Sevgiliye Sürpriz Hediye

sürpriz hediye fikirleri
Sevgiliye Sürpriz Hediyeler konusu ile herkese selam. Bu yazımızda, sevgilinize özel günlerde hazırlayabileceğiniz sürprizlerden ve yine bu özel günler için alınabilecek sürpriz hediyelerden bahsedeceğiz! Sevgiliye Sürpriz Hediyeler başlıklı yazımız, aslında bir aylık bir çalışmanın neticesinde oluşmuş bir yazıdır! Bu yazının neden bu kadar uzun süreli bir hazırlık aşamasından geçtiğini, sürpriz hediyeleri gördüğünüzde daha iyi anlayacaksınız diye düşünüyoruz. Çünkü özellikle seçeceğimiz ve sizlere önereceğimiz hediyelerin sürpriz içerikli olmasına azami gayret gösterdik!

Hemen konuya giriş yapalım. Sizi bu hayatta mutlu eden, en özel hediyenin ne olduğunu bana anlatın desem? Böyle bir soru mu olur! Hem sana ne! diyebilirsiniz. Elbette kimsenin, kendisine verilmiş en özel hediye hakkında ne bana ne de bir başkasına, özel yaşamını ilgilendiren bir konu hakkında bir şey söyleyeceğini zannediyorum. Çünkü, birçok insan kendisine özel olan, bu tip şeyleri elbette benimle veya bir başkası ile doğal olarak paylaşmak istemeyecektir. Sizi en fazla mutlu eden hediyenin ne olduğunu kestiremem ama, şundan çok eminim ki, o hediyenin , sizin hiç beklemediğiniz bir anda, aklınızın ucundan bile geçmezken, bir sürpriz yapılarak, özel birisi tarafından size verilmiş olduğudur. Yani sizin için o hediye, bir sürpriz olmuştur, ve siz o yüzden aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, aklınıza geldiğinde hala kendinizi mutlu ve özel hissediyorsunuzdur. Size sürpriz yapılması sizi ne kadar çok mutlu ediyorsa, unutmayın ki, hayatınızda var olan kişiler de, kendilerine sizin tarafınızdan sürpriz yapılmasını beklerler. Sürpriz yapmak sizin de göreviniz yani, bundan kaçmak yok! O yüzden gelin, hep beraber sevgilimize veya eşimize Sevgililer gününde ne gibi sürprizler yapılabilir, bu konuyu birlikte etraflıca tartışmaya çalışalım.

Sevgiliye Ne Sürprizler Yapılır?


Öncelikle sürpriz nedir? Bu soruya cevap vermeye çalışalım. Sürpriz, beklenmeyen bir duruma verilen bir sıfattır. Sürpriz olumlu veya olumsuz da olabilir, sizi mutlu da edebilir mutsuz da. Elbette bizim bugün işleyeceğimiz konu, insanları özel günlerde mutlu edecek sürprizler olduğu için, konunun negatif yönü ile ilgilenmeyeceğiz. Sürpriz beklenmeyen bir eylemin gerçekleşme durumu olduğuna göre, öncelikle yapacağımız sürprizin sevgilimiz veya eşimiz tarafından öngörülemeyecek, tahmin edilemeyecek olması gerekir. Şayet sevgililer günü için bir sürpriz yapacaksanız, bunu tabir-i caizse sevgilinize çaktırmadan yapmanız, ser verip, sır vermemeniz gerekir. Aksi halde bir çuval inciri berbat edersiniz. Şu da var! Şayet yapacağınız sürprizden sevgilinizin önceden haberi olursa, hediyenin veya kutlamanın etkisi kaybolur. Çünkü sevgilinizin beyni ve kalbi sürprizin yapılacağı ana, kendini hazırlayacağı için, kalbi çok fazla çarpmaz. Bizim de sürpriz yapmaktaki amacımız zaten, sevgilimizin kalbinin hızlı çarpmasını sağlamak değil mi? Yani sürprizin amacı bu olmalı! Değer verdiğiniz, sizin için anlam ve önem taşıyan sevgilinize bu sevgililer gününde orijinal ve unutulmayacak, romantik sürprizler hazırlamak için, yukarıda belirttiğim gibi, gelin birlikte kafa kafaya verip orijinal sürprizler bulalım. Ben yapılacak sürprizler ile ilgili olarak, kendi üslubumla farklı bir yol izleyerek anlatmaya çalışacağım. Umarım sizlere, keyif alacağınız bir yazı hazırlamışımdır.

Sevgilinize Güzel Bir Sürpriz Yapmaya Var mısınız?


Sürpriz yapma konusunda otorite sayılmadığımı ve literatüre geçmeyeceğimi biliyorum ama; bana göre bir sürprizin veya sürpriz bir hediyenin gerçek anlamda bir sürpriz değeri taşıyabilmesi için;

* Sürprizin ön görülememiş olması, beklenmedik bir anda gerçekleşmesi gerekir.
* Merak uyandırması ve karşınızdakini tarafı heyecanlandırması gerekir.
* Sürprizin, bir amacının, bir mesajının olması gerekir.
* Finalde ise mutlu etmesi gerekir. 

Sizde yapacağınız bir evlilik teklifinde veya alacağınız bir hediyede sürpriz yapmak istiyorsanız, bu kriterlere dikkat edin derim. Şimdi gelelim Sevgililer Günü için Sürprizlere;

Şimdi evli olduğunuzu ve de eşinizin bir mesleğinin olduğunu, bir şirkette çalıştığını var sayalım. Özellikle büyük şehirlerde hayat pahalı ve yaşam koşulları biraz daha zor! Bu sebeple eşinizin çalışma ihtimali oldukça yüksek. Çalışan karı kocayı ele alarak bu şekilde bir sürpriz önerisi sunmakla daha geniş bir kesime hitap ederiz diye düşünüyorum. Şimdi, bayanlar ile ilgili cebimizde doğruluğundan emin olduğumuz bazı bilgiler var! O bilgiler nelerdir? Kadınlar çiçeklere kayıtsız kalamazlar ve çiçekler kadınları en fazla mutlu eden hediyelerdir! Bir kere, Sevgililer Günü için bir sürpriz yapılacaksa çiçekler ilk sıraya alınmalı! Sabah iş yerine vardığınızda, İnternet'ten sevgilinizi en çok mutlu edecek, onun en çok sevdiği, özenle hazırlanmış güzel bir çiçek siparişi verin. Hatta mümkünse, olası aksiliklere ve gecikmelere karşı, bu siparişi birkaç gün öncesinden verin.

Birkaç gün öncesinden ne yemek yapacağınızın kararını verin. Mümkünse bu konuda eş dost ve arkadaşlarınızdan yapacağınız yemeğin daha iyi nasıl olabileceği hakkında fikirlerine danışın! Sonrasında yemeğiniz ile ilgili bir alış veriş listesi yapın... Liste yapın ki, açıkta ya da dışarıda eksik gedik bir şey kalmasın! Sakın yemeğiniz kötü olur endişesi taşımayın! Çünkü önemli olan sizin bunu düşünmüş olmanız ve bunun için, gayret gösterip bir şeyler yapıyor olmanızdır. Yapacağınız yemeğin lezzetli olması tabi ki de önemlidir ama, kötü olması durumunda da Dünya'nın sonu sayılmaz! Elbette bu sizi rehavete yönlendirmesin! Yemek konusunda gerekli özeni göstermeye çalışın! 

Sevgilinizin en çok istediği hediyeyi satın almaya çalışın. Bu işi de son güne bırakmayın derim. Özellikle internetten alış verişlerde kargolarda gecikmeler olabiliyor veya ürünler birbirine karışabiliyor. Sevgiliniz için bir tek taş yüzük de alabilir veya şık bir takı da alabilirsiniz bu konuda tercih sizin… Unutmayın hediyenin en özeli, sizin samimi ve güzel bir çift söz eşliğinde vereceğiniz hediyedir. 

Şimdi, çiçeğinizi yaptırdınız, hediyenizi aldınız ve eve erkenden gelip, güzel bir de sofra hazırladınız. Unutmadan, onun seveceği şarap (beyaz şarap / kırmızı şarap tercih sizin.) veya içecek her neyse, masada bulundurmayı ihmal etmeyin. Yemek yiyeceğiniz oda, mümkünse loş ışıklarla hafif aydınlatılmış olsun. Bunun için mum ışıklarından yararlanabilirsiniz. 

Asıl bomba bundan sonra başlıyor. Yemek yediğiniz sofradan yatak odanıza uzanan yolu, mumlar ve gül yaprakları ile donatın. Yatak odasında, yatağın üzerinde ise en sevdiği çiçeklerden hazırlanmış bir aranjman çiçek buketi koyun ve çiçek buketini üzerine ikiniz için özel olan, bir söz veya bir cümle yazılı kart yazıp koyun.

Bu verdiğim örnekte, bu romantik sürprizi mahvedebilecek okuldan henüz dönmüş bir çocuk yok. Ya da henüz 2-5 yaş arası bir çocuğun anne çişim var, diye uykusundan uyanıp, o romantik havayı dağıtmayacağı var sayılmıştır. Yine, erkek eşin, iş yerinden rahatlıkla evine gelip, böyle bir sürpriz hazırlığı yapabileceği düşünülmüştür. Ayrıca kayın valide ve akrabaların çat kapı biz geldiiik! Demeyecekleri ideal bir dünya düşünülmüştür. Olası sıkıntılar bizim Türk Aile yapısına ne kadar uygun değil mi?

Sevgilinize sevgililer gününde şöyle harika bir sürpriz de yapabilirsiniz! Yakın arkadaşlarınızdan 3-5-7 artık ne kadar ayarlayabiliyorsanız, bunların her birinin üzerine vereceğim adresten sizin belirleyeceğiniz harflerle tişört bastırın ve sevgililer gününde arkadaşlarınıza bu tişörtleri giydirip ve onları yan yana getirerek sevgilinizin huzuruna çıkartın. Mesela bir arkadaşınızın üzerindeki tişörtte atıyorum; “Meltem” diğerinde “Seni” diğerinde “Çok” diğerinde “Seviyorum…” bir tanesinde de ikinizin yan yana fotoğrafının basılı olduğu bir tişört! Yine bu hareketiniz de inanılmaz güzel bir sevgililer günü hediyesi ve sevgililer günü sürprizi olacaktır. O tişörtleri sonrasında geri istemezsiniz artık arkadaşlarınızdan değil mi?

Sevgiliniz ile uzun süren bir birlikteliğiniz varsa, muhtemelen çok sayıda birlikte çekilmiş fotoğrafınız da vardır. Şimdi bahsedeceğim sevgililer günü sürprizi ise birlikte çektirmiş olduğunuz fotoğraflar ile ilgili. Bu fotoğraflar içerisinden sizin için en değerli olan fotoğrafı, çok şık bir çerçeve içerisine alıp, hatta mümkünse fotoğraf düzenleme konusunda profesyonel birinden destek alarak, özel fotoğrafınıza esprili veya ilgi çekici arka fonlar koyabilirsiniz. Bunun yanında sitemde 3D Biblo karikatür diye arama kısmından da aratabilirsiniz, 3D karikatür yapan firmalardan birinde, sevgilinize ait karikatür biblo yaptırabilirsiniz. Yine bu da inanılmaz güzel bir sevgililer günü hediyesi ve sevgililer günü sürprizi olacaktır. 

Bu öneri sürprizimizde fazla bir sıkıntınızın olmayacağını düşünüyorum. Sadece şu olabilir, fotoğraf düzenleme konusunda beceriksiz birisi, photoshop ile ile fotoğrafınızı gereksiz yere doğallıktan uzak bir hale sokabilir.

Erkek ve Bayan Sevgili için Sürpriz Hediyeler


Sevgiliye Sürpriz Hediyeler & Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

Yıldönümüne Özel Ahşap İşlemeli Çerçeve
Keşke mutlu anlarımızı gerçek anlamda bir yere depolayabilme şansımız olsaydı! İhtiyaç duyduğumuz zamanlarda yeniden o özel dakikaların içerine girebilseydik! Ama hayat akıp giden ve asla geriye dönme şansı insana tanımayan, çok kısıtlı süreli bir şey! Ancak bazı anlar vardır ki, üzerinden asırlar da geçse asla unutulamaz! Yeniden geriye dönüp milyonlarca kez o anı yaşamak için, şu anki yaşamımızdan yıllarımızı feda edebileceğimiz o çok özel anlar! Örneğini sevgiliniz ile bitmesini hiç istemediğiniz özel bir gününüz gibi! Yağmur altında Onunla yürürken, sevgilinizin üşüyüp de sizin ceketinizi çıkartıp Onun omuzlarına attığınız romantik an gibi! Belki eşiniz ile baş başa çıktığınız ve yıllarca hiç unutamadığınız çok özel bir tatil gibi! Sevgilinize ilk defa Onu ne kadar çok sevdiğiniz söylediğiniz ve Onun da ayaklarının mutluluktan yerden kesildiği an gibi. Belki de yaşadığımız özel şeylerin değerini çok daha iyi kavramak için, bir yerde tükenmesi gerekiyor!  Aksi halde belki de yaşadığımız dakikaların muhteşem anlar olduğunu hiç bilemezdik! Acaba, çok mu işin felsefe yönüne girdim? O halde gerçeğe dönmenin zamanı geldi! Şimdi az önce sıraladığım o özel anlar vardı ya? İşte o özel anlarınızı eğer bir şekilde fotoğraflamayı başardıysanız, yeniden yeniden yaşayabilmeniz mümkün olabiliyor! Yıldönümüne Özel Ahşap İşlemeli Çerçeve ise, bu özel anları mükemmel bir sunuma kavuşturan çok romantik bir çerçeve! Üzerine isimlerinizi ve sizin için özel olan bir tarihi yazdırabileceğiniz Yıldönümüne Özel Ahşap İşlemeli Çerçeve aynı zamanda sevgilinize mesajınız ile de çok anlamlı bir hale geliyor! Doğum günü hediyesi olarak sevgilinize güzel bir sürpriz hediye hazırlamak istiyorsanız, içerisinde yüzlerinizin gülümsediği, bitmesini hiç istemediğiniz en özel anlarınızın ölümsüzleştiği bir fotoğrafınızı Yıldönümüne Özel Ahşap İşlemeli Çerçeve içerisine koyup ve Ona armağan edin! Göreceksiniz ki, böylesine anlamlı bir hediye, aynı zamanda sevgilinize yapabileceğiniz sürprizlerin en alası olacaktır!

Sevgiliye Hediye Sürprizi & Kişiye Özel Kelebekli Saatler‏

Kişiye Özel Kelebekli Saatler‏
Sevgiliniz olmasa hayalleriniz hiç bu kadar güzel olabilir miydi? Sevgiliniz olamasa, geleceğe hiç bu kadar ümitle bakabilir miydiniz? Onun hayatınıza girmesiyle her şey ne kadar da güzelleşti ve anlamlı hale geldi öyle değil mi? Şimdi hayallerinizin baş kahramanına çok güzel ve aynı zamanda sürpriz bir hediyeyi birlikte hazırlayacağız! Üzerinde baharın müjdecisi kelebeklerin yer aldığı ve rengarenk yapısı ile insanının içini ferahlatan Kişiye Özel Kelebekli Masa ve Duvar Saati sizlerle! Üstüne ismini ve sevgilinizin her zaman görmesini istediğiniz mesajınız ile daha da anlamlı ve sürpriz bir hale gelecek olan Kişiye Özel Kelebekli Saatler‏, sevgilinize hem doğum günü hediyesi olarak, hem de yıldönümü hediyesi olarak verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri! ‏

Sevgiliye Sürpriz Hediye - Seni Çok Seviyorum Hediye Kutusu

Seni Çok Seviyorum Hediye Kutusu
Sevgilinize güzel bir şiir yazarak O'nu ne kadar çok sevdiğinizi anlatabilirsiniz! Ya da sevgilinize duygu dünyanızın en derinlerinden çıkan kelimelerle güzel bir mektup yazıp, sonuna da "Seni Çok Seviyorum" yazabilirsiniz. Onun için tuttuğunuz bir şarkıyı O'na hediye edip melodiler eşliğinde sevginizi de anlatabilirsiniz. Ama eğer sevgilinize şiir, şarkı veya mektup dışında hediyeniz ile onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek isterseniz; Seni Çok Seviyorum Hediye Kutusu bunun için ideal! Bu hediye kutusu neden çok özel ve romantik? Çünkü bir kere ahşaptan yapılmış olan son derece doğal ve şirin bir hediye kutusuna sahip! İkincisi ise, bu şık 3 ahşap hediye kutusunun her birinin üzerinde "Sevgi Sözcükleri" yer alıyor. Birinci kutuda "Seni", ikinci kutuda "Çok" ve son kutuda ise "Seviyorum" yazıyor. Bu son derece romantik ve şık hediyeyi, sevgilinize sevgililer günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi, sevgiliye doğum günü hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Ayrıca müstakbel eşinize romantik evlilik yıl dönümü hediyesi olarak da armağan edebilirsiniz. Bu romantik ve şık görünümlü hediyeyi bu kadar övdükten sonra, ürün hakkında daha detaylı bilgi vermek de kaçınılmaz oluyor. Elbette ki Seni Çok Seviyorum Hediye Kutusu boş bir kutu değil! Bu Sevgililere özel hediyelik kutu içerisinde aşkı tarif eden çok romantik ürünler yer alıyor! Ürün içerisinde yer alan hediyelikleri görmek için lütfen tıklayın.

Kişiye Özel Marie Claire Dergi Kapağı

kız arkadaşa sürpriz hediyeler
Kız arkadaşınıza şimdi önereceğimiz hediye ürün ile mükemmel bir sürpriz hediye tasarlayabileceksiniz. Nasıl mı? Dünyaca ünlü Marie Claire Dergisi ile. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan Dergi Kapağı, sevgilinize armağan edebileceğiniz çok sıra dışı ve orijinal bir hediye üründür. Kişiye özel olarak hazırlanan marie claire dergi kapağı ile ister kendinize özel bir dergi kapağı tasarlayın, kız arkadaşınıza sürpriz bir hediye olarak tasarlayın. Kişiye Özel Marie Claire Dergi Kapağı tasarlamak ise son derece kolay. Yapmanız gereken ilk şey, sevgilinizin veya sevgiliniz ile birlikte sizin en güzel fotoğraf karesini belirlemek ve resmi yüklemek. Daha sonra ise dergi kapağında nelerin yazılmasını istiyorsanız, bunu belirlemek. Sizin belirleyeceğiniz fotoğraf ve yazı ile hediyeniz en geç birkaç gün içerisinde adresinize gönderiliyor. Son derece şık bu dergi kapağı üzerine Sevgilinize İlan-ı Aşkta bulunabileceğiniz gibi,  O'na sürpriz bir evlenme teklifinde de bulunabilirsiniz. Bu sürpriz hediye ürün, en çok okunan magazin dergilerinden biri olan Marie Claire Dergisinin orijinaline sağdık kalınarak hazırlanmıştır. Maun renk resim çerçevesi içine yerleştirilen ve üzeri cam ile korunan kişiye özel magazin dergi kapağı, istendiği takdirde duvara da asılabilir. Masa üzerinde sergilenmek istenirse ürünün arkasındaki destek ayağı sayesinde masaüstü de kullanılabilir. Sevdiklerinize, doğum günlerinde sürpriz bir hediye tasarlamayı düşünüyorsanız bu ürün çok şık ve şaşırtıcı bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle

Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle
Erkek arkadaşımıza, ya da kız arkadaşımıza hediyelerin en güzelini seçmeye çalışırız öyle değil mi? İsteriz ki hediyemiz unutulmaz olsun, etkileyici olsun, özel olsun ve değerli bir hediye olsun! Çünkü biz aşkımızı da, sevgimizi de, saygımızı da hediyemiz üzerine yükler ve bu şekilde sevdiklerimize veririz. Ama hediyeleri biraz da değerli kılan şey; heyecan uyandırması ve içerisinde sürprizler barındırmasıdır. Şimdi sevgiliye sürpriz hediye olarak önereceğim hediyelik, içerisinde hem romantizm, hem aşk, hem de müthiş bir sürpriz barındırıyor. Tam 99 parçadan oluşan bir Puzzle. Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle ile sevgilinize unutamayacağı bir doğum günü hediyesi ya da diğer özel günler için müthiş sürpriz bir hediye hazırlayabilirsiniz. Özel Kalp Şeklindeki kutusunda satışa sunulan Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzlei'nin tüm parçalarını sevgiliniz ve sizin içerisinde yer aldığınız fotoğraf karesi oluşturuyor. Hediye olarak bundan daha iyi nasıl sürpriz olabilirdi ki? Kişiye Özel Kadife Kalp Kutuda 99 Parça Puzzle sadece sevgilinize yönelik hazırlanan bir hediye olabileceği gibi, eşiniz, aile fertleriniz, kardeşiniz, anneniz babanız ya da sevgili öğretmeniniz için de armağan edebileceğiniz çok özel bir hediyedir. Sevdikleriniz, bulmacanın parçalarını bir araya getirmeye çalıştıklarında, elbette ki hangi fotoğraf karesi ile karşılaşabileceklerini ilk anda kestiremeyecek ve müthiş bir sabırsızlıkla bu yapbozun diğer parçalarını bir araya getirmeye çalışacaklardır. Sonuçta yapboz tamamlandığında, ortaya yıllarca saklayabilecekleri ve üzerine titreyecekleri çok kıymetli bir hediyeleri olmuş olacak! 

Kişiye Özel Fotoğraf Dokuma Dekoratif Halı

Sevgiliye Sürpriz Hediye
İlişkiniz süresince sevgilinize, doğum gününde, yılbaşında veya genel olarak özel günlerde mutlaka hediyeler aldınız. Ama iddia ediyorum, sevgiliniz, bugüne kadar aldığınız hediyelerden en fazla, bu hediyeyi gördüğünde tepki verecek ve şaşıracaktır. Çünkü başlı başına orijinal bir hediye. Halı üzerine, dokuma yolu ile sizin fotoğrafınız binlerce iplik ile tek tek nakış gibi dokunacak. Sizin ve sevgilinizin ya da eşinizin, en güzel fotoğraf karesi, dekoratif bir halı üzerine işlenecek daha ne olsun! Sevgililer günü için özel hediye arayanlara önemle arz edilir.

Kalpli Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Hediyenin temel amacı; hediye alan kişiyi mutlu etmek, özel olduğunu hissettirmek ve ona çok değer verdiğimizi hediyemiz ile belli etmektir. Bazen hediyemiz ile duygularımızı, düşüncelerimizi, heyecanımızı, temennilerimizi, hediyemizi vereceğimiz o özel kişiye anlatmaya çalışırız. Seçeceğiniz hediyeyi iyi belirlemeniz lazım. Çünkü hediyelerin aslında anlamları çok büyüktür. Hayatınızda sizin için en özel kişi olan, sevgilinize onu çok sevdiğinizi sözcüklerle söylemeden, bunu ona objelerle veya eşyalarla nasıl anlatırdınız? Bence ya, bir gül alırdınız, ya da üzerinde kalp figürü olan bir eşya ile anlatırdınız. Romantik bir sevgili iseniz ve sevgililer gününde, sevgilinize olan aşkınızı daha güçlü bir şekilde ilan etmek istiyorsanız, bunun en etkili yolu ona kalbinizi vermek olacaktır. Gelin sevgilinize aşkınızı, kalbinizle sunun. Sevgilinize en iyi ve sürpriz hediyelerden birini vermiş olacaksınız çünkü! Bu kadar bahsettiğim en iyi romantik hediye hangisi peki? Üst tarafta gördüğünüz, kalbinin kapılarını sevgilisi için, sonuna ve sonsuza kadar aralamaya çalışan, altın sarısı ve parıltılı oscar heykelciği... Sevgilinize en romantik Sevgililer Günü hediyesi...

Kişiye Özel Aşk Kadehleri

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Şimdi, sevgiliniz ve sizin için çok güzel ve bence çok romantik bir sevgililer günü hediyesi önerim olacak. Kişiye özel, yani ikinizin isminin yazılı olduğu Paşabahçe markasının özel serisi olan, muhteşem ikili şarap kadehleri. Dilerseniz bu tasarım harikası ve kişiye özel aşk kadehlerini, evlilik yıl dönümünüz için, dilerseniz sevgilinize doğum günü hediyesi veya yaklaşmakta olan 14 Şubat Sevgililer günü için sevgilinize hediye edin. Evinizde özel bir yemekte, size ve sevgilinize ait olan bu kadehler ile, yemekleriniz daha romantik bir atmosferde geçecek. Bu arada, evlilik yıl dönümü veya sevgilisinin doğum gününü unutan erkekler için, bence harika bir hediye olacak. Çünkü sizin ve sevgiliniz için önemli ve özel olan tarihleri bu şık ve zarif kadehler üzerine yazdırabileceksiniz. Şayet bu tarihleri unutma basiretsizliği yaşarsanız:) Kadehlerin üzerinde yazılı olan tarihlere göz atabilirsiniz. Sevgililer günü için romantik ve özel hediye arayanlar için ideal bir hediye...

Seni Neden bu kadar çok seviyorum mesajlı Aşk Kavanozu

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Bazen sevgilinize duyduğunuz o müthiş sevgi için nedenler bulmaya kalkışırsınız, onu çok sevmişsinizdir ama neden onu bu kadar büyük bir aşkla sevmişsinizdir, bunun sebeplerini araştırırsınız. Aslında sevgilinize ait düşüneceğiniz her şey sizi mutlu eden şeylerdir. mesela onun harika bir insan olduğu için çok sevmiş olabilir misiniz?, Veya çok güzel gülümsediği için? Çok zeki olduğu için? Çok anlayışlı olduğu için? Belki de onu bu kadar sevmenizin nedeni upuzun dalgalı saçlarıdır? Ya da gözleri mavimsi bir deniz tazeliğidir de, o yüzden onu aklınızdan çıkartamıyorsunuz. Daha bir sürü neden düşünebilirsiniz. Onu çok sevmişsinizdir ama, en çok hangi yönünü, neden sevmişsinizdir? Gelin bu sevgililer gününde eşinizi veya sevgilinizi şaşırtacak bir hediyeye birlikte imza atalım:) Gördüğünüz bu aşk kavanozuna kendi yazınız ile 15 tane seni seviyorum çünkü diye başlayan sevgilinizi övecek ve onu mutlu edecek nedenlerinizi sıralayın. Eminim sevgililer gününde eşiniz veya sevgiliniz mutluluktan bulutlarda gezinecektir... Sevgililer günü için en güzel, sürpriz hediyelerden biri.

Sevgiliye Sürpriz Hediye Fikirleri - Kişiye Özel Duvar Sticker

Sevgiliye Sürpriz Hediye Fikirleri
"Adını dağlara taşlara yazdım!" Bir çok aşk şarkı sözü içerisinde buna benzer sözler işitmişsinizdir. Siz sevgilinizin ismini kalbinize yazdınız ya, gerisi teferruat!  Ama şu da var ki, her kadın kendisine duyulan aşkı en abartılı şekilde bile olsa görmek ister! Büyük bir şehirde yaşıyor ve hala etrafınızda bir ağaç varsa, O'nun ismini oraya kazıyabilirsiniz! Bu fikir için çok demode diyorsanız, O halde sevgilinizin ismini yaşadığı evin duvarına yansıtabilirsiniz. Nasıl mı? Kişiye Özel Duvar Sticker'i ile. Sevgilinize şık bir jest yapıp, O'na kalbinize kazıdığınız ismini, bir de duvar stickeri ile ifade edin! Siz İnternetten sürpriz hediye fikirleri araştırıyordunuz, bizim ise bu konudaki fikirlerimizden biri Kişiye Özel Duvar Sticker! Bu şahane ürünü ister, eşinize olan sevginizi göstermek için kullanın, ister Annenize şık bir Anneler Günü Sürprizi için kullanın! Şu var ki, İsmini duvarda gören bir bayanın bundan son derece hoşnut kalacağıdır. 

Sevgiliye Sürpriz Hediye Önerileri & Kişiye Özel Film Afişi

Kişiye Özel Film Afişi
Sizin de bir filminiz olsun ister misiniz? Başrollerinde siz ve sevgiliniz! Aslında doğru ifadesi ile sizin de bir film afişiniz olsun ister misiniz? Mükemmel bir fotoğraf karesi ile ölümsüz bir film afişi! İzlemekten keyif duyduğunuz, aralarında "Aşk Tesadüfleri Sever", "Aşk ve Gurur","Kız Erkek Meselesi" ve daha bir çok filmin olduğu gerçek sinema afişleri içerisinde sizin resimleriniz giriyor ve ortaya inanılmaz güzel ve sürpriz bir hediye çıkıyor! Sevgilinizi ya da eşinizi gerçek bir sürpriz hediye ile mutlu etmek isterseniz, Kişiye Özel Film Afişi inanılmaz güzel bir hediye olacaktır. Sevgiliniz böylesine özel ve anlamlı bir hediyeyi yıllarca duvarında gururla sergileyecek! Kim bilir belki de siz bu filme bir de devam filmi çekersiniz:). Kişiye Özel Film Posteri sevgilinize armağan edebileceğiniz son derece orijinal ve özel bir doğum günü hediyesi olacaktır! Gerçek bir sinema hayranı mısınız? Tutku ile bağlı olduğunuz ve filmlerini dört gözle beklediğiniz yönetmenleriniz ya da sürekli izlemek istediğiniz sinema aktörleri var mı? O halde şimdi söyleyeceklerimi sanırım daha rahat ifade edebilirim. Sinemaya gidersiniz, bilet kuyruğunda izlemek istediğiniz filmin afişine bakarsınız! Henüz filmde anlatılan öykü hakkında sadece eleştirmenlerden okuduğunuz yorumlar var ve o film afişi sizin için henüz çok şey ifade etmiyordur. "Gong" sesi ile "x. salonda film başlamak üzeredir.." sesi ile salona girer ve kendinizi o büyülü atmosfere bırakırsınız. İzlediğiniz film belki de sizi göz yaşlarına boğmuştur, belki kahkahadan karnınıza ağrılar girmiştir, ya da o film ufkunuzu açmıştır! Filmden çıkarsınız ve o filmin afişine tekrar bakma gereği duyarsınız! Biraz önce sizin için çok da bir şey ifade etmeyen film afişi, şimdi ise bambaşka ve daha özel bir hale gelmiştir. Size ve sevgilinize ait film afişi de, çok güzel maceraların, romantizmin, yepyeni başlangıçların habercisi olacak! 

Sevgililer Günü için Sürpriz Hediye Fikirleri & Fotoğraflı Kristal Küp

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Sevgililer günü için en güzel en özel hediye nedir? Bu şekilde google'ın başının etini yediniz günlerdir. Buyurun size sevgililer günü için en güzel hediye! Lazer işlemesi ile bu küpün içerisine sizin ve eşinizin resminin yerleştirildiği bu cam küp ile, sevgililer gününde harikalar yaratacaksınız. Sürpriz sevgililer günü hediyesi böyle bir şey olsa gerek! Cam, madde olarak zaten insanoğlunun en büyük buluşlarından biri. Şeffaf olması sebebi ile suyun sert hali de diyebiliriz. Şimdi siz aslında sevgiliniz ile kendinizi sert bir su içerisine yazdıracaksınız. Bence sevgililer gününde en güzel fotoğrafınızı bu cam küp içerisine yerleştirip, sevgilinize bu ürünü hediye edin. Kesinlikle çok sürpriz bir hediye olacaktır.

Sürpriz Sevgililer Günü Hediyesi Bayan için & İsme Özel Kolye 14 Ayar Altın

Sevgiliye Sürpriz Hediye
İnsan birine aşık oldu mu, veya onu çok sevdi mi, ona benzeyen veya onu çağrıştıran her şeyi çok fazla önemsiyor veya daha fazla dikkat kesiliyor. Örneğin, sevgilinizin ismi "Sinem" ise, çevrenizde ismi, Sinem olan herkes sizin için sıradan diğer insanlara göre bir adım önde oluyor. Haberlerde veya bir dizi filmde ismi Sinem olan biri sizin daha fazla dikkatinizi çekiyor veya daha sempatik gelebiliyor size. Konuyu çok uzatmadan:) Sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri de, şüphesiz onun isminin yazılı olduğu bu altın kolyedir. Sevgiliniz, şu an sizin artık eşiniz ise, eşinizi bu sevgililer gününde bu hediye ile onurlandırın! Elbette bütçeniz elverdiği ölçüde...

Sevgiliye Sürpriz Hediye Önerileri & Aşkınızın Filmi Olsun

özel hediye
Sevgilinize hediyelerin en güzeli ve en sürpriz olanı, baş rollerinde sizin ve sevgilinizin olduğu, ikinizi anlatan bir sinema film klibi olabilir. Sinema-TV mezunu uzman bir kadro tarafından hazırlanan ve onlarca kişinin rol aldığı filmin konusu şöyle:) Sizin örneğin Meltem adında bir sevgiliniz var ve siz ona sevgililer gününde müthiş bir sürpriz yapmak istiyorsunuz, verdiğim linkten sinema film siparişi veriyorsunuz. Bu arada filmin senaryosu da size ait:) Yani siz filminizde rol alan onlarca kişiye, sevgiliniz meltem'i ne kadar sevdiğinizi anlattırmak isteyebilirsiniz veya doğum günün kutlu olsun dedirtebilirsiniz yine benimle evlenir misin dedirtebilirsiniz. Filmin müzikleri de size ait. İstediğiniz müziği fon olarak kullanabilirsiniz. bence hem sevgililer günü için, hem de doğum günü için sevgilinize verebileceğiniz en güzel ve unutulması asla mümkün olmayacak sürpriz bir hediye olacak...

Sevgiliye Sürpriz Hediye Tavsiyeleri & Kişiye özel Mesajlı Masa saati

özel hediye
İsme özel olarak hazırlanmış ve kendi mesajınızdan oluşan hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Sevgililer gününde veya sevgilinizin doğum gününde, sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de en güzel sözlerinizi ve en güzel mesajlarınızı, kalp şeklindeki içerisinde saati de bulunan bu zarif ve şeffaf cam üzerine yazdırabilirsiniz Aşkınız ve sözleriniz ölümsüzleşmiş olsun...

Sevgiliye Güzel Sürpriz Hediye Fikirleri & Kendi Tasarımınız Kol Saati

Sürpriz hediye
Sevgilinize alabileceğiniz en güzel 10 hediyeden birincisi olarak, tamamen sizin tasarımınız ve hayal gücünüz ile hayat bulacak olan bu muhteşem tasarımlı bay ve bayan modelleri ayrı ayrı kol saati. Düşünebiliyor musunuz, kordonun malzemesini, rengini, saatin içerisindeki yazıları ve fotoğraflarınız tamamen sizin tercihlerinize ve yaratıcılığınıza bağlı. Bir hediyenin kişiselleştirilebiliyor olması bile tek başına o hediyenin güzel bir hediye olduğunun belirtisidir. Bu kol saati de bu anlamda çok özel bir kol saatidir. Bu hediyeyi özel ve güzel kılan diğer bir neden ise, hediyenin kendisi kadar, hediyenin içerisinde olduğu hediye kutusu da çok önemlidir. Bu saatin kendine özel bir hediye kutusu bulunmaktadır ve hediye bu anlamda da çok özel ve sürpriz bir hediye.

Sevgililer Günü için Sürpriz Hediyeler & Kişiye Özel Mousepad

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Şimdi önereceğim hediye ile sevgiliniz sizden iyice sıkılmaya başlayacak. Çünkü gece günüz sürekli, sevgilinizin elinin altında olacaksınız ve sizi görmek zorunda kalacağı için belki de sizden ilallah edecek:) Fena bir espri olmadı sanırım ha? Elinin altında olmak. Tavsiye edeceğim sevgililer günü hediyesi, bir mousepad ama oldukça orijinal bir mousepad! Çünkü üzerinde sizin fotoğrafınız olacak. Gerçekten de sevgililer günü için oldukça orijinal ve güzel bir hediye seçmiş olacaksınız. Sevgiliniz de eminim bu hediyeye bayılacak. Bu hediyeyi sevgililer gününde, bayanların, sevgililerine hediyesi olarak öneriyorum..

Sürpriz Sevgililer Günü Hediyesi & Kişiye Özel Kalp Ödülü

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Aşk, ne ilginç bir duygu öyle değil mi? Yeryüzünde aşkı tatmayan bir canlı var mıdır acaba? Bu duygu sadece insana özel bir duygu da değil, bilakis hayvanlar alemi ve bitkiler aleminde de, aşk her zaman var olmuştur. Düşünebiliyor musunuz, sebebini söyleyin desem, aşık olduğunuz kişiye ait bir sürü özellik sıralayacaksınız ama, aslında mantıklı düşündüğünüzde çevrenizdeki onlarca insanda da sevgiliniz ile benzer özellikler göreceksiniz. Ancak sizin için yine de, ille de özel olan tek kişi, sevgiliniz! Çok tuhaf! Aşk neden var veya nasıl bir duygu, buna bir neden veya kılıf aramak yerine, mümkün mertebe, o duyguya layık olmak ve tadını çıkartmak gerektiğini düşünüyorum. Şimdi gelelim, Aşkınız için hediye önerime; Sevgililer gününde aşkınıza öyle bir hediye vereceksiniz ki, ayakları yerden kesilecek! Sevgililer günü için özel olarak tasarlanmış, kalp şeklinde ve kişiye özel olan bu ödül, hem çok güzel, hem de sürpriz bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Sürpriz Hediye Seçenekleri & İsme Özel Saten Aşk Yastık

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Evlilik ne enteresan şey öyle değil mi? Allah öyle bir sabır veriyor ki, bir ömür boyunca, eşiniz ile birlikte yaşlanıyorsunuz ve hayata dair acı tatlı her şeyi birlikte göğüslüyor, birlikte paylaşıyorsunuz. Bunun için erkek ve kadın çiftlerin sevgilerinin ve aşklarının öyle büyük olması gerekiyor ki, yoksa başka türlü sanırım kimse böyle bir birlikteliğe katlanamaz. Bir düşünün bakalım, sekiz saatlik bir otobüs yolculuğundan sonra, yanınızda oturan şahsı belki de hayatınız boyunca görmek istemezsiniz. Ama eşiniz için bir ömür feda etmeyi göze alabiliyorsunuz. Muhteşem bir şey! 14 Şubat sevgililer gününde sevgilinize gelin güzel bir sürpriz yapalım. Sizin ve eşinizin isimlerini, oldukça şık ve sağlıklı bir yastığa yazalım ve o yastığa da "Seni Seviyorum" yazalım. Sevgililer günü için inanılmaz güzel bir hediye seçiyorsunuz emin olun. Kişiye özel aşk yastıkları sevgililer günü için Sürpriz hediyelerden biri.

Sevgiliye Sürpriz Hediye & Süslü Sevgiliye Süslü Yastık Hediyesi

Sevgiliye hediyeler
Hemen hemen bütün kadınlar her fırsatta dakikalarca sevgilisini ya da eşini kapıda istisnasız mutlaka bekletirler. Eminim sizler de şuna benzer sahnelere çok defa şahit oluyorsunuzdur. Erkek ve bayan birlikte yemeğe çıkacaklardır. Erkek telefon ile eşini arar ve şöyle der. "Hayatım yarım saate kadar kapıdayım, bu arada sen de hazırlan, geç kalmayalım." Bayan ise "Sen meraklanma beş dakikaya kadar hazır olurum" der. Ama hiçbir zaman o beş dakika bitmez. ya da kadınların beş dakikadan algıladıkları şey, erkeklerin kolundaki saate göre beş dakika değildir. Çünkü erkeğin kapıda ya da arabada beklediği saatlerde, kadın makyajını yapar, belki beş yüz kez kıyafet değiştirir, makyajını siler ve tekrar tekrar yapar. Bekletilmek erkeklerin en sevmediği kadın davranışlarından biridir. Neyse, biz burada şu an bir hediye ürün tavsiyesinde bulunacaktık değil mi? Efendim, şimdi bayanlara alınması yönünde tavsiye ettiğimiz ürün, şık bir yastık. Bu yastığı klasik, sıradan yastıklardan ayıran özelliği ise, özellikle süslenmesine, bakımına ve güzelliğine düşkün bayanlara yönelik olmasıdır. Sevgilinize özel hazırlatabileceğiniz çok şirin bir yastık. Süslenmesine düşkün eşinize şöyle teması olan bir hediye düşünüyorsanız Süslü Yastık tam size göre bir hediye ürün. 50 x 35cm. ebatındaki elyaf dolgulu beyaz yastık üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilir, kişiye özel hale getirebilirsiniz. 

Sürpriz Sevgililer Günü Hediyesi & Kişiye Özel Sevgili Yastığı

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Hani bize has, "Bir yastıkta kocamak" diye bir deyimimiz vardır. İşte o yastıklar, görmüş olduğunuz bu romantik isme özel yastıklar. Sevgililer günü için eşinize veya sevgilinize güzel bir sürpriz hediye düşünüyorsanız, isme özel sevgili yastıkları sevgilinizi veya eşinizi eminim çok mutlu edecektir. Bir yastıkta kırmızı kalp şekilleri arasında ve harika bir yazı karakteri ile sizin isminiz, diğer yastıkta ise eşinizin ismi yazılı olan sevgili yastıkları, evinizin artık en değerli eşyalarından biri olacaktır.

Sürpriz sevgililer günü hediyesi & Sevgililere Özel Aşk Eldivenleri

Sevgiliye Sürpriz Hediye
Sevgililer günü için hem bir sürprize, hem de romantik bir hediyeye var mısınız? Üç parçadan oluşan ve polar malzemeden üretilmiş olan bu şık kırmızı eldivenler, sizin ve sevgilinizin isimlerinizi taşıyacak. Sevgiliniz ile el ele soğuk kış günlerinde yolda yürümek sizin için artık daha keyifli ve romantik bir hal alacak, elleriniz asla ayrılmayacak ve üşümeyecek. Sevgiliniz sizin romantik biri olmadığınızı düşünüyorsa işte size çok güzel bir fırsat! Ona bu hediyeniz ile aslında ne kadar romantik olabileceğinizi ispatlayabilirsiniz. Artık bol bol karda ve soğukta üşümeden "Beraber yürüdük biz bu yollarda" şarkısını dillendirirsiniz.

Erkek için Sürpriz Hediyeler & Kişiye Özel Theorie Mavi Gömlek

Erkek sevgiliye Hediye
Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri gömlektir. Hele hele bu gömlek bir de marka ve kişiye özel bir gömlek olursa o zaman hediyenizin kıymeti bir o kadar artar. Görmekte olduğunuz gömlek Theorie marka mavi renk bir gömlek. Özellikle mavi renk gömlek koymak istedim. Çünkü erkeklerin en fazla tercih ettiği gömlek rengi mavidir. Bu özel gömleğin yakasına, erkek sevgilinize iletmek istediğiniz özel mesajınızı ve gömleğin koluna ise, onun baş harflerini nakış ile işlettire bilirsiniz. Nakış ile işlenmiş olan bu özel gömlek bir erkeğe alınabilecek en anlamlı ve sürpriz sevgililer günü hediyelerinden.

Bayan Sevgiliye Sürpriz Hediye Fikirleri & Dır Dır Yastık Kılıfı

Bayana ilginç hediye
Konuşma faaliyeti insan beyninin sol tarafında gerçekleşmekte. Erkeklerin sol beyni kadınlara göre daha az geliştiği için konuşma konusunda kadınlara göre iyi değiller. Erkekler çoğunlukla kafalarının içinde düşünüp konuşurlar ve kadınların iletişim kurma konusundaki sözel yetenekleri gibi bir özelliğe sahip değiller. Gün sonunda erkeğin işten döndükten sonraki suskunluk halinden günümüzde pek çok kadın şikâyetçidir! Bunun sebebi erkeklerin düşünmeye kadınların ise konuşmaya ihtiyacı olması. Bu söylediklerim ne kadar bilimsel bilmiyorum ama çok konuşan kadınlara mizahi açıdan sus demenin zamanıdır. Kadınların yapmış olduğu dır dır, Dır Dır Yastık Kılıfı sayesinde somut bir sahneye dönüşüyor. Çoğu zaman kadın konuşur erkek susar, bazen de kulaklarını tıkar Dır Dır Yastık Kılıfı ise bunun en esprili ifadesi.  Kadınların kendilerini ifade ettikleri konuşmalar çoğu zaman gereğinden fazla uzar ve erkelerin kulağına sadece kuru gürültü olarak gelir. İlişkileri tüketen, ömrü bitiren “Dır Dır”ın bir gün yastıkların üzerinde yer işleneceği kimin aklına gelirdi. Dır Dır Yastık Kılıfı çiftler için tasarlanmış en eğlenceli yatık kılıflarından biri. Bir yüzünde kulakları tıkayan eller, diğer yüzünde de Dır dır konuşmaların yer aldığı iki adet yastık kılıfından oluşan Dır Dır Yastık Kılıfı evlilik içindeki Dır Dır ile ortaya çıkan sorunları Gır Gır ile yok etmeye geliyor. Her sorunun çözümü sağlıklı iletişim kurmakta yatar, Dır Dır Yastık Kılıfı ile yattığınızda ise sözlü olmasa da eşinizle birlikte espri yollu bir iletişim kurmuş olursunuz.

Sürpriz Hediyeler - 100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu

100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu
Görmekte olduğunu bu son derece şık kavanoz diğer sıradan kavanozlardan çok farklı ve çok özel! Bu kavanozun diğerlerinden farklı olmasının en önemli nedeni; birincisi sadece doğum günleri için veriliyor olması, ikincisi ise, içerisinde 100 farklı dilde "Doğum Günün Kutlu Olsun" mesajının yer alıyor olması! Sevgilinize benzersiz ve sıra dışı çok orijinal bir hediye düşünüyorsanız, onun doğduğu o özel günde, ne kadar mutlu olduğunuzu ona 100 farklı dilde gösterin! İçerisinde yeryüzünde popüler olan ve en çok kullanılan yabancı dillerden oluşan 100 farklı Doğum Günü Kutlama mesajı yer alıyor! Sevgilinize doğum gününde özel bir sürpriz yapmak isterseniz, asıl hediyenizin yanında 100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu'nu O'na armağan edebilirsiniz. Doğum gününden sonra sevgiliniz isterse,  her gün için kavanozun içerisinden farklı bir mesaj çeker ve 100 gün boyunca doğum gününün dolu dolu yaşar!

Sürpriz Hediye & Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye

kişiye özel bayan kolye
Harikulade bir tasarıma sahip olan bu Kişiye Özel Bayan Kolyeyi  sevgilinizin boynunda hayal edin! Kolyenin zarif zinciri üzerinde bir tarafta kendi isminiz, diğer tarafta ise sevgilinizin ismi yazılı! Bu kolyeyi özel kılan bir diğer yönü ise tam ucunda yer alan "Sonsuzluk" sembolü. Buram buram aşk yüklü olan Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye'yi boynunuzdan asla çıkartmak istemeyeceksiniz. Kız arkadaşınıza, eşinize ya da annenize özel bir hediye arıyor ve bu hediyenin içinde bana ait bir izler bulunmalı diyorsanız, kişiye özel tasarlanan Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye tam aradığınız hediyelik! Kadınlar için en vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan kolyeler, şimdi en romantik hali ile yeniden yorumlandı. Bu güne kadar üzerinde sadece tek bir ismin yazılı olduğu bayan kolyelerden mutlaka görmüşsünüzdür. Ucunda tek isim yazılı olan kolyeler, romantizm açısından bize göre eksik kalıyordu. Bu kolyeyi tasarlayan tasarımcılar da bizim gibi düşünmüş olacaklar ki, bu son derece anlamlı ve özel kolye üzerine iki isim birden eklemişler. Sevgilinize, sevgililer günü hediyesi olarak kalıcı ve özel bir hediye için Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye'yi tercih edebilirsiniz. Ya da eşinize mükemmel bir evlilik yıl dönümü hediyesi olarak bu son derece şık ve anlamlı kolyeyi hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Üzeri 14 ayar altınla kaplı olan bu kolye, kesinlikle altın suyu değildir. Sipariş edilmesi halinde ürün ile birlikte, 42 cm boyundaki zinciri de ürüne dahildir. Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye mükemmel şıklıktaki hediye kutusu ve içerisinde ürün sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.

Sürpriz Hediye & Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye

Kişiye Özel İki İsimli Sonsuzluk Kolye

Sürpriz Hediye & Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi

Sevgiliye Özel Aşk Gazetesi

hediye fikirleri
Sevgiliye sürpriz hediyeler

0 yorum: