Değişik Hediyeler

Sevgilinize, eşinize dostunuza dikkat çekici çok ilginç ve değişik hediye önerileri ve değişik hediye tavsiyeleri.

Değişik hediyeler
Akıllara Zarar Değişik Hediye Fikirleri... Hediyelerimiz bizleri sevdiklerimize hatırlatacak en önemli eşyalardır. Sevdiğimiz insanlar için almış olduğumuz hediyelere aynı zamanda sevgimizi de yükleriz. Hediyelerin de bir dili vardır çünkü, hediye aynı zamanda, karakterlerimizin ipuçlarını da içinde barındırır. Nasıl bir kişilikte olduğumuzu, nelerden hoşlandığımızı, bizim için özel olan insanlara anlatır. Hediye sevginin karşılığıdır çünkü! Hepimiz hediyelerimiz ile hatırlanmak ve anılmak isteriz öyle değil mi? Peki! Hediyelerimizin bizi anlatması için, o hediyenin aynı zamanda, ilginç ve değişik bir hediye olması gerekmez mi? Çünkü insanların gözlerinin alışık olduğu, aşina olduğu cisimler bir yerden sonra dikkat çekmezler. Dolayısı ile sizin hediyeniz, klasik hediyelerden biri ise bir başkasının dikkatini de çekmeyecektir. Hediyeleşmekte asıl amaç da zaten hatırlanmak değil midir? Gelin hep birlikte öyle değişik hediyeler belirleyelim ki, siz olmasanız da herkes sizin hediyenizden ve dolayısı ile sizden konuşsun! Bugün hediye tavsiyeleri konusunda sıra dışı, ilginç ve çok değişik hediye önerilerinde bulunacağım. Bu değişik hediyeleri ofis hediyesi, doğum günü hediyesi, ev hediyesi olarak sevdiğiniz insanlara armağan edebilirsiniz. Umarım keyifli ve güzel bir vakit geçirirsiniz.

Değişik Hediye Fikirleri

konu çizgisi
Değişik hediyeler

Yanıp Sönen LED Ayakkabı Bağcığı


Partilere, kutlamalara, gecelere bir yıldız gibi doğmak ister misiniz? Dans etmeyi çok mu seviyorsunuz? O halde bu tutkunuza daha fazla eğlence katmaya ne dersiniz? Dost başa düşman ayağa bakarmış derler ya hani? Yanıp Sönen Led Ayakkabı Bağcıkları ile dostlar da düşmanlar da sadece ayaklarınıza bakacak! Dans pistlerinin, diskoların en yeni modası Yanıp Sönen LED Ayakkabı Bağcığına merhaba deyin! Statik, yavaş flaşör ve hızlı flaşör olmak üzere 3 farklı seçenekle yanıp sönen LED Ayakkabı Bağcığı hem spor yapmayı; hem de dans etmeyi hayal ötesi kılıyor! Sizin favori renginiz hangisi? Mavi, Yeşil ve Kırmızı? Yanıp Sönen LED Ayakkabı Bağcığı ile eğlenceli gecelerde tüm gözler üzerinizde! Bu ilginç ürünü kendiniz için satın alabilir ya da dans etmeyi seven arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz!
konu çizgisi
ilginç hediyeler

Değişik Hediye Önerileri & Duvar Askılıkları


Sizlere hemen düzenli bir ev nasıl olur sırrını vereyim mi? Formül gibi veya iksir gibi sırrı sizlerle paylaşayım: Düzenli evin sırrı, "her nesnenin kendine ait özel bir yeri" olmasıdır. Bu cümleyi linkini verdiğim siteden aldım ama bana kalırsa son derece doğru bir tespit. Evinizi ne kadar düzenlerseniz düzenleyin istediğiniz sonucu alamıyorsanız dikkat edin, ortalıkta kalan eşyalar hep kendine ait yeri olmayan eşyalardır. Kikkerland Wall Hooks, işte bu ıvır zıvır diye tabir ettiğimiz eşyalara bir çeki düzen vererek düzenli bir evin son noktasını koyuyor. Duvar askılarının Fil Duvar Askısı ve Ayıcık Duvar Askısı olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Kafes görünümlü bu askıları duvara asabileceğiniz gibi masa üstünde ya da yerde, örneğin gazetelik olarak kullanabilirsiniz. Çelikten üretildiği için son derece sağlam olan Kikkerland Wall Hooks, ağır eşyaları da taşıyabiliyor. Bu kullanışlı aksesuarı anneniz ve arkadaşlarınıza veya ofis hediyesi olarak da hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi
Değişik hediye fikirleri

Değişik Hediye Fikirleri & B. Duck Ev Aksesuarları


Sevdiğiniz eş ve dostlarınıza sıra dışı bir ev hediyesi vermek isterseniz, masa lambasından, Fotoğraf Çerçevesine, Mutfak Zamanlayıcısından, Kapı Stoperine kadar B. Duck Ev Aksesuarları ilgi çekici görüntüleri ile değişik bir hediye deneyimi olacaktır. Üzerinde sevimli Duck karekterinin hayat bulduğu B. Duck Ev Aksesuarları çocukların çocuklar için de düşünülebilecek ilgi çekici ürünlerden biri! 
konu çizgisi
Kumanda Sepeti

Farklı Hediyeler & Kumanda Sepeti


Evde kumanda aramak kadar sinir bozucu bir durum daha yoktur! Melet daha sonra bir de öyle anlamsız bir yerden çıkar ki, insan oraya nasıl girmiş diye hayretler içerisinde kalır! Örneğin koltuk ile koltuk minderi arasına sıkışmıştır ve siz dakikalarca kumanda ararsınız! Tabi bu arada olan sizin heba ettiğiniz dakikalara ve tadı kaçan keyfinize olur! Ancak bundan böyle Kumanda Sepeti ile tüm kumandalarınızı eliniz ile koymuş gibi her zamanki yerinde bulabileceksiniz! Uydu kumandası, Klima Kumandası, TV kumandası, DVD kumandası, kısacası tüm kumandalar bu sepet içerisinde hizaya gelecek! Size de artık oturduğunuz yerden her şeyi keyif ile kontrol etmek düşecek! Ama herşeyi kumandalar ile kontrol etmeye çalışmayın arada bir evinizin içinde turlamayı da ihmal etmeyin!:) Kumanda Sepetini ister kendiniz için düşünün, ister yeni ev hediyesi olarak, dost veya arkadaşlarınıza armağan edin!
konu çizgisi
Değişik ve farklı hediyeler

Kişiye Özel Kara Kaplı Defter


Kişiye Özel Kara Kaplı Defter sizin en yakın sırdaşınız olmaya geliyor. Kişiye özel olarak hazırlanan bu deftere ister herkesten sakladığınız sırlarınızı yazın, ister kimseye itiraf edemediğiniz hayatınız ile ilgili gizemleri ya da iç hesaplaşmalarınızı yazın. Şurası kesin ki, kimse ile paylaşmak istemediğiniz tek sırdaşınız Kişiye Özel Kara Kaplı Defter olacak. Bu defter içerisine konu olarak belki sevgilinize duyduğunuz o muhteşem aşka dair izler olacak, belki en güzel aşk şiirleri yer alacak. Belki de bu hayatta en fazla nefret ettiklerinizin bir listesi olacak. Tüm düşünceleriniz size özel hazırlanmış olan Kişiye Özel Kara Kaplı Defter'de yer alacak. Bu harika ürünü isterseniz sınıf arkadaşlarınıza, mesai arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. 
konu çizgisi
İsmini Dövme Yaptırdım Kupa Bardak

Kişiye Özel İsmini Dövme Yaptırdım Kupa Bardak


Vücut geliştirmeye meraklı spor arkadaşlarınız var ise, şimdi önereceğim hediye ürün, onları spor salonlarına daha çok bağlayacak türden. Kişiye Özel En Güçlü Kupa Bardak ile spor yapmaya hevesli sevdikleriniz, şevkle spor yapmaya devam edecekler. Güçlü ve kuvvetli kişilere bir takdir göstergesi olan Kişiye Özel En Güçlü Kupa Bardak, kişiye özel olarak hazırlanabiliyor. Kupa bardak üzerinde güçlü kasları olan ve adeta Dünya vücut geliştirme şampiyonu edası ile poz veren bir erkek figürü yer alıyor. Altına ise, sizin bu harika kupa bardağı hediye edeceğiniz o güçlü erkeğin ismi yer alacak şekilde dizayn edilmiş. 
konu çizgisi
ilginç Hediyeler

Ucu Kopmuş Gibi Duran USB Bellek


USB belleğiniz en az sizin kadar ilgi çekici olacak! Parkta, plajda, vapurda veya iş yerinde herkes pür dikkat sizin USB belleğinize kilitlenecek! Nasıl mı? Gördüğünüz USB Belleğin kablolu tarafı sanki kesilmiş gibi duruyor! Görenlerin şaşkınlıkla bakacağı bu USB bellek, diğer usb belleklerden çok farklı. Harika tasarımı ile sanki kopmuş izlenimi veren bu USB’yi taşımaya da kullanmaya da emin olun doyamayacaksınız! Klasik USB belleklerden sıkılıp, bıktıysanız ve kimseden olmayan ve görenleri şaşkına çeviren bir USB bellek arıyorsanız sıkı durun! O zaman Kopuk USB Bellek Hacked tam size göre. Dünyaca ünlü tasarım firması tarafından dizayn edilen Hacked tüm görenleri şok edecek. Sanki ucu kopmuş gibi duran bu USB bellek ile türünün tek örneği usb belleğe sahip olacaksınız. 2 GB hafızası ile 500 şarkı ve binlerce resmi içinde kolaylıkla kaydedebilir. Bu ürünü erkeklere hediye olarak düşünebilirsiniz. Baba, erkek sevgili, Erkek öğretmen!
konu çizgisi
Sevimli Minion Kulaklık

Sevimli Minion Kulaklık


Dünyada hangi şey müzik dinlemek kadar insanın ruhunu ve bedenini harekete geçirebilir ki? Müzik dinlemek birçok kişi için vazgeçilmez bir zevk. Müzik dinlemek günün sıkıntısını, yorgunluğunu zihninizden atmak ve kimi zaman sakinleşmek, kimi zaman da enerji dolmak için güzel bir yol. Ama müzik dinlerken başkalarını da rahatsız etmemek çok önemlidir. O yüzden toplum içerisinde kulaklıkla müzik dinlemek gerekir. Peki, saatlerce kulağınızda olan bu küçük aparatın şık ve eğlenceli olmasını istemez misiniz? Bu özel tasarım Kulaklıklarla müzik dinlerken tarzınızı ortaya koyun. Özel Tasarımlı kulaklıklarınızı kulağınıza takın kendi dünyanızda bir yolculuğa çıkın.
konu çizgisi
Asker Kapı Tutucu

Değişik Ev Hediyeleri & Asker Kapı Tutucu


"Savaşı yaşlılar çıkartır, gençler ölür." bu sözler Jean Paul Sartre'ye ait ve çok hoşuma giden bir söz. Gerçekten de savaşlar masa başında alınan kararlarla gerçekleşir ve maalesef geride gözü yaşlı milyonlarca başka insan bırakır. Şimdiye diyeceksiniz ki, bu söylediklerinin bu ürün ile ne alakası var diye ki, son derece haklısınız bir alakası yok, sadece ürün asker odaklı olduğu için aklıma bu söz geldi. Asker oyuncaklardan hoşlanıyorsanız bu ürünü de çok beğeneceksiniz. Asker Kapı Tutucu, çocuk odalarının kapı önlerine yerleştirilebilecek, erkek çocukların çok beğeneceği bir ürün. Asker Kapı Tutucu ile evde oluşacak hava akımlarından dolayı, artık ansızın kapı çarpmaları v.s. meydana gelmeyecek. Ev hediyesi olarak özellikle evdeki erkek çocuklara yönelik bir hediye almak isterseniz bu ürün dikkatinizi çekebilir diye, listeme eklemek istedim.
konu çizgisi
Asker Kitap Tutucu

Asker Kitap Tutucu


Sabah akşam en kıymetli kitaplarınız önünde 3-5 nöbeti tutacak bir askeriniz var artık. Askerlik yapan erkeklerin kendi aralarındaki sohbetlerinde, askerlik ile ilgili anlattıkları en klişe sözlerden biri de "3-5 nöbeti " muhabbetidir. Gece yarısı saat 3 ila 5 arası tutulan nöbet, uykunun en tatlı, en koyu olduğundan, bir asker için dayanılması en zor nöbetlerin başında gelir. Yukarıda sizlere Asker Kapı Tutucu'dan bahsetmiştim, hazır söz asker ve askerlikten açılmışken bir ürün daha tanıtmak istedim. Bu seferki ürün, çarpan kapılarınız için değil, kitaplığınızda düzenli durması gereken kitaplarınız için bir ürün. Asker Kitap Tutucu ile ayakta durması gereken tüm kitaplarınız emin ellerde ve güvende olacak. Çünkü kitaplarınızın hemen yanı başında, sırtını kitaplarınıza dayayan ve kitaplarınızı korumak uğruna asla gözünü kırpmayan Kahraman Asker Kitap Tutucu var. Bu sıra dışı ve ilginç ürünü yine kitap okumaktan hoşlanan çocuklara ev hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. 
konu çizgisi
Seramik Not Defteri

Seramikten Not Defteri


Unutmak istemediğimiz şeyleri not kağıtlarına yazarız, işimiz bittikten sonrada bu not kağıtlarını yerlerinden kopartıp, çöp kovalarına fırlatırız. Şimdi bahsedeceğim Not Defteri ürününü öyle kolay kolay buruşturamayacağınızı hemen belirtemeliyim. Çünkü Bu not Defteri seramikten yapılmış! Sizin için önemli ve hatırlamanız gereken durumları bu mükemmel şekilde tasarlanmış seramik Not Defterine kaydedebilirsiniz. İsterseniz ofisinize, isterseniz mutfağınıza asın. Özel kalemi ile gelen ürün evinizin ve ofisinizin vazgeçilmezi olacak. Sevdikleriniz için ilginç ve özel hediye arıyorsanız önemle duyurulur.
konu çizgisi
Bozuk Para Sayan Kavanoz Kumbara

Bozuk Para Sayan Kumbara


Bu ürünün ne kadar ilginç ve orjinal olduğu konusunda sanırım bir şeyler yazıp çizmeye pek gerek yok! Ürün kendini gösteriyor zaten. Ben buradan yetkililere sesleniyorum, çocuklarınıza tasarruflu olmayı öğretin! Şaka bir tarafa da hiçbir anne baba imkanları ölçüsünde çocuklarının istedikleri ve onlar için zaruri olan şeyleri almamazlık yapmaz. Ama şu da var çocuklara gerçekten para harcamanın ve para kazanmanın nasıl bir şey olduğunu, gelir-gider dengesini abartmadan, daha küçük yaştan itibaren öğretmek lazım. Tasarruflu hareket eden çocuklar, kendileri için optimum fayda sağlayacak ürünlere yönelirler ve fuzuli harcamalardan sakınırlar. Bu ilginç benzin bidonu şeklindeki kumbara da çocuklara para biriktirme alışkanlığına destek olacak türden ilginç bir ürün.
konu çizgisi
değişik hediyeler

LED'li Lazer, Tükenmez, Sunum Kalemi


Bir kalem düşünün ki, içerisinde bir çok fonksiyon bir arada bulunsun. Neler mi? Mesela kapak kısmından led ışıkları olsun ve bir nevi bu kalemi fener olarak kullanabilesiniz, ikincisi tükenmez kalem yazma özelliği olsun, üçüncüsü mesela bir öğretmensiniz ve tahtada kaleminizi uzatarak bir nevi sunum çubuğuna dönüştürsün, dördüncüsü ise, kırmızı lazer ışıkları olsun! Bunlardan ziyade bir de şık bir kalem olsun! Çok oluyoruz artık! Şaka bir tarafa da, Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü için veya erkek arkadaşınızın doğum günü için ucuz fiyatlı ama gösterişli şık, kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız bence böyle bir hediye için doğru bir başlığı okuyorsunuz... Erkek arkadaşınızın bu kalemi çok beğeneceğini düşünüyorum ve sürekli cebinde taşıyacağını da garanti ediyorum. Çünkü belirttiğim gibi bir çok özellik bu kalemde toplanmış durumda.
konu çizgisi
Değişik Hediyeler

LED Işıklı Çakmak Fener


Zippo çakmakların nasıl bir gerçek efsane olduğunu birçoğumuz biliriz. Belki sigara kullanmıyorsunuzdur ki bence en iyisini yapıyorsunuz, çakmak taşımak için illa da, sigara kullanmak gerekmez değil mi? Gerçi bahsedeceğim ürün bir çakmak da değil aslında. Zippo çakmak ile tıpa tıp aynı güçlü LED ışıkları olan bir fener aslında. Tasarımı ve güçlü led ışıkları ile cepte taşınması kolay şık bir fener! Erkek Sevgilinize ilginç sevgililer günü hediyesi veya erkek arkadaşınıza ilginç bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız, bu ürünü aklınızda bulundurun derim...

konu çizgisi
Değişik hediye

Değişik Hediye Çeşitleri & Manikür Seti


Günlük yaşamda, bayanların güzellik ve bakım ihtiyaçlarını karşılayan en önemli ihtiyaç malzemeleri, cımbız törpü, tırnak makası ve makastır. Bu ürün işte bayanların bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir ürün. Siz de iç içe bebekten oluşan Rusların ünlü babuşka bebeklerini her gördüğümüzde içini açıp en küçük parçasına kadar bakma ihtiyacı duyar mısınız? O halde, bu Babuschka Manicure set tam size göre. Bayanların en önemli ihtiyaçlarından olan törpü, cımbız, tırnak makası ve makas artık bir arada ve Babuşka Manikür Setinin içinde. Turuncu, Siyah ve Mor Babushka Manıcure Setlerin içerisindeki ürünlerde dışlarıyla uyumlu.
konu çizgisi
Çarkıfelek Cam Duvar Saati

İlginç Hediyeler & Çarkıfelek Cam Duvar Saati


Siz de sürekli hayatta başınıza gelen şansızlıklardan mı şikayetçisiniz? Şansızlığın bir türlü yakaınızdan düşümemesi mi tek derdiniz? Unutmayın ki, hayatta olmak, nefes almak, tat almak, sevmek ve sevilmek dünyada insan için var olan en büyük şanstır! Affınıza sığınarak, konuya giriş yapacağım ya nasıl gireyim diye düşündüm derken parmaklarımdan bu şekilde sözler çıktı! Çarkıfelek Cam Duvar Saati, ünlü televizyon şovunu duvarlarınıza taşıyor. İlk olarak 1975 yılında yayınlanan çarkıfelek yarışması izleyiciler tarafından yoğun ilgi görünce yıllarca ekranlarda kalmaya devam etti. Bu bir şans oyunuydu ve çevirdiğiniz rengarenk ve para ödülünün bulunduğu renkli turnike, dönen turnikenin hızını yavaşlatmak için bulunan dil sayesinde duruyor ve size sorulan harf sorusuna doğru cevap verdiğinizde para hanenize yazılıyordu! Neyse işte şimdi bu meşhur yarışmanın, meşhur çarkıfeleği şimdi şık bir cam duvar saati olarak evlerinizi süsleyecek! Sevgilisine, eş ve dostuna şık ve şans getirmesini umduğunuz bir hediye arıyorsanız bu hediye tam size göre bir seçenek.
konu çizgisi
ilginç ve değişik hediyeler

Değişik Hediye Seçenekleri & Meyve Şeklinde Notluk


Bu hediyeye bayılacaksınız. Ofis masalarında veya çalışma masalarında olmazsa olmaz araç gereçlerden biri de not kağıtlarıdır. Bu hediyeyi orjinal ve ilginç kılan tarafı ise, Bu not kağıtlarının meyve şeklinde olması. İnsanoğlu her zaman düşüncelerini bir yere yazma, kayıt etme arzusu içinde olmuştur. Zaman içerisinde çeşitli maddeleri kullanarak kağıt üretmişlerdir ama bu üretilen kağıtların hiç bir Fruit Memo Pads kadar yaratıcı olmamıştır. Açıldığında tam bir meyve gibi gözüken Meyve Notluklar kapatıldığında ise meyve dilimi şeklini alır. Fruit Memo Pads'i masanızda her gördüğünüzde eliniz uzanacak bir ısırık almak isteyeceksiniz. Meyve Notluklara önemli notlarınızı yazıp hatırlayabilirsiniz Meyve yemeği unutan kişilerdenseniz hiç bir şey yazmasanız dahi bu notluklar sayesinde meyve yemeği hatırlarsınız.
konu çizgisi
değişik hediyeler

Değişik Hediye Fikirleri-Fare Anahtar Bulucu


Bir ıslık ile kaybettiğiniz anahtarı bulma fikri çok orjinal bir fikir değil mi? Üstelik Anahtar bulamamanın stresini yaşamadan. Anahtar kaybetmek herkesin ortak sorunu, ya nereye koyduğumuzu bulamayız ya da çantamızın derinlerinde olduğunu biliriz ama orada boğulmaktan korkarız. Mouse Key Finder çıktı çıkalı anahtar kaybetmek artık tarihe karıştı. Fare Anahtar Bulucu ıslık sesine duyarlı çok akıllı bir anahtarlık. Anahtarınızı bu çok akıllı anahtarlığa takıyorsunuz sonra nereye koyduğunuzu hatırlayamadıysanız hiç dert etmeyin bir ıslık çalın anında Mouse Key Finder’ın sesini duyacaksınız. Sesini duyarken bir yandan da gözlerinde yanan ışığı görebileceksiniz. Çantanızın içinde bu ışık oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.
konu çizgisi
değişik hediye

Değişik Hediye Fikirleri-Birlikte El Ele Eldiveni


Bu hediye de, birlikteliklerinde ellerini hiç ayırmayan sevgililere gelsin! Radyo anonsu gibi oldu değil mi? Bu şarkı da tüm sevenler için gelsin... Neyse, soğuk kış günlerinde sevgilinizle el ele yürürken ya da kanepede oturup diz dize, göz göze film izlerken Sevgili Eldiveninizden daha güzel bir aksesuar olamaz. Kalp Şeklinde iki el girişi olan büyük bir eldiven ile birer sağ ve sol eldivenden oluşan bu setle kış günleriniz sıcacık geçecek. Polar kumaştan üretilmiş, aşkın rengi kırmızı bu Sevgili Eldivenini sevgilinize hediye ettiğinizde bu romantik jestiniz karşısında çok mutlu olacağından emin olabilirsiniz.
konu çizgisi
değişik hediyeler

Değişik Hediyeler & USB Kablosu


İşinize yarayacağını düşündüğüm USB transfer ve şarj kablosu, fotoğraflarınızı veya excel, word dökümanlarınızı iki cihaz arasında kolaylıkla transfer ve veri alış verişi yapabileceksiniz. Micro Cables Monster And Owl. Blackberry’niz, akıllı telefonunuz ve fotoğraf makinenizi Baykuş ve Canavar USB Kablosu’nun güvenilir ve eğlenceli kollarına bırakın. Micro Cables Monster And Owl’un Micro USB ucunu elektronik cihazınıza, USB ucunu da bilgisayarınıza takın; şarj edin, dosya transfer edin. Baykuş ve Canavar USB Kablosu sayesinde şarj kablonuz kimselerinkine karışmayacak, kolay kolay kaybolmayacak. Baykuş mu canavar mı tercih sizin.
konu çizgisi
değişik hediye

Değişik hediyeler & Disco Topu Dijital Alarm Saat


Sabahları sinir bozucu alarm sesi ile uyanmak zor mu geliyor? Ya zıııır diye öten ve kulak gıcıklayıcı klasik alarm saatler? Sabah yataktan nasıl kalkarsanız gününüz öyle geçiyor. Sabah sinirinizi bozan bir ufak şey bile, gün boyu tüm enerjinizi almaya ve sizi negatif düşünmeye sevk edebiliyor. Çoğu zaman sabah kulağınıza ilişen bir radyo şarkısı veya Televizyonda izlediğiniz bir şarkı klibi gün boyu dilinize dolanıyor değil mi? Yatak odanızı gece ve sabah eğlenceli bir havaya sokma fikri size nasıl gelir bilmiyorum ama, gördüğünüz bu disco saat, gece gök kuşağını andıran ışık oyunları ve çıkardığı alarm sesi ile, yatak odalarını şenlendirmeye aday! Kız çocukları için güzel bir doğum günü hediyesi veya yılbaşı hediyesi olabilir.
konu çizgisi
değişik hediyeler

Orman Sahnesi Sensörlü Çerçeve


Muhteşem ve orjinal bir ofis veya ev hediyesi. Tamamen harekete duyarlı içerisinde ürkek hayvanların olduğu bir tablonuz olsun istemez misiniz? Çocuk odası için de kesinlikle ideal. Şimdi sebebini açıklayayım hemen. Her şeyin interaktifi makbul de tabloların neden olmasın? Woodlands Diorama Scene, sizin hareketlerinize göre değişen bir resim. La Fontaine’in bir fabl sahnesine girmek üzereyiz. Orman Sahnesi Sensörlü Çerçeve’mizin düğmesine basıp, bir köşede sessiz ve sakin oturarak izlemeye koyuluyoruz. Karga, tilki, geyik, sincap ve tavşan yavaş yavaş Orman Sahnesi’nde gezinmeye başlıyor. Fakat aniden bir hareket yapacak olursanız, hayvancıklar aniden kaçışıp yerlerine saklanıyor.
konu çizgisi
değişik hediye

Değişik hediye önerileri & Muz Şeklinde Şişe Tıpası


Evlerde kullanılan zeytin yağı veya ayçiçek yağı kısacası mutfakta kullanılan bilumum şişelerinin üzerini toz ve bakterilere karşı, muz şeklinde şişe tıpası ile korumaya almak, bu şişelere görsellik açısından şıklık katmış olacaktır. Özel bir silikondan yapıldığı için, gerçek bir soyulmuş muz görüntüsü verilen bu şişe tıpası mutfaklara da eğlenceli bir hava katacaktır. Ev hediyesi için bence oldukça güzel ve etkili bir hediye olacaktır.
konu çizgisi
değişik hediye

Değişik hediye önerileri & Tost Şeklinde Notluk


Üst tarafta fotoğrafını gördüğünüz ürünü zannedersem tahmin edebilmişsinizdir. Gördüğünüz ürün, orjinal tost şeklinde notluk! Yani ne kadar güzel tasarlanmış değil mi? Sizin masanızda böyle bir notluk olsa sanırım benim gibi sizin de sürekli canınız bir şeyler yemek isteyecek. Çalışan bir arkadaşınıza İlginç ve uygun fiyatlı bir ofis veya iş yeri hediyesi arıyorsanız, tavsiye ederim.
konu çizgisi
değişik hediye

Değişik Hediyeler & Canavar Şişe Açacağı


Alkollü ve gazlı içecekleri açmak için ilginç tasarımı ile bir şişe açacağı! Bu şişe açacağı, ayakları üzerinde durabilen ve tek gözü olan bir canavar. Evlerde ve ofislerde veya özel günlerde bazen bir şeyler içmek istersiniz ama köşe bucak şişe açacağı ararsınız, bu şık şişe açacağı ayakları üzerinde durduğu için açacak arama derdiniz bitmiş olacak... Mehmet Akif Ersoy'un istiklal marşımızda belirttiği "tek gözü kalmış canavar" işte bu! Sayın seyirciler! Uygun fiyatlı bir ev hediyesi veya ofis hediyesi arıyorsanız, ilginizi çekebilir diye eklemek istedim.
konu çizgisi
değişik hediyeler

Değişik Hediyeler-Özel Tasarımlı Kumbaralar


Çocuklara para biriktirme alışkanlığı, daha doğrusu tutumlu ve gerçekten ihtiyacı olan ürünleri satın alma alışkanlığı kazandırmak oldukça zor bir iştir. Çünkü çocuklar, gerçek ihtiyaçlarını belirleme konusunda, neyin gerekli ve öncelikli olduğu konusunda, henüz bilgi sahibi değillerdir. bu söylediklerim elbetteki belli bir olgunluğa erişmemiş çocuklar için, mesela 5-9 yaş arası çocuklar. Tutumlu davranma veya para biriktirme konusu elbette sadece çocukların üzerine mal edilecek bir şey de değil, ebeveynlerin de bu konuda dikkat etmeleri gerekir. Tasarruflu davranma, para biriktirme alışkanlığı biraz da teşvik etmeyle alakalı bir durumdur. Mesela bunu bir kumbara ile gerçekleştirmek mümkün. Çünkü siz, evin veya ofisin bir yerinde para atılmayı bekleyen bir kumbara olduğunu bilirseniz, cebinizdeki bozukluklarla, gerekli gereksiz harcama yapmazsınız. Atalarımız ne güzel demiş, " Damlaya damlaya göl olur."
konu çizgisi
ev hediyeleri

Değişik Hediyeler & Silikon Bardak Kapağı


Bu hediye de, çayını ve kahvesini sıcak içmeyi seven ve içeceği üzerinde toz toprak oluşmasından nefret eden dostlarınız için gelsin. Oldukça şık ve orijinal bir ürün olduğunu hemen belirtelim. Hem içecekleri tozdan uzak tutuyor, hem de sıcaklığını muhafaza ediyor. Silikon Bardak Kapağı ile birlikte artık çay keyfiniz daha bir renkli ve eğlenceli olacaktır. Türk kadınının televizyondan, buzdolabına, reçel kavanozuna kadar her şeyin üzerine dantel örtü serme alışkanlığını biliyorsunuz. Çünkü maşallah kadınlarımız kullandıkları veya kullanmadıkları her şeyin narin ve şık görünmesine çok özen gösterirler. Ee! Tabi eşyaları da onlar kadar hanım hanımcık olmak zorundadır. Bardak kapağı da şık hanımların bayılacağı kadar tatlı ve dantel görünümlü silikon bir kapaktır. Bu ürün kırmızı ve mavi renkleri ile hem günlük kullanım için, hem de misafire çay sunumu için çok kullanışlı ve şık bir üründür. İsterseniz evde kendiniz kullanın, isterseniz hediye edin. Silikon Bardak Kapağı uzun yıllar boyunca kullanıma hazır bir şekilde bozulmadan durabilir. Siparişiniz halinde seçtiğiniz renge göre tekli olarak özel paketinde gönderilmektedir.
konu çizgisi
ilginç hediyeler

Değişik Hediye Tavsiyeleri & Karekök Cam Duvar Saati


Ülkemizde öğrencilerin büyük bölümü sayısal derslerden çok sosyal derslerde başarılıdır. Bu belki de, hocalarımızın sorgulaması gereken bir şey! Acaba matematik, fizik, kimya gibi dersleri çok mu soyut anlatıyorlar acaba? Sayısal dersleri sevdirmek için biraz daha mı hayatın içine girmek gerekiyor? Örneğin lise yıllarından integral, türev gibi konular öğrenciye acaba daha mı somut ve gözle görülür bir şekilde anlatılmalı? Bunun takdirini sayın öğretmenlerimizin bilgilerine sunuyorum. Şimdi sizlere burada matematik dersi verecek halim yok ama size matematiği seven dostlarınıza verebileceğiniz bir hediyeden bahsedebilirim mesela! Örneğin bu karekök duvar saatini! Matematik öğretmeninize alabileceğiniz çok ilginç ve konu ile alakalı bir duvar saati! Öğretmenler günü için bu ürünü düşünebileceğiniz gibi, sınıf arkadaşınıza veya bir ev ya da ofise hediye olarak düşünülebilir.
konu çizgisi
Değişik HediyelerDeğişik HediyelerDeğişik Hediyeler bayanlara
Değişik HediyelerErkeklere Değişik HediyelerDeğişik hediyeler
Değişik HediyelerDeğişik Hediye fikirleriEn Değişik Hediyeler
Değişik hediyelerÖzel Tasarımlı Kulaklıkdeğişik hediyeler
Hediye

YORUMLAR

Ad

1-3 yaş çocuklara oyuncak,1,100 dilde seni seviyorum kavanozu,1,14,2,14 Şubat,3,14 şubat hediyeleri,1,14 şubat sevgililer,3,2014,1,2014 ajandaları,1,24 Kasım Öğretmenler günü şiirleri,1,3 boyutlu lambalar,1,365 sevgi sözleri aşk kavanozu,1,3d çiklet balonlu davetiye yapımı,1,ahşap radyo,1,ajanda modelleri,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Alyans yüzük,1,Altın hediye etmek,1,altın kolye,4,Alyans fiyatları,1,Alyans modelleri,1,amerikan servis,1,Anlamlı cuma sözleri,1,Anlamlı Hediyeler,4,Anlamlı Sözler,1,anne,6,anneler günü,3,Anneler Günü hakkında bilgi,1,anneler günü hediyeleri,7,Anneler günü hediyesi,15,Anneler Günü neden kutlanır,1,Anneler Gününe özel Hediyeler,1,Anneler Gününün önemi,1,annelere bayram hediyesi,1,Annelere çiçek,1,Annelere doğum günü çiçeği,1,Annelere hangi çiçek alınır,1,annelere hediye,2,anneme bayram hediyesi,1,Anneme çiçek,1,Anneme ne hediye alsam,1,anneye bayram hediye seçenekleri,1,Anneye bayram hediyesi,3,anneye bayram hediyesi ne alınır,1,Anneye çiçek,2,anneye doğum günü hediyesi,1,Anneye hediye,15,Anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye ucuz,1,Anneye ne hediye alınır,1,anneye ucuz hediye,1,anneye ucuz hediyeler,1,antika radyo,1,araba plakası anahtarlık,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,1,arkadaşa hediye,8,Arkadaşıma ev hediyesi,1,arkadaşlarla evde yılbaşı partisi,1,arkadaşlarla oynanabilecek yılbaşı oyunları,1,asker hediyeleri,1,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,askere hediye fikirleri,1,askere ne hediye alınır,1,askerler için hediye,1,aşk kavanozu sözleri,1,aşk kavanozu yapma,1,aşk konservesi,1,aşkımızın alfabesi kitabı yapımı,1,ATA,1,Atatürk,2,Atatürk resimli Ürünler,1,Atatürk Temalı Hediyeler,1,Atatürk Ürünleri,1,ayna,1,baba,4,Babalar Günü Hediye Seçenekleri,1,Babalar günü hediyeleri,4,Babalar günü hediyesi,9,babalar günü için hediye,1,babalar günü mesajları,1,babalar günü sözleri,1,babalar günü sürprizi,1,babalar için en uygun hediye,1,babalar için hediye fikirleri,1,babalar için hediye önerileri,1,babalara hediye,1,babaya doğum günü hediyesi,1,babaya el yapımı kupa bardak,1,babaya güzel mesajlar,1,babaya hediye,8,babaya ilginç hediyeler,1,babaya ne hediye alınır,1,babaya sürpriz,1,Bakımlı kadın,1,Bakımlı kadın nasıl olmalı,1,balon,1,balon modelleri,1,banyo hediye,1,Barbie Bebek Oyuncak,2,Barbie oyuncak,2,bardak,1,baskılı kupa,2,baskılı kupa bardak,3,baskılı resimli kupa bardak,1,başsağlığı cep mesajları,1,başsağlığı mesajları,1,Başsağlığı sözleri,1,bay parfüm,1,bayan,7,bayan aksesuar,2,bayan ayna,1,bayan bileklik,4,bayan deri cüzdan,1,bayan eşe hediye,5,Bayan eşe yılbaşı hediyesi,1,bayan gömlek,1,bayan hediye,3,Bayan hediye önerileri,1,bayan hediye seçenekleri,1,Bayan Hediyeleri,16,bayan iç giyim,1,bayan için ev hediyesi,1,bayan kolye,15,Bayan kolye modelleri,1,bayan kolye nasıl yapılır,1,Bayan öğretmene çiçek,1,Bayan öğretmene ev hediyesi,1,bayan öğretmene hediye,1,bayan papyonu,1,bayan parfümleri,1,bayan sevgili,3,bayan sevgililer günü,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,3,bayan sevgiliye hediye,32,bayan sevgiliye hediye ne alınır,2,bayan sevgiliye hediye sepeti,1,bayan sevgiliye ilginç hediye,2,bayan sevgiliye özel hediye,1,bayan yüzük,4,bayan yüzük modelleri,1,bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana hediye,14,bayana hediye sepeti,1,bayana ilginç doğum günü hediyesi,1,bayana ilginç hediye,1,bayana iş hediyesi,1,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayanlar,1,Bayanlara çiçek,2,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hangi hediye alınır,1,bayanlara hediye,1,bayanlara ilginç doğum günü hediyesi,2,bayanlara kişiye özel hediye,1,bayanlara tek taş yüzük,1,bayram hediye fikirleri,1,bayram hediye önerileri,1,bayram hediyeleri,1,Bayram hediyesi,2,bayram için hediye,1,bayram kutlama mesajları,1,Bayram mesajları,1,bayramlık hediyeler,1,bebeğe hediye,4,bebek hediye,2,bebek hediye sepeti,13,bebek hediyeleri,5,bebek hediyesi,18,Bebeklere Altın,1,bebeklere doğum günü hediyesi,1,bebeklere hediye,2,Bebeklere hediye altın,1,beşiktaş anahtarlık,1,bilgisayar mühendisine hediye,1,Bugatti Radyolu Hoparlör,1,burçlara göre erkek parfüm çeşitleri,1,burçlara göre hediye seçenekleri,1,burçlara göre hediye seçimi erkek,1,burçlara göre hediye seçimleri,1,buzdolabı magnetleri,1,büro,1,büro hediye,2,büro hediyeleri,2,büro hediyesi,1,büyük peluş oyuncaklar,1,Büyüklere hediyeler,1,Büyüyen Kristal,1,canvas duvar tablo,1,Cep telefonu kılıfı,1,cep telefonu koruma kılıfları,1,converse ayakkabı boyama,1,cuma mesajları,1,cuma sms,1,çakmak,1,çiçek hediyesi,1,Çiçeklerin Anlamları,2,çift tişörtü,1,çocuğa bayram hediyesi,1,çocuk,1,çocuk battaniye,1,çocuk doğum günü hediyeleri,1,çocuk hediye seçenekleri,1,çocuk hediyeleri,3,çocuk hediyesi,3,çocuk için hediye,1,çocuk için hediyeler,2,çocuk oyun kostümü,1,Çocuk papyon,1,Çocuklara bayram hediyesi,1,çocuklara bayramda ne alınır,1,çocuklara hediye,6,çocuklara ilginç doğum günü,1,çocuklara ilginç hediye,1,çok ilginç ürünler,1,değişik,6,Değişik cuma mesajları,1,değişik ev hediyeleri,2,değişik hediye,9,değişik hediye çeşitleri,1,değişik hediye fikirleri,1,değişik hediye seçenekleri,1,Değişik hediyeler,8,değişik yılbaşı hediyeleri,1,dekoratif,1,Dekoratif Ahşap Fotoğraf Çerçeveleri,1,dekoratif akvaryum,1,dekoratif ayna,3,dekoratif ev hediyeleri,1,dekoratif gece lambaları,1,dekoratif hediyeler,30,dekoratif kokulu mum yapımı,1,deri cüzdan,3,deri cüzdan nasıl yapılır,1,deri erkek çanta,1,Dini hediyeler,1,Doğru parfüm nasıl seçilir,1,doğum,1,doğum günü,9,doğum günü balonları,1,doğum günü hediye fikirleri,1,doğum günü hediye tavsiyeleri,1,doğum günü hediyeleri,17,doğum günü hediyeleri çocuk,1,Doğum Günü hediyesi,44,doğum günü hediyesi erkek,1,Doğum günü kutlaması,1,Doğum günü nasıl ortaya çıkmış,1,doğum günü neden kutlanır,1,Doğum günü nerden geliyor,1,doğum günü parti malzemeleri ucuz,1,doğum günü partisi,2,doğum günü partisi için gerekli malzemeler,1,doğum günü pastası,1,doğum günü sürprizleri,1,doğum günü süsleri,1,doğum hediyeleri,1,doktor sevgiliye hediye,1,doktora hediye,2,doktorlar için hediye,1,doktorlara alınabilecek hediyeler,1,doktorlara özel hediyeler,2,doktorlara özel masaüstü isimlik,1,duvar saati,8,Duvar Saati modelleri,12,Duvar tablo modelleri,10,duygulandıran hediyeler,1,eğitici bebek hediyesi,1,eğlenceli bir yılbaşı geçirmek için öneriler,1,eğlenceli hediyeler,1,el emeği,1,el emeği babalar günü hediyesi,1,el emeği cüzdan,1,el emeği hediye,4,el emeği hediyeler,1,el emeği puzzle nasıl yapılır,1,el emeği sürpriz yumurta,1,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el işi hediyeler,1,el yapımı,1,el yapımı anı kutusu,1,el yapımı anı kutusu sürpriz,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı babalar günü hediyeleri,1,el yapımı baskılı tişört,1,el yapımı bilezik,1,el yapımı cüzdan,1,el yapımı çikolata çiçek buketi,1,el yapımı hediye,29,el yapımı hediye kutusu,1,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,18,el yapımı kağıt,1,El Yapımı Kalp Kitap Ayıracı,1,el yapımı kavanoz hediyeleri,1,el yapımı kavanozlar,1,el yapımı kokulu mum,1,el yapımı kolye,1,el yapımı mektup kağıdı,1,el yapımı mini sevgili kitabı,1,el yapımı mum,1,el yapımı mumluk,1,el yapımı puzzle,1,el yapımı sevgili kitabı,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,1,el yapımı sürpriz hediyeler,1,el yapımı sürpriz yumurta,1,el yapımı sürprizler,1,el yapımı şamdan,1,el yapımı tişört,1,el yapımı yastık süsleme,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,Elektrikli Objektif Termos,1,emoji yastıklar,1,En anlamlı başsağlığı sözleri,1,En anlamlı cuma mesajları,1,En anlamlı Öğretmenler günü hediyeleri,1,En çok satan hediyeler,1,en farklı hediyeler,1,en güzel babalar günü hediyeleri,1,en güzel ev hediyesi,1,En Güzel Hediye,5,en güzel hediyeler,1,En güzel öğretmenler günü sözleri,1,En güzel öğretmenler Günü şiirleri,1,en güzel parfüm,1,En ilginç hediyeler,2,en iyi cuma mesajları,1,En iyi hediye,4,en iyi hediyeler,2,en iyi parfüm,1,en iyi yılbaşı hediyesi,1,en iyi yılbaşı oyunları,1,en şık alyanslar,1,En uygun hediye,1,en yakın erkek arkadaşa doğum günü hediyesi,1,en yakın erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkeğe,3,erkeğe anlamlı hediye,1,erkeğe büro hediyesi,1,erkeğe doğum günü hediyesi,13,erkeğe el yapımı hediyeler,2,erkeğe en iyi hediye,1,erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe geçmiş olsun hediyesi,1,erkeğe hediye,23,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye sepeti,1,erkeğe hediye seti,1,erkeğe ilginç doğum günü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediye,2,erkeğe işinde başarılar dilerim hediyesi,1,erkeğe kişiye özel hediye,1,erkeğe ne sürpriz yapılabilir,1,erkeğe nostaljik hediyeleri bayana nostaljik hediyeler,1,erkeğe özel hediyeler,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sürpriz,2,erkeğe sürpriz fikirleri,1,erkeğe yılbaşı hediyeleri,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,1,erkek,8,erkek aksesuar,2,erkek aksesuarları,1,Erkek alyans,1,erkek arkadaş,1,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa romantik hediye,1,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,erkek bebek hediyeleri,1,erkek bebek hediyesi,16,erkek çocuğa hediye,3,erkek çocuk bayram hediyesi,1,erkek çocuk hediyeleri,2,erkek çocuk hediyesi,5,erkek çocuk için hediye,1,erkek çocuk oyuncağı,2,erkek çocuk oyuncakları,2,erkek deri cüzdan,4,erkek doktora hediye,1,erkek el çantası,1,erkek eş hediyeleri,1,erkek eşe yılbaşı hediyesi,1,erkek hediye,4,erkek hediye çeşitleri,1,erkek hediye ne alınır,2,erkek hediye seçenekleri,1,erkek hediye seçimi,1,erkek hediye seti,2,erkek hediye setleri erkek hediye fikirleri,1,erkek hediyeleri,29,erkek hediyesi,7,erkek için,1,erkek için ev hediyesi,1,erkek için hediye,2,erkek için hediye önerileri,1,erkek için hediye seti,1,erkek için ofis hediyesi,3,erkek kol düğmesi,1,erkek kol saati resimli,1,Erkek öğretmene çiçek,1,Erkek öğretmene doğum günü hediyesi,1,erkek öğretmene en güzel hediyeler,2,erkek öğretmene farklı hediyeler,2,Erkek öğretmene hediye,10,erkek öğretmene hediye seçenekleri,2,erkek papyonu,1,erkek sevgili,2,erkek sevgililer günü,4,erkek sevgiliye hediye,15,erkek sevgiliye hediye kol saati,1,erkek sevgiliye hediye ne alınır,1,erkek sevgiliye hediye sepeti,1,erkek sevgiliye özel hediye,1,erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,erkeklere alınabilecek hediyeler,2,erkeklere hediye,5,erkeklere ne hediye alınır,1,erkeklere özel hediyeler,1,Erotik hediyeler,1,erotik iç giyim,1,eş için yılbaşı hediyeleri,1,eşe hediye,1,ev,3,ev hediye,2,ev hediye önerileri,1,ev hediye seçenekleri,1,ev hediyeleri,18,Ev Hediyesi,30,ev hediyesi çeşitleri,1,ev hediyesi fikirleri,1,ev hediyesi ne alınır,1,ev hediyesi ne alsam,1,ev hediyesi ne olabilir,1,ev hediyesi seçenekleri,1,ev yapımı hediyeler,1,ev yapımı kupa bardak,1,evde kokulu mum nasıl yapılır,1,evde yastık yapımı,1,evde yılbaşı oyunları,1,eve hediye,1,eve hediyeler,1,evli çiftlere hediye,1,evlilik,1,evlilik yıldönümü hediyeleri,1,evlilik yıldönümü hediyesi,11,fantazi,1,fantazi iç çamaşırı,1,fantezi,1,Fantezi ürünleri,1,farklı,6,farklı cep telefonu kılıfları,1,farklı ev hediyeleri,2,farklı hediye,4,farklı hediyeler,5,Farklı iphone kılıfları,2,farklı öğretmenler günü etkinlikleri,1,farklı USB Bellekler,1,Fenerbahçe,1,fenerbahçe anahtarlık,1,fenerbahçe hediyeleri,1,Fenerbahçe taraftarı için hediyeler,1,fenerbahçe ürünleri,1,Fenerium Ürünleri,1,fiyat,1,fotoğraf baskılı çakmak,1,fotoğraf çerçevesi,4,fotoğraf transferi nasıl yapılır,1,fotoğraflı kupa,1,fotoğraflı kupa bardak,2,fotoğraflı plaka anahtarlık,1,fotoğraflı ve plaka yazılı araba anahtarlığı,1,galatasaray anahtarlık,1,Galatasaray Forma modelleri,1,Galatasaray hediyeleri,1,Galatasaray Store,1,Galatasaray store ürünleri,1,Galatasaray ürünleri,1,Galatasaraylı birine hediye,1,gazeteden geri dönüşüm kağıdı nasıl yapılır,1,gazeteden kağıt yapmak,1,gece lambaları,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hediyeleri,1,geçmiş olsun hediyes,1,gerçek incili kolye,1,geri dönüşüm kağıdı,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,gülen surat yastıklar,1,Gümüş alyans yüzük,1,gümüş kol düğmeleri,1,gümüş kolye,2,günü hediye,1,günü hediye tavsiyeleri,1,günü hediyeler,1,günü hediyeleri,2,günü partisi,1,güzel,5,güzel cuma mesajları,1,güzel duvar tablosu,1,güzel ev hediyeleri,1,güzel hediye,3,güzel hediye sepetleri,1,güzel hediyeler,2,güzel sözler,1,güzel yılbaşı hediyesi,1,hafta sonu,1,hafta sonu ne yapılabilir,1,Hangi çiçek ne anlama gelir,2,hangi hediyeyi alsam,1,harf çikolata,1,Harici USB Bellek,1,Hayırlı olsun hediyesi,2,Hediye,179,Hediye Almak,1,hediye altın,1,Hediye Altın Fiyatları,1,hediye anneye,1,hediye balon,1,hediye bayan için,1,hediye Bayan parfüm,1,hediye cüzdan,1,hediye çeşitleri,2,Hediye çeyrek altın,1,hediye çikolata,1,hediye çocuk,1,hediye duvar tablo,1,Hediye Erkek Gömlek,4,hediye erkek parfüm,1,hediye eşya,1,hediye ev duvar tablosu,1,hediye Fikirleri,4,hediye fikri,2,hediye fiyatları,1,hediye kadın parfümü,1,hediye kalem,1,hediye kalemler,1,hediye kolye,4,hediye konserve kutusu,1,hediye kupa,1,hediye kutuları,1,hediye kutusu,1,hediye nostaljik arabalar,1,hediye notları,1,hediye oyuncak,1,hediye öneri,1,Hediye önerileri,4,hediye önerisi,1,hediye paketi modelleri,1,hediye paketleri,1,Hediye parfüm,1,hediye plaket,1,hediye seçenekleri,3,hediye seçimi,1,hediye sepeti,5,hediye sepeti hazırlama,1,hediye sepetleri,2,hediye sevgili,1,hediye sevgiliye,4,hediye siteleri,1,hediye sunumu,1,hediye tablo,1,hediye tavsiye,1,hediye tavsiyeleri,2,Hediye tek taş yüzük,1,hediye yılbaşı,2,hediyeler,13,hediyeleri,14,hediyelik,1,hediyelik çakmak,1,hediyelik çikolata,3,Hediyelik eşya,2,hediyelik eşyalar,3,hediyelik fotoğraf çerçevesi,1,hediyelik gece lambaları,1,hediyelik konserve,1,hediyelik kupa bardak,1,hediyelik ofis hediyesi,1,hediyelik ödüller,7,hediyelik resim çerçeveleri,1,hediyelik vosvos arabalar,1,hediyelik yastık,1,hediyesi,12,hediyeye şıklık katmak,1,hemşire sevgiliye hediye,1,hemşirelere göre hediye,1,hemşirelere hediye,1,Hemşireye alınabilecek hediyeler,1,hesaplı hediye,4,hesaplı pepee oyuncağı,1,Hesaplı Tek taş Yüzük,1,Işıklı tablolar,1,iç giyim,1,ikiz bebeklere hediye,1,ikiz bebeklere hediye önerileri,1,ikiz çocuklara hediye,1,ikiz erkek bebek hediyeleri,1,ikiz kız bebek hediyeleri,1,İkizlere hediye,1,ilgin. doğum günü,1,ilginç,15,ilginç babalar günü hediyesi,1,ilginç bayan hediyeleri,3,ilginç büro hediyeleri,2,ilginç cep telefonu kılıfları,1,ilginç çocuk hediyeleri,2,ilginç doğum günü hediyeleri,1,ilginç doğum günü hediyesi,1,ilginç doğum günü pastaları,1,ilginç duvar saati,3,ilginç duvar saatleri,4,ilginç erkek hediyeleri,10,İlginç ev hediyeleri,5,ilginç ev hediyesi,10,ilginç gece lambaları,1,ilginç gece lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,2,ilginç hediye paketleri,1,ilginç hediye seçenekleri,1,ilginç hediyeler,59,ilginç hediyeler sevgiliye,1,ilginç hediyelik,1,ilginç iphone cep telefonu kılıfı,1,ilginç iş yeri hediyeleri,1,ilginç kumbara,2,ilginç lambalar,1,ilginç mutfak hediyeleri,1,ilginç ofis hediyeler,1,ilginç ofis hediyeleri,7,ilginç resim çerçeveleri,1,ilginç sevgililer,1,ilginç sevgililer günü,1,ilginç ucuz hediye,1,ilginç USB bellek,1,ilginç USB bellekler,1,ilginç ürünler,13,ilginç yastık modelleri,1,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,inci tanesi kolye,1,inci tanesi olan istiridye kolye,1,inşaat mühendisine hediye,1,iphone,2,iPhone 4 koruma kılıfı,2,iPhone 4/4S ve iPhone5 cep telefonu kılıfları,1,iPhone 4S koruma kılıfı,1,iPhone 5 aksesuar,1,iPhone 5 Bluetooth Klavye,1,iPhone 5 Klavye,1,iphone araç gereç,1,iPhone Güç Kaynağı,2,iPhone kapak,1,iPhone şarj,2,isim ve plaka yazılı anahtarlık,1,isim yazılı cüzdan,1,isim yazılı çerçeve,1,isim yazılı gömlek,1,İsim yazılı gömlek,1,isim yazılı kalemler,1,isime özel hediye,2,isme,1,isme özel hediye,4,isme özel hediyeler,2,isme özel kupa bardak,1,isme özel powerbank,1,istiridye içinde inci ve kolye,1,iş tebrik hediyeleri,1,iş yeri hediyesi,1,iyi,2,iyi bir evlenme teklifi nasıl olur,1,iyi hediye,1,iyi romantik hediye,1,iyi sevgililer günü,1,iyi yılbaşı,1,iyi yılbaşı hediyeleri,1,kadın,3,kadın hediyeleri,2,kadın öğretmene doğum günü hediyesi,1,Kadın öğretmene hediye,7,Kadın Öğretmenler Günü Hediyesi,1,kadın öğretmenlere hediye seçenekleri,2,Kadın parfüm,1,kadın parfüm modelleri,1,kadın parfümleri,1,kadına hediye,1,kadınlar,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar için hediye önerileri,1,kadınlara Hediye,3,kadınlara hediye seçmek,1,Kadınlara ne hediye Alınır,1,kalp balon,1,kalp kutu,1,kalp şeklinde hediye kutusu,1,kalplerimiz birleşsin tişört,1,kalpli,1,kanvas tablo,2,kanvas tablolar,3,Kapı Paspas,1,kara kalem portre resim,1,kara kalem resim,1,karikatür,1,karne hediyesi,1,kartvizitlik,1,kavanozla hediye yapımı,1,kendin yap hediyeler,3,kısa bayram mesajları,1,kısa cuma mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaş için hediyeler,1,kız arkadaşa alınabilecek hediyeler,1,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,2,kız arkadaşa hediye,32,kız arkadaşa hediye seçenekleri,1,kız arkadaşa hediyeler,1,kız arkadaşa ilginç hediye,2,kız arkadaşa ne hediye alınır,1,kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,kız bebek hediyeleri,1,kız bebek hediyesi,13,kız çocuk bayram hediyesi,1,kız çocuk hediye,2,kız çocuk hediyesi,3,kız çocuk için hediye,1,kız çocuk okul sırt çantası,1,kız çocuklara hediye,4,kişiye,2,kişiye özel ajanda,1,kişiye özel bayan kolye,4,kişiye özel cüzdan,3,kişiye özel çakmak,1,Kişiye özel çikolata,5,kişiye özel dergi kapağı,1,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel duvar saati,1,kişiye özel duvar saatleri,2,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,kişiye özel fotoğraf baskılı erkek kol saati,1,kişiye özel fotoğraf çerçevesi,1,Kişiye özel gömlek,6,kişiye özel hediye,37,Kişiye Özel Hediye Seti,1,kişiye özel hediyeler,31,Kişiye Özel Kalem,3,kişiye özel karikatür,1,kişiye özel kartpostal,1,kişiye özel kol düğmeleri,1,kişiye özel kupa,2,kişiye özel kupa bardak,1,Kişiye özel plaket,1,kişiye özel powerbank,1,kişiye özel puzzle,1,kişiye özel resim çerçevesi,2,kişiye özel sertifika,1,kişiye özel sihirli kupa bardak,4,kişiye özel taşınabilir şarj,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastık,1,klasik radyo,1,kokulu mum,1,kol düğmeleri,1,kravat iğnesi,1,kumbara,1,kupa,1,kupa bardak,3,kurumsal hediye seçenekleri,1,kurumsal hediyeler,1,kurumsal hediyeler promosyon,1,kurumsal hediyelikler,1,kurumsal kurabiyeler,1,kuş tüyü gül,1,küçük çocuk hediye,1,Küçük çocuklar için hediye,1,küçük çocuklar için hediye önerileri,1,küçük peluş oyuncaklar,1,lamba,1,led ışıklı mumlar,1,Led mumlar,1,Lisanslı Fenerbahçe Formaları,1,Lisanslı fenerbahçe ürünleri,2,Lisanslı Galatasaray Formaları,1,Lisanslı Galatasaray ürünleri,2,Lisanslı Pepee ürünleri,1,Manevi değeri olan hediyeler,2,manevi hediyeler,1,masa saati,1,masajlı hediye,1,masaüstü isimlik,1,mesaj,1,mesajlı çikolata,1,mesajlı ve fotoğraflı çakmak,1,mesleklere göre hediye,2,mesleklere göre kupa bardaklar,1,metal somun bileklik yapımı,1,Mini Kartvizit Dolabı,1,modern tablolar,3,muhasebeci hediyeleri,1,Muhasebecilere hediye,1,Muhasebecilere ne hediyeler alınır,1,mum nasıl yapılır,1,mumluk nasıl yapılır,1,mutfağa hediye,1,mutfak dolapları,1,mutfak hediyesi,2,mühendise hediye,1,mühendislere hediye,1,müzik sever arkadaşa hediye,1,müzisyene hediye,1,Ne hediye alınabilir?,1,Nişan Alyans,1,nişanlıma bayram hediyesi,1,nişanlıma hediye,1,noel baba şapkası,1,nostaljik arabalar,1,nostaljik hediyeler,1,nostaljik metal arabalar,1,nostaljik oyuncaklar,1,nostaljik radyo,1,nostaljik ürünler,1,ofis,1,ofis aksesuar,2,ofis büro hediye,1,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediye seçenekleri,1,ofis hediyeleri,8,Ofis hediyesi,27,ofis hediyesi erkek,1,ofis için,1,ofis için hediyelik eşya,2,Ofis tablo hediyeleri,1,okul hediyesi,1,organik bebek bornozu,1,origami kalp yapımı,1,origami öpücük kartı,1,orijinal ev hediyesi,1,orijinal hediye,2,orijinal hediyeler,1,orjinal,1,orjinal ev hediyeleri,1,orjinal ev hediyesi,1,orjinal hediye,2,Orjinal hediye fikirleri,1,orjinal hediye tablo,1,Orjinal hediyeler,1,orjinal iphone aksesuar,1,Orjinal iphone kılıfı,2,Oscar Ödülü,1,öğrenciye hediye,2,öğretmen,2,öğretmen hediyesi,1,öğretmen için hediye,1,öğretmene anlamlı sözler,1,Öğretmene doğum günü hediyesi,3,öğretmene el yapımı hediye,1,öğretmene en güzel sürprizler,1,öğretmene ev hediyesi,1,öğretmene farklı hediye,1,Öğretmene hangi çiçek alınır,1,Öğretmene Hediye,6,Öğretmene hediye ne alınır,1,Öğretmene kısa ve anlamlı şiirler,1,Öğretmene manevi değeri yüksek hediyeler,1,öğretmene özel hediyeler,1,öğretmene sürpriz,1,öğretmene yapılacak süprizler,1,Öğretmenime Anlamlı hediye,1,Öğretmenime çiçek,1,Öğretmenime hediye,1,öğretmenler günü hediyeleri,6,Öğretmenler Günü Hediyesi,21,Öğretmenler günü için Anlamlı Hediyeler,1,öğretmenler günü için çiçek önerileri,1,öğretmenler günü için ilginç hediyeler,1,Öğretmenler günü için sözler,1,Öğretmenler günü mesajları,1,Öğretmenler günü sözleri,1,Öğretmenler günü şiirleri,1,öğretmenlere değişik hediyeler,1,öğretmenlere sürprizler,1,özel,8,özel erkek hediyesi,1,özel hedıyeler,1,özel hediye,3,özel hediyeler,3,özel kalem,2,özel sevgililer günü,1,özel yılbaşı hediyesi,2,özür dileme hediyeleri,1,özür dilemek için hediye,1,özür hediyesi,1,özür sözleri,1,paluş ayı oyuncak,1,Papatya Ataş Tutucu,1,papyon çeşitleri,1,papyon modası,1,papyon modelleri,1,parlak el yapımı bayan kolye,1,parti balonları,1,pasta,1,patrona alınacak hediyeler,1,patrona hediye,2,patrona ne hediye alınır,1,patronlara hediye,1,peçetelerle sofra süsleme sanatı,1,peluş oyuncak,1,peluş oyuncak modelleri,1,Pepee bez oyuncak,1,Pepee boyama kitabı,1,pepee kitap,1,Pepee oyuncak,1,Pepee ürünleri,1,pırlanta kolye,1,plaka yazılı anahtarlık,1,plakaya özel anahtarlık,1,popüler hediyeler,1,portre karikatür,1,portre resim,1,pratik el yapımı hediye,1,pratik ürünler,2,Promosyon Hediyeleri,1,Puzzle,2,ramazan bayramı,1,renk değiştiren kupa bardak,1,resim çerçevesi,5,resimli çikolata,1,resimli kol saati,1,resimli kupa,1,retro hediyeler,1,retro ürünler,1,romantik,4,romantik aşk kitapları,1,romantik hediye,8,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu,2,romantik hediye kutusu hazırlama,1,romantik hediye sepetleri,2,Romantik hediyeler,14,romantik konserveler,1,romantik mumlar,1,romantik sevgililer günü,1,romantik tişört,1,romantik yılbaşı hediyeleri,1,romantik yılbaşı hediyesi,1,saatli tablolar,3,sakız temalı davetiye yapımı,1,Samsung Galaxy S 3 koruma kılıfı,1,seksi,1,Seksi Hediyeler,1,Seksi iç çamaşırları,1,Seksi iç giyim,1,Seksi ürünler,1,Selçuk erdem karikatürleri,1,Seni Özel Yapan En Önemli Şeyler Defteri,1,seni seviyorum balonu,1,seni seviyorum yazılı balon,1,Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,5,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,2,sevgili tişörtleri,1,sevgili tişörtü,2,sevgililer,4,sevgililer günü,6,sevgililer günü hediye,7,sevgililer günü hediye sepeti,1,sevgililer günü hediyeleri,12,sevgililer günü hediyesi,52,sevgililer günü heidyeleri,1,sevgililer günü için el yapımı hediyte,1,sevgililer günü sürpriz,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer gününe özel,1,sevgililer gününe özel hediye sepetleri,1,sevgililer için hediye,1,sevgililere özel tişörtler,1,sevgilime bayram hediyesi,1,sevgilime çiçek,1,Sevgilime hediye,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,4,sevgiliye alınacak hediyeler,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,1,sevgiliye aşk kitabı,1,Sevgiliye Bayram Hediyesi,3,sevgiliye çiçek,2,sevgiliye çikolata buketi,1,sevgiliye defter yapımı,1,sevgiliye değişik hediye,1,sevgiliye doğum günü hediyeleri,2,sevgiliye doğum günü hediyesi,30,sevgiliye el yapımı hediyeler,11,sevgiliye ev hediyesi,3,sevgiliye farklı hediye,1,sevgiliye geçmiş olsun hediyesi,1,sevgiliye hangi çiçek,1,sevgiliye hediye,132,sevgiliye hediye fikirleri,8,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye hediye konserve,1,Sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu yapmak,1,sevgiliye hediye ne alınır,2,sevgiliye hediye önerileri,1,sevgiliye hediye peluş oyuncak,1,sevgiliye hediye seçenekleri,1,sevgiliye hediye sepeti,3,sevgiliye hediye tişört,2,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye hediye yapmak,1,sevgiliye hediyeler,5,sevgiliye ilginç doğum günü hediyesi,1,sevgiliye ilginç hediye,8,sevgiliye ilginç hediyeler,14,Sevgiliye ilginç yılbaşı hediyeleri,2,sevgiliye komik hediyeler,2,sevgiliye ne hediye alınır,1,sevgiliye nostaljik hediyeler,1,Sevgiliye ödül,3,sevgiliye özel,3,sevgiliye özel fotoğraf çerçevesi,1,sevgiliye özel hediye,8,sevgiliye özel hediye sepetleri,1,sevgiliye özel hediyeler,1,Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri,1,sevgiliye özür hediyesi,1,sevgiliye romantik hediye,2,sevgiliye romantik hediyeler,9,sevgiliye romantik sürprizler,2,sevgiliye sihirli kupa,1,sevgiliye süpriz hediye,1,sevgiliye sürpriz,5,sevgiliye sürpriz hediye,4,sevgiliye sürpriz hediyeler,6,sevgiliye sürpriz yumurta yapımı,1,sevgiliye ucuz hediye,5,sevgiliye yılbaşı hediye,2,sevgiliye yılbaşı hediyesi,5,sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü hediyesi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yumurta sürprizi,1,sevgiliyle evde yapılabilecek eğlenceli şeyler,1,sevgiliyle evde yapılacak farklı şeyler,1,sevgiliyle hafta sonu yapılabilecek eğlenceler,1,sevgiliyle izlenebilecek filmler,1,sevgiliyle izlenecek aşk filmleri,1,sevgiliyle izlenecek film önerisi,1,sevgiliyle izlenecek korku filmleri,1,sevgiliyle yapılacak şeyler,1,sevgiliyle yıldönümümü nerede kutlayabilirim,1,sevimli hediyeler,1,sevimli surat yastıklar,1,sıra dışı gece lambaları,1,sıra dışı hediyeler,1,sıradışı,1,sıradışı hediye,1,sıradışı hediyeler,1,sırt çantası,1,sigara kullanan erkeğe hediye,1,sihirli kupa,7,Sihirli kupa bardak,7,sihirli yumurta,1,sofra süsleme,1,sözlüme bayram hediyesi,1,sözlüme hediye,1,sürpriz,4,sürpriz hediye,7,sürpriz konserve,2,sürpriz sevgililer günü,1,sürpriz yılbaşı hediyeleri,2,sürpriz yumurta nasıl yapılır,1,süslü hediye kutusu,1,şeker bayramı hediyeleri,1,şifreli metal kasa,1,takı kutusu,2,takvimler,1,Tam Altın,1,Taraftar Hediyeleri,2,Taşlardan El Yapımı Banyo Paspası,1,taşlı kolye,1,Taziye cep mesajları,1,taziye mesajları,1,Taziye sözleri,1,tealight mumlar,1,tek kişilik portre karikatür,1,tek taş yüzük modelleri,2,tek taş yüzük önerileri,1,telefon mesajları,1,teneke kutuda mum yapmak,1,tercih edilen hediyeler,1,tişört modelleri,1,tişört transfer baskısı,1,transformers kostüm,1,Türkiye hediyeleri,1,ucuz,3,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz barbie oyuncak,2,ucuz doğum günü hediyesi,1,ucuz erkek deri cüzdan,1,Ucuz hediye,3,Ucuz Hediyeler,9,ucuz hediyelik,2,ucuz sevgililer günü hediyesi,1,ucuz yılbaşı hediyeleri,2,ucuz yüzük,1,unutulmayacak hediye,1,USB Bellek,1,Uygun bayram hediyeleri,1,Uygun fiyat tek taş yüzük,1,Uygun fiyata pepee oyuncağı,1,uygun fiyatlı hediye,3,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye yılbaşı sürprizleri,1,uzaktan kumandalı oyuncak araba,1,Ürün,1,ütü ile kumaşa baskı,1,ütü ile tişört baskısı,1,vefat mesajları,1,yakın erkek arkadaşa hediye,1,yaldızlı el yapımı bayan kolye,1,yapay çiçeklerden çikolata buketi yapmak,1,Yarım altın,1,yastık,4,yastık süsleme,1,yaş günü,1,yeni alınan eve hediye,1,yeni doğan bebeğe altın,1,yeni doğan bebeğe hediye,12,yeni doğan erkek bebeğe hediye,4,yeni ev hediyeleri,1,yeni eve hediye,1,yeni eve hediyeler,1,yeni evlenen karı kocaya hediye,1,yeni evlenene ne hediye alınır,1,yeni evlilere hediye,1,yeni iş hediyesi,2,yeni işi için hediye,1,yeni yıl,4,yeni yıl hediyeleri,1,yeni yıl şapkaları,1,yeni yıl ürünleri,1,yenilebilir pasta mumları,1,yıl dönümü hediye,1,yıl dönümü hediyeleri,2,yıl dönümü hediyesi,29,yılbaşı,11,yılbaşı balonları,1,yılbaşı eğlenceleri,1,yılbaşı hediye,2,yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye seçenekleri,1,yılbaşı hediye sepeti hazırlama,1,yılbaşı hediye siteleri,1,yılbaşı hediyeler,1,Yılbaşı hediyeleri,16,yılbaşı hediyeleri sevgiliye,1,yılbaşı hediyesi,16,yılbaşı hediyesi erkek,1,yılbaşı kostümleri,1,yılbaşı kurumsal hediye,1,yılbaşı partisi nasıl hazırlanır,1,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşı şapkaları,1,yılbaşı ürünleri,1,yılbaşında ne izlenir,1,yıldönümü,2,yıldönümü hediyeleri,2,Yıldönümü kutlaması için mekan önerileri,1,yıldönümü sürprizi için mekan önerileri,1,yumoş ayı oyuncak,1,yüzük,1,yüzük modelleri,1,zeka geliştirici bebek oyuncakları,1,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
En Uygun Hediye: Değişik Hediyeler
Değişik Hediyeler
Sevgilinize, eşinize dostunuza dikkat çekici çok ilginç ve değişik hediye önerileri ve değişik hediye tavsiyeleri.
https://3.bp.blogspot.com/-6U1kz8Qftds/UyF8lmvr_DI/AAAAAAAAGO8/Ij0pXWHAt_0/s1600/Degisik_hediyeler.png
https://3.bp.blogspot.com/-6U1kz8Qftds/UyF8lmvr_DI/AAAAAAAAGO8/Ij0pXWHAt_0/s72-c/Degisik_hediyeler.png
En Uygun Hediye
http://enuygunhediye.blogspot.com/2013/03/degisik-hediyeler.html
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/2013/03/degisik-hediyeler.html
true
1126430407764057838
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Yazar Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy