Anneler için Hediye Fikirleri

Anneler için hediye
Dili, dini, ırkı, mezhebi, doğusu veya batısı hiç fark etmez, annelik, annelik iç güdüsü, yeryüzünün tüm coğrafyasında, her santimetre karede aynı lisanı konuşur. Bizleri karşılık beklemeden, ufacık bir menfaat ummadan seven tek varlık olan Annelerimizin, kendilerine adanmış olan Anneler Gününü, hediye sitemiz aracılığı ile, en samimi ve içten duygularımızla  kutluyoruz. Dünya üzerinde nefes alan her Annenin Anneler Günü Kutlu Olsun. Bildiğiniz gibi, 11 Mayıs 2014 Anneler Günü yaklaşıyor. Bu sebeple, hem Anneler Gününde Anneler için alınabilecek hediyeler, hem de Anneler için doğum günü hediyeleri konusunda siz değerli ziyaretçilerimize hediye tavsiyelerinde bulunmak istedik. Anneye hangi hediyeler alınır? Annelere anlamlı hediyeler nelerdir? Hangi hediyeler Anneye doğum günü hediyesi veya Anneler Günü Hediyesi olarak alınabilir? Anneye en güzel hediyeler nelerdir? Bu ve buna benzer sorular için, Anneye hediye fikirlerimizi biraz sonra sizlerin beğenisine sunacağız.

Anneliğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu, anne olmanın ne kadar büyük bir sorumluluk ile eş değer olduğunu bilmem hangi kelimeler izah edebilir veya nasıl açıklayabilir! Anne olmak, sadece bir çocuk sahibi olmak, onu emzirmek, bakmak, büyütmek ile izah edilebilir veya bu denli basite indirgenebilir bir durum asla değildir. Anne olmak, yeni bir yaşam biçimi benimsemek ve asla geri dönüşü olmayan ve son nefese kadar sayısız, milyonlarca fedakarlığa göğüs germektir. Bu konuda ahkam kesmek ve annelik ile ilgili bir şeyler telaffuz etmek haddimize değil elbette! Çünkü Anne olmayı ve anneliğe dair zorlukları, sadece Anne olan o değerli varlıklar bilebilir! Eşi ve çocukları üzerinde bu kadar emeği olan anneleri hatırlamak için, Anneler Günü diye ilan edilmiş olan sadece bir tek gün mü? Bu kadar emeğe ve bu kadar yoğun sevgiye karşılık bir tek bir gün mü? Asla hayır! İnsanlara cennet gibi bir ödüle ulaşmanın anahtarını veya şifresini, annelerin ayaklarının altına emanet eden bir dininin mensupları olan bizler, annelerimizin kıymetini çok iyi biliyoruz! Annelerimizi sadece Anneler Günü'nde değil, Onları her zaman, her sıradan günde bile hatırlayıp, şükranlarımızı, teşekkürlerimizi sunuyoruz! Öyle değil mi?

Anneler Günü İçin Ne Hediye Alınabilir?


Lütfen herkes üzerine alınmasın ama genelde Annelere doğum günü ve Anneler günü için ev eşyaları, örneğin tencere tava veya mutfak için robot türü şeyler hediye edilir. Anneye bu şekilde bir hediye tercihinin kanımca doğru olmadığını düşünmekteyim! Bu tip hediyeleri başka zaman da almak mümkün! Neden yanlış olduğunu düşünüyorum bu düşüncemi şöyle destekleyebilirim: Siz sevgilinize, doğum gününde düdüklü tencere veya elektrikli bir ev aleti hediye eder miydiniz? O başka bu başka dediğinizi duyar gibiyim ama, Annelerin de kendilerini özel hissedecek hediyelere ihtiyacı yok mudur sizce? Lafı uzatmadan, Anneler Günü hediyeleri veya Anneye doğum günü hediyesi olarak alınabilecek hediyeler konusunda hediye önerilerimizin olacağını az önce söylemiştik! Şimdi işte sıra Anneye hediye fikirlerimize geldi. Hediye seçeneklerini sizinle paylaşırken özellikle şu hususa dikkat ettim; Anneme hediye alsam, hangi hediyeyi seçerdim diye ve bu şekilde hediyeler arasından en iyi, en güzel hediyeyi seçip, bunu sizinle paylaşmayı hedefledim. Umarım Anneniz için en güzel ve anlamlı hediyeleri çekip çıkarmışızdır. Keyifli bir vakit geçirmeniz dileği ile.

Anneye Hediye & Kişiye Özel En Tatlı Anne Çikolatası

Dünyanın En Tatlı Annesi Ahşap Kutulu Çikolata
Anne sevgisi Dünya'da başka hiçbir şey ile kıyaslanamaz! Şimdi sizlere bu büyük sevginizi, en tatlı şekilde sunabilmeniz için şahane bir hediye önerisi sunmak istiyorum! Bu nasıl bir hediye? Birincisi çok tatlı ve kimse ona karşı koyamıyor! Çay içerken yanında inanılmaz gidiyor! Tahmin ettiğiniz gibi çikolata! Mabel marka ve 300 gram ağırlığında sütlü bir çikolata! İkincisi; bu özel çikolatanın ambalajı da çok özel! Neden mi? Çünkü çikolatanın kaplı olduğu ambalajda sizin ve değerli Annenizin fotoğrafı basılı! Üçüncüsü, yine bu özel ambalaj üzerine Annenizin okuyup inanılmaz derecede mutluluk duyacağı, kendi sözleriniz ile özel mesajınız yer alıyor! Son olarak, çikolatanın tatlılığı, size özel fotoğrafın ve mesajın yazılı olduğu bu anlamlı çikolata, doğal ahşap bir kutu içerisine konuluyor! Üzerinde ise en sevgi dolu sözlerden biri olan "Dünyanın En Tatlı Annesine" cümlesi yazılı! İşte bu kadar çok sevgi mesajı taşıyan Dünyanın En Tatlı Annesi Ahşap Kutulu Çikolata, Annenize verilebilecek en lezzetli, en şeker, en sevgi dolu hediyeye dönüşüyor!

Anneye Güzel ve Anlamlı Hediye Ne Alınabilir?

Püsküllü Canım Annem Kulesi
Hediyem hem annemi mutlu etsin, hem de kırmızı olup tüm dikkatleri üzerine çeksin istiyorsanız, Püsküllü Canım Annem Hediye Kulesine göz atmanızın zamanıdır deriz. Üzeri saten kumaş ile kaplı farklı ebatlarda üst üste konulmuş 3 kalp kutu ve bu özel kutuların içerisinde anlam yüklü Anneler Günü Hediyeleri! Püsküllü Canım Annem Hediye Kulesi sadece içerisindeki özel hediyeliklerle sivrilmiş bir armağan olmayıp, aynı zamanda kendine bakan gözleri de mest edecek derecede şık! Dünya'nın en tatlı Annesine layık olabilecek ancak bu şekilde özel bir armağan verilebilirdi! Püsküllü Canım Annem Hediye Kulesi içerisinde, drajeler, çikolatalar, Melek Annem Altın Kolye ve son olarak üzerinde kendi özel mesajlarınızın bulunacağı kırmızı bir not kağıdı yer almaktadır. bulunuyor! Püsküllü Canım Annem Hediye Kulesini ister Annenize doğum gününde armağan edin, ister 11 Mayıs 2014 Anneler Günü için! Ürün ile ilgili detaylı bilgiye "Satın Al" tıkladıktan sonra ulaşabilirsiniz!

Annenizin İsmine Özel Ahşap Bıçak ve Kesme Tahtası Seti

Ahşap Bıçak ve Kesme Tahtası Seti
Mutfakta bile, her şeyin elektriğe bağlı bir şekilde makineleştiği ya da robotlaştığı bir ortamda, siz eskiden olduğu gibi doğallığa özlem duyanlardansanız, bir de Ahşap Bıçak ve Kesme Tahtası Seti ile tanışın deriz! tamamen ahşaptan bir adet kesme tahtası ve bir adet de ahşap bıçak! Her ikisi de olabildiğince doğal ve olabildiğince organik! Eğer metal bıçakların, plastik kesme tahtalarının yiyeceklerinizdeki tüm vitaminleri veya lezzetleri öldürdüğünü düşünüyorsanız, Ahşap Bıçak ve Kesme Tahtası Setinden mutlaka sipariş vermelisiniz! Ahşap Bıçak ve Kesme Tahtası Seti, aynı zamanda mutfakların gerçek sultanları Anneler için düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri! İster Anneler günü hediyesi, ister doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek Ahşap Bıçak ve Kesme Tahtası Seti, üzerine sizin belirteceğiniz isim ile daha anlamlı ve daha özel bir hale geliyor!

Anneye Özel Mesajlı Telefon Kılıfları

Anneye Özel Mesajlı Telefon Kılıfları
Anneler için düşünülebilecek en sıra dışı ve en orijinal hediyelerden birine bakmaktasınız! Ancak bu hediye sürprizini hayata geçirebilmemiz için, Sevgili Annenizin ya Samsung Galaxy S3 ya da iPhone 4/4S/5/5S cep telefonun olması gerekiyor! Keza, önermiş olduğumuz bu ürünler birer cep telefonu kılıfları! Ancak bu telefon kılıfları tamamen Annelerimize özel! Üzerine 2 adet fotoğraf baskısı yapılan ve aynı zamanda Annenize Sevgi mesajlarınızı yazdırabileceğiniz Anneye Özel Mesajlı Telefon Kılıfları, hem Anneler Günü Hediyesi olarak hem de Anneye doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri! 

Anneye Hediye & Kişiye Özel En Tatlı Anne Çikolatası 

En Büyük Şansım Annem Ürünleri
Size, "Sizin için dünyadaki en değerli varlık kimdir?" şeklinde cevabını zaten tahmin edebileceğim saçma sapan bir soruyu asla yöneltmeyi düşünmüyorum! Çünkü bu soruya vereceğiniz cevaplar içerisinde mutlaka "Annem" sözcüğü geçecektir! Hatta şunu da yapmayacağım; "Yemedi yedirdi, giymedi giydirdi..." türünden Anne sevgisini arabeskleştirecek laf yığını sözler de sarf etmeyeceğim! Ama şunu söyleyebilirim ki; Anneniz gibi bir Anneye sahip olduğunuz için, ne kadar şanslı olduğunuzu bilmeniz gerekir! Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız, "Annem benim için bir şans!" diyorsanız, bu duygunuzu çok mükemmel şekilde yansıtacak hediyelik bir ürün ile sizi tanıştırmak isterim. Kişiye Özel En Büyük Şansım Annem Ürünleri üzerinde, size özel 3 adet fotoğraf alanı ve kendi sözleriniz ile Annenize duyduğunuz sevgiyi ifade edebileceğiniz 1 adet de mesaj alanı bulunuyor! Bu 3 özel alanı istediğiniz fotoğraflarla doldurabilir, geriye kalan mesaj yazılabilecek alana da, 110 karakter sınırını aşmayacak şekilde istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz! En Büyük Şansım Annem Ürünleri, mousepad, duvar saati, masa üstü çerçevesi olarak 3 farklı çeşidi bulunmakta! Bu özel ürün ile, Annenizi çok mutlu edebilirsiniz! İSter doğum günü hediyesi, ister Anneler günü hediyesi olarak görebileceğiniz En Büyük Şansım Annem Ürünleri, altın sarısı renginde muhteşem de bir arka fon temaya sahip!

Anneye Hediye Fikirleri & Anneler Gününe Özel Çiçek Desenli Kare Yastık

Anneler Gününe Özel Çiçek Desenli Kare Yastık
Çoğu zaman sırtınıza aldığınız ya da kafanızı yaslayıp uyuduğunuz, kısacası varlığını bile sadece dokunduğunuzda hissettiğiniz bir yastıktan, gün gelecek de mükemmel bir Anneler Günü Hediyesi çıkacak diye eminim ki siz de benim gibi düşünmemişsinizdir! Ama işte tasarımcılar ya da hayal gücü geniş olanlar olaya el atınca, minnacık bir yastıktan harikalar yaratabiliyorlar! Üzerine 100 karakter şartı olmak üzere, istediğiniz özel sözlerinizi yazdırabileceğiniz Anneler Gününe Özel Çiçek Desenli Kare Yastık, şirin mi şirin, özel mi özel hediyelerden biri!

Anneye Kalbimdeki Gül Tektaş Yüzük Hediyesi

eJOYA 0,20 ct Kalbimdeki Gül Tektaş Yüzük
Fedakar Anneler, her ne kadar çocuklarının kendileri için pahalı hediyeler satın almasına gönülleri razı olmasa da, siz siz olun, 14 Mayıs Anneler Gününde sevgili Annenizi minik de olsa, ucuz ya da pahalı da olsa asla hediyesiz bırakmayın! Şimdi gelelim Annelere alınabilecek özel hediyelik ürünümüze! Soru şu; "Gül kokulu Anneme Anneler Günü Hediyesi ne alabilirim?" Acaba cevabı bu olabilir mi? Üzerinde 0,20 ct pırlantası bulunan, kalp şeklinde tasarlanmış, ortasında gül sembolü bulunan ve 14 Ayar altından üretilmiş Kalbimdeki Gül Tektaş Yüzük? Özel kutusu içerisinde yer alan bu değerli yüzük, Anneler Gününde pırlantalar kadar değerli Annenize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri! Bayanlara hediye olarak alınabilecek diğer yüzük modellerine göz atmak ister misiniz? O halde tıklayın lütfen; Bayan Yüzük Modelleri 

Anneye Alınabilecek Ucuz Fiyatlı Kişiye Özel Hediyeler

Anneye Özel Magnet ve Bardak Altlığı Seti
 Ucuz fiyatı ile göz dolduran ve üzerine istediğiniz mesajları ekletebileceğiniz Anneye Özel Magnet ve Bardak Altlığı Seti küçük olduğu kadar son derece de anlamlı! 8X8 Cm. en ve boy oranlarına sahip bu özel magnetler üzerine yazılı sevgi mesajları ile çok anlamlı birer eşyaya dönüşüyor! Üzerinde Anne sevgisi taşıyan Anneye Özel Magnet ve Bardak Altlığı Setini Anneniz dilerse buzdolabında her an görebileceği şekilde sergiler, dilerse çay içeceği vakit bardak altlığı olarak kullanır! Ucuz ve Anlamlı Anneler Günü Hediyesi Ne Alabilirim diye düşünüyorsanız, bu sevimli ürünler iyi bir hediye seçeneği olacaktır!

Anneye Anlamlı Hediyeler & İyi ki Varsın Canım Annem Kalp Akrilik

İyi ki Varsın Canım Annem Kalp Akrilik
Hani O yanınızdayken dünya hiç umurunuzda olmaz ya! Hani hastalandığınızda ne antibiyotik, ne de ağrı kesiciler O'nun size sunduğu bir tas sıcacık çorbanın yerini tutmaz ya? Hani O'ndan aldığınız cesaretle, güçle, kuvvetle hayatınızı ilgilendiren en önemli sınavlara kafa tutmuştunuz ya?  Her şeyde, tüm önemli anlarınızda hayatınızda kimse olmasa bile O var! 14 Mayıs 2014 Anneler Günü Yaklaşıyor! Bu özel günde bircik Annenize sevginizi sunmak ve O'nu mutlu etmek için anlamlı bir hediye düşünüyorsanız, İyi ki Varsın Canım Annem Kalp Akrilik Ödül muhteşem bir armağan olacaktır! Pırıl pırıl parlak, cam gibi saydam ve sevgi kadar doğal olan İyi ki Varsın Canım Annem Kalp Akrilik Ödül üzerine en güzel Anneler Günü Mesajlarınızı yazdırıp, Anneler Günü Hediyesi olarak Sevgili Annenize hediye edebilirsiniz!   

Anneler Günü Hediyeleri & Canım Anneme Resimli Kupa Bardak

Annelere Hediye
Anneler günü için annenize fiyatı ile uygun ve oldukça anlamlı bir hediye önerim olacak! Annenizin sizi çay kahve içerken bile hatırlamasını ve yüzünde mutlu bir tebessüm oluşmasını sağlayacak kişiye özel Fotoğraflı ve oldukça şık bir kupa bardak önereceğim. Bu özel kupanın üzerine Canım Anneme yazdırıp bir de üzerine fotoğrafınızı bastırın. Bitmedi! Ayrıca Annenizi ne çok sevdiğinizi de yazdırın. Ne de olsa anneler için en büyük hediye çocuklarını sürekli görebilmektir, çay içerken bile! Annenize sorsanız en büyük en güzel hediye nedir diye! Emin olun cevabı “Sensin” diyecektir. Dolayısıyla O'na Anneler Günü'nde içinde sizin de olduğunuz bir hediye vermek, işte tam da bu anlamda en iyi hediye fikirlerden biri. Canım Anneme Resim ve Mesaj Baskılı Kupa üzerine ister yalnızca kendi fotoğrafınızı, ister annenizle birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğraf karesini bastırabilirsiniz. Bu hediyenin bir güzel tarafı da, kupanın ön yüzüne, resmin hemen üzerine ne yazdıracağınıza sadece kendiniz karar veriyorsunuz. Diğer yandan, kupanın arka yüzündeki bir buket gül resminin üzerine de, yine kendi mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Canım Anneme Kupası, en özel Anneler Günü hediyeleri’inden biridir.

Anneye Hediye & Kişiye Özel İyilik Perisi Cam Duvar Saati

Kişiye Özel İyilik Perisi Cam Duvar Saati
Anneler, kanatları olmayan iyilik melekleri gibidir adeta! Ne zaman başınız sıkışsa, herkesten önce Anneniz yanı başınızda olur! Uzaklarda da olsanız, O sesinizin tonundan bile iyi olup olmadığınızı anlayan tek kişi! O sizin en yakın arkadaşınız ve sırdaşınız. Gerçekte Annenizin bir insan olduğunu unutup, O'nun olsa olsa ancak bir melek olabileceğini düşünüyorsanız, size harika bir hediye önerebiliriz. Üzerinde kanatlı melek resmedilmiş ve Annenize özel olarak hazırlanacak olan Kişiye Özel İyilik Perisi Cam Duvar Saati ile, değerli Annenize unutulmaz ve son derece anlamlı bir hediye hazırlayabilirsiniz! Bu duvar saatini anlamlı bir hediye haline getirebilmeniz için, güzel bir mesaj yazdırmayı unutmayınız! 

Anneler Günü Hediyesi & Canım Anneme Kupa Bardak

Anneler günü hediyesi
Anneler Günü’ne özel olarak üretilmiş, ya da Anneler günü için anneye alınabilecek en anlamlı ve en güzel hediyelerden birini sunmak istiyorum. Aslında bu hediyeyi annenize sadece Anneler gününde değil, Annenizin doğum gününde de armağan edebilirsiniz. Anneler Gününe Özel Mesajlı Kalp Akrilik üzerine yazacağınız en içten mesajlar ile bu anneler gününde annenize özel bir hediye verebilirsiniz. Sizi doğuran, anneliğin gerektirdiği en mükemmel şekilde büyüten saygıdeğer biricik annenize, en saf duygularınız akrilik camdan şeffaf bir kalp üzerine yazdırabilirsiniz. Bir anneye verilebilecek en güzel hediye, çocukları tarafından kendisine içten söylenmiş bir çift sevgi dolu sözdür. Gelin bu sözleri Anneler Gününe Özel, Mesajlı Kalp Akrilik üzerine yazdırın ve annenizin ömür boyu saklayıp, sergileyebileceği özel bir hediyesi olsun. Anneler Gününe Özel Mesajlı Kalp Akrilik üzerindeki Mesajınız lazer işleme yöntemiyle yazıldığından asla silinmez özelliktedir. Ürün akrilik camdan üretilmiş ve 12 x 12,5 cm boyutlarındadır.

Anneler Günü Hediyesi & Kişiye Özel Süper Anne Sihirli Kupa

Anneye hediye
Şimdi bahsedeceğim hediye özellikle verdiği mesaj açısından ve kişiye özel olması açısından çok etkili ve biraz da mizahi özellikler taşıyan bir Anneler Günü hediyesi. Bildiğiniz gibi Anneler, aslında birer süper kahramanlardır! Onlar uyumaz, sabahlara kadar hasta başında nöbet tutabilirler. Onlar yemez; bir anda gelen misafire bir yerlerden bulur buluşturur misafirlere karşı ailenin boyunu bükmezler. Yine onlar birer ekonomi uzmanıdır. 10 liradan, 100 liralık mutfak ihtiyacını karşılarlar. Siz evlenirsiniz ama, evliliğiniz için bir şeyler nasıl başa gelmiş veya nasıl bitmiş haberiniz olmaz, anneniz tarafından bir anda her şeyiniz eksiksiz olarak hazır hale gelir ve size sadece düğünde çifte telli oynamak kalır. şimdi söyleyin bakalım; Hangi süper kahraman, Annenizin yaptıklarından daha fazlasını yapabilirdi? Bu anlamda şimdi önereceğim hediye Kişiye özel bir Süper Kadın Kupa bardağı. Annenizin adını bu kupa üzerine ekletip, sizin için bu süper emekleri için ona Anneler gününde küçük de olsa bir teşekkür edebilirsiniz!

Anneler Günü Hediyesi & Annelere Özel Akrilik Ödül

Annelere Özel Akrilik Ödül
Kendinizi ödüllendirdiniz, çocuğunuzu veya eşinizi ödüllendirdiniz, ya anneniz? Bu ödül de Anneye gitsin! Annelere Özel olarak hazırlanmış Akrilik Ödül ile ister Annenize doğum gününde, ister anneler gününde, isterseniz sıradan her hangi bir günde annenize bu ödülü verebilirsiniz. Üzerine en samimi duygularınızı ve isminizi yazabileceğiniz Annelere Özel Akrilik Ödül tüm annelerin çok beğenip sizinle gurur duyabileceği harika bir hediye. Belki Annenizin doğum günü mü yaklaşıyor ve bu yüzden siz anlamlı bir hediye arıyorsunuzdur ya da anneler günü için özel bir hediye mi arıyorsunuz? Neden annenize Annelere Özel Akrilik Ödül hediye etmiyorsunuz. Üzerine istediğiniz mesajı yazabileceğiniz Annelere Özel Akrilik Ödül uzun yıllar boyunca annenizin saklayıp, onurlanacağı bir hediye olacaktır. Annelere Özel Akrilik Ödül üzerindeki Mesajınız özel lazer işleme tekniği ile yazıldığından zamana karşı dirençlidir ve asla silinmeyecektir. Ürün akrilik camdan üretilmiş olup 10x15 cm boyutlarındadır. Annenize söylemek istediğiniz en özel sözcükleri ekletmeyi unutmayınız.

Anneler Günü Hediye Tavsiyeleri & Anneye Özel Mesajlı Duvar Saati

Anneler günü hediyeleri
Kişiye özel olarak hazırlanabilen yine çok güzel bir Anneler Günü Hediyesi! Anneye Özel Mesaj Yazılabilen Duvar Saati ile annenize en güzel sözlerinizi bir de bu yolla, yani hediyeniz ile ifade edin. Sizi bir dakika bile olsa düşünmekten vazgeçmeyen annenize, onu ne kadar çok sevdiğinizi ve düşündüğünüzü gösterecek harika bir hediye Anneye Özel Mesaj Yazılabilen Duvar Saati. Annelik hiç bitmeyecek bir görev! Düşünsenizse Anne doğurur, besler, büyütür, okula yollar, misafir ağırlar, evlendirir, kısacası hiçbir zaman tatili olmayan 7/24 bir sorumluluk. Tüm bu işleri saatlerce yapan annenize özel bir hediye vermek istemez misiniz? Annenize üzerinde içinizden gelen en güzel mesajları yazabileceğiniz Anneye Özel Mesaj Yazılabilen Duvar Saati hediye edebilirsiniz! Anneniz iş yaparken saate her baktığında, mutluluk duysun, keyif alsın! Belki de sizin bu hediyeniz onca iş yükünden doğan yorgunluğunu almaya yetecektir. Anneye Özel Mesaj Yazılabilen Duvar Saati 20 cm çapındadır. MDF malzeme üzerine özel baskı tekniği ile isimler yazılmaktadır.

Anneler Günü Hediyesi & Anneler Gününe özel Duvar Saati Model_5

Anneler Günü Hediyeleri
Siz de hatırlar mısınız, eskiden evdeki Masa, Televizyon, Radyo, Fiskos sehpası, Koltuk üzerleri, Müzik seti ne var ne yok hepsinin üzeri Annelerimiz tarafından yapılmış olan el emeği göz nuru danteller ile örtülürdü. 5 Numaralı Bu özel duvar Saat işte Dantel meraklısı ve dantel örmeyi seven Annelere alınabilecek çok özel hediyelerden biri. Tasarımı ile göz kamaştırıcı ve Anneler Gününe Özel olarak üretilmiş olan bu şık ve narin duvar saati yine Annelerin beğenebileceği tarzda bir ürün. Üzerine kendi mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati ile annenizi çok mutlu edebilirsiniz. Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saatinin şık tasarımı ile annenizin yıllarca her baktığında gurur duyacağı ve çok kullanışlı bir duvar saati olacak. Bitmek tükenmek bilmeyen ev işleri içerisinde zamanını geçiren Anneye bu geçen zamanın kıymetini gösterecek harika bir duvar saati! Tüm bu zor ev işlerini saatlerce yapan annenize özel bir hediye vermek de artık size kalmış durumda. Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saatini annenize özel hale getirebilmek için sepete ekle butonu üzerindeki kısma annenize özel mesajınızı altına da isminizi yazabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi & Anneler Gününe özel Duvar Saati Model_6

Anneler Günü Hediyesi
Sizleri yanıltmasın aslında bu saatin üzerinde bir dantel filan örtülü değil! 6 Numaralı Bu özel duvar Saati dantel meraklısı ve dantel örmeyi seven Annelere alınabilecek çok özel hediyelerden biri. Kişiye Özel Anneler günü Duvar Saati annenizin vazgeçemediği dantel örtülerle ilgili son noktayı koyuyor. Bu saatin tasarımı ahşap zemin üzerine çok şık bir el işi dantel örtülmüş hissi uyandırıyor. Dantelin hemen altına ise annenizi ne kadar çok sevdiğinizi, Annenize duyduğunuz aşkınızı anlatan mesajınızı ekleyebilirsiniz. Tasarımı ile göz kamaştırıcı ve Anneler Gününe Özel olarak üretilmiş olan bu şık ve narin duvar saati yine Annelerin beğenebileceği tarzda bir ürün. Üzerine kendi mesajınızı yazabileceğiniz Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati ile annenizi çok mutlu edebilirsiniz. Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saatinin şık tasarımı ile annenizin yıllarca her baktığında gurur duyacağı ve çok kullanışlı bir duvar saati olacak. Bitmek tükenmek bilmeyen ev işleri içerisinde zamanını geçiren Anneye bu geçen zamanın kıymetini gösterecek harika bir duvar saati! Tüm bu zor ev işlerini saatlerce yapan annenize özel bir hediye vermek de artık size kalmış durumda. Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saatini annenize özel hale getirebilmek için sepete ekle butonu üzerindeki kısma annenize özel mesajınızı altına da isminizi yazabilirsiniz.

Anneye Hediye Ne Alınır & Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik Ödül

Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik
Dünya'nın belki de başka hiçbir yerinde olmadığı kadar, son derece güzel ve güçlü komşuluk ilişkilerine sahibiz. Yükselen binalara rağmen, şehirlerimizin metropollere dönüşmesine rağmen hala bu özelliğimizi şükürler olsun ki devam ettiriyoruz! Bunun için de Allah nazarlardan saklasın dememiz lazım! Düğün olur, sünnet, nişan, doğum günü olur, hiç tereddüt etmeden komşumuzun kapısını çalar ve neye ihtiyacımız varsa yardımcı olmasını çok rahatlıkla dile getiririz! Komşuluk ilişkileri bu kadar yüksek olunca, haliyle dedikodu dediğimiz ayaklı gazete de işlemeye başlar! Kimin kızı nerede kiminle görülmüş, kimin oğlu hangi üniversiteyi kazanmış, kimin kocası hangi semtte ev almış kısacası ailelere ait ne varsa komşular tarafından bilinir! Şİmdi bu anlattıklarımızın önereceğimiz hediye ile ne ilgisi var diye düşünebilirsiniz haklı olarak! Ancak şöyle diyelim; Ailece (kardeşleriniz ve babanız ile birlikte), Anneler Günü için Sevgili Annenize öyle bir hediye alacaksınız ki, bunun dedikodusu tüm mahalleyi dolaşacak! Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik Ödül üzerine Annenize olan sevginizi en güzel hali ile ifade edebilir ve Ona unutamayacağı çok özel bir Anneler Günü Hediyesi verebilirsiniz! Üzerine ailenizin soy adını yazarak ve mesajınızı yazdırarak anlamlı hale getireceğiniz Anneye Özel Çiçek Desenli Akrilik, Annenizin sonsuza kadar evinin baş köşesini süsleyecek çok anlamlı bir hediye! 

Anne için Hediye & Anneye Bayan Kol Saati

Çelik Kordonlu Bayan Saati
Bugüne kadar Annenize belki de daha çok ev işlerinde kullanabileceği, hayatını kolaylaştıracak türden hediyeler aldınız! Örneğin bir tencere tava seti, bıçak seti, çaydanlık, çay bardağı, ev için dekor süsleri, mutfak robotu, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi gibi! Elbette ki bu tipteki hediyelik eşyaları tercih etmenizdeki asıl amacınız, Annenizin günlük yaşamında ihtiyaç duyduğu ürünleri Ona almaktı! Bu tip ürünleri Anneye armağan ederek, değerli Annenizin ev işlerinde yorulmasını istemiyordunuz! Anneye ne hediye verilirse verilsin, O zaten her zaman bundan müthiş bir memnuniyet duyar! Ama bu tip armağanlar, Anneye normal zamanlarda da hediye edilebilir! Yani Anneler Günü Hediyesi veya Anneye Doğum Günü Hediyesi daha anlamlı veya Annenizi daha özel hissettirecek hediyeler olmalı diye düşünüyoruz! Örneğin Çelik Kordonlu Bayan Saati gibi! Sıra dışı ve son derece şık bir tasarıma sahip olan bu özel kol saati, hem Annenizin şıklığına şıklık katacak, hem de kolunda taşıdığı her an, sizi özlemle anmasını sağlayacak bir ürün! Eminiz ki, Çelik Kordonlu Bayan Saatinin bir de fiyatını gördüğünüzde, gözlerinize inanamayacaksınız!

Anneye Sürpriz Hediye & Kişiye Özel Elle Dergi Kapağı

Kişiye Özel Elle Dergi Kapağı
Hadi şimdi de sürpriz bir hediye üzerine yoğunlaşalım! Sevgili Annenizin magazinle arası nasıl? Televizyonlarda ünlülerin pırıltılı yaşamlarını takip etmeye pek mi hevesli? O halde şimdi önereceğimiz hediye, Annenizi pek şaşırtacağa benziyor! Prestijli dergilerden biri kabul edilen "ELLE" dergisinin bu ay ki sayısının kapağında Sevgili Anneniz olacak! İşin şakası bir yana kişiye özel olarak hazırlanan Kişiye Özel Elle Dergi Kapağı ile biricik Annenize muhteşem bir sürpriz hediye tasarlayabiliyorsunuz! Bunun için yapmanız gereken, Annenizin yüksek çözünürlükte bir fotoğrafını seçmek ve kapak üzerine yazılacak olan yazıları belirlemek! Ürün görseline tıkladığınızda, bu işlemleri nasıl yapacağınız adım adım anlatılmakta! Özel ahşap çerçevesi içerisinde adresinize gönderilecek olan Kişiye Özel Elle Dergi Kapağı ile Annenize unutulmaz bir hediye vereceksiniz!

Anneye Hediye & Dekoratif Yuvarlak Cam Duvar Saati

Dekoratif Yuvarlak Duvar Saati
Yine harika bir tasarıma sahip, ev ve iş yerlerine dekoratif bir hava katacak harika bir duvar saati önereceğim. Yuvarlak, turuncu ve beyaz olmak renge sahip, bu ilginç duvar saatinin bazı rakamları (10-12-2-3-5-7) boş ve asılı olduğu duvarın rengini alacak şekilde tasarlanmış. Asimetrik yapısı ile görenleri hayran bırakacak yuvarlak duvar saati, modern ortamlara dekoratif bir görünüm kazandıracak! Bu ilginç duvar saatini gönül rahatlığı ile herkese hediye edebilirsiniz. En başta sevgilinize doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz mesela! Sonra Annelere, babalara, öğretmenlere ve yakın arkadaşlarınıza doğum günleri için veya özel günlerde hediye edebilirsiniz.

Anneye Ucuz Fiyatlı Hediye & Kişiye Özel Oval Makyaj Aynası

Kişiye Özel Oval Makyaj Aynası
Hediyemiz hakkında bilgi vermeden önce sizce en değerli ve en anlamlı hediye hangi hediyedir? Siz kendi cevabınızı düşüne durun, bize göre hangi hediye olursa olsun, en özel hediye sizin tarafınızdan hazırlanmış veya hediye alacağınız kişi adına düzenlenmiş hediyelerdir yani kişiye özel hediyeler! İsme özel hediye, hediyeler içerisinde en anlamlı ve en özel hediyelerdir. Sizce de öyle değil mi? Hangi hediye, kişinin adına düzenlenmiş bir hediyeden daha değerli olabilir ki? Kız arkadaşınıza özel bir doğum günü hediyesi arayanlar, Annesine Anneler günü için ucuz fiyatlı ama çok anlamlı bir hediye arayanların ilgisini çekebilecek çok şık görünümlü ve üzerinde, değer verdiğiniz bayanın isminin yazılı olduğu bu ayna kesinlikle bir kadına alınabilecek en ideal hediyelerden biridir. Bildiğiniz gibi hanımların asla yanlarından ayırmayacakları eşyaları, telefon, deodorant, makyaj malzemesi, anahtarlar, cüzdan ve Aynadır. Bu ayna bir de kişiye özel bir ayna ise ve bu aynayı o bayan için çok değerli olan siz hediye etmişseniz, çantasındaki en değerli eşya işte bu kişiye özel makyaj aynası olacaktır.

Çalışan Anne için Hediye & Kişiye Özel Kartvizitlik ve Ayna

Kişiye Özel Kartvizitlik ve Ayna Seti
Tavsiye edeceğimiz şimdiki ürün sadece sıradan bir ayna olmayıp, aynı zamanda Kişiye özel bir ayna ve yine kişiye özel bir kalemden oluşuyor. Sevdiğiniz kişilere vereceğiniz hediyenin değerli bir hediye olması için siz ne yapabilirsiniz? Kesinlikle kişiye özel hediye alıp, hediyenizin değerini ve anlamını arttırabilirsiniz. Şimdi üründen bahsedelim; Kişiye Özel Kartvizitlik ve Ayna Setini isterseniz sevdiklerinize hediye edip onlarında kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Ürün, Kişiye Özel Kartvizitlik ve Ayna Seti üzerinde isminizin yazılı olduğu kartvizitlik, ayna ve kalemden oluşuyor. Kırmızı, beyaz ve siyah renkleri bulunan Kişiye Özel Kartvizitlik ve Ayna Seti üçlü olarak alınabileceği gibi, isterseniz sadece kartvizit ve aynalı ikili setlerini de tercih edebilirsiniz. Kırmızı ve Beyaz rengi ile ve tabi ki aynası ile tam bayanlara göre bir ürün olan Kişiye Özel Kartvizitlik ve Ayna Seti akademisyen, avukat, muhasebeci, dişçi, veya doktor gibi iş kadınlarının çantasına çok yakışacak.

Anne için Hediye & Kişiye Özel Ahşap Kaplama Özel Makyaj Aynası

bayanlara hediye
Sizce en değerli ve en anlamlı hediye hangi hediyedir? Bizce kişiye özel hediye, hediyeler içerisinde en anlamlı ve en özel hediyelerdir. Hangi hediye, kişinin adına düzenlenmiş bir hediyeden daha değerli olabilir ki? Kız arkadaşınıza özel bir doğum günü hediyesi arayanlar, Annesine Anneler günü için ucuz fiyatlı ama çok anlamlı bir hediye arayanların ilgisini çekebilecek çok şık görünümlü ve üzerinde, değer verdiğiniz bayanın isminin yazılı olduğu bu ayna kesinlikle bir kadına alınabilecek en ideal hediyelerden biridir. Bildiğiniz gibi hanımların asla yanlarından ayırmayacakları eşyaları, telefon, deodorant, makyaj malzemesi, anahtarlar, cüzdan ve Aynadır. Bu ayna bir de kişiye özel bir ayna ise ve bu aynayı o bayan için çok değerli olan siz hediye etmişseniz, çantasındaki en değerli eşya işte bu kişiye özel makyaj aynası olacaktır.

Anneler Günü Hediyesi Kategorisinde Diğer Hediye Fikirleri


Anneler Günü HediyesiAnneler için Hediye
Anneler Gününe Özel CüzdanÇikolatalı Sözler
Omuz ÇantasıAnneler Gününe Özel Kutu
Annelere Özel Fotoblog Duvar SaatiAnnelere Özel Fotoblog
Çok Seviyorum Çikolata KulesiBaskılı Seramik Duvar Saati
FOTOKİTAP - AJANDATAKVİM
Mum BaskısıKişiye Özel Ajanda
Taşbaskı FotoğrafCanım Annem Beyaz Kupa
Kişiye Özel MadalyonKişiye Özel Annem Fotoblok Çerçeve

Daha Fazla Anneler Günü Hediyesi için TıklayınAnneye Hediye Fikirleri

0 yorum: