hediyeleri & Kişiye Özel İkili Kalem

Kişiye Özel İkili Kalem Siyah Renk
Erkek patronunuz için özel bir hediye mi arıyorsunuz? İnanın patronunuzun en her gün kaybolan ua da orada burada masa üzerinde unuttuğu onlarca kalemi vardır! Ancak şu var ki, üzerind eknedi isminin yazılı olduğu ve bu kadar şık kalemleri olmuş olsaydı, asla bu kalemleri bir yerlerde unutmaya kıyamazdı! Kişiye Özel Siyah Renk İkili Kalem, öyle sağda solda unutulacak tipte bir kalem asla değil! Çünkü bu kalemlerin üzerinde sahibinin ismi yazıyor! Dahası kaybolsa bile, bu kalemi bulanlar kime ait olduğunu hemen oracıkta anlayacaklar ve bu özel kalem yine tıpış tıpış sahibine geri dönecek! Babanıza, erkek arkadaşınıza, patronunuza, iş yerinizden mesai arkadaşlarınıza evlilik yıldönümü için anlamlı bir hediye düşünüyorsanız Kişiye Özel Siyah Renk İkili Kalem güzel bir hediye seçeneği olarak karşınızda!

Evlilik yıldönümünde Erkeğe Ne Hediye Alınır?

Erkeklere Hediye
Bir erkek için tuttuğu takımın logosu veya renkleri yeryüzünde başka hiçbir şey ile kıyaslanamaz bile. Takımı şampiyon olmuşsa veya o hafta ezeli rekabetten tuttuğu takım galip çıkmışsa, isterse dünya yansın, o erkeğin keyfini hiçbir şey kaçıramaz. Sevgiliniz fanatik bir Galatasaray taraftarı mı? Eğer öyleyse, erkek arkadaşınıza alacağınız Evlilik yıldönümü hediyeleri konusunda neden başka bir maceraya giresiniz ki? Sizin Erkek sevgiliniz için Evlilik yıldönümü hediyeniz aslında daha baştan belli. Gördüğünüz yüzük gümüş ve Galatasaray armalı şık bir yüzük. Belki sizin için romantik bir hediye olmayacaktır ama inanın sevgiliniz için bu hediye başka hiçbir hediye kadar onu mutlu etmeyecektir.

Erkeğe Evlilik yıldönümü hediyeleri & Kişiye Özel Şampanya Kadehi

Erkek için Evlilik yıldönümü hediyesi
Değişik onlarca modeli bulunan, birbirinden güzel şampanya bardaklarından beğendiğinizi seçin ve erkek sevgilinize veya eşinize, evlilik yıldönümü için özel sürprizin hazırlıklarını şimdiden yapmaya başlayın. Evlilik yıldönümünde alacağı bu özel hediye ile, erkek arkadaşınızın çok mutlu olacağını düşünüyorum. Şampanyayı seven sevgiliniz artık bu özel kadehi elinden düşürmeyecektir. Evlilik yıldönümü için hem romantik, hem de çok güzel bir hediye olacağı kanaatindeyim. Ayrıca kişiye özel hediye, hediyeyi alan kişi için daha özel ve anlamlı olduğu için bu hediyeniz Evlilik yıldönümü için gerçekten çok isabetli ve doğru bir hediye tercihi olacaktır.

