Sevgiliye Romantik Hediyeler

Romantik Hediye Fikirleri
Erkek ve Bayan Sevgiliye Romantik Hediyeler

Bu yazımızda sizlere, romantizmden ve sevgilinize sizi romantik bir sevgili olarak lanse edecek romantik hediye fikirlerinden bahsedeceğiz. Konuya ilk önce "Romantizm nedir?" sorusu ile başlamanın daha doğru olacağı düşüncesindeyim. Romantizm; Aşkla bağlı olduğunuz sevgilinizin, herhangi bir eyleminiz veya davranışınız neticesinde kendisini özel ve değerli hissetmesidir. Romantik hediye ise, bu özel duygunun oluşması için bir araç veya yöntemdir. 

Peki o zaman, gönül duygularının fitilini ateşleyecek romantik hediyeler nasıl seçilmelidir? Bunun için birinci kural; Seçeceğiniz hediyenin sevgilinizi çok özel ve önemli hissettirmesi gerekmektedir. İkinci önemli kural ise; hediyenizin sevgilinize özel bir duyguyu aktarması, O'na söylemek istediklerinizi iletmesi ve özelde "Seni Çok Seviyorum" duygusunu göstermesi gerekmektedir. Sevgiliye romantik bir hediye seçerken dikkat etmemiz gereken 2 önemli özelliği belirttikten sonra, hangi hediyelerin romantik olabileceğini, hangilerinin olamayacağını bu şekilde daha net bir şekilde kavramış oluruz. Belirttiğim kriterleri göz önüne alarak, aşağıda sizler için bazı hediye fikirleri oluşturmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Erkek ve bayan sevgiliye, romantik doğum günü hediyesi, romantik sevgililer günü hediyesi fikirlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.  

Sevgiliye Romantik Hediye Fikirleri


Romantik Hediyeler & 130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle

130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle
Sevgilinize güzel bir doğum günü sürprizi hazırlamak ister misiniz? "Nasıl yapabilirim?" dediğiniz duyar gibiyim! Hemen izah edeyim; Son derece şık ve özel kalpli kutusu içerisinde tam 130 parçadan oluşan Puzzle ile. Adım adım sürprizimiz şöyle gerçekleşecek; 1. Adım: Öncelikle bilgisayarınız içerisinde sakladığınız, gözünüz gibi baktığınız, size ve sevgilinize ait en güzel fotoğraf karesini seçerek işe başlayın. 2. Adım; "Resim Ekle" yazısı üzerine tıklayarak karşınıza gelen pencereye seçtiğiniz fotoğrafı yükleyin. Son adım ise; Bu özel hediyeniz tarafınıza kargo ulaştığında, en güzel ve en romantik şekli ile  sevgilinize takdim edin. Sevgiliniz ilk etapta kendisine kırmızı ve son derece şık bu hediye kutusu içerisinde yer alan parçaların ne ile ilgili olduğunu tahmin edecek ama tam olarak da bir anlam veremeyecektir. Bu hediyeyi sabırsız sevgiliniz varsa vermeyin derim:) Çünkü 130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle biraz eğlenceli ama daha çok sabır gerektiren bir hediye. Ama tüm parçalar bir araya gelip de anlam bütünlüğü oluşturduğunda ise ortaya tam bir şaheser çıkacak. Gerçekten de romantizmin alası 130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle hediye üründe. Sevgililer gününde, doğum gününde ya da yıl dönümünde sürpriz ve romantik bir hediye düşünüyorsanız bu harika ürünü kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Romantik Hediye Fikirleri & Kuş Tüyü Gül 24’lü Set

Kuş Tüyü Gül 24’lü Set
Bayanların önüne hediye olarak dünyaları serseniz, Ona hediye edeceğiniz bir Kırmızı Gülün yaratacağı mutluluğu asla veremez! Duyguları en romantik şekilde hissettiren hediyeler, hiç şüphesiz ki en başta Çiçeklerdir. Çiçekler içerisinde kırmızı gül ise bambaşka ve çok özel bir yere sahiptir. Gül, sevgiyi anlatır, sevgilinize duyduğunuz aşkı sembolize eder. Edebiyatta, müzikte, resimde, kısacası sanatın her dalında, kırmızı gül kadınlar ile bir anılır ve kadınlara özeldir! Ancak, ne kadar ilgilenilirse ilgilenilsin, gülün ömrü maalesef ki çok kısadır. Tazeliğini ve ömrünü sonsuza kadar devam ettiremez ve kısa zamanda kurumaya, solmaya başlar! Sevgilinize hiç solmayacak ve adeta ilk günkü gibi, görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeyecek özel güllerden hediye etmek isterseniz, gerçek bir gül tanesi şeklindeki Kuş Tüyü Gül ideal bir hediye seçimi olacaktır! Özel kutusu içerisinde tam 24 adet organik kuş tüyü gül bulunan bu romantik ürün, bayana sevgililer günü hediyesi olarak da düşünülebilecek en güzel hediyelerden biri! 

Sevgiliye Özel Romantik Metal Kutuda Çikolatalı Bonbonlar

Sevgiliye Özel Metal Kutuda Çikolatalı Bonbonlar
Ellerinde kırmızı kalpli balonlar ile, mutluluktan havalara uçan gelin-damat çifti ve üzerinde "Benimle Evlenir misin?" yazılı mesaj Metal Kutuda Çikolata Bonbon modellerinden sadece bir tanesi! Biricik aşkınıza olan kocaman sevginizi tatlı tatlı anlatmak isterseniz, duygularınıza tercüman bir model ile muhakkak vardır! Bu şahane metal kutuların içerisinde enfes çikolata lezzetleri var, üzerinde ise "Beni Affet","Seni Seviyorum","Benimle Evlenir misin?"  mesajları ile sevgi figürleri var! Sevgilinize romantik olduğu kadar tatlı bir hediye düşünürseniz, ucuz fiyatı ile Sevgiliye Özel Metal Kutuda Çikolatalı Bonbonlar tam size göre! 

