Erkeğe ve bayana hediye
İnsanların her zaman bir nostalji arzusu olmuştur. Belki de özellikle son dönemde TV’lerdeki Seksenler dizisi, bir dönemi anlatan dizilerin bu kadar yoğun ilgi çekmesinin nedeni de, insanların nostalji yaşama arzularından kaynaklanmaktadır. İnsanların modern çağa adım atmaları ile birlikte kılık kıyafetlerinde de değişiklikler yaşanmıştır. Bunlardan biri de ilk defa 1763 yılında İngiliz Kraliyet ailesi tarafından giyim için bir aksesuar olarak kullanılan Papyon da yaşanmıştır. Bildiğiniz gibi Papyon, kelebek biçiminde bağlanan ve ağırlıklı olarak erkeklerin kullandığı, giyilen kıyafetlere bir şıklık katmak amacı ile kullanılan bir erkek aksesuarıdır. Kelebek şeklindeki aksesuara ek olarak, çengelle veya lastik bağla yakaya tutturulur. Eskilerin kullandığı Papyon Modası yeniden ve farklı bir tasarım ve farklı bir yorumlama ile tekrar hayatımıza giriyor. Üstelik eskiden olduğu gibi sadece erkekler için de değil. Hanımlar da yükselen trend olan Papyon Modasına kapılacaklar. Birbirinden farklı onlarca çeşit arasından mutlaka stilinizi yansıtan papyona sahip olabileceksiniz. Yakın zamana kadar sadece erkek aksesuarı olarak kabul edilen ve kravata alternatif olarak kullanılan papyon, artık sadece özel günlerde beyler tarafından değil; tarzını herkese göstermek isteyen hanımlar tarafından da günlük hayatta kullanılabilecek.

Son yüzyılda, kadınların erkek giyimine olan merakı artık bir sır değil. Kadınlar tıpkı erkekler gibi pantolon, ceket gibi kıyafetler giymeye başladılar. Bir papyonları eksik kalmıştı o da artık tamam! Bayan ve erkek giyimine aksesuar anlamında yeni bir nefes kazandıracak olan Papyon modellerinden istediğinizi seçebilirsiniz. İsterseniz, Kız arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Ya da Orijinal Sevgililer günü hediyesi olarak Erkek sevgilinize. Dilerseniz çocuklara doğum günü hediyesi veya özel günlerde papyon giymeleri gerekiyorsa, bu ilginç ve şık papyonlardan hediye edebilirsiniz. Fiyonk şeklindeki papyonların ayarlanabilir kordonu üzerinde agrafı bulunuyor. Hemen hemen bütün yakalar ile uyum sağlayan papyon çeşitlerini gömlekler, yelekler ve pantolon askılarıyla kombine edebilirsiniz. Günlük şıklığınızı stilize eden rengarenk Papyon çeşitleri arasından, tarzınızı en iyi ifade edenleri seçin, tarzınızla herkesi kendinize hayran bırakın.

Papyon Modası-Papyon Modelleri


Bay ve Bayan Papyon Modelleri


papyon modelleriBayan Papyon
Bay Papyon modelleriErkek Papyon
Papyon Model 5Çocuk Papyon
Çocuk papyonİlginç Papyon

Daha Fazla Papyon Modeli görmek istiyorsanız lütfen görsellerden birinin üzerine tıklamanız yeterli. Birbirinden farklı en güzel Papyon Modellerine ilgili linkten ulaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder

 1. Papyon modelleri erkek ve bayan sevgiliye alınabilecek hediyelerdir.

  YanıtlaSil
 2. Papyonlar nerde satılıyo beni bilgilendirebilirmisiniz...Ben kendime almak istiyormdaa :))

  YanıtlaSil
 3. Papyonlar nerde satılıyo beni bilgilendirirmisiniz tica etsem..Kendime alıcamdaa :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba... satın almak istediğiniz papyon modeli üzerine tıklayın. Rahatlıkla bu şekilde satın alabilirsiniz.

   Sil


 
Top