Yılbaşı Hediyesi

Hediye
Sevgiliye Yılbaşı hediyesi ne alınabilir?

2013 yılında sona doğru yaklaşılıyor. Hemen ardından ise bizleri yepyeni bir yıl bekliyor! Umutlarımızı, hayallerimizi ve beklentilerimizi devrettiğimiz yeni bir yıla merhaba! Bu vesile ile herkesin yeni yılını canı yürekten kutlar, önümüzdeki yılın herkese sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz. Malumunuz üzere hediyeleşme kültürünün en yoğun gerçekleştiği, ya da hayat bulduğu günlerden biri de yeni yıldır. Bu özel günde insanlar, gelecek yıl ile ilgili iyi niyet ve temennilerini yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerine iletirler. Yılbaşı akşamı verilen hediyelerin hemen ardından ise klasik ancak, hiç eskimeyen şu cümle söylenir "Mutlu Yıllar..." Gerçekten de insanların bu hayattan en fazla bekledikleri şey mutluluk! Yılbaşı hediyeleri de yeni yıla henüz girilirken, değer verilen insanların yüzünde ilk mutluluğu yaratmak için verilir.

Yılbaşı Hediyesi başlıklı yazımızda siz değerli okurumuza, bu özel günün anlamına ve ruhuna uygun yeni yıl hediye önerilerinde bulunmak istiyoruz. Belki yılbaşı hediyesi almak istiyor ama ne hediye alınabilirliği konusunda hediye fikirleri istiyorsunuzdur. Ya da sevgiliye yılbaşı hediyesi alacaksınız ama, aradığınız hediyeyi bir türlü bulamadınız veya beğenmediniz. Daha orijinal ve parlak yılbaşı hediye önerileri istiyorsunuz! İşte bu yazımızda "Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınabilir?","Kız arkadaşa sürpriz, romantik, yılbaşı hediyesi hangisidir?" gibi en popüler hediye aramalarına cevap aramaya çalışacağız. Elbette ki bu konuda sizlerin de hediye fikirlerine ihtiyacımızın olduğunu belirtelim. Lütfen siz de orijinal yılbaşı hediyeleri ile ilgili fikirlerinizi paylaşınız...

Yılbaşı Hediyesi Önerileri


 Yılbaşı Hediyesi & Işıklı Yılbaşı Çam Ağacı 

Fiber Optik Çam Ağaçları
Yılbaşı eğlencelerinin olmazsa olmazıdır çam ağaçları! Mekanın en can alıcı noktasına yılbaşı çam ağacı yerleştirilir ve yılbaşı parti bunun etrafında yapılır. Klasik çam ağaçlarının en keyifsiz ve can sıkıcı tarafı ise, ağaç ışıklandırma uğraşları ile kaybedilen zaman! Bu durum bazı erkekler tarafından keyifli bulunsa da, bazıları tarafından pek de haz edilen bir durum değildir. Dahası, yılbaşı çam ağacı ışıklar ile süslense bile, bu sefer de ağaç çevresini saran ve görüntü kirliliğine yol açan kablolar ortaya çıkar. Ancak şimdi önereceğimiz yılbaşı çam ağacı, sizi çok büyük bir zahmetten kurtarırken, yılbaşı partinizi de gerçek bir ışık şölenine çeviriyor. Fiber Optik Çam Ağaçları ile yılbaşı gecesi eviniz ışıl ışıl olacak ve size sadece bu ağacın dallarını süslemek kalacak! Fişe tak eğlence başlasın mantığı ile çalışan Fiber Optik Çam Ağaçlarını aktif hale getirmek için sadece prize takmanız yeterli. Evinizi yeni yıla hazır bir havaya büründürecek  Fiber Optik Çam Ağaçlarını tükenmeden alın...

 Yılbaşı Hediyesi & Işıklı Yılbaşı Çam Ağacı 

Sevgiliye yılbaşı hediyesi
2014 yılı sizin yılınız olacak! Neden mi? Çünkü kız arkadaşınıza böylesine anlamlı ve değerli bir yüzük hediye ettiğinizde ilişkinizin rotası farklı ve çok ciddi bir yola girecek! Bu sözümüz, evliliği önümüzdeki yıl için düşünmeyenler için biraz ürkütücü gelebilir. Ancak, sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak, kalp şeklinde tasarlanmış ve ortasında isimlerinizin baş harflerinden oluşan bu yüzük çok anlamlı ve özel olacaktır. 14 Ayar altın kaplama Kişiye Özel Kalp İki Harfli Altın Yüzük, sevgilinizin yüzük parmağına çok yakışacak çok! 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi & Aşkım Yazılı Kolye

Sevgiliye Yılbaşı hediyesi
Yeni yıl akşamı, kız arkadaşınıza verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri de, üzerinde "Aşkım" kelimesi ve "Sonsuzluk" sembolü yer alan Aşkım Kolye! Bu kolye, "Aşkım" kelimesine hak ettiği değeri veriyor. 14 Ayar Altın Kaplama olan Aşkım Kolye, üzerindeki sevimli sonsuzluk sembolü ile de, kalbinizdeki sıcacık aşkın sadece bir gün değil, sonsuzluğa ulaşmasını arzuladığınızı işaret ediyor. Elbette ki, kız arkadaşınıza yüzlerce hediye seçeneği düşünülebilir. Ancak Aşkım Kolye, hem zarif oluşu, hem kolye gibi bayanların çok sevdiği bir aksesuar oluşu, hem de anlamı itibari ile sevgiliye en güzel yılbaşı hediyeleri arasında... 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi & Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye

Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye
Yeni yıla umut dolu bir başlangıç yapmak ve sevgilinizin gönlünü bir kez daha fethetmek için süper bir yılbaşı hediyesi öneriyoruz. Sevgilinize en güzel yılbaşı hediyesi "Seni Seviyorum" demek! Bu sefer bu sözleri sizin yerinize, bu özel hediyeniz söyleyecek. Çünkü Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye, aşkı dolu dolu işleyen çok özel bir kolye! Kalp kolyenin her iki yanında melek kanadı bulunuyor. Melek kanatları, güzeller güzeli ve iyilik perisi sevgilinizi ifade ederken, kalp ise, sizin sevgilinize olan aşkınızı anlatıyor. Kalp simgesinin ucunde yer alan Pırlanta ise bu kolyeye değer katıyor. "Yılbaşı için sevgiliye ne hediye alınabilir?" diye bizim fikrimizi soracak olursanız, kesinlikle Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolyeyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Şayet bu ürünü satın almak isterseniz Siyah Divas Pırlanta Hediye Kutusu içerisinde adresinize kargo edilir.

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi & Yılbaşına Özel Hediye Sepeti

Yılbaşına Özel Hediye Sepeti
"Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınabilir?" Yukarıda yılbaşı hediye fikirleri konulu yazımıza giriş paragrafında sizlere yılbaşının konseptine ve ruhuna uygun, hediye fikirleri vereceğimizden bahsetmiştik. İşte kız arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak önerdiğimiz bu ürün, tam anlamı ile bir yılbaşı hediyesi. Özel hediye sepeti içerisinde yeni yıl ile özdeşleşmiş bir çok hediyelik ürün var. Yılbaşına Özel Bambu hediye Sepeti içerisinde; Noel Baba Porselen bardak kupa, Marshmalow kardan adam, Yılbaşı Çam Ağacı desenleri ile süslenmiş ayaklı resim çerçevesi, yine yılbaşı ile özdeşleşmiş geyik baskılı mum, sevgilinizin ağzını tatlandıracak çam ağacı lolipop ve üzerinde "Mutlu yıllar" baskılı sabun bulunuyor. Bu şahane yılbaşı hediyesini sipariş etmeniz halinde renkli tül ile süslenerek adresinize kargo yapılıyor.

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri
Genellikle sevgililer arasında yılbaşı için alınan hediyeler ya çok klasik olur, ya da fazlası ile geleneksel! siz bu çizgiyi biraz bozmak ister misiniz? Yeni yılda sevgilinize hem romantik, hem de eğlenceli bir hediye düşünüyorsanız, Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri bunun için ideal. Yılbaşı kutlamalarında, geçin sevgilinizin karşısına ve kollarınızı iki yana açarak, var gücünüz ile, "Seni Bu kadar Seviyorum" diye haykırın. Bu özel an, sevgilinizin aklından hayatının sonuna kadar çıkmayacaktır. Ancak, yılın diğer 364 günü için bu hareketi sevgilinize sizin yerinize yapacak bir ürün varsa, o da Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri! Yılbaşı, aşkınız için bir milat olacaksa, artık bunun şerefine içilir. Yeni yılın ilk dakikalarında, çayınız veya kahveniz daha büyük mutlulukla içilecek! Zira, Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Ürünleri üzerinde sevginiz var! Kupa Bardak, Duvar Saati , masa saati ve Mouse Pad'den oluşan bu ürünlerden zevkinize uygun olan modeli seçin!

Erkeğe Yılbaşı Hediyesi & Erkeğe Kişiye özel Aksesuar Seti

Erkeğe Kişiye özel Aksesuar Seti
Erkeğe son derece şık bir yılbaşı hediyesi ister misiniz? Görmekte olduğunuz aksesuar seti içerisinde, bir erkeğin günlük kullanımına uygun bir çok hediyelik ürün yer almakta. Daha hediye setini açmadan, Siyah hediye kutusu ile göz dolduran bir ürün! İçerisinde 1 adet erkek kemer, 1 adet kişiye özel cüzdan(üzerine hediye edeceğiniz erkeğin ismi yazılabiliyor)  ve 1 adet de anahtarlık bulunuyor. Saymış olduğumuz bu üç ürün de gerçek deriden imal edilmiş son derece kaliteli ürünler. Eşinize ya da erkek arkadaşınıza, kullanışlı ve şık bir yeni yıl hediyesi için Erkeğe Kişiye özel Aksesuar Seti gönül rahatlığı ile düşünülebilir. Hediye seti ile ilgili detaylı bilgiyi, ürün görseli üzerine tıkladığınızda açılan hediye sitesi üzerinden görebilirsiniz. Ancak biz bu şahane ve erkeğe özel seti kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Özel Kutusunda Kişiye Özel Nakışlı Gömlek 

Özel Kutusunda Kişiye Özel Nakışlı Gömlek
"Erkek Sevgiliye yılbaşı hediye seçenekleri neler?" Bu şekilde sorularla gidince daha mantıklı hediye fikirleri ortaya çıkıyor:) erkek için düşünülebilecek bir diğer özel yılbaşı hediyesi, Kişiye Özel Gömlek! Son derece şık ve özel kutusunda satışa sunulan bu harika gömlek üzerine erkek sevgilinizin ismini ve mesajınızı işletebiliyorsunuz. İsteğinize bağlı olarak, isim baş harfleri gömleğin manşet ve cep üstüne yazılır, özel yılbaşı mesajınız ise gömleğin yaka içine işlenir. Özel Kutusunda Kişiye Özel Nakışlı Gömlek, yılbaşı için erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize armağan edebileceğiniz şık ve güzel hediyelerden biri.

Yılbaşı Hediyeleri - Pırlanta Melek Kolye Model 2

Yılbaşı hediyeleri
Bir insanı nasıl görmek, istiyorsanız gözünüze öyle görünür! Ancak bazı insanlar vardır ki, ne yapsalar gözünüzde adeta bir melektir. Mesela sevgiliniz bunların başında gelir. Telefonunuzun adres rehberine bile O'nun ismini kaydederken "Meleğim" diye kaydedersiniz! Aslında bu sizin sevginizin büyüklüğünü işaret eder. O kadar çok sevmiş ve güvenmişsinizdir ki ona, sevgilinizden size hiçbir kötülük gelebileceğini aklınızın ucundan bile asla geçirmezsiniz! Şimdi o melek, güzel bir hediye ile yılbaşı akşamı ödüllendirilmeli! Meleğinize yılbaşına özel bir hediye vermek isterseniz, Pırlanta Melek Kolye tam aradığınız yılbaşı hediyesi. Ucunda Melek tasarımı yer alan kolyenin, melek figürü üzerinde ise pırlanta yer almaktadır. Yılbaşı gecesi sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak ve bu geceyi unutulmaz günlerden biri haline getirmek için, Pırlanta Melek Kolye ideal bir seçim olacaktır. Diğer bayan kolye modellerine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Romantik Yılbaşı Hediyesi - Kişiye Özel Doğal Ağaç Oval Plaket

Kişiye Özel Doğal Ağaç Oval Plaket
Yeni yılı sevgiliniz ile karşılayacağınız anlarda, Ona romantik ve uzun yıllar aklından hiç çıkmayacak bir yılbaşı hediyesi vermek ister misiniz? Kişiye Özel Doğal Ağaç Oval Plaket, en naturel hali ile işte size bu imkanı veriyor. Lazer işleme tekniği ile doğal ağaç üzerine işlenen fotoğrafınız ve sizin kendi düşüncelerinizden sevgilinize mesajınız Ağaç Plaket üzerine işleniyor. İster sevgilinize yeni yıl mesajınızı üzerine işleyin, ister en sevdiğiniz şarkının sözlerini, ya da isterseniz onun için yazdığınız özel bir şiiri. Her halükarda finalde ortaya inanılmaz romantik ve son derece dekoratif bir yılbaşı hediyesi çıkıyor. Kişiye Özel Doğal Ağaç Oval Plaket yılbaşı akşamı, eşinize, sevgilinize, annenize ya da babanıza armağan edebileceğiniz çok özel hediyelerden biri. Bu orijinal hediyeyi kişiye özel hale getirmek için gerekli alanları doldurmayı ve hediyenizi en az 2 iş günü öncesinden sipariş etmkeniz gerektiğini sakın unutmayın.

İlginç Yılbaşı Hediyesi - Kişiye Özel Yılbaşı Amerikan Servis 

Kişiye Özel Yılbaşı Amerikan Servis
Ailece yılbaşı kutlamaları arkadaşlarınızın, eş dost veya akrabalarınız evinde gerçekleşiyorsa, o halde hem son derece ilginç ve hem de yılbaşı mesajınızı içeren çok farklı bir armağan ile sizi baş başa bırakıyoruz. Kişiye Özel Yılbaşı Amerikan Servisi ile yılbaşı akşamı sofralar hem lezzet hem de çok sağlam bir espri görecek. Kişiye Özel hazırlanan Amerikan Servisi üzerine komik bir mesajınızı yazın ve arkadaşınıza yılbaşı akşamı hediye edin! Yılbaşı gecesinin en sağlam komikliği sizden gelsin! Üzerinde son derece komik Noel Baba karikatürü bulunan bu servis ile masalar renklensin..

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi - Fotoğraflı Kalp Rakamlı Duvar Saati

Fotoğraflı Kalp Rakamlı Duvar Saati
Bırakın zaman aşkınızın üzerinde aksın! Fotoğraflı Kalp Rakamlı Duvar Saatinin her karesinde siz varsınız! 1'den 12'ye saat rakamlarının her biri, sizin göndereceğiniz fotoğraflar ile döşeniyor. Saatin gövdesinde ise yine size ait özel bir fotoğraf yer alıyor! Fotoğraflı Kalp Rakamlı Duvar Saati üzerine bir de özel bir mesaj eklediğinizde ortaya kusursuz ve çok romantik bir yılbaşı hediyesi çıkıyor. Bu Saat, aşkınızı yeni yılda duvarlara taşıyacak. Sevgilinize romantik bir yılbaşı hediyesi için hediye seçenekleriniz arasında bulunması gereken bir ürün!

Ekonomik Yılbaşı Hediyesi - Yılbaşı Çikolataları

Yılbaşı Çikolataları
"Gelecek yılı nasıl geçireceğiniz, yılbaşına nasıl girdiğiniz ile alakalıdır..." Siz de bu görüşe inananlardansanız, Yılbaşına özel hazırlanmış olan nefis Mutlu Yıllar Çikolatalar ile yeni yıla ağzınızı tatlandırarak girin. Yılbaşı konseptine uygun olan Mutlu Yıllar Yılbaşı Çikolataları 9'lu,16'lı ve 25'li seçenekleri ile karşınızda. Yeni yıla anne babanız ile birlikte ailecek girecekseniz, beraberinizde bu çikolatalardan götürebilirsiniz. Yılbaşı gecesi Sütlü Mabel marka çikolatalar ile ağzınızın tadı yerine gelsin!

Yılbaşı Hediye Önerileri - Kişiye Özel İsim İşlemeli Noel Baba Şapkası

Kişiye Özel İsim İşlemeli Noel Baba Şapkası
Yılbaşı eğlencesi şimdi başlasın! Yeni yılın en tanıdık simalarından ve yeni yıl ile özdeşleşen Noel Baba'nın meşhur şapkası şimdi size özel! Yılbaşı gecesi sizi havaya sokacak ve kutlamalarınıza müthiş bir renk katacak olan Noel Baba Şapkası son derece orijinal bir ürün! Bu şapkanın ön tarafında ise isminiz yer alıyor. Kişiye Özel İsim İşlemeli Noel Baba Şapkası, partilerinizin ve yılbaşı kutlamalarınızın en şık aksesuarlarından biri olmaya aday! Yumuşak kadife kumaştan imal edilmiş olan Noel baba Şapkasının arkasında ise, orijinaline sadık kalınarak beyaz ponponu bulunuyor. Şapkanın kafaya geçirilen beyaz bölümü elastik olup, yetişkin erkek, yetişkin bayan ve çocukların kullanımına da uygundur. Yılbaşına özel hazırlıklarınızda Kişiye Özel İsim İşlemeli Noel Baba Şapkası vaz geçemeyeceğiniz çok şık bir aksesuar.

Yeni Yıl Kutlama Mesajınız Yılbaşına Özel Yastıkta

Yeni Yıl mesajlı Yastık
Herkes yeni yıl mesajını, cep telefonu ile "kısa mesaj/SMS" olarak ya da e-mail olarak gönderirken, siz sevdiklerinize kutlama mesajınızı özel bir yastığa işlemeye ne dersiniz? Arkadaşlarınıza hem evlerinde kullanabilecekleri hem de üzerinde yeni yıl tebriğinizin yer alacağı Yeni Yıl mesajlı Yastık hediye edebilirsiniz. Kız arkadaşınız en romantik aşk filmlerinde bu yastığa sarılıp duygulanacak. Erkek arkadaşlarınız ise en heyecanlı futbol maçlarını bu yastık ile yaşayacak! Kalıcı ve orijinal bir yılbaşı hediyesi olarak bu ürünü de seçenekleriniz arasına almanızı tavsiye ediyoruz.

Yılbaşı Hediyesi & Pırlanta Aşk İzi Yüzük

Yılbaşı Hediyeleri
Kız arkadaşınız ile uzun süren bir birlikteliğiniz var ve aklınızdan O'na romantik bir evlilik teklifi yapmayı geçiriyorsanız, yılbaşını bekleyin! Yılbaşı akşamı kız arkadaşınızı güzel bir akşam yemeğine çıkartın! Sevgilinize ne şekilde evlilik teklifi yapacağınızın konuşmasını daha öncesinde prova yapmanızda yarar olacaktır! Yılbaşı gecesi O'na evlilik sözü vereceğiniz o özel dakikalarda cebinizden Pırlanta Aşk İzi Yüzüğü çıkartın! Daha ilk görüşte kız arkadaşınız bu yüzüğe aşık olacak! İçerisinde "Love" yazısı bulunan Pırlanta Aşk İzi Yüzük, el yıkanırken parmaktan çıkarılsa bile, parmak üzerinde "Love" izi bırakıyor! Pırlanta Aşk İzi Yüzük aşkınızın yılbaşındaki en büyük ispatı olacak!

2013 Yılbaşına Özel Hazırlanmış Yeşil Hediye Kutuları

Yılbaşına Özel Yeşil Hediye Kutuları
Uzun bir araştırmalar sonunda hediyelerinizi belirlediniz, sonra bütçenizin elverdiği ölçüde gidip onları satın aldınız, veya internetten sipariş verdiniz ve adresinize ürünler teslim edildi. Şimdi sıra bunları en iyi şekilde paketlemeye geldi! Şimdi bahsedeceğim şey, Sürpriz veya ilginç bir hediye değil, ama hediyeyi şık gösterecek bir ürün. 8 Adet Hediye Kutusu! Annenize hediye aldınız, Eşinize hediye aldınız, Sevgilinize Hediye aldınız veya çocuklarınıza ve babanıza, Arkadaşlarınıza hediye aldınız. Bu hediyeleri bu şık ve yılbaşına özel olarak hazırlanmış hediye kutularına koymak isterseniz, ilgili site için tıklayın.

Bayan Sevgili için en iyi Yılbaşı Hediyeleri & İsme Özel Saten Yastık

Yılbaşı için en iyi hediyeler
Evlilik ne enteresan şey. Allah öyle bir sabır veriyor ki, bir ömür boyunca, eşiniz ile birlikte yaşlanıyorsunuz ve hayata dair acı tatlı her şeyi birlikte göğüslüyor, birlikte paylaşıyorsunuz. Bunun için erkek ve kadın çiftlerin sevgilerinin ve aşklarının öyle büyük olması gerekiyor ki, yoksa başka türlü sanırım kimse böyle bir birlikteliğe katlanamaz. Bir düşünün bakalım, sekiz saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra, yanınızda oturan şahsı belki de hayatınız boyunca görmek istemezsiniz. Ama eşiniz için bir ömür feda etmeyi göze alabiliyorsunuz. Muhteşem bir şey! Yılbaşında sevgilinize gelin güzel bir sürpriz yapalım. Sizin ve eşinizin isimlerini, oldukça şık ve sağlıklı bir yastığa yazalım ve o yastığa da "Seni Seviyorum" yazalım. Yılbaşı için inanılmaz güzel bir hediye seçiyorsunuz emin olun. Kişiye özel aşk yastıkları Yılbaşı için en iyi hediyelerden biri.

Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri & İsme Özel Seni Seviyorum Duvar Saati

Sevgiliye en iyi hediyeler bayan için
Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi hep Türkçe ifadelerle "Seni Seviyorum" diye belirttiniz. Yılbaşı için bir değişiklik yapıp, çok iyi bir Yılbaşı hediyesi olan ve İngilizce Seni Seviyorum demek olan I Love You duvar saatine, ikinizin ismini yazdıralım mı ne dersiniz? Bence çok harika olur. Hem hangi lisanda söylenirse söylensin, Seni seviyorum sözü dünyanın en güzel iki kelimesini oluşturuyor. Çünkü sevgi kalp ile ilişkili bir şey ve bunun lisanla, ırkla hiçbir alakası yok. Sevgi gerçekten her şeyin üstünde ve çok kutsal bir şey! Yılbaşında iyi bir hediye arıyorsanız, erkek arkadaşınız için veya kız arkadaşınız için bence oldukça bir duvar saati ve aynı zamanda kişiye özel bir hediye almış olacaksınız.

Erkek için Yılbaşı Hediyeleri & Yılbaşıne Özel Duvar Saati

en iyi Yılbaşı hediyesi
Yılbaşı için alınabilecek en iyi hediyelerden bir diğeri de, sizin erkek sevgilinize, kendi mesajınızdan ve erkek arkadaşınız ile birlikte çektirmiş olduğunuz iki adet fotoğraftan oluşacak olan, şık bir duvar saati hediye etmek olacaktır. Yılbaşı hediyesi olarak bir erkek sevgiliye veya bir bayan sevgiliye verilebilecek, en güzel hediyelerden biri. Sevgilinizin odasında veya iş yerinde, en güzel köşeyi kapacak olan bu duvar saati, Yılbaşı için en iyi hediyelerden biri.vsiye ederim.

Romantik Yeni Yıl Hediyeleri & Aşkımızın En Güzel Halleri Hediye Sepeti

en iyi Yılbaşı hediyesi
Bazı hediyeler vardır, sadece belirli günler ve belirli kişiler içindir ve o güne özel anlamlar içerir. Tasarımı , içeriği hatta kutusu bile özeldir. Lafı dolandırmadan, resmini gördüğünüz bu hediye sepeti Yılbaşıne özel olarak üretildi. cıvıl cıvıl olan ve aşkı anlatan renklerle süslenmiş kutu içerisinde, porselenin doğallığı ile yoğrulmuş, sizin ve sevgiliniz için aşkımızın halleri basklı iki adet kupa bardak bulunmakta. Bitmedi! kırmızı kalp nakışlı bir el havlusu, kalpli metal kutusu içerisinde denizden çakıl taşları şeklinde ağzınıza layık "seni seviyorum" yazılı çikolatalar. Yine bitmedi! kalpli tealight mumlar. Daha ne olsun. Yalnız kendimi bir an boğazda sefer yapan varpurlardaki seyyar satıcılar gibi hissettim birden. Yılbaşı için, erkek sevgilinize alınabilecek en iyi hediyelerden biri.

Kadınlar için Yılbaşı Hediyesi & Yılın Sevgilisi Sertifikası

erkek sevgililer için en iyi hediye
Özellikle bayanlar için bu sözü söylüyorum, bütün bayanlar kendilerine duyulan sevgiyi, somut olarak karşılarındaki erkeklerde görmek ve hissetmek isterler. Yani bayanlar sevgide eylem arayan taraftır. Erkek ise, sevgi belli etme konusunda, istisnalar kaideyi bozmaz ama, pasif olan taraftır. Erkekler sürekli sürekli, aşk oyunları oynamayı pek sevmezler. Bilmiyorum yanılıyor muyum? Kısacası kadınlar, kendilerini onure eden, sevgisini belli eden, bu konuda samimi ve sıcak davranan erkekleri daha çok beğenirler. Neyse nasihat etmeyi bir tarafa bırakarak, Sevgilinize, Yılbaşında ne hediye almayı düşünüyorsunuz veya ne hediye alacaksınız bilmiyorum ama bu Yılbaşında sevgilinizi mutlaka gururlandırın! Onun harika bir insan olduğunu, çok iyi bir sevgili veya eş olduğunu hissettirin. Bu sertifika size bu konuda destek olacaktır. Ayrıca sevgilinize takdim edeceğiniz bu sertifika ile, bu Yılbaşı onun için unutulmayacak bir Yılbaşı olacak, sizin hediyeniz ise unutulmayacak bir hediye olacaktır.

Bayanlara Özel Yılbaşı Hediyesi & Aşk incileri Takı Seti

Yılbaşı için en iyi hediyeler
Sevgilinize, onun sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebileceğiniz harika bir takı seti, aşk incileri takı seti ile karşınızda! İstiridye içerisinde kolye, yüzük ve küpe bulunan bu harika takı seti Yılbaşınü en güzel hediyesi olacaktır. İstiridye o kadar enteresan bir canlı ki, salgıladığı enzimlerle, içerisinde bulunan deniz kumundan, o göz alıcı, muhteşem, parlak incileri yapabilecek kudrette bir canlıdır. Birbirinden güzel aşk incileri, sevgilinize kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak ve sevgilinizi çok mutlu edecektir. Yılbaşıne özel bir hediye bakıyorsanız, size aşk incilerini tavsiye ederim. Bu ürünü sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi & Fotoğraflı Kristal Küp

erkek sevgili için en iyi hediye
Erkeklerin hele hele çalışan erkeklerin, gömlek dışında maalesef başkaca bir giyim alternatifleri olmadığı için, erkeklere hediye aksesuar olarak, ya kravat iğnesi, ya kemer ya da görmüş olduğunuz bu şık gömlek düğmeleri hediye olarak alınabilir. Yalnız belirtmekte yarar görüyorum, görmüş olduğunuz bu şık kol düğmeleri hem gümüş, hem de tamamen isme özel hazırlanabilen bir ürün. Biraz ukalalık olacak ama hediye iyi çok güzel de, isme özel hediye tabiri ne demek? Sadece sevgilinizin isminin yer aldığı ve sevgilinizin kendini daha da özel hissettiği hediye türüdür. Hediye çeşitleri içerisinde kesinlikle en özel olanları, kişiye özel hediyelerdir. Siz de, Yılbaşı için, sevgiliniz erkeğe, güzel bir hediye düşünüyorsanız, bu şık kol düğmeleri ilginizi çekebilir.

Romantik Yılbaşı Hediyesi & Aşk Tescili Belgesi

erkek sevgili için en iyi Yılbaşı hediyesi
Sevgiliniz ile olan o büyük aşkı tescillemek ve tüm dünyaya ilan etmek artık mümkün! Uzun zamandır sevgiliniz ile birliktesiniz ve aşkınız bir çığ gibi büyüdü, şimdi artık bunu bir belgeye dökme zamanı geldi. Aşkınızın belgesi olacak aşk tescil belgesi ile ilişkiniz test edilip onaylanmış olacak. Allah aşkınıza, böyle bir tescil belgesi kimin duvarında veya masasında duruyor olsa, sizce herkesin gözü bu belgede olmaz mı? İlgi uyandırmak ise alası var, dikkat çekmek ise yine alası! Bundan daha iyi ilginç hediye mi olur? Diğer taraftan sevgiliniz böyle bir hediye karşısında inanın çok mutlu olacak ve kendini inanılmaz özel hissedecektir. Kişiye özel olarak hazırlanan aşk tescil belgesine istediğiniz sözleri yazabilirsiniz. Yılbaşı için inanılmaz Romantik bir hediye olacağı düşüncesindeyim.

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi & Yılın En iyi Sevgilisi Oscarı

sevgiliye en iyi hediye
Yılbaşı için kız arkadaşınıza yüzlerce hediye seçeneği içerisinden, hala bir hediye seçemediyseniz, size özelleştirilebilir bu Özgürlük Anıtı Oscar Heykelci'ğini önerebilirim. Kız arkadaşınıza Yılbaşında duygularınızı kalıcı bir şekilde ifade etmenin en iyi yolu, üzerinde size ait sözlerin olduğu, sizi anlatan bir hediye vermek olacaktır. Muhtemelen siz sevgilinize Yılbaşı için başka hediyeler bakacak ve o hediyelerden birini alacaksınız, ancak benim önerim bu hediyenin yanında, bir de onu onurlandırıp, mutlu edecek ve sevginizi ölümsüzleştirecek bir hediye daha vermeniz olacaktır. Oscar heykeli bu türden özel bir hediye. Üzerinde "Yılın En çok Sevileni Oscarı"-"Yılın en iyi Sevgilisi Oscarı"-"2013 yılının en çok beğenileni Oscarı" gibi sözler yazabilirsiniz. Takdir sizin.

Bayan için Uygun fiyatlı Romantik Yılbaşı Hediyesi & Sıcak Kalpler

sevgili için hediye
Kış denince, biraz hali vakti yerinde olanlar için, Palandöken'de veya Uludağ'da kayak demek, eğlenmek demek! Ama bu durum herkes için bu şekilde olmuyor. Soğuk kış günleri geldi çattı. Soğuk kış günlerinde, elinizi cebinize attığınızda, sizi orada bekleyen küçücük bir kalbin olduğunu ve bu kalbe parmaklarınızla dokunduğunuzda, parmaklarınızı yarım saat kadar ısıtacağını bilmek sanırım sizi de mutlu edecektir. Hele hele bu kalbi siz birine adadıysanız, o zaman mutluluğunuz ve keyfiniz daha çok artacaktır... Resimde gördüğünüz ürün böyle bir ürün. Dokunduğunuzda sizi ısıtıyor. Sevgilisine uygun fiyatlı ve anlamlı, romantik bir Yılbaşı hediyesi arayanlara bu ürünü öneriyorum.

Bayan için Özel Yılbaşı Hediyesi & Pırlanta Beğen kolyesi

kız arkadaşa en iyi Yılbaşı hediyesi
Türk Halkı olarak bizler Facebook'u çok sevdik, Türkiye' de yaklaşık 40 milyon kullanıcısı olan facebook'da beğen iconu oldukça popüler hale geldi ve herkes tarafından çok fazla benimsendi. İnternetteki vaktimizin büyük bir bölümünü harcadığımız facebook'a ait beğen (Like) iconu, olağanüstü harika bir tasarımla, zarif bir pırlanta kolye olarak karşımızda. Sevgilinize, yılbaşında veya doğum gününde, yılbaşında, gönül rahatlığı ile verebileceğiniz şık ve iyi bir hediye...

Kız Arkadaşa Şık Yılbaşı Hediyesi & Pırlanta Salıncak Kolye

bayan sevgili için en iyi hediyeler
Bayanların takı merakını bilmeyenimiz yoktur. Erkekler özellikle eşleri ve sevgilileri bayanlarla alış verişe çıktılar mı, ufak çaplı krizler yaşanabiliyor. Bunun en büyük nedeni; bayanların girdikleri mağazalarda ilgili ilgisiz her şey ile fazlası ile zaman geçirmeleri ve eş ve sevgililerini mağazalarda bekletmeleridir. Takı konusunda son yıllarda simetrik ve klasik görüntülü kolyeler yerini daha çok modern ve mesajı olan takılara bıraktı. Görmüş olduğunuz bu üründe salıncakta sallanan mutlu bir bayan figürü kolye yer almaktadır. Sevgilinizin veya eşinizin şıklığına şıklık katacak bir ürün, 925 Ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu özel tasarımlı kolyeyi sevgilinize, eşinize, annenize doğum günü, Yılbaşı, yılbaşı hediyesi ve bayram hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Merhaba, Lütfen eklenmesini istediğiniz hediyeler konusunda, sizler de fikirlerinizi burada bizlerle paylaşınız... Sizce Sevgiliye, Anneye, babaya, Karı-Kocaya, Çocuklara alınabilecek en güzel, en özel yılbaşı hediyeleri neler olmalı? Sevgiliye yılbaşı için en özel hediye sürprizler nasıl olmalı? Bu konuda başta bana, sonrasında, rehberlik olması veya fikir vermesi açısından blog okuyucularına faydalı olacak düşüncelerinizi lütfen esirgemeyin...

    Bu arada tüm okuyucularımın yılbaşını kutlar, hepinizi hayat boyu hediyelere boğulmanızı dilerim:))) Neydi Sloganımız? "Çünkü Hediye Kalpten gelir..."

    YanıtlaSil