Sevgiliye Hediyeler

sevgiliye hediye
İnsan hayatında kaç kez aşık olabilir veya gerçek aşkı kaç kez yaşayabilir? Aşık olmak sevmek ve sevilmek çok güzel duygular ama sevgilin varsa varsa, bir yerde  derdin de var arkadaş! Çünkü; Sevgili için, güzel ve iyi bir hediye seçmek, her zaman çok kolay bir durum değildir. Daha en son, sevgilinizin doğum gününde, ona bir kazak hediye etmiştiniz, ya da bir kol saati veya özel bir takı hediye etmiştiniz. Şimdi sevgililer günü var, bayram var ve ilişkinizin yıl dönümü var, daha sayayım mı? Yanlış anlaşılmasın, ben sevgiliye hediye almak, gözümüzde büyütülmesi gereken ve maddi anlamda çok külfetli bir iş anlamında söylemiyorum. Bir insanın sevgilisi için, yeni ve özel bir hediye seçmesinin, ne kadar zor bir durum olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Sevgilinize hediye almanızı gerektirecek özel günlerde, hediyeleşme kısmını hiç sektirmeyen ve sevgilinize her fırsatta hediye almaya çalışan bir sevgiliyseniz, ne demek istediğimi sanırım en iyi siz anlamışsınızdır. Elbette sevgiliniz illa da bana hediye al demiyordur ama, nihayetin de özel bir ilişki paylaşıyorsunuz, ilişkinizi yarınlara taşımayı ve finalde evlilik gibi  bir sonuca ulaştırmaya çalışıyorsunuzdur. Böyle bir ilişkide de, hediyeleşmemek sevgilinize hediye almamak olmaz! Sevgiliniz için, hangi hediyeyi aradığınız konusunda size bir faydam dokunur mu bilemem ama, ben yine de, sevgilinize sevgililer günü için, sevgilinizin doğum günü için, yıl dönümünüz için, farklı ve değişik belki de biraz ilginç, bazı hediye tavsiyelerinde bulunmak istedim. Umarım sizin için de, hediye alacağınız sevgiliniz için de, güzel hediye önerilerinde buluna bilmişimdir.


Sevgiliye En Güzel Hediye Fikirleri


Sevgiliye Hediye & Sevgiliye Özel Hediye Kutusu

Sevgiliye hediye fikirleri
Sevgiliye Özel Hediye Kutusu, içerisinde romantik ürünlerden oluşan çok şirin bir armağan! Bu romantik ürünü, özellikle yeni sevgili olmuş çiftlere sevgililer günü hediyesi olarak öneriyorum. Sebebine gelince, yeni sevgili çiftlerin birbirlerinin duygularından daha fazla emin olabilmeleri için bu aşamada romantik hediyelerin daha isabetli olacağı kanısındayım! Şayet ilişkinizin başlangıcı üzerinden uzun bir zaman geçtiyse, sevgiliniz zaten sizin duygularınızdan emindir ve bu noktada, daha çok ihtiyaca yönelik hediyeler seçilmesi daha uygun olur düşüncesindeyim.

Kuş Tüyü Gül 24’lü Set

Sevgiliye hediye fikirleri
Kırmızı güller, romantik bir davranışın en vazgeçilmez yardımcılarından ya da unsurlarından biridir! Örneğin; Sevgiliniz veya eşiniz için romantik bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Bunun için ilk baş vuracağınız şeyler, romantik bir mekan, romantik mum ışıkları, şarap ve kırmızı güllerdir! Şimdi önereceğimiz ürün, içerisinde 24 tane kuş tüyü gül bulunan, inanılmaz romantik bir hediye! Sevgilinizin başından aşağı güller saçmak isterseniz, ya da eşiniz ile romantik bir akşam geçirmek isterseniz kuş tüyü güllerden yararlanabilirsiniz! Özel ahşap hediye kutusu içerisinde, son derece göze hoş gelecek şekilde süslenmiş Kuş Tüyü Gül 24’lü Set, aynı zamanda bayan sevgilinize mükemmel de bir sevgililer günü hediyesi

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri & Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan

Erkek sevgiliye hediye
Hediyelerin en kalıcı olanı ve en unutulmaz olanı, üzerinde kendinizden izler taşıyan kişiye özel hediyelerdir. Sevgiliye hediye fikirlerimiz içerisinde almayı istediğimiz şimdiki ürün, erkek sevgilinizin takdirini ve beğenisini kazanacak kaliteli bir deri cüzdan! Erkek arkadaşınız için, hakiki deriden imal edilmiş ve üzerinde isim - soy isim baş harflerini taşıyan Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan! İster sevgiliye doğum günü hediyesi, isterseniz erkek arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi olarak, harika bir uyum sağlayan çift renkli Kişiye özel deri cüzdan hediye etmeyi düşünebilirsiniz! 