Sevgiliye Romantik Hediyeler & Pırlanta LOVE Yüzük

Sevgiliye Romantik Hediyeler
Çünkü aşk değerlidir! Gerçek anlamı ile sırılsıklam aşık olmak, insanın ayaklarını yerden kesen ve gerçek dünya ile bağlarını kopartan bir durum! Çünkü her nefes alış verişinizde, her gözleriniz kapattığınızda aklınızda yalnızca o vardır! Sizi mutluluklara gark eden, kalbinizi heyecanlandıran ve daha da önemlisi "mutluluk" dediğimiz en özel hissi, size sonuna kadar tattıran kişiyi asla bırakmamalısınız! Çünkü hayatınızın mutluluk şifreleri o kişinin kalbinde gizli! Kalbinize taht kurmuş sevgilinize özel günler için anlamlı ve şık bir hediye düşünüyorsanız, görselini gördüğünüz bu ürünü kaçırmayın deriz. Çünkü tasarlanışıyla, zarafeti ile, kusursuzluğu ile bir kadını kendisine hayran bıraktıracak bir ürün! Pırlanta LOVE Yüzük aşkınızın en somut hali! Bir bayanın ise hayallerini süsleyen gerçek bir sanat eseri! Siz, Sevgilinize romantik hediye fikirleri istediniz, benim de naçizane size en özel hediye önerim; "Love" Pırlanta Yüzük! Gümüş ve Altın Modelleri bulunan Pırlanta LOVE Yüzük, özel hediye kutusu içerisinde adresinize gönderilir! Bu özel yüzük, kız arkadaşına doğum gününde romantik bir hediye arayan erkeğe özel tavsiyemdir! Sitemiz içerisinde yer alan diğer doğum günü armağanlarına ulaşmak için şu linke göz atabilirsiniz; Sevgiliye doğum günü hediyesi

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Hediye Kutusu

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Hediye Kutusu
Süslü püslü kelimelerin yapamadığını Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Hediye Kutusu ile yapmak pek ala mümkün! Çünkü bu romantik hediye kutusu içerisinde sadece ama sadece "Aşk" tarif edilmeye çalışılmış! Romantizm anlamında tesir gücü yüksek bir hediye arayışınız varsa, sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Hediye Kutusu armağan edin! Kırmızı deri kutu içerisinde sevimli ayıcık oyuncak, üzerinde "Seni Seviyorum" yazılı nakışlı el havlusu, esprili butik kurabiyeler yer alıyor! Bu şahane ürün ile ilgili detaylı bilgi almak ve fiyatını öğrenmek için resim üzerine tıklamanız yeterli. 

Sevgiliye Romantik Hediyeler & Aşıklara Özel Kurdeleli Ürünler

Sevgiliye romantik hediyeler
Birine aşık olursunuz, o saatten sonra kalbiniz daha önce hiç yaşamadığı duygulara ev sahipliği yapar! Yeri gelir üzülürsünüz, yeri gelir dünyanın en mutlu kişisi olursunuz! Ve hatta, yeri geldiğinde, en amansız kıskançlıkların esiri olursunuz! İşte Aşk adama ne duyguları yaşatıyor, ne hallere sokuyor! Ama her şeye rağmen, her insanın yaşamak istediği ve tatmak istediği bir duygudur aşk! O saatten sonra aşık olan kişi, hayatında hiç olmadığı kadar romantik olmaya başlar! Çünkü, aşkını sevgilisine en güzel şekilde ifade etme gereği duyar! Bu ihtiyaç da kişileri hiç olmadığı kadar romantik kılar! Şimdi önereceğimiz hediyelik eşya da, romantik bir adamın sevgilisine özel günlerde armağan edebileceği türden çok romantik bir ürün! Ürünümüzün adı: Aşıklara Özel Kurdeleli Ürünler! Bildiğiniz gibi kırmızı kurdele, insanlarda heyecan yaşatan, açılışlarda veya törenlerde kesilen, söz ve nişanlarda kullanılan bir şey! Siyah kurdele ise, bu saydığımız şeylerin tam tersi olarak, ölüm, yas gibi acılı günlerde kullanılır! Ama biz bugün, güzelliklerden ve romantizmden bahsediyoruz! Aşıklara Özel Kurdeleli Ürünler, 7 farklı modeli ile üzerinde şirin mi şirin, romantik mi romantik çok özel hediyelik ürünlerden oluşuyor! Bu 7 model ürünler; masa Saat, duvar saati, yapboz, kupa bardak, magnet ve mousepad gibi ürünlerden oluşuyor! Üzerine sevgilinizin ve sizin fotoğrafınızın yer alacağı Aşıklara Özel Kurdeleli Ürünler üzerine, sevgilinizin okumasını istediğiniz en güzel romantik aşk mesajlarınızı yazdırabilirsiniz!

Romantik Sevgiliye Hediye & Pırlanta Gümüş Kalpler Harf Kolye

Pırlanta Gümüş Harf Kolye
O'nu ne kadar çok sevdiğinizi ve değer verdiğinizi ifade etmek için, yan yana, alt alta, üstü üste binlerce kalp figürü çizip, içerisinde de ikinizin isimlerini yazmak, bu kadar büyük bir sevgiyi tarif etmeye kafi gelmiyorsa, siz bir de Pırlanta Gümüş Harf Kolyeyi deneyin derim. İç içe geçmiş kalp sembolü bulunan ve her iki tarafına da isimlerinizin baş harflerinin yer alacağı Pırlanta Gümüş Harf Kolye, sevginin en romantik ve en güzel tarifi! Bu özel kolyeyi kendinize özel hale getirerek, sevgilinize sevgililer gününde hediye edebileceğiniz gibi, doğum günü hediyesi ya da evlilik yıl dönümü hediyesi olarak da uygun görebilirsiniz!

Romantik Hediyeler & Sevgiliye Romantik Hediye Sepeti

bayan sevgiliye romantik hediyeler
Bazen aşkınızı anlatmaya kelimeler bulamazsınız. Sadece "Seni seviyorum" demek, içinizdeki büyük aşkı, tarif etmeye, sevginizi ifade etmeye yetmeyebiliyor. Ama meraklanmayın! Şimdi size, içerisinde sevgi temasının yoğun şekilde işlendiği mükemmel bir hediye sepetinden bahsedeceğiz. Bu son derece romantik hediye sepeti ile, sevginizi sadece sözlerlerde bırakmayıp, hediyeleriniz ile dolu dolu sevgilinize hissettirebileceksiniz. Şık bir hediye sepeti içerisinde tamamen sevgiliye özel hediyeler yer alıyor. Sevgiliye Romantik Hediye Sepeti ile, kız arkadaşınıza ne kadar romantik biri olduğunuzu en mükemmel şekli ile göstereceksiniz. Sevgilisine sadece bir tek hediye ile yetinmeyip, hediye sepeti almayı düşünenler için Sevgiliye Romantik Hediye Sepeti birebir, mükemmel bir hediyelik ürün. Sevgiliye özel hediye sepeti içerisinde; Üzerinde farklı dillerde seni seviyorum yazılı beyaz kupa, Orijinal elinde kabini sunan peluş, Kırmızı Kalp Foto çerçeve, 2 Adet kalp dekor çikolata, Mum ve Kadife kalp kuru içerisinde 100 dilde seni seviyorum sözleri bulunmaktadır.

Seni Sevme Nedenlerim Hediye Sepeti

‘Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var’ Hediye Sepeti
Sevgilinize doğum günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak, romantik mi romantik, çok şirin bir hediye önereceğim. Ama daha öncesinde; Sizce aşk nasıl resmedilebilir? Muhtemelen ya kırmızı renkler ile oluşturulmuş bir kalp figürü çizilir, ya da bir kırmızı gül çizilir öyle değil mi? Bu saydığım iki özellik, son derece şık, kalp şeklindeki ‘Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var’ Hediye Sepetinde bir arada. Üzeri yumuşacık kadife ile kaplanmış bu hediye sepeti, sevgilinize iletilmek üzere dolu dolu aşkınızı işliyor. Aşk zaten mantığın tasavvur edemeyeceği bir şey ve aşka illa da bir neden aranmaz! Ancak siz yine de, sevgilinize O'nu neden bu kadar çok sevdiğinizi izah etmeye çalışacaksanız, bu hediye sepeti içerisinde 100 tane aşkın nedeni anlatılıyor. 100 adet sevgi mesajına örnek olarak; "Sensiz olmaz çünkü Mücadelelerle dolu bu hayatta sen benim güç kaynağımsın..." Bitmedi! Bu çok zarif hediye sepeti içerisinde 100 adet sevme nedenlerim mesajlarının yanında ayrıca, 1 adet gül, 2 adet kalp şeklinde tasarlanmış olan, ağzınızı tatlandıracak çikolata yer alıyor. Romantik bir hediye için "Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var" Hediye Sepeti size yeter. 

Romantik Hediye Seçenekleri & Kalbimin İçi Hediye Sepeti

Kalbimin İçi Hediye Sepeti
Tasarımı ile, renkleri ile, içindeki ürünlerle ve son derece şık kutusu ile sevgilinize dolu dolu romantik bir hediye vermek ister misiniz? Kalbimin İçi Hediye Sepeti özel günler için sevgilinize alınabilecek en romantik hediyelerden biri. Bu hediye sepeti içerisinde aşka dair en özel şeyler bir araya toplandı ve ortaya inanılmaz güzel bir hediye sepeti çıktı. İçerisinde Sevgi sözcüklerinden tutun da, birbirinden enfes lezzetlerden oluşan çikolatalara, güllere kadar aşk için dolu dolu her şey var. Renk olarak kırmızının her tonu taşıyan bu özel hediye sepeti, sevgilinize çok romantik bir doğum günü hediyesi olacaktır. Kalbimin İçi Hediye Sepeti içerisinde birbirinden romantik 30 adet sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu kalpler, Ateşli aşkları ifade eden 1 adet kırmızı gül, 2 adet de, kilitli ve kalpli çikolata yer alıyor. Sadece aşkı ifade eden özel bir hediye düşünüyorsanız, Kalbimin İçi Hediye Sepeti tam size göre bir ürün. 

Sevgiliye Romantik Hediye & Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi

Romantik Hediyeler
Sevgilinize oldukça romantik bir sevgililer günü hediyesi vermeye hazır mısınız? Sizin hazırlayacağınız özel çerçevesi içerisinde aşk gazetesi. Gazetenin manşetinde de siz varsınız. bu romantik gazete bir sayfadan oluşuyor ve laminant çerçevesinde hediye paketi yapılmış şekilde sevgilinize hediye edilmeye hazır şekilde size gönderilir. Tamamı ile kişiye özel olan bu gazete sayfası üzerindeki fotoğraflar ve yazıların tamını siz yazıyorsunuz. Aşk gazetesi 4 bölümden oluşmaktadır. İlk.bölüm, 1 adet resim, yazı başlığı ve sizin yazıdan oluşmaktadır. İkinci bölüm; 1 adet resim, gazete başlığı ve tarihten oluşmaktadır. Üçüncü bölüm; 2 adet resim, yazı ve yazı başlığından oluşmaktadır. Dördüncü ve son bölümde ise, 1 adet resim, yazı ve yazı başlığından oluşmaktadır. Sevgililer günü için inanılmaz etkileyici ve romantik bir hediye hazırlığında olduğunuzu söylemek isterim.

Romantik Hediyeler & Kalpli Aşk Kulesi Çikolatalar

Sevgililer günü hediye tavsiyeleri
Sevgililer gününde biricik aşkınıza, hem güzel bir sevgililer günü sürprizi yapıp, hem de sevgilinize duyduğunuz o büyük aşkınızı, tatlı bir şekilde ifade etmek ister misiniz? Tatlı dedim, çünkü şimdi tavsiye edeceğim sevgililer günü hediyesi büyükten küçüğe doğru sıralanmış 4 adet kırmızı şık kalp kutusundan oluşan ve içerisindeki çikolataların üzerinde "Seni Seviyorum" şeklinde romantik yazıların olduğu bir çikolata aşk kulesi. Bu hediye tavsiyemin de, bayan sevgiliniz tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum. Sizce nasıl? Çok güzel bir sevgililer günü hediyesi değil mi?

Kalpli Kutuda Hediyelik Kalpli Çikolatalar

sevgiliye hediye çikolata
Çikolatanın o eşsiz lezzeti şık ve son derece romantik hediyelik kalp kutuda bir araya geldi. Sevgilinize olan aşkınızı bir de bu enfes çikolatalar ile dillendirin. Sevginin ve aşkın en mükemmel sembolü olan, kırmızı kalp figürü hediyelik bu özel çikolata ile yeniden yorumlandı ve ortaya eşsiz güzellikte hediyelik çikolata çıktı. Kalpli Kutu içerisinde yer alan yine kalp şeklindeki çikolatalar, sevdiklerinize dugularınızı en tatlı şekilde ifade edebilmeniz için tasarlandı. Mükemmel bir hediyelik kutu içerisinde yer alan bu özel çikolatalar ile, sevgilinize ilan-ı aşkta bulunabilirsiniz. Çok şık bir  kadife kalp kutu içerisinde yer alan 15 adet kalp madlen çikolata, hediye edilmek üzere sizi bekliyor. Kadife Kalp Kutusunda satışa sunulan bu ürün 13x11x6 cm ölçülerindedir. Kalp şeklindeki çikolata, Mabel markadır ve sütlü dolgulu çikolatalardır. 

İçerisine Fotoğraf Eklenebilen Gümüş Kalpli Kolye

Romantik sevgililer günü hediyesi
Sevgililer günü için alınabilecek özel hediyelerden bir diğeri de, içerisine sevgilinizin ve sizin fotoğraflarının eklenebildiği, bu çok şık ve zarif gümüş kolyedir. Sevgililer günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce kolye alabilirsiniz, ama bu kolyeyi özel kılan şey, içerisinde, hem de aşkın en önemli sembolü olan kalp kapağı içerisinde, size ve sevgilinize ait fotoğraf içeriyor olmasıdır. Sevgilinizi, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Gününde Romantizmin zirvesine taşıyacak bu hediye, çok romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Gümüşün asaleti ve kalp şeklindeki özel tasarımı ile bu kolye, sevgilinizin her türlü kıyafet tercihi ile uyumlu bir kolye. Bu ürünü ilişkinizin yıl dönümü için veya sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.

İsme Özel Kolye 14 Ayar Altın

Romantik sevgililer günü hediyesi
İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi "Sinem" ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde oluyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor size. Konuyu çok uzatmadan, sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, şüphesiz onun isminin yazılı olduğu bu altın kolyedir. Sevgiliniz, şu an sizin artık eşiniz ise, eşinizi bu sevgililer gününde bu hediye ile onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde...

Erkek için Romantik Hediyeler & İsme Özel Deri Cüzdan, Kemer

Erkeklere Romantik Hediye
Erkeklerin aksesuar olarak en fazla kullandıkları, deri kemer ve deri cüzdan seti de, yine isme özel bir şekilde en güzel sevgililer günü hediyesi olabilir. Erkek Arkadaşınıza sevgililer günü için Özel bir hediye düşünüyorsanız, bu ürün de romantik bir sevgililer günü hediye seçeneği olarak aklınızda bulunmalı. Seçeceğiniz bu ürün lazer işleme teknolojisi ile kişiselleştirilebiliyor. Yani bu ürün Erkek sevgilinizin ismini taşıyor olacak. Eminim sevgililer günü için erkek arkadaşınız bu hediyeye bayılacak. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizi adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır. Sevgilinize bir hediye seçecekseniz her zaman olmaya bilir ancak, mutlaka kişiye özel bir hediye vermenizi tavsiye ederim.

Erkek için Romantik Hediye & İsme Özel Deri Cüzdan

Erkeklere hediye
Sevgiliniz cüzdanından her kredi kartını çıkardığında veya cüzdanına her eli gittiğinde sizi hatırlayacak! Üstelik bu cüzdan sıradan bir cüzdan da değil! Bu şık deri cüzdanın da üzerinde sevgilinizin ismi yazılacak. Erkek sevgiliye, Sevgililer günü hediyesi ne alınır diye, google veya başka bir arama motorundan arama yapıp heyecanla ne hediyeler karşınıza çıkacak diye beklediniz ya! İşte sizin bu sorunuzun cevabı bu hediye! Gerçekten de çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacağı kanaatindeyim. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizi adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır. Sevgilinize bir hediye seçecekseniz her zaman olmaya bilir ancak, mutlaka kişiye özel bir hediye vermenizi tavsiye ederim.

En Romantik Hediyeler & Kişiye Özel Fotoğraflı Kitap (Fotokitap)

Sevgiliye Sürpriz Hediyeler
En güzel ve özel anlarınızdan oluşan fotoğraflarınızı artık bir kitaba dönüştürmek hayal olmaktan çıkıyor. Siz, eşinize veya sevgilinize özel bir hediye arıyordunuz, biz ise o aradığınız mükemmel hediye ile sizleri buluşturuyoruz. Sevgilinize mükemmel sürprizler yapabileceğiniz bu sürpriz hediye ürünün adı "Fotokitap". Aşkınız adeta romanlarda geçen bir aşk hikayesine Fotokitap ile dönüşüyor. Tamamen sizin belirleyeceğiniz fotoğraflar ve yine sizin yazacağınız hikaye ile aşkınız fotoğraflı bir kitap haline geliyor. Kişiye özel düzenlenebilen "Fotokitap" sevgilinize, eşinize özel günlerde hediye edebileceğiniz son derece romantik ve sürpriz bir hediyedir. Düğün fotoğraflarınızı bir araya toplayıp, düğününüzün hikayesini yazın. Nişan fotoğraflarınızdan en ilginç fotoğraf kareleri ile içerisinde sevdiklerinizin olduğu anlara belki komik, belki romantik hikayeler yazın. Bu konudaki hayal gücü tamamen size ait. Nasıl bir Fofokitap görmek istiyorsanız, kitabınız tamamen size özel. bu son derece anlamlı ve şık hediye sevgilinizin kalbini bir kez daha fethedeceksiniz. Fotoğraflarınızı hikayeleriyle beraber fotokitap'ta bir araya getirin. Hem fotoğraflarınızı, hem de fotoğraf altına yazacağınız hikayeyi istediğiniz fontlarda, istediğiniz renklerde, istediğiniz açılarda düzenleyebilirsiniz. Bu ürün, yüksek kalite dijital baskı tekniğiyle, kuşe kağıt üzerine işlenmektedir. Fotokitap hazırlama konusunda kendinizi bir zaman ile de sınırlı tutmak zorunda değilsiniz. İşiniz mi çıktı? Yarım kalan işinize daha sonra devam etmek üzere fotokitabınızı kaydedebilir, başka bir zaman devam edebilirsiniz. Kaydettiğiniz fotokitabınıza ulaşmak için fottokitap uygulamasını tekrar başlatıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Romantik Hediyeler & Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Romantik Hediyeler
Tarkan'ın son dönemde popüler olan bir şarkısı "Adını kalbime yazdım." Evet şimdi bu sözü siz gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gerçekten de sevgilinizin adını kalbinize yazdırabilirsiniz. Elbette sevgiliniz de sizin adınızı kalbine yazdıracak. Görmüş olduğunuz kalp şeklindeki dekoratif ayna sizin ve sevgilinizin adını üzerinde taşıyacak. Sevginiz ve aşkınız devam ettiği sürece, o ayna evinizin en güzel eşyası olacak. Sevgililer günü için özel ve çok güzel bir hediye bakıyorsanız, bence inanılmaz etkileyici ve romantik bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizin adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır.

Bayan için Romantik Hediyeler & Kişiye Özel Cup Cake Saatleri

Kişiye Özel Cup Cake Saatleri
En tatlı gülüş kız arkadaşınızda! En tatlı bakış ve en tatlı konuşma O'nda! O halde bu kadar tatlı bir sevgiliye hediye olarak olsa olsa Kişiye Özel Cup Cake Saatleri armağan edilir! Bu romantik masa saatinde saat rakamları yerine rengarenk Cupe Cake modelleri bulunuyor! Sevgilinizin ne kadar tatlı ve sevimli bir insan olduğunu Ona ifade edecek bir armağan arıyorsanız, Kişiye Özel Cup Cake Masa ve Duvar Saatleri düşünebileceğiniz en iyi hediyelerden biri! Benzer kategoride kız arkadaşınıza alabileceğiniz daha fazla hediye fikirleri görmek isterseniz bu linkteki ürünler ilginizi çekebilir; Bayan Sevgiliye Hediyeler

İsme Özel Mesajlı ve Tarihli Sevgililer Duvar Saati

Romantik sevgililer günü hediyesi
Sevgililer günü için kalıcı ve unutulmaz özel bir hediye arayanlara en uygun hediye gururla sunar. Sinema afişi gibi bir giriş yaptım sanırım. Sevgililer günü için Gelecek program gösterime girecek hediyenin anonsunu yaptım size. Bu filmin baş rollerinde, üzerinde sizin sevgilinize olan özel mesajınızı içeren sözleriniz ve sevimli ay dede üzerinde sizi temsilen öpüşen sevgililerin yer aldığı, oldukça romantik bir hediye olan bir duvar saati var! Sevgililer günü için bu hediyeniz çok özel olacak çok!

Kalpli Kutularda Aşkın 4 Katı Sürpriz Hediye Kutuları

Kalpli Kutularda Aşkın 4 Katı Sürpriz Hediye Kutuları
O'nunla ilk tanışma anınızda kim bilir ne kadar heyecanlandınız! "İşte bu" dediniz, "Aradığım kişi!" Sonra O'nun kalbini kazanmak için maddi ya da manevi ne fedakarlık gerekiyorsa hepsini göğüslemeye çalıştınız! Zaman harcadınız ve emek verdiniz. Şimdi ise? O artık sizin sevgiliniz! Hayatınızdaki belkide eksik olan yanınızı kapatan, büyük boşluğu örten kişi. Çok mu romantik oldu bu sözler? Bence hiç de değil! Belki de son derece romantik bir hediyelikten bahsedeceğim için ben de gaza geldim! Gördüğünüz bu şahane hediyelik, sevgilinize sevgililer günü hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak alınabilecek en şirin ve romantik hediyelerden biri. Tamı tamına 4 kattan oluşuyor! Bir biri üzerinde yer alan 4 kalp kutusu! Neler var bu 4 katlı hediyelikler içerisinde; 100 dilde "Seni seviyorum" kalpli mesaj kağıtları, küçük kalpli çikolatalar, 2 adet büyük boy kalpli çikolata ve drajeler. En üstte yer alan kalp kutu üzerinde ise, siz nasıl bir mesaj yazılmasını istiyorsanız o yazılacak şekilde hazırlanıyor. Romantik hediye fikirleri mi arıyordunuz? Buyurun işte size, son derece anlamlı ve özel kalpli hediye kutuları. Hatta bu ürün için dört dörtlük bir hediye bile diyebiliriz:)

Kişiye Özel Dünyanın En Büyük Aşıkları Akrilik Ödülü

Kişiye Özel Dünyanın En Büyük Aşkları Akrilik Ödül
Günün 24 saati aklınızda sadece o varsa, aşkları şiirlere, şarkılara ve öykülere konu olmuş Dünyaca ünlü aşıklardan ne eksiğiniz var ki? Türkiye'de herkesçe bilinen ve aşkları efsane olmuş Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı'nın aşkları ve dünyaca ünlü klasikler arasında yer alan Romeo ve Juliet aşkları gibi, sizin de isimleriniz bu aşıkların arasında yer alsın ister misiniz? Kişiye Özel olarak hazırlanan Dünyanın En Büyük Aşkları Akrilik Ödülü içerisindeki tanınmış aşıklar listesinde, artık sevgilinizin ve sizin de isimleriniz bulunuyor! Sevgilinize sevgililer gününde ya da doğum gününde romantik bir sürpriz yapmak isterseniz, pırıl pırıl parlak görüntüsü ile Kişiye Özel Dünyanın En Büyük Aşkları Akrilik Ödülü harika bir tercih olacaktır! Bu şahane ve son derece romantik ödül, bir yandan masa üzerinde dekoratif bir süs eşyası, bir yandan aşkınızın sembolü! Kişiye Özel Dünyanın En Büyük Aşkları Akrilik Ödülüne hangi isimlerin yazılmasını isterseniz, o isimler geliyor! Dilerseniz bu harika ödülü, Anne ve Babanıza özel olarak hazırlatıp, Onlara unutamayacakları özel bir hediye de hazırlayabilirsiniz!

Sevgiliye Romantik Hediye & Eeyore Aşık Hediye Sepeti

Eeyore Çok Aşık Çoook Hediye Sepeti
Özel günlerde bayan sevgilinize yönelik tamamen sevginizi konuşturabileceğiniz çok özel bir hediye sepeti öneriyoruz. Üstelik bazı hanımların peluş oyuncaklara ne kadar düşkün olduklarını düşünecek olursak, bu hediye sepetinin birkaç adım daha önde olacağını rahatlıkla iddia edebiliriz. İçerisinde yer alan Peluş Eşek bilmeyenler için söylüyorum; Winnie the Pooh çizgi filminde yer alan, kendisini sürekli mutsuz hisseden ve üzerinde yağmur bulutlarının gezindiği sevimli hayvan karakteri. Şayet kız arkadaşınız çizgi film izlemekten keyif alan ya da peluş oyuncak merakı olan biriyse, bu hediye sepeti içerisinde yer alan Eeyore Peluş Oyuncak çok beğenebileceği bir ürün. Eeyore Çok Aşık Çoook Hediye Sepeti bayan sevgilinize dolu dolu aşk mesajları verebileceğiniz, sevgiliye özel bir hediye sepetidir. Eeyore Çok Aşık Çoook! Hediye Sepeti içerisinde yer alan Eeyore Eşşek elinde kalp veya balon tutuyor. Bu şirin ve sevimli eşek, lisanslı bir üründür. Diğer yandan bu şık hediye sepeti içerisinde tamamen kuş tüylerinden yapılmış olan bir adet gül bulunuyor. Ayrıca sevgilinize 30 gün süresince, her ayrı gün için, özel mesajınızı taşıyacak 30 adet sevgi mesajı yazılı kırmızı kalp, iki adet romantik bir tasarıma sahip, "kalp" şekillinde çikolata ve ortama romantizm katan kırmızı otriş bulunuyor. Sipariş vermeniz halinde tüm bu romantik hediyeler,  aşkın rengi olan kırmızı renk hediye kutusunda sevgilinize vermek üzere, beyaz kurdele ile süslenmiş şekilde gönderilmektedir.

Seni Neden bu kadar çok seviyorum mesajlı Aşk Kavanozu

romantik hediyeler
Bazen sevgilinize duyduğunuz o müthiş sevgi için nedenler bulmaya kalkışırsınız, onu çok sevmişsinizdir ama neden onu bu kadar büyük bir aşkla sevmişsinizdir, bunun sebeplerini araştırırsınız. Aslında sevgilinize ait düşüneceğiniz her şey sizi mutlu eden şeylerdir. mesela onun harika bir insan olduğu için çok sevmiş olabilir misiniz?, Veya çok güzel gülümsediği için? Çok zeki olduğu için? Çok anlayışlı olduğu için? Belki de onu bu kadar sevmenizin nedeni upuzun dalgalı saçlarıdır? Ya da gözleri mavimsi bir deniz tazeliğidir de, o yüzden onu aklınızdan çıkartamıyorsunuz. Daha bir sürü neden düşünebilirsiniz. Onu çok sevmişsinizdir ama, en çok hangi yönünü, neden sevmişsinizdir? Gelin bu sevgililer gününde eşinizi veya sevgilinizi şaşırtacak bir hediyeye birlikte imza atalım. Gördüğünüz bu aşk kavanozuna kendi yazınız ile 15 tane seni seviyorum çünkü diye başlayan sevgilinizi övecek ve onu mutlu edecek nedenlerinizi sıralayın. Eminim sevgililer gününde eşiniz veya sevgiliniz mutluluktan bulutlarda gezinecektir... Sevgililer günü için en romantik, sürpriz hediyelerden biri.

Kız Arkadaşa Romantik Hediyeler & Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar
Aşkı, insanoğlunun belkide keşfettiği en enfes tatlardan biri olan çikolatalar ile anlatmak bence inanılmaz heyecan verici bir şey! Çikolata zaten başlı başına bayanların asla karşı koyamayacağı bir tat, bir de bu eşsiz lezzeti şık ve kişiye özel bir hediye kutusu haline getirdiniz mi, ortaya unutulmaz güzellikte özel bir hediye çıkıyor! Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar ile hem tek tek çikolatalar üzerinde, hem de yumuşacık kadife ile bezenmiş kalp kutusu üzerinde kendi fotoğrafınız olacak. Atalarımız "Tatlı yiyelim tatlı konuşalım" derler ya hani, işte bu söz tam anlamı ile hayat buluyor. Sevgiliniz ile birlikte hem ağzınız tatlanacak hem de, o kocaman aşkınızı pekiştirmiş olacaksınız. Enfes lezzetteki bu çikolatayı yedikten sonra, kağıdını asla atmak istemeyeceksiniz. Zira, çikolata kağıtları üzerinde sevgiliniz ve size ait fotoğraf baskısı yer alıyor! Hediye kutusu içerisinde ışıl ışıl 24 Adet çikolata üzerine yine çok romantik bir şekilde "Seni Seviyorum" yazısı yer alıyor. Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar, son derece romantik ve son derece özel bir hediye.

Sevgiliye Özel Romantik Mesajlar ile Akrilik Ödül

Sevgiliye Özel Akrilik Ödül
Bayan sevgiliniz için eğer romantik bir şiir yazdıysanız, o şiirin en can alıcı dörtlüğünü kristal parlaklığındaki Sevgiliye Özel Akrilik Ödül üzerine taşıyabilirsiniz! Kişiye özel hazırlanan ve üzerine istediğiniz sevgi mesajlarını yazdırabileceğiniz Sevgiliye Özel Akrilik Ödül ile kalıcı ve yıllarca sizden hatıra olacak çok romantik bir hediye hazırlayabilirsiniz!

Romantik Hediye Fikirleri & Kişiye Özel İki Harfli Kalp Yüzük

My Name is - İki Harfli Kalp Yüzük
Üzerinde isimlerinizin baş harflerini taşıyan ve tam ortasında aşkınızın sembolü kalp figürü taşıyan, son derece zarif Kişiye Özel İki Harfli Kalp Yüzük, bayan sevgilinize, eşinize hediye edebileceğiniz çok özel bir yüzük. Bazen, kendi kendinize önünüzdeki beyaz kağıda aşkınızı karalamaya çalışırsınız. İsminizin baş harfi ve sevgilinizin isminin baş harfi, iki harfin ortasına da güzel bir kalp figürü! Hüzünlü anlarınızda bu kalbin ortasından zikzaklar geçer ve bu ayrılığın sembolüdür. Bazen de bu kalbe bir ok saplanmıştır bu da sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ifade eder. Kişiye Özel İki Harfli Kalp Yüzükteki halka ise, sizi birbirinize sımsıkı ve aşk ile bağlayan bir yüzük halkası. Sevgilinizin parmağında son derece zarif duracak ve isim baş harflerinizi taşıyacak olan bu yüzük ile, aşkınızı yedi düvele ilan etmiş olacaksınız. Sevgilinize, eşinize doğum günü hediyesi olarak romantik bir hediye düşünüyorsanız, 14 ayar altından yapılmış olan ve kesinlikle altın suyu içermeyen Kişiye Özel İki Harfli Kalp Yüzük şimdi, hemen karşınızda sizi bekliyor. Bu son derece romantik ürünü sipariş etmeniz halinde özel kutusu içerisinde ve ürün sertifikası ile birlikte gönderildiğini de hatırlatmak isterim.

Sevgiliye Hediye & İki Harf Yazılı Sonsuzluk Kolye

İki Harf Yazılı Sonsuzluk Kolye
Aşkınızı sonsuzlukta buluşturan, sonsuz aşkı simgeleyen ve isminizin baş harflerinden oluşan Sonsuzluk Kolye şimdi burada... İki Harf Yazılı Sonsuzluk Kolye isimlerinizin baş harflerine özel olarak tasarlanan çok özel bir hediyedir. Sevgilinize böylesine şık ve anlamlı bir kolyeyi boynunda gururla taşıyacak.

Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle

Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle
Erkek arkadaşımıza, ya da kız arkadaşımıza hediyelerin en güzelini seçmeye çalışırız öyle değil mi? İsteriz ki hediyemiz unutulmaz olsun, etkileyici olsun, özel olsun ve değerli bir hediye olsun! Çünkü biz aşkımızı da, sevgimizi de, saygımızı da hediyemiz üzerine yükler ve bu şekilde sevdiklerimize veririz. Ama hediyeleri biraz da değerli kılan şey; heyecan uyandırması ve içerisinde sürprizler barındırmasıdır. Şimdi sevgiliye sürpriz hediye olarak önereceğim hediyelik, içerisinde hem romantizm, hem aşk, hem de müthiş bir sürpriz barındırıyor. Tam 99 parçadan oluşan bir Puzzle. Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle ile sevgilinize unutamayacağı bir doğum günü hediyesi ya da diğer özel günler için müthiş sürpriz bir hediye hazırlayabilirsiniz. Özel Kalp Şeklindeki kutusunda satışa sunulan Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzlei'nin tüm parçalarını sevgiliniz ve sizin içerisinde yer aldığınız fotoğraf karesi oluşturuyor. Hediye olarak bundan daha iyi nasıl sürpriz olabilirdi ki? Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle sadece sevgilinize yönelik hazırlanan bir hediye olabileceği gibi, eşiniz, aile fertleriniz, kardeşiniz, anneniz babanız ya da sevgili öğretmeniniz için de armağan edebileceğiniz çok özel bir hediyedir. Sevdikleriniz, bulmacanın parçalarını bir araya getirmeye çalıştıklarında, elbette ki hangi fotoğraf karesi ile karşılaşabileceklerini ilk anda kestiremeyecek ve müthiş bir sabırsızlıkla bu yapbozun diğer parçalarını bir araya getirmeye çalışacaklardır. Sonuçta yapboz tamamlandığında, ortaya yıllarca saklayabilecekleri ve üzerine titreyecekleri çok kıymetli bir hediyeleri olmuş olacak! 

Kişiye Özel Ahşap Kaplama Özel Makyaj Aynası

bayanlara hediye
Sizce en değerli ve en anlamlı hediye hangi hediyedir? Bana göre Kişiye özel hediye, hediyeler içerisinde en anlamlı ve en özel hediyelerdir. Hangi hediye, kişinin adına düzenlenmiş bir hediyeden daha değerli olabilir ki? Kız arkadaşınıza özel bir doğum günü hediyesi arayanlar, Annesine Anneler günü için ucuz fiyatlı ama çok anlamlı bir hediye arayanların ilgisini çekebilecek çok şık görünümlü ve üzerinde, değer verdiğiniz bayanın isminin yazılı olduğu bu ayna kesinlikle bir kadına alınabilecek en ideal hediyelerden biridir. Bildiğiniz gibi hanımların asla yanlarından ayırmayacakları eşyaları, telefon, deodorant, makyaj malzemesi, anahtarlar, cüzdan ve Aynadır. Bu ayna bir de kişiye özel bir ayna ise ve bu aynayı o bayan için çok değerli olan siz hediye etmişseniz, çantasındaki en değerli eşya işte bu kişiye özel makyaj aynası olacaktır.

Senden Daha Tatlısını Bulamadım Mesajlı- Çikolata Kutusu

Senden Daha Tatlısını Bulamadım Mesajlı Çikolata Kutusu
Herhangi bir nedenle kız arkadaşınızın kalbini incittiyseniz, sevgilinizin kırılan kalbini onarmak için son derece romantik ve aynı zamanda lezzetli bir hediye önerimiz olacak! Sevgilinize etkileyici bir biçimde "Özür" dileklerinizi sunmak için, kırmızı kalp kutu içerisinde enfes lezzetlere sahip "Senden Daha Tatlısını Bulamadım..." Mesajlı Çikolata Kutusu! Kırmızı Kalp kutu içerisinde 6 adet yine kalp şeklinde tasarlanmış olan özel kılıflar ve içerisinde çikolata kalplı drajeler! Bu enfes lezzetlere ek olarak "Senden Daha Tatlısını Bulamadım..." şeklinde romantik bir not! Nasıl sizce de soğuk kalpleri ısıtmak ve yumuşatmak için ideal değil mi? 

Sevgililerin Romantik Aşk Hikayesi! 


Sevgiliniz ile aranızdaki o güçlü bağ, ilk olarak belki küçük bir göz teması ile başladı... Ne güzel gülüyordu, ne güzel bakıyordu, ne güzel konuşuyordu... Allah, yeryüzünde güzel olan her şeyi sadece O'na bahşetmişti sanki! O'nu gördükten sonra, aklınızda fikrinizde sadece O vardı! "Ya ret edilirsem?" korkusu ile baş başa buluşma teklifinizi hep sonraya ertelediniz! Bir taraftan da sürekli O'nunla vakit geçirmek ve o ilk temasında, size yerle bir eden bakışları görmek istediniz. Bu özel duyguyu içinizde tutmak size ağır geliyordu artık! Bu durumu en yakın arkadaşınız ile paylaşmak istediniz... Arkadaşınıza hislerinizi anlatırken, O'ndan bahsederken farkında değildiniz ama, gözlerinizin içi parlıyordu. Kankanızdan aldığınız cesaret ile, "ret" edilme korkunuzu bir tarafa atıp, O'na buluşma teklifini yaptınız. Bu, sevgilinizin günlerdir sizden beklediği ama sizin cesaretsizliğiniz yüzünden ertelenmiş bir hareketi. Derken hayatınız boyunca asla unutamayacağınız mekanlardan birine yani "ilk buluşma yerine" O'na dair yüzlerce soruyu da cebinize koyarak gittiniz. Kimdi acaba bu kız? Aklınızda bitmek tükenmek bilmeyen "O'nu keşfetme merakı"! Günün sonunda ne konuştuğunuzu, nelerden bahsettiğinizi bile tam hatırlayamadan evinize geri döndünüz. Yine ona dair bakışlar ve mükemmel gülüşler aklınızda kalarak...

Görüşmelerin sayısı arttıkça, birbirinize olan duygular da çoğalmaya başladı! "Hoşlanıyorum" dediğiniz duygu, "Seviyorum" duygusu ile yer değiştirmeye başladı! Belki de o güçlü duygu "Aşktı" kim bilir? Gerçek olan şu ki, siz günden güne O'na daha fazla bağlanmaya başladınız. Bunu sevgiliniz ile paylaşma ihtiyacını duydunuz ve o mucize iki kelime dudaklarınızdan dökülü verdi, "Seni Seviyorum..." Evet! Siz artık gerçek anlamda bir sevgiliydiniz! Artık hayatınızın her alanına sevgilinizi koymaya başladınız. O'nun için saçınızı tarayıp, hangi takımı tutuyorsa o takıma sempati duymaya başladınız. O'nun esprileri siz de arkadaşlarınıza yapmaya başladınız! Farkında olmadan onun gibi gülmeye çalıştınız, başınıza gelen bir şeyi ilk O'nunla paylaşmak istediniz. Hayat sizin için daha sevimli ve daha çekilir bir şey olmaya başladı. Çünkü onunla artık bir hedefiniz olmuştu.

Sevgili olmak, aşk işte böyle bir şey! O varsa hayat daha güzel. O gülüyorsa, o mutluysa siz de mutluydunuz. Şimdi sizin için bu kadar özel ve önemli birini mutlu görmek sizi herkesten daha çok mutlu edecektir. Bilmem kaçıncı sevgililer gününü birlikte geçireceksiniz ama, sizi bu denli mutlu eden sevgilinizi, sevgililer gününde mutlaka onurlandırın derim. Onun sizin hayatınızda ne denli özel biri olduğunu ona hissettirin. 

Sevgilinize, o kıymetli biricik aşkınıza, Romantik hediye belirlemeye çalışıyorsanız, sevgilinizin kişilik özelliklerini, beğenilerini, hayat felsefesini göz önünde tutun! Sevgiliye hediye ile ilgili, blogumda bir çok yazı görebilirsiniz, bu yazılarımın ortak özelliği şuydu; Bence sevgilinize alacağınız hediye konusunda klasik hediyelere takılıp kalmayın derim. Daha yaratıcı, daha orijinal ve ilginç hediyeler düşünün derim.

0 yorum: