Kişiye Özel Hediyeler

kişiye özel hediye
Daha değerli bir armağan için hediyenizi kişiselleştirin!

Kişiye özel hediye veya isme özel hediye tavsiyelerime geçmeden önce, kişiye özel hediye nedir veya nasıl kişiye özel hediye olur, bu sorulara kısaca cevap arayalım, daha sonra hediye önerilerimize geçeriz. Bence, kişiye özel hediye; "Hediye edilecek bir objenin, sözlerle, yazılarla veya görselliği değiştirilerek, hediyeyi alacak kişiye ait özelliklerin, belirtilerin, kazandırılması ile daha anlamlı ve özel hale getirilmesidir." Hediye bir nevi, kişiselleştirilmiş bir hediyedir ve üçüncü kişiler, o hediyenin, hediyeyi alan kişiye ait olduğunu ve özel olduğunu kestirebilirler. Başka bir anlatımla kişiye özel hediye; Hediye alan kişiyi, diğer kişilerden ayırt eden özelliklerini beraberinde taşır. Pek doğaldır ki, kişiye özel olan hediye, bu yönü ile, diğer hediye türleri içerisinde, daha anlamlı ve daha çok tercih edilen hediye türüdür. Dikkat ederseniz kişiye ve isme özel hediye tabirlerini bir arada kullandım, çünkü iki şekilde de internetten arama yaparsanız benzer hediye türleri ile karşılaşırsınız.

Kısaca kişiye özel hediye veya isme özel hediye tanımını yaptıktan sonra, şimdi kişiye özel hediye tavsiyeleri konusuna giriş yapabiliriz. Kişiye özel hediye, yukarıda da belirttiğim gibi, kişiye ait özellikler ve mesajlar taşıdığı için, özellikle sevgililer arasında son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Aslında kişiye özel hediye yüzyıllardır var olan bir hediye türü, yeni keşfedilmiş bir şey de değil. Eskiden sevgililer arasında bir mendil veya bir deniz kabuğu, özel bir taş, bunların üzerine isim veya şekil çizilerek kişiye özel hale getirilirdi. Ancak günümüzde hediye dünyası, teknolojinin de gelişmesi ile inanılmaz boyutlara ulaştı. Artık günümüzde gördüğünüz her nesne kişiselleştirilebiliyor ve özel hediye haline getirilebiliyor. Maddi gücünüz yeterse şayet, İsterseniz Everest dağını bile, kişiye özel hediye haline getirebilirsiniz. Sevgilinizin fotoğrafını gökyüzündeki bir uydudan, güçlü bir projektör yardımı ile Everest dağına yansıtabilirsiniz. Aslında oldukça parlak bir fikir.

Aşağıda sizler için derlediğim, daha çok hoşuma giden ve dikkat çekici yine ağırlıklı olarak sevgililere ve evli çiftlere doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü ve yıl dönümleri için kişiye özel hediye tavsiyelerime bakabilirsiniz. Belirttiğim hediyeler dışında, İsme özel hediye önerileri olan değerli okuyucularımdan ricam, görüşlerini bizlerle paylaşması. Beşinci salonda film başlamak üzeredir. Keyifli vakit geçirmeniz dileği ile...

Kişiye Özel Hediye Fikirleri


Kişiye Özel Hediye & Kendi Tasarımınız Kol Saati

Kişiye Özel Hediyeler
Kişiye özel hediye önerilerimden biri, hayal gücünüz ile hayat bulacak olan bu muhteşem tasarımlı bay ve bayan modelleri ayrı ayrı kol saati. Düşünebiliyor musunuz, kordonun malzemesini, rengini, saatin içerisindeki yazıları ve fotoğraflarınız tamamen sizin tercihlerinize ve yaratıcılığınıza bağlı. Bir hediyenin kişiselleştirilebiliyor olması bile tek başına o hediyenin güzel bir hediye olduğunun göstergesidir. Bu kol saati de bu anlamda çok özel bir kol saatidir. Bu hediyeyi özel ve güzel kılan diğer bir neden ise, hediyenin kendisi kadar, hediyenin içerisinde olduğu hediye kutusu da çok önemlidir. Bu saatin kendine özel bir hediye kutusu bulunmaktadır ve hediye bu anlamda da çok özel ve güzel bir hediye.

Kişiye Özel Hediye & Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül

Kişiye Özel Hediyeler
Bu ödülü alan kişi mutluluğa boğuluyor! Kalbinizin en güzel yerindeki en nadide çiçeğe güzel ve anlamlı bir hediye mi arıyorsunuz? İşte bu fırsatı şimdi ta ayağınıza kadar getiriyoruz. Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödülün her milimetresinde aşk var! Aşkın en güzel simetrik şekli olan "Kalp" figürü esas alınarak tasarlanmış son derece dekoratif bir ödül. Üzerinde isimlerinizin yer alacağı ve isimlerin ortasında kalp figürü ile tamamlanmış Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül, sevgilinize olan en güzel duyguların ifadesi olacak! Şıkır şıkır parlayan görüntüsü ile bu son derece şık akrilik ödül ile, sevgilinize O'nu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirmiş olacaksınız, hem de yıllarca kalıcı ve son derece anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız! İçerisine sevginizi sonsuza kadar hapsedeceğiniz Dekoratif Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül, masa üstünde, Tv ünitesinde, kitaplıkta gururla sergilenebilecek bir ödül! Kırılmayan, eskimeyen ve değerinden uzun yıllar geçse de, hiçbir şey kaybetmeyecek olan Kalpli Akrilik Ödül sevgiliniz ile birlikte geçireceğiniz tüm özel günler için mükemmel bir hediye seçeneği.

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak

Kişiye Özel Hediyeler
Sabahları çay veya kahve içmeden güne başlamak sizin için bir kabusa mı dönüşüyor? Daha ofise adımınızı attığınızda, ilk yaptığınız şey kupa bardağınızı alıp, kendiniz için kahve mi hazırlamak? Demek ki, kahve veya çay sizin vazgeçilmezleriniz arasında! Bir de görmemeye asla dayanamayacağınız sevgiliniz tabi! Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak ile hem kahvenizi keyifle yudumlayabilecek, hem de çok özlediğiniz sevgilinizi o an karşınıza görebileceksiniz! Üzerine sizin belirleyeceğiniz 3 adet fotoğraf eklenebilen, Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak ile kız arkadaşınıza olan özleminiz artık sona eriyor. Bir sihirli kupa bardak olan (İçine sıcak su konduğunda siyah olan kupa beyaz porselen bardağa dönüşüyor ve 3 adet fotoğraf ile isimleriniz ortaya çıkıyor) Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak, sevgilisine sürpriz bir hediye vermeyi düşünenler için kesinlikle ideal ve son derece ucuz hediyelerden biri. Bu ilginç ve kullanışlı kupa bardak ile, iş yaşamınızı bundan böyle daha romantik ve daha keyifli hale getireceksiniz.

Kişiye Özel Harfli Bayan Kolye

Kişiye Özel Kolye
Bir kere birine aşık oldunuz mu, o andan sonra o kişiye ait her şeyi çok seversiniz. Bunlardan biri de sevgilinizin taşıdığı isim! İsimler, doğum anında genellikle ebeveynleri tarafından kişilere verilir ve o dakikadan sonra yaşamı boyunca insanlar artık o isim ile anılırlar. Bir başkasına ait olan isim, siz dikkatinizi cezbetmeye bilir veya sizin için çok sıradan bir isim gelebilirken, O ismi taşıyan kişiye aşık olan kişi için ise çok şey demektir. Dedik ya, aşık olduğunuz kişinin ismi de, cismi de artık çok özel ve önemlidir. Şimdi önereceğim kişiye özel bayan kolye tam olarak üzerinde bir isim taşımıyor ama isme ait baş harfi taşıyor. Biricik aşkınıza şöyle şık ve gösterişli bir aksesuar hediye etmek isterseniz, Kişiye Özel Harf Kolye ilginizi çekebilir. Kız Arkadaşınıza, doğum günü hediyesi olarak kalıcı ve özel bir hediye için Kişiye Özel Harf Kolye'yi tercih edebilirsiniz. Ya da eşinize mükemmel bir evlilik yıl dönümü hediyesi olarak bu son derece şık ve anlamlı kolyeyi hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Üzeri 14 ayar altınla kaplı olan bu kolye, kesinlikle altın suyu değildir. Sipariş edilmesi halinde ürün ile birlikte, 42 cm boyundaki zinciri de ürüne dahildir. Kişiye Özel Harf Kolye mükemmel şıklıktaki hediye kutusu ve içerisinde ürün sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.

Seni Seviyorum Fotoblok Çerçeve

Seni Seviyorum Fotoblok Çerçeve
Aşkınıza sevginizi güçlü bir şekilde hissettirmek mi istiyorsunuz? Sadece sözle bunu O'na söylemek size yeterli gelmiyor mu? Gelin Eşinize, sevgilinize ya da Annenize Dünyanın en mucizevi sözü olan "Seni Seviyorum"  cümlesini daha etkileyici bir şekilde dile getirin. Nasıl mı? "Seni Seviyorum" Fotoblog çerçeve içerisinde, her harf sizin fotoğraflarınızdan biri ile hayat buluyor ve sevdiklerinize sevginizi sizin için dile getiriyor. Fotoblog çerçeve içerisinde hangi fotoğrafların gireceğine kendiniz karar veriyorsunuz! İster bu harika ürünü kendi eviniz için düşünün, ister sevginizi hak eden sevdiklerinize ev hediyesi olarak armağan edin. Şık çerçeve içerisindeki Fotoblok ile hayatınızın aşkına çok sıra dışı ve çok romantik bir şekilde O'nu sevdiğinizi ifade etmiş olacaksınız! Yatak odanıza, ya da salonunuza, farklı ve dekoratif bir ürün düşünüyorsanız, Seni Seviyorum Fotoblok Çerçeve tam aradığınız şey! 100 cm eninde ve 30 cm. yükseklikte olan bu harika dekoratif ürünü salonunuzun duvarına asın ve herkes sizin ne kadar romantik biri olduğunuzu görsün!

Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan

Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan
Erkeklere hediye olarak ömürlük bir deri cüzdan hediye etmek ister misiniz? Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan, bir cüzdanın sahip olabileceği her şeye eksiksiz olarak sahip. Aynı zamanda erkek hediyeleri içerisinde düşünülebilecek harika bir hediye. Üzerine isim ve soy isim yazdırabileceğiniz bu özel ürün, yumuşak dana derisinden üretilmiştir. Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdanın çok sayıda kart bölmesi, nüfus cüzdan bölmesi, cep kısmı, kağıt ve bozuk paralar için özel bölmeleri bulunuyor. Eşinize, sevgilinize ya da Babalar Günü hediyesi olarak sevgili babanıza çok şık ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsunuz ama ne hediye edeceğinizi mi kestiremiyorsunuz? Üzerinde sevdiklerinizin isimi ve soy isminin yazılı olacağı çok şık bir deri cüzdan kesinlikle tüm erkeklerin beğeneceği bir hediye olacaktır. Yumuşak dana derisinden üretilen Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan, erkeğin sahip olabileceği en göz alıcı, taşımaktan keyif duyacağı, en şık cüzdanlardan bir tanesi. Kalıcı bir lazer baskı tekniği ile isimler deri cüzdan üzerine yazıldığından uzun yıllar kullanılabilecek harika bir ürün. Tasarım açısından da bu deri cüzdan oldukça şık! İki Farklı renk ile tasarlanmış olan bu cüzdanlar tek kelimeyle ömürlük.

Kişiye Özel Notlu Duvar Saati

Sevgiliye ilginç hediyeler
Yoğun iş hayatı ve ofis yaşamı insanın aklını başından almaya yetiyor. Bir taraftan hiç susmayan telefonlar, bir taraftan gelen giden e-mailler, bir yandan fakslar derken bazen yapmak istediğimiz ama o iş hengamesi içerisinde unuttuğumuz şeyler olur. Bunun için sticker'lardan yararlanır ve hergün üzerine bir çok notlar alırız. Filanca iş yapılacak, filanca kişi aranacak, filanca yerin telefon numarası şeklinde bir çok not! Ancak bu notlar içerisinde bazıları bizim özel yaşamımızı ilgilendiren notlardır. Örneğin, sevgilimiz ile alakalı, örneğin ailemiz ile alakalı, ya da sağlığımız ile alakalı. Kişiye Özel Notlu Duvar Saati ile size özel en önemli 6 notu, duvar saati üzerine işleyip, saatinizi kendinize özel hale getirebiliyorsunuz. Kişiye Özel Notlu Duvar Saati üzerine evlilik yıl dönümü, eşinizin ya da çocuklarınızın doğum tarihi veya kız arkadaşınızın doğum tarihi gibi bilgileri ekleyerek, bu özel tarihleri artık asla unutmayacaksınız. Kişiye Özel Notlu Duvar Saati üzerine 6 adet not girebiliyorsunuz. Ofisinizde, zamanı öğrenmek için her saate baktığınızda, hem zamanı öğrenecek hem de aynı zamanda kendinize özel 6 adet mesajınızı görebileceksiniz. Bu son derece şık duvar saatini ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak armağan edin, ister kendi iş yerinizde kullanın. Bu arada, saat siparişinizi verirken, 6 adet notunuzu girmeyi de unutmayın!

Üzerinde İsim Yazılı Şampanya Kadehleri

Erkek için sevgililer günü hediyesi
Değişik onlarca modeli bulunan, birbirinden güzel şampanya bardaklarından beğendiğinizi seçin ve erkek sevgilinize veya eşinize, doğum günü için yapacağınız sürprizin hazırlıklarını şimdiden yapmaya başlayın. Doğum gününde alacağı bu özel hediye ile, erkek arkadaşınızın çok mutlu olacağını düşünüyorum. Şampanyayı seven sevgiliniz artık bu özel kadehi elinden düşürmeyecektir. Yaş günü için hem romantik, hem de çok güzel bir hediye olacağı kanaatindeyim. Kişiye Özel Şampanya Kadehleri son derece şık, özel ve güzel bir doğum günü, evlilik yıldönümü ve sevgililer günü hediyesi olabilir. Kutlama yapmak ve hediye vermek için özel bir sebep aramayanlardansanız sevdiklerinize beklenmedik sürprizler yapmanın en kestirme ve klas bir yolu. Tam 8 modeli bulunan Kişiye Özel Şampanya Kadehlerinden ikisini tercih edin, kadehlerin üzerine isimlerinizi ve dilediğiniz bir tarihi işlettirebilirsiniz. Kadehlerin üzerine yapılacak işleme, lazer ile kazıma yöntemiyle yapılır ve asla çıkmaz. Kişiye Özel Şampanya Kadehlerinizi gönül rahatlığıyla bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Bir şişe şampanya ve Kişiye Özel Şampanya Kadehleri ile sevgilinize sürpriz yaptığınızı bir düşünün. Sevgiliniz bu romantik jest karşısında nasıl da şaşıracak ve mutlu olacaktır. Hadi o zaman, vakit kaybetmeyin.

İsim Yazılı Deri Cüzdan ve Kemer & Kişiye Özel Hediye Seti

Erkeğe Doğum günü hediyesi
Erkeğe özel Hediye Seti sevgilinizin şıklığını tamamlayacak benzersiz %100 Deri Aksesuarlardan oluşuyor. Erkek Sevgilinize ihtiyacı olan tüm aksesuarların bir arada olduğu şık bir doğum günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Bu hediye setini özel kılan en önemli yanı içerisindeki deri cüzdan ve anahtarlığın tamamen sevgilinizin adına düzenleniyor olması. Yapmanız gereken şey ise çok basit! Verdiğim linkten "Sepete ekle" butonu üzerindeki kutucuğa erkek sevgilinizin ismini ve soy ismini yazmak! Kişiye Özel Deri Hediye Seti içerisindeki ürünlerin tamamı %100 dana derisinden yapıldığı için içerisindeki ürünler uzun yıllar kullanılabilecek kalitededir. Kişiye Özel Deri Hediye Setinin iki ayrı modeli bulunuyor. Birinci model sadece Deri cüzdan ve deri kemer, ikinci model ise Kemer, cüzdan ve anahtarlıktan oluşuyor. Erkeğe doğum günü hediyesi olarak hangi modeli seçerseniz seçin, her halükarda çok şık ve güzel bir hediye seçmiş olacaksınız!

İsme Özel Hediyeler & Üç İsim Yazili 14 Ayar Altın Kolye

kişiye özel bayan kolye
3 özel isim bu kolyede bir arada! Daha önce tek isim yazılı kolyelerden mutlaka görmüşsünüzdür! Tek isim ile yetinmeyip 2. hatta 3. isim de yazılı olsa ne iyi olurdu diye düşünenlerdenseniz, Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye tam size göre bir ürün! Bu harika kolyenin üzerinde yer alacak isimleri tamamen kendiniz belirleyebiliyorsunuz! İster annenizin, babanızın ismi ile birlikte kendi isminizi yazdırın, ister eşiniz ve çocuğunuzun isimlerinden oluşan bir kolye tasarlayın! Her halükarda boynunuzda gururla ve büyük bir mutlulukla taşıyacağınız çok özel bir kolyenizin olacağı kesin! Erkek eşlere sesleniyorum! Eşinize üzerinden yıllar geçse bile hiç unutamayacağı bir evlilik yıl dönümü hediyesi mi arıyorsunuz? O halde Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye hem eşinizin çok beğenebileceği, hem de anlam itibari ile çok özel sayılabilecek bir kolye! Özel Siyah Kutusu içerisinde adresinize gönderilecek olan Üç isim Yazılı 14 Ayar Altın Kaplama Kolye, aynı zamanda tüketiciyi bu değerli kolyenin, altın suyundan üretilmediğini ispat etmek açısından sertifikası ile birlikte geliyor. 

İsme Özel Hediyeler & Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

sevgiliye kişiye özel hediyeler
Sevgilinize gerçek bir emek ve araştırmacılık gerektiren, çok özel bir hediye vermek ve kendisini çok özel hissettirmek ister misiniz? Nasıl mı? Şöyle; Sevgilinizin doğduğu tarihte neler olmuş, neler bitmiş, o dönem en popüler şarkı hangisiymiş, ekmek kaç liraymış, başbakan kimmiş bu ve buna benzer bilgilerin olduğu çok özel bir Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi. Doğum günü insanlar için çok özeldir, çünkü bu tarih dünyaya merhaba dedikleri günün yıl dönümüdür. Doğum Günü olan sevdiklerimiz  için bu gün ne kadar özel bir gün ise, bizler için de çok önemli ve özeldir. Çünkü aslında sevdiğimiz değer verdiğimiz insanlar da bir nevi bize en güzel hediyedirler. Sözü çok uzatmadan, sevgiliye doğum günü hediyesi olarak aslında yüzlerce hediye seçeneği bulunabilir. Bütçeniz ve zevkleriniz doğrultusunda parasını öder ve en beğendiğiniz hediyeyi doğum günü hediyesi olarak verirsiniz. Ancak! Hepsi bu kadar mı? Bana göre hediyelerin en güzel veya en anlamlısı emek verilmiş olan, kafa patlatılmış olan hediyelerdir. Bu tip hediyeler içerisinde emek barındırdığı için uzun yıllar kalıcı olurlar. Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi de işte bu tipte emek verilen doğum günü hediyelerinden biridir. Kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, sevgilinize, annenize veya babanıza, fiyatı ile ucuz ama özel bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız, Şık kırmızı karton kutusu içerisinde Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi tam size göre bir hediye.

Bayana Kişiye Özel Hediyeler & Kişiye Özel Nakış İşleme Gecelik

Sevgililer günü hediyesi
Sevgililer günü veya sevgiliye doğum günü hediyelerinden şimdi önereceğim hediye, saten kumaştan hazırlanmış, üzerine eşinizin ve kendi isminizin nakış ile yazılı olduğu, kişiye özel harika bir gecelik. Kırmızı, siyah ve beyaz modelleri bulunan, baştan sona romantizm kokan bu özel ürün, sevgililer gününün en romantik ve sürpriz dolu hediyesi olacaktır. S-M-L bedenleri bulunan bayanlar için özel gecelik, sevgililer günü için evli eşlere tavsiye edebileceğim bir ürün. Evlilik yaşamınızda bazen küçük değişiklikler evliliğinize yeni bir soluk kazandırabilir veya evliliğinizi renklendirmeye yardımcı olabilir.

Kişiye Özel Hediyeler & Kişiye özel Mesajlı Masa saati

Sevgili için kişiye özel hediye
İsme özel olarak hazırlanmış ve kendi mesajınızdan oluşan hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Sevgililer gününde veya sevgilinizin doğum gününde, Sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de en güzel sözlerinizi ve en güzel mesajlarınızı, kalp şeklindeki içerisinde saati de bulunan bu zarif ve şeffaf cam üzerine yazdırabilirsiniz Aşkınız ve sözleriniz ölümsüzleşmiş olsun...

Üzerinde İsim Yazılı Özel Gümüş Kol Düğmesi

kişiye özel hediye
Erkeklerin hele hele çalışan erkeklerin, gömlek dışında maalesef başkaca bir giyim alternatifleri olmadığı için, erkeklere hediye aksesuar olarak, ya kravat iğnesi, ya kemer ya da görmüş olduğunuz bu şık gömlek düğmeleri hediye olarak alınabilir. Yalnız belirtmekte yarar görüyorum, görmüş olduğunuz bu şık kol düğmeleri hem gümüş, hem de tamamen isme özel hazırlanabilen bir ürün. Biraz ukalalık olacak ama hediye iyi çok güzel de, isme özel hediye tabiri ne demek? Sadece sevgilinizin isminin yer aldığı ve sevgilinizin kendini daha da özel hissettiği hediye türüdür. Hediye çeşitleri içerisinde kesinlikle en özel olanları, kişiye özel hediyelerdir. Siz de, sevgililer günü için ,sevgiliniz erkeğe güzel bir hediye düşünüyorsanız, bu şık kol düğmeleri ilginizi çekebilir.

Erkeğe İsme Özel Hediye Tavsiyeleri & Altın Kaplama Çakmak

erkek için kişiye özel hediye
Umarım erkek arkadaşınız bir sigara tiryakisi değildir, şayet sigara kullanmayan bir erkek sevgiliniz varsa, erkek sevgiliye hediye hediye önerimi siz pas geçebilirsiniz., çünkü bu ürün daha çok sigara kullanan kişilere alınabilecek bir hediye. Gördüğünüz bu ürün bir çakmak! Ama sıradan çakmaklardan çok farklı. Kişiye özel ve altın kaplama bir çakmak. Erkek arkadaşınızın ismini de dilerseniz yazdırabileceğiniz bu şık çakmağı, erkek arkadaşınıza sevgililer gününde hediye etmeniz halinde, bu hediyeniz yıllar yılı unutulmayacaktır. Bu ürünü aynı zamanda sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz. Takdir sizin.

İsme Özel Hediye Önerisi & İsme özel Kravat İğnesi

erkek için kişiye özel hediye
Sevgililer gününde erkek sevgilinize alabileceğiniz çok özel ve romantik bir hediye önerim daha var. Ne mi? Hemen hediyenin detaylarını vereyim: Sevgiliniz kravat kullanan birisi mi? Eğer cevabınız evet ise, bu hediye, sevgililer günü için erkek sevgilinize alınabilecek en güzel hediye. Hediyenin çok özel olmasının nedeni ise, erkek arkadaşınızın isminin baş harfleri kravat iğnesine işleniyor. İnanın erkek arkadaşınız veya eşini,z bu kişiye özel hediye olan kravat iğnesini alınca ve kendi isminin baş harfini gördüğünde çok duygulanacak ve çok mutlu olacaktır. Erkekler için sevgililer günü hediyesi ne alınır diye günlerdir arama tarama çalışması yapıyorsanız buna artık bir son verin çünkü güzel bir erkek hediyesi görüyorsunuz şu an!

İsim ve Baş Harf Yazılı Erkeğe Kişiye Özel Deri Cüzdan

kişiye özel hediye
Erkek sevgilinize yaklaşan doğum Günü için kalıcı ve çok özel bir hediye vermek ister misiniz? Kişiye yani isme özel olarak hazırlanacak bu şık deri cüzdan erkek arkadaşınızın, yani biricik sevgilinizin en vazgeçilmez özel eşyası olacaktır. Malumunuz üzere, bayanlara kıyasla, erkeklere takı aksesuar hediye yelpazesi oldukça zayıf olduğu için, şayet doğum günü için bir erkek aksesuarı düşünüyorsanız, bence kişiselleştirilmiş olan ve erkek sevgilinizin üzerinde ismini ve isminin baş harflerini taşıyan bu şık deri cüzdanı, doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Oldukça şık ve çok güzel bir hediye olacağı düşüncesindeyim.

Kişiye Özel Ahşap Kaplama Kartvizitlik

erkek için kişiye özel hediye
Yaşadığımız çağda her şey görsellik, daha doğrusu iyi görünme ve iyi bir imaj oluşturma üzerine kuruludur. Bu durum iş hayatında iyice kendisini hissettirir. Marka oluşturma ve bu oluşturulan markanın istikrarlı bir şekilde büyütülmesi için profesyonel çalışmalar yürütülür. İş hayatında yer alan insanlar için de durum aynen markalaşma çabalarındaki gibidir. İnsanlar da bir nevi markalaşmaya çaba gösterirler. Mesela bir iş yeri ile, herhangi bir pozisyon için iş görüşmesine gittiğinizde, söz konusu iş yeri, sizi konuşmanızdan tutun da, kılık kıyafetinize varıncaya kadar, hatta kullandığınız cep telefonu, kullandığınız parfüme kadar, bir çok özelliğiniz ile puanlamaya çalışır. Bu durum için ben koca bir maalesef demek istiyorum. Neyse, erkek arkadaşınıza yaklaşan doğum günü için, kendi ismine özel ahşap bir kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Sevgiliniz iş yaşamında artık, cüzdanından buruş buruş olan kartvizitini çıkarmak yerine, özel kutusu içerisinde, gıcır gıcır kartvizitini taşıyabilecek. Doğum günü için erkek hediyesi arayanlara ve kişiye özel hediye düşünenlere bu ürünü tavsiye ediyorum.

Kişiye Özel Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi & Kişiye Özel Sevgili Yastığı

sevgili için kişiye özel hediye
Hani bize has, "Bir yastıkta kocamak" diye bir deyimimiz vardır. İşte o yastıklar, görmüş olduğunuz bu romantik isme özel yastıklar. Yıl dönümü için eşinize veya sevgilinize güzel bir sürpriz hediye düşünüyorsanız, isme özel sevgili yastıkları sevgilinizi veya eşinizi eminim çok mutlu edecektir. Bir yastıkta kırmızı kalp şekilleri arasında ve harika bir yazı karakteri ile sizin isminiz, diğer yastıkta ise eşinizin ismi yazılı olan sevgili yastıkları, evinizin artık en değerli eşyalarından biri olacaktır. Çiftlere Özel Romantik yastıkların üzerinde Mr. ve Mrs. ibareleri bulunuyor. Hemen yanlarına kendi isimlerinizi yazdırdığınızda hem size; hem de eşinize özel iki adet yastığa sahip oluyorsunuz. Beyaz saten kumaş üzerine harika kırmızı kalpler ve kendi isimlerinizle Çiftlere özel romantik yastıklar, sade ve klasik bir tasarıma sahip! Sevgililer Günü hediyesi fikirleri arasında kaybolduysanız, eşinize şık ve anlamlı bir armağan almak istiyorsanız, çiftlere özel Romantik Yastıklar tam da size göre. Yumuşak elyaf dolgulu, dikdörtgen şeklindeki Çiftlere Özel Romantik Yastıklar 45x2 x10 cm ebatlarındadır.

Kişiye Özel Hediye Tavsiyeleri & Kişiye Özel Aşk Kadehleri

Kişiye Özel Aşk Kadehleri
Şimdi, sevgiliniz ve sizin için çok güzel ve bence çok romantik özel bir hediye önerim olacak. Kişiye özel, yani ikinizin isminin yazılı olduğu Paşabahçe markasının özel serisi olan, muhteşem ikili şarap kadehleri. Dilerseniz bu tasarım harikası ve kişiye özel aşk kadehlerini, evlilik yıl dönümünüz için, dilerseniz sevgilinize doğum günü hediyesi veya yaklaşmakta olan 14 Şubat Sevgililer günü için sevgilinize hediye edin. Evinizde özel bir yemekte, size ve sevgilinize ait olan bu kadehler ile, yemekleriniz daha romantik bir atmosferde geçecek. Bu arada, evlilik yıl dönümü veya sevgilisinin doğum gününü unutan erkekler için, bence harika bir hediye olacak. Çünkü sizin ve sevgiliniz için önemli ve özel olan tarihleri bu şık ve zarif kadehler üzerine yazdırabileceksiniz. Şayet bu tarihleri unutma basiretsizliği yaşarsanız. Kadehlerin üzerinde yazılı olan tarihlere göz atabilirsiniz. Sevgililer günü için romantik ve özel hediye arayanlar için ideal bir hediye...

İsme Özel Hediye Önerileri & Kişiye Özel Güllü Akrilik Cam

isme özel hediye sevgililer için
Sevgilinize, yıl dönümünüzde veya sevgililer gününde, aşkınızı ve ilişkinizi ne kadar önemsediğinizi ve sevgilinizi ne kadar sevdiğinizi, ona iliklerine kadar hissettirecek bir hediyeye ne dersiniz? Sevgiliniz ve sizin için, en özel tarihlerden biri olan ilk buluşma tarihinizi, veya ilk görüşme tarihinizi, ikinizin isimlerinin baş harflerini, bu muhteşem Akrilik cam içerisine yazdırabilirsiniz. Üstelik üzerinde aşkın en önemli sembollerinden olan gül çiçeği ile birlikte. Sevgililer günü için alınabilecek en romantik en güzel hediyelerden biri. Özel bir madde olan akrilik, oldukça dayanıklı bir madde olduğu için, uzun yıllar sevgiliniz bu hediyeyi saklayabilecektir. Sevgililer gününde ne hediye almalıyım diye, internette saatlerce geziniyorsanız, bence elinizi mouse'dan ve klavyeden çekin! Bu hediye Sevgililer günü için en güzel ve en anlamlı hediye olabilir.

İçerisine Fotoğraf Eklenebilen Gümüş Kalpli Kolye

kişiye özel hediye
Bayan sevgilinizin doğum günü veya sevgililer günü için alınabilecek özel hediyelerden bir diğeri de, içerisine sevgilinizin ve sizin fotoğraflarının eklenebildiği, bu çok şık ve zarif gümüş kolyedir. Sevgililer günü için pahalı veya ucuz hiç fark etmez, sıradan yüzlerce kolye alabilirsiniz, ama bu kolyeyi özel kılan şey, içerisinde, hem de aşkın en önemli sembolü olan kalp kapağı içerisinde, size ve sevgilinize ait fotoğraf içeriyor olmasıdır. Sevgilinizi, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Gününde Romantizmin zirvesine taşıyacak bu hediye, çok anlamlı bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Sevgililere İsme Özel Hediyeler & İsme Özel Saten Yastık

kişiye özel hediyeler sevgililere
Evlilik ne enteresan şey. Allah öyle bir sabır veriyor ki, bir ömür boyunca, eşiniz ile birlikte yaşlanıyorsunuz ve hayata dair acı tatlı her şeyi birlikte göğüslüyor, birlikte paylaşıyorsunuz. Bunun için erkek ve kadın çiftlerin sevgilerinin ve aşklarının öyle büyük olması gerekiyor ki, yoksa başka türlü sanırım kimse böyle bir birlikteliğe katlanamaz. Bir düşünün bakalım, sekiz saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra, yanınızda oturan şahsı belki de hayatınız boyunca görmek istemezsiniz. Ama eşiniz için bir ömür feda etmeyi göze alabiliyorsunuz. Muhteşem bir şey! 14 Şubat sevgililer gününde veya sevgilinizin doğum günü, ilişkinizin yıl dönümünde sevgilinize gelin güzel bir sürpriz yapalım. Sizin ve eşinizin isimlerini, oldukça şık ve sağlıklı bir yastığa yazalım ve o yastığa da "Seni Seviyorum" yazalım. Özel günler için inanılmaz güzel bir hediye seçiyorsunuz emin olun. Kişiye özel aşk yastıkları sevgilinizle özel günleriniz için en iyi hediyelerden biri.

Kişiye Özel Hediye & Fotoğraflı ve ışıklı Anahtarlık

sevgiliye özel hediye
Erkek sevgilinize, Doğum günü veya sevgililer günü için yine çok özel bir hediye önerisinde bulunacağım. Erkek arkadaşınızın doğum gününde veya sevgililer gününde alınabilecek en romantik hediyelerden biri. Gördüğünüz bu ürün şık bir anahtarlık! Ayrıca içerisinde özel bir led ışığı bulunmakta ve bu hediyenin en can alıcı ve etkileyici özelliği ise, size ait bir fotoğrafı kristal içerisinde taşıması. Gülen yüzünüzün ve gülen gözlerinizin olduğu en güzel ve en mutlu anınızı yansıtan bir fotoğrafı bu kristal içerisine yerleştirip sevgililer gününde erkek sevgilinize hediye edin. Hatta bence bencillik yapmadan ikinize ait bir fotoğrafı kristal içerisine ekletebilirsiniz. Üretici firma lazer teknolojisi ile fotoğrafınızı anahtarlık içerisine işliyor ve yıllar yılı fotoğrafınızda herhangi bir deformasyon olmayacağını size garanti ediyor. Sevgililer gününde erkek sevgiliniz için özel hediyelerinden biri...

İlginizi çekebilecek Diğer Kişiye Özel Hediyeler


Kişiye Özel Fotoğraflı MousepadFacebook Mousepad
ilginç hediyelerkişiye özel hediye
Kişiye Özel Hediyelerkişiye özel hediye
kişiye özel hediyekişiye özel hediye
kişiye özel hediyekişiye özel hediye
kişiye özel hediyeCanım Anneme Resim ve Mesaj Baskılı Kupa
kişiye özel hediyeAnneler Gününe Özel Resim Baskılı Sihirli Kupa

1 yorum:

  1. çok güzel hediye önerileri var! kişiye özel hediyelerin fiyatı konusunda bilgi vermeniz mümkün mü?

    YanıtlaSil