Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi ve Sürprizi

yıl dönümü hediyeleri
Bayan ve erkek sevgiliye yıl dönümü hediye fikirleri ve Yıl dönümü sürprizleri ile herkese selam. Yıl dönümü kutlaması ve Yıl dönümü hediyesi, birbirini özel bulan kadın ve erkek sevgililer arasında o ilişkiye verilen değerin ve o ilişkiye gösterilen saygının en önemli göstergesidir. Her aşk ilişkisi başlangıçta tanışma ile olur, daha sonra sevginin ve paylaşımın artması ile aşka dönüşür ve finalde evlilik ile devam eder. Birbirlerini önemseyen ve özel bulan sevgililer, kendileri için milat sayılan bu özel ve önemli günleri kutlamak, hediyeleşmek ve birbirlerine olan aşklarını bu şekilde güçlendirmek isterler. Dolayısı ile 365 günden oluşan bir yıl içerisinde erkek ve bayan sevgililer kendi aralarında, ilk tanışma Yıl dönümü, evlilik Yıl dönümü veya nişan Yıl dönümü gibi özel günler tayin ederler. Yukarıda değindiğimiz gibi Yıl dönümü kutlamak, sevgililerin ilişkilerine gösterdikleri önemin göstergesi olduğu için, Yıl dönümü için hediye seçmekte gösterilen titizlik ve özen de, yine sevgiliye verilen değeri ifade etmektedir. Bunun dışında özellikle bayanlar arasında, erkek sevgilinin birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü derken ilerleyen yıllarda, yıldönümü gibi özel günleri pek önemsemediği söylense de, hala yeryüzünde sevgilisi için, güzel detaylarla hazırlanmış sürprizler yapmayı düşünen ve romantik yıldönümü hediyeleri araştıran erkeklerin var olduğunu düşünüyorum.

Seviyor mu, sevmiyor mu gelgitleri ile başlayan ve daha sonra sizin için en değerli varlık haline gelen, kalbinizi, ruhunuzu adadığınız sevgiliniz ile, ilişkinizin ilk yılını bir solukta tamamladınız. Oysaki, daha dün gibi aklınızda, onu ne kadar sevdiğinizi ilk söylediğinizde yaşadığınız o müthiş heyecan öyle değil mi? İlk göz teması, ilk söz, İlk tanışma, ilk buluşma, ilk baş başa yemek, ilk el ele tutuşma, yağmurda ilk ıslanma ve en önemlisi ilk defa "Seni çok seviyorum..." sözleri... Sevgiliniz ile yaşadığınız her ilk, sizin için çok özel ve çok değerli. Şimdide yeni bir ilki yaşamanın heyecanı sizi sarmaya başladı; tanışmanızın birinci yıl dönümü şerefine sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak ve ilk kez O'na bir Yıl dönümü hediyesi almak! Sevgiliniz belki de sizin, her detayı düşünen ve en çok da sürprizle ile dolu olan bu yönünüzü seviyordur!

Şu dakikaya kadar, evlilik yıldönümü ya da tanışma yıldönümü için bir sürpriz planı yapmadıysanız, bu konuda fikirlerimize kulak vereceğinizi düşünüyoruz! İşte bizim sevgiliye yıldönümü sürprizleri için fikirlerimiz;

Sevgiliye Yıldönümü Sürprizleri


* Güzel bir Çiçek: Bayan sevgilinize sürpriz konusunda ilk yapılması gereken şey; güzel bir aranjman ile hazırlanmış bir demet çiçek ve üzerine en güzel sevgi sözcüklerinizden oluşan şık bir mesaj kartı olabilir! Bununla bitmedi tabi ki bu bir başlangıçtı!

* Unutulmayacak bir Akşam Yemeği: Zannedersem siz de benim gibi düşünüyorsunuzdur, Yıl dönümünüzün diğer buluşma günlerinizden bir farkının olması gerektiğini düşünüyorum. Yani mesela, normal zamanlarda sinemaya gidersiniz veya bir alış veriş merkezinin fast food katında bir yemek yersiniz, bunu tanışma Yıl dönümünüz için asla önermiyorum. Bu günü daha özel ve anlamlı kılacak bir şey yapmalısınız. Mesela Galata Kulesi'nde bir akşam yemeği rezervasyonu yapabilir veya Ortaköy'de şık bir balık restoranda yemek düşünebilirsiniz. Ben bunu İstanbul için söyledim ama artık bulunduğunuz il içerisinde özel mekanlardan birini siz tercih edersiniz! 

* Cömert Olmalısınız: Buradan erkeklere sesleniyorum, bugün ketum olma zamanı değil. Biraz cömert davranmalısınız! Emin olun bunun size ilerde yansıması, ödediğiniz paranın çok çok üzerinde olacaktır. Hayat her türlü sürprize gebe ve ileride ne olacağını kimse bilemez. O yüzden ileride evlendiğinizde maddi ve manevi en kötü zamanlarınızda bile, yıllarca unutulmayacak ve anlatılacak güzel bir anınız olacaktır.

* Şık ve Zarif bir Takı: Bayanlar önemsenmek ve kendilerini özel hissetmek isterler. Mümkünse ve bütçeniz el veriyorsa, o gün için biraz paraya kıyıp, kişiye özel yani sevgilinizin ve sizin isimlerinizin olduğu değerli, güzel ve şık bir takı hediye etmeyi düşünebilirsiniz. 

* Detaylar Fark Yaratır: Sevgilinize yıldönümünüzü ve kendisini önemsediğinizi hissettirmek için, yine sıra dışı bir şey yapmalısınız. Ne mi? Normal zamanlarda giymediğiniz özel bir kıyafetinizi o gün giymeyi deneyebilirsiniz. Gerçekten de hayat detaylarda gizlidir ve detaylar bir araya geldiklerinde önemli bir fark yaratır. Yıl dönümü kutlamanızın ve yıl dönümü hediyenizin unutulmaz olmasını istiyorsanız, her şeyiniz ile o günü önemsediğinizi hissettirmeniz gerekir.

Sevgi Eylem Gerektirir: Ne kadar özel ve güzel bir söz öyle değil mi? Gerçekten sevginizi kaçamak güreşerek göstermeyip, yıldönümünde sevgilinize duyduğunuz aşkı, size kötü gelse de, içinizden komik duruma düşerim endişesi yaşasanız da korkmayıp, O'na bir şiir yazın! Onunla ilgili aklınıza gelen her şeyi bir kağıda dökün ve bunu yemek yediğiniz ortamda gözlerinin içine bakıp dillendirin. İnanın, şiiriniz komik bile olsa, bu konuda yeteneksiz bile olsanız, sevgilinizin kalbini daha da çok kazanacağınızı garanti ederim.

* Romantik Yıl dönümü Hediyesi: Yıl dönümü kutlamasındaki asıl amacımız, sevgilimize onu ne kadar özel bulduğumuzu ve bu hayatta başımıza gelen en güzel şey olduğunu hissettirmek ise, seçeceğimiz hediyenin de bu temaya uygun romantik bir hediye olması kaçınılmaz olur. 

* Erkek Sevgiliye Yıl dönümü Sürprizleri: Şimdi önereceğim sürprizi okuduğunuzda, keşke üşenmeyip daha önce yapsaydım diyeceksiniz. Sürpriz önerimden hemen bahsedeyim: Sevgilinizin cep telefonunundan gelen her mesaj, aslında altın kadar kıymetli ve değerli mesajlardır. İyisi mi, siz bu mesajları bir yere not alıp, ilişkinizin Yıl dönümünde, bu mesajları yayın haline getirip, bunu ona hediye edin! Bu yılı kaçırdıysanız bir sonraki yıl için şimdiden hazırlıklara başlayabilirsiniz mesela. Çünkü böyle bir hediye ciddi bir emek gerektirir ve inanın sevgilinizin yıllarca saklayacağı çok güzel bir yıl dönümü hediyesi olur. 

* Bayan sevgiliye Yıl dönümü Sürprizleri: Bayan sevgiliniz için harika bir sürpriz önerim var! Sevgiliniz ile ortak arkadaşlarınızı bir araya getirip, onlarla güzel bir klip hazırlayabilirsiniz. Mikrofon uzatılan her ortak arkadaşınız, sizin sevgilinize duyduğunuz aşkı, onunla yaşadığınız ortak bir anıyı anlatsın ve siz de bunu bir sosyal paylaşım sitesinde klip olarak yayınlayın! Erkekler sevgilerini içlerinde yaşamayı tercih ederken, yaşadıkları ilişkiyi yaymak konusunda bayanların üzerine tanımam! Kaldı ki, her bayan, erkek sevgilisini düşman çatlatırcasına sağa sola, arkadaş çevresine göstermeye bayılır. Bu şekilde romantik bir sürpriz emin olun sevgilinizin ayaklarını yerden kesmeye fazlasıyla yetecektir.

Sevgiliye En Güzel Yıldönümü Hediyeleri


Yıldönümü Sürpriz Hediyeleri & Güllerden Kalp

Romantik Hediye
Şimdi önereceğimiz hediye, tam da sevgililer sevgililere özel çok romantik bir hediye. Aslında bu ürün için hediye demek doğru mudur bilemiyorum, çünkü, sevgiliye sürpriz yapmak isteyen erkekler için harika bir sürpriz ürün! Belki de eşinize bir Yıl dönümü sürprizi yapacaksınız ama sürprizinizin nasıl olması hakkında araştırmalar yapıyorsunuz! Bu ürün işte tam da size göre! Sevgilinize veya eşinize romantik bir akşam hazırlamak istiyorsunuz ancak ne yapacağınızı bilemiyorsanız! Güzel hazırlanmış bir sofra, sofranın üzerinde loş ışıklar ile donatılmış mumlar, kırmızı şarap geceyi güzel geçirmek enfes fikirler, ama sizce de ortamda bir eksik yok mu? Bu romantizmi arttıracak bir şeylere daha ihtiyaç var! Romantizmi sağlayacak eksik olan şey ipek gül yaprakları! Romantik ve aşk dolu anlarınız için 100 taneden fazla kırmızı renkte ipek gül yapraklar ile romantizm tavan yapacak! İpek gül yapraklar ile ister etrafa saçarak dekor oluşturun, ister gül yapraklarından sevgilinize aşkınızı anlatan büyük bir kalp oluşturun! Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şey! Aşk dolu anlarınız güllerden kalp yaprakları ile aşkınızı en iyi şekilde sevgilinize ya da eşinize ifade edebilirsiniz. Güllerden Kalp sevgiliye hediye edebileceğiniz en ilginç ve en romantik hediyeler den biridir.

Yıldönümü Hediyeleri & Kalpli Kutuda Doğum Günü Takvimi

Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi
Sevgiliniz ile baş başa geçirdiğiniz her an ne kadar özel ve değerli öyle değil mi? Daha buluşma yerine giderken bile kalbiniz yerinden fırlayacak gibi oluyor. Çünkü O'nu orada karşılayacaksınız! Önünüzde uzun saatler var ve daha o andan itibaren içinizi farklı bir mutluluk sarıyor. Diğer yandan, aklınızda o özel günü nasıl geçireceğiniz konusunda soru işaretleri ve merakınız var! Acaba bu yepyeni günde O'nun hakkında başka yeni neler öğrenebilirim, yeni neler keşfedebilirim diye. Sevgilinizi bu kadar önemsemeniz ve O'nun hakkında yeni şeyler merak etmeniz elbette ki çok güzel! Peki hiç düşündünüz mü, sevgilinizin doğum tarihi olan o özel günde, hayatta neler oldu diye? Şimdi önereceğim hediye ile bunu hem siz öğrenecek, hem de sevgilinize mükemmel bir yıl dönümü hediyesi sürprizi yapabileceksiniz. Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi ile sevgilinizin doğduğu tarihte, başbakan kimmiş, o dönemin en popüler sinema filmi hangisiymiş, ay hangi konumdaymış gibi aslında belki de çok gereksiz gibi görünen, o özel güne ait bir çok detay bilgiye ulaşabileceksiniz! Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi çok şık bir hediye kutusu içerisinde rulo halinde getirilmişi sevgilinizin doğum gününe ait detaylı bilgiler içeriyor. Kalp Kutuda Doğum Günü Takvimi sevgiliniz için hem çok benzersiz, hem de çok eğlenceli bir hediye olacağı kesin!

Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mum

Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mum
Karı-koca arasındaki sevgi bağlarını pekiştirmek ve eşler arasındaki aşkı güçlendirmek için, fırsat bulundukça eşlerin birbirlerine tatlı sürprizler yapması gerekir. Bunun da en etkileyici yolu, başbaşa romantik anlar yaşamaktır. Gerçeten de aşk da, sevgi de, bağlılık da ve nihayetinde sadakat de ancak "dokundukça" güçlenebilir. Şimdi önereceğimiz ürün, romantik anlarınıza, daha çok romantizm katacak bir ürün! Size sıradan gelebilir ya da çağ dışı görülebilir ama evet mumlardan bahsediyoruz. Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mumu diğer sıradan mumlardan farklı kılan  en önemli özelliği, birincisi ortama yaydığı fresh "Çilek Kokusu" ve mumların içerisinde yer aldığı cam kapların üzerinde isim yazılı olması. Yatak odanızda eşinize hoş bir sürpriz yapmak için üzerinde isim yazılı olan ve mis gibi çilek kokulu mumlardan yararlanabilirsiniz. 

Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi & Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

Kişiye Özel Hediyeler
Hem fiyatı hem de kişiye özel olması sebebi ile bayan sevgilinize veya annenize alabileceğiniz şık bir hediye tavsiyem olacak! Kişiye Özel olan ve oldukça şık kırmızı makyaj aynası üzerine ister sizin ister sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsme özel hazırlanmış bu ayna ile kendinize baktığınızda ne kadar özel biri olduğunuzu bu hediye size hissettirecek! Bayanların gün boyunca en fazla zaman geçirdikleri yer neresidir diye sorsak? Elbette cevabı çok basit! Kendilerini görüp izledikleri bir ayna karşısıdır. Bayanlar ayna karşısında oldukça fazla zaman geçirirler. Bu da siz erkeklere, hediye almak için güzel bir fikir verebilir. Bir de bu ayna, isme özel bir aynaysa ve rahatlıkla çantada taşınabilir bir aynaysa o zaman sevgilinize hangi hediyeyi alacağınız sorusunu cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor! Şık ve isme özel bir cep aynası! Şayet bir bayan hediye almak istiyorsanız tek taş bir yüzükten sonra Onu en fazla mutlu edecek olan hediye, Kişiye Özel tasarlanmış olan bu Kırmızı Makyaj Aynası olacaktır. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası 8 cm çapındadır ve sert plastik malzemeden üretilmiştir. Bu ürünü Anneler günü için, öğretmenler gününde bayan öğretmeninize hediye edebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyesi & Üç İsim Yazili 14 Ayar Altın Kolye

kişiye özel bayan kolye
3 özel isim bu kolyede bir arada! Daha önce tek isim yazılı kolyelerden mutlaka görmüşsünüzdür! Tek isim ile yetinmeyip 2. hatta 3. isim de yazılı olsa ne iyi olurdu diye düşünenlerdenseniz, Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye tam size göre bir ürün! Bu harika kolyenin üzerinde yer alacak isimleri tamamen kendiniz belirleyebiliyorsunuz! İster annenizin, babanızın ismi ile birlikte kendi isminizi yazdırın, ister eşiniz ve çocuğunuzun isimlerinden oluşan bir kolye tasarlayın! Her halükarda boynunuzda gururla ve büyük bir mutlulukla taşıyacağınız çok özel bir kolyenizin olacağı kesin! Erkek eşlere sesleniyorum! Eşinize üzerinden yıllar geçse bile hiç unutamayacağı bir evlilik yıl dönümü hediyesi mi arıyorsunuz? O halde Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye hem eşinizin çok beğenebileceği, hem de anlam itibari ile çok özel sayılabilecek bir kolye! Özel Siyah Kutusu içerisinde adresinize gönderilecek olan Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye, aynı zamanda tüketiciyi bu değerli kolyenin, altın suyundan üretilmediğini ispat etmek açısından sertifikası ile birlikte geliyor. 

Evlilik Yıl dönümü Hediyesi & Yıl Dönümünüze Özel Çerçeve

Yıldönümüne Özel HDF Çerçeve
Sizin için anlam ve önem taşıyan çok özel tarihleri unutan bir eşiniz mi var? O halde şimdi önereceğimiz hediyelik ürün, eşinizin tüm bahanelerini elinden almış olacak! Bildiğiniz gibi erkekler, ticari işleri dışında, kendilerine özel olan tarihleri hatırlama konusunda son derece beceriksizdirler! Elbette ki bu sözümüzü tüm erkekler için geçerli değil! Ancak kabul edersiniz ki, erkeklerin büyük bir bölümü böyle! İşin şakası bir yana, Kişiye özel olarak hazırlanan Yıldönümüne Özel HDF Çerçeve, evlilik yıl dönümü, nişan yıl dönümü gibi, aşkınıza dair en önemli tarihleri kalp şeklindeki sembolü ve isimleriniz ile unutulmaz kılıyor! Destek ayakları sayesinde masa üzerinde sergilenebilen Yıldönümüne Özel HDF Çerçeve, son derece şık tasarımı ile görenlerin takdirini topluyor! Bu şahane ürünü dilerseniz sevgilinize tanışma yıl dönümü hediyesi olarak da verebilir ve bir sonraki yıl dönümünüzü unutulmayacak şekilde garanti altına alabilirsiniz!

Yıldönümü için Hediye Fikirleri & Kişiye Özel Hediye Seti

öğretmene hediye
Eşinizin veya sevgilinizin çok beğeneceğini umduğum, hem yıldönümü için hem de sevgilinizin doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek harika bir hediye tavsiyem olacak. İçerisinde yok yok! Bu özel kutu içerisinde kalem var, kartvizitlik var ve 4GB’lik flash disk var! Sadece bu kadar da değil! Bu ürünü özel ve önemli kılan en önemli şey ise, sevgilinizin ismine özel bir ürün olması! Kişiye Özel Hediye Seti ile sevgilinizi inanılmaz mutlu edebilirsiniz. Dediğim gibi üstelik Kişiye Özel Hediye Seti içindeki tüm araç gereçlerin üzerinde sevgilinizin ismi yazılı olacak. İlla yıldönümünüzün gelmesini ya da doğum gününün gelmesini beklemeden, çok değer verdiğiniz sevgilinize sevginizi Kişiye Özel Hediye Seti ile gösterebilirsiniz. Üzerinde sevgilinizin isim ve soy isminin bulunduğu Kişiye Özel hediye Seti, içerisindeki kalem, kartvizitlik ve 4GB’lik flash disk ile hem sevgilinizin severek kullanabileceği hem de baktıkça sizi hatırlayacağı çok anlamlı ve özel bir hediye olacaktır. Diğer kişiye özel kalem modellerine bakmak ister misiniz? O halde lütfen tıklayın: Kişiye Özel Kalemler

Yıl dönümü Hediyeleri Tavsiyeleri & Seni Seviyorum Dekoratif Cam

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yeryüzünde başka hiçbir iki kelime, bir araya geldiklerinde "Seni Seviyorum" cümlesindeki kadar, derin ve özel bir anlam ifade etmez. Oysaki bu cümle ne kadar da yalın iki kelimeden oluşuyor değil mi? Bir öznesi ve bir yüklemi var, ancak insanların duymayı en fazla istedikleri ve duyduklarında ise mutluluktan ayaklarını yerden kesecek iki kelime: "Seni Seviyorum" Bu büyülü sözü, biz hayatımızda sadece ama sadece çok özel insanlara kullanırız. Özel insandan kastettiğim elbette hayatımızın anlamı olan eşimiz veya sevgilimizdir. Bir düşünün bakalım, sevgiliniz ile sancılı günlerde belki de bu çok özel iki kelime ilişkinizi düzlüğe çıkarmıştır, belki de hatalarınızdan dolayı sevgilinizin size duyduğu öfkeyi Seni Seviyorum diyerek aşmışsınızdır. Yıl dönümü hediye tavsiyelerinin birinci sırasına, Seni Seviyorum sözlerinin yar aldığı ve isme özel olarak hazırlatabileceğiniz dekoratif masa üstü camdan tabloyu tavsiye ediyorum. Yıl dönümünde sevgilinize söylediğiniz bu değerli sözleri, bir de cama yazdırın. Sevgiliniz, Yıl dönümünde bu hediye ile çok mutlu olacaktır. Belki de ona Yıl dönümü için bir sürpriz yapıp henüz aşkınızı itiraf edemediyseniz, bu dekoratif cam tablo ile söyleyemediğiniz seni seviyorum cümlesini, hediyeleriniz sizin yerinize söylesin. Ama unutmayın, hiçbir hediye, sizin ağzınızdan çıkacak sözler kadar kıymetli olamaz, sizin söylemeniz daha değerli olacaktır.

Kişiye Özel Ahşap Kaplama Makyaj Aynası

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıl dönümünde Bayan sevgiliniz için hem uygun fiyatlı, hem de özel bir hediye mi bakıyorsunuz? Sizin için harika bir Yıl dönümü hediye tavsiyem olacak. Kişiye özel bir makyaj aynası. Yani Bayan sevgiliniz, isminin ahşap üzerine işlenmesi ile harika bir makyaj aynasına sahip olacak. İsme özel hediye olması, hediye alan sevgilinizi, Yıl dönümünde çok özel hissettirecek. Yıl dönümü için ahşap makyaj aynası da yine çok güzel bir hediye tercihi olur. Bayanlar için ayna, özel bir aksesuardır. İnsan kendi suretine baktığı aynanın kendine ait olduğundan emin olmak ister. Kişiye Özel Ahşap Kaplamalı Makyaj Aynası ile aynanızın size ait olduğundan kimsenin şüphesi kalmayacak. Çünkü yukarıdaki kutucuğa yazacağınız isim aynanızın ahşap kaplamasının üzerinde yerini alacak.

Bayan için Yıl dönümü Hediye Fikirleri & Kişiye Özel Makyaj Çantası

Yıl dönümü hediyeleri
Bayan sevgiliniz için alınabilecek en iyi hediyelerden bir diğeri de, onun en fazla kullandığı kişisel eşyaların başında gelen, makyaj malzemelerine yönelik bir ürün hediyesi olabilir. Örneğin, üzerinde sevgilinizin isminin nakışla işleneceği şık bir makyaj malzeme çantası. Kişiye özel makyaj malzemesi çantası, Yıl dönümü için bir bayana alınabilecek en güzel ve sürekli kullanabileceği şık bir hediye olur düşüncesindeyim. Sevgiliye en şık hediye! Bayanlar, her zaman makyaj çantalarını severek kullanırlar. Siz de sevgilinize üzerinde ismi veya baş harfleriniz olan bir çanta tasarlayarak, her zaman yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. 30x24 cm boyutlarındaki bu çantanın içi kolayca temizlenebilmesi için muşamba kumaşı ile kaplıdır.

Bayan için Yıl dönümü Hediyesi & Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Kalpli Aşk Kulesi

Yıl dönümü hediye tavsiyeleri
Yıl dönümünde biricik aşkınıza, hem güzel bir Yıl dönümü sürprizi yapıp, hem de sevgilinize duyduğunuz o büyük aşkınızı, tatlı bir şekilde ifade etmek ister misiniz? Tatlı dedim, çünkü şimdi tavsiye edeceğim Yıl dönümü hediyesi büyükten küçüğe doğru sıralanmış 4 adet kırmızı şık kalp kutusundan oluşan ve içerisindeki çikolataların üzerinde "Seni Seviyorum" şeklinde romantik yazıların olduğu bir çikolata aşk kulesi. Bu hediye tavsiyemin de, bayan sevgiliniz tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum. Sizce nasıl? Çok güzel bir Yıl dönümü hediyesi değil mi?

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Yıl dönümü Hediye Sepeti

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıl dönümü hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise aşkı sembolize eden kırmızı kalp kutusu içerisinde 30 tane sevgi sözlerinin yazılı olduğu notlar, 1 adet aşkın çiçeği olan yapay gül ve Yıl dönümünde ağzınızı tatlandıracak sizin ve sevgiliniz için çikolata. Bu ürün Yıl dönümüne özel hazırlanmış olan bir hediye sepeti aslında. Hem de çok uygun fiyata! Yıl dönümünde sevgiliniz bu hediye ile yine çok mutlu olacaktır. Bütçenizi sarsmayacağını düşündüğüm bu ürünü de Yıl dönümü hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım siz de beğenirsiniz. Hediye ile ilgili detaylı bilgiyi Satın al butonuna tıklayarak görebilirsiniz...

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Yıl dönümü Hediye Sepeti

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıl dönümü için hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise deri cilt ile kaplı mükemmel bir hediye kutusuna sahip ve içerisinde sevgilinizi neden çok sevdiğinizi anlatan, "seni seviyorum çünkü..." diye başlayan 100 adet aşk mesajı , nakış ile işlenmiş üzerinde Love yazan kırmızı kalp, sevimli bir ayıcık anahtarlık ve içerisinde harika kokusu ile lavanta... Bu mükemmel hediye seti yine Yıl dönümü için alınabilecek en romantik en güzel hediyelerden biri. Bu ürünü de verdiği güzel mesjları sebebi ile Yıl dönümü hediye tavsiyeleri için listeme alıyorum...

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Sevgililere Özel İnternet Sitesi

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıl dönümü hediye tavsiyelerimin dördüncüsü ve sanırım ilginizi çok çekecek, aslında buna bir hediye değil de, Yıl dönümü sürprizi desek daha yerinde bir tanım olur. Şimdi bahsedeceğim sürpriz, Yıl dönümünde sevgiliniz ve size ait bir internet sitesi sayfası olacak. Bu sayfayı sizin ve sevgilinizin dışında kimse göremeyecek. Tamamen size ve sevgilinize ait bir site olacak ve 5 yıl süresince o sayfa yayında kalacak. Nasıl güzel bir sevgililer sürprizi değil mi? Yıl dönümünde sevgilinizle bir yerde buluşun ve yanınızda tablet bilgisayarınızı koyun cafe'deki masanın üzerine, kendinize ve sevgilinize birer kahve söyleyin ve aşkınızı oracıkta bu sürpriz ile mutlu edin. Bence inanılmaz güzel ve romantik bir Yıl dönümü sürprizi olur.

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Özel Şişesinde Sizin Aşk Mesajınız

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Deniz kumu ve deniz kabuklarından oluşan, özel kırmızı kutusu ve içerisinde sizin sevgilinize iletmek istediğiniz aşk mesajınızı içeren bir şişe! Bir senaryo oluşturalım; Sevgiler gününde özellikle, sevgiliniz ile aranız hafif sorunlu ise bence böyle bir hediyeyi, onun oturduğu adrese gönderebilirsiniz. Hediyeyi alıp, şişenin içerisindeki, ona yazdığınız aşk sözlerini görünce bence her halükarda sizi affedecektir. İkinci Senaryo; Kız arkadaşınıza ilan-ı aşkta bulunmak istiyorsunuz ve buna bir türlü cesaret edemiyorsanız, yine böyle bir şişe içerisinde mesajınızı ona iletebilirsiniz. Üçüncü Senaryo; Yıl dönümünde sevgilinize evlilik teklifi yapacaksınız ve bir akşam yemeğinde oturduğunuz masaya garson tarafından böyle bir hediye bırakılıyor ve bu hediye sizin için hanımefendi diyor, sevgiliniz şişe içerisinden çıkacak "Benimle Evlenir misin? " Mesajı karşısında mutluluk göz yaşlarına boğuluyor. Nasıl ama üç senaryoda da bu şişenin üstlendiği misyon sizce de çok güzel değil mi? Tavsiye edebileceğim en güzel Yıl dönümü hediyelerinden biri.

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Gizlidir Yazılı Aşk Mesajı

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Biraz önce size içerisinde aşk mesajınızın olduğu bir şişeden bahsetmiş ve bu şişe ile yapılabilecek sürprizlerden konuşmuştuk. Şimdi bahsedeceğim hediye tavsiyesi de, yine güzel bir sürpriz içermekte. Bu yüzden Yıl dönümü hediye tavsiyelerim içerisine altıncı hediye olarak bu ürünü eklemeyi uygun buluyorum. Efendim! Bu ürün de, içerisinde gerçek bir kırmızı gülü aratmayacak şekilde iyi tasarlanmış bir yapay güle sahip ve içerisinde Gizlidir mühürlü bir zarf ve zarfın içerisinde kendi el yazınız ile hazırlayacağınız bir aşk mesajı içermekte. Yukarıda bahsettiğim üç farklı Yıl dönümü sürprizini bu hediye ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ama açıkçası ben olsam, şişe ile olan sürprizi denerdim.

Nikel Kaplama İki Parça Kalp Kolye ve Künye

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız, ben seninle, sen benimle, bu hayatı yaşamalıyız! Bu hediyeyi size daha iyi tanımlamak için, aklıma gelen ve amiyane tabiri ile Cuk diye oturacak şarkı sözleri bir anda parmaklarımdan çıktı. İyi de oldu. Birbirine gönül bağı ve büyük bir aşkla bağlı olan sevgililer çok klasik olacak ama mecaz anlamda "bir elmanın iki yarısı" olurlar artık. Bu yüzden Yıl dönümü için hediye tavsiyelerimin yedinci hediye önerisi ise, görmüş olduğunuz bu şık kalp şeklindeki iki parçaya ayrılmış kolye ve künye seti. Nikel kaplama olan kolye ve künyeye, özel bir teknoloji ile asla silinmeyecek şekilde, sizin ve sevgilinizin isminin baş harfi yazılıyor. Harf yazılı olan kolye bayanda, künye ise erkekte kalıyor. Kolye ve künye bir araya gelmediği sürece, kalp şekli olmuyor. Yani bir şeyler hep yarım kalıyor. Vermiş olduğu mesaj bence inanılmaz derecede romantik. Yıl dönümü için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.

Ahşap üzerine Foto ve Mesajlı Yatay Plaket

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Sevgilinizi her an size fısıldadığı güzel sözleri ile karşınızda mı görmek istiyorsunuz? O halde şimdi size tavsiye edeceğim hediye ilginizi çekebilir. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı, üzerinde en güzel aşk sözleri ile, bu şık ahşap masaüstü plaket üzerine yazdırabilirsiniz. Yıl dönümünde satın alacağınız bu özel hediyenin, sevgilinizin evinde Tv ünitesinin veya çalıştığı iş yerinde, masasının en değerli özel eşyası olacağından kimsenin şüphesi yok! Bu ürünü de yine özel ve güzel bulduğum için Yıl dönümü için hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım sizin de beğeninizi kazanmıştır.

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Sevgililere Özel Cam Duvar Saati

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıl dönümü için tavsiye edeceğim diğer bir hediye görmüş olduğunuz cam duvar Saati. Sevgilinizin ve sizin isminizi yazan ve aranızda kırmızı kalp simgesinin olduğu bu rengarenk şık duvar saati de, zarafeti ve ışıl ışıl, rengarenk olması sebebi ile yine hediye tavsiyelerim arasına girmeyi fazlası ile hak etti. Duvar saatleri zaten kullanım açısından, olukça elverişli ve her zaman ve her yere düşünülebilecek hediyelerden. Bir de şimdi üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin olması bu hediyeyi daha fazla önereceğim anlamına geliyor. Sevgiliniz veya eşiniz eminim bu saati çok beğenecektir.

Yıl dönümü Hediye Fikirleri & Kelimelerden oluşan Fotoğraf Çerçevesi

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Herkes, sevgilisine en güzel hediyeyi vermek ister, hediyesinin özel olmasına ve duygularını en iyi yansıtacak hediyeler seçmeye özen gösterir. Şimdi Yıl dönümü için tavsiye edeceğim bu hediye, aradığınız bütün bu özellikleri bir arada bulunduruyor. Hem özel, hem güzel, hem de sürpriz içeriyor. Nasıl mı? Hemen izah edeyim; Sevgilinize uzunca bir şeyler yazın, mesela onunla nasıl tanıştığınızı, nerelere gittiğinizi, ilk defa sizin ona, onun size "Seni Seviyorum 'u nasıl dediğine varana kadar her şeyi, bir word belgesine yazın. Sonra, ikinize ait en güzel fotoğrafı verdiğim linkteki adrese yükleyin. Evet! Sürpriz olan kısım tam da burası işte! Kelimelerinizden oluşan o muhteşem sözler, sizin fotoğrafınıza dönüşecek. Ama yakından bakınca yazdıklarınızı okuyabileceksiniz. Nasıl harika bir Yıl dönümü sürprizi değil mi? Bu ürünün bu şekilde etkileyici olması sebebi ile, ben hediye tavsiyelerim içerisine alıyorum...

Yıl dönümü Hediye Fikirleri & Kalp Kutusunda Seni Sevme Nedenlerim Mesajları

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıl dönümü için tavsiye edebileceğim bir diğer sürpriz hediye veya Yıl dönümü sürprizi tavsiyem; özel kalp kutusu içerisinde sevgilinize, sizin, onu neden bu kadar çok sevdiğinizin nedenlerini anlatan 100 adet aşk mesajı, kalp kutusu içerisinde 1 adet gül, 2 adet özel çikolatadan oluşmuş bu hediye sepeti. Yıl dönümü için özel bir hediye düşünüyorsanız, bence Yıl dönümü için çok romantik ve özel bir hediye. Seni Seviyorum Çünkü Saçların ellerimin arasında kayıp giderken dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi Her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. Her gülümseyişin karamsarlığı yıkıyor,mutsuzluğu parçalıyor Seni seviyorum çünkü,seni sevmeyi,sana dokunmayı, seni dinlemeyi istiyorum.

Bayan için Yıl dönümü Hediyeleri & Lawin Micro Bayan Gecelik

Yıl dönümü hediyesi
Tek düze devam eden evlilik hayatınıza renk ve heyecan katmak için yapacağınız ufak değişiklikler sizi bu durgunluğun içerisinden çıkartabilir ve ilişkinizin başladığı o fırtınalı ve biraz da deli dolu hayata geri döndürebilir. Yıl dönümü için eşinize güzel ve sürpriz bir hediye bakıyorsanız, Lowin Micro bayan gecelik ilginizi çekebilir. Materyal %85 Polyamide %15 Elesthane Detay Esnek transparan kumaş, Ayarlanabilir askılar, Gögüs ortası çok zarif bir taş ile bütünleştirilmiş, derin göğüs dekoltesi, Aynı kumaş ile üretilmiş özel tasarım G-String, severek kullanacağınız seksi bir gecelik takım.

İsme Özel Mesajlı ve Tarihli Sevgililer Duvar Saati

Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıl dönümü için kalıcı ve unutulmaz özel bir hediye arayanlara en uygun hediye gururla sunar. Sinema afişi gibi bir giriş yaptım sanırım. Yıl dönümü için Gelecek program gösterime girecek hediyenin anonsunu yaptım size. Bu filmin baş rollerinde, üzerinde sizin sevgilinize olan özel mesajınızı içeren sözleriniz ve sevimli ay dede üzerinde sizi temsilen öpüşen sevgililerin yer aldığı, oldukça romantik bir hediye olan bir duvar saati var! Yıl dönümü için bu hediyeniz çok özel olacak çok! Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saati üzerine ilişkinize özel bir söz veya şiir ile kişiye özel hale getirebilirsiniz. Üzerinde iki aşık sevgili resmi bulunan Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saatine her baktığınızda sevgilinizin yanınızda olduğu romantik anları düşleyeceksiniz.

Sevgiliye yıldönümü hediyesiBenim Sevgilim BitaneSeninle Sonsuz Günlere Sevgilim
Mesajlı Kalp Rakamlı Duvar SaatiDivas Taşlı Yaprak YüzükSevgilime Özel Birtanem Hediyesi
Sevgiliye Kartpostal Dekor HediyeFotoğraflı Kalp AnahtarlıkCanvas Duvar Tablosu

0 yorum: