Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi ve Sürprizi

Erkek ve Bayan sevgililer için, kaliteli, romantik, orijinal ve sevgi dolu en güzel yıldönümü hediye ve sürprizleri burada!

yıl dönümü hediyeleri
Bayan ve erkek sevgiliye yıl dönümü hediye fikirleri ve Yıl dönümü sürprizleri ile herkese selam. Yıl dönümü kutlaması ve Yıl dönümü hediyesi, birbirini özel bulan kadın ve erkek sevgililer arasında o ilişkiye verilen değerin ve o ilişkiye gösterilen saygının en önemli göstergesidir. Her aşk ilişkisi başlangıçta tanışma ile olur, daha sonra sevginin ve paylaşımın artması ile aşka dönüşür ve finalde evlilik ile devam eder. Birbirlerini önemseyen ve özel bulan sevgililer, kendileri için milat sayılan bu özel ve önemli günleri kutlamak, hediyeleşmek ve birbirlerine olan aşklarını bu şekilde güçlendirmek isterler. Dolayısı ile 365 günden oluşan bir yıl içerisinde erkek ve bayan sevgililer kendi aralarında, ilk tanışma Yıl dönümü, evlilik yıl dönümü veya nişan yıl dönümü gibi özel günler tayin ederler. Yukarıda değindiğimiz gibi Yıl dönümü kutlamak, sevgililerin ilişkilerine gösterdikleri önemin göstergesi olduğu için, Yıl dönümü için hediye seçmekte gösterilen titizlik ve özen de, yine sevgiliye verilen değeri ifade etmektedir. Bunun dışında özellikle bayanlar arasında, erkek sevgilinin birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü derken ilerleyen yıllarda, yıldönümü gibi özel günleri pek önemsemediği söylense de, hala yeryüzünde sevgilisi için, güzel detaylarla hazırlanmış sürprizler yapmayı düşünen ve romantik yıl dönümü hediyeleri araştıran erkeklerin var olduğunu düşünüyorum.

Seviyor mu, sevmiyor mu gelgitleri ile başlayan ve daha sonra sizin için en değerli varlık haline gelen, kalbinizi, ruhunuzu adadığınız sevgiliniz ile, ilişkinizin ilk yılını bir solukta tamamladınız. Oysaki, daha dün gibi aklınızda, onu ne kadar sevdiğinizi ilk söylediğinizde yaşadığınız o müthiş heyecan öyle değil mi? İlk göz teması, ilk söz, İlk tanışma, ilk buluşma, ilk baş başa yemek, ilk el ele tutuşma, yağmurda ilk ıslanma ve en önemlisi ilk defa "Seni çok seviyorum..." sözleri... Sevgiliniz ile yaşadığınız her ilk, sizin için çok özel ve çok değerli. Şimdide yeni bir ilki yaşamanın heyecanı sizi sarmaya başladı; tanışmanızın birinci yıl dönümü şerefine sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak ve ilk kez O'na bir Yıl dönümü hediyesi almak! Sevgiliniz belki de sizin, her detayı düşünen ve en çok da sürprizle ile dolu olan bu yönünüzü seviyordur!

Şu dakikaya kadar, evlilik yıl dönümü ya da tanışma yıl dönümü için bir sürpriz planı yapmadıysanız, bu konuda fikirlerimize kulak vereceğinizi düşünüyoruz! Aşağıda sevgiliye yıldönümü sürprizleri için fikirlerimizi bulabilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel Yıl dönümü Hediyeleri


Konu Çizgisi
yıldönümü hediyeleri

Sevgiliye Özel Romantik Aşıklar Hediye Sepeti


Yıl dönümü, aşıklar için en özel günlerden biridir. Elbette ki önemli olan bu özel günde aşk vurgusu taşıyan hediyelerden seçmek! İşte O'na olan aşkınızı daha güçlü bir biçimde gösterebileceğiniz son derece özenle hazırlanmıi romantik bir hediye sepeti karşınızda. Kız arkadaşınıza rüya gibi romantik bir hediye vermek ister misiniz? İçerisinde yer alan birbirinden romantik hediyeliklerle, sevgilinize O'nun ne kadar vazgeçilmez ve özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Dolu dolu aşk parolasıyla hazırlanmış olan Sevgiliye Özel Romantik Aşıklar Hediye Sepeti ile, yıl dönümünde kız arkadaşınıza anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz. 
Konu Çizgisi
sevgiliye yıldönümü hediyeleri

100 Romantik Yıldönümü Kutlama Sözleri


Kalpli kartlara özenle yazılmış 100 farklı yıldönümü kutlama mesajı bu hediye kutusu içerisinde. 1'inci, 2'inci veya 10'cu yıldönümünüzü romantik bir hediye ile kutlamak, sevgilinize verdiğiniz değeri en çarpıcı şekilde dile getirmek için bu sözlerden yardım alabilirsiniz! Sevgiliniz için hazırlayacağınız hediye sepetleri içerisine de koyabileceğiniz 100 farklı yıldönümü kutlama sözleri, bu özel gün için hazırlayacağınız sürprizler için de size iyi bir fikir verebilir. Şık bir hediye kutusu içerisinde satışa sunulan yıldönümüne özel sözlerin her biri, romantizm de sınırları zorlayan seçmece sözlerden oluşuyor ve sevgilinizin kalbini deriden etkileyecek mesajlar içeriyor!
Konu Çizgisi
Sevgiliye yıldönümü için hediyeler

Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi


Yıl dönümü için benzersiz derecede etkileyici ve zekice kurgulamanız halinde sevgilinize unutamayacağı özel bir yıl dönümü hediyesini Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi ile hazırlayabilirsiniz. İçerisine, aşk dolu sevimli mesajlarınızı, sevgilinize 1. 2. ya da aşkınızın kaçıncı yıl dönümünü geçiriyorsanız, O'na olan derin duygularınızı Kişiye Özel Nostaljik Mesaj Şişesi ile iletebilirsiniz! Kişiye özel olarak hazırlanan mesaj şişesi içerisinde duygularınız yer alıyor. Şık bir hediye kutusu içerisinde, mesaj şişesi hem romantik hem de son derece sürpriz dolu bir yıl dönümü hediyesi olacaktır. 
Konu Çizgisi
Erkek sevgiliye yıl dönümü hediyesi

Kişiye Özel Çakmak ve Sigara Tabakası Seti


Bayanların, erkekler için özel günlerde hediye seçimlerinde ne kadar zorlandıklarını çok iyi biliyoruz. İşte karşınızda yıl dönümü hediyesi olarak erkeğe hediye olabilecek en prestijli armağanlardan biri. Siyah-gri baklava desenli şık hediye kutusu içerisinde, kişiye özel fotoğraf baskılı çakmak ve metal sigara tabakasından oluşan bu hediye seti ile, sigara kullanan erkek arkadaşınıza en kalıcı armağanlardan birini verebilirsiniz.
Konu Çizgisi
bayan sevgiliye hediye sepeti

Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti


Kalbinize güzel duygular yaşatan biricik sultanınıza özel bir yıl dönümü hediyesi vermek isterseniz, Kalbimin İnci Tanesine Hediye Sepeti bu bağlamda oldukça ideal bir tercih olacaktır. Göz kamaştırıcı beyaz renk hasır sepet içerisinde, bayan sevgilinizin kalbine uzanan son derece romantik hediyeler bu sepet içerisinde! İstiridye Kabuğu şeklinde kadife kaplı Özel hediye kutusu içerisinde Gümüş İnci Kolye, 100 Adet Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var yazılı romantik mesajlar, Kendi duygularınızı yansıtabileceğiniz mesaj kağıdı ve "Seni Seviyorum" yazılı çikolatalar... Yıl dönümü için bayana hediye olarak düşünülebilecek en romantik armğanalardan biri.
Konu Çizgisi
romantik yıldönümü hediyeleri

Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Sepeti


Sevgilinize seçtiğiniz hediyelerin, diğer insanlara hediye beğenirken yaşadıklarınızdan çopk ama çok farklı yönleri vardır. Bir kere, A-Z'ye tüm aşamalarıyla, sunumuyla, hediye paketiyle sevgiliye hediye özel ve romantik olmalıdır. İşte hediyenizi daha romantik bir hale getirebilmeniz için size üzerine romantik mesajlarınızı yazdırabileceğiniz harika bir hediye kutusu! Sevgilinize olan duygularınızı ifade ederken, Kişiye Özel Şık Kutusunda Hediye Notu ihtiyacınız olan tüm romantik unsurları tamamlıyor! Kız Arkadaşınız yıldönümü hediyesi olarak, kendisine aldığınız hediye karşısında gözyaşlarına hakim olmakta zorlanacak.  Duruluğun ve saflığın simgesi beyaz renk üzerine, ateşli aşkların simgesi kırmızı kurdele bağlanarak süslenmiş hediye kutusu, sevgilinizi çok ama çok mutlu kılacak!
Konu Çizgisi
yıldönümü hediyeleri

Sevgiliye Seni Seviyorum Hediye Sepeti


"Seni Seviyorum" sözlerinin hangi dilde söylendiğinin ne önemi var ki? Çok seven bir aşık, bazen kollarınızı her iki yana açıp, kocaman bir haykırışla "Seni Seviyorum" diye bağırmak ve bunu milyonlarca kez tekrar etmek ister. Eğer siz de kız arkadaşınıza böylesine büyük bir aşkla vurgunsanız, Onu acayip derecede çok seviyorsanız ilişkinizin yıl dönümü hediyesi olarak Ona sevginizi hediye edin. Nasıl mı? İçerisinde tam 100 farklı dilde "Seni Seviyorum" yazılı kalp kartların olduğu ve çikolatalarla lezzetlenen bu özel hediye kutusuyla! İddia ediyoruz ki, sevgiliniz aldığınız bu romantik hediyeye bayılacak. 
Konu Çizgisi
Erkek sevgiliye yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel İsim Yazılı Oscar Başarı Ödülü


Aşkla, muhabbetle, sevgiyle geçen koskoca bir yılın ardından, erkek arkadaşınıza olan sevginiz de, aşkınız da bir önceki seneye göre kat ve kat arttı! Çünkü birlikte olduğunuz her saniye, Onunla göz göze geçen her an, kişiliğiyle, karakteriyle, yaptıklarıyla gözünüzde dev gibi büyümeyi başardı! Öyle ki sevgiliniz size şu sözü bile söyletmeyi başardı, "Bir daha dünyaya gelecek olsam, yine Onu severdim". Aslında 6 milyar insan içerisinden böylesine aşık olduğunuz birini bulabilmeniz büyük bir şans! O halde yıl dönümünüzde erkek arkadaşınıza hem ne kadar şanslı biri olduğunuzu, hem de Ona olan sevginizi gösterecek Kişiye Özel İsim Yazılı Oscar Başarı Ödülü vermeye ne dersiniz? Muhteşem görüntüsü ve altın sarısı renkteki heykel, son derece kaliteli bir şekilde hazırlanmıştır. Üzerine sevgilinize özel mesajınızı yazdırabilirsiniz. Örneğin "Birinci yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni Çok Seviyorum." tarzı bir yazı muhteşem olacaktır. 
Konu Çizgisi
Sevgiliye romantik yıldönümü hediyeleri

Yıldönümüne Özel Fotoğraflı Ahşap Çerçeve


İçten bir tebessüm, aşk dolu bir bakış, sıcacık bir dokunuş, mutlulu bir aşkın en güzel belirtisidir. Sevgilinize yıldönümünüzde Ona duyduğunuz aşkı hissettirmenin en romantik yollarından biri de, üzerinde isimlerinizin yer alacağı, içerisinde ise en güzel fotoğrafınızın olacağı Sevgililere Özel Fotoğraflı Ahşap Çerçevesidir. Sevgililere Özel Fotoğraflı Ahşap Çerçeve ile aşk dolu, sevgi dolu anlarınız kalıcı ve ölümsüz olsun.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata ve Kupa Bardak

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata ve Kupa Bardak


Bu hediye sepeti, sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak hem romantik, hem de pahalı olmayan özel bir hediye düşünenlere gelsin! Size yaşattığı güzel duygular için, mükemmel hayaller için sevgilinize hediyeniz ile küçük bir teşekkür etmek isterseniz, son derece romantik bir hediye kutusuna sahip Aşkıma Sevgilerimi Sunuyorum biçilmiş kaftan! O'na "seni seviyorum" demenin en romantik yolunu mu arıyorsunuz? O halde yolunuz yine bu hediye sepetine çıkıyor! Pembe renk kalp hediye kutusunun içerisinde zarif kalp baskı bulunan ve üzerinde "Seni Çoook Seviyorum" yazılı kupa bardak ile, sevgiliniz aşkınızı yudumlayacak! Bunun yanında hediye sepeti içeriğinde yer alan 2 adet kalp çikolata ile de kendini çok mutlu hissedecek! Not ; Kalp hediye kutuları renk ve desen farklılıkları göstermekte olup asorti olarak gönderilmektedir.
Konu Çizgisi

Bayan Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi & Sonsuzluk Kolye 


Sonsuz Aşk, sevgilinizin boynunda anlamlı bir kolye ile hayat bulsun! Biricik sevgilimi çok seviyorum ve O'nun için anlamlı bir yıl dönümü hediyesi arıyorum diye düşünenler, bu hediyenin ayrıntılarına daha yakından bakabilirler! Kız arkadaşınıza sevginizi değil yılın her günü, günün her dakikası yaşatacak 925 Ayar Gümüş Sonsuzluk Kolye, anlamlı olduğu kadar zarif bir yıl dönümü hediyesi. 925 Ayar Gümüş Sonsuzluk Yüzük, özel hediye kutusu içerisinde ve Hediyemen.com güvencesiyle satışta.
Konu Çizgisi
Güzel Yıldönümü hediyeleri

Güzel Yıldönümü Hediyeleri & Yıldönümüne Özel Yastık


Sevgilim geceleri bile aşkımızı hissetsin ve yalnızca beni düşünsün diyenlere Kişiye Özel Yıl dönümü Yastık! Üzeri romantik figürlerle süslenmiş, romantik mesajınız ile anlam kazanacak mesajlı ve isimli Aşk Kafesi Yastık, sevgilimin gündüzünde ben, gecesinde ben, hayallerinde ben olayım diye düşünenlerin tek hediye seçeneği! Kız arkadaşınız yıl dönümünde kendisine armağan ettiğiniz bu romantik yastığa sarılsın ve geleceğinizin hayallerini şimdiden kurmaya başlasın! Kişiye özel olarak hazırlanan Yastık üzerine aşk mesajınızı ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz! Dilerseniz romantik yastık üzerine yıl dönümünüz için özel mesajınızı yazdırabilirsiniz. "Nice senelere birlikte Aşkım..."
Konu Çizgisi
Sevgilime Bi Dolu Ayıcıklı Hediye Sepeti

Sevgilime Bi Dolu Ayıcıklı Hediye Sepeti


İçerisinde, isminize özel olarak hazırlanacak, ayıcık resimli 2 adet aşk kupa bardak, kalp çikolatalar, ayıcık anahtarlıklar, kırmızı romantik mum ile bu hediye sepeti oldukça romantik! Sevimli Ayıcıklar sevgilinize O'nu ne kadar çok sevdiğinizi fısıldamaya geliyor. Ayıcık resimli ve tasarımlı hediyeler, kız arkadaşınızla aranızdaki sevgi bağını sağlamlaştırmak için var gücü ile çalışmak istiyor. Kadınların sarılıp uyumaktan, onu sevip televizyon izlemekten acayip derecede keyif aldıkları Ayıcık Oyuncak, bu sefer daha romantik ve daha şirin! Sevgiliye yıl dönümü hediyesi ne alınır diye düşünenlerin kaçırmaması gereken ender şirinlikte bir armağan!  
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati

Kişiye Özel Kalp Kutuda Aşk Mesajlı Kalp Saat


Olağanüstü etkileyicilikle hazırlanmış olan Kişiye Özel Kalp Kutuda Aşk Mesajlı Kalp Saat, erkek ve bayan sevgililer için tüm özel günlerin en anlamlı hediye seçeneği! Kırmızı Kadife Kalp kutu içerisi güllerle süslenmiş, kalp çikolata ve hemen ortasına ise, üzerinde aşk mesajınızın yer aldığı Kristal Kalp Saat konulmuş. Masasının veya odasının en anlamlı süsü olmayan aday Kişiye Özel Kalp Kutuda Aşk Mesajlı Kalp Saat, sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak da sunabileceğiniz en özel, en romantik armağanlardan biri 
Konu Çizgisi
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Makyaj Aynası

Kişiye Özel Makyaj Aynası


Hem fiyatı hem de kişiye özel olması sebebi ile bayan sevgilinize veya annenize alabileceğiniz şık bir hediye tavsiyem olacak! Kişiye Özel olan ve oldukça şık kırmızı makyaj aynası üzerine ister sizin ister sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsme özel hazırlanmış bu ayna ile kendinize baktığınızda ne kadar özel biri olduğunuzu bu hediye size hissettirecek! Bayanların gün boyunca en fazla zaman geçirdikleri yer neresidir diye sorsak? Elbette cevabı çok basit! Kendilerini görüp izledikleri bir ayna karşısıdır. Bayanlar ayna karşısında oldukça fazla zaman geçirirler. Bu da siz erkeklere, hediye almak için güzel bir fikir verebilir. Bir de bu ayna, isme özel bir aynaysa ve rahatlıkla çantada taşınabilir bir aynaysa o zaman sevgilinize hangi hediyeyi alacağınız sorusunu cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor! Şık ve isme özel bir cep aynası! Şayet bir bayan hediye almak istiyorsanız tek taş bir yüzükten sonra Onu en fazla mutlu edecek olan hediye, Kişiye Özel tasarlanmış olan bu Kırmızı Makyaj Aynası olacaktır. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası 8 cm çapındadır ve sert plastik malzemeden üretilmiştir. Bu ürünü Anneler günü için, öğretmenler gününde bayan öğretmeninize hediye edebilirsiniz.
Konu Çizgisi
yıldönümü hediyeleri

Evlilik Yıl dönümü Hediyesi & Yıl Dönümünü Özel Çerçeve


Sizin için anlam ve önem taşıyan çok özel tarihleri unutan bir eşiniz mi var? O halde şimdi önereceğimiz hediyelik ürün, eşinizin tüm bahanelerini elinden almış olacak! Bildiğiniz gibi erkekler, ticari işleri dışında, kendilerine özel olan tarihleri hatırlama konusunda son derece beceriksizdirler! Elbette ki bu sözümüzü tüm erkekler için geçerli değil! Ancak kabul edersiniz ki, erkeklerin büyük bir bölümü böyle! İşin şakası bir yana, Kişiye özel olarak hazırlanan Yıldönümüne Özel HDF Çerçeve, evlilik yıl dönümü, nişan yıl dönümü gibi, aşkınıza dair en önemli tarihleri kalp şeklindeki sembolü ve isimleriniz ile unutulmaz kılıyor! Destek ayakları sayesinde masa üzerinde sergilenebilen Yıldönümüne Özel HDF Çerçeve, son derece şık tasarımı ile görenlerin takdirini topluyor! Bu şahane ürünü dilerseniz sevgilinize tanışma yıl dönümü hediyesi olarak da verebilir ve bir sonraki yıl dönümünüzü unutulmayacak şekilde garanti altına alabilirsiniz!
Konu Çizgisi
sürpriz yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel Ahşap Kaplama Makyaj Aynası


Yıl dönümünde Bayan sevgiliniz için hem uygun fiyatlı, hem de özel bir hediye mi bakıyorsunuz? Sizin için harika bir Yıl dönümü hediye tavsiyem olacak. Sevgilinize güzel bir sürpriz yapabileceğiniz Kişiye özel 130 parçadan oluşan Puzzle! Yani Bayan sevgiliniz, size özel fotoğrafın ve mesajınızın yer aldığı herika bir sürprizle karşılaşacak. Hem fotoğrafınızın hem de mesajınızın bu özel hediye üzerinde yer alması, bu sürpriz hediyeyi alan sevgilinizi, Yıl dönümünde çok özel hissettirecek.
Konu Çizgisi
güzel yıldönümü hediyeleri

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Kalpli Aşk Kulesi


Yıl dönümünde biricik aşkınıza, hem güzel bir Yıl dönümü sürprizi yapıp, hem de sevgilinize duyduğunuz o büyük aşkınızı, tatlı bir şekilde ifade etmek ister misiniz? Tatlı dedim, çünkü şimdi tavsiye edeceğim Yıl dönümü hediyesi büyükten küçüğe doğru sıralanmış 4 adet kırmızı şık kalp kutusundan oluşan ve içerisindeki çikolataların üzerinde "Seni Seviyorum" şeklinde romantik yazıların olduğu bir çikolata aşk kulesi. Bu hediye tavsiyemin de, bayan sevgiliniz tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum. Sizce nasıl? Çok güzel bir Yıl dönümü hediyesi değil mi?
Konu Çizgisi
güzel yıldönümü hediyeleri

Yıl dönümü Hediye Sepeti


Yıl dönümü için hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise hasır sepet içerisinde mükemmel romantik hediyelere sahip ve içerisinde sevgilinizi neden çok sevdiğinizi anlatan, "seni seviyorum çünkü..." diye başlayan 100 adet aşk mesajı, Seni seviyorum yazılı çikolatalar, yastık, Çim Adam, sürpriz mesaj şişesi vs. Bu mükemmel hediye seti yine Yıl dönümü için alınabilecek en romantik en güzel hediyelerden biri. Bu ürünü de verdiği güzel mesjları sebebi ile Yıl dönümü hediye tavsiyeleri için listeme alıyorum...
Konu Çizgisi
Kalbimden Gelen Mesaj

Sevgiliye Kalbimden Gelen Aşk Mesajı


Kalp şeklindeki romantik bir hediye kutusu içerisinde, kalp cam şişe ve içerisinde kalpli drajeler. Üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı 2 adet çikolata! Çikolata ve drajeler bu hediye kutusunun sadece lezzetli kısmı! Asıl sürpriz, kurdeleye sarılı kırmızı aşk mektubu! Sevgilinize kalbinizden gelen en güzel mesajınızı bu aşk kağıdına yazdırabilirsiniz! Siz mektubunuzda sevgilinize söyleyeceklerinizi düşünüp hayal edin, Kalbimden Gelen Mesaj Hediye Kutusu aşkınıza yıl dönümünde en güzel hediye olsun! Bir senaryo oluşturalım; Sevgiler gününde özellikle, sevgiliniz ile aranız hafif sorunlu ise bence böyle bir hediyeyi, onun oturduğu adrese gönderebilirsiniz. Hediyeyi alıp, şişenin içerisindeki, ona yazdığınız aşk sözlerini görünce bence her halükarda sizi affedecektir. İkinci Senaryo; Kız arkadaşınıza ilan-ı aşkta bulunmak istiyorsunuz ve buna bir türlü cesaret edemiyorsanız, yine böyle bir şişe içerisinde mesajınızı ona iletebilirsiniz. Üçüncü Senaryo; Yıl dönümünde sevgilinize evlilik teklifi yapacaksınız ve bir akşam yemeğinde oturduğunuz masaya garson tarafından böyle bir hediye bırakılıyor ve bu hediye sizin için hanımefendi diyor, sevgiliniz şişe içerisinden çıkacak "Benimle Evlenir misin? " Mesajı karşısında mutluluk göz yaşlarına boğuluyor. Nasıl ama üç senaryoda da bu şişenin üstlendiği misyon sizce de çok güzel değil mi? Tavsiye edebileceğim en güzel Yıl dönümü hediyelerinden biri.
Konu Çizgisi
yıldönümü hediyeleri

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Kişiye Özel Google Sertifika


Biraz önce size içerisinde aşk mesajınızın olduğu bir şişeden bahsetmiş ve bu şişe ile yapılabilecek sürprizlerden konuşmuştuk. Şimdi bahsedeceğim hediye seçeneği de, yine güzel bir sürpriz içermekte. Bu yüzden Yıl dönümü hediye tavsiyelerim içerisine hediye olarak bu ürünü eklemeyi uygun buluyorum. Kişiye Özel Google Sertifika ile erkek arkadaşınıza yıl dönümünüzde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Bildiğiniz şekilde Google sayfası şeklinde tasarlanmış olan sertifika üzerine "Dünyanın en yakışıklı erkeği","Türkiye'nin En Mutlu Çifti" şeklinde mesajlarınızı yazdırabilir, 6 adet fotoğrafınıza özel hazırlatabilirsiniz. Hem fotoğraflarınıza, hem de mesajlarınıza özel hazırlanacak Kişiye Özel Google Sertifika, yukarıda bahsettiğim üç farklı Yıl dönümü sürprizini bu hediye ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ama açıkçası ben olsam, şişe ile olan sürprizi denerdim.
Konu Çizgisi
Konuşan Kalpler Duvar Saati

Yıl dönümü Hediyeleri & Sevgililere Özel Kalpli Duvar Saati


Yıl dönümü için tavsiye edeceğim diğer bir hediye görmüş olduğunuz cam duvar Saati. Sevgilinizin ve sizin isminizi yazan ve aranızda kırmızı kalp simgesinin olduğu bu rengarenk şık duvar saati de, zarafeti ve ışıl ışıl, rengarenk olması sebebi ile yine hediye tavsiyelerim arasına girmeyi fazlası ile hak etti. Duvar saatleri zaten kullanım açısından, olukça elverişli ve her zaman ve her yere düşünülebilecek hediyelerden. Bir de şimdi üzerinde sizin ve sevgilinizin isimlerinin olması bu hediyeyi daha fazla önereceğim anlamına geliyor. Sevgiliniz veya eşiniz eminim bu saati çok beğenecektir.
Konu Çizgisi
yıldönümü hediyesi

Kalp Kutusunda Seni Sevme Nedenlerim Mesajları


Yıl dönümü için tavsiye edebileceğim bir diğer sürpriz hediye veya Yıl dönümü sürprizi tavsiyem; özel kalp kutusu içerisinde sevgilinize, sizin, onu neden bu kadar çok sevdiğinizin nedenlerini anlatan 100 adet aşk mesajı, kalp kutusu içerisinde 1 adet gül, 2 adet özel çikolatadan oluşmuş bu hediye sepeti. Yıl dönümü için özel bir hediye düşünüyorsanız, bence Yıl dönümü için çok romantik ve özel bir hediye. Seni Seviyorum Çünkü Saçların ellerimin arasında kayıp giderken dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi Her gülümseyişin içime yeniden yaşama sevinci dolduruyor. Her gülümseyişin karamsarlığı yıkıyor,mutsuzluğu parçalıyor Seni seviyorum çünkü,seni sevmeyi,sana dokunmayı, seni dinlemeyi istiyorum.
Konu Çizgisi
sevgiliye yıldönümü hediyeleri

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Duvar Saati


Yıl dönümü için kalıcı ve unutulmaz özel bir hediye arayanlara en uygun hediye gururla sunar. Sinema afişi gibi bir giriş yaptım sanırım. Yıl dönümü için Gelecek program gösterime girecek hediyenin anonsunu yaptım size. Bu filmin baş rollerinde, üzerinde sizin sevgilinize olan özel mesajınızı içeren sözleriniz ve sevimli ay dede üzerinde sizi temsilen öpüşen sevgililerin yer aldığı, oldukça romantik bir hediye olan bir duvar saati var! Yıl dönümü için bu hediyeniz çok özel olacak çok! Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saati üzerine ilişkinize özel bir söz veya şiir ile kişiye özel hale getirebilirsiniz. Üzerinde iki aşık sevgili resmi bulunan Sevgiliye Özel Mesajlı ve Tarihli Duvar Saatine her baktığınızda sevgilinizin yanınızda olduğu romantik anları düşleyeceksiniz.
Konu Çizgisi
Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Yıl dönümü Hediye Tavsiyeleri & Kalbimin İçi Hediye Sepeti


Yıl dönümü hediye tavsiyelerimden bir diğeri ise aşkı sembolize eden kırmızı kalp kutusu içerisinde 30 tane sevgi sözlerinin yazılı olduğu notlar, 1 adet aşkın çiçeği olan yapay gül ve Yıl dönümünde ağzınızı tatlandıracak sizin ve sevgiliniz için çikolata. Bu ürün Yıl dönümüne özel hazırlanmış olan bir hediye sepeti aslında. Hem de çok uygun fiyata! Yıl dönümünde sevgiliniz bu hediye ile yine çok mutlu olacaktır. Bütçenizi sarsmayacağını düşündüğüm bu ürünü de Yıl dönümü hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım siz de beğenirsiniz. Hediye ile ilgili detaylı bilgiyi Satın al butonuna tıklayarak görebilirsiniz...
Konu Çizgisi
yıldönümü hediyesi sevgiliye

Romeo ve Juliet Tişört


Sevgilinizle ilişkinizin bir yılını daha doldurmak üzeresiniz! Her şey olabildiğince güzel ve yolunda gidiyor. Sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak alacağınız hediyede de bu mükemmel uyuma dikkat çekmek istiyorsunuz ki, son derece haklısınız! O halde sevgilinize Romeo ve Juliet Tişört armağan etmeyi düşünebilirsiniz! Sevgilinizle mükemmel uyumunuzun sırrı olarak Ona duyduğunuz kocaman aşkınızı görüyorsanız, gelin bu şahane çifti, son derece zarif T-Shirt'ler üzerine taşıyalım! Siyah-gri ve beyaz ren seçenekleri bulunan, erkek için üzerinde "She is my Juliet", kadın için "He is my Romeo" yazısı yer alan T-Shirt'ler yıldönümü için şahane bir armağan tercihi. 
Konu Çizgisi
İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye

İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye


Sevgilinize duyduğunuz aşkı temsil edecek romantik bir hediye mi arıyorsunuz? O halde alın size İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye. Diğer tüm hediyelik ürünler içerisinde Ona duyduğunuz aşkı belki de en güzel şekilde ifade eden hediye budur diye düşünüyoruz. Çünkü bu kolyenin tasarımında; iç içe geçmiş ve güçlü bir şekilde kenetlenmiş iki kalp yer alıyor. Dahası üzerinde isimleriniz yazılı olarak. Sevgilinize hissettiğiniz aşkı bundan daha iyi ne anlatabilirdi acaba? İlişkinizin yıldönümünde aşkınızı perçinlemek ve Onu ne kadar sevdiğinizi hissettirmek için sevgilinize İsimli Pırlanta İki Kalp Kolye hediye edin. Üzerinde yer alan 0,01 karat pırlantasıyla bu kolye hem çok değerli, hem de aşkı anlatabilecek son derece romantik bir armağan!
Konu Çizgisi
My name is - İsim Küpe

Bayan Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi & İsme özel Küpeler


Küpe bir bayanın güzelliğini ve şıklığını tamamlayan en özel aksesuarlardan biri. Üstelik bu küpeler bir de kullanan kişinin kendi ismine özel olursa, değeri de, kullanılabilirliği de daha çok artmış olur. Eğer kız arkadaşınıza yıldönümü için, romantik, kullanışlı ve aynı zamanda değerli bir armağan vermek isterseniz, 14 ayar altın kaplama olan ve en önemlisi de O'nun zarif ismine özel olarak hazırlanacak olan İsim Yazılı Küpe armağan edebilirsiniz. Özel tasarım isme özel küpe siparişlerinde maksimum harf sınırı 10'dur. Eğer bu ürünü beğendiyseniz ve sipariş vermek isterseniz, aynı isim yazılı olacak şekilde 2 adet küpe adresinize gönderiliyor. Küpeler şık kutusu ve mücevher sertifikası ile birlikte yer almaktadır. İsim yazılı küpeler, kız arkadaşınız için kesinlikle en unutulmaz yıldönümü hediyelerinden biri olmaya aday!
Konu Çizgisi
Sevgiliye anlamlı yıl dönümü hediyesi

eJOYA Kalp Pırlanta Kolye


O'na olan sevginizi anlatacak kelime-söz bulamıyorsanız, son derece romantik bir yıl dönümü hediyesi olan eJOYA Kalp Pırlanta Kolye tam size göre! Sevgiliniz bu kolye ile, kendisine verilen değeri ve sizin kalbinizdeki özel yerini apaçık bir şekilde görmüş olacak! Göz kamaştırıcı şıklıktaki bu özel kalp tasarımlı kolye, zaman var oldukça aşkınız için var olacak! 18 Ayar Beyaz Altından imal edilmiş olan ve üzeri 0,08 karat pırlanta taşlarla süslenmiş eJOYA Kalp Pırlanta Kolye, en anlamlı yıl dönümü hediyesi. 
Konu Çizgisi
Sevgiliye yıldönümü hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal 


Erkek arkadaşınız için yıl dönümünde hediye olabilecek kol saati, kemer, kalem, kravat, cüzdan veya buna benzer ürünler size anlam yönü iyibari ile içi boş ve duygusuz geliyorsa, bir de Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal Dekora bakın deriz. Yıl dönümümüzde Sevgilime versem versem en güzel hediyeyi ancak içerisinde fotoğrafımızın olduğu kristal dekor ile verebilirim diyenlere sevindirici bir haber! Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kristal, içerisinde sizin göndereceğiniz fotoğrafla anlamını tamamlıyor! Lazer yöntemi ile içerisine fotoğraf baskısı yapılan bu anlamlı armağan ile, erkek arkadaşınıza ölümsüz, kalıcı ve her an sizi hatırlatacak çok kıymetli bir armağan verebilirsiniz!
Konu Çizgisi
Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Yıl dönümü Hediye Fikirleri & Kelimelerden oluşan Fotoğraf Çerçevesi


Herkes, sevgilisine en güzel hediyeyi vermek ister, hediyesinin özel olmasına ve duygularını en iyi yansıtacak hediyeler seçmeye özen gösterir. Şimdi Yıl dönümü için tavsiye edeceğim bu hediye, aradığınız bütün bu özellikleri bir arada bulunduruyor. Hem özel, hem güzel, hem de sürpriz içeriyor. Nasıl mı? Hemen izah edeyim; Sevgilinize uzunca bir şeyler yazın, mesela onunla nasıl tanıştığınızı, nerelere gittiğinizi, ilk defa sizin ona, onun size "Seni Seviyorum 'u nasıl dediğine varana kadar her şeyi, bir word belgesine yazın. Sonra, ikinize ait en güzel fotoğrafı verdiğim linkteki adrese yükleyin. Evet! Sürpriz olan kısım tam da burası işte! Kelimelerinizden oluşan o muhteşem sözler, sizin fotoğrafınıza dönüşecek. Ama yakından bakınca yazdıklarınızı okuyabileceksiniz. Nasıl harika bir Yıl dönümü sürprizi değil mi? Bu ürünün bu şekilde etkileyici olması sebebi ile, ben hediye tavsiyelerim içerisine alıyorum...
Konu Çizgisi
Sevgiliye özel ve romantik yıldönümü hediyesi

Sevgilinize Unutamayacağı Orijinal Bir Sürpriz Yapın!


Sevgiyle, mutlulukla, aşkla ve en önemlisi de yanınızda O varken yıllar birbiri ardına sıralanıyor! Bu yıldönümünüzde biricik sevgilinize unutamayacağı bir hediyenin araştırması içerisindesiniz! Kim bilir bu hediye aşkınızın birinci yıl dönümü, ya da ikinci, üçüncü yıldönümü içindir. Peki o halde, yıldönümünüzde bayan sevgilinize mutluluk göz yaşlarını tutamayacağı, Ona olan sevginizi en çılgın, en romantik, en orijinal hediyelerden biri ile göstermek ister misiniz?  "Eveeeeet, aradığım şey tam da bu!" dediğinizi taa buralardan duyuyoruz. Sizin için, gerçekten de hayatınızın aşkına öyle orijinal ve romantik bir hediye önerimiz var ki, iddia ediyoruz ki, hayatı buyunca bunu asla unutamayacak! Ne mi? Aşkınızı film oluyor, film! Şöyle ki; Onlarca insan kamera karşısına geçiyor ve sevgilinize olan duygularınızı hep bir ağızdan dile getiriyor! Sevgilinize "Evlilik Teklifi" yapmak için, Ona olan aşkınızı olabilecek en sürpriz, en romantik bir biçimde dile getirmek için ya da sevgilinizin doğum gününü kutlamak için böylesine orijinal bir hediye ne görüldü, ne de duyuldu! Detaylı bilgi almak için lütfen resim üzerine tıklayın!
Konu Çizgisi
Romantik Hediye

Yıl dönümü Sürpriz Hediyeleri & Güllerden Kalp


Şimdi önereceğimiz hediye, tam da sevgililer sevgililere özel çok romantik bir hediye. Aslında bu ürün için hediye demek doğru mudur bilemiyorum, çünkü, sevgiliye sürpriz yapmak isteyen erkekler için harika bir sürpriz ürün! Belki de eşinize bir Yıl dönümü sürprizi yapacaksınız ama sürprizinizin nasıl olması hakkında araştırmalar yapıyorsunuz! Bu ürün işte tam da size göre! Sevgilinize veya eşinize romantik bir akşam hazırlamak istiyorsunuz ancak ne yapacağınızı bilemiyorsanız! Güzel hazırlanmış bir sofra, sofranın üzerinde loş ışıklar ile donatılmış mumlar, kırmızı şarap geceyi güzel geçirmek enfes fikirler, ama sizce de ortamda bir eksik yok mu? Bu romantizmi arttıracak bir şeylere daha ihtiyaç var! Romantizmi sağlayacak eksik olan şey ipek gül yaprakları! Romantik ve aşk dolu anlarınız için 100 taneden fazla kırmızı renkte ipek gül yapraklar ile romantizm tavan yapacak! İpek gül yapraklar ile ister etrafa saçarak dekor oluşturun, ister gül yapraklarından sevgilinize aşkınızı anlatan büyük bir kalp oluşturun! Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şey! Aşk dolu anlarınız güllerden kalp yaprakları ile aşkınızı en iyi şekilde sevgilinize ya da eşinize ifade edebilirsiniz. Güllerden Kalp sevgiliye hediye edebileceğiniz en ilginç ve en romantik hediyeler den biridir.
Konu Çizgisi
Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mum

Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mum


Karı-koca arasındaki sevgi bağlarını pekiştirmek ve eşler arasındaki aşkı güçlendirmek için, fırsat bulundukça eşlerin birbirlerine tatlı sürprizler yapması gerekir. Bunun da en etkileyici yolu, başbaşa romantik anlar yaşamaktır. Gerçeten de aşk da, sevgi de, bağlılık da ve nihayetinde sadakat de ancak "dokundukça" güçlenebilir. Şimdi önereceğimiz ürün, romantik anlarınıza, daha çok romantizm katacak bir ürün! Size sıradan gelebilir ya da çağ dışı görülebilir ama evet mumlardan bahsediyoruz. Kişiye Özel İsim Yazılı Çilek Kokulu Mumu diğer sıradan mumlardan farklı kılan  en önemli özelliği, birincisi ortama yaydığı fresh "Çilek Kokusu" ve mumların içerisinde yer aldığı cam kapların üzerinde isim yazılı olması. Yatak odanızda eşinize hoş bir sürpriz yapmak için üzerinde isim yazılı olan ve mis gibi çilek kokulu mumlardan yararlanabilirsiniz.
Konu Çizgisi
My name is - İncili Harf Kolye

Kız Arkadaşa Yıl Dönümü Hediyesi & İncili Harf Kolye


İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız, ben seninle, sen benimle, bu hayatı yaşamalıyız! Bu hediyeyi size daha iyi tanımlamak için, aklıma gelen ve amiyane tabiri ile "Cuk" diye oturacak şarkı sözleri bir anda parmaklarımdan çıktı. İyi de oldu. Birbirine gönül bağı ve büyük bir aşkla bağlı olan sevgililer çok klasik olacak ama mecaz anlamda "bir elmanın iki yarısı" olurlar. Bu yüzden Yıl dönümü için hediye tavsiyelerimin yedinci hediye önerisi ise, görmüş olduğunuz bu şık İncili Altın Kolye! Üzeri 14 ayar altın kaplama kolye üzerine kız arkadaşınızın isminin baş harfi işleniyor! Özel bir teknoloji yazılan yazı, üzerinden asırlar da geçse asla silinmiyor! Kalbinizin inci tanesine Özel Hediye kutusunda İncili Harf Kolye armağan ederek, çok mutlu edeceksiniz! Yıl dönümü için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.
Konu Çizgisi
Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Kişiye Özel WEB Sitesi


Yıl dönümü hediye tavsiyelerimin dördüncüsü ve sanırım ilginizi çok çekecek, aslında buna bir hediye değil de, Yıl dönümü sürprizi desek daha yerinde bir tanım olur. Şimdi bahsedeceğim sürpriz, Yıl dönümünde sevgiliniz ve size ait bir internet sitesi sayfası olacak. Bu sayfayı sizin ve sevgilinizin dışında kimse göremeyecek. Tamamen size ve sevgilinize ait bir site olacak ve 5 yıl süresince o sayfa yayında kalacak. Nasıl güzel bir sevgililer sürprizi değil mi? Yıl dönümünde sevgilinizle bir yerde buluşun ve yanınızda tablet bilgisayarınızı koyun cafe'deki masanın üzerine, kendinize ve sevgilinize birer kahve söyleyin ve aşkınızı oracıkta bu sürpriz ile mutlu edin. Bence inanılmaz güzel ve romantik bir Yıl dönümü sürprizi olur.
Konu Çizgisi
kişiye özel bayan kolye

Evlilik Yıl dönümü Hediyesi & Üç İsim Yazili 14 Ayar Altın Kolye


3 özel isim bu kolyede bir arada! Daha önce tek isim yazılı kolyelerden mutlaka görmüşsünüzdür! Tek isim ile yetinmeyip 2. hatta 3. isim de yazılı olsa ne iyi olurdu diye düşünenlerdenseniz, Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye tam size göre bir ürün! Bu harika kolyenin üzerinde yer alacak isimleri tamamen kendiniz belirleyebiliyorsunuz! İster annenizin, babanızın ismi ile birlikte kendi isminizi yazdırın, ister eşiniz ve çocuğunuzun isimlerinden oluşan bir kolye tasarlayın! Her halükarda boynunuzda gururla ve büyük bir mutlulukla taşıyacağınız çok özel bir kolyenizin olacağı kesin! Erkek eşlere sesleniyorum! Eşinize üzerinden yıllar geçse bile hiç unutamayacağı bir evlilik yıl dönümü hediyesi mi arıyorsunuz? O halde Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye hem eşinizin çok beğenebileceği, hem de anlam itibari ile çok özel sayılabilecek bir kolye! Özel Siyah Kutusu içerisinde adresinize gönderilecek olan Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye, aynı zamanda tüketiciyi bu değerli kolyenin, altın suyundan üretilmediğini ispat etmek açısından sertifikası ile birlikte geliyor.
Konu Çizgisi
öğretmene hediye

Yıldönümü için Hediye Fikirleri & Kişiye Özel Hediye Seti


Eşinizin veya sevgilinizin çok beğeneceğini umduğum, hem yıldönümü için hem de sevgilinizin doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek harika bir hediye tavsiyem olacak. İçerisinde yok yok! Bu özel kutu içerisinde kalem var, kartvizitlik var ve 4GB’lik flash disk var! Sadece bu kadar da değil! Bu ürünü özel ve önemli kılan en önemli şey ise, sevgilinizin ismine özel bir ürün olması! Kişiye Özel Hediye Seti ile sevgilinizi inanılmaz mutlu edebilirsiniz. Dediğim gibi üstelik Kişiye Özel Hediye Seti içindeki tüm araç gereçlerin üzerinde sevgilinizin ismi yazılı olacak. İlla yıldönümünüzün gelmesini ya da doğum gününün gelmesini beklemeden, çok değer verdiğiniz sevgilinize sevginizi Kişiye Özel Hediye Seti ile gösterebilirsiniz. Üzerinde sevgilinizin isim ve soy isminin bulunduğu Kişiye Özel hediye Seti, içerisindeki kalem, kartvizitlik ve 4GB’lik flash disk ile hem sevgilinizin severek kullanabileceği hem de baktıkça sizi hatırlayacağı çok anlamlı ve özel bir hediye olacaktır. Diğer kişiye özel kalem modellerine bakmak ister misiniz? O halde lütfen tıklayın: Kişiye Özel Kalemler
Konu Çizgisi
Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Seni Seviyorum Dekoratif Cam


Yeryüzünde başka hiçbir iki kelime, bir araya geldiklerinde "Seni Seviyorum" cümlesindeki kadar, derin ve özel bir anlam ifade etmez. Oysaki bu cümle ne kadar da yalın iki kelimeden oluşuyor değil mi? Bir öznesi ve bir yüklemi var, ancak insanların duymayı en fazla istedikleri ve duyduklarında ise mutluluktan ayaklarını yerden kesecek iki kelime: "Seni Seviyorum" Bu büyülü sözü, biz hayatımızda sadece ama sadece çok özel insanlara kullanırız. Özel insandan kastettiğim elbette hayatımızın anlamı olan eşimiz veya sevgilimizdir. Bir düşünün bakalım, sevgiliniz ile sancılı günlerde belki de bu çok özel iki kelime ilişkinizi düzlüğe çıkarmıştır, belki de hatalarınızdan dolayı sevgilinizin size duyduğu öfkeyi Seni Seviyorum diyerek aşmışsınızdır. Yıl dönümü hediye tavsiyelerinin birinci sırasına, Seni Seviyorum sözlerinin yar aldığı ve isme özel olarak hazırlatabileceğiniz dekoratif masa üstü camdan tabloyu tavsiye ediyorum. Yıl dönümünde sevgilinize söylediğiniz bu değerli sözleri, bir de cama yazdırın. Sevgiliniz, Yıl dönümünde bu hediye ile çok mutlu olacaktır. Belki de ona Yıl dönümü için bir sürpriz yapıp henüz aşkınızı itiraf edemediyseniz, bu dekoratif cam tablo ile söyleyemediğiniz seni seviyorum cümlesini, hediyeleriniz sizin yerinize söylesin. Ama unutmayın, hiçbir hediye, sizin ağzınızdan çıkacak sözler kadar kıymetli olamaz, sizin söylemeniz daha değerli olacaktır.
Konu Çizgisi
Yıl dönümü için hediye tavsiyeleri

Ahşap üzerine Foto ve Mesajlı Yatay Plaket


Sevgilinizi her an size fısıldadığı güzel sözleri ile karşınızda mı görmek istiyorsunuz? O halde şimdi size tavsiye edeceğim hediye ilginizi çekebilir. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı, üzerinde en güzel aşk sözleri ile, bu şık ahşap masaüstü plaket üzerine yazdırabilirsiniz. Yıl dönümünde satın alacağınız bu özel hediyenin, sevgilinizin evinde Tv ünitesinin veya çalıştığı iş yerinde, masasının en değerli özel eşyası olacağından kimsenin şüphesi yok! Bu ürünü de yine özel ve güzel bulduğum için Yıl dönümü için hediye tavsiyelerim arasına alıyorum. Umarım sizin de beğeninizi kazanmıştır.
Konu Çizgisi
Sevgiliye yıldönümü hediyesiBenim Sevgilim BitaneSeninle Sonsuz Günlere Sevgilim
Mesajlı Kalp Rakamlı Duvar SaatiDivas Taşlı Yaprak YüzükSevgilime Özel Birtanem Hediyesi
Sevgiliye Kartpostal Dekor HediyeFotoğraflı Kalp AnahtarlıkCanvas Duvar Tablosu
romantik yıldönümü hediyesiSevgiliye yıldönümü hediyesisevimli yıl dönümü hediyesi
Yıl dönümü için hediye tavsiyeleriYıl dönümü için hediye tavsiyeleriYıl dönümü için hediye tavsiyeleri
Yıldönümü hediyeleri sevgililereSevgiliye yıl dönümü hediyesiSevgiliye özel yıldönümü hediyeleri
Konu Çizgisi

Sevgiliye Yıl dönümü SürprizleriGüzel bir Çiçek: Bayan sevgilinize sürpriz konusunda ilk yapılması gereken şey; güzel bir aranjman ile hazırlanmış bir demet çiçek ve üzerine en güzel sevgi sözcüklerinizden oluşan şık bir mesaj kartı olabilir! Bununla bitmedi tabi ki bu bir başlangıçtı!

* Unutulmayacak bir Akşam Yemeği: Zannedersem siz de benim gibi düşünüyorsunuzdur, Yıl dönümünüzün diğer buluşma günlerinizden bir farkının olması gerektiğini düşünüyorum. Yani mesela, normal zamanlarda sinemaya gidersiniz veya bir alış veriş merkezinin fast food katında bir yemek yersiniz, bunu tanışma Yıl dönümünüz için asla önermiyorum. Bu günü daha özel ve anlamlı kılacak bir şey yapmalısınız. Mesela Galata Kulesi'nde bir akşam yemeği rezervasyonu yapabilir veya Ortaköy'de şık bir balık restoranda yemek düşünebilirsiniz. Ben bunu İstanbul için söyledim ama artık bulunduğunuz il içerisinde özel mekanlardan birini siz tercih edersiniz! 
Sevgiliye ne sürpriz yapılabilir

* Cömert Olmalısınız: Buradan erkeklere sesleniyorum, bugün ketum olma zamanı değil. Biraz cömert davranmalısınız! Emin olun bunun size ilerde yansıması, ödediğiniz paranın çok çok üzerinde olacaktır. Hayat her türlü sürprize gebe ve ileride ne olacağını kimse bilemez. O yüzden ileride evlendiğinizde maddi ve manevi en kötü zamanlarınızda bile, yıllarca unutulmayacak ve anlatılacak güzel bir anınız olacaktır.

* Şık ve Zarif bir Takı: Bayanlar önemsenmek ve kendilerini özel hissetmek isterler. Mümkünse ve bütçeniz el veriyorsa, o gün için biraz paraya kıyıp, kişiye özel yani sevgilinizin ve sizin isimlerinizin olduğu değerli, güzel ve şık bir takı hediye etmeyi düşünebilirsiniz. 

* Detaylar Fark Yaratır: Sevgilinize yıldönümünüzü ve kendisini önemsediğinizi hissettirmek için, yine sıra dışı bir şey yapmalısınız. Ne mi? Normal zamanlarda giymediğiniz özel bir kıyafetinizi o gün giymeyi deneyebilirsiniz. Gerçekten de hayat detaylarda gizlidir ve detaylar bir araya geldiklerinde önemli bir fark yaratır. Yıl dönümü kutlamanızın ve yıl dönümü hediyenizin unutulmaz olmasını istiyorsanız, her şeyiniz ile o günü önemsediğinizi hissettirmeniz gerekir.

* Sevgi Eylem Gerektirir: Ne kadar özel ve güzel bir söz öyle değil mi? Gerçekten sevginizi kaçamak güreşerek göstermeyip, yıldönümünde sevgilinize duyduğunuz aşkı, size kötü gelse de, içinizden komik duruma düşerim endişesi yaşasanız da korkmayıp, O'na bir şiir yazın! Onunla ilgili aklınıza gelen her şeyi bir kağıda dökün ve bunu yemek yediğiniz ortamda gözlerinin içine bakıp dillendirin. İnanın, şiiriniz komik bile olsa, bu konuda yeteneksiz bile olsanız, sevgilinizin kalbini daha da çok kazanacağınızı garanti ederim.

* Romantik Yıl dönümü Hediyesi: Yıl dönümü kutlamasındaki asıl amacımız, sevgilimize onu ne kadar özel bulduğumuzu ve bu hayatta başımıza gelen en güzel şey olduğunu hissettirmek ise, seçeceğimiz hediyenin de bu temaya uygun romantik bir hediye olması kaçınılmaz olur. 

* Erkek Sevgiliye Yıl dönümü Sürprizleri: Şimdi önereceğim sürprizi okuduğunuzda, keşke üşenmeyip daha önce yapsaydım diyeceksiniz. Sürpriz önerimden hemen bahsedeyim: Sevgilinizin cep telefonunundan gelen her mesaj, aslında altın kadar kıymetli ve değerli mesajlardır. İyisi mi, siz bu mesajları bir yere not alıp, ilişkinizin Yıl dönümünde, bu mesajları yayın haline getirip, bunu ona hediye edin! Bu yılı kaçırdıysanız bir sonraki yıl için şimdiden hazırlıklara başlayabilirsiniz mesela. Çünkü böyle bir hediye ciddi bir emek gerektirir ve inanın sevgilinizin yıllarca saklayacağı çok güzel bir yıl dönümü hediyesi olur. 

* Bayan sevgiliye Yıl dönümü Sürprizleri: Bayan sevgiliniz için harika bir sürpriz önerim var! Sevgiliniz ile ortak arkadaşlarınızı bir araya getirip, onlarla güzel bir klip hazırlayabilirsiniz. Mikrofon uzatılan her ortak arkadaşınız, sizin sevgilinize duyduğunuz aşkı, onunla yaşadığınız ortak bir anıyı anlatsın ve siz de bunu bir sosyal paylaşım sitesinde klip olarak yayınlayın! Erkekler sevgilerini içlerinde yaşamayı tercih ederken, yaşadıkları ilişkiyi yaymak konusunda bayanların üzerine tanımam! Kaldı ki, her bayan, erkek sevgilisini düşman çatlatırcasına sağa sola, arkadaş çevresine göstermeye bayılır. Bu şekilde romantik bir sürpriz emin olun sevgilinizin ayaklarını yerden kesmeye fazlasıyla yetecektir.
Sevgiliye Romantik Hediyeler

YORUMLAR

BLOGGER: 1
Loading...
Ad

1-3 yaş çocuklara oyuncak,1,100 dilde seni seviyorum kavanozu,1,14,2,14 Şubat,3,14 şubat hediyeleri,1,14 şubat sevgililer,3,2014,1,2014 ajandaları,1,24 Kasım Öğretmenler günü şiirleri,1,3 boyutlu lambalar,1,365 sevgi sözleri aşk kavanozu,1,3d çiklet balonlu davetiye yapımı,1,ahşap radyo,1,ajanda modelleri,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Alyans yüzük,1,Altın hediye etmek,1,altın kolye,4,Alyans fiyatları,1,Alyans modelleri,1,amerikan servis,1,Anlamlı cuma sözleri,1,Anlamlı Hediyeler,4,Anlamlı Sözler,1,anne,6,anneler günü,3,Anneler Günü hakkında bilgi,1,anneler günü hediyeleri,7,Anneler günü hediyesi,15,Anneler Günü neden kutlanır,1,Anneler Gününe özel Hediyeler,1,Anneler Gününün önemi,1,annelere bayram hediyesi,1,Annelere çiçek,1,Annelere doğum günü çiçeği,1,Annelere hangi çiçek alınır,1,annelere hediye,2,anneme bayram hediyesi,1,Anneme çiçek,1,Anneme ne hediye alsam,1,anneye bayram hediye seçenekleri,1,Anneye bayram hediyesi,3,anneye bayram hediyesi ne alınır,1,Anneye çiçek,2,anneye doğum günü hediyesi,1,Anneye hediye,15,Anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye ucuz,1,Anneye ne hediye alınır,1,anneye ucuz hediye,1,anneye ucuz hediyeler,1,antika radyo,1,araba plakası anahtarlık,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,1,arkadaşa hediye,8,Arkadaşıma ev hediyesi,1,arkadaşlarla evde yılbaşı partisi,1,arkadaşlarla oynanabilecek yılbaşı oyunları,1,asker hediyeleri,1,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,askere hediye fikirleri,1,askere ne hediye alınır,1,askerler için hediye,1,aşk kavanozu sözleri,1,aşk kavanozu yapma,1,aşk konservesi,1,aşkımızın alfabesi kitabı yapımı,1,ATA,1,Atatürk,2,Atatürk resimli Ürünler,1,Atatürk Temalı Hediyeler,1,Atatürk Ürünleri,1,ayna,1,baba,4,Babalar Günü Hediye Seçenekleri,1,Babalar günü hediyeleri,4,Babalar günü hediyesi,9,babalar günü için hediye,1,babalar günü mesajları,1,babalar günü sözleri,1,babalar günü sürprizi,1,babalar için en uygun hediye,1,babalar için hediye fikirleri,1,babalar için hediye önerileri,1,babalara hediye,1,babaya doğum günü hediyesi,1,babaya el yapımı kupa bardak,1,babaya güzel mesajlar,1,babaya hediye,8,babaya ilginç hediyeler,1,babaya ne hediye alınır,1,babaya sürpriz,1,Bakımlı kadın,1,Bakımlı kadın nasıl olmalı,1,balon,1,balon modelleri,1,banyo hediye,1,Barbie Bebek Oyuncak,2,Barbie oyuncak,2,bardak,1,baskılı kupa,2,baskılı kupa bardak,3,baskılı resimli kupa bardak,1,başsağlığı cep mesajları,1,başsağlığı mesajları,1,Başsağlığı sözleri,1,bay parfüm,1,bayan,7,bayan aksesuar,2,bayan ayna,1,bayan bileklik,4,bayan deri cüzdan,1,bayan eşe hediye,5,Bayan eşe yılbaşı hediyesi,1,bayan gömlek,1,bayan hediye,3,Bayan hediye önerileri,1,bayan hediye seçenekleri,1,Bayan Hediyeleri,16,bayan iç giyim,1,bayan için ev hediyesi,1,bayan kolye,15,Bayan kolye modelleri,1,bayan kolye nasıl yapılır,1,Bayan öğretmene çiçek,1,Bayan öğretmene ev hediyesi,1,bayan öğretmene hediye,1,bayan papyonu,1,bayan parfümleri,1,bayan sevgili,3,bayan sevgililer günü,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,3,bayan sevgiliye hediye,32,bayan sevgiliye hediye ne alınır,2,bayan sevgiliye hediye sepeti,1,bayan sevgiliye ilginç hediye,2,bayan sevgiliye özel hediye,1,bayan yüzük,4,bayan yüzük modelleri,1,bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana hediye,14,bayana hediye sepeti,1,bayana ilginç doğum günü hediyesi,1,bayana ilginç hediye,1,bayana iş hediyesi,1,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayanlar,1,Bayanlara çiçek,2,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hangi hediye alınır,1,bayanlara hediye,1,bayanlara ilginç doğum günü hediyesi,2,bayanlara kişiye özel hediye,1,bayanlara tek taş yüzük,1,bayram hediye fikirleri,1,bayram hediye önerileri,1,bayram hediyeleri,1,Bayram hediyesi,2,bayram için hediye,1,bayram kutlama mesajları,1,Bayram mesajları,1,bayramlık hediyeler,1,bebeğe hediye,4,bebek hediye,2,bebek hediye sepeti,13,bebek hediyeleri,5,bebek hediyesi,18,Bebeklere Altın,1,bebeklere doğum günü hediyesi,1,bebeklere hediye,2,Bebeklere hediye altın,1,beşiktaş anahtarlık,1,bilgisayar mühendisine hediye,1,Bugatti Radyolu Hoparlör,1,burçlara göre erkek parfüm çeşitleri,1,burçlara göre hediye seçenekleri,1,burçlara göre hediye seçimi erkek,1,burçlara göre hediye seçimleri,1,buzdolabı magnetleri,1,büro,1,büro hediye,2,büro hediyeleri,2,büro hediyesi,1,büyük peluş oyuncaklar,1,Büyüklere hediyeler,1,Büyüyen Kristal,1,canvas duvar tablo,1,Cep telefonu kılıfı,1,cep telefonu koruma kılıfları,1,converse ayakkabı boyama,1,cuma mesajları,1,cuma sms,1,çakmak,1,çiçek hediyesi,1,Çiçeklerin Anlamları,2,çift tişörtü,1,çocuğa bayram hediyesi,1,çocuk,1,çocuk battaniye,1,çocuk doğum günü hediyeleri,1,çocuk hediye seçenekleri,1,çocuk hediyeleri,3,çocuk hediyesi,3,çocuk için hediye,1,çocuk için hediyeler,2,çocuk oyun kostümü,1,Çocuk papyon,1,Çocuklara bayram hediyesi,1,çocuklara bayramda ne alınır,1,çocuklara hediye,6,çocuklara ilginç doğum günü,1,çocuklara ilginç hediye,1,çok ilginç ürünler,1,değişik,6,Değişik cuma mesajları,1,değişik ev hediyeleri,2,değişik hediye,9,değişik hediye çeşitleri,1,değişik hediye fikirleri,1,değişik hediye seçenekleri,1,Değişik hediyeler,8,değişik yılbaşı hediyeleri,1,dekoratif,1,Dekoratif Ahşap Fotoğraf Çerçeveleri,1,dekoratif akvaryum,1,dekoratif ayna,3,dekoratif ev hediyeleri,1,dekoratif gece lambaları,1,dekoratif hediyeler,30,dekoratif kokulu mum yapımı,1,deri cüzdan,3,deri cüzdan nasıl yapılır,1,deri erkek çanta,1,Dini hediyeler,1,Doğru parfüm nasıl seçilir,1,doğum,1,doğum günü,9,doğum günü balonları,1,doğum günü hediye fikirleri,1,doğum günü hediye tavsiyeleri,1,doğum günü hediyeleri,17,doğum günü hediyeleri çocuk,1,Doğum Günü hediyesi,44,doğum günü hediyesi erkek,1,Doğum günü kutlaması,1,Doğum günü nasıl ortaya çıkmış,1,doğum günü neden kutlanır,1,Doğum günü nerden geliyor,1,doğum günü parti malzemeleri ucuz,1,doğum günü partisi,2,doğum günü partisi için gerekli malzemeler,1,doğum günü pastası,1,doğum günü sürprizleri,1,doğum günü süsleri,1,doğum hediyeleri,1,doktor sevgiliye hediye,1,doktora hediye,2,doktorlar için hediye,1,doktorlara alınabilecek hediyeler,1,doktorlara özel hediyeler,2,doktorlara özel masaüstü isimlik,1,duvar saati,8,Duvar Saati modelleri,12,Duvar tablo modelleri,10,duygulandıran hediyeler,1,eğitici bebek hediyesi,1,eğlenceli bir yılbaşı geçirmek için öneriler,1,eğlenceli hediyeler,1,el emeği,1,el emeği babalar günü hediyesi,1,el emeği cüzdan,1,el emeği hediye,4,el emeği hediyeler,1,el emeği puzzle nasıl yapılır,1,el emeği sürpriz yumurta,1,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el işi hediyeler,1,el yapımı,1,el yapımı anı kutusu,1,el yapımı anı kutusu sürpriz,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı babalar günü hediyeleri,1,el yapımı baskılı tişört,1,el yapımı bilezik,1,el yapımı cüzdan,1,el yapımı çikolata çiçek buketi,1,el yapımı hediye,29,el yapımı hediye kutusu,1,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,18,el yapımı kağıt,1,El Yapımı Kalp Kitap Ayıracı,1,el yapımı kavanoz hediyeleri,1,el yapımı kavanozlar,1,el yapımı kokulu mum,1,el yapımı kolye,1,el yapımı mektup kağıdı,1,el yapımı mini sevgili kitabı,1,el yapımı mum,1,el yapımı mumluk,1,el yapımı puzzle,1,el yapımı sevgili kitabı,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,1,el yapımı sürpriz hediyeler,1,el yapımı sürpriz yumurta,1,el yapımı sürprizler,1,el yapımı şamdan,1,el yapımı tişört,1,el yapımı yastık süsleme,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,Elektrikli Objektif Termos,1,emoji yastıklar,1,En anlamlı başsağlığı sözleri,1,En anlamlı cuma mesajları,1,En anlamlı Öğretmenler günü hediyeleri,1,En çok satan hediyeler,1,en farklı hediyeler,1,en güzel babalar günü hediyeleri,1,en güzel ev hediyesi,1,En Güzel Hediye,5,en güzel hediyeler,1,En güzel öğretmenler günü sözleri,1,En güzel öğretmenler Günü şiirleri,1,en güzel parfüm,1,En ilginç hediyeler,2,en iyi cuma mesajları,1,En iyi hediye,4,en iyi hediyeler,2,en iyi parfüm,1,en iyi yılbaşı hediyesi,1,en iyi yılbaşı oyunları,1,en şık alyanslar,1,En uygun hediye,1,en yakın erkek arkadaşa doğum günü hediyesi,1,en yakın erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkeğe,3,erkeğe anlamlı hediye,1,erkeğe büro hediyesi,1,erkeğe doğum günü hediyesi,13,erkeğe el yapımı hediyeler,2,erkeğe en iyi hediye,1,erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe geçmiş olsun hediyesi,1,erkeğe hediye,23,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye sepeti,1,erkeğe hediye seti,1,erkeğe ilginç doğum günü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediye,2,erkeğe işinde başarılar dilerim hediyesi,1,erkeğe kişiye özel hediye,1,erkeğe ne sürpriz yapılabilir,1,erkeğe nostaljik hediyeleri bayana nostaljik hediyeler,1,erkeğe özel hediyeler,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sürpriz,2,erkeğe sürpriz fikirleri,1,erkeğe yılbaşı hediyeleri,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,1,erkek,8,erkek aksesuar,2,erkek aksesuarları,1,Erkek alyans,1,erkek arkadaş,1,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa romantik hediye,1,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,erkek bebek hediyeleri,1,erkek bebek hediyesi,16,erkek çocuğa hediye,3,erkek çocuk bayram hediyesi,1,erkek çocuk hediyeleri,2,erkek çocuk hediyesi,5,erkek çocuk için hediye,1,erkek çocuk oyuncağı,2,erkek çocuk oyuncakları,2,erkek deri cüzdan,4,erkek doktora hediye,1,erkek el çantası,1,erkek eş hediyeleri,1,erkek eşe yılbaşı hediyesi,1,erkek hediye,4,erkek hediye çeşitleri,1,erkek hediye ne alınır,2,erkek hediye seçenekleri,1,erkek hediye seçimi,1,erkek hediye seti,2,erkek hediye setleri erkek hediye fikirleri,1,erkek hediyeleri,29,erkek hediyesi,7,erkek için,1,erkek için ev hediyesi,1,erkek için hediye,2,erkek için hediye önerileri,1,erkek için hediye seti,1,erkek için ofis hediyesi,3,erkek kol düğmesi,1,erkek kol saati resimli,1,Erkek öğretmene çiçek,1,Erkek öğretmene doğum günü hediyesi,1,erkek öğretmene en güzel hediyeler,2,erkek öğretmene farklı hediyeler,2,Erkek öğretmene hediye,10,erkek öğretmene hediye seçenekleri,2,erkek papyonu,1,erkek sevgili,2,erkek sevgililer günü,4,erkek sevgiliye hediye,15,erkek sevgiliye hediye kol saati,1,erkek sevgiliye hediye ne alınır,1,erkek sevgiliye hediye sepeti,1,erkek sevgiliye özel hediye,1,erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,erkeklere alınabilecek hediyeler,2,erkeklere hediye,5,erkeklere ne hediye alınır,1,erkeklere özel hediyeler,1,Erotik hediyeler,1,erotik iç giyim,1,eş için yılbaşı hediyeleri,1,eşe hediye,1,ev,3,ev hediye,2,ev hediye önerileri,1,ev hediye seçenekleri,1,ev hediyeleri,18,Ev Hediyesi,30,ev hediyesi çeşitleri,1,ev hediyesi fikirleri,1,ev hediyesi ne alınır,1,ev hediyesi ne alsam,1,ev hediyesi ne olabilir,1,ev hediyesi seçenekleri,1,ev yapımı hediyeler,1,ev yapımı kupa bardak,1,evde kokulu mum nasıl yapılır,1,evde yastık yapımı,1,evde yılbaşı oyunları,1,eve hediye,1,eve hediyeler,1,evli çiftlere hediye,1,evlilik,1,evlilik yıldönümü hediyeleri,1,evlilik yıldönümü hediyesi,11,fantazi,1,fantazi iç çamaşırı,1,fantezi,1,Fantezi ürünleri,1,farklı,6,farklı cep telefonu kılıfları,1,farklı ev hediyeleri,2,farklı hediye,4,farklı hediyeler,5,Farklı iphone kılıfları,2,farklı öğretmenler günü etkinlikleri,1,farklı USB Bellekler,1,Fenerbahçe,1,fenerbahçe anahtarlık,1,fenerbahçe hediyeleri,1,Fenerbahçe taraftarı için hediyeler,1,fenerbahçe ürünleri,1,Fenerium Ürünleri,1,fiyat,1,fotoğraf baskılı çakmak,1,fotoğraf çerçevesi,4,fotoğraf transferi nasıl yapılır,1,fotoğraflı kupa,1,fotoğraflı kupa bardak,2,fotoğraflı plaka anahtarlık,1,fotoğraflı ve plaka yazılı araba anahtarlığı,1,galatasaray anahtarlık,1,Galatasaray Forma modelleri,1,Galatasaray hediyeleri,1,Galatasaray Store,1,Galatasaray store ürünleri,1,Galatasaray ürünleri,1,Galatasaraylı birine hediye,1,gazeteden geri dönüşüm kağıdı nasıl yapılır,1,gazeteden kağıt yapmak,1,gece lambaları,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hediyeleri,1,geçmiş olsun hediyes,1,gerçek incili kolye,1,geri dönüşüm kağıdı,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,gülen surat yastıklar,1,Gümüş alyans yüzük,1,gümüş kol düğmeleri,1,gümüş kolye,2,günü hediye,1,günü hediye tavsiyeleri,1,günü hediyeler,1,günü hediyeleri,2,günü partisi,1,güzel,5,güzel cuma mesajları,1,güzel duvar tablosu,1,güzel ev hediyeleri,1,güzel hediye,3,güzel hediye sepetleri,1,güzel hediyeler,2,güzel sözler,1,güzel yılbaşı hediyesi,1,hafta sonu,1,hafta sonu ne yapılabilir,1,Hangi çiçek ne anlama gelir,2,hangi hediyeyi alsam,1,harf çikolata,1,Harici USB Bellek,1,Hayırlı olsun hediyesi,2,Hediye,179,Hediye Almak,1,hediye altın,1,Hediye Altın Fiyatları,1,hediye anneye,1,hediye balon,1,hediye bayan için,1,hediye Bayan parfüm,1,hediye cüzdan,1,hediye çeşitleri,2,Hediye çeyrek altın,1,hediye çikolata,1,hediye çocuk,1,hediye duvar tablo,1,Hediye Erkek Gömlek,4,hediye erkek parfüm,1,hediye eşya,1,hediye ev duvar tablosu,1,hediye Fikirleri,4,hediye fikri,2,hediye fiyatları,1,hediye kadın parfümü,1,hediye kalem,1,hediye kalemler,1,hediye kolye,4,hediye konserve kutusu,1,hediye kupa,1,hediye kutuları,1,hediye kutusu,1,hediye nostaljik arabalar,1,hediye notları,1,hediye oyuncak,1,hediye öneri,1,Hediye önerileri,4,hediye önerisi,1,hediye paketi modelleri,1,hediye paketleri,1,Hediye parfüm,1,hediye plaket,1,hediye seçenekleri,3,hediye seçimi,1,hediye sepeti,5,hediye sepeti hazırlama,1,hediye sepetleri,2,hediye sevgili,1,hediye sevgiliye,4,hediye siteleri,1,hediye sunumu,1,hediye tablo,1,hediye tavsiye,1,hediye tavsiyeleri,2,Hediye tek taş yüzük,1,hediye yılbaşı,2,hediyeler,13,hediyeleri,14,hediyelik,1,hediyelik çakmak,1,hediyelik çikolata,3,Hediyelik eşya,2,hediyelik eşyalar,3,hediyelik fotoğraf çerçevesi,1,hediyelik gece lambaları,1,hediyelik konserve,1,hediyelik kupa bardak,1,hediyelik ofis hediyesi,1,hediyelik ödüller,7,hediyelik resim çerçeveleri,1,hediyelik vosvos arabalar,1,hediyelik yastık,1,hediyesi,12,hediyeye şıklık katmak,1,hemşire sevgiliye hediye,1,hemşirelere göre hediye,1,hemşirelere hediye,1,Hemşireye alınabilecek hediyeler,1,hesaplı hediye,4,hesaplı pepee oyuncağı,1,Hesaplı Tek taş Yüzük,1,Işıklı tablolar,1,iç giyim,1,ikiz bebeklere hediye,1,ikiz bebeklere hediye önerileri,1,ikiz çocuklara hediye,1,ikiz erkek bebek hediyeleri,1,ikiz kız bebek hediyeleri,1,İkizlere hediye,1,ilgin. doğum günü,1,ilginç,15,ilginç babalar günü hediyesi,1,ilginç bayan hediyeleri,3,ilginç büro hediyeleri,2,ilginç cep telefonu kılıfları,1,ilginç çocuk hediyeleri,2,ilginç doğum günü hediyeleri,1,ilginç doğum günü hediyesi,1,ilginç doğum günü pastaları,1,ilginç duvar saati,3,ilginç duvar saatleri,4,ilginç erkek hediyeleri,10,İlginç ev hediyeleri,5,ilginç ev hediyesi,10,ilginç gece lambaları,1,ilginç gece lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,2,ilginç hediye paketleri,1,ilginç hediye seçenekleri,1,ilginç hediyeler,59,ilginç hediyeler sevgiliye,1,ilginç hediyelik,1,ilginç iphone cep telefonu kılıfı,1,ilginç iş yeri hediyeleri,1,ilginç kumbara,2,ilginç lambalar,1,ilginç mutfak hediyeleri,1,ilginç ofis hediyeler,1,ilginç ofis hediyeleri,7,ilginç resim çerçeveleri,1,ilginç sevgililer,1,ilginç sevgililer günü,1,ilginç ucuz hediye,1,ilginç USB bellek,1,ilginç USB bellekler,1,ilginç ürünler,13,ilginç yastık modelleri,1,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,inci tanesi kolye,1,inci tanesi olan istiridye kolye,1,inşaat mühendisine hediye,1,iphone,2,iPhone 4 koruma kılıfı,2,iPhone 4/4S ve iPhone5 cep telefonu kılıfları,1,iPhone 4S koruma kılıfı,1,iPhone 5 aksesuar,1,iPhone 5 Bluetooth Klavye,1,iPhone 5 Klavye,1,iphone araç gereç,1,iPhone Güç Kaynağı,2,iPhone kapak,1,iPhone şarj,2,isim ve plaka yazılı anahtarlık,1,isim yazılı cüzdan,1,isim yazılı çerçeve,1,isim yazılı gömlek,1,İsim yazılı gömlek,1,isim yazılı kalemler,1,isime özel hediye,2,isme,1,isme özel hediye,4,isme özel hediyeler,2,isme özel kupa bardak,1,isme özel powerbank,1,istiridye içinde inci ve kolye,1,iş tebrik hediyeleri,1,iş yeri hediyesi,1,iyi,2,iyi bir evlenme teklifi nasıl olur,1,iyi hediye,1,iyi romantik hediye,1,iyi sevgililer günü,1,iyi yılbaşı,1,iyi yılbaşı hediyeleri,1,kadın,3,kadın hediyeleri,2,kadın öğretmene doğum günü hediyesi,1,Kadın öğretmene hediye,7,Kadın Öğretmenler Günü Hediyesi,1,kadın öğretmenlere hediye seçenekleri,2,Kadın parfüm,1,kadın parfüm modelleri,1,kadın parfümleri,1,kadına hediye,1,kadınlar,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar için hediye önerileri,1,kadınlara Hediye,3,kadınlara hediye seçmek,1,Kadınlara ne hediye Alınır,1,kalp balon,1,kalp kutu,1,kalp şeklinde hediye kutusu,1,kalplerimiz birleşsin tişört,1,kalpli,1,kanvas tablo,2,kanvas tablolar,3,Kapı Paspas,1,kara kalem portre resim,1,kara kalem resim,1,karikatür,1,karne hediyesi,1,kartvizitlik,1,kavanozla hediye yapımı,1,kendin yap hediyeler,3,kısa bayram mesajları,1,kısa cuma mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaş için hediyeler,1,kız arkadaşa alınabilecek hediyeler,1,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,2,kız arkadaşa hediye,32,kız arkadaşa hediye seçenekleri,1,kız arkadaşa hediyeler,1,kız arkadaşa ilginç hediye,2,kız arkadaşa ne hediye alınır,1,kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,kız bebek hediyeleri,1,kız bebek hediyesi,13,kız çocuk bayram hediyesi,1,kız çocuk hediye,2,kız çocuk hediyesi,3,kız çocuk için hediye,1,kız çocuk okul sırt çantası,1,kız çocuklara hediye,4,kişiye,2,kişiye özel ajanda,1,kişiye özel bayan kolye,4,kişiye özel cüzdan,3,kişiye özel çakmak,1,Kişiye özel çikolata,5,kişiye özel dergi kapağı,1,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel duvar saati,1,kişiye özel duvar saatleri,2,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,kişiye özel fotoğraf baskılı erkek kol saati,1,kişiye özel fotoğraf çerçevesi,1,Kişiye özel gömlek,6,kişiye özel hediye,37,Kişiye Özel Hediye Seti,1,kişiye özel hediyeler,31,Kişiye Özel Kalem,3,kişiye özel karikatür,1,kişiye özel kartpostal,1,kişiye özel kol düğmeleri,1,kişiye özel kupa,2,kişiye özel kupa bardak,1,Kişiye özel plaket,1,kişiye özel powerbank,1,kişiye özel puzzle,1,kişiye özel resim çerçevesi,2,kişiye özel sertifika,1,kişiye özel sihirli kupa bardak,4,kişiye özel taşınabilir şarj,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastık,1,klasik radyo,1,kokulu mum,1,kol düğmeleri,1,kravat iğnesi,1,kumbara,1,kupa,1,kupa bardak,3,kurumsal hediye seçenekleri,1,kurumsal hediyeler,1,kurumsal hediyeler promosyon,1,kurumsal hediyelikler,1,kurumsal kurabiyeler,1,kuş tüyü gül,1,küçük çocuk hediye,1,Küçük çocuklar için hediye,1,küçük çocuklar için hediye önerileri,1,küçük peluş oyuncaklar,1,lamba,1,led ışıklı mumlar,1,Led mumlar,1,Lisanslı Fenerbahçe Formaları,1,Lisanslı fenerbahçe ürünleri,2,Lisanslı Galatasaray Formaları,1,Lisanslı Galatasaray ürünleri,2,Lisanslı Pepee ürünleri,1,Manevi değeri olan hediyeler,2,manevi hediyeler,1,masa saati,1,masajlı hediye,1,masaüstü isimlik,1,mesaj,1,mesajlı çikolata,1,mesajlı ve fotoğraflı çakmak,1,mesleklere göre hediye,2,mesleklere göre kupa bardaklar,1,metal somun bileklik yapımı,1,Mini Kartvizit Dolabı,1,modern tablolar,3,muhasebeci hediyeleri,1,Muhasebecilere hediye,1,Muhasebecilere ne hediyeler alınır,1,mum nasıl yapılır,1,mumluk nasıl yapılır,1,mutfağa hediye,1,mutfak dolapları,1,mutfak hediyesi,2,mühendise hediye,1,mühendislere hediye,1,müzik sever arkadaşa hediye,1,müzisyene hediye,1,Ne hediye alınabilir?,1,Nişan Alyans,1,nişanlıma bayram hediyesi,1,nişanlıma hediye,1,noel baba şapkası,1,nostaljik arabalar,1,nostaljik hediyeler,1,nostaljik metal arabalar,1,nostaljik oyuncaklar,1,nostaljik radyo,1,nostaljik ürünler,1,ofis,1,ofis aksesuar,2,ofis büro hediye,1,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediye seçenekleri,1,ofis hediyeleri,8,Ofis hediyesi,27,ofis hediyesi erkek,1,ofis için,1,ofis için hediyelik eşya,2,Ofis tablo hediyeleri,1,okul hediyesi,1,organik bebek bornozu,1,origami kalp yapımı,1,origami öpücük kartı,1,orijinal ev hediyesi,1,orijinal hediye,2,orijinal hediyeler,1,orjinal,1,orjinal ev hediyeleri,1,orjinal ev hediyesi,1,orjinal hediye,2,Orjinal hediye fikirleri,1,orjinal hediye tablo,1,Orjinal hediyeler,1,orjinal iphone aksesuar,1,Orjinal iphone kılıfı,2,Oscar Ödülü,1,öğrenciye hediye,2,öğretmen,2,öğretmen hediyesi,1,öğretmen için hediye,1,öğretmene anlamlı sözler,1,Öğretmene doğum günü hediyesi,3,öğretmene el yapımı hediye,1,öğretmene en güzel sürprizler,1,öğretmene ev hediyesi,1,öğretmene farklı hediye,1,Öğretmene hangi çiçek alınır,1,Öğretmene Hediye,6,Öğretmene hediye ne alınır,1,Öğretmene kısa ve anlamlı şiirler,1,Öğretmene manevi değeri yüksek hediyeler,1,öğretmene özel hediyeler,1,öğretmene sürpriz,1,öğretmene yapılacak süprizler,1,Öğretmenime Anlamlı hediye,1,Öğretmenime çiçek,1,Öğretmenime hediye,1,öğretmenler günü hediyeleri,6,Öğretmenler Günü Hediyesi,21,Öğretmenler günü için Anlamlı Hediyeler,1,öğretmenler günü için çiçek önerileri,1,öğretmenler günü için ilginç hediyeler,1,Öğretmenler günü için sözler,1,Öğretmenler günü mesajları,1,Öğretmenler günü sözleri,1,Öğretmenler günü şiirleri,1,öğretmenlere değişik hediyeler,1,öğretmenlere sürprizler,1,özel,8,özel erkek hediyesi,1,özel hedıyeler,1,özel hediye,3,özel hediyeler,3,özel kalem,2,özel sevgililer günü,1,özel yılbaşı hediyesi,2,özür dileme hediyeleri,1,özür dilemek için hediye,1,özür hediyesi,1,özür sözleri,1,paluş ayı oyuncak,1,Papatya Ataş Tutucu,1,papyon çeşitleri,1,papyon modası,1,papyon modelleri,1,parlak el yapımı bayan kolye,1,parti balonları,1,pasta,1,patrona alınacak hediyeler,1,patrona hediye,2,patrona ne hediye alınır,1,patronlara hediye,1,peçetelerle sofra süsleme sanatı,1,peluş oyuncak,1,peluş oyuncak modelleri,1,Pepee bez oyuncak,1,Pepee boyama kitabı,1,pepee kitap,1,Pepee oyuncak,1,Pepee ürünleri,1,pırlanta kolye,1,plaka yazılı anahtarlık,1,plakaya özel anahtarlık,1,popüler hediyeler,1,portre karikatür,1,portre resim,1,pratik el yapımı hediye,1,pratik ürünler,2,Promosyon Hediyeleri,1,Puzzle,2,ramazan bayramı,1,renk değiştiren kupa bardak,1,resim çerçevesi,5,resimli çikolata,1,resimli kol saati,1,resimli kupa,1,retro hediyeler,1,retro ürünler,1,romantik,4,romantik aşk kitapları,1,romantik hediye,8,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu,2,romantik hediye kutusu hazırlama,1,romantik hediye sepetleri,2,Romantik hediyeler,14,romantik konserveler,1,romantik mumlar,1,romantik sevgililer günü,1,romantik tişört,1,romantik yılbaşı hediyeleri,1,romantik yılbaşı hediyesi,1,saatli tablolar,3,sakız temalı davetiye yapımı,1,Samsung Galaxy S 3 koruma kılıfı,1,seksi,1,Seksi Hediyeler,1,Seksi iç çamaşırları,1,Seksi iç giyim,1,Seksi ürünler,1,Selçuk erdem karikatürleri,1,Seni Özel Yapan En Önemli Şeyler Defteri,1,seni seviyorum balonu,1,seni seviyorum yazılı balon,1,Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,5,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,2,sevgili tişörtleri,1,sevgili tişörtü,2,sevgililer,4,sevgililer günü,6,sevgililer günü hediye,7,sevgililer günü hediye sepeti,1,sevgililer günü hediyeleri,12,sevgililer günü hediyesi,52,sevgililer günü heidyeleri,1,sevgililer günü için el yapımı hediyte,1,sevgililer günü sürpriz,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer gününe özel,1,sevgililer gününe özel hediye sepetleri,1,sevgililer için hediye,1,sevgililere özel tişörtler,1,sevgilime bayram hediyesi,1,sevgilime çiçek,1,Sevgilime hediye,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,4,sevgiliye alınacak hediyeler,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,1,sevgiliye aşk kitabı,1,Sevgiliye Bayram Hediyesi,3,sevgiliye çiçek,2,sevgiliye çikolata buketi,1,sevgiliye defter yapımı,1,sevgiliye değişik hediye,1,sevgiliye doğum günü hediyeleri,2,sevgiliye doğum günü hediyesi,30,sevgiliye el yapımı hediyeler,11,sevgiliye ev hediyesi,3,sevgiliye farklı hediye,1,sevgiliye geçmiş olsun hediyesi,1,sevgiliye hangi çiçek,1,sevgiliye hediye,132,sevgiliye hediye fikirleri,8,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye hediye konserve,1,Sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu yapmak,1,sevgiliye hediye ne alınır,2,sevgiliye hediye önerileri,1,sevgiliye hediye peluş oyuncak,1,sevgiliye hediye seçenekleri,1,sevgiliye hediye sepeti,3,sevgiliye hediye tişört,2,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye hediye yapmak,1,sevgiliye hediyeler,5,sevgiliye ilginç doğum günü hediyesi,1,sevgiliye ilginç hediye,8,sevgiliye ilginç hediyeler,14,Sevgiliye ilginç yılbaşı hediyeleri,2,sevgiliye komik hediyeler,2,sevgiliye ne hediye alınır,1,sevgiliye nostaljik hediyeler,1,Sevgiliye ödül,3,sevgiliye özel,3,sevgiliye özel fotoğraf çerçevesi,1,sevgiliye özel hediye,8,sevgiliye özel hediye sepetleri,1,sevgiliye özel hediyeler,1,Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri,1,sevgiliye özür hediyesi,1,sevgiliye romantik hediye,2,sevgiliye romantik hediyeler,9,sevgiliye romantik sürprizler,2,sevgiliye sihirli kupa,1,sevgiliye süpriz hediye,1,sevgiliye sürpriz,5,sevgiliye sürpriz hediye,4,sevgiliye sürpriz hediyeler,6,sevgiliye sürpriz yumurta yapımı,1,sevgiliye ucuz hediye,5,sevgiliye yılbaşı hediye,2,sevgiliye yılbaşı hediyesi,5,sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü hediyesi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yumurta sürprizi,1,sevgiliyle evde yapılabilecek eğlenceli şeyler,1,sevgiliyle evde yapılacak farklı şeyler,1,sevgiliyle hafta sonu yapılabilecek eğlenceler,1,sevgiliyle izlenebilecek filmler,1,sevgiliyle izlenecek aşk filmleri,1,sevgiliyle izlenecek film önerisi,1,sevgiliyle izlenecek korku filmleri,1,sevgiliyle yapılacak şeyler,1,sevgiliyle yıldönümümü nerede kutlayabilirim,1,sevimli hediyeler,1,sevimli surat yastıklar,1,sıra dışı gece lambaları,1,sıra dışı hediyeler,1,sıradışı,1,sıradışı hediye,1,sıradışı hediyeler,1,sırt çantası,1,sigara kullanan erkeğe hediye,1,sihirli kupa,7,Sihirli kupa bardak,7,sihirli yumurta,1,sofra süsleme,1,sözlüme bayram hediyesi,1,sözlüme hediye,1,sürpriz,4,sürpriz hediye,7,sürpriz konserve,2,sürpriz sevgililer günü,1,sürpriz yılbaşı hediyeleri,2,sürpriz yumurta nasıl yapılır,1,süslü hediye kutusu,1,şeker bayramı hediyeleri,1,şifreli metal kasa,1,takı kutusu,2,takvimler,1,Tam Altın,1,Taraftar Hediyeleri,2,Taşlardan El Yapımı Banyo Paspası,1,taşlı kolye,1,Taziye cep mesajları,1,taziye mesajları,1,Taziye sözleri,1,tealight mumlar,1,tek kişilik portre karikatür,1,tek taş yüzük modelleri,2,tek taş yüzük önerileri,1,telefon mesajları,1,teneke kutuda mum yapmak,1,tercih edilen hediyeler,1,tişört modelleri,1,tişört transfer baskısı,1,transformers kostüm,1,Türkiye hediyeleri,1,ucuz,3,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz barbie oyuncak,2,ucuz doğum günü hediyesi,1,ucuz erkek deri cüzdan,1,Ucuz hediye,3,Ucuz Hediyeler,9,ucuz hediyelik,2,ucuz sevgililer günü hediyesi,1,ucuz yılbaşı hediyeleri,2,ucuz yüzük,1,unutulmayacak hediye,1,USB Bellek,1,Uygun bayram hediyeleri,1,Uygun fiyat tek taş yüzük,1,Uygun fiyata pepee oyuncağı,1,uygun fiyatlı hediye,3,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye yılbaşı sürprizleri,1,uzaktan kumandalı oyuncak araba,1,Ürün,1,ütü ile kumaşa baskı,1,ütü ile tişört baskısı,1,vefat mesajları,1,yakın erkek arkadaşa hediye,1,yaldızlı el yapımı bayan kolye,1,yapay çiçeklerden çikolata buketi yapmak,1,Yarım altın,1,yastık,4,yastık süsleme,1,yaş günü,1,yeni alınan eve hediye,1,yeni doğan bebeğe altın,1,yeni doğan bebeğe hediye,12,yeni doğan erkek bebeğe hediye,4,yeni ev hediyeleri,1,yeni eve hediye,1,yeni eve hediyeler,1,yeni evlenen karı kocaya hediye,1,yeni evlenene ne hediye alınır,1,yeni evlilere hediye,1,yeni iş hediyesi,2,yeni işi için hediye,1,yeni yıl,4,yeni yıl hediyeleri,1,yeni yıl şapkaları,1,yeni yıl ürünleri,1,yenilebilir pasta mumları,1,yıl dönümü hediye,1,yıl dönümü hediyeleri,2,yıl dönümü hediyesi,29,yılbaşı,11,yılbaşı balonları,1,yılbaşı eğlenceleri,1,yılbaşı hediye,2,yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye seçenekleri,1,yılbaşı hediye sepeti hazırlama,1,yılbaşı hediye siteleri,1,yılbaşı hediyeler,1,Yılbaşı hediyeleri,16,yılbaşı hediyeleri sevgiliye,1,yılbaşı hediyesi,16,yılbaşı hediyesi erkek,1,yılbaşı kostümleri,1,yılbaşı kurumsal hediye,1,yılbaşı partisi nasıl hazırlanır,1,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşı şapkaları,1,yılbaşı ürünleri,1,yılbaşında ne izlenir,1,yıldönümü,2,yıldönümü hediyeleri,2,Yıldönümü kutlaması için mekan önerileri,1,yıldönümü sürprizi için mekan önerileri,1,yumoş ayı oyuncak,1,yüzük,1,yüzük modelleri,1,zeka geliştirici bebek oyuncakları,1,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
En Uygun Hediye: Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi ve Sürprizi
Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi ve Sürprizi
Erkek ve Bayan sevgililer için, kaliteli, romantik, orijinal ve sevgi dolu en güzel yıldönümü hediye ve sürprizleri burada!
http://3.bp.blogspot.com/-TPNZ3HN7jf0/UvneKk7ZhRI/AAAAAAAAFeI/9-WK3IliATM/s1600/Sevgiliye_yildonumu_hediyesi.png
http://3.bp.blogspot.com/-TPNZ3HN7jf0/UvneKk7ZhRI/AAAAAAAAFeI/9-WK3IliATM/s72-c/Sevgiliye_yildonumu_hediyesi.png
En Uygun Hediye
http://enuygunhediye.blogspot.com/2013/03/sevgiliye-yildonumu-hediyesi-ve-surprizi.html
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/2013/03/sevgiliye-yildonumu-hediyesi-ve-surprizi.html
true
1126430407764057838
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Yazar Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy