iPhone 4/4S/5 ve Samsung Galaxy S III Kılıfları

Samsung S III Kılıfı, iPhone S/4S-5 Kılıfları
Sizlere bugün iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 ve Samsung Galaxy S III için telefonunuzu daha şık, daha ilginç ve dikkat çekici gösterecek Cep Telefonu Kılıflarından önereceğim. Belki cep telefonunuzun özelliklerine müdahale edemeyebilirsiniz ama, telefonunuzun kılıfı ile oynayarak, telefonunuzu daha ilginç ve kendinize özel hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay, Cep Telefonu Kılıfını değiştirerek. Tasarımcılar, cep telefonlarının görüntüsünü ilginç kılacak o kadar farklı ve ilginç telefon kılıfları tasarlamışlar ki, eminim biraz sonra siz de ilginç telefon kılıflarına baktığınızda hayretler içerisinde kalacaksınız. Bu arada önereceğim kılıflar şu an için ne yazık ki, sadece iPhone ve Samsung cep telefonları için geçerlidir. Hepimiz bir dünya para ödediğimiz Cep telefonlarımıza gözümüz gibi bakar, üzerine çok titrer ve neredeyse küçük bir servet değerindeki telefonlarımızın asla zarar görmesini veya çizilmesini istemeyiz. Cep Telefonu pazarı o kadar hızlı değişiyor ve o kadar hızlı gelişiyor ki, daha üzerinden yıl bile geçmeden elimizdeki telefonun en az 2-3 üst modeli piyasaya sürülüyor. Siz de eminim benim gibi büyük bir heyecanla cep telefonunuzu aldınız ve kendi kendinize "Bu telefonu ben en az 2-3 sene kullanırım, başka telefona da bakmam çünkü tam da aradığım cep telefonu. Mükemmel fotoğraf çekme özelliği var, çok güzel retina parlak ekranı var, bilmem kaç GB bellek hafızası var." gibi kendimizi hatırı sayılır para ödediğimiz cep telefonu ile ilgili ikna etmeye ve vicdanımızı rahatlatmaya çalışırız. Sanırım siz de bu konuda benimle aynı fikirdesiniz. Buyurun, sizin için seçtiğim ve eminim sizin de hoşunuza gidecek türden, çok acayip ve birbirinden İlginç Cep Telefonu Kılıfları.


Samsung S III ve iPhone 4/4S/5 ilginç Cep Telefonu Kılıfları


Şarjlı Cep Telefonu Kılıfları - iPhone ve Samsung


erkek hediyeleri
Şimdi önereceğim hediye günlük yaşamda kullanımı oldukça yaygın olan ve erkekler ile bayanların oldukça işine yarayacak türden hem çok şık, hem de kullanışlı bir hediye olacak. Düşünebiliyor musunuz, sizin için hayati bir iş görüşmesi yapıyorsunuz ve telefonunuzun şarjı beklenmedik bir anda bitiyor ya da sabah evden çıktığınızda telefonunuzu şarj etmeyi unutmuşsunuz ve o gün içerisinde telefonunuzu şarja takabileceğiniz rahat bir mekan yoksa tüm sevdikleriniz ile iletişiminiz o gün için sekteye uğruyor. Ancak, Şarjlı Kılıflar sayesinde en gerekli zamanlarda bir anda telefonunuzun şarjı bitmeyecek. Gün içerisinde telefonunuzu gönlünüzce kullanabilecek şarjı azaldığı zaman da Şarjlı Kılıfların tek bir tuşu ile telefonunuzu şarj edebileceksiniz. iPhone 4-4S-5 ve Samsung Galaxy SIII için kullanabileceğiniz Şarjlı Kılıflar telefonunuzu hem şarj edecek hem de darbelere çizilmelere karşı korunaklı hale gelecek. Ayrıca cep telefonunuz Şarjlı Kılıflar siyah ve beyaz seçenekleri ile oldukça şık bir görüntüye kavuşacak. Evde veya iş yerinde telefonunuzu şarj ettikten sonra Şarjlı Kılıflarınızı da şarj ediyorsunuz ve telefonunuza takıyorsunuz böylece telefonunuzun kendi şarjı bittiğinde Şarjlı Kılıfların şarjından yararlanabiliyorsunuz ve iki kat daha uzun ömürlü bir bataryanız olmuş oluyor. İphone 4/4S/5 modelleri ve Samsung Galaxy SIII modeli için uyumlu olan Şarjlı Kılıfların Siyah ve Beyaz olmak üzere iki ayrı modeli bulunmaktadır.

Orjinal Hediye & Apple Lisanslı iPhone 4/4S Kapak


iPhone 4/4S Kapak
Birbirinden şık Apple Lisanslı iPhone 4/4S kapaklar ile iPhone telefonunuz hiç olmadığı kadar göz alıcı ve şık olacak. iPhone 4/4S telefonları ile mükemmel bir uyum sağlayan kapaklardan beğenilerinize en uygun rengi seçin ve tarzınızı ortaya koyun. Altın, gümüş, siyah, pembe ve kırmızı renk seçenekleri bulunan bu şık iPhone kapaklar, telefonunuzu fiziksel darbelerden, çiziklerden, tozlardan ve kirden korurken, telefonunuza bambaşka ve çok havalı bir görünüm kazandıracak. iPhone 4 ve 4S cep telefonları ile uyumlu, telefonu yandan kavrayan ve arka bölümünde iç içe geçmiş halkalar şeklindeki bu mükemmel tasarım kapaklar, cep telefonunuz ile görsel bir şölen oluşturuyor. Telefonunuzun dahil ses sistemi, kamera, kulaklık gibi bölümleri ile uyumlu olan ve son derece canlı renkleri ile dikkat çekici iPhone 4/4 S kapaklardan istediğiniz rengi seçin. İster kendiniz için kullanın isterseniz sevdiklerinize hediye edin. Bu harika ürünü stoklar tükenmeden kaçırmamalısınız.

Orjinal Hediye Fikirleri & Kişiye Özel iPhone Kılıf


Bayan Hediyesi
İnsanlar sahip oldukları her şeyde kendilerine ait izler bulmak ve eşya ile bir bağ kurmak ister. Örneğin erkekler bir araba alırlar ama arabanın içerisine, camlarına değişik uygulamalar yapıp o arabayı daha çok sahiplenmek ve sevmek isterler. Şimdi önereceğim ürün iPhone cep telefonu olan sevdiklerinizi çok mutlu edeceğe benzer. Çok sevdikleri cep telefonu iPhone telefonu için bir koruma kılıfı ama bu kılıf tamamen kişiye özel bir kılıf! Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıfları üzerine ister kendi fotoğrafınızı, isterseniz sevdiklerinizin fotoğrafını ekletip telefonunuzu kişiye özel ve daha sevebileceğiniz bir hale getirebilirsiniz. Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıflarını arkadaşlarınıza da gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Telefonunuz için en güzel kılıfı kendinizin tasarlayacak olması kulağa sizce de hoş gelmiyor mu? Kendi kılıfınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıflarını ile istediğiniz fotoğraf telefonunuzun üzerinde yer alabiliyor. İster sevgilinizin, ister çocuğunuzun, ister köpeğinizin isterseniz de hayran olduğunuz ünlünün fotoğrafını gönderin.

Orijinal hediyeler & Samsung Galaxy S III Koruma Kılıfı


Cep telefonu pazarında artık hatırı sayılır bir konuma gelen ve her geçen gün kullanıcı sayısı hızla aratan Samsung Galaxy S sahiplerine çok güzel bir haberim var! Artık Samsung Galaxy S III telefonunuza hiçbir darbe zarar veremeyecek. Hem de telefonunuz orijinal görüntüsünü kaybetmeden. Samsung Galaxy S III korumu kılıfı ile telefonunuz hem şıklığından bir şey kaybetmeyecek, hem de tüm fiziki darbelere karşı korunacak. Samsung Galaxy S III koruma kılıfları birbirinden güzel renkleri ile telefonunuzu korurken tarzınızı yansıtacak. iPhone ve Galaxy serisi telefonlara nerdeyse bir servet ödenen günümüzde, yeni telefon alanlar için telefonuma bir zarar gelir mi kabusu artık tarih olacak! Siz de telefonunuzu yeni aldınız ve üstüne toz bile değsin istemiyorsanız Samsung Galaxy S III koruma kılıfı almanızın işte tam da zamanıdır. Şık görünümlü Koruma kılıfı ile telefonunuzun hem arkası, hem de önü mükemmel bir şekilde korumaktadır. Samsung Galaxy S III koruma kılıfı kullanırken, telefonunuzun arka kapağını çıkartıyorsunuz ve onun yerine seçmiş olduğunuz renkteki kapağınızı takıyorsunuz hepsi bu kadar! Samsung Galaxy S III koruma kılıflarının Çakıl Mavisi, Beyaz, Siyah, Turuncu, Pembe renkleri bulunmaktadır. Eğer ben S III kullanıyorsanız sizin için de Çakıl Mavisi, Beyaz, Siyah renkler bulunuyor. Ayrıca ürün çeşitleri arasından telefonunuza en uygun olan kapağı seçmeyi unutmayınız.

Farklı Hediyeler & Ultra ince iPhone 4/4S Koruma Kılfı


Farklı hediyeler
iPhone telefon sahipleri telefonlarına karşı oldukça hassastırlar. Hassas olmaları da gerekir aslında. Bir dünya para ödenerek alınmış telefonlar. Bırakın ödediğiniz parayı içerisinde çoğu zaman en güzel fotoğraflarınız ve sizin için çok değerli telefon numaraları veya bilgileri taşırlar. Dolayısı ile bu küçük aletlerin orijinalliğinin bozulmadan korunması gerekiyor. Piyasadaki kılıflar çoğu zaman o göstermekten keyif duyulan elma amblemini kapattığı için bazılarınca tercih edilmezler. Doğru ya iPhone telefonun varsa, hava atmak biraz da senin hakkın. Şimdi bahsedeceğim ürün, iPhone 4 ve iPhone 4S koruma kılıfı! Ancak diğer koruma kılıflarından farklı olarak sadece telefonunuzun darbe alacak kısımlarını kapatıyor ve oldukça dayanıklı ultra ince sert bir ürün. Telefonunuzu bu kılıfa rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Hem ısırılmış elma amblemine de kapatmıyor.

Sevgiliye İlginç Hediyeler & Komik iPhone 4/4S/5 Kılıfları


Sevgiliye ilginç Hediye
Sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için şöyle komik ve her baktığında yüzünde bir tebessüm oluşturacak bir hediye önereceğim. Ancak bunun için sevgilinizin bir iPhone telefonunun olması gerekiyor. iPhone 4-4S-5 Model cep telefonu olan sevgilinize üzerinde Selçuk Erdem imzalı ve Erdil Yaşaroğlu imzalı onlarca telefon kılıfı bulabilirsiniz. Bence bu seferki sevgililer günü hediyeniz, daha önce aldığınız diğer hediyelerinizden çok daha ilginç olacak.

iPhone 4 Hesap Makinesi Koruma Kılıf

iPhone 4 Hesap Makinesi Kılıfı
iPhone telefonlarınıza yeni bir tasarım, yeni bir görüntü kazandırmak ve aynı zamanda hesaplama işlerinizi daha pratik ve hızlı bir hale getirmek istiyorsanız, buyurun size hesap makinesi şeklinde iPhone 4 koruma kılıfı. Çok keyif alacağınızı düşünüyorum. iPhone telefonun hesap makinesi fonksiyonlarını bu koruma kılıfı ile daha keyifli ve hemen hemen tüm özelliklerini kullanarak yapabileceksiniz.

El çantası şeklinde Rengarenk Orjinal İphone Kılıf

El Çantası iPhone 4/4S Kabı
Malum, bayanlar Üzerlerinde taşıdıkları kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar, anahtarlık gibi, hemen hemen her şeyin, birbiri ile uyumlu olmasına önem verirler ve bu konuda çok hassastırlar. Şimdi önereceğim ürün de işte, bayanların bu yönüne hitap ediyor. iPhone telefonlar artık kıyafetlerine uygun birer çanta gibi olacak. Oldukça orjinal bir iPhone 4 ve 4S kılıfı. Bu ürünü bayan arkadaşınıza hediye etmeyi de düşünebilirsiniz.


Cep Telefonu ile ilgili Benzer İlginç ÜrünlerSamsung Galaxy S IIIIphone KılıfıBaskılı Seramik Duvar Saati
iPhone 5 LED KapaklarLED Işıklı iPhone 4 & 4S KılıflarıGüneş Enerjili Şarjlı iPhone 4/4S Kılıfı
Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 KılıflarıiPhone 4/4S/5 Guoer Mıknatıslı KapakBıyık Kulaklık ve iPhone Standı
Twitter iPhone 4/4S/5 Kılıfı16'lı iPhone 5 setiSelçuk Erdem Arkadaşına Gönder iPhone 4/4S/5 Kılıfı
Erdil Yaşaroğlu Uzaylı iPhone 4/4S/5 KılıfıErdil Yaşaroğlu Yaprak iPhone 4/4S/5 Kılıfıİstanbul iPhone 4/4S/5 Kılıfı
iPhone 4/4S Melek Kanatlı KılıfRenkli Oyun Küpleri iPhone 4 Kılıfı
Samsung Galaxy S3 KılıfıSamsung Galaxy S3 KılıfıUyumucam ki’ Samsung Galaxy SIII Kılıfı0 yorum: