En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü için, En Güzel Hediye Seçenekleri

Sevgililer Günü Hediyeleri
14 Şubat Sevgililer günü için, sevgilimize alabileceğimiz en güzel sevgililer günü hediyesi fikirleri ile hepinize kucak dolusu selamlar. Işıl ışıl ve zarif hediye paketlerini açmak ve içerisinden çıkacak sürpriz hediyeyi heyecanla beklemek ne kadar güzel bir duygu öyle değil mi? Ben hediyeleri sinema filmlerine veya müzik albümlerine çok benzetiyorum. Neden mi? Çünkü hepimiz 1,5 saat süren bir filmi izleriz ve hemen o film hakkında bir karar veririz. Iıı ıııh! iyi olmamış! veya Süper film olmuş. Hiç kimse o filmin ne şartlarda ve nasıl bir çaba ve emek ile hazırlandığını pek düşünmez. Hediyelerde de durum aynen bu şekildedir. Alacağımız bir hediyeye karar vermek için, belki günlerce maddi ve manevi hazırlıklar yaparız, ne alacağımızı belirlemeye, en güzel hediyeyi seçmeye çalışırız, duygularımızı en iyi tarif edecek hediyeyi ararız, hatta bunun için araştırmadığımız, bakmadığımız İnternet siteleri veya alış veriş merkezleri kalmaz.

Bütün çaba bununla da bitmez! Belirlediğimiz hediyeyi almak için, ayrıca bütçemizden finansal bir kaynak ayırmamız lazım. Doğru ya! herkes bu memlekette 10 bin, 20 bin dolarlarla maaşlar alamıyor. Bu yüzden almayı düşündüğümüz hediyenin cebimize de uyması lazım! Yani bu noktada hediye=fedakarlıktır, fedakarlık=mutluluk!

Ayrıca hediyeyi alacağınız kişinin örneğin sevgilinizin, sizin aldığınız hediyeyi beğenmesini ve bu hediye ile mutlu olmasını ümit edersiniz, hediyenizi ilk defa eline aldığında yüzündeki ifadenin nasıl olacağını merak etmeye başlarsınız. Bitmedi! Aldığınız hediye ile, sizin çevreye maddi durumunuz ile ilgili vermiş olduğunuz mesajların da, birbiri ile uyumlu olması lazım. Nasıl mı? Mesela bir avukatsınız veya bir doktor veya bir mimar. örnek verdiğim bu mesleklerde genelde kazancın fazla olduğu düşünüldüğü için, tutup da basit ve fiyatı ucuz bir hediyeyi sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize götüremezsiniz. Toplum veya sevgiliniz, bunu size yakıştırmaz ve sizi yadırgar, belkide hediye alma konusunda sizin cimri biri olduğunuzu düşünür. Ama aynı toplum, sizin işlerinizin o an için, iyi mi kötü mü olduğunu pek de merak etmez.

Şimdi yeni bir sevgililer günü yaklaşıyor. Yandınız valla! Yine yukarıda bahsettiğim telaş yaşanmaya başlanacak! Size, bu konuda rahat konuşuyorum gibi gözükebilirim ama bu durum benim için de, en az sizin için olduğu kadar can sıkıcı ve gergin oluyor. Nihayetinde benim de sizlerden pek bir farkım yok! Hediye konusunda ahkam kesip, bu konuda kafa patlatıyor olabilirim ama ben de sevgililer günü için bir hediye belirlemek zorundayım! Biri bana, en güzel sevgililer günü hediyesinin ne olduğunu söyleyecek mi? Lütfen bana yardımcı olun!

Biraz gevezelik yaptıktan sonra, benim bu yazımı okuyan sevgili okuyucum, muhtemelen Google'dan Sevgililer gününde sevgilime ne hediye alabilirim? veya En güzel sevgililer günü hediyesi? diye bir soru ile arama yaptınız, listelenen siteler içerisinden haspelkader, benim bloga girdiniz ve bence de çok güzel bir soru ile giriş yapmış oldunuz! Biraz sonra sevgililer günü için alınabilecek en güzel hediye tavsiyelerimi siz değerli okuyucum ile paylaşmaya başlayacağım. Sizlerden ricam, bu yazıyı sürekli olarak takip etmenizdir. Çünkü her gün sevgililer günü için en güzel hediyeler başlığını sürekli güncellemeye ve yeni güzel hediyeler eklemeye çalışacağım.

En Güzel Sevgili Hediyeleri

Özel Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri & Kişiye Özel Aşk Filmi Yastığı

Sevgililer günü hediyesi
Sevgilinize veya eşinize aşkınızın ve ilişkinizin geçmişini, ilk tanıştığınız andan itibaren düşündüğünüzde, aslında sıkı bir filmden farkının olmadığını siz de göreceksiniz. Gerçekten de yeryüzünde yaşanmış aşkların hepsi, sonu mutlu veya acıklı biten birer öykü veya birer filmdir. Bu sinema filmi şerdi şeklindeki aşk yastıklarını hediye olarak düşünüyorsanız, sizin aşkınız mutlu sonla biten filmlerden demektir. Sevgilinize sevgililer günü için güzel bir hediye düşünüyorsanız, üzerinde size ait beş adet fotoğraf baskısı ve sizin isimlerinizin yer alacağı kişiye özel aşk film yastıkları tam da aradığınız hediye olabilir. Bu ürünü de size hediye olarak tavsiye ederim.

En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri & Karikatür Ahşap Duvar Saati

Toplumumuzda şöyle bir geyik vardır, kadınlar komik erkeklerden hoşlanır diye. Ben aynı durumu erkekler için de düşünüyorum. Erkekler de, espriden anlayan, gülmeyi, güldürmeyi seven ve mizahı seven kadınlardan hoşlanır. Erkek arkadaşınız da espri yapmayı, gülmeyi seven biriyse, sevgililer günde ona hem komik hem de, her baktığında sizi hatırlatacak, Karikatürist Selçuk Erdem'in kaleminden çıkmış harika bir ahşap duvar saati hediye edebilirsiniz. Sevgililer gününde şayet bir duvar saati hediyesi düşünüyorsanız, tek düze ve sıradan bir duvar saati almak yerine, üzerinde bu şekilde güzel bir esprinin ve harika bir çizimin olduğu duvar saati hediyesi düşünmek sanırım daha doğru bir karar olacaktır.

Sevgililer Gününde Ne Hediye Alsam & Komik Ahşap Duvar Saati

Sevgiliye Hediye
Günümüzde tirajı ne kadardır bilemiyorum ama, eskilerden Gırgır, Fırt sonraki dönemde Leman ve Penguen dergileri inanılmaz tirajlarla satılırdı. Bu durum bence mizah, espri, gülme ve güldürme kültürünün bizim toplumumuzda ne denli önemli olduğunun ve genlerimizde komikliğin var olduğunun bir delilidir. Sevgililer günü için klasik hediyelerden sıyrılıp, erkek arkadaşınıza farklı bir hediye arayışındaysanız, Erdil Yaşaroğlu'nun kaleminden çıkmış bu harika ahşap duvar saatini, erkek için hediye olarak düşünebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyeleri & Sevgili Falcı Kahve Fincanı

Sevgililer günü hediyeleri
Fala inanmam falsız da kalmam. Fal, kültürümüzde geniş bir yer tutar. Bazen İstiklal caddesindeki cafe ve nargile salonlarında sırf tarot falı veya kahve falı baktırmak için gelen bayanlara şahit oluyorum. Kadınların ev toplantılarında da sohbetin en keyif verici anı, kahve falı baktırma anıdır. Yani demek ki, her ne kadar inanmıyoruz desek de, toplum olarak fal baktırmadan da kendimizi alamıyoruz. Belki de duymak istediklerimizi bir başkasının ağzından süslü cümlelerle duymak hoşumuza gidiyordur. Sevgililer gününde bayan için farklı ve güzel bir hediye düşünüyorsanız, bayan sevgilinizi mutlu edeceğine inandığım falcı kahve fincanını size hediye olarak tavsiye ederim. Sevgiliniz, sizden gelen hediye bu fincan ile, kahvesini artık daha bir keyifle yudumlayacak.

İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri & Kuru Kafa Şişesi

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi
Benim bir fikrim geldi. Sevgililer günü için, sevgilinizi şaşırtacak ve bence oldukça ilginç bir hediye fikrim var. İçeceklerinizi klasik sürahi veya şişelerde sunmak istemiyorsanız, bunun yerine size çok enteresan bir ürün önereceğim! Kafa Tası veya nam-ı diyar, Kuru Kafa şeklinde içecek şişesi önereceğim. Kuru Kafa Şişesi saydam bir camdan imal edildiği için, içerisine ne renk içecek koyarsanız o renge bürünüyor. Dilerseniz içkinizi, dilerseniz meyve suyunuzu bu şişeye koyup, evinizde dekoratif şık bir etki yaratabilirsiniz. Üzerine bir de spot bir ışık efekti verdiniz mi! Offf! Eviniz Drakula'nın Şatosuna dönüşecek.

Bayan Sevgiliye Hediye Seçenekleri & Kişiye Özel Kupa

Sevgiliye Hediye Ne Alınır
Şimdi önereceğim hediye için fiyat aralığı olarak 20-30 TL olarak belirledim. Bu hediyeyi bayan sevgiliniz için öneriyorum. Aslında erkek sevgili için de çok müsait bir hediye, varın kararını siz verin! Porland markasını muhtemelen duymuşsunuzdur, bu markanın kaliteli ürünler ürettiğini söylemeye gerek var mıdır? Gördüğünüz bu çay kahve kupası kişiye özel bir kupa! Üzerine sevgiliniz için güzel sözler yazdırabilirsiniz. Ayrıca bu porselen bardağın üzeri aşkı simgeleyen kalp şekilleri ile süslenmiş ve üzerinde Love yazısı bulunmakta. Bayan sevgiliniz için alacağınız bu hediyenin güzel bir hediye olacağını düşünüyorum. Çünkü kişiye özel hediye, bünyesinde daha derin ve özel anlamlar içeren, sadece sevgilinizi adına düzenlenmiş hediye türüdür. Sevgililer arasında hediyeleşmenin amacı, ona duyduğunuz özel hisleri, en içten ve kalbi duyguları hediye yolu ile sevgiliye anlatmaya çalışmaktır.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Diğer Sayfalar
*** 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 11 - 12 - 13 - 14 15 ***

Daha Fazla Sevgililer Günü Hediyeleri için, Lütfen Diğer Sayfalara Bakın...

0 yorum: