Kadın Öğretmene Hediyeler

Bayan öğretmeninize, öğretmenler günü hediyeleri içerisinden güzel bir hediye seçmeye çalışıyor, ancak hiçbir hediyeyi O'na layık görmüyor musunuz? İşte en güzel hediyeler burada.

bayan öğretmene hediye
Bayan Öğretmene Alınabilecek Hediye Fikirleri... Bayan öğretmeninize, öğretmenler günü hediyeleri içerisinden güzel bir hediye seçmeye çalışıyor, ancak hiçbir hediyeyi O'na layık görmüyor musunuz? Bu başlık altında bayan öğretmenlere yönelik çok şık ve çok güzel hediye fikirleri yer alıyor. Hatta burada yer alan hediyeleri beğenmeseniz bile, sonraki sayfalarda mutlaka öğretmeniniz için güzel bir hediye bulabileceksiniz! Gerçekten de sitemiz içerisinde öğretmene hem doğum günü hediyesi olarak, hem de öğretmenler günü ile ilgili daha bir çok hediye fikirleri görebilirsiniz! Konumuza geçmeden önce tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü saygı ve sevgi ile kutluyor, bu kutsal mesleklerinde başarılarının devamını diliyoruz. Kadın öğretmenler için hediye fikirlerimizi oluştururken, şu soruyu kendimize sorarak doğru hediyeleri belirlemeye çalıştık; "Öğretmenler gününde kadın öğretmene ne hediye alınır?" Hediye fikirlerimizi bu sorunun etrafında şekillendirmeye çalıştık! 

Çok klasik olarak bayan öğretmenler için hediyeler; parfüm, takı veya çanta gibi hediyesidir. Fakat biz bu sefer bir değişiklik yapacak ve artık geleneksel hale gelmiş öğretmenler günü hediyeleri konusunda biraz sıradanlıktan uzaklaşıp, daha farklı, daha şaşırtıcı ve daha çok öğretmene özel hediyeler üzerine dikkatinizi çekmeye çalışacağız. Lafı çok uzatmadan, çok kıymetli Öğretmenlerimize, öğretmenler gününde alınabilecek hediye önerilerimize geçelim! Tekrar hatırlatmakta yarar görüyorum; Bu sayfada yer alan hediye fikirleri Bayan öğretmenlere alınabilecek hediyelerdir.

Bayan Öğretmene Hediye Önerileri


Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

Öğretmenler Günü Hediyesi & Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası


Hem fiyatı hem de kişiye özel olması sebebi ile bayan sevgilinize veya annenize alabileceğiniz şık bir hediye tavsiyem olacak! Kişiye Özel olan ve oldukça şık kırmızı makyaj aynası üzerine ister sizin ister sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İsme özel hazırlanmış bu ayna ile kendinize baktığınızda ne kadar özel biri olduğunuzu bu hediye size hissettirecek! Bayanların gün boyunca en fazla zaman geçirdikleri yer neresidir diye sorsak? Elbette cevabı çok basit! Kendilerini görüp izledikleri bir ayna karşısıdır. 

kadın öğretmene hediye

Güzeller Güzeli Öğretmenime Özel Ayna


Bayanlar ayna karşısında oldukça fazla zaman geçirirler. Bu da siz Bayanlara, hediye almak için güzel bir fikir verebilir. Bir de bu ayna, isme özel bir aynaysa ve rahatlıkla çantada taşınabilir bir aynaysa o zaman sevgilinize hangi hediyeyi alacağınız sorusunu cevabı kendiliğinden ortaya çıkıyor! Şık ve isme özel bir cep aynası! Şayet bir bayan hediye almak istiyorsanız tek taş bir yüzükten sonra Onu en fazla mutlu edecek olan hediye, Kişiye Özel tasarlanmış olan bu Kırmızı Makyaj Aynası olacaktır. Kişiye Özel Kırmızı Makyaj Aynası 8 cm çapındadır ve sert plastik malzemeden üretilmiştir. Bu ürünü Anneler günü için, öğretmenler gününde bayan öğretmeninize hediye edebilirsiniz.

kadın öğretmene hediye sepeti

Öğretmene Özel Hediye Sepeti


Klasik öğretmen sözlerinden oluşan birbirinden kullanışlı hediyelerle biricik öğretmeninizi inanılmaz mutlu edebilirsiniz. İşte bu hediye sepeti tam da öğretmeninize göre. Yılın En İyi Öğretmenini Siz seçin! Sevdiğimiz kişilere, özellikle de baş tacımız öğretmenlere hediye seçmek çoğu insanları sıkıntıya sokan bir durum olur çıkar. Ne alsak diye günlerce düşünürüz, hediye alma işini ise çoğu zaman son güne bırakırız! Haliyle de aldığımız hediyeyi biraz mahcup bir şekilde öğretmenimize uzatırız... Ancak öğretmene hediye sepeti o kadar güzel hediyeliklerden oluşuyor ki, 24 Kasım Öğretmenler Günü için güzel bir hediye seçmiş olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. 

kadın öğretmene ne hediye alınır

Kadın Öğretmene Hediye Kanvas Tablo


Öğretmeniniz için düşünebileceğiniz yine en iyi, en popüler ve en ideal öğretmenler günü hediyesi daha! Yeşil tahta şeklindeki dekoratif tasarımı ve kişiye özel olması itibari ile öğretmeninize en sevgi dolu mesajlarınızı yazdırarak etkileyici bir kanvas tablo hediye edebilirsiniz. Kişiye Özel Öğretmene Hediye Kanvas Tablo 24 Kasım öğretmenler günü için orijinal olduğu kadar, sevgili öğretmeninizin de duvarlarını süsleyecek son derece anlamlı bir hediye seçeneği. Açıkçası biricik öğretmeninizin bu özel tabloyu beğenmemesi gibi bir ihtimal yok! 

Öğretmenler Gününe Özel Plaket

Öğretmenler Gününe Özel Plaket & Yılın En İyi Öğretmeni


Öğretmeninize, sevinçten kalbinin hızla atmasını sağlayacak anlamlı bir armağan vermek ister misiniz? Üzerine öğretmenler günü ile ilgili en güzel sözlerinizi yazdırabileceğiniz  Öğretmenler Gününe Özel Plaket karşınızda. Anlamlı olduğu kadar, Biricik Öğrtetmeninizin evinde gururla sergileyeceği bu özel plaket, en anlamlı öğretmenler günü hediyelerinden biri! Kırmızı kadife plakete sahip "Yılın En İyi Öğretmeni Plaketi", 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmeninizin duygu yüklü anlar yaşamasını ve sizinle gurur duymasını sağlayacak en ideal arnağan seçeneklerinden biri.

öğretmene ne hediye alınır

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Madalyon Ödül


Mermer Tabanlı Mesaj ve Foto Baskılı Ödül, öğretmenler günü için düşünülebilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden biri. Altın sarısı zeytin dalının tam ortasında, öğretmeninize ait ekleyeceğiniz fotoğraf, altın sarısı burgulu ve çok şık yuvarlak çerçeve içerisinde yer alıyor! Ödülün alt kısmı mermerden tasarlanmıştır. Çok sevgili öğretmeninize anlam dolu, çok özel bir hediye düşünüyorsanız, Kişiye Özel olarak hazırlanan bu orijinal hediyeyi, kendisine armağan edebilirsiniz. Mermer Tabanlı Mesaj ve Foto Baskılı Ödül, öğretmeninizin uzun yıllar evinde saklayacağı ve her baktığında sizi hatırlayacağı çok özel bir ödüldür.

Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı

Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı


Okumak, tüm öğretmenlerin hem mesleğinin bir 
zorunluluğu hem de severek yaptıkları bir eylem! Mesleğinin temelinde okumak ve okuduklarını öğrencilerine öğretmek olan biricik öğretmeninize son derece anlamlı bir hediye ister misiniz? Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı sadece öğretmeninizin değil, okumayı seven tüm kitapseverler için tasarlandı. Metalden üretilen ve üzerinde püskülü de bulunan kitap ayracı üzerine öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi gösteren kısa bir mesaj yazdırabilirsiniz. Kişiye Özel Mesaj İşlemeli Kitap Ayracı ile, öğretmeniniz için kitap okuma eskisinden çok daha keyifli hale geliyor.

Kalp Hediye Kutusu


Öğretmeniniz için, el emeği, göz nuru güzel bir hediye hazırladıysanız, bu hediyenizi içerisine koyup gururla verebileceğiniz bir hediye kutusu ile karşınızdayım. İçerisine dilediğiniz hediyelerinizi koyabileceğiniz kalp tasarımlı bir Hediye Kutusu ile Ona vereceğiniz tüm hediyelerinizi daha da anlamlı kılabilirsiniz. El emeği hediye hazırlamak ve yapmak oldukça zahmetli bir süreç! Ancak daha da önemlisi bu hediyeyi daha değerli ve daha özel kılmak için şık bir hediye kutusu içerisinde sunmak gerekiyor. Bin bir zahmet vererek hazırladığınız güzel bir el yapımı hediyeyi Kalp Hediye Kutusu içerisinde öğretmeninize sunarak, hem hediyenizi değerli kılın, hem de öğretmeninize anlamlı bir sürpriz yapın!

öğretmenler için hediye

İyilik Perisi Öğretmene İncili Gümüş Kolye


Öğrenci aileleri bazen, öğretmenin öğrencilere çok fazla ödev verdiğinden şikayetçi olurlar! Daha 7-8 yaşındaki bir öğrenci için bu ödevin çok ağır olduğundan ve kendilerinin bu ödevleri yaptıklarından yakınırlar! Aslında bu ödevler sizler için sevgili veliler:) Çünkü öğretmenin asıl amaçladığı şey, ailenin çocukları ile ilgilenmelerini sağlamaktır! Eğitim sürecini tek başına öğretmenin omuzların yüklemek çok büyük bir haksızlık olacaktır! Burada velilere de sorumluluklar düşmektedir. Başarılı bir öğretmen, sadece sınıf içerisindeki yaptıkları ile değil, sınıf dışında velileri kaynaştırmakta gösterdiği çabaları ile de kendini gösterir. 

İsme Özel Kalpli Bayan Kolye

Kadın Öğretemene Hediye İsme Özel Kolye


Gerçekten de iyi bir öğretmen velileri de etrafına toplayarak, çeşitli organizasyonlar yürütür ve bu sosyal aktiviteler içerisinde hem öğrencilerini hem de öğrenci velilerini birbirleri ile kaynaştırmayı başarır! Sizleri bir araya toplayan ve kaynaşmanızı sağlayan, sevgili öğretmeninize sınıfça toplanarak güzel bir hediye almaya ne dersiniz? Üzerinde kendi isminin yazılı olacağı bu harikulade kolye, muhteşem tasarımı ve taşıdığı anlam ile, bayan öğretmene verilebilecek en şahane öğretmenler günü hediyelerinden biri! 925 Ayar Gümüş üzeri altın kaplama olan bu şık kolye, kalp ikonu ile oldukça süslü! Uzun yıllar unutulmayacak çok özel bir hediye için İsme Özel Bayan Kolye mükemmel bir tercih!

öğretmenlere ne hediye alınır

Bayan Öğretmene Hediye & Öğretmene Özel Resim Çerçevesi


Özel öğretmeninize özel bir hediye vermeye hazır mısınız? Önereceğim ürün tamamen öğretmenlerimiz için özel bir hediyelik eşyadır. Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçevenin üzerine saygı değer öğretmeninize hitaben, kendi özel bir mesajınızı yazdıra bileceğiniz harika bir hediye! Öğretmeninizi ismine özel bu hediyeyle çok mutlu edeceksiniz çok! Taba ve lame deri renk seçeneklerinden istediğinizi seçin, Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeveniz sizin istediğiniz şekilde hazırlansın. 

Bayan Öğretmene Hediye Çikolata Kavanozu

Öğretmenler Gününe Özel Çikolata Kavanozu


Öğretmeninize layık bir hediye arıyorsanız, Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeve tam da aradığınız hediye. Gerçek deri ve kadifeden üretilen bu çok özel çerçevenin üzerindeki tüm yazıları siz düşünüp ekletiyorsunuz. Taba ve lame (gümüş) olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçevenin üst ve alt kısmında yer almasını istediğiniz mesajınızı, öğretmeninizin ismini ve doğum günü tarihi veya istediğiniz tarihi yazdırabilirsiniz. Ya da öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeveniz elinize ulaştığında, kendiniz çerçevenin içine öğretmeninizle birlikte çektirdiğiniz güzel bir fotoğrafınızı ekleyin ve öğretmeninize bu harika hediyeyi vererek onu çok mutlu edin! Seçim sizin!

öğretmenlere hediye

Öğretmene Hediye Fikirleri & Öğretmenlere Özel Duvar Saati


Hangi meslek öğretmenlik kadar sabır ya da anlayış gerektirir acaba? Hayata dair en ufak fikirleri dahi olmayan bir sınıf dolusu çocuk ile yalnız başınızasınız! En az 35-40 kişiden oluşan bir sınıftaki her çocuktan sorumlusunuz! Çocuklar arasında hafif bir münakaşa olur, veliler hemen soluğu öğretmenin yanında alırlar. Çocuk düşer bir yerini yaralar, yine anne ve babaya karşı tek muhatap Öğretmen! 

Matematik Öğretmenine Hediye Plaket

Matematik Öğretmene Hediye Fikirleri & Plaket


Ayrıca minik akıllardan çıkan ve hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz anlamlı veya anlamsız en zor sorular da cabası! Gerçekten de ne yapılırsa yapılsın, öğretmenlerin hakkı ödenmez. 24 Kasım Öğretmenler günü için hem kalıcı hem de, özel bir hediye düşünüyorsanız, sevgili öğretmeninize alınabilecek bir diğer hediyelik ürün ise, Öğretmenlere Özel Cam Duvar Saati. Kişiye Özel hazırlanan bu Cam Duvar Saati üzerine hem öğretmeninizin fotoğrafı basılıyor, hem de siz ne mesaj iletmek istiyorsanız size özel mesajınız basılıyor.

öğretmene anlamlı hediyeler

Öğretmenlere Özel Kitap Okuma Ayracı


Son bir kaç yıl içerisinde Türkiye'deki hemen hemen tüm okullarda sınıflarda artık "Akıllı Tahtalar" kullanılıyor! Ancak, "Kara Tahta" olarak da isimlendirilen ve üzerine "beyaz tebeşir" ile yazı yazılan tahtaların gönlümüzdeki yeri hala çok özel! Bir çoğumuz pembe, sarı, yeşil ve ağırlıklı olarak beyaz tebeşir tozu yutarak bugünlere geldik ve eğitimimizi tamamladık! 

İlk Okul Öğretmenine Hediye HDF Çerçeve

İlk Okul Öğretmenine Özel Masaüstü Çerçeve


Eskiden öğretmen henüz sınıfa girmeden, sınıf başkanı tarafından tahtanın sağ üst köşesine misal; "Ders: Tarih","Konu: Osmanlı Devletinin Kuruluş Dönemi" şeklinde yazılar yazılır derse ilk hazırlıklar yapılırdı. Daha enteresan olanı ise, öğretmenin sınıf içerisindeki yoğun işleri içerisinde sınıf başkanı tahtaya kaldırılır ve yaramazlık veya haylazlık yapan öğrencileri gözetlemesi istenirdi. Bunun için Kara Tahtaya "Azanlar","Konuşanlar" gibi başlıklar atılır altı çizilir ve daha sonra kim yaramazlık yaptıysa tek tek isimleri yazılırdı. Sonra öğretmen bu yaramazlara tek ayak üzerinde kalma cezası gibi cezalar verirdi. 

bayan öğretmenlere hediye

Bayan Öğretmene Hediye & Öğretmene Özel Kupa Bardak


Tüm bunları anlatırken eminim ki sizin de gözünüzde öğrencilik yıllarınız canlanmış ve geçmişe nostaljik bir yolculuğa çıkmışsınızdır. Şimdi önereceğim öğretmenler günü hediyesi işte tam da bu nostaljiye atıfta bulunuyor. Öğretmene Özel Beyaz Kupa Bardak üzerinde yeşil tahta var ve az önce değindiğim gibi "Ders:","Konu:","Öğretmen Adı:" gibi sizin dolduracağınız alanlar mevcut. İster bu alanlara komik sözler yazın, ister öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi ifade edin. Öğretmenler günü için kullanışlı ve ucuz bir hediye düşünüyorsanız Öğretmene Özel Kupa Bardak iyi bir hediye tercihi olabilir.

öğretmenler günü hediyeleri

Bayan Öğretmene Hediye & Öğretmenlerin Kraliçesine Özel Sertifika


Nasıl ki, her insan için dünyanın en güzel annesi kendi annesi ise, öğretmeni de en güzel öğretmenidir. Güzellikte kimse sınıf öğretmeninin eline su bile dökemez! Açık ara, tüm okuldaki en güzel öğretmen kendi öğretmenidir. Her sabah öğrencilerine şık görünmek için erkenden kalkan gönlünüzün kraliçesi bayan öğretmenize farklı bir hediye vermek ister misiniz? Öğretmenlerin Kraliçesine Özel Sertifika, ortasında sevgili öğretmeninizin fotoğrafını taşıyan ve "Öğretmenlerin Kraliçesi" yazısı altında öğretmeninizin adını taşıyan son derece şık bir masaüstü sertifikadır. Arka ayakları sayesinde masa üzerinde rahatlıkla sergilenebilen bu özel sertifika, öğretmeninize çok orijinal bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır.

öğretmene anlamlı hediye

Kadın Öğretmene Şık Öğretmenler Günü Hediyeleri & Sonsuzluk Kolye


Bayanların takı merakını bilmeyenimiz yoktur. Bayanler özellikle eşleri ve sevgilileri bayanlarla alış verişe çıktılar mı, ufak çaplı krizler yaşanabiliyor. Bunun en büyük nedeni; bayanların girdikleri mağazalarda ilgili ilgisiz her şey ile fazlası ile zaman geçirmeleri ve eş ve sevgililerini mağazalarda bekletmeleridir. Takı konusunda son yıllarda simetrik ve klasik görüntülü kolyeler yerini daha çok romantik ve mesajı olan takılara bıraktı. Görmüş olduğunuz bu üründe sonsuz sevgiyi simgeleyen özel bir kolye modeli. Öğretmeninizin şıklığını tamamlayacak bu özel kolye, 925 Ayar gümüşten imal edilmiştir. Sonsuzluk Kolyeyi öğretmenler gününde bayan öğretmeninize hediye edebilirsiniz.

öğretmene güzel hediyeler

Kadın Öğretmene Hediye & Yılın En iyi Öğretmeni Oscarı


Ancak şimdi önereceğim hediye kesinlikle sizi Öğretmeniniz karşısında mahcup bırakmayacak bir hediye! Bayan öğretmeninize tıpkı film yıldızlarına verilen Oscar'lardan hediye edin. Bence uzun yıllar kitaplığında veya evinin en güzel köşesinde bu hediyenizi saklayacaktır. Bu hediyeyi öğretmenize doğum gününde veya öğretmenler gününde de alabilirsiniz...

bayan öğretmen için hediye

Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri & Öğretmenler Günü Yastığı


Hiç düşündünüz mü, eğitim olmasaydı, okullar olmasaydı, öğretmenler olmasaydı Dünya ne hale gelirdi? Öğretmen, yetiştirdiği her bireye erdemli olmayı, ahlaklı olmayı ve dürüst olmayı aşılamaya çalışan son derece özel bir kişi! Bir çok öğrencinin gözünde her ne kadar öğretmen sadece not veren ve sadece sınav yapan kişi olarak görülse de, okuldan mezun olduktan sonra, öğretmeninin neyi demek istediğini çok daha iyi anlamaya başlar. 

Anaokulu Öğretmenine Hediye Yastık

Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri & Yastık


Size müthiş emekleri olan değerli öğretmeninizi öğretmenler gününde şık ve son derece anlamlı bir hediye ile mutlu etmek isterseniz, şimdi önereceğim hediye ürün ilginizi fazlasıyla çekecektir. Üzerinde "Öğretmenler Dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlar" yazılı Öğretmenler Günü Yastığı ile, öğretmeninizi gururlandırır ve mutlu edersiniz. Özellikle bayan öğretmenler için hediye edilmesini tavsiye ettiğimiz bu yastık, öğretmeninizin evinin en güzel köşesinde her zaman var olacak çok şık bir yastık! 

bayan öğretmene güzel hediyeler

Öğretmene Hediye Ne Alınabilir? - İsme Özel Anahtarlık


Özel malzemesi ile kaliteli ve son derece şık Fotoğraf Baskılı Anahtarlık, bayan öğretmeninize güzel bir öğretmenler günü hediyesi olabilir. Bayan öğretmeninizin ismi, lazer tekniği ile anahtarlık yüzeyine işlenir ve yazılar uzun yıllar silinmez, kalıcıdır. Kişiye Özel hazırlanan fotoğraf baskılı ve mesaj yazılı bu şık anahtarlık, öğretmenler günü için düşünülebilecek ekonomik ve ucuz hediyelerden biri. 

Kimya Öğretmenlerine Özel Anahtarlık

Bayan Kimya Öğretmenine Ne Hediye Alınabilir?


Kimya öğretmeninizin yanında taşıdığı araba, ev, ofis, sınıf, çalışma odası ve daha bir çok anahtarı kendi ismine özel bu anahtarlıkta bir araya toplanacak! Anahtarlık, belki öğretmenler günü için çok iddialı bir hediye olmayabilir ama, kesinlikle öğretmeninizin en sık kullanacağı kişisel eşyalarından biri olacaktır. farklı ve değişik bir öğretmenler günü hediyesi için kişiye özel kare anahtarlık hediye seçenekleri arasında düşünülmesi gereken bir armağan!

öğretmene özel hediyeler

Bay ve Bayan Öğretmene Hediye & Ödül Madalyası


Bugüne kadar hep öğretmeniniz sizi değerlendirdi ve size not verdi... Şimdi sıkı durun ipler artık sizin elinizde Siz öğretmeninize bir not veya madalya vermeye ne dersiniz? Kulağa oldukça hoş geliyor ama değil mi? Öğretmeninizin herhangi bir alanda başarılı olduğunu düşünüyorsanız ona bu parlak madalyayı hediye edin. Sizin için özel ve önemli olan insanlara ilginç ama, ilginç olduğu kadar da anlamlı bir hediye arıyorsanız Ödül Madalyası'nı inceleyin derim! Çünkü bu madalyalar gerçeği ile ayırt edilemeyecek derecede çok dikkat çekiyor! Altın sarısı bu madalya ödüllerin üzerine sevdiklerinize en güzel mesajları vermeniz hem sizin için çok zevkli, hem de çok dikkat çekici olacak! Sevdiklerinizi bu pırıl pırıl madalyalarla isterseniz birinci ilan edin, isterseniz de üzerine sizin için özel olan yıl dönümlerinizi 30 veya 50 yıl yazan madalyalarla kutlayın, hepsi sizleri çok mutlu edecek! Doğum günü kutlamaları için özel olarak tasarlanmış ve üzerinde İngilizce ''happy birthday'' yazan Ödül Madalyası ile sevdikleriniz en unutulmaz doğum günü hediyesini sizin ellerinizden alacaklar.

Türkçe Öğretmenine Hediye Kupa Bardak

Kadın Türkçe Öğretmenine Hediye Kupa 


Kişiye özel hediyeler hediyeyi alan kişi tarafından ömür boyu hatıra olarak saklanır ve çok anlamlı ve farklı hediyelerdir. Bayan ya da erkek Türkçe öğretmenize orijinal, ilginç ve sıra dışı bir öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız Türkçe öğretmenleri için özel olarak tasarlanmış ismine özel bir kupa bardak oldukça yerinde bir armağan olacaktır. Bu güzel kupa bardak üzerine sevdiğinizin Türkçe öğretmeninizin ismini ekleterek, hediyenizi daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz.

güzel öğretmenler günü hediyeleri

Ekonomik Hediyeler - Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık


Öğretmenler günü için veya öğretmeninize doğum günü için, oldukça hesaplı, aynı zamanda kişiye özel hediye olan, bir hediye tavsiyem olacak şimdi de! Hayatımız boyunca ufak tefek araç gereç kullanırız ve çoğu zaman bu araç gereçlerin kıymetini pek bilemeyiz. Örneğin bir anahtarlık! Cebimizde veya çantamızda taşıdığımız anahtarlık, düşünüldüğünde aslında bizler için o kadar büyük yardımcılardır ki misal; evinizin, iş yerinizin, arabanızın veya kasanızın bütün anahtarlarını üzerinde taşır ve sizin ufacık bir anahtarı kaybetmeniz gibi bir sorunun yaşanmamasında büyük yardımları olur. Yani aslında ufacık bir anahtarlık gördüğünüz gibi bizlere nasıl da ciddi zaman kazandırır. Bu kadar anahtarlıktan bahsetmişken, şimdi sizlere harika bir anahtarlık önereceğim. Kişiye Özel Yazılı Kalp Anahtarlık üzerine, hem öğretmeninize mesajınızı, hem ismini yazdırabilir, hem de içerisine en sevdiğiniz fotoğrafınızı ekletebilirsiniz. 

öğretmen için hediye

Ay Yıldız Türk Bayrağı Anahtarlık


Türk Anahtarlık, hem ay yıldızımız, hem de dalgalanan Bayrağımız görüntüsüyle bu ürünü zaten fazlası ile özel kılmaya yetiyor. Ay Yıldızlı Bayrak Anahtarlık, 24 Kasım Öğretmenler günü için biricik öğretmeninizi gururlandıracak en güzel armağanlardan biri. İster Türkçe Öğretmeninize, ister Tarih, isterseniz de sınıf öğretmeninize bu özel armağanı verebilirsiniz. Kişiye Özel Ay Yıldız Bayrak Anahtarlık, tüm sevdiklerinize bayrak sevginizi göstermenin en kolay ve etkili yolu. Kaliteli malzemeden hazırlanmış olan ve uzun yıllar kullanılabilecek anahtarlık dalgalanma efektiyle de göz dolduruyor. 

öğretmenler için özel hediyeler

Öğretmenler Günü Hediyeleri & Yüzyılın En iyi Öğretmeni Sertifikası


Sadece öğretmekle kalmayıp aynı zamanda bize hayatımız boyunca rehberlik eden, biricik öğretmenlerimiz, bize her eğitim dönemi sonunda başarılıysak teşekkür, takdir belgeleri verirler. Bu Öğretmenler günü döneminde de, tüm yıllardaki başarısından dolayı siz de ona şükranlarınızı gösteren bir sertifika verin. Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğundan, artık bahsetmeye sanırım gerek yoktur. Bir öğretmenin ise, en büyük onur kaynağı; emek verdikleri öğrencilerinin hayattaki başarıları ve düzgün insanlar olarak yetişmeleridir. Şimdi öğretmeninizi mutlu etme ve onurlandırma sırası siz öğrencilerde. Öğretmeninize Yüz yılın en iyi öğretmeni sertifikası hediye etmek sizce de öğretmeninizi duygulandırmaz mı? Bence 24 Kasım öğretmenler Günü için çok uygun bir hediye.

müzik öğretmenine hediye

Öğretmen için Hediye & Müzik Öğretmenine Özel Kupa Bardak


Seçeceğiniz öğretmenler günü hediyesi veya öğretmeninizin doğum günü için bir ton para ödemek zorunda değilsiniz. Önemli olan öğretmeninize onu hatırlamış olduğunuzu hissettirmek ve bütçeniz ölçüsünde bir hediye belirlemek. Bu anlamda yine fiyatı ucuz ve üzerinde sizin ve öğretmeninizin isimlerinin yer aldığı kupa bardak modelleri güzel bir öğretmenler günü hediyesi olabilir. Sevdiğiniz birine, kişiye özel hediye aldığınızda, Bu hediyenin bir eşi benzeri daha olmaz. Çünkü kişiye özel hediyeniz sadece hediye ettiğiniz kişiye özel hazırlanmıştır. 

bayan öğretmene ne hediye alınır

Öğretmenimin Klasik Sözleri Kupa Bardak


İşte karşınızda öğretmenler gününün en esprili, en komik hediyelerinden biri. Üzerine öğretmeninizin sınıftayken öğrencilere söylediği o klasik sözlerini yazdırabileceğiniz bu şahane kupa bardakla, Öğretmeninize 24 Kasım Öğretmenler Günü için gülümseten esprili bir armağan hazırlatabilirsiniz. Üstelik aynı gün kargo ve kapıda ödeme ile bu ürünü sipariş edebilirsiniz. Hediyeler içerisinde en çok beğenilenler isme veya kişiye özel hazırlanmış olanlardır. 

öğretmenler günü hediyeleri

İngilizce Öğretmeninize İsmine Özel Kupa Bardak


Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğundan, artık bahsetmeye sanırım gerek yoktur. Bir öğretmenin ise, en büyük onur kaynağı; emek verdikleri öğrencilerinin hayattaki başarıları ve düzgün insanlar olarak yetişmeleridir. Şimdi öğretmeninizi mutlu etme ve onurlandırma sırası siz öğrencilerde. Özellikle İngilizce Öğretmeninize Dünya'nın en iyi İngilizce öğretmeni kupa bardak hediye etmek sizce de öğretmeninizi duygulandırmaz mı? Bence 24 Kasım öğretmenler Günü için en uygun hediyelerden biri.

Matematik Öğretmenine Hediye Mousped

Matematik Öğretmenine Hediye Mousepad


Sürekli bir şekilde bilgisayarla haşır neşir olan matematik öğretmeninize kişiye özel olarak hazırlanan isim yazılı mousepad armağan edebilirsiniz. Düşünseniz de, öğretmeniniz dinlenmek için bir mola verdiği zamanlarda veya internet başında çeşitli araştırmalar yaparken bu harika mousepad hep sizi hatırlatacak ve öğretmeninizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşacak! Sürekli bilgisayar ekranına bakmaktan göz pınarları buharlaşan ve yorulan gözler sevdiklerinizin fotoğraflarının basılı olduğu Kişiye Özel Fotoğraflı Mousepad ile dinlensin. 

bayan öğretmene hediye

Öğretmeninize Esprili bir Armağan & Kişiye Özel Portre Karikatür


Kalıcı ve komik bir armağanla öğretmeninizin yüzünü güldürün! Öğretmeninizin karikatür resmini çizdirerek O'na en unutamayacağı armağanlardan birini verin. Kişiye öze hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Ofis-Büro hediyesi olarak hediye veya sevgilinizin doğum gününde, Sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de öğretmeninizi önemli bir film karakteri, sürekli araştırma yapan dahi bir bilm adamı veya artık hayal gücünüzü kullanarak farklı bir konseptte karikatür resim olarak çizdirebilirsiniz. Bu ürün Erkek veya bayan öğretmen için düşünülebilecek en esprili hediyelerden.

bayana öğretmenler günü hediyesi

Papatya Kalem


Öğretmenler günü söz konusu olduğunda nedense herkesin aklına gelen ilk hediye alternatifi, öğretmene kalem hediyesidir. Şayet siz de öğretmeninize kalem hediye etmek istiyorsanız, bu neden daha renkli bir şey olmasın? İşte rengarenk bahar esintisi sunan Papatya Kalem karşınızda. Yazı yazmaya şirinlik kazandıracak olan Papatya kalem, öğretmeninize de verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyelerinden biri. 

Öğretmenler günü hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata


Öğretmenler gününde, öğretmeninize hoş bir sürpriz yapabileceğiniz ve aynı zamanda ağzını tatlandırabileceğiniz çikolatalara ne dersiniz? Girin öğretmeninizin Facebook profiline, en güzel fotoğrafını seçip, Ona üzerinde kendi fotoğrafının olduğu Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata hazırlatın! Altın sarısı şık kutusu içerisinde 16 adet enfes çikolata lezzeti. Üstelik bu 16 çikolatanın tamamı üzerinde de öğretmeninizin fotoğrafı yer alıyor. 

bayan öğretmene esprili hediye

Öğretmene Sizin Notunuz? - Öğretmenime Benim Karnem


Öğretmenler Gününde veya öğretmeninizin doğum gününde, öğretmeninize asla unutamayacağı bir karne vermeye ne dersiniz? Karneyi düzenlemek tamamen sizin yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze kalmış. İstediğiniz konuda öğretmeninize not verebilirsiniz. Örneğin; Öğretmeninizin kıyafeti 100 Puan, ders anlatma başarısı; 100 puan, Espri yapma yönü;100 puan gibi. Vereceğiniz karnede muziplikler yapıp, örneğin, Dersin kaynamasına izin verme; 100 Puan gibi, öğretmeninizi kahkahaya da boğabilirsiniz. Özel çerçevesi içerisinde vereceğiniz bu hediye kesinlikle, oldukça şık ve orijinal bir hediye.

Hediye Fikirleri

Öğretmenler Günü Hediyeler & Kişiye özel Fotoğraflı Mousepad


Siz de vaktinin çoğunu bilgisayar başında geçirenlerden misiniz? Sevdiklerinizin, sizi görmeye pek vakti kalmıyor mu? O’na her zaman çok yakın olabileceğiniz bir çözüm önerimiz var; Kişiye Özel Fotoğraflı Mousepad! Üzerine fotoğraflarınızı bastırın, eli ne zaman mause’yi tumak için uzansa bakıp sizi hatırlasın. Bu şekilde ne aklından çıkın; ne gönlünden.

öğretmenler günü hediyeleri

Öğretmen Hediye Ne Alınır? - Kişiye Özel Fotoğraflı Çiçek Şekilli Masa Saati


Öğretmeni için sürpriz hazırlığında olan değerli okuyucularıma yine harika bir kişiye özel bir hediye tavsiye edeceğim. Bu masa saati çiçek şeklinde harika bir dekoratif saat! Şunu garanti ederim ki, Öğretmeniniz evinin baş köşesinde bundan sonra bu saat olacaktır. Öğretmeniniz her şeyin en güzeline layıktır ama Öğretmeninize Doğum günü için bütçenizi sarsmayacak ve hesaplı sayılabilecek bir hediye düşünüyorsanız kişiye özel bu masa veya TV ünitesi Çiçekli saati size öneririm. Çiçek, doğada güzelliğin simgesi olduğu için bu ürünün çiçek şeklinde olması, verdiği mesaj açısından da annenizin beğenebileceği türden bir hediye olacaktır.

öğretmenler günü hediyeleri

Hediye Fikirleri & Öğretmenimin Klasik Sözleri Duvar Saati


Esprili hediyelerden bahsetmişken, yine öğretmeninizin ismine özel ve mesajlarınızla son derece komik  olabilecek hediye duvar saatinden bahsetmek istiyorum. Bu duvar saatini öğretmeninize özel hale getirerek, üzerine klasik öğretmen sözlerini yazabilirsiniz. Şık tasarımıyla beğeni kazanan duvar saati, esprili öğretmen sözleriyle de anlamını tamamlıyor. İsim yazılı, fotoğraf ve mesaj baskılı duvar saati, çok sevdiğiniz öğretmeninize, öğretmenler günü veya öğretmeninizin doğum günü için verebileceğiniz şık ve sevgi dolu hediyelerden biri.

Kişiye Özel Dama Desenli Kalem

Öğretmenin İsmine Özel Hediye & Kişiye Özel Dama Desenli Kalem


Üzerinde çok şık dama deseni bulunan Kişiye Özel Dama Desenli Kalem üzerine isterseniz kendi isminizi yazıp, bu kalemi kendiniz gururla kullanın. Ya da arkadaşınıza, onun ismine özel hazırlanmış bir dama desenli kalem hediye edin. Plastik ve metal malzemelerin harmanlanması ile üretilmiş olan kalem şık ve özel plastik kutusu içerisinde tek olarak satılmaktadır.

İlginç hediyeler

Bayan Öğretmene İlginç Hediye & Zarif, Taşlı Kolye USB Bellek


Sevdiğiniz için en özel kişisel dijital verilerin, şık ve taşlı bir kolye üzerinde taşınması fikri sizce de çok orjinal ve ilginç sayılabilir mi? Gördüğünüz ürün şık bir USB kolye Bellek! Hemde bayanların aldığı diğer taşlı takı kolyelerden hiçbir farkı da yok! Taşlı USB kolye Bellek ile sevgilinizin hem şıklığına şıklık katacak hem de USB bellek her zaman yanında olacak! İşte ben tam da bu USB bellek için taşınabilir kavramının uygun olduğunu düşünüyorum. Gerçek anlamda taşınabilir bellek bu! Sevgilinize hem zarif; hem de çok kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız Taşlı USB Kolye Aradığınız o güzel hediye olabilir. Bu ürünü bayan Öğretmeninize de doğum günü ve öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz. 4 GB hafızası olan bu özel USB bellek ile, tüm saklanması gereken veriler güvende olacak!

öğretmene alınabilecek ilginç hediyeler

Işıkllı Kitap Okuma Gözlüğü


Evlerde ve iş yerlerinde sayıları hızla artan ve yazı yazma ihtiyaçlarımıza cevap vermeye çalışan bilgisayarlar hala kalemlerin tahtını sallayabilmiş değillerdir. Kişiler, notlarını, şiirlerini, makalelerini kısacası yazılarını hala kalemle yazmaya devam ediyorlar. Belki de kalem bir ilham aracıdır, yani kaleme dokunmadan, onu hissetmeden bir şeyler üretmek insana zor geliyordur. Hele hele bu kalem bir de özel bir kalem ise, kişiler bu kalemi ellerinden asla bırakmayı düşünmeyeceklerdir. Sevgili öğretmeninize, karanlıkta kitap okuma keyfi yaşatmak isterseniz, LED ışıklı bu okuma gözlüğü tam size göre bir hediye seçeneği. 

Hediye

Öğretmene İsme Özel Hediye & Kişiye Özel Ahşap Kalem


Şimdi hediye olarak önereceğim kalem de, yine kişiye özel ve oldukça anlamlı bir kalem. Sevdikleriniz, hediye edeceğiniz bu kişiye özel kalemi asla ellerinden düşürmek istemeyecek ve yanlarından ayırmayacaklardır. Belki de en önemli sözleşmeler, en önemli kararlar sizin bu özel hediyeniz ile imzalanacaktır kim bilir! Verdiğim linkten Kişiye Özel Ahşap Kalemi, kişiye özel hale getirebilmeniz için yukarıda sepete at butonu üzerindeki bölüme, ürün üzerine yazılacak ismi belirtmeyi unutmayınız.

Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp Künye

Kadın Öğretmene Hediye & Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp Künye


Öğretmeninize, sevginizi şık ve kalpli bir kolye ile anlatmak ister misiniz? Üzerinde isminin yazılı olacağı Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp Künye, öğretmeninizin boynundan hiç çıkartmak istemeyeceği kadar şık! Zarif tasarımı, kişiye özel olması ve son derece şık tasarımı ile Nikel Kaplama Zirkon Taşlı Kalp Künyeyi bayan öğretmene öğretmenler günü hediyesi olarak tavsiyelerimiz arasına alıyoruz. Üzeri Zirkon Taşlarla süslenmiş olan kolye, lazer işleme teknolojisi ile üzerine isimler işlenir. Sipariş etmeniz halinde, Nikel zinciri ile beraber Kadife kesede ve hediye paketinde gönderilir.

kadın resim öğretmenine hediye

Kadın Resim Öğretmenine Anlamlı Hediye


Öğretmenler günü için alınabilecek en güzel hediyeler kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel almış olduğunuz bir hediye bir de hatıra olarak öğretmeninizin evinde saklayacağı anlamlı bir plaket olursa olursa o zaman kesinlikle çok isabetli ve doğru bir hediye seçmişsinizdir demektir. Erkek veya bayan fark etmez, sevgili resim öğretmeninize, yeteneklerini, resim konusundaki bilgilerini takdir ettiğinizi ifade edecek olan güzel bir plaket armağan edebilirsiniz. 

Sevgililer günü hediyeleri

Öğretmene Ömürlük Bir Hediye & Kişiye Özel Bayan Cüzdan


Siz de öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmeninize, onun isminin yazılı olduğu şık bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz. Bence inanılmaz güzel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Kaliteli bir deriden imal edilmiş olan bayan cüzdan ile, öğretmeniniz bu hediyenizi uzun yıllar boyunca kullanabilecektir. İçerisine 5 adet kredi kartı koyabilir, bozuk para kesesi ile bozukluklarını taşıyabilir ve fermuarlı kısmı ile daha değerli şeylerini bu cüzdanda taşıyabilir.

Kişiye Özel USB Bellek

Kişiye Özel USB Bellek


Günden güne teknoloji gelişmekte. Her geçen gün ise, hayatımızı kolaylaştıran yeniliklerle tanışıyoruz. Daha düne kadar çantamızda kocaman fotoğraf makineleri taşırken, artık cebimizdeki cep telefonları ile bile muhteşem çözünürlükte fotoğraflar çekebiliyoruz. İşte görmekte olduğunuz bu öğretmenler günü hediyesi, direkt teknoloji ile ilgili bir ürün! Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel USB Bellek, eminim ki, hem öğretmeninizin günlük hayatında çok işine yarayacak, hem de klasik hediyelerin ötesinde en güzel öğretmenler günü hediyelerinden biri olacak! 

öğretmene özel çikolata

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun Çikolatası


Öğretmenler Gününe özel olarak imal edilmiş bu çikolata, Öğretmenler Gününde çok konuşulacak. Enfes tadı ve Sadece Öğretmenler Günü için hazırlanmış olması, bu çikolatayı diğer hediyelerin önünde tutuyor. Öğretmeninizin hem ağzını tatlandıracak, hem de fiziki görüntüsünü veya ruh güzelliğini övecek bir çikolata hediye etmek kesinlikle iyi bir fikir olacaktır. Öğretmenler Günü için Anlamlı ve özel hediye arıyorsanız, bu özel çikolata Öğretmeninizi mutlu edecektir. 

Öğretmene Hediye

Öğretmene Mesajlı Çikolata - En Güzel Öğretmen Çikolatası


Çikolatanın insanların mutluluğunu arttırdığı yönde bir çok bilimsel makale olduğunu da anımsarsak, çikolata hediye etmenin iyi bir fikir olduğu düşünülebilir. Örnek olarak "En Güzel Öğretmen" çikolatasını gösterdim ama, bunun yanında, "En iyi Öğretmen" Çikolatası, "Canım Öğretmenim" Çikolatası ve "İyi ki varsın Öğretmenim" Çikolatalarının olduğunu da hatırlatmak isterim.

Öğretmene hediyeler

Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar


Öğretmeninize duyduğunuz o muhteşem sevgi ancak bu kadar güzel gösterilebilir. Kırmızı kalp kutu içerisinde 15 tane kalp şeklinde çikolata! Hem içi, hem de dışı inanılmaz şekilde büyüleyici olan Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar, öğretmenler gününün en tatlı hediyesi! Şıklıkta, tasarımda, romantiklikte kimseye birinciliği kaptırmayan ve enfes çikolata lezzeti ile hazırlanmış Kalpli Kutuda Kalpli Çikolatalar, kaçırılmaması gereken hediyeliklerden!

Erkeklere Hediye

Özel Öğretmenler Günü Hediyeleri & İsme özel Hayatımın Bir Tanesi Plaketi


Yıllar yılı sizi notları ile değerlendiren öğretmeninize siz bir değerlendirme yapıp kendisine 1 tanem ödülü vermeye ne dersiniz? Muzipçe bir hediye olacağı kesin... Ama öğretmeninizi fazlası ile gururlandıracak ve onurlandıracak bir hediye olacağı da kesin... Bu ödülü isterseniz babanıza isterseniz annenize takdim edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve hayatınızda önemli sayılan kişileri ödüllendirmek ve onları gururlandırmak için bence iyi düşünülmüş bir hediye. kişiye özel Bir tanem Ödülünü doldurmak ve ne yazacağınıza karar vermek, tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

sevgiliye romantik en iyi hediyeler

Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri & Ahşaptan Posta Kartı


Öğretmenler Günü için kıymetli öğretmeninize verebileceğiniz en anlamlı hediye; hiç şüphesiz ki, sevginizdir. Ahşap posta kartı da, üzerine sevginizi işleyebileceğiniz ve uzun yıllar saklanabilecek en anlamlı hediyedir. Ahşap posta kartı üzerine ister öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlayan kısa bir şiir yazabilir, isterseniz anlamlı bir mesajla Ona olan sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Sedir ağacından yapılan ahşap kart, öğretmen sevginizi romantik ve sonsuza kadar saklayacak en etkili yollardan biridir. Ön ve arka yüzeyine dilediğiniz mesajlarınızı yazarak Öğretmeninize sevginizi dile getirin!

bayan için Hediye

Öğretmenler Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Manikür Seti


Bayanların gündelik yaşamlarında ve kişisel bakımlarında kullandıkları özel eşyaları şimdi kişiye özel şık kutusunda ve set halinde karşınızda, içerisinde cımbız, tırnak çakısı, makas, pensi, tırnak eti itici, ve törpü bulunmakta. Özel krem rengi kutusundaki bu ürün, yine sevgililer günü için bence bir bayana alınabilecek en güzel hediyelerinden. Sevgili eşiniz, kişisel bakım ürünlerini bu hediyeniz sayesinde, çantası içerisinde her daim yanında taşıyabilecek ve sizin karşınıza daha güzel ve daha bakımlı bir şekilde çıkacak. Bayan için sevgililer günü hediyesi olarak, alınabilecek en kullanışlı, yıllar yılı unutulmayacak çok güzel bir hediye.

öğretmenler için güzel hediyeler

Bayan için Öğretmenler Günü Hediyesi & Uğur Böceği Sonsuzluk Gümüş Kolye


Öğretmeninize bu güne kadar belkide yüzlerce kolye denemiş veya üzerinde aksesuar olarak taşımıştır. Ama eminim bu kolye, bugüne kadar hediye olarak aldığı diğer kolyelerden çok daha özel ve uğurlu olacak! Üzerinde uğur böceği bulunan ve sonsuz sevgiyi temsil eden sonsuzluk gümüş kolye, O'nu çok mutluı edecek en özel armağanlardan biri. Ayrıca Türk Halkı olarak bizler Facebook'u çok sevdik, Türkiye' de yaklaşık 40 milyon kullanıcısı olan facebook'da beğen iconu oldukça popüler hale geldi ve herkes tarafından çok fazla benimsendi. İnternet'teki vaktimizin büyük bir bölümünü harcadığımız facebook'a ait beğen (Like) iconu, olağanüstü harika bir tasarımla, zarif bir pırlanta kolye olarak karşımızda. Öğretmeninize, öğretmenler gününde veya doğum gününde, yılbaşında, gönül rahatlığı ile verebileceğiniz şık ve güzel bir hediye... Bu ürüne de aşağıda yer alan diğer hediyeler kısmından ulaşabilirsiniz. 

esprili öğretmenler günü hediyesi

Kadın Öğretmene Hediye Google Saat


İlginç ve sıra dışı bir hediye peşindesiniz ve bu hediyenizin aynı zamanda popüler de bir hediye olmasını istiyorsunuz! Peki o zaman sizi Kare 12-3 Cam Duvar Saati ile tanıştıralım! Bu saat sadece 12’den 3’e kadar! Daha sonraki 3-12 arası rakamları yok! Saatin geri kalanını tamamlamak da size kalıyor. Kare 12-3 Cam Duvar Saatinin ilginç tasarımına siz de aşık olacaksınız! Bu saate bir kere alıştıktan sonra, diğer sıradan duvar saatleri size çok fazla teferruatlı gelecek! Kare 12-3 Cam Duvar Saati, zamanı hesaplama konusunda biraz da kullanıcısına görev yüklüyor! 

İlginç duvar saati

Kadın Öğretmene Hediye Fikirleri & Kare 12-3 Cam Duvar Saati


Belki de akıp giden zamanın kıymetini kullanıcısı anlasın diye, ya da arada bir de olsa kafasını gömdüğü işlerden biraz soluklanıp güneş ve Ay nerede pencereden şöyle bir dışarı baksın diye! Kare 12-3 Cam Duvar Saatinin üzerinde sadece 12, 1, 2 ve 3 saatleri mevcuttur. Gerisi içinse gözünüz size yardım edecektir zaten. Gözün eksik parçaları doldurma yeteneğinden ilham alınarak üretilmiş olan Kare 12-3 Cam Duvar Saatinin boşluklarını isterseniz fotoğraf, not kağıdı veya çizimlerle de tamamlayabilirsiniz. Bu ürün harika bir ev hediyesi, öğretmenler günü hediyesi, anneye hediye, sevgiliye hediye olarak düşünülebilir.

ilgin hediyeler

İlginç Duvar Saati & Dekoratif Kare Cam Duvar Saati


İlginç ve mükemmel bir tasarıma sahip, ev ve iş yerlerine dekoratif bir hava katacak harika bir duvar saati önereceğim. Kare şeklinde cam, beyaz, pembe ve siyah olmak üzere üç farklı renge sahip, bu ilginç duvar saatinin bazı rakamları (10-12-2-3-5-7) boş ve asılı olduğu duvarın rengini alacak şekilde tasarlanmış. Asimetrik yapısı ile görenleri hayran bırakacak kare cam duvar saati, modern ortamlara dekoratif bir görünüm kazandıracak! Bu ilginç duvar saatini gönül rahatlığı ile herkese hediye edebilirsiniz. En başta sevgilinize doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz mesela! Sonra Annelere, babalara, öğretmenlere ve yakın arkadaşlarınıza doğum günleri için veya özel günlerde hediye edebilirsiniz.

Öğretmenler günü hediyesibayan sevgili için en iyi hediyelerkız arkadaşa en iyi sevgililer günü hediyesi
Pırlanta Melek Kanatlı Kalp KolyeMermer Tabanlı Mesaj ve Foto Baskılı ÖdülÖğretmene Özel Deri Çerçeve
Öğretmene Özel Kupa BardakÖğretmenlerin Kraliçesine Özel SertifikaÖğretmenler Günü Yastığı
İsme Özel AnahtarlıkKişiye Özel Yazılı Kalp AnahtarlıkSevgiliye Hediye ne alınır
Sevgiliye Hediye önerileriÖğretmene hediyekişiye özel hediyeler
Öğretmene HediyeÖğretmene hediyeSevgili için kişiye özel hediye
Fotoğraf Çerçeveli Hediye KutusuÖğretmen hediyesiÖdül Madalyası

Burada yer alan hediyeler ilginizi çekmediyse, daha fazla öğretmenler günü hediyeleri için lütfen tıklayın
bayan öğretmene hediye

YORUMLAR

Ad

1-3 yaş çocuklara oyuncak,1,100 dilde seni seviyorum kavanozu,1,14,2,14 Şubat,3,14 şubat hediyeleri,1,14 şubat sevgililer,3,2014,1,2014 ajandaları,1,24 Kasım Öğretmenler günü şiirleri,1,3 boyutlu lambalar,1,365 sevgi sözleri aşk kavanozu,1,3d çiklet balonlu davetiye yapımı,1,ahşap radyo,1,ajanda modelleri,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Alyans yüzük,1,Altın hediye etmek,1,altın kolye,4,Alyans fiyatları,1,Alyans modelleri,1,amerikan servis,1,Anlamlı cuma sözleri,1,Anlamlı Hediyeler,4,Anlamlı Sözler,1,anne,6,anneler günü,3,Anneler Günü hakkında bilgi,1,anneler günü hediyeleri,7,Anneler günü hediyesi,15,Anneler Günü neden kutlanır,1,Anneler Gününe özel Hediyeler,1,Anneler Gününün önemi,1,annelere bayram hediyesi,1,Annelere çiçek,1,Annelere doğum günü çiçeği,1,Annelere hangi çiçek alınır,1,annelere hediye,2,anneme bayram hediyesi,1,Anneme çiçek,1,Anneme ne hediye alsam,1,anneye bayram hediye seçenekleri,1,Anneye bayram hediyesi,3,anneye bayram hediyesi ne alınır,1,Anneye çiçek,2,anneye doğum günü hediyesi,1,Anneye hediye,15,Anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye ucuz,1,Anneye ne hediye alınır,1,anneye ucuz hediye,1,anneye ucuz hediyeler,1,antika radyo,1,araba plakası anahtarlık,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,1,arkadaşa hediye,8,Arkadaşıma ev hediyesi,1,arkadaşlarla evde yılbaşı partisi,1,arkadaşlarla oynanabilecek yılbaşı oyunları,1,asker hediyeleri,1,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,askere hediye fikirleri,1,askere ne hediye alınır,1,askerler için hediye,1,aşk kavanozu sözleri,1,aşk kavanozu yapma,1,aşk konservesi,1,aşkımızın alfabesi kitabı yapımı,1,ATA,1,Atatürk,2,Atatürk resimli Ürünler,1,Atatürk Temalı Hediyeler,1,Atatürk Ürünleri,1,ayna,1,baba,4,Babalar Günü Hediye Seçenekleri,1,Babalar günü hediyeleri,4,Babalar günü hediyesi,9,babalar günü için hediye,1,babalar günü mesajları,1,babalar günü sözleri,1,babalar günü sürprizi,1,babalar için en uygun hediye,1,babalar için hediye fikirleri,1,babalar için hediye önerileri,1,babalara hediye,1,babaya doğum günü hediyesi,1,babaya el yapımı kupa bardak,1,babaya güzel mesajlar,1,babaya hediye,8,babaya ilginç hediyeler,1,babaya ne hediye alınır,1,babaya sürpriz,1,Bakımlı kadın,1,Bakımlı kadın nasıl olmalı,1,balon,1,balon modelleri,1,banyo hediye,1,Barbie Bebek Oyuncak,2,Barbie oyuncak,2,bardak,1,baskılı kupa,2,baskılı kupa bardak,3,baskılı resimli kupa bardak,1,başsağlığı cep mesajları,1,başsağlığı mesajları,1,Başsağlığı sözleri,1,bay parfüm,1,bayan,7,bayan aksesuar,2,bayan ayna,1,bayan bileklik,4,bayan deri cüzdan,1,bayan eşe hediye,5,Bayan eşe yılbaşı hediyesi,1,bayan gömlek,1,bayan hediye,3,Bayan hediye önerileri,1,bayan hediye seçenekleri,1,Bayan Hediyeleri,16,bayan iç giyim,1,bayan için ev hediyesi,1,bayan kolye,15,Bayan kolye modelleri,1,bayan kolye nasıl yapılır,1,Bayan öğretmene çiçek,1,Bayan öğretmene ev hediyesi,1,bayan öğretmene hediye,1,bayan papyonu,1,bayan parfümleri,1,bayan sevgili,3,bayan sevgililer günü,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,3,bayan sevgiliye hediye,32,bayan sevgiliye hediye ne alınır,2,bayan sevgiliye hediye sepeti,1,bayan sevgiliye ilginç hediye,2,bayan sevgiliye özel hediye,1,bayan yüzük,4,bayan yüzük modelleri,1,bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana hediye,14,bayana hediye sepeti,1,bayana ilginç doğum günü hediyesi,1,bayana ilginç hediye,1,bayana iş hediyesi,1,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayanlar,1,Bayanlara çiçek,2,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hangi hediye alınır,1,bayanlara hediye,1,bayanlara ilginç doğum günü hediyesi,2,bayanlara kişiye özel hediye,1,bayanlara tek taş yüzük,1,bayram hediye fikirleri,1,bayram hediye önerileri,1,bayram hediyeleri,1,Bayram hediyesi,2,bayram için hediye,1,bayram kutlama mesajları,1,Bayram mesajları,1,bayramlık hediyeler,1,bebeğe hediye,4,bebek hediye,2,bebek hediye sepeti,13,bebek hediyeleri,5,bebek hediyesi,18,Bebeklere Altın,1,bebeklere doğum günü hediyesi,1,bebeklere hediye,2,Bebeklere hediye altın,1,beşiktaş anahtarlık,1,bilgisayar mühendisine hediye,1,Bugatti Radyolu Hoparlör,1,burçlara göre erkek parfüm çeşitleri,1,burçlara göre hediye seçenekleri,1,burçlara göre hediye seçimi erkek,1,burçlara göre hediye seçimleri,1,buzdolabı magnetleri,1,büro,1,büro hediye,2,büro hediyeleri,2,büro hediyesi,1,büyük peluş oyuncaklar,1,Büyüklere hediyeler,1,Büyüyen Kristal,1,canvas duvar tablo,1,Cep telefonu kılıfı,1,cep telefonu koruma kılıfları,1,converse ayakkabı boyama,1,cuma mesajları,1,cuma sms,1,çakmak,1,çiçek hediyesi,1,Çiçeklerin Anlamları,2,çift tişörtü,1,çocuğa bayram hediyesi,1,çocuk,1,çocuk battaniye,1,çocuk doğum günü hediyeleri,1,çocuk hediye seçenekleri,1,çocuk hediyeleri,3,çocuk hediyesi,3,çocuk için hediye,1,çocuk için hediyeler,2,çocuk oyun kostümü,1,Çocuk papyon,1,Çocuklara bayram hediyesi,1,çocuklara bayramda ne alınır,1,çocuklara hediye,6,çocuklara ilginç doğum günü,1,çocuklara ilginç hediye,1,çok ilginç ürünler,1,değişik,6,Değişik cuma mesajları,1,değişik ev hediyeleri,2,değişik hediye,9,değişik hediye çeşitleri,1,değişik hediye fikirleri,1,değişik hediye seçenekleri,1,Değişik hediyeler,8,değişik yılbaşı hediyeleri,1,dekoratif,1,Dekoratif Ahşap Fotoğraf Çerçeveleri,1,dekoratif akvaryum,1,dekoratif ayna,3,dekoratif ev hediyeleri,1,dekoratif gece lambaları,1,dekoratif hediyeler,30,dekoratif kokulu mum yapımı,1,deri cüzdan,3,deri cüzdan nasıl yapılır,1,deri erkek çanta,1,Dini hediyeler,1,Doğru parfüm nasıl seçilir,1,doğum,1,doğum günü,9,doğum günü balonları,1,doğum günü hediye fikirleri,1,doğum günü hediye tavsiyeleri,1,doğum günü hediyeleri,17,doğum günü hediyeleri çocuk,1,Doğum Günü hediyesi,44,doğum günü hediyesi erkek,1,Doğum günü kutlaması,1,Doğum günü nasıl ortaya çıkmış,1,doğum günü neden kutlanır,1,Doğum günü nerden geliyor,1,doğum günü parti malzemeleri ucuz,1,doğum günü partisi,2,doğum günü partisi için gerekli malzemeler,1,doğum günü pastası,1,doğum günü sürprizleri,1,doğum günü süsleri,1,doğum hediyeleri,1,doktor sevgiliye hediye,1,doktora hediye,2,doktorlar için hediye,1,doktorlara alınabilecek hediyeler,1,doktorlara özel hediyeler,2,doktorlara özel masaüstü isimlik,1,duvar saati,8,Duvar Saati modelleri,12,Duvar tablo modelleri,10,duygulandıran hediyeler,1,eğitici bebek hediyesi,1,eğlenceli bir yılbaşı geçirmek için öneriler,1,eğlenceli hediyeler,1,el emeği,1,el emeği babalar günü hediyesi,1,el emeği cüzdan,1,el emeği hediye,4,el emeği hediyeler,1,el emeği puzzle nasıl yapılır,1,el emeği sürpriz yumurta,1,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el işi hediyeler,1,el yapımı,1,el yapımı anı kutusu,1,el yapımı anı kutusu sürpriz,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı babalar günü hediyeleri,1,el yapımı baskılı tişört,1,el yapımı bilezik,1,el yapımı cüzdan,1,el yapımı çikolata çiçek buketi,1,el yapımı hediye,29,el yapımı hediye kutusu,1,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,18,el yapımı kağıt,1,El Yapımı Kalp Kitap Ayıracı,1,el yapımı kavanoz hediyeleri,1,el yapımı kavanozlar,1,el yapımı kokulu mum,1,el yapımı kolye,1,el yapımı mektup kağıdı,1,el yapımı mini sevgili kitabı,1,el yapımı mum,1,el yapımı mumluk,1,el yapımı puzzle,1,el yapımı sevgili kitabı,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,1,el yapımı sürpriz hediyeler,1,el yapımı sürpriz yumurta,1,el yapımı sürprizler,1,el yapımı şamdan,1,el yapımı tişört,1,el yapımı yastık süsleme,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,Elektrikli Objektif Termos,1,emoji yastıklar,1,En anlamlı başsağlığı sözleri,1,En anlamlı cuma mesajları,1,En anlamlı Öğretmenler günü hediyeleri,1,En çok satan hediyeler,1,en farklı hediyeler,1,en güzel babalar günü hediyeleri,1,en güzel ev hediyesi,1,En Güzel Hediye,5,en güzel hediyeler,1,En güzel öğretmenler günü sözleri,1,En güzel öğretmenler Günü şiirleri,1,en güzel parfüm,1,En ilginç hediyeler,2,en iyi cuma mesajları,1,En iyi hediye,4,en iyi hediyeler,2,en iyi parfüm,1,en iyi yılbaşı hediyesi,1,en iyi yılbaşı oyunları,1,en şık alyanslar,1,En uygun hediye,1,en yakın erkek arkadaşa doğum günü hediyesi,1,en yakın erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkeğe,3,erkeğe anlamlı hediye,1,erkeğe büro hediyesi,1,erkeğe doğum günü hediyesi,13,erkeğe el yapımı hediyeler,2,erkeğe en iyi hediye,1,erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe geçmiş olsun hediyesi,1,erkeğe hediye,23,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye sepeti,1,erkeğe hediye seti,1,erkeğe ilginç doğum günü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediye,2,erkeğe işinde başarılar dilerim hediyesi,1,erkeğe kişiye özel hediye,1,erkeğe ne sürpriz yapılabilir,1,erkeğe nostaljik hediyeleri bayana nostaljik hediyeler,1,erkeğe özel hediyeler,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sürpriz,2,erkeğe sürpriz fikirleri,1,erkeğe yılbaşı hediyeleri,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,1,erkek,8,erkek aksesuar,2,erkek aksesuarları,1,Erkek alyans,1,erkek arkadaş,1,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa romantik hediye,1,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,erkek bebek hediyeleri,1,erkek bebek hediyesi,16,erkek çocuğa hediye,3,erkek çocuk bayram hediyesi,1,erkek çocuk hediyeleri,2,erkek çocuk hediyesi,5,erkek çocuk için hediye,1,erkek çocuk oyuncağı,2,erkek çocuk oyuncakları,2,erkek deri cüzdan,4,erkek doktora hediye,1,erkek el çantası,1,erkek eş hediyeleri,1,erkek eşe yılbaşı hediyesi,1,erkek hediye,4,erkek hediye çeşitleri,1,erkek hediye ne alınır,2,erkek hediye seçenekleri,1,erkek hediye seçimi,1,erkek hediye seti,2,erkek hediye setleri erkek hediye fikirleri,1,erkek hediyeleri,29,erkek hediyesi,7,erkek için,1,erkek için ev hediyesi,1,erkek için hediye,2,erkek için hediye önerileri,1,erkek için hediye seti,1,erkek için ofis hediyesi,3,erkek kol düğmesi,1,erkek kol saati resimli,1,Erkek öğretmene çiçek,1,Erkek öğretmene doğum günü hediyesi,1,erkek öğretmene en güzel hediyeler,2,erkek öğretmene farklı hediyeler,2,Erkek öğretmene hediye,10,erkek öğretmene hediye seçenekleri,2,erkek papyonu,1,erkek sevgili,2,erkek sevgililer günü,4,erkek sevgiliye hediye,15,erkek sevgiliye hediye kol saati,1,erkek sevgiliye hediye ne alınır,1,erkek sevgiliye hediye sepeti,1,erkek sevgiliye özel hediye,1,erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,erkeklere alınabilecek hediyeler,2,erkeklere hediye,5,erkeklere ne hediye alınır,1,erkeklere özel hediyeler,1,Erotik hediyeler,1,erotik iç giyim,1,eş için yılbaşı hediyeleri,1,eşe hediye,1,ev,3,ev hediye,2,ev hediye önerileri,1,ev hediye seçenekleri,1,ev hediyeleri,18,Ev Hediyesi,30,ev hediyesi çeşitleri,1,ev hediyesi fikirleri,1,ev hediyesi ne alınır,1,ev hediyesi ne alsam,1,ev hediyesi ne olabilir,1,ev hediyesi seçenekleri,1,ev yapımı hediyeler,1,ev yapımı kupa bardak,1,evde kokulu mum nasıl yapılır,1,evde yastık yapımı,1,evde yılbaşı oyunları,1,eve hediye,1,eve hediyeler,1,evli çiftlere hediye,1,evlilik,1,evlilik yıldönümü hediyeleri,1,evlilik yıldönümü hediyesi,11,fantazi,1,fantazi iç çamaşırı,1,fantezi,1,Fantezi ürünleri,1,farklı,6,farklı cep telefonu kılıfları,1,farklı ev hediyeleri,2,farklı hediye,4,farklı hediyeler,5,Farklı iphone kılıfları,2,farklı öğretmenler günü etkinlikleri,1,farklı USB Bellekler,1,Fenerbahçe,1,fenerbahçe anahtarlık,1,fenerbahçe hediyeleri,1,Fenerbahçe taraftarı için hediyeler,1,fenerbahçe ürünleri,1,Fenerium Ürünleri,1,fiyat,1,fotoğraf baskılı çakmak,1,fotoğraf çerçevesi,4,fotoğraf transferi nasıl yapılır,1,fotoğraflı kupa,1,fotoğraflı kupa bardak,2,fotoğraflı plaka anahtarlık,1,fotoğraflı ve plaka yazılı araba anahtarlığı,1,galatasaray anahtarlık,1,Galatasaray Forma modelleri,1,Galatasaray hediyeleri,1,Galatasaray Store,1,Galatasaray store ürünleri,1,Galatasaray ürünleri,1,Galatasaraylı birine hediye,1,gazeteden geri dönüşüm kağıdı nasıl yapılır,1,gazeteden kağıt yapmak,1,gece lambaları,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hediyeleri,1,geçmiş olsun hediyes,1,gerçek incili kolye,1,geri dönüşüm kağıdı,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,gülen surat yastıklar,1,Gümüş alyans yüzük,1,gümüş kol düğmeleri,1,gümüş kolye,2,günü hediye,1,günü hediye tavsiyeleri,1,günü hediyeler,1,günü hediyeleri,2,günü partisi,1,güzel,5,güzel cuma mesajları,1,güzel duvar tablosu,1,güzel ev hediyeleri,1,güzel hediye,3,güzel hediye sepetleri,1,güzel hediyeler,2,güzel sözler,1,güzel yılbaşı hediyesi,1,hafta sonu,1,hafta sonu ne yapılabilir,1,Hangi çiçek ne anlama gelir,2,hangi hediyeyi alsam,1,harf çikolata,1,Harici USB Bellek,1,Hayırlı olsun hediyesi,2,Hediye,179,Hediye Almak,1,hediye altın,1,Hediye Altın Fiyatları,1,hediye anneye,1,hediye balon,1,hediye bayan için,1,hediye Bayan parfüm,1,hediye cüzdan,1,hediye çeşitleri,2,Hediye çeyrek altın,1,hediye çikolata,1,hediye çocuk,1,hediye duvar tablo,1,Hediye Erkek Gömlek,4,hediye erkek parfüm,1,hediye eşya,1,hediye ev duvar tablosu,1,hediye Fikirleri,4,hediye fikri,2,hediye fiyatları,1,hediye kadın parfümü,1,hediye kalem,1,hediye kalemler,1,hediye kolye,4,hediye konserve kutusu,1,hediye kupa,1,hediye kutuları,1,hediye kutusu,1,hediye nostaljik arabalar,1,hediye notları,1,hediye oyuncak,1,hediye öneri,1,Hediye önerileri,4,hediye önerisi,1,hediye paketi modelleri,1,hediye paketleri,1,Hediye parfüm,1,hediye plaket,1,hediye seçenekleri,3,hediye seçimi,1,hediye sepeti,5,hediye sepeti hazırlama,1,hediye sepetleri,2,hediye sevgili,1,hediye sevgiliye,4,hediye siteleri,1,hediye sunumu,1,hediye tablo,1,hediye tavsiye,1,hediye tavsiyeleri,2,Hediye tek taş yüzük,1,hediye yılbaşı,2,hediyeler,13,hediyeleri,14,hediyelik,1,hediyelik çakmak,1,hediyelik çikolata,3,Hediyelik eşya,2,hediyelik eşyalar,3,hediyelik fotoğraf çerçevesi,1,hediyelik gece lambaları,1,hediyelik konserve,1,hediyelik kupa bardak,1,hediyelik ofis hediyesi,1,hediyelik ödüller,7,hediyelik resim çerçeveleri,1,hediyelik vosvos arabalar,1,hediyelik yastık,1,hediyesi,12,hediyeye şıklık katmak,1,hemşire sevgiliye hediye,1,hemşirelere göre hediye,1,hemşirelere hediye,1,Hemşireye alınabilecek hediyeler,1,hesaplı hediye,4,hesaplı pepee oyuncağı,1,Hesaplı Tek taş Yüzük,1,Işıklı tablolar,1,iç giyim,1,ikiz bebeklere hediye,1,ikiz bebeklere hediye önerileri,1,ikiz çocuklara hediye,1,ikiz erkek bebek hediyeleri,1,ikiz kız bebek hediyeleri,1,İkizlere hediye,1,ilgin. doğum günü,1,ilginç,15,ilginç babalar günü hediyesi,1,ilginç bayan hediyeleri,3,ilginç büro hediyeleri,2,ilginç cep telefonu kılıfları,1,ilginç çocuk hediyeleri,2,ilginç doğum günü hediyeleri,1,ilginç doğum günü hediyesi,1,ilginç doğum günü pastaları,1,ilginç duvar saati,3,ilginç duvar saatleri,4,ilginç erkek hediyeleri,10,İlginç ev hediyeleri,5,ilginç ev hediyesi,10,ilginç gece lambaları,1,ilginç gece lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,2,ilginç hediye paketleri,1,ilginç hediye seçenekleri,1,ilginç hediyeler,59,ilginç hediyeler sevgiliye,1,ilginç hediyelik,1,ilginç iphone cep telefonu kılıfı,1,ilginç iş yeri hediyeleri,1,ilginç kumbara,2,ilginç lambalar,1,ilginç mutfak hediyeleri,1,ilginç ofis hediyeler,1,ilginç ofis hediyeleri,7,ilginç resim çerçeveleri,1,ilginç sevgililer,1,ilginç sevgililer günü,1,ilginç ucuz hediye,1,ilginç USB bellek,1,ilginç USB bellekler,1,ilginç ürünler,13,ilginç yastık modelleri,1,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,inci tanesi kolye,1,inci tanesi olan istiridye kolye,1,inşaat mühendisine hediye,1,iphone,2,iPhone 4 koruma kılıfı,2,iPhone 4/4S ve iPhone5 cep telefonu kılıfları,1,iPhone 4S koruma kılıfı,1,iPhone 5 aksesuar,1,iPhone 5 Bluetooth Klavye,1,iPhone 5 Klavye,1,iphone araç gereç,1,iPhone Güç Kaynağı,2,iPhone kapak,1,iPhone şarj,2,isim ve plaka yazılı anahtarlık,1,isim yazılı cüzdan,1,isim yazılı çerçeve,1,isim yazılı gömlek,1,İsim yazılı gömlek,1,isim yazılı kalemler,1,isime özel hediye,2,isme,1,isme özel hediye,4,isme özel hediyeler,2,isme özel kupa bardak,1,isme özel powerbank,1,istiridye içinde inci ve kolye,1,iş tebrik hediyeleri,1,iş yeri hediyesi,1,iyi,2,iyi bir evlenme teklifi nasıl olur,1,iyi hediye,1,iyi romantik hediye,1,iyi sevgililer günü,1,iyi yılbaşı,1,iyi yılbaşı hediyeleri,1,kadın,3,kadın hediyeleri,2,kadın öğretmene doğum günü hediyesi,1,Kadın öğretmene hediye,7,Kadın Öğretmenler Günü Hediyesi,1,kadın öğretmenlere hediye seçenekleri,2,Kadın parfüm,1,kadın parfüm modelleri,1,kadın parfümleri,1,kadına hediye,1,kadınlar,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar için hediye önerileri,1,kadınlara Hediye,3,kadınlara hediye seçmek,1,Kadınlara ne hediye Alınır,1,kalp balon,1,kalp kutu,1,kalp şeklinde hediye kutusu,1,kalplerimiz birleşsin tişört,1,kalpli,1,kanvas tablo,2,kanvas tablolar,3,Kapı Paspas,1,kara kalem portre resim,1,kara kalem resim,1,karikatür,1,karne hediyesi,1,kartvizitlik,1,kavanozla hediye yapımı,1,kendin yap hediyeler,3,kısa bayram mesajları,1,kısa cuma mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaş için hediyeler,1,kız arkadaşa alınabilecek hediyeler,1,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,2,kız arkadaşa hediye,32,kız arkadaşa hediye seçenekleri,1,kız arkadaşa hediyeler,1,kız arkadaşa ilginç hediye,2,kız arkadaşa ne hediye alınır,1,kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,kız bebek hediyeleri,1,kız bebek hediyesi,13,kız çocuk bayram hediyesi,1,kız çocuk hediye,2,kız çocuk hediyesi,3,kız çocuk için hediye,1,kız çocuk okul sırt çantası,1,kız çocuklara hediye,4,kişiye,2,kişiye özel ajanda,1,kişiye özel bayan kolye,4,kişiye özel cüzdan,3,kişiye özel çakmak,1,Kişiye özel çikolata,5,kişiye özel dergi kapağı,1,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel duvar saati,1,kişiye özel duvar saatleri,2,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,kişiye özel fotoğraf baskılı erkek kol saati,1,kişiye özel fotoğraf çerçevesi,1,Kişiye özel gömlek,6,kişiye özel hediye,37,Kişiye Özel Hediye Seti,1,kişiye özel hediyeler,31,Kişiye Özel Kalem,3,kişiye özel karikatür,1,kişiye özel kartpostal,1,kişiye özel kol düğmeleri,1,kişiye özel kupa,2,kişiye özel kupa bardak,1,Kişiye özel plaket,1,kişiye özel powerbank,1,kişiye özel puzzle,1,kişiye özel resim çerçevesi,2,kişiye özel sertifika,1,kişiye özel sihirli kupa bardak,4,kişiye özel taşınabilir şarj,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastık,1,klasik radyo,1,kokulu mum,1,kol düğmeleri,1,kravat iğnesi,1,kumbara,1,kupa,1,kupa bardak,3,kurumsal hediye seçenekleri,1,kurumsal hediyeler,1,kurumsal hediyeler promosyon,1,kurumsal hediyelikler,1,kurumsal kurabiyeler,1,kuş tüyü gül,1,küçük çocuk hediye,1,Küçük çocuklar için hediye,1,küçük çocuklar için hediye önerileri,1,küçük peluş oyuncaklar,1,lamba,1,led ışıklı mumlar,1,Led mumlar,1,Lisanslı Fenerbahçe Formaları,1,Lisanslı fenerbahçe ürünleri,2,Lisanslı Galatasaray Formaları,1,Lisanslı Galatasaray ürünleri,2,Lisanslı Pepee ürünleri,1,Manevi değeri olan hediyeler,2,manevi hediyeler,1,masa saati,1,masajlı hediye,1,masaüstü isimlik,1,mesaj,1,mesajlı çikolata,1,mesajlı ve fotoğraflı çakmak,1,mesleklere göre hediye,2,mesleklere göre kupa bardaklar,1,metal somun bileklik yapımı,1,Mini Kartvizit Dolabı,1,modern tablolar,3,muhasebeci hediyeleri,1,Muhasebecilere hediye,1,Muhasebecilere ne hediyeler alınır,1,mum nasıl yapılır,1,mumluk nasıl yapılır,1,mutfağa hediye,1,mutfak dolapları,1,mutfak hediyesi,2,mühendise hediye,1,mühendislere hediye,1,müzik sever arkadaşa hediye,1,müzisyene hediye,1,Ne hediye alınabilir?,1,Nişan Alyans,1,nişanlıma bayram hediyesi,1,nişanlıma hediye,1,noel baba şapkası,1,nostaljik arabalar,1,nostaljik hediyeler,1,nostaljik metal arabalar,1,nostaljik oyuncaklar,1,nostaljik radyo,1,nostaljik ürünler,1,ofis,1,ofis aksesuar,2,ofis büro hediye,1,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediye seçenekleri,1,ofis hediyeleri,8,Ofis hediyesi,27,ofis hediyesi erkek,1,ofis için,1,ofis için hediyelik eşya,2,Ofis tablo hediyeleri,1,okul hediyesi,1,organik bebek bornozu,1,origami kalp yapımı,1,origami öpücük kartı,1,orijinal ev hediyesi,1,orijinal hediye,2,orijinal hediyeler,1,orjinal,1,orjinal ev hediyeleri,1,orjinal ev hediyesi,1,orjinal hediye,2,Orjinal hediye fikirleri,1,orjinal hediye tablo,1,Orjinal hediyeler,1,orjinal iphone aksesuar,1,Orjinal iphone kılıfı,2,Oscar Ödülü,1,öğrenciye hediye,2,öğretmen,2,öğretmen hediyesi,1,öğretmen için hediye,1,öğretmene anlamlı sözler,1,Öğretmene doğum günü hediyesi,3,öğretmene el yapımı hediye,1,öğretmene en güzel sürprizler,1,öğretmene ev hediyesi,1,öğretmene farklı hediye,1,Öğretmene hangi çiçek alınır,1,Öğretmene Hediye,6,Öğretmene hediye ne alınır,1,Öğretmene kısa ve anlamlı şiirler,1,Öğretmene manevi değeri yüksek hediyeler,1,öğretmene özel hediyeler,1,öğretmene sürpriz,1,öğretmene yapılacak süprizler,1,Öğretmenime Anlamlı hediye,1,Öğretmenime çiçek,1,Öğretmenime hediye,1,öğretmenler günü hediyeleri,6,Öğretmenler Günü Hediyesi,21,Öğretmenler günü için Anlamlı Hediyeler,1,öğretmenler günü için çiçek önerileri,1,öğretmenler günü için ilginç hediyeler,1,Öğretmenler günü için sözler,1,Öğretmenler günü mesajları,1,Öğretmenler günü sözleri,1,Öğretmenler günü şiirleri,1,öğretmenlere değişik hediyeler,1,öğretmenlere sürprizler,1,özel,8,özel erkek hediyesi,1,özel hedıyeler,1,özel hediye,3,özel hediyeler,3,özel kalem,2,özel sevgililer günü,1,özel yılbaşı hediyesi,2,özür dileme hediyeleri,1,özür dilemek için hediye,1,özür hediyesi,1,özür sözleri,1,paluş ayı oyuncak,1,Papatya Ataş Tutucu,1,papyon çeşitleri,1,papyon modası,1,papyon modelleri,1,parlak el yapımı bayan kolye,1,parti balonları,1,pasta,1,patrona alınacak hediyeler,1,patrona hediye,2,patrona ne hediye alınır,1,patronlara hediye,1,peçetelerle sofra süsleme sanatı,1,peluş oyuncak,1,peluş oyuncak modelleri,1,Pepee bez oyuncak,1,Pepee boyama kitabı,1,pepee kitap,1,Pepee oyuncak,1,Pepee ürünleri,1,pırlanta kolye,1,plaka yazılı anahtarlık,1,plakaya özel anahtarlık,1,popüler hediyeler,1,portre karikatür,1,portre resim,1,pratik el yapımı hediye,1,pratik ürünler,2,Promosyon Hediyeleri,1,Puzzle,2,ramazan bayramı,1,renk değiştiren kupa bardak,1,resim çerçevesi,5,resimli çikolata,1,resimli kol saati,1,resimli kupa,1,retro hediyeler,1,retro ürünler,1,romantik,4,romantik aşk kitapları,1,romantik hediye,8,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu,2,romantik hediye kutusu hazırlama,1,romantik hediye sepetleri,2,Romantik hediyeler,14,romantik konserveler,1,romantik mumlar,1,romantik sevgililer günü,1,romantik tişört,1,romantik yılbaşı hediyeleri,1,romantik yılbaşı hediyesi,1,saatli tablolar,3,sakız temalı davetiye yapımı,1,Samsung Galaxy S 3 koruma kılıfı,1,seksi,1,Seksi Hediyeler,1,Seksi iç çamaşırları,1,Seksi iç giyim,1,Seksi ürünler,1,Selçuk erdem karikatürleri,1,Seni Özel Yapan En Önemli Şeyler Defteri,1,seni seviyorum balonu,1,seni seviyorum yazılı balon,1,Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,5,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,2,sevgili tişörtleri,1,sevgili tişörtü,2,sevgililer,4,sevgililer günü,6,sevgililer günü hediye,7,sevgililer günü hediye sepeti,1,sevgililer günü hediyeleri,12,sevgililer günü hediyesi,52,sevgililer günü heidyeleri,1,sevgililer günü için el yapımı hediyte,1,sevgililer günü sürpriz,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer gününe özel,1,sevgililer gününe özel hediye sepetleri,1,sevgililer için hediye,1,sevgililere özel tişörtler,1,sevgilime bayram hediyesi,1,sevgilime çiçek,1,Sevgilime hediye,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,4,sevgiliye alınacak hediyeler,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,1,sevgiliye aşk kitabı,1,Sevgiliye Bayram Hediyesi,3,sevgiliye çiçek,2,sevgiliye çikolata buketi,1,sevgiliye defter yapımı,1,sevgiliye değişik hediye,1,sevgiliye doğum günü hediyeleri,2,sevgiliye doğum günü hediyesi,30,sevgiliye el yapımı hediyeler,11,sevgiliye ev hediyesi,3,sevgiliye farklı hediye,1,sevgiliye geçmiş olsun hediyesi,1,sevgiliye hangi çiçek,1,sevgiliye hediye,132,sevgiliye hediye fikirleri,8,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye hediye konserve,1,Sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu yapmak,1,sevgiliye hediye ne alınır,2,sevgiliye hediye önerileri,1,sevgiliye hediye peluş oyuncak,1,sevgiliye hediye seçenekleri,1,sevgiliye hediye sepeti,3,sevgiliye hediye tişört,2,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye hediye yapmak,1,sevgiliye hediyeler,5,sevgiliye ilginç doğum günü hediyesi,1,sevgiliye ilginç hediye,8,sevgiliye ilginç hediyeler,14,Sevgiliye ilginç yılbaşı hediyeleri,2,sevgiliye komik hediyeler,2,sevgiliye ne hediye alınır,1,sevgiliye nostaljik hediyeler,1,Sevgiliye ödül,3,sevgiliye özel,3,sevgiliye özel fotoğraf çerçevesi,1,sevgiliye özel hediye,8,sevgiliye özel hediye sepetleri,1,sevgiliye özel hediyeler,1,Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri,1,sevgiliye özür hediyesi,1,sevgiliye romantik hediye,2,sevgiliye romantik hediyeler,9,sevgiliye romantik sürprizler,2,sevgiliye sihirli kupa,1,sevgiliye süpriz hediye,1,sevgiliye sürpriz,5,sevgiliye sürpriz hediye,4,sevgiliye sürpriz hediyeler,6,sevgiliye sürpriz yumurta yapımı,1,sevgiliye ucuz hediye,5,sevgiliye yılbaşı hediye,2,sevgiliye yılbaşı hediyesi,5,sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü hediyesi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yumurta sürprizi,1,sevgiliyle evde yapılabilecek eğlenceli şeyler,1,sevgiliyle evde yapılacak farklı şeyler,1,sevgiliyle hafta sonu yapılabilecek eğlenceler,1,sevgiliyle izlenebilecek filmler,1,sevgiliyle izlenecek aşk filmleri,1,sevgiliyle izlenecek film önerisi,1,sevgiliyle izlenecek korku filmleri,1,sevgiliyle yapılacak şeyler,1,sevgiliyle yıldönümümü nerede kutlayabilirim,1,sevimli hediyeler,1,sevimli surat yastıklar,1,sıra dışı gece lambaları,1,sıra dışı hediyeler,1,sıradışı,1,sıradışı hediye,1,sıradışı hediyeler,1,sırt çantası,1,sigara kullanan erkeğe hediye,1,sihirli kupa,7,Sihirli kupa bardak,7,sihirli yumurta,1,sofra süsleme,1,sözlüme bayram hediyesi,1,sözlüme hediye,1,sürpriz,4,sürpriz hediye,7,sürpriz konserve,2,sürpriz sevgililer günü,1,sürpriz yılbaşı hediyeleri,2,sürpriz yumurta nasıl yapılır,1,süslü hediye kutusu,1,şeker bayramı hediyeleri,1,şifreli metal kasa,1,takı kutusu,2,takvimler,1,Tam Altın,1,Taraftar Hediyeleri,2,Taşlardan El Yapımı Banyo Paspası,1,taşlı kolye,1,Taziye cep mesajları,1,taziye mesajları,1,Taziye sözleri,1,tealight mumlar,1,tek kişilik portre karikatür,1,tek taş yüzük modelleri,2,tek taş yüzük önerileri,1,telefon mesajları,1,teneke kutuda mum yapmak,1,tercih edilen hediyeler,1,tişört modelleri,1,tişört transfer baskısı,1,transformers kostüm,1,Türkiye hediyeleri,1,ucuz,3,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz barbie oyuncak,2,ucuz doğum günü hediyesi,1,ucuz erkek deri cüzdan,1,Ucuz hediye,3,Ucuz Hediyeler,9,ucuz hediyelik,2,ucuz sevgililer günü hediyesi,1,ucuz yılbaşı hediyeleri,2,ucuz yüzük,1,unutulmayacak hediye,1,USB Bellek,1,Uygun bayram hediyeleri,1,Uygun fiyat tek taş yüzük,1,Uygun fiyata pepee oyuncağı,1,uygun fiyatlı hediye,3,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye yılbaşı sürprizleri,1,uzaktan kumandalı oyuncak araba,1,Ürün,1,ütü ile kumaşa baskı,1,ütü ile tişört baskısı,1,vefat mesajları,1,yakın erkek arkadaşa hediye,1,yaldızlı el yapımı bayan kolye,1,yapay çiçeklerden çikolata buketi yapmak,1,Yarım altın,1,yastık,4,yastık süsleme,1,yaş günü,1,yeni alınan eve hediye,1,yeni doğan bebeğe altın,1,yeni doğan bebeğe hediye,12,yeni doğan erkek bebeğe hediye,4,yeni ev hediyeleri,1,yeni eve hediye,1,yeni eve hediyeler,1,yeni evlenen karı kocaya hediye,1,yeni evlenene ne hediye alınır,1,yeni evlilere hediye,1,yeni iş hediyesi,2,yeni işi için hediye,1,yeni yıl,4,yeni yıl hediyeleri,1,yeni yıl şapkaları,1,yeni yıl ürünleri,1,yenilebilir pasta mumları,1,yıl dönümü hediye,1,yıl dönümü hediyeleri,2,yıl dönümü hediyesi,29,yılbaşı,11,yılbaşı balonları,1,yılbaşı eğlenceleri,1,yılbaşı hediye,2,yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye seçenekleri,1,yılbaşı hediye sepeti hazırlama,1,yılbaşı hediye siteleri,1,yılbaşı hediyeler,1,Yılbaşı hediyeleri,16,yılbaşı hediyeleri sevgiliye,1,yılbaşı hediyesi,16,yılbaşı hediyesi erkek,1,yılbaşı kostümleri,1,yılbaşı kurumsal hediye,1,yılbaşı partisi nasıl hazırlanır,1,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşı şapkaları,1,yılbaşı ürünleri,1,yılbaşında ne izlenir,1,yıldönümü,2,yıldönümü hediyeleri,2,Yıldönümü kutlaması için mekan önerileri,1,yıldönümü sürprizi için mekan önerileri,1,yumoş ayı oyuncak,1,yüzük,1,yüzük modelleri,1,zeka geliştirici bebek oyuncakları,1,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
En Uygun Hediye: Kadın Öğretmene Hediyeler
Kadın Öğretmene Hediyeler
Bayan öğretmeninize, öğretmenler günü hediyeleri içerisinden güzel bir hediye seçmeye çalışıyor, ancak hiçbir hediyeyi O'na layık görmüyor musunuz? İşte en güzel hediyeler burada.
https://3.bp.blogspot.com/-htsgJJFzpt4/VB05LXFKpqI/AAAAAAAAO-E/Op75IwQthSY/s1600/kadin_ogretmene_hediye.png
https://3.bp.blogspot.com/-htsgJJFzpt4/VB05LXFKpqI/AAAAAAAAO-E/Op75IwQthSY/s72-c/kadin_ogretmene_hediye.png
En Uygun Hediye
http://enuygunhediye.blogspot.com/2012/10/kadn-ogretmene-hediyeler.html
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/2012/10/kadn-ogretmene-hediyeler.html
true
1126430407764057838
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Yazar Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy