Hesaplı HediyelerGenelde hediye almaya karar veren kişi, İnternetten o hediye sitesi bu hediye sitesi gezer veya mağaza mağaza dolaşarak sevgilisine eşine veya dostuna farklı hediyeler araştırır ama hep şunu yaşar; Ya beğendiği hediye bütçesini aşan pahalı bir hediyedir, ya da hesaplı hediyeler ile karşılaşır ama bu hediyeleri de O kişi beğenmez! Bunun bir ortası yok mudur Allah Aşkına? Yani hem beğendiğimiz ve farklı bulduğumuz bir hediye, hem de aynı zamanda ucuz olan bir hediye yok mudur yani? Sizin de başınıza gelmiştir mutlaka, sevgilinize yıl dönümü için veya doğum günü hediyesi bakıyorsunuz ve tam da beğendiğiniz hediyeye ulaştınız fiyat etiketini çevirip baktığınızda "Aman Allah'ım! böyle bir fiyat yok yani " deyip sırtınızı dönüp mağazayı terk ettiniz. Bu ve buna benzer sahneyi ben çok yaşadım. Neyse şimdi gelelim konumuza. Bugün sizlere ucuz fiyatlı, hesaplı, sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza ve anne, babanıza alabileceğiniz türden farklı hediye tavsiyelerinde bulunacağım. Hediye fiyatlarını mümkün mertebe makul bir aralıkta tutmaya çalıştım. Neler mi var? farklı, değişik,  sıra dışı bir sürü hediye hepsi bir arada!

Hesaplı ve Ucuz Hediyeler


Farklı Hediye Fikirleri & Heykel El Kalemlik

Sevgiliye Hediye
Çalışma masamızda bazen o kadar çok ıvır zıvır oluyor ki, mesela cetvel, makas, maket bıçağı, fosforlu kalem, tükenmez kalem, kurşun kalem daha neler neler... Bunların hepsini bir arada tutmak için kalemlik kullanmak neredeyse kaçınılmaz oluyor. Bir de en lazım olan anlarda, mesela yaptığınız işi için makas lazım, ama makas ortada yok! Nereye koymuştunuz acaba? Ee! o an tamda işinize konsantre olmuşsunuz ne olacak şimdi? Hadi bakalım, kalk da makas bul şimdi! Bütün buna benzer sorunları çözmek için yumruğunuzu masaya vurmanın zamanı geldi! Hem de bu heykel el kalemlik ile. Lafı fazla uzatmadan, dağınık bir çalışma masası olan erkek sevgilinize Doğum günü için Farklı bir hediye arıyorsanız, size bu şık kalemliği tavsiye edebilirim.

Farklı Hediye Fikirleri & LED'li Kitap Okuma Büyüteci

Farklı hediye önerileri
Başınıza gelmiş midir acaba, özellikle aynı odada uyumak zorunda olan öğrenciler ve karı kocalar için belli bir saatten sonra kitap okumak, uyuyan kişi yada kişilere rahatsızlık veren bir durum olduğu için, en sevdiğiniz kitabı okuyamadan uyumak zorunda kalırsınız. Bu oldukça sinir bozucu bir durumdur. Tam da okuduğunuz kitabın en heyecanlı yerinde, eşinizin "Sen hala uyumadın mı?" ya da "artık kapatsan şu ışığı, uyuyamıyorum" şeklinde sitemkar ve biraz da sinirli sözlerini duyarsınız. Şimdi size güzel bir üründen bahsedeceğim. Hem güzel, hem de çok faydalı. Artık karanlıkta köşe bucak kitap okumak zorunda kalmayacaksınız! Bahsedeceğim ürün, led ışıkları ve büyüteci ile kitap okuyan gözlerinize çok iyi bakacak! Led ışıkları ve büyüteç özelliği sayesinde, kitaptaki en küçük detayları bile rahatlıkla yatağınızda okuyabileceksiniz. Yoğun bir şekilde rapor hazırlayan, veya bir sonraki güne sunum yapmak zorunda olan , örneğin; doktor, muhasebeci, öğretmen, avukat gibi meslekteki arkadaşlarınıza alabileceğiniz en güzel ve en ucuz hediyelerden biri...

Sevgililer günü için Farklı Hediye Seçenekleri & Şifreli Metal Kasa

sevgililer günü hediyesi
İki kişinin bildiği şey sır değildir derler. Bunu ne için söyledim, hemen izah edeyim; Kendimize ait özel bir takım şeyler vardır, mesela günlük gibi, hala yazan var mıdır ama mektuplarımız gibi, özel şahsi eşyalarımız gibi, maddi ve manevi değeri olan eşyalarımız gibi, gerisini siz tamamlayın artık. Bütün bu bizim için özel ve önemli sayılan eşyaların evimizde veya ofisimizde ulu orta kalması kimi rahatsız etmez ki. İşte bu gibi özel ve önemli eşyaların, iyi şekilde muhafaza edilmesi ve korunması gerekmektedir. Şimdi bahsedeceğim ürün işte tam da bunun için var! Bu bir metal kasa ve sizin belirleyeceğiniz bir şifre ile kapısı açılıp kapanır! Nasıl?Küçük bir kasa olması sebebi ile, evinizde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Diyelim ki bu kasa bir şekilde bulundu! İçiniz rahat olsun çünkü şifreleri sizde. Gevezelik yapmadan, bu ürünü de Farklı hediyeler kategorisi içinde hediye öneri listeme alıyorum. Sevgilinize Farklı ve farklı bir hediye düşünüyorsanız bence iyi bir hediye fikri olabilir.

Farklı Hediyeler & Ultra ince iPhone 4/4S Koruma Kılfı

Farklı hediyeler
iPhone telefon sahipleri telefonlarına karşı oldukça hassastırlar. Hassas olmaları da gerekir aslında. Bir dünya para ödenerek alınmış telefonlar. Bırakın ödediğiniz parayı içerisinde çoğu zaman en güzel fotoğraflarınız ve sizin için çok değerli telefon numaraları veya bilgileri taşırlar. Dolayısı ile bu küçük aletlerin orijinalliğinin bozulmadan korunması gerekiyor. Piyasadaki kılıflar çoğu zaman o göstermekten keyif duyulan elma amblemini kapattığı için bazılarınca tercih edilmezler. Doğru ya iPhone telefonun varsa, hava atmak biraz da senin hakkın. Şimdi bahsedeceğim ürün, iPhone 4 ve iPhone 4S koruma kılıfı! Ancak diğer koruma kılıflarından farklı olarak sadece telefonunuzun darbe alacak kısımlarını kapatıyor ve oldukça dayanıklı ultra ince sert bir ürün. Telefonunuzu bu kılıfa rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Hem ısırılmış elma amblemine de kapatmıyor.

Farklı Hediyeler & Fotoğraf Makinesi Kabı

Farklı hediye
Piyasada satılan fotoğraf makineleri genelde kabı ile birlikte satılmazlar, ayriyeten fotoğraf makinenizi korumak için kılıf almak zorunda kalırsınız. Fotoğraf makinenizi hem koruyacak hem de şık ve orjinal görüntüye sahip kılıf düşünür müsünüz? Şimdi bahsedeceğim ürünü Farklı kılan özelliği, bu bir fotoğraf makinesi kılıfı ama, şu an pek kullanılmayan müzik kasetleri şeklinde veya fotoğraf makinesi şeklinde orijinal kılıflar. Fotoğraf makinenizi her türlü toz ve kirlenmelere karşı çok iyi şekilde muhafaza edebilecek bir ürün. Sevgililer günü veya doğum günü için Farklı ve farklı hediye arayanlar için akılda tutulması gereken bir ürün diyebilirim.

Bayan için Hediyeler & İsme Özel Mesajlı Duvar Saati

Romantik Hediyeler
Şimdi önereceğim sevgililer günü hediyesi hakkında bilgi vermeden önce, Ne kadar romantik birisiniz, sorusunu kendinize sormanızı isterim. Şayet cevabınız çok romantik ve duygusal biriyim ise, o zaman bence başka bir sevgililer günü hediyesi araştırmayın derim. Çünkü görmüş olduğunuz ahşap duvar saatine sevgilinize en güzel sevgi sözcüklerinden oluşan mesajınızı bırakabiliyorsunuz. Başka hangi nesne sabah akşam sevgilinizin karşısında durabilir ki? Bence isme özel ve mesajınızın yazılı olduğu bu duvar saati inanılmaz romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Görmüş olduğunuz duvar saatindeki mesaj da yalnız çok manidar değil mi? Senzi geçen zamanın anlamı yok!

Ucuz Hediyeler Bayan için & İsme Özel Yılın En iyi Çifti Ödülü

sevgililer günü hediyeleri
Kristal şeklindeki akrilik cama lazer ile işlenmiş olan, "Yılın en Mutlu çifti" ödülü de, yine çok güzel ve romantik Sevgililer günü veya sevdiliye doğum günü hediyelerinden. Sevgilinizin ve sizin isminizin yazılı olduğu bu ödül, evlerin ve ofislerin en güzel yerinde yerlerini alacak. Romantik ve özel bir sevgililer günü hediyesi için, iyi hediye seçeneklerinden biri. Yeni evli çiftlere özel ve anlamlı bir hediye arayanlara tavsiyemiz yılın çifti ödülü. Yılın çifti ödülü cam kadar berrak, kristal kadar parlak ve dayanıklı bir malzeme olan akrilikten üretilmiştir. Ayrıca darbe ve çiziklere karşı dayanıklı yapısı ile eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacak göze hitap eden bir süs eşyasıdır. Tabanındaki mavi renk ve asimetrik kesimi özelliği ile ışıl ışıl mavi renkte gözükmektedir. Ürün tamamen kişiye özeldir. Üzerindeki yazıların tamamına siz kara veriyorsunuz. Ödül üzerine yazılacak yazılar ve gül figürü lazer işleme tekniği ile yazılır ve tamamen kalıcıdır.

Bayan Eşler için Hediye & kişiye Özel Manikür Seti

bayan için Hediye
Bayanların gündelik yaşamlarında ve kişisel bakımlarında kullandıkları özel eşyaları şimdi kişiye özel şık kutusunda ve set halinde karşınızda, içerisinde cımbız, tırnak çakısı, makas, pensi, tırnak eti itici, ve törpü bulunmakta. Özel krem rengi kutusundaki bu ürün, yine sevgililer günü için, yıl dönümü için veya doğum günü için, bence bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerinden. Sevgili eşiniz kişisel bakım ürünlerini bu hediyeniz sayesinde, çantası içerisinde her daim yanında taşıyabilecek ve sizin karşınıza daha güzel ve daha bakımlı bir şekilde çıkacak.

Sevgiliye Hediye Seçenekleri & Kişiye Özel Kupa

Sevgiliye Hediye Ne Alınır
Şimdi önereceğim hediye için fiyat aralığı olarak 20-30 TL olarak belirledim. Bu hediyeyi bayan sevgiliniz için öneriyorum. Aslında bayan sevgili için de çok müsait bir hediye, varın kararını siz verin! Porland markasını muhtemelen duymuşsunuzdur, bu markanın kaliteli ürünler ürettiğini söylemeye gerek var mıdır? Gördüğünüz bu çay kahve kupası kişiye özel bir kupa! Üzerine sevgiliniz için güzel sözler yazdırabilirsiniz. Ayrıca bu porselen bardağın üzeri aşkı simgeleyen kalp şekilleri ile süslenmiş ve üzerinde Love yazısı bulunmakta. Bayan sevgiliniz için alacağınız bu hediyenin güzel bir hediye olacağını düşünüyorum.

Sevgiliye Hediye Fikirleri & İsme Özel Seni Seviyorum Duvar Saati

Sevgiliye en iyi hediyeler bayan için
Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi hep Türkçe ifadelerle "Seni Seviyorum" diye belirttiniz. 14 Şubat sevgililer günü için bir değişiklik yapıp, çok iyi bir sevgililer günü hediyesi olan ve İngilizce Seni Seviyorum demek olan I Love You duvar saatine, ikinizin ismini yazdıralım mı ne dersiniz? Bence çok harika olur. Hem hangi lisanda söylenirse söylensin, Seni seviyorum sözü dünyanın en güzel iki kelimesini oluşturuyor. Çünkü sevgi kalp ile ilişkili bir şey ve bunun lisanla, ırkla hiçbir alakası yok. Sevgi gerçekten her şeyin üstünde ve çok kutsal bir şey! Sevgililer gününde iyi bir hediye arıyorsanız, bayan arkadaşınız için veya kız arkadaşınız için bence oldukça bir duvar saati ve aynı zamanda kişiye özel bir hediye almış olacaksınız.

Bayan için Hediye Önerileri & Ayetel Kursi Yazılı Altın Kaplama Kolye

Bayana hediye
Din veya dindarlık yönü güçlü, muhafazakar bir kız arkadaşınız veya eşiniz varsa, sevgililer günü için onu çok duygulandıracak ve eminim çok beğeneceği, üzerinde dinimizce okunması en çok tavsiye edilen ayetlerden biri olan Ayetel Kursi'nin yazılı olduğu, altın kaplama oval kolye sevgililer günü için alınabilecek en iyi hediyelerden. Altın kaplama oval model künye üzerinde ayetel kürsi yazılı, arka tarafına da bayan sevgilinizin ismini veya isminin baş harfler yazılır. 23 x 30 mm öçülerinde bu künyeler (kolye ucu) Amerika'dan ithal gelmiş olup, üzerine ilgili linkten lazer etkili makine ile mükemmel şekilde ayetel kürsi işleniyor. Zincir yada deri kordon ile kadife kesede gönderilir.

Bayan için Hediye Tavsiyeleri & Sevgililer Gününe Özel Duvar Saati

en iyi sevgililer günü hediyesi
Sevgililer günü için alınabilecek en iyi hediyelerden bir diğeri de, sizin bayan sevgilinize, kendi mesajınızdan ve bayan arkadaşınız ile birlikte çektirmiş olduğunuz iki adet fotoğraftan oluşacak olan, şık bir duvar saati hediye etmek olacaktır. 14 Şubat Sevgililer günü hediyesi olarak bir bayan sevgiliye verilebilecek, en güzel hediyelerden biri. Sevgilinizin odasında veya iş yerinde, en güzel köşeyi kapacak olan bu duvar saati, sevgililer günü için en iyi hediyelerden biri. Sevgililere Özel Yuvarlak Duvar Saatinin içinde iki adet boş kalp çerçeve var. Sizin göndereceğiniz fotoğraflar işte bu çerçeveleri dolduracak, saatin alt kısmına da özel mesajınız süblimasyon baskı tekniği ile yazılacak. En güzel Sevgililer Günü hediyesi sizinki olsun istiyorsanız Sevgililere Özel Yuvarlak Duvar Saati harika bir alternatif.

Bayanlara Farklı Hediye & iPhone Cep Telefonu Şeklinde Cep Aynası

sevgililer günü için en iyi hediye
Kadınların, anahtarlıklarına, cep telefonlarına dikkat ettiyseniz, genellikle taşıdıkları bütün objeleri kişiselleştirmek istediklerini fark edersiniz. Nasıl mı? Mesela Cep telefonunun arkasına bir nazar boncuğu stickeri yapıştırırlar, Araba anahtarlarına sevimli bir ayıcık iliştirirler, bayan çantalarına incik boncuk serpiştirirler. Aynı durum bayanlerde araba konusunda geçerlidir. Bayanler de arabalarına, özeleştirme çabasındadırlar. Yani bayanler fabrika çıkışlı orijinal bir otomobili kendi zevklerine göre dönüştürme çabasındadırlar. Neyse demek ki, kadın ve bayan sahip oldukları ürünlerin özel olmasını istemekteler. Ne kadar uzattım yaw! Gördüğünüz bu ürün iPhone Cep Telefonu şeklinde bir cep aynası. Bayanlar bu aynayı çok beğeneceklerdir. Sevgililer Günü hediyesi olarak, için uygun fiyatlı, Farklı bir hediye bakıyorsanız tavsiye ederim.

Özel Bayan Hediyeleri & Nazarlıklı Altın kaplama Harfli Kolye

sevgililer günü için en iyi hediye
Korkmayın, sevgilinize nazar değmeyecek! Üzerinde taşıyacağı bu şık nazarlık onu tüm kem gözlerden koruyacak. Şaka bir tarafa da, şayet sevgilinizin nazar gibi bir takım takıntıları veya inançları varsa, gelin bu sevgililer gününde ona üzerinde isminin baş harfinin yazılı olacağı bu zarif kolyeyi hediye edin. Kolye altın kaplamalı gümüş bir kolyedir. Üreticisi 2 yıl da garanti veriyor. Sevgililer günü için iyi bir hediye olacağı düşüncesindeyim. Sevgilinize, tanışmanızın yıl dönümünde, doğum gününde takı ve benzeri hediyeler almak gibi bir düşünceniz varsa, bu ürünü de hediye listeniz arasına ekleyin derim. Listenize alacağınız hediyeleri yazarsınız ve daha sonra, içlerinden sizin için en makul ve en şık olan hediyeyi daha rahat ve kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Bayana Romantik Hediye & Fotoğraflı ve ışıklı Anahtarlık

sevgiliye en iyi hediye sevgililer günü için
Bayan sevgilinize, sevgililer günü için yine çok özel bir hediye önerisinde bulunacağım. Sevgililer günü için bayan arkadaşınıza alınabilecek en romantik hediyelerden biri. Gördüğünüz bu ürün şık bir anahtarlık! Ayrıca içerisinde özel bir led ışığı bulunmakta ve bu hediyenin en can alıcı ve etkileyici özelliği ise, size ait bir fotoğrafı kristal içerisinde taşıması. Gülen yüzünüzün ve gülen gözlerinizin olduğu en güzel ve en mutlu anınızı yansıtan bir fotoğrafı bu kristal içerisine yerleştirip sevgililer gününde bayan sevgilinize hediye edin. Hatta bence bencillik yapmadan ikinize ait bir fotoğrafı krisrtal içerisine ekletebilirsiniz. Üretici firma lazer teknolojisi ile fotoğrafınızı anahtarlık içerisine işliyor ve yıllar yılı fotoğrafınızda herhangi bir deformasyon olmayacağını size garanti ediyor. Sevgililer günü için en iyi bayan hediyelerinden biri...

Kadınlara Farklı Hediye & iPad Mini Ayna

bayan sevgili için en iyi sevgililer günü hediyesi
iPhone ve iPad çılgınlığı dünyada tüm hızı ile devam ededursun, bu teknoloji harikası ürünlere sahip olmak için insanlar bi dünya para harcıyorlar. Şimdi bahsedeceğim ürün orijinal bir iPad olmayabilir belki ama, siz bile bu özel aynanın ön yüzüne bakmadığınız sürece, bunun iPad görünüşlü şık bir ayna olduğunu fark edemeyeceksiniz. Kadınlar bazen, toplum içerisinde mesela özel bir yemekte makyajlarının nasıl göründüğü konusunda, sürekli bir telaş yaşarlar ve belli periyotlarla kimsenin fark edemeyeceği alanlarda, cep aynaları ile makyajlarının ve saçlarının nasıl göründüğünü kontrol etmeye çalışmaktadırlar. Halbuki bir iPad ayna almış olsalar, onlar saçlarını ve makyajlarını kontrol ederken, başkaları onların sürekli iş yapan ve özel yemeklerde bile işlerini ihmal etmeyen bayanlar olarak görürler. Kadınlara doğum günü ve ya Sevgililer gününde alınabilecek en iyi hediyelerden...

Bayan Sevgili için Hediye & Kişiye Özel Yazılı Gönüllerin Şampiyonu Kupası

en iyi sevgililer günü hediyesi
Sevgililer günü için bayan sevgilinize sürpriz sayılabilecek bir hediye önerim var. Bir şampiyonluk kupa! Bildiğiniz üzere şampiyonluk kupası, belirli bir alanda yapılan yarışın neticesinde, o yarışın birincisine verilen kupadır. Bir düşünün bakalım, bu güne kadar bayan arkadaşınız sizin için neler yapmadı ki, yine sizin için kim bilir hangi engelleri aştı. Bu kadar olan bitenin sonucunda sizce de artık sevgiliniz, bir şampiyonluk kupası kaldırmayı hak etmedi mi? Sevgililer günü için bayan arkadaşınıza hem esprili, hem de inanılmaz romantik ve güzel bir hediye olacağı düşüncesindeyim. Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Yazılı Türkiye Kupası ile sevgiliniz emin olun kendisini çok özel hissedecektir. Sevgilinizin doğum günü için veya tanışma yıl dönümünüz için, sevgilinize yıl içerisindeki iyi niyeti, sevgisi, fedakarlıkları için yılın sevgilisi yazılı bir Türkiye Kupası hediye edin.

Bayan Sevgiliye Romantik Hediye & Ahşaptan Posta Kartı

sevgiliye romantik en iyi hediyeler
Sevgililer Günü için sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediye, şüphesiz katıksız ve içten duymuş olduğunuz sevginizdir. Kız arkadaşınıza veya eşinize sevginizi, yukarıda görmüş olduğunuz ahşap posta kartına kazıyarak ölümsüzleştire bilirsiniz. Sevgilinizin sevgililer gününde alacağı bu hediye yılları yılı unutulmayacak bir hediye olacaktır. Tabi dilerseniz bu posta kartının yanında başka şeyler de alabilirsiniz. Ama sevgilinize en etkileyici mesajlarınızı bu ahşap posta kartına yazmayı ihmal etmeyin. Muhtemelen siz de, sevgililerin koca bir ağaç bulup, gövdesine sonsuza kadar sürecek aşklarının işaretini kazıdığı o anlamlı ağaç mesajları ile karşılaşmışsınızdır. Çoğu zaman karşılaştığınız manzara; sevgililerin isimleri, arasında kocaman bir kalp ve ona saplanmış bir oktur… Sedir ağaçlarından yapılan ahşap kart aşkınızı romantik ve sonsuza kadar kalacak şekilde ifade etmek için harika bir yol. Eski günlerin anısına klasik ok saplanmış bir kalp ve tabi isimleriniz. Kartın arka yüzüne daha detaylı bir şeyler de yazabilirsiniz. Sonra kartınızı sevdiğinize yollayın ve sevginizi ona sonsuza kadar hatırlatacak olan bu eşsiz kartın onu nasıl mutlu ettiğini göreceksiniz.

Kadınlar için Hediye Tavsiyeleri & Yılın Sevgilisi Sertifikası

bayan sevgililer için en iyi hediye
Özellikle bayanlar için bu sözü söylüyorum, bütün bayanlar kendilerine duyulan sevgiyi, somut olarak karşılarındaki bayanlerde görmek ve hissetmek isterler. Yani bayanlar sevgide eylem arayan taraftır. Bayan ise, sevgi belli etme konusunda, istisnalar kaideyi bozmaz ama, pasif olan taraftır. Bayanler sürekli sürekli, aşk oyunları oynamayı pek sevmezler. Bilmiyorum yanılıyor muyum? Kısacası kadınlar, kendilerini onure eden, sevgisini belli eden, bu konuda samimi ve sıcak davranan bayanleri daha çok beğenirler. Neyse nasihat etmeyi bir tarafa bırakarak, Sevgilinize, 14 Şubat Sevgililer Gününde ne hediye almayı düşünüyorsunuz veya ne hediye alacaksınız bilmiyorum ama bu sevgililer Gününde sevgilinizi mutlaka gururlandırın! Onun harika bir insan olduğunu, çok iyi bir sevgili veya eş olduğunu hissettirin. Bu sertifika size bu konuda destek olacaktır. Ayrıca sevgilinize takdim edeceğiniz bu sertifika ile, bu sevgililer günü onun için unutulmayacak bir sevgililer günü olacak, sizin hediyeniz ise unutulmayacak bir hediye olacaktır.

Bayanlara Özel Hediye & Aşk incileri Takı Seti

sevgililer günü için en iyi hediyeler
Sevgilinize, onun sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebileceğiniz harika bir takı seti, aşk incileri takı seti ile karşınızda! İstiridye içerisinde kolye, yüzük ve küpe bulunan bu harika takı seti sevgililer gününü en güzel hediyesi olacaktır. İstiridye o kadar enteresan bir canlı ki, salgıladığı enzimlerle, içerisinde bulunan deniz kumundan, o göz alıcı, muhteşem, parlak incileri yapabilecek kudrette bir canlıdır. Birbirinden güzel aşk incileri, sevgilinize kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak ve sevgilinizi çok mutlu edecektir. Sevgililer gününe özel bir hediye bakıyorsanız, size aşk incilerini tavsiye ederim. Bu ürünü sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.

Romantik Sevgililer Bayan Hediyeleri & Aşk Tescili Belgesi

bayan sevgili için en iyi sevgililer günü hediyesi
Sevgiliniz ile olan o büyük aşkı tescillemek ve tüm dünyaya ilan etmek artık mümkün! Uzun zamandır sevgiliniz ile birliktesiniz ve aşkınız bir çığ gibi büyüdü, şimdi artık bunu bir belgeye dökme zamanı geldi. Aşkınızın belgesi olacak aşk tescil belgesi ile ilişkiniz test edilip onaylanmış olacak. Allah aşkınıza, böyle bir tescil belgesi kimin duvarında veya masasında duruyor olsa, sizce herkesin gözü bu belgede olmaz mı? İlgi uyandırmak ise alası var, dikkat çekmek ise yine alası! Bundan daha iyi Farklı hediye mi olur? Diğer taraftan sevgiliniz böyle bir hediye karşısında inanın çok mutlu olacak ve kendini inanılmaz özel hissedecektir. Kişiye özel olarak hazırlanan aşk tescil belgesine istediğiniz sözleri yazabilirsiniz. Sevgililer günü için inanılmaz Romantik bir hediye olacağı düşüncesindeyim.

Kız Arkadaşa Hediye & Yılın En iyi Sevgilisi Oscarı

sevgiliye en iyi hediye
Sevgililer günü için kız arkadaşınıza yüzlerce hediye seçeneği içerisinden, hala bir hediye seçemediyseniz, size özelleştirilebilir bu Özgürlük Anıtı Oscar Heykelci'ğini önerebilirim. Kız arkadaşınıza sevgililer gününde duygularınızı kalıcı bir şekilde ifade etmenin en iyi yolu, üzerinde size ait sözlerin olduğu, sizi anlatan bir hediye vermek olacaktır. Muhtemelen siz sevgilinize sevgililer günü için başka hediyeler bakacak ve o hediyelerden birini alacaksınız, ancak benim önerim bu hediyenin yanında, bir de onu onurlandırıp, mutlu edecek ve sevginizi ölümsüzleştirecek bir hediye daha vermeniz olacaktır. Oscar heykeli bu türden özel bir hediye. Üzerinde "Yılın En çok Sevileni Oscarı"-"Yılın en iyi Sevgilisi Oscarı"-"2013 yılının en çok beğenileni Oscarı" gibi sözler yazabilirsiniz. Takdir sizin.

Bayan için Uygun fiyatlı Romantik Hediye & Sıcak Kalpler

sevgili için hediye
Kış denince, biraz hali vakti yerinde olanlar için, Palandöken'de veya Uludağ'da kayak demek, eğlenmek demek! Ama bu durum herkes için bu şekilde olmuyor. Soğuk kış günleri geldi çattı. Soğuk kış günlerinde, elinizi cebinize attığınızda, sizi orada bekleyen küçücük bir kalbin olduğunu ve bu kalbe parmaklarınızla dokunduğunuzda, parmaklarınızı yarım saat kadar ısıtacağını bilmek sanırım sizi de mutlu edecektir. Hele hele bu kalbi siz birine adadıysanız, o zaman mutluluğunuz ve keyfiniz daha çok artacaktır... Resimde gördüğünüz ürün böyle bir ürün. Dokunduğunuzda sizi ısıtıyor. Sevgilisine uygun fiyatlı ve anlamlı, romantik bir sevgililer günü hediyesi arayanlara bu ürünü öneriyorum.

Bayanlara Farklı Hediyeler & Benim Kahve Kupam

bayan sevgili için en iyi sevgililer günü hediyesi
Sıcak içecekler arasında kahvenin apayrı ve çok özel bir yeri vardır. En güzel sohbetler arasında yudumlanan kahvenin tadına doyum olmaz. Siz de kahve içmeyi seven Kız arkadaşınıza veya daha doğru ifade ile sevgilinize bu kahve kupasını, Sevgililer Günü Hediyesi olarak götürebilirsiniz. Artık kahvesini her yudumladığında fal bakamayacağına göre, sizi hatırlayıp mutlu olacaktır. En iyisi siz kahveyi, Kahve Kupam ile ikram edin ve içen kişi kupanın kenarındaki çizelgeye göre, size kahve siparişini versin... Siz de kendi ayarınızı çizelgeye göre ayarlayabilirsiniz.. Bundan sonra artık herkes memnun. Bayana alternatif doğum günü hediyesi olarak da düşünülebilir.

Sevgiliye Farklı hediyeler & Cep Makyaj Aynası

sevgiliye sevgililer günü hediyesi
"Gülü Seven Dikenine Katlanır" Neden iyi bir şeyler elde etmek için, kötü şeylere katlanmak zorunda kalır ki insan? Yani hem bir gülümüz olsa, hem de bu gül, dikensiz olsa olmaz mı? Mutlu olmak için veya yapmak istediklerimizi yapabilmek için ,neden kendimizden bir şeyler feda etmemiz gerekiyor? Toplumumuzda bize kabul ettirilmeye çalışılan bir felsefedir bu! Size tavsiyem bir gül dikenli ise, o gülden uzak durun! Elbet vardır bir yerlerde size uygun dikensiz bir gül! Neden girdiysem böyle bir konuya. Sevgililer günü için sevgilisine Farklı bir hediye arayanlara önerebileceğim bir hediye de dikiz aynası şeklinde bu makyaj aynası. Bildiğiniz gibi makyaj aynası bayanların en fazla kullandıkları objelerden biri, hediye olarak aklınızda bulunsun!

Metal Dişli Masa SaatiAtaş TutucuAnti Bakteriyel Temizlik Jeli
Manyetik Elips Fotoğraf ÇerçevesiBileklik USB BellekAltın Külçesi USB Bellek
hediye

Yorum Gönder


 
Top