bayan öğretmene hediye
Bayan Öğretmene Alınabilecek Hediye Fikirleri

Bayan öğretmeninize, öğretmenler günü hediyeleri içerisinden güzel bir hediye seçmeye çalışıyor, ancak hiçbir hediyeyi O'na layık görmüyor musunuz? Bu başlık altında bayan öğretmenlere yönelik çok şık ve çok güzel hediye fikirleri yer alıyor. Hatta burada yer alan hediyeleri beğenmeseniz bile, sonraki sayfalarda mutlaka öğretmeniniz için güzel bir hediye bulabileceksiniz! Gerçekten de sitemiz içerisinde öğretmene hem doğum günü hediyesi olarak, hem de öğretmenler günü ile ilgili daha bir çok hediye fikirleri görebilirsiniz! Konumuza geçmeden önce tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü saygı ve sevgi ile kutluyor, bu kutsal mesleklerinde başarılarının devamını diliyoruz. Kadın öğretmenler için hediye fikirlerimizi oluştururken, şu soruyu kendimize sorarak doğru hediyeleri belirlemeye çalıştık; "Öğretmenler gününde kadın öğretmene ne hediye alınır?" Hediye fikirlerimizi bu sorunun etrafında şekillendirmeye çalıştık!

Çok klasik olarak bayan öğretmenler için hediyeler; parfüm, takı veya çanta gibi hediyesidir. Fakat biz bu sefer bir değişiklik yapacak ve artık geleneksel hale gelmiş öğretmenler günü hediyeleri konusunda biraz sıradanlıktan uzaklaşıp, daha farklı, daha şaşırtıcı ve daha çok öğretmene özel hediyeler üzerine dikkatinizi çekmeye çalışacağız. Lafı çok uzatmadan, çok kıymetli Öğretmenlerimize, öğretmenler gününde alınabilecek hediye önerilerimize geçelim! Tekrar hatırlatmakta yarar görüyorum; Bu sayfada yer alan hediye fikirleri Bayan öğretmenlere alınabilecek hediyelerdir.

Bayan Öğretmene Hediye Önerileri

konu çizgisi
Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

Öğretmenler Günü Hediyesi & Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

Hem fiyatı hem de kişiye özel olması sebebi ile bayan sevgilinize veya annenize alabileceğiniz şık bir hediye tavsiyem olacak! Kişiye Özel olan ve oldukça şık kırmızı makyaj aynası üzerine ister sizin ister sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsme özel hazırlanmış bu ayna ile kendinize baktığınızda ne kadar özel biri olduğunuzu bu hediye size hissettirecek! Bayanların gün boyunca en fazla zaman geçirdikleri yer neresidir diye sorsak? Elbette cevabı çok basit! Kendilerini görüp izledikleri bir ayna karşısıdır. Bayanlar ayna karşısında oldukça fazla zaman geçirirler. Bu da siz Bayanlere, hediye almak için güzel bir fikir verebilir. Bir de bu ayna, isme özel bir aynaysa ve rahatlıkla çantada taşınabilir bir aynaysa o zaman sevgilinize hangi hediyeyi alacağınız sorusunu cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor! Şık ve isme özel bir cep aynası! Şayet bir bayan hediye almak istiyorsanız tek taş bir yüzükten sonra Onu en fazla mutlu edecek olan hediye, Kişiye Özel tasarlanmış olan bu Kırmızı Makyaj Aynası olacaktır. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası 8 cm çapındadır ve sert plastik malzemeden üretilmiştir. Bu ürünü Anneler günü için, öğretmenler gününde bayan öğretmeninize hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi

Papatya Kalem

Öğretmenler günü söz konusu olduğunda nedense herkesin aklına gelen ilk hediye alternatifi, öğretmene kalem hediyesidir. Şayet siz de öğretmeninize kalem hediye etmek istiyorsanız, bu neden daha renkli bir şey olmasın? İşte rengarenk bahar esintisi sunan Papatya Kalem karşınızda. Yazı yazmaya şirinlik kazandıracak olan Papatya kalem, öğretmeninize de verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyelerinden biri. 
konu çizgisi
Kişiye Özel USB Bellek

Kişiye Özel USB Bellek

Günden güne teknoloji gelişmekte. Her geçen gün ise, hayatımızı kolaylaştıran yeniliklerle tanışıyoruz. Daha düne kadar çantamızda kocaman fotoğraf makineleri taşırken, artık cebimizdeki cep telefonları ile bile muhteşem çözünürlükte fotoğraflar çekebiliyoruz. İşte görmekte olduğunuz bu öğretmenler günü hediyesi, direkt teknoloji ile ilgili bir ürün! Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel USB Bellek, eminim ki, hem öğretmeninizin günlük hayatında çok işine yarayacak, hem de klasik hediyelerin ötesinde en güzel öğretmenler günü hediyelerinden biri olacak! 
konu çizgisi
Öğretmenler Gününe Özel Plaket

Öğretmenler Gününe Özel Plaket & Yılın En İyi Öğretmeni

Öğretmeninize, sevinçten kalbinin hızla atmasını sağlayacak anlamlı bir armağan vermek ister misiniz? Üzerine öğretmenler günü ile ilgili en güzel sözlerinizi yazdırabileceğiniz  Öğretmenler Gününe Özel Plaket karşınızda. Anlamlı olduğu kadar, Biricik Öğrtetmeninizin evinde gururla sergileyeceği bu özel plaket, en anlamlı öğretmenler günü hediyelerinden biri! Kırmızı kadife plakete sahip "Yılın En İyi Öğretmeni Plaketi", 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmeninizin duygu yüklü anlar yaşamasını ve sizinle gurur duymasını sağlayacak en ideal arnağan seçeneklerinden biri.
konu çizgisi
Mermer Tabanlı Mesaj ve Foto Baskılı Ödül

Mermer Tabanlı Mesaj ve Foto Baskılı Ödül

Mermer Tabanlı Mesaj ve Foto Baskılı Ödül, öğretmenler günü için düşünülebilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden biri. Altın sarısı zeytin dalının tam ortasında, öğretmeninize ait ekleyeceğiniz fotoğraf, altın sarısı burgulu ve çok şık yuvarlak çerçeve içerisinde yer alıyor! Ödülün alt kısmı mermerden tasarlanmıştır. Çok sevgili öğretmeninize anlam dolu, çok özel bir hediye düşünüyorsanız, Kişiye Özel olarak hazırlanan bu orijinal hediyeyi, kendisine armağan edebilirsiniz. Mermer Tabanlı Mesaj ve Foto Baskılı Ödül, öğretmeninizin uzun yıllar evinde saklayacağı ve her baktığında sizi hatırlayacağı çok özel bir ödüldür.
konu çizgisi
Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı

Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı

Okumak, tüm öğretmenlerin hem mesleğinin bir zorunluluğu hem de severek yaptıkları bir eylem! Mesleğinin temelinde okumak ve okuduklarını öğrencilerine öğretmek olan biricik öğretmeninize son derece anlamlı bir hediye ister misiniz? Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı sadece öğretmeninizin değil, okumayı seven tüm kitapseverler için tasarlandı. Metalden üretilen ve üzerinde püskülü de bulunan kitap ayracı üzerine öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi gösteren kısa bir mesaj yazdırabilirsiniz. Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı ile, öğretmeniniz için kitap okuma eskisinden çok daha keyifli hale geliyor.
konu çizgisi
Fotoğraf Çerçeveli Hediye Kutusu

Fotoğraf Çerçeveli Hediye Kutusu

Öğretmeniniz için, el emeği, göz nuru güzel bir hediye hazırladıysanız, bu hediyenizi içerisine koyup gururla verebileceğiniz bir hediye kutusu ile karşınızdayım. Üzerine dilediğiniz fotoğrafın baskısı yapılabilen Fotoğraf Çerçeveli Hediye Kutusu ile hediyenizi daha anlamlı kılabilirsiniz. El emeği hediye hazırlamak ve yapmak oldukça zahmetli bir süreç! Ancak daha da önemlisi bu hediyeyi daha değerli ve daha özel kılmak için şık bir hediye kutusu içerisinde sunmak gerekiyor. Bin bir zahmet vererek hazırladığınız güzel bir el yapımı hediyeyi Fotoğraf Çerçeveli Hediye Kutusu içerisinde öğretmeninize sunarak, hem hediyenizi değerli kılın, hem de öğretmeninize anlamlı bir sürpriz yapın!
konu çizgisi
Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye

İyilik Perisi Öğretmene Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye


Öğrenci aileleri bazen, öğretmenin öğrencilere çok fazla ödev verdiğinden şikayetçi olurlar! Daha 7-8 yaşındaki bir öğrenci için bu ödevin çok ağır olduğundan ve kendilerinin bu ödevleri yaptıklarından yakınırlar! Aslında bu ödev sizler için sevgili veliler! Çünkü öğretmenin asıl amaçladığı şey, ailenin çocukları ile ilgilenmelerini sağlamaktır! Eğitim sürecini tek başına öğretmenin omuzların yüklemek çok büyük bir haksızlık olacaktır! Burada velilere de sorumluluklar düşmektedir. Başarılı bir öğretmen, sadece sınıf içerisindeki yaptıkları ile değil, sınıf dışında velileri kaynaştırmakta gösterdiği çabaları ile de kendini gösterir. Gerçekten de iyi bir öğretmen velileri de etrafına toplayarak, çeşitli organizasyonlar yürütür ve bu sosyal aktiviteler içerisinde hem öğrencilerini hem de öğrenci velilerini birbirleri ile kaynaştırmayı başarır! Sizleri bir araya toplayan ve kaynaşmanızı sağlayan, sevgili öğretmeninize sınıfça toplanarak güzel bir hediye almaya ne dersiniz? Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye, muhteşem tasarımı ve taşıdığı anlam ile, bayan öğretmene verilebilecek en şahane öğretmenler günü hediyelerinden biri! 14 Ayar altın kaplama olan bu şık kolye, kalp ve kalp etrafında yer alan melek kanatlarından oluşuyor! Kalbin ucunda ise 0,02 Ct. Pırlanta yer alıyor! Uzun yıllar unutulmayacak çok özel bir hediye için Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye mükemmel bir tercih!
konu çizgisi
Öğretmene Özel Deri Çerçeve

Bayan Öğretmene Hediye & Öğretmene Özel Deri Çerçeve

Özel öğretmeninize özel bir hediye vermeye hazır mısınız? Önereceğim ürün tamamen öğretmenlerimiz için özel bir hediyelik eşyadır. Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçevenin üzerine saygı değer öğretmeninize hitaben, kendi özel bir mesajınızı yazdıra bileceğiniz harika bir hediye! Öğretmeninizi ismine özel bu hediyeyle çok mutlu edeceksiniz çok! Taba ve lame deri renk seçeneklerinden istediğinizi seçin, Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeveniz sizin istediğiniz şekilde hazırlansın. Öğretmeninize layık bir hediye arıyorsanız, Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeve tam da aradığınız hediye. Gerçek deri ve kadifeden üretilen bu çok özel çerçevenin üzerindeki tüm yazıları siz düşünüp ekletiyorsunuz. Taba ve lame (gümüş) olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçevenin üst ve alt kısmında yer almasını istediğiniz mesajınızı, öğretmeninizin ismini ve doğum günü tarihi veya istediğiniz tarihi yazdırabilirsiniz. Ya da öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeveniz elinize ulaştığında, kendiniz çerçevenin içine öğretmeninizle birlikte çektirdiğiniz güzel bir fotoğrafınızı ekleyin ve öğretmeninize bu harika hediyeyi vererek onu çok mutlu edin! Seçim sizin!
konu çizgisi

Öğretmene Hediye Fikirleri & Öğretmenlere Özel Cam Duvar Saati

Öğretmenler günü hediyesi
Hangi meslek öğretmenlik kadar sabır ya da anlayış gerektirir acaba? Hayata dair en ufak fikirleri dahi olmayan bir sınıf dolusu çocuk ile yalnız başınızasınız! En az 35-40 kişiden oluşan bir sınıftaki her çocuktan sorumlusunuz! Çocuklar arasında hafif bir münakaşa olur, veliler hemen soluğu öğretmenin yanında alırlar. Çocuk düşer bir yerini yaralar, yine anne ve babaya karşı tek muhatap Öğretmen! Ayrıca minik akıllardan çıkan ve hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz anlamlı veya anlamsız en zor sorular da cabası! Gerçekten de ne yapılırsa yapılsın, öğretmenlerin hakkı ödenmez. 24 Kasım Öğretmenler günü için hem kalıcı hem de, özel bir hediye düşünüyorsanız, sevgili öğretmeninize alınabilecek bir diğer hediyelik ürün ise, Öğretmenlere Özel Cam Duvar Saati. Kişiye Özel hazırlanan bu Cam Duvar Saati üzerine hem öğretmeninizin fotoğrafı basılıyor, hem de siz ne mesaj iletmek istiyorsanız size özel mesajınız basılıyor.
konu çizgisi

Bayan Öğretmene Hediye & Öğretmene Özel Kupa Bardak

Öğretmene Özel Kupa BardakSon bir kaç yıl içerisinde Türkiye'deki hemen hemen tüm okullarda sınıflarda artık "Akıllı Tahtalar" kullanılıyor! Ancak, "Kara Tahta" olarak da isimlendirilen ve üzerine "beyaz tebeşir" ile yazı yazılan tahtaların gönlümüzdeki yeri hala çok özel! Bir çoğumuz pembe, sarı, yeşil ve ağırlıklı olarak beyaz tebeşir tozu yutarak bugünlere geldik ve eğitimimizi tamamladık! Eskiden öğretmen henüz sınıfa girmeden, sınıf başkanı tarafından tahtanın sağ üst köşesine misal; "Ders: Tarih","Konu: Osmanlı Devletinin Kuruluş Dönemi" şeklinde yazılar yazılır derse ilk hazırlıklar yapılırdı. Daha enteresan olanı ise, öğretmenin sınıf içerisindeki yoğun işleri içerisinde sınıf başkanı tahtaya kaldırılır ve yaramazlık veya haylazlık yapan öğrencileri gözetlemesi istenirdi. Bunun için Kara Tahtaya "Azanlar","Konuşanlar" gibi başlıklar atılır altı çizilir ve daha sonra kim yaramazlık yaptıysa tek tek isimleri yazılırdı. Sonra öğretmen bu yaramazlara tek ayak üzerinde kalma cezası gibi cezalar verirdi. Tüm bunları anlatırken eminim ki sizin de gözünüzde öğrencilik yıllarınız canlanmış ve geçmişe nostaljik bir yolculuğa çıkmışsınızdır. Şimdi önereceğim öğretmenler günü hediyesi işte tam da bu nostaljiye atıfta bulunuyor. Öğretmene Özel Beyaz Kupa Bardak üzerinde yeşil tahta var ve az önce değindiğim gibi "Ders:","Konu:","Öğretmen Adı:" gibi sizin dolduracağınız alanlar mevcut. İster bu alanlara komik sözler yazın, ister öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi ifade edin. Öğretmenler günü için kullanışlı ve ucuz bir hediye düşünüyorsanız Öğretmene Özel Kupa Bardak iyi bir hediye tercihi olabilir.
konu çizgisi

Bayan Öğretmene Hediye & Öğretmenlerin Kraliçesine Özel Sertifika

Öğretmenlerin Kraliçesine Özel SertifikaNasıl ki, her insan için dünyanın en güzel annesi kendi annesi ise, öğretmeni de en güzel öğretmenidir. Güzellikte kimse sınıf öğretmeninin eline su bile dökemez! Açık ara, tüm okuldaki en güzel öğretmen kendi öğretmenidir. Her sabah öğrencilerine şık görünmek için erkenden kalkan gönlünüzün kraliçesi bayan öğretmenize farklı bir hediye vermek ister misiniz? Öğretmenlerin Kraliçesine Özel Sertifika, ortasında sevgili öğretmeninizin fotoğrafını taşıyan ve "Öğretmenlerin Kraliçesi" yazısı altında öğretmeninizin adını taşıyan son derece şık bir masaüstü sertifikadır. Arka ayakları sayesinde masa üzerinde rahatlıkla sergilenebilen bu özel sertifika, öğretmeninize çok orijinal bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. 
konu çizgisi

Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri & Öğretmenler Günü Yastığı

Öğretmenler Günü Yastığı
Hiç düşündünüz mü, eğitim olmasaydı, okullar olmasaydı, öğretmenler olmasaydı Dünya ne hale gelirdi? Öğretmen, yetiştirdiği her bireye erdemli olmayı, ahlaklı olmayı ve dürüst olmayı aşılamaya çalışan son derece özel bir kişi! Bir çok öğrencinin gözünde her ne kadar öğretmen sadece not veren ve sadece sınav yapan kişi olarak görülse de, okuldan mezun olduktan sonra, öğretmeninin neyi demek istediğini çok daha iyi anlamaya başlar. Size müthiş emekleri olan değerli öğretmeninizi öğretmenler gününde şık ve son derece anlamlı bir hediye ile mutlu etmek isterseniz, şimdi önereceğim hediye ürün ilginizi fazlasıyla çekecektir. Türkçe ve İngilizce Dil Seçenekleri bulunan ve üzerinde "Öğretmenler Dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlar" yazılı Öğretmenler Günü Yastığı ile, öğretmeninizi gururlandırır ve mutlu edersiniz. Özellikle bayan öğretmenler için hediye edilmesini tavsiye ettiğimiz bu yastık, öğretmeninizin evinin en güzel köşesinde her zaman var olacak çok şık bir yastık! Bu harika ürünü isterseniz, İngilizce öğretmeninize de hediye edebilirsiniz. Bunun için yastık siparişi verirken, dil seçeneği olarak İngilizce'yi seçmeniz yeterli.

konu çizgisi

Öğretmene Hediye Ne Alınabilir? - İsme Özel Anahtarlık

İsme Özel Anahtarlık
Krom kaplı metal yüzeyi ile parlak ve son derece şık İsme Özel Anahtarlık, bayan öğretmeninize şık bir öğretmenler günü hediyesi olabilir. Bayan öğretmeninizin ismi, lazer tekniği ile krom kaplı metal yüzey üzerine işlenir ve yazılar uzun yıllar silinmez, kalıcıdır. Kişiye Özel hazırlanan isim yazılı bu şık anahtarlık, öğretmenler günü için düşünülebilecek ekonomik ve ucuz hediyelerden biri. Öğretmeninizin yanında taşıdığı araba, ev, ofis, sınıf, çalışma odası ve daha bir çok anahtarı kendi ismine özel bu anahtarlıkta bir araya toplanacak! Anahtarlık, belki öğretmenler günü için çok iddialı bir hediye olmayabilir ama, kesinlikle öğretmeninizin en sık kullanacağı kişisel eşyalarından biri olacaktır. farklı ve değişik bir öğretmenler günü hediyesi için İsme Özel Yuvarlak Anahtarlık hediye seçenekleri arasında düşünülmesi gereken bir armağan! 
konu çizgisi
Öğretmenler günü hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata

Öğretmenler gününde, öğretmeninize hoş bir sürpriz yapabileceğiniz ve aynı zamanda ağzını tatlandırabileceğiniz çikolatalara ne dersiniz? Girin öğretmeninizin Facebook profiline, en güzel fotoğrafını seçip, Ona üzerinde kendi fotoğrafının olduğu Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata hazırlatın! Altın sarısı şık kutusu içerisinde 16 adet enfes çikolata lezzeti. Üstelik bu 16 çikolatanın tamamı üzerinde de öğretmeninizin fotoğrafı yer alıyor. 
konu çizgisi

Öğretmenin İsmine Özel Hediye & Kişiye Özel Dama Desenli Kalem

Kişiye Özel Dama Desenli KalemÖğretmeniniz için öğretmenler günü hediyesi, babanıza babalar günü hediyesi veya sevgilinize doğum günü hediyesi olarak, kişiye özel ve görüntüsü itibari ile zarif ve etkileyici bir kalem hediye etmekse düşünceniz, tam aradığınız özelliklerde şık bir kalem hediyesi tavsiye edeceğim. Kişiye Özel Dama Desenli Kalemi ister dama seven arkadaşınıza, isterseniz de fanatik Beşiktaş taraftarı arkadaşınıza hediye edin. Bu ürünü hediye edeceğiniz kişinin, üzerinde isim yazılı bu kalemi beğenmemesinin imkanı yok! Üzerinde çok şık dama deseni bulunan Kişiye Özel Dama Desenli Kalem üzerine isterseniz kendi isminizi yazıp, bu kalemi kendiniz gururla kullanın. Ya da arkadaşınıza, onun ismine özel hazırlanmış bir dama desenli kalem hediye edin. Plastik ve metal malzemelerin harmanlanması ile üretilmiş olan kalem şık ve özel plastik kutusu içerisinde tek olarak satılmaktadır.
konu çizgisi

Bayan Öğretmene İlginç Hediye & Zarif, Taşlı Kolye USB Bellek

İlginç hediyelerSevdiğiniz için en özel kişisel dijital verilerin, şık ve taşlı bir kolye üzerinde taşınması fikri sizce de çok orjinal ve ilginç sayılabilir mi? Gördüğünüz ürün şık bir USB kolye Bellek! Hemde bayanların aldığı diğer taşlı takı kolyelerden hiçbir farkı da yok! Taşlı USB kolye Bellek ile sevgilinizin hem şıklığına şıklık katacak hem de USB bellek her zaman yanında olacak! İşte ben tam da bu USB bellek için taşınabilir kavramının uygun olduğunu düşünüyorum. Gerçek anlamda taşınabilir bellek bu! Sevgilinize hem zarif; hem de çok kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız Taşlı USB Kolye Aradığınız o güzel hediye olabilir. Bu ürünü bayan Öğretmeninize de doğum günü ve öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz. 4 GB hafızası olan bu özel USB bellek ile, tüm saklanması gereken veriler güvende olacak!
konu çizgisi

Öğretmene İsme Özel Hediye & Kişiye Özel Ahşap Kalem

Hediye
Evlerde ve işyerlerinde sayıları hızla artan ve yazı yazma ihtiyaçlarımıza cevap vermeye çalışan bilgisayarlar hala kalemlerin tahtını sallayabilmiş değillerdir. Kişiler, notlarını, şiirlerini, makalelerini kısacası yazılarını hala kalemle yazmaya devam ediyorlar. Belki de kalem bir ilham aracıdır, yani kaleme dokunmadan, onu hissetmeden bir şeyler üretmek insana zor geliyordur. Hele hele bu kalem bir de özel bir kalem ise, kişiler bu kalemi ellerinden asla bırakmayı düşünmeyeceklerdir. Şimdi hediye olarak önereceğim kalem de, yine kişiye özel ve oldukça anlamlı bir kalem. Sevdikleriniz, hediye edeceğiniz bu kişiye özel kalemi asla ellerinden düşürmek istemeyecek ve yanlarından ayırmayacaklardır. Belki de en önemli sözleşmeler, en önemli kararlar sizin bu özel hediyeniz ile imzalanacaktır kim bilir! Verdiğim linkten Kişiye Özel Ahşap Kalemi, kişiye özel hale getirebilmeniz için yukarıda sepete at butonu üzerindeki bölüme, ürün üzerine yazılacak ismi belirtmeyi unutmayınız.
konu çizgisi

Kadın Öğretmene Hediye & Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp Künye

Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp KünyeÖğretmeninize, sevginizi şık ve kalpli bir kolye ile anlatmak ister misiniz? Üzerinde isminin yazılı olacağı Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp Künye, öğretmeninizin boynundan hiç çıkartmak istemeyeceği kadar şık! Zarif tasarımı, kişiye özel olması ve son derece şık tasarımı ile Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp Künyeyi bayan öğretmene öğretmenler günü hediyesi olarak tavsiyelerimiz arasına alıyoruz. Üzeri Zirkon Taşlarla süslenmiş olan kolye, lazer işleme teknolojisi ile üzerine isimler işlenir. Sipariş etmeniz halinde, Nikel zinciri ile beraber Kadife kesede ve hediye paketinde gönderilir.
konu çizgisi

Ekonomik Hediyeler - Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık

Kişiye Özel Yazılı Kalp AnahtarlıkÖğretmenler günü için veya öğretmeninize doğum günü için, oldukça hesaplı, aynı zamanda kişiye özel hediye olan, bir hediye tavsiyem olacak şimdi de! Hayatımız boyunca ufak tefek araç gereç kullanırız ve çoğu zaman bu araç gereçlerin kıymetini pek bilemeyiz. Örneğin bir anahtarlık! Cebimizde veya çantamızda taşıdığımız anahtarlık, düşünüldüğünde aslında bizler için o kadar büyük yardımcılardır ki misal; evinizin, iş yerinizin, arabanızın veya kasanızın bütün anahtarlarını üzerinde taşır ve sizin ufacık bir anahtarı kaybetmeniz gibi bir sorunun yaşanmamasında büyük yardımları olur. Yani aslında ufacık bir anahtarlık gördüğünüz gibi bizlere nasıl da ciddi zaman kazandırır. Bu kadar anahtarlıktan bahsetmişken, şimdi sizlere harika bir anahtarlık önereceğim. Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık üzerine, hem sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabilir, hem de içerisine birlikte bir fotoğrafınızı ekletebilirsiniz. Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık aşkın rengi olan kırmızı renge sahip bir de kalp şeklinde olması bu ürünü zaten fazlası ile romantik kılmaya yetiyor. Bir de üzerine isim ve fotoğraf eklendi mi, işte ortaya harika bir hediye çıkıyor! Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık içerisine nişanlınızın fotoğrafını ekleyip, üzerine de isimlerinizi yazdırın sonra anahtarlığa, evlendiğinizde oturacağınız evin anahtarını yerleştirin. Sizce bundan daha güzel bir hediye olabilir mi sizce? Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık, sevdiklerinize sevginizi göstermenin en kolay ve etkili yolu. Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık kapaklı olup, içerisinde sevdiğiniz kişinin resmini koymanız için 2 cm çapında bir daireye sahip. Kapak kısmı mıknatıslıdır. Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlığın ön ve arka kapağına yazı ekletmek mümkündür.
konu çizgisi

Öğretmen Hediye Ne Alınır? - Kişiye Özel Fotoğraflı Çiçek Şekilli Masa Saati

Sevgiliye Hediye ne alınır
Öğretmeni için sürpriz hazırlığında olan değerli okuyucularıma yine harika bir kişiye özel bir hediye tavsiye edeceğim. Bu masa saati çiçek şeklinde harika bir dekoratif saat! Şunu garanti ederim ki, Öğretmeniniz evinin baş köşesinde bundan sonra bu saat olacaktır. Öğretmeniniz her şeyin en güzeline layıktır ama Öğretmeninize Doğum günü için bütçenizi sarsmayacak ve hesaplı sayılabilecek bir hediye düşünüyorsanız kişiye özel bu masa veya TV ünitesi Çiçekli saati size öneririm. Çiçek, doğada güzelliğin simgesi olduğu için bu ürünün çiçek şeklinde olması, verdiği mesaj açısından da annenizin beğenebileceği türden bir hediye olacaktır.
konu çizgisi

Kadın Öğretmen için Hediye & Kişiye Özel Anahtarlık

kişiye özel hediyeler
Seçeceğiniz öğretmenler günü hediyesi veya öğretmeninizin doğum günü için bir ton para ödemek zorunda değilsiniz. Önemli olan öğretmeninize onu hatırlamış olduğunuzu hissettirmek ve bütçeniz ölçüsünde bir hediye belirlemek. Bu anlamda yine fiyatı ucuz ve üzerinde sizin ve öğretmeninizin isimlerinin yer aldığı anahtarlık seti özel bir öğretmenler günü hediyesi olabilir. Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda, Bu hediyenin bir eşi benzeri daha olmaz. Çünkü kişiye özel hediyeniz sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır. Hediyeler içerisinde en çok beğenilenler isme veya kişiye özel hazırlanmış olanlardır. Kişiye özel hediyeler hediyeyi alan kişi tarafından ömür boyu hatıra olarak saklanır ve çok anlamlı ve farklı hediyelerdir. Bayan ya da erkek sevgilinize orijinal, ilginç ve sıra dışı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız Kişiye Özel Hediye tam size göre olacaktır. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz bir yazıyı aldığınız hediyenizin üzerine ekleterek, hediyenizi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.
konu çizgisi

Öğretmene Ömürlük Bir Hediye & Kişiye Özel Bayan Cüzdan

Sevgililer günü hediyeleri
Öğretmenler günü için alınabilecek en güzel hediyeler kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel almış olduğunuz bir hediye bir de çok sık kullanılan bir hediye olursa o zaman kesinlikle çok isabetli ve doğru bir hediye seçmişsinizdir demektir. Erkek veya bayan fark etmez, insanların en çok kullandığı kişisel eşyalarının başında cüzdan gelir. Siz de öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmeninize, onun isminin yazılı olduğu şık bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz. Bence inanılmaz güzel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Kaliteli bir deriden imal edilmiş olan bayan cüzdan ile, öğretmeniniz bu hediyenizi uzun yıllar boyunca kullanabilecektir. İçerisine 5 adet kredi kartı koyabilir, bozuk para kesesi ile bozukluklarını taşıyabilir ve fermuarlı kısmı ile daha değerli şeylerini bu cüzdanda taşıyabilir.
konu çizgisi

Çok Anlamlı ve Özel bir Armağan & Kişiye özel Mesajlı Masa saati

Sevgili için kişiye özel hediyeİsme özel olarak hazırlanmış ve kendi mesajınızdan oluşan hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Ofis-Büro hediyesi olarak hediye veya sevgilinizin doğum gününde, Sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de en güzel sözlerinizi ve en güzel mesajlarınızı, kalp şeklindeki içerisinde saati de bulunan bu zarif ve şeffaf cam üzerine yazdırabilirsiniz Aşkınız ve sözleriniz ölümsüzleşmiş olsun... Bu ürünü aynı zamanda Erkek veya bayan öğretmen için düşünülebilecek en güzel hediyelerden.
konu çizgisi

Öğretmenler Günü Hediyeler & Kişiye özel Fotoğraflı Mousepad

Hediye FikirleriSürekli bir şekilde bilgisayarla haşır neşir olan sevdiklerinize, dinlenmek için bir mola verdiklerinde, sizin kendisi ile çektirdiğiniz bir fotoğrafa gözünün ilişmesi ile yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmak için kişiye özel bir mousepad hediye edebilirsiniz. Sürekli bilgisayar ekranına bakmaktan göz pınarları buharlaşan ve yorulan gözler sevdiklerinizin fotoğraflarının basılı olduğu Kişiye Özel Fotoğraflı Mousepad ile dinlensin.  Siz de vaktinin çoğunu bilgisayar başında geçirenlerden misiniz? Sevdiklerinizin, sizi görmeye pek vakti kalmıyor mu? O’na her zaman çok yakın olabileceğiniz bir çözümüm önerimiz var, Kişiye Özel Fotoğraflı Mousepad! Üzerine fotoğraflarınızı bastırın, eli ne zaman mause’yi tumak için uzansa bakıp sizi hatırlasın. Bu şekilde ne aklından çıkın ne gönlünden. Bu ürünü öğretmenlerinize hediye edebilirsiniz, babanıza iş yerinde kullanmak üzere hediye edebilirsiniz. Hatta çalışan ve bilgisayar başında olan belki bir bankacı veya muhasebeci annenize, bu kişiye özel ürünü hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi

Öğretmene Sizin Notunuz? - Öğretmenime Benim Karnem

Öğretmene hediyeÖğretmenler Gününde veya öğretmeninizin doğum gününde, öğretmeninize asla unutamayacağı bir karne vermeye ne dersiniz? Karneyi düzenlemek tamamen sizin yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze kalmış. İstediğiniz konuda öğretmeninize not verebilirsiniz. Örneğin; Öğretmeninizin kıyafeti 100 Puan, ders anlatma başarısı; 100 puan, Espri yapma yönü;100 puan gibi. Vereceğiniz karnede muziplikler yapıp, örneğin, Dersin kaynamasına izin verme; 100 Puan gibi, öğretmeninizi kahkahaya da boğabilirsiniz. Özel çerçevesi içerisinde vereceğiniz bu hediye kesinlikle, oldukça şık ve orijinal bir hediye.
konu çizgisi

Öğretmeninize Anlamlı bir Sertifika & Yüzyılın en iyi öğretmeni Sertifikası

Öğretmen hediyesi
Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğundan, artık bahsetmeye sanırım gerek yoktur. Bir öğretmenin ise, en büyük onur kaynağı; emek verdikleri öğrencilerinin hayattaki başarıları ve düzgün insanlar olarak yetişmeleridir. Şimdi öğretmeninizi mutlu etme ve onurlandırma sırası siz öğrencilerde. Öğretmeninize yüz yılın en iyi öğretmeni sertifikası hediye etmek sizce de öğretmeninizi duygulandırmaz mı? Bence 24 Kasım öğretmenler Günü için çok uygun bir hediye.
konu çizgisi

Öğretemene Mesajlı Çikolata - En Güzel Öğretmen Çikolatası

Öğretmene Hediye
Öğretmenler Gününe özel olarak imal edilmiş bu çikolata, Öğretmenler Gününde çok konuşulacak. Enfes tadı ve Sadece Öğretmenler Günü için hazırlanmış olması, bu çikolatayı diğer hediyelerin önünde tutuyor. Öğretmeninizin hem ağzını tatlandıracak, hem de fiziki görüntüsünü veya ruh güzelliğini övecek bir çikolata hediye etmek kesinlikle iyi bir fikir olacaktır. Öğretmenler Günü için Anlamlı ve özel hediye arıyorsanız, bu özel çikolata Öğretmeninizi mutlu edecektir. Ayrıca çikolatanın insanların mutluluğunu arttırdığı yönde bir çok bilimsel makale olduğunu da anımsarsak, çikolata hediye etmenin iyi bir fikir olduğu düşünülebilir. Örnek olarak "En Güzel Öğretmen" çikolatasını gösterdim ama, bunun yanında, "En iyi Öğretmen" Çikolatası, "Canım Öğretmenim" Çikolatası ve "İyi ki varsın Öğretmenim" Çikolatalarının olduğunu da hatırlatmak isterim.
konu çizgisi
Öğretmene hediyeler

Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar

Öğretmeninize duyduğunuz o muhteşem sevgi ancak bu kadar güzel gösterilebilir. Kırmızı kalp kutu içerisinde 15 tane kalp şeklinde çikolata! Hem içi, hem de dışı inanılmaz şekilde büyüleyici olan Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar, öğretmenler gününün en tatlı hediyesi! Şıklıkta, tasarımda, romantiklikte kimseye birinciliği kaptırmayan ve enfes çikolata lezzeti ile hazırlanmış Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar, kaçırılmaması gereken hediyeliklerden!
konu çizgisi

Özel Öğretmenler Günü Hediyeleri & İsme özel Hayatımın Bir Tanesi Plaketi

Erkeklere HediyeYıllar yılı sizi notları ile değerlendiren öğretmeninize siz bir değerlendirme yapıp kendisine 1 tanem ödülü vermeye ne dersiniz? Muzipçe bir hediye olacağı kesin... Ama öğretmeninizi fazlası ile gururlandıracak ve onurlandıracak bir hediye olacağı da kesin... Bu ödülü isterseniz babanıza isterseniz annenize takdim edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve hayatınızda önemli sayılan kişileri ödüllendirmek ve onları gururlandırmak için bence iyi düşünülmüş bir hediye. kişiye özel Bir tanem Ödülünü doldurmak ve ne yazacağınıza karar vermek, tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.
konu çizgisi

Öğretmenler Günü Hediyeleri & Yüzyılın En iyi Öğretmeni Sertifikası

Öğretmene Hediye
Sadece öğretmekle kalmayıp aynı zamanda bize hayatımız boyunca rehberlik eden, biricik öğretmenlerimiz, bize her eğitim dönemi sonunda başarılıysak teşekkür, takdir belgeleri verirler. Bu Öğretmenler günü döneminde de, tüm yıllardaki başarısından dolayı siz de ona şükranlarınızı gösteren bir sertifika verin. Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğundan, artık bahsetmeye sanırım gerek yoktur. Bir öğretmenin ise, en büyük onur kaynağı; emek verdikleri öğrencilerinin hayattaki başarıları ve düzgün insanlar olarak yetişmeleridir. Şimdi öğretmeninizi mutlu etme ve onurlandırma sırası siz öğrencilerde. Öğretmeninize Yüz yılın en iyi öğretmeni sertifikası hediye etmek sizce de öğretmeninizi duygulandırmaz mı? Bence 24 Kasım öğretmenler Günü için çok uygun bir hediye.
konu çizgisi

Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri & Ahşaptan Posta Kartı

sevgiliye romantik en iyi hediyelerSevgililer Günü için sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediye, şüphesiz katıksız ve içten duymuş olduğunuz sevginizdir. Kız arkadaşınıza veya eşinize sevginizi, yukarıda görmüş olduğunuz ahşap posta kartına kazıyarak ölümsüzleştire bilirsiniz. Sevgilinizin sevgililer gününde alacağı bu hediye yılları yılı unutulmayacak bir hediye olacaktır. Tabi dilerseniz bu posta kartının yanında başka şeyler de alabilirsiniz. Ama sevgilinize en etkileyici mesajlarınızı bu ahşap posta kartına yazmayı ihmal etmeyin. Muhtemelen siz de, sevgililerin koca bir ağaç bulup, gövdesine sonsuza kadar sürecek aşklarının işaretini kazıdığı o anlamlı ağaç mesajları ile karşılaşmışsınızdır. Çoğu zaman karşılaştığınız manzara; sevgililerin isimleri, arasında kocaman bir kalp ve ona saplanmış bir oktur… Sedir ağaçlarından yapılan ahşap kart aşkınızı romantik ve sonsuza kadar kalacak şekilde ifade etmek için harika bir yol. Eski günlerin anısına klasik ok saplanmış bir kalp ve tabi isimleriniz. Kartın arka yüzüne daha detaylı bir şeyler de yazabilirsiniz. Sonra kartınızı sevdiğinize yollayın ve sevginizi ona sonsuza kadar hatırlatacak olan bu eşsiz kartın onu nasıl mutlu ettiğini göreceksiniz. Öğretmeninize verebileceğiniz en anlamlı hediye sizin sevginizdir. Öğretmeninize olan sevginizi yukarıda görmüş olduğunuz ahşap posta kartına kazıyarak, ölümsüzleştirebilirsiniz. Öğretmeninizin unutamayacağı bir hediye arıyorsanız bence inanılmaz etkileyici bir hediye...
konu çizgisi

Kadın-Erkek Öğretmene Hediye & Yılın En iyi Öğretmeni Oscarı

Öğretmene hediye
Sevdiğimiz kişilere hediye seçmek çoğu zaman insanları sıkıntıya sokan bir durumdur. Ne alsak diye günlerce düşünürüz, hediye alma işini ise çoğu zaman son güne bırakırız ve aldığımız hediyeyi ise biraz mahcup bir şekilde uzatırız... Şimdi önereceğim hediye kesinlikle sizi sevdiğiniz kişi karşısında mahcup bırakmayacak bir hediye, ona sizin parmaklarınızdan çıkmış bir yazı ile ÖDÜL KUPASI hediye edin. Bence uzun yıllar kitaplığında veya evinin en güzel köşesinde bu hediyenizi saklayacaktır. Bu hediyeyi öğretmenize doğum gününde veya öğretmenler gününde de alabilirsiniz...
konu çizgisi

Bay ve Bayan Öğretmene Hediye & Ödül Madalyası

Ödül MadalyasıBugüne kadar hep öğretmeniniz sizi değerlendirdi ve size not verdi... Şimdi sıkı durun ipler artık sizin elinizde Siz öğretmeninize bir not veya madalya vermeye ne dersiniz? Kulağa oldukça hoş geliyor ama değil mi? Öğretmeninizin herhangi bir alanda başarılı olduğunu düşünüyorsanız ona bu parlak madalyayı hediye edin. Sizin için özel ve önemli olan insanlara ilginç ama, ilginç olduğu kadar da anlamlı bir hediye arıyorsanız Ödül Madalyası'nı inceleyin derim! Çünkü bu madalyalar gerçeği ile ayırt edilemeyecek derecede çok dikkat çekiyor! Altın sarısı bu madalya ödüllerin üzerine sevdiklerinize en güzel mesajları vermeniz hem sizin için çok zevkli, hem de çok dikkat çekici olacak! Sevdiklerinizi bu pırıl pırıl madalyalarla isterseniz birinci ilan edin, isterseniz de üzerine sizin için özel olan yıl dönümlerinizi 30 veya 50 yıl yazan madalyalarla kutlayın, hepsi sizleri çok mutlu edecek! Doğum günü kutlamaları için özel olarak tasarlanmış ve üzerinde İngilizce ''happy birthday'' yazan Ödül Madalyası ile sevdikleriniz en unutulmaz doğum günü hediyesini sizin ellerinizden alacaklar.
konu çizgisi

Öğretmenler Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Manikür Seti

bayan için Hediye
Bayanların gündelik yaşamlarında ve kişisel bakımlarında kullandıkları özel eşyaları şimdi kişiye özel şık kutusunda ve set halinde karşınızda, içerisinde cımbız, tırnak çakısı, makas, pensi, tırnak eti itici, ve törpü bulunmakta. Özel krem rengi kutusundaki bu ürün, yine sevgililer günü için bence bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerinden. Sevgili eşiniz, kişisel bakım ürünlerini bu hediyeniz sayesinde, çantası içerisinde her daim yanında taşıyabilecek ve sizin karşınıza daha güzel ve daha bakımlı bir şekilde çıkacak. Bayan için sevgililer günü hediyesi olarak, alınabilecek en kullanışlı, yıllar yılı unutulmayacak çok güzel bir hediye.
konu çizgisi

Bayan için Öğretmenler Günü Hediyesi & Pırlanta Beğen kolyesi

kız arkadaşa en iyi sevgililer günü hediyesi
Öğretmeninize bu güne kadar belkide yüzlerce kolye denemiş veya üzerinde aksesuar olarak taşımıştır. Ama eminim bu kolye, bugüne kadar aldığı kolyelerden çok farklı olacak. Türk Halkı olarak bizler Facebook'u çok sevdik, Türkiye' de yaklaşık 40 milyon kullanıcısı olan facebook'da beğen iconu oldukça popüler hale geldi ve herkes tarafından çok fazla benimsendi. İnternet'teki vaktimizin büyük bir bölümünü harcadığımız facebook'a ait beğen (Like) iconu, olağanüstü harika bir tasarımla, zarif bir pırlanta kolye olarak karşımızda. Öğretmeninize, öğretmenler gününde veya doğum gününde, yılbaşında, gönül rahatlığı ile verebileceğiniz şık ve güzel bir hediye...
konu çizgisi

Kadın Öğretmene Şık Öğretmenler Günü Hediyeleri & Pırlanta Salıncak Kolye

bayan sevgili için en iyi hediyeler
Bayanların takı merakını bilmeyenimiz yoktur. Bayanler özellikle eşleri ve sevgilileri bayanlarla alış verişe çıktılar mı, ufak çaplı krizler yaşanabiliyor. Bunun en büyük nedeni; bayanların girdikleri mağazalarda ilgili ilgisiz her şey ile fazlası ile zaman geçirmeleri ve eş ve sevgililerini mağazalarda bekletmeleridir. Takı konusunda son yıllarda simetrik ve klasik görüntülü kolyeler yerini daha çok modern ve mesajı olan takılara bıraktı. Görmüş olduğunuz bu üründe salıncakta sallanan mutlu bir bayan figürü kolye yer almaktadır. Sevgilinizin veya eşinizin şıklığına şıklık katacak bir ürün, 925 Ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu özel tasarımlı kolyeyi sevgilinize, eşinize, annenize doğum günü, sevgililer günü, öğretmenler gününde bayan öğretmene, yılbaşı hediyesi ve bayram hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi

Hediye Fikirleri & Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati

Sevgiliye Hediye önerileri
Güzel ve Aşk temalı şık duvar saatlerinden bahsetmişken, yine güzel ve isme özel başka bir hediye duvar saatinden bahsetmek istiyorum. Bu duvar saatini üretici firma şu şekilde tanımlamış: "Kalbim Senin için atıyor..." Bence bu hediye ürün için çok güzel bir isim bulunmuş. Kısaca bahsetmek gerekirse, üzerinde modern çizgilerle oluşturulmuş rakam ve kalp figürü ile hemen altında sevgilinizin adının yazılı olduğu bir alan, yine sizin saat üzerine yazdırmak istediğiniz o özel Aşk mesajı. Hepsi bir araya gelince, doğal olarak bu ürünü benim, size sevgililer günü için tavsiye etmem dışında başka bir seçeneğim kalmıyor. Çok sevdiğiniz öğretmeninize, öğretmenler günü veya öğretmeninizin doğum günü için alacağınız bu hediye ile sevginizi anlatabilirsiniz.
konu çizgisi

Kadın Öğretmene Hediye Fikirleri & Kare 12-3 Cam Duvar Saati

İlginç duvar saatiİlginç ve sıra dışı bir hediye peşindesiniz ve bu hediyenizin aynı zamanda popüler de bir hediye olmasını istiyorsunuz! Peki o zaman sizi Kare 12-3 Cam Duvar Saati ile tanıştıralım! Bu saat sadece 12’den 3’e kadar! Daha sonraki 3-12 arası rakamları yok! Saatin geri kalanını tamamlamak da size kalıyor. Kare 12-3 Cam Duvar Saatinin ilginç tasarımına siz de aşık olacaksınız! Bu saate bir kere alıştıktan sonra, diğer sıradan duvar saatleri size çok fazla teferruatlı gelecek! Kare 12-3 Cam Duvar Saati, zamanı hesaplama konusunda biraz da kullanıcısına görev yüklüyor! Belki de akıp giden zamanın kıymetini kullanıcısı anlasın diye, ya da arada bir de olsa kafasını gömdüğü işlerden biraz soluklanıp güneş ve Ay nerede pencereden şöyle bir dışarı baksın diye! Kare 12-3 Cam Duvar Saatinin üzerinde sadece 12, 1, 2 ve 3 saatleri mevcuttur. Gerisi içinse gözünüz size yardım edecektir zaten. Gözün eksik parçaları doldurma yeteneğinden ilham alınarak üretilmiş olan Kare 12-3 Cam Duvar Saatinin boşluklarını isterseniz fotoğraf, not kağıdı veya çizimlerle de tamamlayabilirsiniz. Bu ürün harika bir ev hediyesi, öğretmenler günü hediyesi, anneye hediye, sevgiliye hediye olarak düşünülebilir.
konu çizgisi

İlginç Duvar Saati & Dekoratif Kare Cam Duvar Saati

ilgin hediyelerİlginç ve mükemmel bir tasarıma sahip, ev ve iş yerlerine dekoratif bir hava katacak harika bir duvar saati önereceğim. Kare şeklinde cam, beyaz, pembe ve siyah olmak üzere üç farklı renge sahip, bu ilginç duvar saatinin bazı rakamları (10-12-2-3-5-7) boş ve asılı olduğu duvarın rengini alacak şekilde tasarlanmış. Asimetrik yapısı ile görenleri hayran bırakacak kare cam duvar saati, modern ortamlara dekoratif bir görünüm kazandıracak! Bu ilginç duvar saatini gönül rahatlığı ile herkese hediye edebilirsiniz. En başta sevgilinize doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz mesela! Sonra Annelere, babalara, öğretmenlere ve yakın arkadaşlarınıza doğum günleri için veya özel günlerde hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi
Burada yer alan hediyeler ilginizi çekmediyse, daha fazla öğretmenler günü hediyeleri için lütfen tıklayın
bayan öğretmene hediye
konu çizgisi
 
Top