İsme Özel ve Rüzgarda Sönmeyen Metal Çakmak

Erkek için Evlilik yıldönümü hediyesi
Erkek için Evlilik yıldönümü hediyesi ne alınır? Bu soruyu oturduğumuz bir çay sohbetinde bana soracak olsaydınız size soru ile cevap verirdim. Benim size sorum da; "Erkek sevgiliniz sigara kullanıyor mu?" olurdu. Eğer cevabınız evet kullanıyor ise, erkek için Evlilik yıldönümü hediyesi ne alınır sorusunun cevabını, zaten sorularımız ile birbirimize vermiş olurduk. Erkek arkadaşınız zaten yanında bir çakmak taşıyordu, peki öyleyse bu çakmak neden özel, kendi isminin ve soy isminin baş harflerinden oluşan havalı ve şık bir çakmak olmasın? Üstelik bu çakmak bir kere yandı mı, onu söndüre bilene aşk olsun! Lotus çakmak rüzgarda da asla sönmüyor ve marka bir çakmak. Erkek sevgiliniz için hem havalı hem de romantik bir Evlilik yıldönümü hediyesi vermiş olacaksınız. Erkek arkadaşınız veya eşiniz artık "Pardon! ateşiniz var mı?" diye etraftan çakmak isteyenlere, bu özel çakmağın başına bir iş gelir diye, sanırım "hayır maalesef" cevabını verecektir.

Evlilik yıldönümü hediyesi Erkek için & Mesajlı Çikolata

Erkek Hediyeleri
Hayatınıza anlam katan erkek arkadaşınıza aşkınızı göstermek istiyorsunuz ancak kelimeler bunu anlatmakta yetersiz kalıyorsa, o zaman bir de mesajınızı iletmeyi, Mesajlı Çikolatalara bırakın. "Seni Çok Seviyorum", "İyi ki Doğdun" "Aşkımsın" gibi harflerle mesaj yazan bu çikolatalar ile sevdiğiniz çok mutlu olacak çok! Eğer siz de kelimelerin sevginizi ve aşkınızı anlatmakta kifayetsiz kaldığını düşünenlerdenseniz, o zaman bu çikolatalar tam size göre olacak. 2,5x2,5 cm lik harfler içeren bu Mesajlı Çikolatalar ile, erkek sevgilinize sevgi ve aşk mesajlarınızı vermek çok romantik olacak. Verdiğim linkten, sepete at butonunun üstünde istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Modellerin yanında yazan 1x11: Mesajın 1 satır olduğunu ve çikolatanın 11 çikolata harfi içerdiğini belirtir, 2x11 ise, mesajın 2 satır olduğunu ve çikolatanın 22 çikolata harfi içerdiğini belirtmektedir. Mesajlı çikolatanız özel kırmızı paketinde jelatinli ve kurdeleli olarak şık bir şekilde gönderilmektedir.

Evlilik yıldönümünde Erkeğe Ne Hediye Alınır?

Erkek Hediyeleri
Erkeklerin tuttuğu takım ile ilgili yaklaşımı ve değerlendirmeleri o kadar katıdır ki, takımı yenik bir durumdayken ve üzerine bir de siz bayan olarak bir tartışma başlattıysanız, o an yerinizde olmayı kesinlikle istemezdim. Hatta bu iş boşanmaya veya ayrılığa bile gider. İşin şakası bir tarafa da, gerçekten fanatik erkekler taraftarı olduğu kulübe karşı ve takımın renklerine karşı inanılmaz hassastırlar. Bu yüzden Evlilik yıldönümü için erkeğe alacağınız en değerli hediye, tuttuğu takıma ait hediyelerdir. Gelin siz de erkek sevgilinizi hayal kırıklığına uğratacak bir hediye almayı denemeyin ve ona tam da istediği şeyi verin. Evlilik yıldönümünde ona Fenerbahçe gümüş yüzüğü hediye edin.

Evlilik yıldönümü için Özel Hediyeler & Kişiye Özel Gömlek Kol Düğmesi

Mat Zemin Üzerine İsim Baş Harfleri Yazılabilen 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi
Muhteşem bir tasarıma sahip olan kol düğmeleri ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Eminim ki böyle bir evlilik yıldönümü hediyesi seçmiş olmaktan dolayı acayip bir keyif duyacaksınız! Ürünün özelliklerine gelince; Görsel olarak çok şık bir ürün! Çünkü mat bir zemin üzerine yazılar yazılıyor! Anlamlı bir hediye! Çünkü, evlilik yıldönümünde kendisine hediye edeceğiniz erkeğin isminin baş harflerine özel olarak düzenleniyor! Üçüncüsü ise değerli bir hediye! Çünkü, 925 Ayar Gümüşten imal edilmiş! Bu yönüyle de hediye edeceğiniz kişiye verdiğiniz kıymeti yansıtıyor! Erkeğe evlilik yıldönümü hediye fikirleri içerisinde kesinlikle en özel olanları, kişiye özel hediyelerdir. Siz de, Evlilik yıldönümü için ,sevgiliniz erkeğe güzel bir hediye düşünüyorsanız, Mat Zemin Üzerine İsim Baş Harfleri Yazılabilen 925 Ayar Gümüş Kol Düğmesi ilginizi çekebilir.

"Beğen"direcek Facebook Beğen Kol Düğmesi

erkek hediyeleri
Biliyorsunuz erkeklerin en fazla giydiği kıyafetlerin başında gömlek geliyor.. Şimdi önereceğim hediye gömlek kol düğmesi ve oldukça şık kol düğmeleri... Facebook beğen simgesi şeklinde kol düğmeleri eminim erkek arkadaşınızın, Eşinizin oldukça hoşuna gidecektir... Evlilik yıldönümü için orjinal ve farklı bir hediye arıyorsanız iyi bir hediye tercihi olur... Bildiğiniz gibi sosyal medya artık hayatımızın her yerinde bizlerle. Sosyal paylaşım sitelerinin en meşhuru ve Türkiye'de bilineni Facebook 'un meşhur beğen yani like butonu artık kol düğmesi hali ile hayatınıza girecek. Erkek sevgilinize hediye edebileceğiniz bu Beğen Kol Düğmelerini sevgiliniz ters ya da düz takarak o anki şeylere olan ilgisini ve beğenip beğenmediğinizi kolayca gösterebilecek. Özel korumalı şık kutusunda iki adet olarak gönderilmektedir. Beğen Kol düğmeleri, kol düğmesi takılan her türlü gömleğe uygundur.

Erkeğe İlginç Evlilik yıldönümü hediyesi - İlişki Durumu Kupa Bardak

sevgiliye ilginç hediye
Gönül işlerinizin çay ya da kahve içtiğiniz bir kupa bardakta olması sizce nasıl bir fikir? Örneğin bir ofiste çalışıyorsunuz ve çalıştığınız ofis oldukça kalabalık. Belki de çalıştığınız iş yerinde yüzlerce erkek ya da bayan çalışıyor. Karşı cinse gönül durumunuzu kahve veya çay kupası ile ilan edebilirsiniz. İlişki Durumu Kupa Bardak çevrenizdeki karşı cinse ümit de verebilir veya ümitlerini tamamen bitirebilirsiniz. İlişki Durumu Kupa Bardak ile kalbiniz boş mu dolu mu herkes öğrenecek! Özellikle bu ürünü kıskanç eş ya da kıskanç sevgili düşünebilir. Eşinin ya da sevgilisinin etrafında dört dönen karşı cinse, bu ilginç kupa bardak ile ancak bu kadar net bir cevap olabilir. İlişki Durumu Kupa Bardak üzerinde çeşitli ilişki durumlarını gösterir ibareler bulunmaktadır. "Müzmin Bekar", "İlişkisi var","Evli, Mutlu Çocuklu","Şen Dul","Mucize Bekliyor" gibi sözlerden size en uygun olanını işaretleyip, herkese ilişki durumunuzu basit ama oldukça etkili bir yol ile ifade edebilirsiniz. Belki de aradığınız aşkın kaynağı bu ilginç kupa bardak olacaktır kim bilebilir ki? Aynı zamanda eşinizin olası hayranlarının önünü kesmek isterseniz de ona bu kupa bardağı hediye edebilirsiniz. İlginç hediye seçenekleri içerisinde İlişki Durumu Kupa Bardak gerçekten de çok ilginç!

Erkeğe Hediye & Kişiye Özel Harfli ve İsimli Cüzdan

Kişiye Özel İsim Yazılı Erkek Deri Cüzdan
Allah korusun ama, diyelim ki sevgilinize yukarıda görmüş olduğunuz kişiye özel deri cüzdanı O'nun evlilik yıldönümünde hediye ettiniz. Derken aradan uzun bir zaman geçti! Bir gün sevgiliniz belki bir toplu taşıma aracında düşürdü, belki bir restoranda yemek masasında hesabı öderken bir şekilde unuttu! Eminim ki o an, sevgiliniz için cüzdan içerisindeki kaybettiği hiçbir şey, sizden sevgilinize özel bir hatıra olan bu kişiye özel cüzdan kadar önemli olmayacaktır. Bu örneği vererek konuyu çok mu dramatize ettim acaba? Aslında vermek istediğim mesaj, erkek arkadaşınıza etkileyici ve yıllarca sizi hatırlayabileceği özel bir armağan vermek isterseniz, bu hediyenin Kişiye Özel İsim Yazılı Erkek Deri Cüzdan olabileceğiydi!

Erkeğe Hediyeler & Kişiye Özel Fotoğraflı Kitap (Fotokitap)

Sevgiliye Sürpriz Hediyeler
En güzel ve özel anlarınızdan oluşan fotoğraflarınızı artık bir kitaba dönüştürmek hayal olmaktan çıkıyor. Siz, eşinize veya sevgilinize özel bir hediye arıyordunuz, biz ise o aradığınız mükemmel hediye ile sizleri buluşturuyoruz. Sevgilinize mükemmel sürprizler yapabileceğiniz bu sürpriz hediye ürünün adı "Fotokitap". Aşkınız adeta romanlarda geçen bir aşk hikayesine Fotokitap ile dönüşüyor. Tamamen sizin belirleyeceğiniz fotoğraflar ve yine sizin yazacağınız hikaye ile aşkınız fotoğraflı bir kitap haline geliyor. Kişiye özel düzenlenebilen "Fotokitap" sevgilinize, eşinize özel günlerde hediye edebileceğiniz son derece romantik ve sürpriz bir hediyedir. Düğün fotoğraflarınızı bir araya toplayıp, düğününüzün hikayesini yazın. Nişan fotoğraflarınızdan en ilginç fotoğraf kareleri ile içerisinde sevdiklerinizin olduğu anlara belki komik, belki romantik hikayeler yazın. Bu konudaki hayal gücü tamamen size ait. Nasıl bir Fofokitap görmek istiyorsanız, kitabınız tamamen size özel. bu son derece anlamlı ve şık hediye sevgilinizin kalbini bir kez daha fethedeceksiniz.

Erkek için Evlilik yıldönümü hediyeleri & Şık Gömlek Çantası

erkek hediyeleri
Sevgiliniz veya eşiniz özellikle uzun seyahatler yapıyorsa özellikle beraberinde götüreceği gömleğinde ütü bozulmaları v.s. söz konusu oluyordur... Alacağınız bu hediye ile bu gibi sıkıntıların önüne geçmiş olacak ve Eşinizin hayatını kolaylaştırmış olacaksınız... Yolculukların en büyük kabusu nedir diye sorsak erkeklerin pek çoğunuzdan “Buruşan gömlekler” cevabını verirler. Seyahatlerde ütüsüz gömlekle dolaşmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bavuldan çıkarılan canım gömleklerin yakaları ezilmiş, kol kısımları buruş buruş olmuştur ve o ütüsüz gömlekle dolaşmak zorunda kalmışsınızdır. Sizi bu işkenceden Gömlek çantasının akıllı tasarımı sayesinde kurtarıyoruz. Tek yapmanız gereken ürünün içinden çıkan özel katlama tahtası ile gömleğinizi katlamak. Sonrasında isterseniz dünyanın diğer bir ucuna gidin, gömleğiniz hala jilet gibi ütüsünü koruyacaktır.