Sevgiliye En Güzel Hediye

En güzel hediyeler
Sevgilinize, doğum günü için, yıl dönümü için veya sevgililer günü için, güzel bir hediye almayı düşünüyorsunuz ancak, gezmiş olduğunuz onlarca internet sitesi ve bu sitelerde yer alan yüzlerce hediye görseli arasında kafanız daha da karma karışık hale geldi. Böyle olması da çok normal. Bu durumda çözmeniz gereken önemli bir sorununuz var, siz hala sevgiliniz için bir hediye seçemediniz ve moralinizi daha da bozmak istemem ama, hediye vermeniz gereken o özel güne de fazla bir zaman kalmadı. İnternet'ten bir hediye satın alacaksanız, kargo ve teslimatta yaşanabilecek olası gecikmeleri de göz önünde bulundurmanız gerekiyor, bu durumda hediye tercihiniz konusunda, kararınızı bir an evvel vermeniz gerekiyor. Hediye konusunda bir blog yazmaya başladığım günden beri, yüzlere, hatta binlerce hediyeyi detayları ile inceleme fırsatım oldu. Kendim bir nevi, köşe bucak restaurant'larda dolaşan ve yemeklerin tadına bakıp, puanlamaya çalışan gurmeler gibi oldum! Bu durumda kendime, ben de bir hediye gurmesiyim diyebilir miyim müsaadenizle? Şimdi hediye tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım günlerdir arayıp da bulamadığınız veya gözünüzün önünde duran ama fark edemediğiniz, kendimce en güzel 10 hediyeyi belirledim.

Umarım hediye konusundaki yaşadığınız kafa karışıklığına, ben de bir katkıda bulunmamış olurum ve sevgilinize en güzel hediyeyi bu şekilde, o beklediğiniz özel günde vermiş olursunuz. Bu arada sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler ile ilgili seçtiğim ürünlerde, özellikle fiyatı yüksek olan hediyelerden uzak durmaya çalıştım. Yoksa buraya tutup da, mücevher, Ferrari araba filan koymamı kimse beklemiyor sanırım.

Sevgililer için En Güzel 10 Hediye Önerisi


Sevgiliye En Güzel Hediye Fikirleri & Kendi Tasarımınız Kol Saati
sevgiliye en güzel hediyeler
Sevgilinize alabileceğiniz en güzel 10 hediyeden birincisi olarak, tamamen sizin tasarımınız ve hayal gücünüz ile hayat bulacak olan bu muhteşem tasarımlı bay ve bayan modelleri ayrı ayrı kol saati. Düşünebiliyor musunuz, kordonun malzemesini, rengini, saatin içerisindeki yazıları ve fotoğraflarınız tamamen sizin tercihlerinize ve yaratıcılığınıza bağlı. Bir hediyenin kişiselleştirilebiliyor olması bile tek başına o hediyenin güzel bir hediye olduğunun belirtisidir. Bu kol saati de bu anlamda çok özel bir kol saatidir. Bu hediyeyi özel ve güzel kılan diğer bir neden ise, hediyenin kendisi kadar, hediyenin içerisinde olduğu hediye kutusu da çok önemlidir. Bu saatin kendine özel bir hediye kutusu bulunmaktadır ve hediye bu anlamda da çok özel ve güzel bir hediye.

Sevgiliye En Güzel Hediye Önerileri & Bacasız Şömine Keyfi

en güzel hediye sevgili için
Şömineli bir evde oturmak herhalde herkesin hayalidir öyle değil mi? Belki siz bu hayalinizi gerçekleştirdiniz, belki de hayaliniz hala hayal olarak kaldı. Ama üzülmek yok!:) Şimdi bahsedeceğim ürün, şömine hayalinizi, şöminesiz bir evde gerçeğe dönüştürüyor. İki tarafı camlı olan bu şık şömine, evinizi veya bulunduğu ortamı inanılmaz bir romantik ortama çeviriyor. Üstelik yanan ateşte sağlığa zararlı hiçbir gaz yaymadan yapıyor. Yani tamamen doğal bir ateş gibi. Küçük, orta ve büyük boyları bulunan bu şömine ile dilerseniz iş yerinizi, dilerseniz evinizi süsleyebilir ve içeceklerinizi bu şömine karşısında keyifle yudumlayabilirsiniz. Sizin için değerli olan sevdiklerinize en güzel doğum günü hediyesi olabilir. Ya da sevgilinize, sevgililer gününde özel bir hediye düşünüyorsanız, tam da bunun için, biçilmiş kaftan.

Sevgiliye En Güzel Hediye Tavsiyeleri & Aşkınızın Filmi Olsun

En Güzel hediye sevgili için
Sevgilinize hediyelerin en güzeli ve en unutulmaz olanı, baş rollerinde sizin ve sevgilinizin olduğu, ikinizi anlatan bir sinema film klibi olabilir. Sinema-TV mezunu uzman bir kadro tarafından hazırlanan ve onlarca kişinin rol aldığı filmin konusu şöyle:) Sizin örneğin Meltem adında bir sevgiliniz var ve siz ona sevgililer gününde müthiş bir sürpriz yapmak istiyorsunuz, verdiğim linkten sinema film siparişi veriyorsunuz. Bu arada filmin senaryosu da size ait:) Yani siz filminizde rol alan onlarca kişiye, sevgiliniz meltem'i ne kadar sevdiğinizi anlattırmak isteyebilirsiniz veya doğum günün kutlu olsun dedirtebilirsiniz yine benimle evlenir misin dedirtebilirsiniz. Filmin müzikleri de size ait. İstediğiniz müziği fon olarak kullanabilirsiniz. bence hem sevgililer günü için, hem de doğum günü için sevgilinize verebileceğiniz en güzel ve unutulması asla mümkün olmayacak çok özel bir hediye olacak.

Sevgiliye En Güzel Hediye Seçenekleri & Kişiye özel Mesajlı Masa saati

Sevgiliye en güzel hediyeler
İsme özel olarak hazırlanmış ve kendi mesajınızdan oluşan hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Sevgililer gününde veya sevgilinizin doğum gününde, Sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de en güzel sözlerinizi ve en güzel mesajlarınızı, kalp şeklindeki içerisinde saati de bulunan bu zarif ve şeffaf cam üzerine yazdırabilirsiniz Aşkınız ve sözleriniz ölümsüzleşmiş olsun.

Sevgiliye En Güzel Hediye & Özel Gül kutusu içerisinde özel Kalpler Yüzüğü


sevgiliye en güzel hediye nedir
Bazı hediyeler vardır, belirli günler için üretilir ve sadece o özel günlere ait mesajlar içerir. Gördüğünüz gibi üzerinde birbirine dolanmış iki kalp temalı kalpler yüzüğü, sadece Sevgililer gününe özel olarak üretilmiş bir hediye. Ayrıca kalpler yüzüğünü özel kılan başka bir özelliği de, özel tasarlanmış olan yüzük kutusu! Gül şeklinde tasarlanmış olan kusursuz bir kutu ile bu ürün adresinize teslim edilecek. 14 Ayar yeşil altından yapılmış olan bu yüzük sevginizi ve aşkınızı en iyi şekilde ifade edebilecek eşsiz ve en güzel sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Sevgiliye En Güzel Hediye Önerisi & Taşlı Sonsuzluk Kolye

sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler
Ona olan sonsuz aşkınızı gösterebileceğiniz en güzel armağanlardan biriyle karşınızdayım. Sevgililer günü için ve doğum günleri için alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Üzerinde sonsuzluk sembolü taşıyan ve içerisindeki değerli taşlarıyla anlamına anlam katan Taşlı Sonsuzluk Kolye, Kız Arkadaşınıza en güzel hediyelerden biri. Sevgililer günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce kolye alabilirsiniz, ama bu kolyeyi özel kılan şey, içerisinde, hem de aşkın en önemli sembolü olan sonsuzluk sembolü ve sevgilinize anlatmak istediğiniz aşkınızı içeriyor olmasıdır. Sevgilinizi, yaklaşan 14 Şubat sevgililer gününde romantizmin zirvesine taşıyacak bu armağan, çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Sevgiliye En Güzel Hediyeler & İsme Özel Kolye 

sevgiliye en güzel hediye nedir?
İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi "Sinem" ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde oluyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor size. Konuyu çok uzatmadan:) Sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, şüphesiz onun isminin yazılı olduğu bu altın kolyedir. Sevgiliniz, şu an sizin artık eşiniz ise, eşinizi bu sevgililer gününde bu hediye ile onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde.

Sevgiliye en güzel Hediye Seçenekleri & İsme Özel Deri Cüzdan, Kemer

Erkek sevgiliye en güzel hediye
Erkeklerin aksesuar olarak en fazla kullandıkları, deri kemer ve deri cüzdan seti de, yine isme özel bir şekilde en güzel sevgililer günü hediyesi olabilir. Erkek Arkadaşınıza sevgililer günü için Özel bir hediye düşünüyorsanız, bu ürün de iyi bir sevgililer günü hediye seçeneği olarak aklınızda bulunmalı. Seçeceğiniz bu ürün lazer işleme teknolojisi ile kişiselleştirilebiliyor. Yani bu ürün Erkek sevgilinizin ismini taşıyor olacak. Eminim sevgililer günü için erkek arkadaşınız bu hediyeye bayılacak.

Sevgiliye En Güzel Hediyeler & Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

sevgiliye en güzel hediye bayan için
Tarkan'ın son dönemde popüler olan bir şarkısı "Adını kalbime yazdım." Evet şimdi bu sözü siz gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gerçekten de sevgilinizin adını kalbinize yazdırabilirsiniz. Elbette sevgiliniz de sizin adınızı kalbine yazdıracak:) Görmüş olduğunuz kalp şeklindeki dekoratif ayna sizin ve sevgilinizin adını üzerinde taşıyacak. Sevginiz ve aşkınız devam ettiği sürece, o ayna evinizin en güzel eşyası olacak. Sevgililer günü için özel ve çok güzel bir hediye bakıyorsanız, bence inanılmaz etkileyici ve romantik bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

Sevgiliye En Güzel Hediyelikler & Dekoratif Kelebek Ayna

En güzel sevgililer günü hediyesi
Sevgililer günü için, güzel hediye tavsiyelerimden bir diğeri de, hazır aynalardan bahsediyoruz, görmüş olduğunuz harika dekoratif kelebeklerden oluşan duvar aynası. Tabiatın en güzel canlıları olan kelebekler, şimdi şık ve dekoratif görüntüsü ve modern tasarımı ile evinizin en güzel eşyaları olacak aynalara dönüştü. Sevgiliniz için güzel bir sevgililer günü olmaya aday. Sevgililer gününde, ben sevgilime kalem, cüzdan ve diğer klasik hediyeler dışında dekoratif bir hediye bakıyorum diyorsanız, bence, dekoratif kelebekler aynası iyi bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

Sevgilinize Alabileceğiniz Hediyelikler


Kuş Tüyü GülSevgililer Gününe Özel Aşk KutusuTwigy Gelin Damat Evlilik Serisi Terlikleri
Kuşlar Mücevher AskısıElbise Şeklinde Takı OrganizeriSevgiliye hediyeler
Pırlanta Melek Kanadı YüzükSevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli ÇerçeveSevgililer Gününe Özel Fantezi Kutusu

2 yorum:

  1. Sevgiliye güzel hediye diye önerdiğiniz hediyelerin fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

    YanıtlaSil
  2. Merhaba enuygunhediye sitesinde verdiğim hediyelerin üzerine tıkladığınızda ilgili siteden hediye fiyatlarını görebilirsiniz...

    YanıtlaSil