Sevgiliye Hediye & Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik

Sevgiliye hediyeler
Sevgiliniz için hediyelerin en değerlisi en özeli elbette ki sizsiniz. O'na olan duygularınızı üzerinde kalp figürü olan özel bir bileklik ile ölümsüzleştirmek ister misiniz? Sevgiliniz, bileklerinde gururla aşkınızın sembolü olan Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik'i taşıyacak. Bu son derece zarif bilekliği diğerlerinden ayıran en önemli özelliği çok şık zincirinde yer alan sevimli ve sizin aşkınızı simgeleyen kalp şeklidir. Kalbinizde çok özel bir yere sahip olan sevgilinizin ismini Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik üzerine yazdırın ve bu zarif bilekliği kalbinizin sultanına doğum günü hediyesi olarak armağan edin. Son derece uygun bir fiyatla satışa sunulan bu tasarım harikası bileklik sayesinde O'nun ne kadar mutlu olacağını görmek bile, sizin için kesinlikle değeri ölçülemez bir an olacaktır. Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik gümüş üzeri altın kaplamadır. Bilekliğin tüm yüzeyi 14 ayar altınla kaplanmıştır, kesinlikle altın suyu ile imal edilmemiştir. Özel kutusu içerisinde kargo edilen bu harika ürün üzerinde yer alacak ismi "Sepete Ekle" butonunun üzerindeki kutucuğa girerek siparişinizi verebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir diğer hediye fikirlerine göz atmak isterseniz lütfen tıklayınız: Kişiye Özel Hediyeler

Sevgiliye Hediye Seçenekleri & Kalp Tasarımlı Aynalı Mücevher Takı Kutusu

sevgiliye hediye
Bayan sevgilinize, eşinize, annenize hediye edebileceğiniz mükemmel tasarımlı ve oldukça kullanışlı özelliği ile Mücevher Takı Kutusu! Aynı zamanda üzerinde yer alan aynası sayesinde bayanlar için makyaj aynası olarak da kullanılabilir. Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak sevgi mesajı vermek için de tematik bir hediye. Üzerinde yer alan kalp figürü sizin sevgilinize duyduğunuz sevginin ve aşkın ifadesi olacak! Kalp Tasarımlı Aynalı Mücevher Takı Kutusu, makyaj masalarına şık ve dekoratif bir hava getirecek! Dilerseniz kutunun üst kapak kısmına sevgilinizin fotoğrafını da koyabilirsiniz. Bu şık mücevher kutusunu sevgiliniz isterse mücevherlerini koymak için kullanır, isterse de sadece makyaj aynası olarak. Sevgilinize uygun fiyatlı ancak şık bir hediye düşünüyorsanız, Kalp Tasarımlı Aynalı Mücevher Takı Kutusu tam size göre. 

Özel Sevgililer Günü Hediyesi & Pırlanta Aşk Sonsuza Kadar Yüzük

sevgiliye hediye
İnsanın aklını sonsuzluk gibi bir kavram almıyor ama, aşık olan insanlar için, sonsuzluk kavramı sevgi veya aşk ile ifade edilebiliyor. Sevgilimize duyduğumuz o yüce ve kutsal, özel hissin bir sınırının olduğunu hiç düşünmeyiz. Her gün, her saniye tüm zerrelerimiz ile sevgilimize olan aşkımızı içimizde besler ve onu büyütmeye çalışırız. Sevgilinize sevgililer gününde, ona duyduğunuz sonsuz sevginin bir simgesi olarak, özel bir sevgililer günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Sonsuzluk sembolü olan, sade ve tasarımı ile ön plana çıkan, bu pırlanta altın yüzük, sevgililer gününün en güzel hediyesi olacaktır. Pırlanta ve altın bir yüzük için, fiyatının da çok yüksek olmadığını hatırlatmak isterim.

Bayan Sevgili için En Güzel Yıl Dönümü Hediyesi & Pırlanta Sonsuzluk Kolyesi

sevgiliye ne hediye alınır
"Aşk, sonsuza kadar..." Bu sözü çok seviyorum, çünkü aşkın ne kadar büyük ve engel tanımaz bir his olduğunu anlatan çok güzel bir söz. Sevgiliniz ile ilişkinizin kaçıncı yılında olursanız olun, hala onu ilk günkü tazelik ve yoğunlukla seviyorsanız ve onun, sizin hayatınızda hala çok geniş bir yeri varsa, sahip olduklarınızın kıymetini ve içinde bulunduğumuz "şu anı" iyi bilin, derim. Çünkü her geçen saniye ömürden gidiyor. Belki de hayatınızın aşkı, ile evlisiniz! Umarım öyledir. Siz de aşkın, sonsuz bir duygu olduğunu düşünüyorsanız, yıl dönümünüzde bayan sevgilinize, sonsuzluğun sembolü olan ve sevgilinizin üzerinde sadeliği ve zarafeti ile göz dolduracak pırlanta sonsuzluk kolyesi hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Eminim, sevgiliniz için, en güzel yıl dönümü hediyelerinden biri olacaktır.

Bayan Sevgili için En iyi Hediyeler & Anahtar Şeklinde Gümüş Pırlanta Kolye

sevgiliye hediye
Bayanların takı ve benzeri aksesuarlara karşı hassasiyetlerini hepimiz biliyoruz. Sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için, iyi hediyeler kategorisinde şimdi önereceğim hediye, anahtar şeklinde ve üzeri pırlanta ile süslenmiş gümüş bir kolye. Bazı bayanlar özellikle düz ve sade kolyelerden hoşlanmazlar, daha dikkat çekici ve değişik kolye tercihlerinde bulunurlar. Bence anahtar şeklindeki bu kolye bu tarz kolye modellerinden hoşlanan bayan sevgilinizin ilgisini çekebilir. Tabi anahtarın sembolik bir anlamı da var, hediye edeceğiniz bu gümüş anahtar aynı zamanda sizin sevgilinizin kalbinin de anahtarı olacak. Sevgililer gününde veya yıl dönümü ve sevgilinizin doğum gününde, sevgiliniz için iyi bir hediye arıyorsanız, bu şık kolye zannedersem sizin de hoşunuza gitmiştir.

Sevgili için En iyi Sevgililer Günü Hediyeleri & Kedi Gümüş Pırlanta Kolye

sevgiliye hediye
Kedilerin nankör canlılar olduğunu da kim uydurdu? Bilakis bu kediler kolye olarak, sevgililer gününde, sizin aşkınızı sonuna kadar hak eden, sevgilinizin şıklığına şıklık katmaya geliyorlar. Alışılmışın dışında farklı takı ve aksesuarlardan hoşlanan sevgilinize, sevgililer günü için alınabilecek en iyi ve romantik hediyelerden biri. İki kedinin yer aldığı bu şık kolyeyi verdiğim linke ulaştıktan sonra, dikkatli bir şekilde incelediğinizde, yan yana ve birbirlerine sokulmuş olduklarını ve oldukça romantik bir duruş sergilediklerini fark edeceksinizdir. Bu kedilerden biri sizi diğeri sevgilinizi simgeleyecek.

Sevgiliye Özel Sevgililer Günü Hediyesi & Özel Yonca Kalpler Pırlanta Kolye

sevgiliye hediyeler
14 Şubat Sevgililer günü için kız arkadaşınıza, eşinize yani biricik sevgilinize, tasarımı tescilli olan, yonca şeklinde 4 adet kalbin bir araya gelerek oluşturduğu bu şık kolyeyi hediye edebilirsiniz. Göz alıcı şık pırlanta kolyenin şöyle bir avantajı daha var; özel bağlantı noktalarından isterseniz yan yana 4 adet kalp şeklinde kolyeyi sıralayabileceğiniz gibi, hepsini bir araya getirip yonca şeklini almasını da sağlayabilirsiniz. Sevgililer gününün en güzel hediyesi olacak ve sevgiliniz eminim bu kolyeye bayılacaktır. Hem tasarımı hem de, taşıdığı anlam açısından kesinlikle bu hediyeyi bayan sevgiliniz için tavsiye ediyorum.

Sevgiliye Özel Hediyeler & İsme Özel Biri Sen, Biri Ben Aşk Kupası

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler
Sevgili olmak iki ayrı bedende aynı duyguyu taşımak demektir. Sevgili olmak, ben demekten ruhunu arındırıp, önce sen demeyi öğrenmektir, sevgili olmak paylaşmayı bilmektir, yine sevgili olmak demek, bir bütün olmayı bilmektir. Vay be! ne laf ettim ama! Sevgililer günü için sevgilinize, isme özel kupalardan kendiniz için ve sevgiliniz için hediye etmek bence inanılmaz romantik ve güzel bir hediye düşüncesi olabilir. Sevgililer günü için özel olarak tasarlanmış bu çay kahve kupasının ağız bölümü bir kalp şeklinde ve bir kupaya sizin adınızı, diğer kupaya sevgilinizin adını yazdırabiliyorsunuz. İki kupa yan yana geldiğinde işte o zaman bir anlam ve bütünlük ifade ediyor. "I Love You" Sevgililer günü için inanılmaz güzel ve özel bir hediye. Hem de fiyatı da oldukça cazip.

Sevgiliye Hediye & Aşk incileri Takı Seti

sevgililer günü için en iyi hediyeler
Sevgilinize, onun sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebileceğiniz harika bir takı seti, aşk incileri takı seti ile karşınızda! İstiridye içerisinde kolye, yüzük ve küpe bulunan bu harika takı seti sevgililer gününün en güzel hediyesi olacaktır. İstiridye o kadar enteresan bir canlı ki, salgıladığı enzimlerle, içerisinde bulunan deniz kumundan, o göz alıcı, muhteşem, parlak incileri yapabilecek kudrette bir canlıdır. Birbirinden güzel aşk incileri, sevgilinize kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak ve sevgilinizi çok mutlu edecektir. Sevgililer gününe özel bir hediye bakıyorsanız, size aşk incilerini tavsiye ederim. Bu ürünü sevgilinizin doğum günü için de düşünebilirsiniz.

Bayan Sevgili için Hediye Tavsiyesi & Aşk izi Pırlanta Yüzük

bayan sevgiliye hediye
Sevgililer günü için veya sevgilinizin doğum günü için alınabilecek en güzel ve en özel hediyelerden biri olmaya aday, pırlanta aşk izi yüzüğü, sevgililer gününde bayan sevgilinizin aklını başından alacaktır. Bildiğiniz gibi yüzük, sevgiliye duyulan aşkın itirafıdır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de yüzük, aşkı temsil eden, en özel ve en değerli nesnedir. Sevgililer günü hediyesi olarak, sevgilinize bir yüzük almayı ve ona duyduğunuz o büyük aşkınızı, pırlanta yüzük ile taçlandırmayı düşünüyorsanız, sadeliği ile göz dolduran 0,02 karat pırlantası ile, bu gümüş yüzüğü sizlere tavsiye ederim. Bu yüzüğün diğer romantik ve özel yanı, parmağınızdan çıkartmak isteseniz bile, içerisinde "LOVE" yazan baskı dövmesi ile sizin yüzük parmağınıza love yazısının işlenmiş olmasıdır. Yani elinizi yıkamak için bile yüzüğü çıkarmak isteseniz, love yazısı parmağınıza işlenmiş olacaktır. Sevgililer günü için kesinlikle unutulmayacak ve çok özel bir sevgililer günü hediyesi.

Bayan için Romantik Doğum Günü Hediyesi & Pırlanta Tek Taş Kolye

bayan sevgiliye hediye
Sevgilime doğum günü hediyesi olarak, hangi hediyeyi alsam? Sevgiliniz için alacağınız hediye konusunda şöyle bir mantık izlerseniz sanırım daha isabetli olacaktır. Çok basit! Empati kurun. Kendinizi sevgilinizin yerine koyun. Sevgilinizden size nasıl bir hediye gelirse, kendinizi sevgiliniz için özel ve önemli hissettirecekti diye. Şayet bu şekilde kafanızdaki sorulara cevap verirseniz, bence sevgiliniz için en doğru ve en güzel hediyeyi seçmiş olacaksınız. Dikkat ederseniz, sevgililerin birbirlerine verdikleri hediyelerin, hediyeyi alan sevgiliyi özel ve önemli hissettirmesi dedim, bunun altını çizmek lazım. Yani sevgilinize alacağınız hediye sevgilinizi özel hissettirmeli. Sevgilinizi özel hissettirecek hediye, herkese alınabilecek hediyeler olmamalı. Doğum günü için, şimdi önereceğim hediye, sevgilinizi özel hissettirecek bir hediye! Belki de siz henüz evliliğe hazır değilsiniz ama sevgilinizi özel hissettirecek bir hediye arayışındasınız. Bunun için en iyi hediyelerden biri tek taş olan bir yüzük değil, bir kolye! Şık tasarımı ile sevgilinizin güzelliğini tamamlayacak bu kolye, bence çok güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Sevgiliye Güzel Hediye & Çay Kupası

sevgiliye hediye
Üzerinde inanılmaz güzel çizimlerle ve orijinal esprilerle dolu, bir çay veya kahve kupasına sahip olmak ister misiniz? Birbirinden harika kupalar sizi bekliyor. Ofis ve çalışma ortamının sıkıcı ve boğucu havasından kurtulmak ve neşelenmek için önünüzdeki kupaya bakmanız yeterli olacak. Tasarım harikası kupalar, Sevgiliye, sevgililer gününde ne hediye alınır sorusuna harika bir cevap olacak. Eski çay, kahve kupanızın modası çoktan geçti, çalışma masanızdaki birbirinden güzel esprilerle hazırlanmış çay kupanızdan, kimse gözlerini alamayacak. Tüm gün masanızın önünde tam karşınızda duran kupa bardakların sıkıcı ve iç bunaltıcı tasarımlarından bıktıysanız, görenleri şok eden sıradışı tasarımlı kupa bardaklar tam size göre olacak!

Sevgiliye Hediye & Basketbol Topu Cam Duvar Saati

İlginç duvar saatleri
Özellikle son dönemde ülkemizde basketbol da en az futbol kadar popüler ve dikkat çekici hale geldi. Kanımca basketbolun verdiği heyecan başka hiçbir sporda yoktur! Çünkü son periyot ve son 5 saniye içinde bile hangi takımın galip geleceği henüz belli değildir. Maç bitmeden takımınızın o maçı kazandığına emin olamazsınız. Belki de basketbolu bu kadar sevdiren en önemli şey, kurallarının bu sporu, diğer spor dallarına göre daha heyecanlı hale getirmesidir. Neyse bizim konumuz basketboldan bahsetmek değil! Basketboldan bahsetmeyeceğiz ama basketbolu seven sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz harika bir hediyeden bahsedebiliriz öyle değil mi? Bu ürün cam bir duvar saati ve basketbol topu şeklinde şık bir duvar saati! basketbolu seven sevdikleriniz için harika bir doğum günü hediyesi olabilecek kadar şık ve güzel bir saat!

Sevgiliye Hediye & Kama Sutra Cam Duvar Saati

İlginç hediyeler
Bu ilginç duvar saatini duvarda sergilemek biraz cesaret ister! Kesin olan bir şey var ki; Kama Sutra Cam Duvar Saati ile partneriniz ve siz, birlikte iken daha çok eğleneceksiniz! Birbirinizden ayrı olduğunuz zamanlarda ise, Kama Sutra Cam Duvar Saati ile hayal gücünüz faaliyete geçecek ve hayal gücünüzü geliştireceksiniz. Kama Sutra Cam Duvar Saati eğlenceli ve bir o kadar da kullanışlı bir duvar saati. Sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz anlarınızı, daha renkli ve eğlenceli geçirmek istiyorsanız, Carla Mara Kama Sutra Cam Duvar Saati tam size göre! Carla Mara Kama Sutra Cam Duvar Saatinin 12 saat göstergesinin her birinde farlı bir kadın-erkek pozisyonu ve farklı bir heyecan bulunuyor. Sevgilinizle geçireceğiniz özel bir günde Kama Sutra Cam Duvar Saati size eşlik edecek, özel gününüzün her saati daha özel geçecek.

 Sevgiliye Romantik Hediyeler & Yıldız Işıklandırmalı Lamba

14 Şubat Hediyeleri
Açık ve bulutsuz bir gecede, hiç sırt üstü uzanıp yıldızlara baktınız mı? Eğer bu dediğimi yaptıysanız böyle bir manzaranın ne kadar hayret verici olduğunu siz de düşünmüşsünüzdür. Böyle bir manzara karşısında, insan ne kadar da rahatlıyor ve kendini özgür hissediyor değil mi? Hiçbir engele takılmadan gözünüzün görebileceği en küçük yıldıza bakıyorsunuz. Bunun yanında bu manzara karşısında, yaşadığımız gezegenin aslında ne kadar küçük bir yer olduğunu insan düşünüyor, ışığı size ulaşan yıldızda hayat var mıdır acaba, evrenin bir sonu var mıdır acaba? İnsan İnsanoğlunun bilinmeyeni çok fazla olan evrene karşı merakı yıllar yılı hep devam ediyor. bakmaktan keyif aldığınız yıldızlı geceler artık evinizin içerisinde! Evinizde bol yıldızlı, romantik ve masalsı güzel bir atmosfer yaratmak istiyorsanız görmüş olduğunuz bu yıldız ışıklı projektör lamba, evinize inanılmaz bir atmosfer katacak. Çocuk odalarına da gidebilecek harika ve dinlendirici bir gece lambası olarak da düşünebilirsiniz... Yıldızların altında uyumak, onlar için oldukça keyifli olacaktır...

Romantik Hediye & Kişiye Özel Büyük Boy Oscar

14 Şubat hediyesi
Sevgilinize doğum gününde veya 2013 yılına girerken, yılbaşı hediyesi almayı düşünüyorsanız, hediye işini bir fırsata dönüştürüp, ona kendini holywood yıldızları gibi hissetmesini Kişiye özel oscar heykelciği ile sağlayabilirsiniz. Bütün kadınlar, özellikle eşleri ya da sevgilileri tarafından takdir görmekten, övülmekten inanılmaz derecede haz duyarlar. Bildiğiniz gibi Oscar heykeli, amerikan film yıldızlarına, bir takvim yılı içerisinde oynadıkları filmlerde gösterdikleri performansa göre verilen bir ödüldür. Siz de Sevgilinize veya eşinize Kişiye özel Oscar heykelciği hediye ederek, onun belli bir alanda (Örneğin; En iyi Eş, En iyi Sevgili, En iyi Anne, En iyi Hayat Arkadaşı gibi) en iyi olduğu alanı belirtip, sevgilinizin kendisi ile gurur duymasını, kendisini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Bayan Sevgili için Hediye & Pırlanta Salıncak Kolye

bayan sevgili için en iyi hediyeler
Bayanların takı merakını bilmeyenimiz yoktur. Bayanler özellikle eşleri ve sevgilileri bayanlarla alış verişe çıktılar mı, ufak çaplı krizler yaşanabiliyor. Bunun en büyük nedeni; bayanların girdikleri mağazalarda ilgili ilgisiz her şey ile fazlası ile zaman geçirmeleri ve eş ve sevgililerini mağazalarda bekletmeleridir. Takı konusunda son yıllarda simetrik ve klasik görüntülü kolyeler yerini daha çok modern ve mesajı olan takılara bıraktı. Görmüş olduğunuz bu üründe salıncakta sallanan mutlu bir bayan figürü kolye yer almaktadır. Sevgilinizin veya eşinizin şıklığına şıklık katacak bir ürün, 925 Ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu özel tasarımlı kolyeyi sevgilinize, eşinize, annenize doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı hediyesi ve bayram hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye & Sihirli Çay Kahve Kupası

erkeklere en iyi sevgililer günü hediyesi
Sevgililer gününde sevgiliniz bu hediyeye bayılacak. Bir hediye, ancak bu kadar özel ve ilginç olabilir. Bu sözü söyledikten sonra hemen, neden özel ve ilginç olduğunu izah edeyim. Şimdi güzel ve sizin için anlamı olan iki adet fotoğrafınızı verdiğim linkte "Resim Ekle" kısmından ekliyorsunuz, buraya kadar her şey normal, asıl işin can alıcı noktası; bu bardak size geldiğinde siyah bir kupa olarak geliyor ve ne zaman ki içerisine sıcak içecek koyarsanız, o siyah renk yerini sizin fotoğrafınıza bırakıyor. Harika bir fikir bence. Eşinize sürpriz sevgililer günü hediyesi arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Bardağa eşinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğraf ekletip bu ürünü, sevgililer gününde hediye edin, eminim eşiniz bu hediyeye bayılacak. Çünkü cidden çok orijinal bir hediye...

Sevgiliye Hediye & Kalpli Yılın en iyi Sevgilisi Oscarı

erkek için sevgililer günü hediyesi
Hediyenin temel amacı; hediye alan kişiyi mutlu etmek, özel olduğunu hissettirmek ve ona çok değer verdiğimizi hediyemiz ile belli etmektir. Bazen hediyemiz ile duygularımızı, düşüncelerimizi, heyecanımızı, temennilerimizi, hediyemizi vereceğimiz o özel kişiye anlatmaya çalışırız. Seçeceğiniz hediyeyi iyi belirlemeniz lazım. Çünkü hediyelerin aslında anlamları çok büyüktür. Hayatınızda sizin için en özel kişi olan, sevgilinize onu çok sevdiğinizi sözcüklerle söylemeden, bunu ona objelerle veya eşyalarla nasıl anlatırdınız? Bence ya, bir gül alırdınız, ya da üzerinde kalp figürü olan bir eşya ile anlatırdınız. Romantik bir sevgili iseniz ve sevgililer gününde, sevgilinize olan aşkınızı daha güçlü bir şekilde ilan etmek istiyorsanız, bunun en etkili yolu ona kalbinizi vermek olacaktır. Gelin sevgilinize aşkınızı, kalbinizle sunun. Sevgilinize en iyi ve en romantik hediyelerden birini vermiş olacaksınız çünkü! Bu kadar bahsettiğim romantik hediye hangisi? Üst tarafta gördüğünüz, kalbinin kapılarını sevgilisi için, sonuna ve sonsuza kadar aralamaya çalışan, altın sarısı ve parıltılı oscar heykelciği. Erkek sevgilinize en romantik sevgililer günü hediyesi.

Sevgiliye Hediyeler & Led Işıklı Lastik Saat

erkeklere sevgililer günü hediyesi
Bazı insanlar için, otomobil sevgisi bir tutkudur. Otomobillere ait haberler, otomobil fuarları, antika otomobiller kısacası otomobillere ait ne varsa, hepsine kulak kesilirler, satın almak veya sahip olmak isterler. Şimdi önereceğim hediye, otomobil sevgisi olanlara yönelik şık bir otomobil lastiği şeklinde duvar saati. Bu duvar saati aynı zamanda Led ışıklara sahip. Yani karanlıkta bile kendisini çok güzel belli eden ve sergileyen bir duvar saati. Yıl Dönümü için orijinal, alımlı, gösterişli bir hediye arayanlar için önerebileceğim en iyi hediyelerden biri. Bu ürünü ister Ofis hediyesi, ister bir ev için dekoratif bir hediye, ya da bayanlar tarafından otomobil meraklıları erkeklere, yıl dönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak düşünülebilir.

Sevgiliye Hediyeler & Kişiye Özel Aşk Karnesi

sevgiliye en anlamlı hediye
Sevgililer gününde, sevgiliniz ile olan ilişkinize biraz hareket katmaya, farklı bir değişle, muziplik ve espiri katmaya ne dersiniz? Sevgilinizin tutum ve davranışlarınızı mizahi bir üslup ile puanlamak, ona bir karne hediye etmek sizce de hoş bir sürpriz olmaz mı? Ben şimdiden vereceğiniz puanları tahmin ediyorum. Ama siz de her şeye 100 puan vermeyin canım! Bol keseden not dağıtmayı bırakın. Biraz objektif davranın... Sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız, ana hediyeniz yanında bu karneyi tatlı niyetine verin. Sevgiliye Aşk karnesi, tamamen kişiselleştirilebilir bir hediye. Yani Adı soyadı veya not alanı tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda. Ayrıca bu ürün adresinize özel çerçevesi ile teslim ediliyor... Sevgilinize sürpriz yapmak istiyorsanız bence böyle bir hediyeyi düşünebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye & Heykel CD Tutucu

erkekler için hediye
Evinizde sinema sistemi var mıdır ya da film izlemeye meraklı mısınız acaba? Yine Playstation, Bilgisayar oyunları tutkunu musunuz? Buna cevabını evet ise, muhtemelen eviniz bir CD çöplüğüne dönüşmüştür! Tabi Oyun, müzik, film CD'lerinizi bir yerlerde düzenli olarak tutmuyorsanız. Sürekli en sevdiğiniz filmi bulmak için veya en beğendiğiniz müzik albümünü dinlemek için dakikalarca CD'lerinizi karıştırıyorsanız, size şık bir CD tutucu önerebilirim. Salonunuzda bir de şık bir TV ünitesi varsa of of! bu heykel el CD tutucu bu TV ünitesinin üzerinde harika duracaktır. Sevgililer gününde Erkek arkadaşınıza güzel bir hediye ne alabilirim diye düşünüyorsanız, bence bu ürün harika bir erkekler için sevgililer günü hediyesi olabilir.

Romantik Hediyeler & Metal Dekoratif Resim Çerçevesi

sevgili hediyesi
Bu ürüne geçmeden önce, siz değerli ziyaretçilerime hemen bir soru sorayım. Sizce hediyenin büyüğü veya küçüğü olur mu? Hani, yarım elma gönül alma derler ya, sizce günümüzde insanlar hala küçük şeylerle mutlu olabiliyorlar mı? Ben bu konuda kendi fikrimi söylemeyeceğim. Fikri olan varsa lütfen paylaşsın. Sevgilisine hediye arayanlara önerebileceğim, bu metal dekoratif resim çerçevesi orjinal ve uygun fiyatlı bir hediye alternatifi olabilir. İnsanlar ilk çağlarda özel anlarını ölümsüzleştirmek için sağlamlığına güvendikleri yerler olan mağara duvarlarına resimler semboller çizerlerdi. Zamanla teknoloji gelişti ve mükemmel fotoğraf makineleri ortaya çıktı. Önce siyah beyaz olan fotoğraflar zamanla cıvıl cıvıl rengarenk bir hale geldi. Ama bu renkli mi renkli özel mi özel fotoğraflar kenarda köşede dura dura yıpranmaya yüz tutarlar, bunun için en güzel çözüm şık fotoğraf çerçeveleridir.

Romantik Hediyeler & Kalpli El Isıtıcı

sevgiliye hediye
Yaklaşan soğuk kış günleri için, sevgilinize güzel bir kalpli el ısıtıcı hediye etme fikri, iyi bir düşünce olabilir. Yılbaşı için fiyatı uygun ve duygularınızın yansıması olabilecek türden, farklı bir hediye bakıyorsanız, el ısıtıcı eldivenler hem cebinizi, hem de sevgilinizin ellerini ısıtacak. Kış günleri için, sevgilime hediye ne alsam ne alsam diye düşünüyorsanız, bu hediye ürün tam size göre... Havalar çok soğuk, elleriniz buz kesiyor. Soğuktan parmaklarınız uyuşuyor, bir işi yapmak için ellerinizi kullanmakta zorluk çekiyorsunuz. Fakat bu durumun çok basit bir çözümü varken acı çekmek neden ki? Kalpli el ısıtıcı son derece ergonomik ve pratik el ısıtıcınız. Üstelik kalp desenli 4 farklı renkteki örgü kılıfıyla acayip de sevimli. Örgü kılıf aynı zamanda donmakta olan parmaklarınızın sıcaklıkla aniden temas ederek şok geçirmesini de önlüyor.

Sevgiliye En güzel Hediyeler & Gölge Duvar Saati

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler
14 Şubat 2013 Sevgililer Günü için, yüzlerce hediye tavsiyesi içerisinden, sevgilinizi en çok mutlu edeceğinize inandığınız hediyede karar kılmaya çalışırsınız. Ancak, bu arada, bir de sevgilinize vereceğiniz hediyenin özel bir hediye olması, unutulmaz bir hediye olması için özenle ve titizlikle bir hediye belirlemeye çalışırsınız. İnanın, Sevgililer Gününde etrafınızdaki sevgili olan çiftleri şöyle bir gözlemleyin, siz de fark edeceksiniz ki; bir çok çift sevgilisine ya bir parfüm, ya da bir çiçek veya kazak hediye etmiştir. Bunun için bence sizin hediyeniz herkesin almayı düşündüğü diğer hediye seçeneklerinden farklı bir hediye olmalı! Ben bu noktada size bu yukarıda yer alan ürünü önerebilirim. Yani illaki aldığınız hediye üzerinde kalp mi olması gerekiyor? ya da bir çiçek mi almak gerekiyor? Elbette ben çiçek veya kalp figürlü hediyelere karşı değilim! Ama Uzun süren bir gönül ilişkiniz varsa, zaten sevgiliniz, sizin kendisine karşı ne hisler beslediğinizi biliyordur. Bunun için her alacağınız hediyede, aşkınızı sevgilinizin gözünün içine sokmaya çalışmanız gerekmiyor. Naçizane ben de tam bu noktada size değişik ve bana göre sevgililer gününe özel bir hediye tavsiyesinde bulunacağım. Gölgesi olan bir duvar saati. Bu duvar saatini duvara monte ettiğinizde, hem duvarda loş bir ışık belirecek ve ortama mükemmel bir ambiyans katacak, hem de bence böyle bir hediye özel ve unutulmaz olacaktır.

Sevgiliye En güzel Hediyeler & Kitap Kutusu

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler
Bayan sevgilinize, sevgililer günü için ilginç ve değişik hediyelerden biri daha! Evinizde veya iş yerinizde, özel eşyalarınızı saklamakta sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Şimdi önereceğim kitap, bu sorununuzu tarihe gömecek. Eski antika bir kitaba benzeyen bu kutu, sizin en değerli eşyalarınızı veya mektup, değerli evraklarınızı saklayacak ve hiç kimse sizin o kutu içerisinde özel bir eşyanız olduğunu bilmeyecek. Küçük, orta ve büyük boy seçenekleri bulunan bu antika görünümlü kitaplardan dilerseniz dünya klasikleri içerisine girmiş olan, Anna Karenina veya Tom Sawyer kitapları şeklinde satın alabilirsiniz, tercih sizin. Ya da dilerseniz, National Geographic şeklinde de alabilirsiniz. Sevgilinize de bu ürünü, sevgililer gününde veya sevgilinizin doğum gününde bu ürünü hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye Romantik Sürpriz & Dilek Feneri

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler
Dilek feneri diye, içinde ateş yanan ve havaya yükselen balonumsu, resmini gördüğünüz bu cisim ile şahsen geçen yaz ilk defa karşılaştım ve açıkçası çok beğendim. Bana çok etkileyici ve romantik geldi. Şimdi bu hediye ile yazı ne yazayım diye düşünürken, linkini aldığım yerde okudum ki, dilek feneri uzak doğuda uzun zamandan beridir yaygınmış ve adına dilek feneri denmesinin sebebi ise, bu feneri gök yüzüne uçuran uzak doğulu arkadaşlar, kendileri ve sevdikleri için iyi temennilerde bulunuyorlarmış. Ben işin bu yönünü batıl bulmakla birlikte, daha çok işin romantizm katma tarafı ile ilgileniyorum. Düşünsenize, sevgiliniz ile bir deniz kenarında el ele, kol kola yürürken, alın böyle bir şeyi, avuçlarınızdan salın gökyüzüne, sonra da oturun kumlara ve o fenerin gökyüzünden kayboluşunu izleyin. Tıpkı kayan bir kuyruklu yıldızı seyrediyormuşsunuz gibi...

Sevgiliye Romantik Sürpriz & Suda Yüzen Dilek Feneri

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler
Çok tutan filmleri müteakip, devam filmleri çekilir ya! Yukarıda bahsettiğim, balon dilek feneri çok tutunca, devam filmi mahiyetinde, şimdi de havada yüzen dilek feneri yerine, suda yüzen dilek feneri icat etmişler. Ama ben ikincisini daha çok beğendim, çünkü en azından bir süre sonra gözden kaybolmuyor. Şimdi, belki evinizin bir havuzu vardır (Türkiye de havuzu olan kaç ev vardır acaba? Varsa bile bir elin parmakları kadardır sanırım! ) veya havuz başında bir nişan veya düğün yapacaksınız? Bu şekilde bir organizasyon hazırlığı içindeyseniz, öyle bir ortama müthiş bir hava katmak için bu dilek fenerini kullanabilirsiniz. Yani bu ürünü almak için illa da bir havuz olması gerekmiyor. Alın yatak odasına. Romantizm aranıyorsa, buyurun romantizmin alası!

Sevgiliye iyi hediyeler & Küp Resim Çerçevesi

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler
İnsanoğlunun keşfettiği en güzel icat, bence fotoğraf makinesidir. Bakın, kamera demedim altını çizerek fotoğraf makinesi dedim. Bizlere ait video kayıtları elbette çok güzel ve özeldir. Ancak, bir fotoğraf karesinin insana verdiği duygu veya his, video kaset veya CD'den daha etkilidir. Çünkü video kaydı akıp giden bir zamanı işler ve sizin düşünmenize müsaade etmez. Tamamen hareketlere odaklanırsınız, duygularınıza o an yoğunlaşamazsınız, beyninizden ziyade, gözleriniz ön plandadır. Fotoğraf karesi öyle değildir, o kareye bakıp saatlerde duygularınızla baş başa kalabilirsiniz. Örneğin; size ait bir küçüklük fotoğrafı size bir çok şeyi anımsatabilir. Donuk bir karedir ama çok şey anlatır. Lafı çok uzatmadan; Sevgiliniz ve size ait en güzel 3 adet fotoğrafı, bu küp şeklindeki resim çerçevesine yerleştirebilir, küp resim çerçevesi masanızda olduğu sürece küpü sürekli değiştirir ve sevgilinizin hallerine bakarsınız. 14 Şubat sevgililer günü için özel ve değişik hediyelerden biri olabilir.

Bayan için Sevgililer Günü Hediyesi & Kuğu Pırlanta Kolye

Sevgiliye hediye
Doğada kadınlar için yakıştırılan ve sembol olan canlılar vardır. Çoğu zaman kadınların güzelliğini anlatmaya çalıştığımızda, bu canlılar ile güzelliklerini ve zarafetlerini anlatmaya, onları tarif etmeye çalışırız. Mesela, bir kelebek gibi narin deriz, kuğu gibi narin ve güzel deriz. Sevgililer günü için bayanlara alınabilecek hediye tavsiyeleri içerisine, bu şık pırlanta kuğu kolyeyi de dahil etmek istiyorum. Oldukça da romantik bir 14 Şubat Sevgililer günü hediyesi olacağı kanaatindeyim. Bir çok erkek pırlanta kelimesini duyduklarında, bu hediye pahalıdır diye pek bu tip hediyelere göz atmazlar, kesin bin lira ve üzeridir diye düşünürler ama verdiğim linkten, ilgili siteye ulaşırsanız bence zannettiğiniz kadar pahalı bir hediye olmadığını göreceksiniz. Kuğu gümüş pırlanta kolye sevgililer günü için, bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerden biri.

Hediye