Hediye Galatasaray Taraftar Ürünleri

Lisanslı Galatasaray Ürünleri
Sevgiliniz, eşiniz veya babanız koyu bir Galatasaray taraftarı mı? O halde, doğum günü hediyesi olarak O'na tamamen Sarı Kırmızı renklerden oluşan ve üzerinde Galatasaray Arması/Logosu bulunan özel bir hediye verebilirsiniz! Fanatik bir Cimbom taraftarı olan erkeğe alınabilecek en anlamlı hediye, hiç kuşkusuz ki, Sarı Kırmızı renklerden oluşan ve üzerinde Cimbom Arması bulunan orijinal ürünler hediye etmektir. Aslında günümüzde statlarda artan bayan taraftarların sayısını göz önünde bulundurduğumuzda, Taraftar ürünlerinin sadece erkeklere özel olmayıp, kadınlara da hediye edilebileceğini düşünmekteyim! Bu yazımızı, içerisinde tamamen sarı kırmızı renklerden oluşan, orijinal ve lisanslı Galatasaray Ürünlerine ayırdık! Burada yer alan lisanslı ürünler ile tüm özel günler için Galatasaray Taraftarı sevdiklerinize armağanlar seçebilirsiniz! 

Herhangi bir kulübe, gönül bağı ile bağlı olan kişiye taraftar denir. Peki, bu kulübe gönül bağının ötesinde, tüm dünyasında yer veren kişiye ne denir? İşte bakın bunu kestiremiyorum... Bu kişiler için "Fanatik" denir dersem, fanatik kelimesi bana biraz negatif geldiği için, uygun düşmeyeceğini düşünüyorum. Sanırım "Ateşli taraftar" demek daha makul olur. Özellikle tuttuğu spor kulübü ile gönül bağı, duygusal bağ kuran taraftar, hayatının her alanında kulübünün renklerini, izlerini görmek ister. Bu yüzdendir ki, taraftarların bu beklentilerini hesaba katan üreticiler, boş durmamış, hemen hemen her şeyde spor kulüplerinin logosu ve renklerinden ürünler veya hizmetler üretmişlerdir. Özellikle Ülkemizde futbol taraftarlığı, diğer spor branşlarından daha öte ve daha popülerdir. Bugünkü yazımda, yaş ve cinsiyet hesaba katmadan, Gönülden veya koyu Galatasaray taraftarı olan sevgilinize, annenize, oğlunuza veya eşinize alabileceğiniz Orjinal Lisanslı Galatasaray taraftar hediyeleri konusunda önerilerde bulunacağım.


Galatasaray Taraftar Hediyeleri


Galatasaray Lisanslı Ürünleri & Galatasaray Logolu Gümüş Yüzük

Erkeklere Hediye
Bir erkek için tuttuğu takımın logosu veya renkleri yeryüzünde başka hiçbir şey ile kıyaslanamaz bile. Takımı şampiyon olmuşsa veya o hafta ezeli rekabetten tuttuğu takım galip çıkmışsa, isterse dünya yansın, o erkeğin keyfini hiçbir şey kaçıramaz. Sevgiliniz fanatik bir Galatasaray taraftarı mı? Eğer öyleyse, erkek arkadaşınıza alacağınız sevgililer günü hediyeleri konusunda neden başka bir maceraya giresiniz ki? Sizin Erkek sevgiliniz için sevgililer günü hediyeniz aslında daha baştan belli. Gördüğünüz yüzük gümüş ve Galatasaray armalı şık bir yüzük. Belki sizin için romantik bir hediye olmayacaktır ama inanın sevgiliniz için bu hediye başka hiçbir hediye kadar onu mutlu etmeyecektir. Yukarıda yer alan Galatasaray Logolu Yüzük, Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak verilebilecek en özel hediyelerden biri!

Sevgiliye Galatasaray Taraftar Hediyesi & Kişiye Özel Kalpli Yastık

Galatasaray Hediyeleri
Sevgilinize aşkınızın sarı kırmızı halleri! Belkide biricik sevgilinize aşkınızı hiç bu kadar güzel ifade etmediniz. Hem kalbinizi verdiğiniz sevgiliniz; hem de yine kalbinizde yer alan sarı kırmızı renkler! İkisi de aynı hediyede sizin için bir araya getirildi. Sevgilinize sevgililer günü için, doğum günü için hediye olarak düşünebileceğiniz Kişiye özel Galatasaray Kalpli Seni seviyorum yastığı çok özel hediyelerden biri. Sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafınız, sarı kırmızı renklerin içerisine özel bir teknik ile bastırılıyor ve aşkınız ölümsüzleşiyor. Dilerseniz sevgiliniz ile TT Arena'da gol sevinci yaşarken çektirdiğiniz bir fotoğrafı bu özel yastığa işletebilirsiniz. Hem sevgiliniz hem de Galatasaray sevdası aynı özel kalpli yastıkta bir arada! Kişiye özel kalpli Galatasaray yastığını, çok sevdiğiniz dostlarınıza, erkek arkadaşlarınıza, bayan arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz!

Hediye Galatasaray Ürünleri & Kişiye Özel Taraftar Flaması

GS Hediye
Kişiye özel hediyelerin, hediye kategorileri içerisinde apayrı ve çok özel bir yeri vardır. Çünkü kişiye özel hediye yeryüzünde sadece o kişiye aittir ve başka da bir benzeri yoktur. Hem kişiye özel hediye, hem de tuttuğu takıma ait renkler ile bir araya geldiğinde ortaya inanılmaz etkileyici ve güzel bir hediye çıkacaktır. Sevdiklerinize sarı kırmızı renkler içerisinde birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafın yer aldığı harika bir Galatasaray Flaması hediye etmeye ne dersiniz? Fiyatı ile de oldukça göz dolduran bu ürün, şahane bir hediye olmaya aday! Bu ürünü sevgilinize de hediye edebilirsiniz! Türk Telekom Arena'da birlikte izlediğiniz bir maçta belki de bir hatıra fotoğrafı çektirdiniz, bu fotoğrafı bu şık GS flama ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Galatasaray Taraftar Hediyeleri & Büyük Boy Sünger Futbol Topu

galatasaray hediyeleri
Özellikle fanatik GS taraftarı olan bir baba, çocuğunun da kendisi gibi Galatasaraylı olmasını ve takımının oynadığı maçlarda kendisi ile aynı heyecanı duymasını ister! Anne ve baba farklı ve ezeli rakip olan takım taraftarı ise, aralarında ciddi bir rekabet olur! Çocuk babanın mı takımını tutacak, yoksa annenin mi? Babalar tabi bu durumda boş durmaz! Çocuklarının doğum günlerinde hediye olarak Galatasaray ruhunu ve Galatasaray taraftarlığını hediyeleri ile aşılamaya başlarlar! Derken anneler de boş durmaz! Dayılar amcalar da yine çocukları kendi takımlarına üye etmek için çabalar! Zavallı çocuklar! Hangi takımı tutacaklarını şaşırırlar! Hatta aynı anda, adamına göre 3 farklı takımı tuttun çocuklar bile olabilir.

Galatasaray Taraftar Hediyeleri & Kişiye Özel  GS Sertifikası

Erkek hediyeleri
İddia ediyoruz ki, hediye alacağınız kişi, koyu Galatasaray taraftarı ise, onu fazlası ile mutlu edecek bir hediye önerimiz var. Cimbom'a olan bağlılığını pekiştirmek ve bunu belgelemek için buyurun Galatasaray Sertifikası... GALATASARAY Taraftarlık Sertifikasını hediye edeceğiniz kişi, bu sertifikayı ister duvarına asar, isterse masasının üzerine konumlandırır. Özel sert bir malzeme ile hazırlanmış bu ürün, aynı zamanda kişiselleştirilebilir bir ürün. Yani Galatasaray taraftarı olan kişinin adı ve soyadı bu sertifikanın üzerine yazılabilir. Sürpriz bir hediye niteliğindeki GS Sertifikası eminiz erkek sevgilinizin veya erkek dostlarınızın çok hoşuna gidecektir. Çünkü bu tip taraftar hediyeleri, kişilerin aidiyet duygularını pekiştirmekte oldukça faydalı ürünlerdir. Galatasaraylı eşinize sürpriz bir hediye olarak da düşünülebilir.

Lisanslı Orijinal Galatasaray Ürünleri & GS Vazo Abajur

Galatasaray Hediyeleri
Yer, gök sarı kırmızı! Çocuk odalarında gece lambası olarak kullanılabilecek ve çocuk odalarını sarı kırmızıya boyayacak harika bir Lisanlı Galatasaray Vazı Abajur! Galatasaraylı çocuklara doğum günü için harika bir doğum günü hediyesi olabilir. Hatta bu ürün sadece çocuklara değil yetişkinler için de hediye olabilecek harika bir ürün! Vazo abajur gece lambası olarak bulundukları ortama sarı ve kırmızı renkleri yansıtacak ve gece olduğunda bile yer gök sarı kırmızı olacak! Takım tutmak ve o takıma gönül vermek bir yaşam tarzı olarak karşımıza çıkar. Tuttuğu takımın taraftarı olan herkes, hayatlarında kullandıkları en basit en işe yaramaz şeylerde bile takımlarının renklerini görmek isterler!

Lisanslı Galatasaray Ürünleri & Galatasaray Yıldız Peluş Yastık

GS Hediyeleri
Erkekler futboldan anlayan mesela, ofsayt nedir, faul nedir, taç nedir gibi futbola hakim kadınlara bayılırlar! Hele hele kız arkadaşı bir de kendi tuttuğu takımı tutuyorsa! Şimdi tavsiye edeceğim hediye, Galatasaray taraftarı bayanalara alınabilecek bir hediye! Eminim bu hediye sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Galatasaray taraftarı Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz harika bir Peluş Yastık! Sevgiliniz ile maç keyfiniz ve gol sevinciniz bu hediyeniz ile artık ikiye katlanacak! Sevgiliniz maçın en heyecanlı dakikalarında bu şık Peluş yastığa sarılacak ve kaçan gollerin tesellisini bu yastık ile atmaya çalışacak. Bayan sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bu ürünü düşünebilirsiniz.

Galatasaray Taraftar Ürünleri & Lisanslı Galatasaray Askılı Telefonluk

Hediye Galatasaray Ürünleri
Yapılan bir çok araştırmaya göre, insanların başka bir insandan etkilenmesi ve onu sevebilmesi için tek başına dış görüntü yeterli gelmeyebiliyor! Bunun dışında o kişinin sizin hoşlandığınız şeylerden hoşlanması, sizin sevdiğiniz yemekleri sevmesi, oy verdiğiniz partiye oy vermesi, aynı şehirli olma, aynı marka tercihleri veya aynı takımı tutma gibi faktörler ilişkinin derinleşmesi ve gelişmesi açısından oldukça önemli şeylerdir. Çünkü bu tip şeyler insanları ortak bir paydada toplayan unsurlardır! Lafı uzatmadan, Erkek ve bayan sevgiliye cep telefonlarını taşıyabilecekleri ve üstelik Galatasaray'ın simgesi olan Aslan figürüne sahip peluş bir başlığı olan sarı kırmızı şık bir telefon askılığı! Kız arkadaşınızın eminim çok hoşuna gidebilecek harika bir Lisanlı Galatasaray ürünü!

Lisanslı Galatasaray Taraftar Ürünleri & Galatasaray Aslan Peluş Oyuncak!

Hediye Galatasaray Ürünleri
Bayanlar sevimli peluş oyuncaklara ve bu tip sevimli hediyelere bayılırlar! Hele hele bir de bu oyuncak, taraftarı oldukları takıma ait renkleri veya simgeleri taşıyorsa o hediyenin değeri ve özelliği daha da çok artar! Siz de Galatasaray taraftarı sevgilinize doğum gününde bir sürpriz yapıp onu mutlu edecek Galatasaray'ın simgesi olan büyük boy aslan peluş yastık hediye edebilirsiniz. Üstelik bu aslanın üzerinde bir de Galatasaray Atkısı yer almakta! Sevgiliniz bu hediyeyi evinin en güzel köşesinde özenle koruyacak ve sizi hatırlayacaktır! Önermiş olduğum Galatasaray ürünlerinin tamamı lisanslı ve orjinal Galatsaray ürünleridir. Bu yüzden bu ürünleri satın almakla aynı zamanda, tuttuğunuz takıma da bir nevi destek vermiş oluyorsunuz!

Lisanslı Orjinal Galatasaray Taraftar Ürünleri & Galatasaray Aslan Peluş Oyuncak!

çocuk hediyesi
Erkek çocuklar, babalarını ciddi şekilde örnek alırlar, çocuk için babası bir fenomendir. Babası gibi yürümek, babası gibi gülmek, konuşmak, araba kullanmak isterler. Çok büyük bir oranda erkek çocuklar babasının tuttuğu takıma meyillidirler. Şayet baskın bir dayı veya amca faktörü yoksa ortada:) Çocuğunuzun avucunuzdan kayıp ezeli rakiplerinizden birinin taraftarı olmasını istemiyorsanız, ona erken yaşlardan itibaren Galatasaray ile alakalı ve sevdiği türden oyuncak veya hediyeler almanızı tavsiye ederim. Şimdi bahsedeceğim ürün de böyle bir ürün! Galatasaray sevdalısı miniklere alınabilecek harika bir hediye tavsiyesi! Erkek çocukların araba oyuncaklara olan ilgisini hepimiz biliriz. Uzaktan kumandası, Galatasaray Logosu ve sarı kırmızı renklerin olduğu çok şık ve fiyatı ile de oldukça uygun bir araba oyuncak!

Lisanslı Orjinal Galatasaray Taraftar Ürünleri & GS Emniyet Kemeri Kılıfı

hediye GS ürünleri
Galatasaray markası ile özdeşleşmiş ve söylediğinde Galatasaray'ı anımsatacak bir çok şey bulunmaktadır. Örneğin; Aslantepe denildiğinde, Ali Sami Yen, Metin Oktay, 1905 yılı denildiğinde, sarı kırmızı renkler, TT Arena ve en önemlisi doğadaki en güçlü hayvan ve hayvanların efendisi aslan denildiğinde Galatasaray akla gelir. Hayatının merkezine Galatasaray'ı koymuş taraftarlar için yüzlerce taraftar ürünü yer almaktadır. Bunlardan birtanesi de, arabalarda emniyet kemerleri üzerine kılıf olarak kullanılabilecek ve Aslan armalı Orjinal Galatasaray kılfı! Bu ürünü dilerseniz arka koltuk kısmına çocuğunuz için emniyet kemeri kılıfı olarak düşünebilirsiniz.

Lisanslı Galatasaray Taraftar Ürünleri & Galatasaray Şeffaf Çocuk Şemsiyesi

çocuk hediyeleri
Galatasaray'a minicik kalplerinde yer açan ve geleceğin büyük taraftarları erkek ve kız çocuklarına yönelik yine Galatasaray Lisanslı ve orijinal bir hediye tavsiyesi! Galatasaray Logolu ve Sarı kırmızı Şeffaf çocuk şemsiyesi! Çocuklara karne hediyesi, doğum günü hediyesi olarak da düşünülebilecek ve fiyatı ile de oldukça cazip bir taraftar ürünü! Çocuklar bu özel hediyeniz ile hem yağmur ve kardan kendilerini koruyabilecek hem de takımlarına ait logoyu her yerde yanlarında taşıyabilecek. Yağmurlu bir günde Galatasaray'ın Avrupa zaferini kutlamak için bayrak ve flama yerine bile kullanılabilecek harika bir ürün! Hem kutlamanızı yapın hem de bayrağınız her zaman yanınızda olsun.

Lisanslı Galatasaray Taraftar Ürünleri & 30 Cm. Dev GS. Tükenmez Kalem

Özel hediye
Cimbom taraftarı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel ve lisanslı Galatasaray taraftar ürünlerinden bir diğeri de, 30 cm boyunda dev tükenmez kalem. Fiyatı ile de uygun olan bu ürünü fanatik dostlarınıza hediye edebilirsiniz. GS tükenmez kelim hediyenizi alan dostlarınız bu kalemi asla ellerinden düşürmeyeceklerdir. Ofis veya büro içerisinde ezeli bir maç galibiyeti sonrası, diğer takım taraftarı dostlarına karşı bu kalemi gururla ellerinde taşıyacaklardır. GS tükenmez kalem kalemlik içerisindeki en değerli ve özel kalem olacaktır. Doğum günü için veya uygun fiyatlı taraftar hediyesi arayanlara bu ürünü hediye olarak öneririm.

Lisanslı Galatasaray Taraftar Ürünleri & Galatasaray Plastik Bardak

Hediye
Galatasaray arması ve renklerinden oluşan bu lisanslı plastik bardak ile gittiğiniz her yerde, herkes sizin tuttuğunuz takımı bilmiş ve görmüş olacak. Tatile çıktığınızda sıcak kumda içeceklerinizi GS bardakları ile içebilir, mangal sohbetlerinde en güzel sofraları cimbom bardakları ile neşelendirebilirsiniz. Artık takımınız sizinle her yerde olacak! Belki de Fenerbahçeli bir dostunuza, Galatasaray galibiyet sonrası bu bardaktan içecekler servis edebilirsiniz. Ya da evinizde birlikte maç izlerken dostlarınıza maçın havasına girmek için bu bardaklardan sıcak soğuk içecek servislerinizi yapabilirsiniz. Galatasaray aşığı olduğunuzu cümle alem artık bilmiş olacak!

Galatasaray ile ilgili Diğer Hediye Önerileri


Özel HediyeGalatasaray Beyzbol Eldiven Top Set
Galatasaray Taraftar Çocuk ŞemsiyeGalatasaray Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu
Galatasaray Taraftar Kalem SetiGalatasaray Beyzbol Sopası Ve Top Seti

Erkek için özel günlerde alınabilecek daha fazla hediye ürün görmek ister misiniz?
erkeğe hediye fikirleri