Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler günü hediyeleri
Canım öğretmenime, en güzel öğretmenler günü hediyesi

Burada yer alan hediyeler, bizler üzerinde müthiş emekleri bulunan, saygıyı ve sevgiyi sonuna kadar hak eden öğretmenlerimiz için. Bu yazımızda öğretmenler günü için değerli öğretmeninize armağan edebileceğiniz birbirinden kaliteli ve orijinal hediye fikirleri yer almaktadır. 24 Kasım Öğretmenler Günününde öğretmene ne hediye alınır? Erkek ve bayan öğretmene en güzel öğretmenler günü hediyesi? Bu sorularınız için en özel hediye önerileri bu yazımız içerisinde yer alıyor. Öncelikle, gerçekten de en az anne ve babamız kadar, üzerimizde ciddi emekleri bulunan bütün Öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü tüm kalbimiz ile kutluyoruz. Kendilerine verdiğimiz değeri 2013 yılında da en şık, en özel hediyelerimiz ile göstermeye çalışacağız. Son derece kutsal bir mesleği yürütmeye çalışan öğretmenlerimize, özel olduklarını, değer verildiklerini ve hatırlandıklarını hissettirmek için, birbirinden güzel öğretmenler günü hediyelerini sizler için seçmeye çalıştık. Umarız, tavsiye ettiğimiz armağanlar hem sizin tarafınızdan, hem de öğretmeniniz tarafından beğenilir.

Hediye fikirlerimizi oluştururken, özellikle öğretmenlerimizin günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilecek ürünler arasından hediyeler seçmeye çalıştık. Ayrıca ilginç sayılabilecek ve öğretmenlerimizi şaşırtacak hediyelere de zaman zaman yer vermeye özen gösterdik. Yine anlam itibari ile, öğretmenlerimizi gururlandıracak, duygulandıracak, özel ve sürpriz hediyelere de yer verdik. Burada yer alan ürünler ve hediyelikler, İnternet üzerinden güvenle online alış veriş yapabileceğiniz internet siteler arasından seçilmiştir.

Öğretmenler Günü için Hediye Önerileri

konu çizgisi
Öğretmene kişiye özel hediye

"Canım Öğretmenim" Mesajlı Kişiye Özel Ahşap Duvar Saati

Bu öğretmenler gününde kıymetli öğretmeniz için kalıcı ve yıllara meydan okuyan bir hediye mi arıyorsunuz? Öyle ki, siz mezun olduktan yıllar sonra bile bu özel hediyenizin sizi öğretmeninize hatırlatmasını mı istiyorsunuz? Buyurun işte, o kıymetli ve son derece anlamlı hediye önerimize göz atın! "Canım Öğretmenim" Öğretmene Kişiye Özel Mesajlı Ahşap Duvar Saati ile öğretmeninize olan sevginizi sonsuza değin ölümsüzleştirin! Doğal ahşap malzemeden yapılmış olan ve üzerine sizin kendi cümleleriniz ile öğretmeninize iletebileceğiniz mesajları olan bu şık duvar saati en güzel öğretmenler günü hediyelerinden biri! Hemen bu duvar saatinin diğer özelliklerine geçelim; Öğretmene Kişiye Özel Mesajlı Ahşap Duvar Saati üzerinde yer alan sati gösteren rakamlar Roma Rakamları ile yazılmış! Sessiz anlarda insanları rahatsız eden "Tik Tak" sesleri bu saatte yok! Çünkü Saat içerisindeki mekanizma son derece sessiz bir şekilde çalışıyor! Öğretmene Kişiye Özel Mesajlı Ahşap Duvar Saati üzerine öğretmeninize iletmek istediğiniz en duru sevgi sözcüklerinizi yazabiliyorsunuz! Öğretmeninizin evinin ya da çalışma ofisinin duvarlarını, sizin bu ömürlük dekoratif hediyeniz süsleyecek! Kalıcı ve özel bir öğretmenler günü hediyesi için, Öğretmene Kişiye Özel Mesajlı Ahşap Duvar Saati biçilmiş kaftan!
konu çizgisi
Öğretmene özel hediyeler

Öğretmenlere Özel Hediye - "Canım Öğretmenim" Cam Duvar Saati

Öğretmenler gününde, değerli öğretmeninize son derece şık, son derece dekoratif bir duvar saati sizce de şık bir hediye tercihi değil mi? Üstelik bu duvar saati üzerine hem mesajınızı ekleyebiliyorsunuz, hem de dilerseniz öğretmeninizin fotoğrafını bastırabiliyorsunuz! Canım Öğretmenim Cam Duvar Saati kişiye özel olarak hazırlanan çok şık bir duvar saatidir. "Öğretmenime 24 Kasım Öğretmenler Gününde, özel ne hediye alabilirim?" Bu soruyu kendi kendinize soruyor ve hala bu sorunuza karşılık gelen bir hediyeyi bulamıyorsanız, gerçekten de hem şık tasarımı, hem anlamı, hem de görünümü ile öğretmeninizin uzun yıllar kullanabileceği çok hediye ile karşı karşıya olduğunuzu söylemeliyim. Canım Öğretmenim Cam Duvar Saati hem doğum günü hediyesi hem de öğretmenler günü hediyesi olarak çok şık bir ürün! Öğretmenlik sadece bir meslek dalı ya da memurluğun çok ötesinde çok özel, çok kutsal bir şey! Çünkü Öğretmenlik ya da eski adı ile "Muallimlik" veya "Hocalık" adına ne derseniz deyin, hayat boyu devam eden çok dinamik bir süreçtir. Öğretmenler toplumumuzda bambaşka ve çok özel bir yere konumlandırılır. Meslek yaşamı boyunca binlerce öğrenciye rehberlik ederler ve onlara tecrübelerini, bilgilerini, görgülerini aşılamaya çalışırlar. Hepimizin yaşamında iz bırakan bir öğretmeni mutlaka vardır! Bu yüzdendir ki, Öğretmenler emekli olduktan sonra bile inanılmaz derecede toplumda saygı görürler! Öğretmenler gününde sadece aktif olarak öğretmenlik yapan öğretmenler için değil, yaşı sebebi ile emekli olmuş öğretmenlerin de unutulmaması, minik bir hediye bile olsa gönüllerinin alınması taraftarıyım. Çünkü ben Öğretmenlerimizi emekli olduktan sonra, bir zamanlar ünlü olmuş, şöhret olmuş ancak daha sonra unutulmuş sanatçılara benzetirim. Daha önce kapısının önünden ayrılmayan magazin basını görevlileri, TV muhabirleri şöhreti azaldıktan sonra bu sanatçılara karşı çok acımasız ve vefasız davranabiliyorlar. Öğretmenler de bana göre aynen böyle! Emekli olduktan sonra ya da çocuk okuldan mezun olduktan sonra, hem öğrencileri, hem de öğrenci velileri tarafından öğretmenler, daha da ne aranır ne de sorulur! Bir hediye ürünün tanıtımı için sözü çok uzattığımın farkındayım. Ama bunu da söylemeden edemeyecektim.
konu çizgisi
Öğretmenlere Özel Kristal Masa Saatleri

Öğretmenlere Özel Kristal Masa Saatleri

Öğretmeninize çok orijinal bir hediye vermek ister misiniz? Görmekte olduğunuz kristal masa saati daha ilk görüldüğünde bile kendisine aşık eden özel bir tasarıma sahip! Kristalin parlaklığı ve tasarımındaki şıklıkla öğretmenler günü için mükemmel hediyelerden biri. Bu saati özel kılan tek özelliği sadece şık ve zarif oluşu mu? Elbette ki sadece bununla sınırlı değil! Öğretmenlere Özel Kristal Masa Saatleri Kıymetli Öğretmeninizin ismine özel düzenleniyor. Bu Kristal Masa Saatleri zaman meydan okuyor! Öğretmen masası üzerinde aynı zamanda şık bir aksesuar, sizden ise öğretmeninize çok güzel bir hatıra olacak! 2 farklı modeli bulunan bu masa saatlerinden hangisini seçerseniz seçin, öğretmeninize çok anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız!
konu çizgisi
Öğretmene farklı hediyeler

Öğretmene Hediyeler - Öğretmenlere Özel Mesajlı Kahveler

24 Kasım Öğretmenler günü için sürekli klasik hediyeler almaktan sıkıldıysanız, hediye tercihlerinizi değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Mesela; Öğretmeniniz Türk Kahvesi içmeyi seven birisi mi? O halde bu hediye O'nu çok mutlu edecektir. Üzerinde, Öğretmene özel 10 tane sevgi mesajlarının yer aldığı Öğretmenlere Özel Mesajlı Kahveler, 24 Kasım için alışılmışın dışında çok farklı ve orijinal bir hediye olacaktır. 18'li ve 24'lü paketler halinde satılan Öğretmenlere Özel Mesajlı Kahveler, özel hediyelik kırmızı kutular içerisinde yer almaktadır. Bu sıra dışı ve farklı hediye, öğretmenler odasında en çok konuşulacak hediyelerden biri!
konu çizgisi
Öğretmenim "Seni İşte Bu Kadar Çok Seviyorum" Duvar Saati

Öğretmenim "Seni Bu Kadar Çok Seviyorum" Duvar Saati

Öğretmenler gününde, öğretmeninizin karşısına geçip, kollarınızı da iki yana açıp "Öğretmenim Seni Bu Kadar Çok Seviyorum" demek, öğretmeniniz için hediyelerin en mükemmeli olacaktır! Bunu kesinlikle yapmalısınız! Bu fikir hoşunuza gittiyse, bu hareketin bir de hediyeleşmiş hali var! Öğretmenim "Seni Bu Kadar Çok Seviyorum" Ürünleri ile, Öğretmen Sevgisini hediyeniz üzerine taşıyacaksınız! İster Masa Saati, İster Kupa Bardak, İster Mouse Pad ve isterseniz bu duvar saati ile! Öğretmenler gününde öğretmeninize olan kocaman sevginizi en şık şekilde bu ürünler ile gösterebilirsiniz!
konu çizgisi
kişiye özel cüzdan

Erkek Öğretmene Hediye Ne Alınır? Kişiye Özel Cüzdan

Kaliteli deriden imal edilmiş ve üzerinde öğretmeninizin isminin yer alacağı Kişiye Özel Deri Cüzdan, erkek öğretmenler için en şık hediyelerden biri. Siz, "Erkek Öğretmene hediye ne alınabilir?" diye hediye fikirleri istiyorsunuz, size en iyi hediye seçenekleri arasında yer alan bu şık aksesuarı öneriyoruz. Kişiye Özel Cüzdan, erkek için hem çok kullanışlı hem de çok havalı! Havalı diyoruz çünkü üzerinde kendi ismi yazıyor! Bu harika aksesuar, hakiki deriden üretildiği için de uzun yıllar deforme olmadan ve aşınmadan rahatlıkla kullanılabilir. Üzerine yazılı olan isim ise kolay kolay silinmiyor. Erkek öğretmeninize farklı ve orijinal bir hediye için Kişiye Özel Cüzdan iyi bir tercih olabilir.
konu çizgisi
öğretmenler günü için anlamlı hediyeler

Kişiye Özel Öğretmenlerin Yıldızı Ödülü

Öğretmen, öğrencisi için en iyi rehberdir. Öğrencinin yaşamına yön veren tabiri caiz ise bir kutup yıldızı gibidir Öğretmen. İşte hayatınızın en parlak yıldızı olan sevgili öğretmeninize, ancak böylesine değerli ve anlamlı bir hediye yakışır! Kişiye Özel Öğretmenlerin Yıldızı Ödülü, kıymetli öğretmeninizin ismine özel düzenleniyor. Mükemmel bir şıklıkta tasarlanmış olan Kişiye Özel Öğretmenlerin Yıldızı Ödülünün sol üst köşesinde yıldız sembolü yer alıyor. Bu yıldız, kalbinizin de yıldızı olan sevgili öğretmenizi simgeliyor. Diğer yandan bu şık ödülün başlığını ise kendiniz belirleyebiliyorsunuz. İster, "Öğretmenlerin Yıldızı" yazdırın, ister "Öğretmenlerin Bir Tanesine" yazdırın, isterseniz de "En iyi öğretmen" yazdırın. Bu ürünü kişiye özel hale getirebilmeniz için, sipariş vereceğiniz esnada, Sevgili öğretmeninizin adını ve soy adını belirtmeyi unutmayın!
konu çizgisi
Öğretmene Özel Deri Çerçeve

Öğretmenler Günü Hediyesi & Öğretmene Özel Deri Çerçeve

Özel öğretmeninize özel bir hediye vermeye hazır mısınız? Önereceğim ürün tamamen öğretmenlerimiz için özel bir hediyelik eşyadır. Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçevenin üzerine saygı değer öğretmeninize hitaben, kendi özel bir mesajınızı yazdıra bileceğiniz harika bir hediye! Öğretmeninizi ismine özel bu hediyeyle çok mutlu edeceksiniz çok! Taba ve lame deri renk seçeneklerinden istediğinizi seçin, Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeveniz sizin istediğiniz şekilde hazırlansın. Öğretmeninize layık bir hediye arıyorsanız, Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeve tam da aradığınız hediye. Gerçek deri ve kadifeden üretilen bu çok özel çerçevenin üzerindeki tüm yazıları siz düşünüp ekletiyorsunuz. Taba ve lame (gümüş) olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçevenin üst ve alt kısmında yer almasını istediğiniz mesajınızı, öğretmeninizin ismini ve doğum günü tarihi veya istediğiniz tarihi yazdırabilirsiniz. Ya da öğretmenlere Özel Hediyelik Deri Çerçeveniz elinize ulaştığında, kendiniz çerçevenin içine öğretmeninizle birlikte çektirdiğiniz güzel bir fotoğrafınızı ekleyin ve öğretmeninize bu harika hediyeyi vererek onu çok mutlu edin! Seçim sizin!
konu çizgisi
Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenler Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Kristal Yıldız Ödülü

Hayatınızın En'lerine isme özel bir Ödül vermeye ne dersiniz? Şahane bir tasarıma, parlak ve şıkır şıkır bir görünüme sahip Kişiye Özel Kristal Yıldız Ödülü üzerine ne yazacağınız tamamen siz belirliyorsunuz! Yazılmasını istediğiniz metinler özel lazer baskı ile Kristal Ödül üzerine yazılacağından yıllarca silinmeden ve bozulmadan ilk günkü hali ile kalabilir. Örneğin; Yılın En iyi Öğretmeni, En Komik Kişisi, Yılın En Güzel Sevgilisi, Yılın En Anlayışlı İnsanı, Gönlümün Birincisi, Bu Yılın En iyi Girişimcisi gibi sözler ile hediyenizi ölümsüz kılabilirsiniz... Sevgilinize, en yakın arkadaşınıza, annenize ya da babanıza, değerli ve anlamlı bir hediye vermek isterseniz, Kişiye Özel Kristal Yıldız Ödülü mükemmel bir hediye tercihi olacaktır. Parlak ve şık tasarımı ile kişiye özel düzenlenen Kişiye Özel Kristal Yıldız Ödülü ile sevdikleriniz kendilerini gerçek bir yıldız gibi hissedecekler. Kişiye Özel Kristal Yıldız Ödül aynı zamanda 24 Kasım öğretmenler günü için öğretmeninize verebileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Böylesine değerli ve anlamlı bir hediye sipariş vermek istiyorsanız, en geç 2 iş günü öncesinden sipariş vermeniz gerektiğini de hatırlatmak isterim. Çünkü bu tip ürünler Kişiye Özel olarak düzenlendiği için belli bir hazırlık safhasından geçer ve bunun için de hazır hediyeliklere göre 2 gün gecikmeli olarak kargoya verilir.
konu çizgisi
Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

Esprili Hediyeler & Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

Sevgili öğretmenlere ait artık klişe olmuş sözler vardır. Mesela bizim öğrenci olduğumuz yıllarda; "Yavrum numaran kaç?","Arka taraf! Ne oluyor orda?","Mehmet sen söyle bize...","Bu saçlar ne böyle?","Oğlum bu gelme saati mi?" gibi öğretmenlerin sıkça kullandığı sözlerdi bunlar. Her öğretmenin öğrenciye karşı farklı bir üslubu ve farklı bir yaklaşımı vardır. Bir de öğretmenin kendine has konuşma tarzı da işin içerisine girince, muzip öğrenciler hemen öğretmenleri ile ilgili esprileri patlatırlar. Siz de kendi öğretmeninizin en meşhur olmuş konuşmalarını şık ve kullanışlı ürünler üzerine taşımak ister misiniz? Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri, en meşhur ve en çok bilinen öğretmen sözleri ile hazırlanıyor. Öğretmeninize ait sözleri bu son derece şık ve kullanışlı ürünler üzerine yazdırarak, öğretmeninize hem anlamlı, hem de çok esprili bir hediye vermiş olacaksınız! Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri masa saatleri, duvar saatleri, mousepad, sihirli kupa bardak gibi ilginç ürünlerden oluşuyor. İstediğiniz ürünü seçerek, öğretmeninize muhteşem bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.
konu çizgisi
İlginç Hediye

Kişiye Özel USB Bağlantılı Sunum Kalemi

Şimdi tavsiye edeceğimiz hediye özellikle sunum yapma işlerini bir görsel şölene dönüştürecek harika ve aynı zamanda kişiye özel bir ürün! Doğum günü için veya ziyaretlerinizde hediye almanızı gerektirecek, mesleği itibari ile sunum yapma işleri olan doktorlar, avukat veya öğretmenlere alınabilecek çok şık ve özel bir hediye! Üstünde isminizin yazılı olduğu Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi ile sunumlarınız artık çok daha özel ve kişilikli olacak. Özellikle öğretmenlerin çok işine yarayacak olan Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi, öğretmenlere alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi ile etkileyici ve çarpıcı sunumlar için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere bu ürün ile sahip olabileceksiniz. Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi üzerinde sizin isminiz yazdığı için de kimse bu kalemi sizden alıp kullanma cesaretini gösteremeyecek! 15 metre mesafeden bile, sunumlarınızı kolaylıkla kontrol etmenize olanak sağlayacak olan, Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi, USB ile bilgisayarınızla kablosuz bir bağlantı aracılığı ile bağlanır ve power-point gibi sunum programları üzerinde sayfa değiştirme, ekran karartma, lazer ile işaretleme işlemlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.
konu çizgisi
öğretmenlere hediye

Öğretmenler Günü Hediyesi Ödülü Model 1

Birbirinden şık Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Modelleri, çok değerli öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlamak için çok şık bir hediye seçimi olacaktır. Öğretmenler Günü Akrilik Ödül modelleri içerisinden en beğendiğiniz modeli seçip kıymetli öğretmeninize özel hale getirin ve O'na zarif, yıllarca saklayabileceği özel bir ödülle teşekkür edin. İlk defa okula adım attığınız günü ve ilk öğretmeninizi bir hatırlayın! Nasıl da korkmuştunuz öğretmeninizden! Belki ilk öğretmeniniz bir bayandı, belki de bir erkek! Ama ilk kez sizin saçınızı okşadığında, ilk kez size herhangi bir konuda "aferin" dediğinde, kalbinizdeki bu gereksiz tedirginlik ve korku yerini müthiş bir sevgiye bırakmaya başlar. Zaman geçtikçe, öğretmeniniz sizin en yakın hayat arkadaşınız olmaya başlar. Arık O'na o kadar güvenirsiniz ki, belki de kimseyle paylaşamadığınız sırlarınızı gidip O'nunla konuşursunuz. Öğretmeniniz hem sizin sırdaşınız, hem arkadaşınız, hem de bilgisine müthiş derecede saygı duyduğunuz gerçek bir "bilge" oluverir. O artık sizin örnek aldığınız gerçek bir kahramanınız olur. Şimdi bu süper kahraman için adanmış olan ve senede bir kez kutlanan, Öğretmenler Günü yaklaşıyor. Üzerinizde bu kadar emeği olan, bilgisini hiçbir koşulda sizden esirgemeyen öğretmeninize, acaba nasıl anlamlı bir hediye alınabilir? Nasıl bir hediye acaba bu emekleri karşılığında O'na kocaman bir teşekkür olabilir? Bu özel günde sevgili öğretmenime ne hediye alsam diye düşünmeye başlarsınız. Ama meraklanmayın, şimdi size öğretmenize öğretmenler günü hediyesi olarak mükemmel bir hediye fikri vereceğiz. Üzerinde sizin ve öğretmeninizin isimlerinin yazılı olacağı Birbirinden şık Kişiye Özel Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Modelleri, öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlamak için çok şık bir hediye tercihi...
konu çizgisi
Öğretmenler günü hediyeleri

Öğretmenler Günü Hediyesi Ödülü Model 2

Bir sanat eserinin başkalarınca takdir görmesi, eser sahibini nasıl gururlandırıyor ve mutlu ediyorsa, bir öğretmen için de, öğrencilerinin başarılı olması, bir yerlere gelmesi bu derece mutluluk verici bir şeydir. Her öğrenci, öğretmen için birer sanat eseridir. Muhtemelen sizler de şahit olmuşsunuzdur; Gerçekten de öğretmenler, kendi eserleri olan öğrencilerin gelişimi için, canla başla ve sabrın sınırlarını zorlayarak çalışmaktadırlar. Şimdi bu gayretlerin, emeklerin ödüllendirilme zamanı. Yaklaşmakta olan öğretmenler günü için, birbirinden şık Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Modelleri, çok değerli öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlamak için çok şık bir hediye seçimi olacaktır. Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Modelleri içerisinden en beğendiğiniz modeli seçip, kıymetli öğretmeninize özel hale getirin ve O'na zarif, yıllarca saklayabileceği özel bir ödülle teşekkür edin.
konu çizgisi
öğretmen için özel hediye

Öğretmenler Günü Hediyesi Ödülü Model 3

Eğitim ve öğretim yılında bir öğrenci, doğal olarak anne ve babasından daha çok, öğretmeni ile zaman geçirir. Bu zaman dilimi içerisinde öğretmen tarafından kendisine hem rutin ders eğitimi verilir, hem de ahlak kuralları, insanlık dersleri, hayat tecrübeleri gibi bilgiler aktarılır. Öğretmen bir öğrenci için artık referans alınan yegane kişi olmaya başlar. Bu yüzdendir ki bir öğrenci için öğretmen sevgisi bambaşka bir şeydir! Çünkü bu sevgi o kadar katıksız, o kadar doğal ki, adeta anne ve baba sevgisi gibidir. Bu kadar yoğun sevgi duyduğunuz öğretmeninize 24 Kasım 2013 Öğretmenler gününde özel ve çok anlamlı bir hediye almayı düşünüyorsunuz, ama bu hediye ne olabilir acaba? Öyle bir hediye olmalı ki, abartıdan uzak ama çok şık olacak! yine öyle bir hediye olmalı ki, öğretmeninize duyduğunuz sevgi kadar doğal olacak! Ayrıca, yıllarca bozulmadan, çürümeden ve her baktığında sizi hatırlatacak bir hediye olmalı. Sözü daha fazla uzatmadan, bırakın bu konuda size biz yardımcı olalım. Öğretmeniniz için aradığınız o özel hediye tam da şu an karşınızda duruyor. Üzerinde "Değerli Öğretmenim "Öğretmeninizin Adı" "Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun" mesajı yer alan Kişiye Özel Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Model 3, öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlamak için çok şık bir hediye olacaktır...
konu çizgisi
öğretmenlere hediye

Öğretmenler Günü Hediyesi Ödülü Model 4

Öğretmenler günü için, öğretmeninize hangi hediyeyi alacağınız konusunda karar veremiyor veya hediye seçmekte zorlanıyorsanız, size mükemmel bir hediye önerimiz var! Sert ve dayanıklı bir malzeme olan akrilikten imal edilmiş, ışıl ışıl, pırıl pırıl bir akrilik ödül! Üzerinde "Canım Öğretmenim ..." yazılı olan Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Model 4 öğretmenler günü için tasarlanmış çok şık bir hediyedir. Noktalı alanlara kendi öğretmeninizin adını yazıp, bu son derece dekoratif ödülü, öğretmeninize özel hale getirebiliyorsunuz. Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Model 4'ün sağ üst köşesinde ise sevimli kalp figürü yer alıyor ve değerli öğretmeninize duyduğunuz sevgiyi ifade ediliyor. Çok şık olan hediyelik bu ödülün arka fonunda da, tekrar eden yazılarla "Canım Öğretmenim" mesajları yer buluyor. Yaklaşmakta olan öğretmenler günü için, birbirinden şık Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Modelleri, çok değerli öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlamak için çok şık bir hediye seçimi olacaktır. Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Modelleri içerisinden en beğendiğiniz modeli seçip, kıymetli öğretmeninize özel hale getirin ve O'na zarif, yıllarca saklayabileceği özel bir ödülle teşekkür edin.
konu çizgisi

Kişiye Özel İkili Kalem ve Tırnak Makası Seti

Şimdi bahsedeceğim hediye, erkeklerin çok işine yarayacak tipte ve erkek kişisel bakımı ile ilgili bir hediye! Bu hediyeyi özel ve anlamlı kılan tarafı ise her zaman sevdikleriniz için hediye edilmesi yönünde tavsiyelerde bulunduğumuz kişiye özel bir ürün olması! Kişiye Özel İkili Kalem ve Tırnak Makası Setini yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz. Erkek öğretmeniniz titiz ve bakımlı olmaya her zaman önem veren biriyse bu hediye onu çok mutlu edebilir. Üzerinde isim ve soy isminizin yazılı olduğu Kişiye Özel İkili Kalem ve Tırnak Makası Seti öğretmeninizin kendine olan güveni daha da artacak. Kişiye Özel İkili Kalem ve Tırnak Makası Seti içerisindeki, tırnak makası sayesinde kişisel bakım, daha da kişiye özel hale gelecek. Banyoda diğer aile bireyleri ile tırnak makasınızın karışması sizi rahatsız ediyorsa tavrınızı bu set ile gösterebilirsiniz. Bunlarla birlikte içerisinde 1 adet mavi tükenmez kalem, 1 adet 0.7 uçlu kalem ve 1 adet tırnak makası bulunan Kişiye Özel İkili Kalem ve Tırnak Makası Seti ile artık kimse sizin özel eşyalarınıza dokunamayacak. Kişiye Özel İkili Kalem ve Tırnak Makası Setinin içindeki metal parçalar üzerine lazer işleme yöntemi ile belirtmiş olduğunuz isim yazılmaktadır. Bu ürün aynı zamanda iyi bir ev hediyesi de olabilir.
konu çizgisi
Öğretmenler Günü Çikolataları 16'lı

Öğretmenler Günü Hediyesi & Öğretmenler Günü Çikolataları 16'lı

Erkek ve kadın öğretmene hediye fikirleri arasında aldığımız diğer bir ürün, 24 Kasım 2013 Öğretmenler Gününe Özel olarak hazırlanmış olan bu leziz Çikolatalar! Sütlü 16 Adet Madlen Çikolata üzerinde çok şirin bir yazı karakteri ile "Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun" yazısı yer alıyor. 16'lı Öğretmenler Günü Çikolataları Altın Sarısı renginde ve baktığınızda adete ahşap kutu içerisindeymiş gibi görünen şık bir hediye kutusuna sahip. Piyasada satılan hediye çikolatalardan farklı olarak, tamamen öğretmenler gününe özel olarak hazırlanmış bir çikolata kutusu! Hediye Kutusu içerisinde yer alan çikolatalar enfes lezzetlere sahip Mabel Marka Sütlü çikolatalardır ve bu çikolataların hazırlanışı, paketlenmesi sürecinde kesinlikle el değmeden üretim yapılmaktadır. Öğretmenler günüde öğretmeninizin ağzını tatlandıracak ve aynı zamanda öğretmenin öğretmenler gününü kutlayan mesajların bulunduğu özel bir hediye düşünürseniz, bu ürünü size tavsiye ediyoruz.
konu çizgisi
Öğretmenime Özel Çiçek Masa Saati

Öğretmenler Günü Hediyesi & Öğretmenime Özel Çiçek Masa Saati

24 Kasım 2013 Öğretmenler günü için erkek ve bayan öğretmene alınabilecek en şirin hediyelerden biri de görmekte olduğunuz Çiçek Tasarımlı Masa Saati. Çiçek tasarımlı, dekoratif Masa Saati üzerinde çizim şeklinde oluşturulmuş balona asılı çocuklar yer alıyor! Öğretmenime Özel Çiçek Masa Saati, Kişiye Özel hazırlanabiliyor. Bu Masa saati üzerinde Öğretmeninizin ismi ile birlikte, O'na sizin tarafınızdan iletilecek özel mesajınız da yer alabiliyor. Örnekte gördüğünüz gibi, isterseniz, "Canım Öğretmenim Seni Çok Seviyorum" yazdırabileceğiniz gibi, dilerseniz başka özel mesajlar da yazdırabilirsiniz. Sonuç itibari ile Sevgili Öğretmeninizin masasını süsleyecek ve her baktığında sizi hatırlayabileceği şirin mi şirin, dekoratif bir masa saati armağan etmiş olacaksınız! Öğretmenler Günü Hediyesi olarak, günün anlamına uygun düşebilecek ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız, Öğretmenime Özel Çiçek Masa Saati tam size göre bir hediyelik!
konu çizgisi
Kişiye Özel Dama Desenli Kalem

Kişiye Özel Dama Desenli Kalem

Öğretmeniniz için öğretmenler günü hediyesi, babanıza babalar günü hediyesi veya sevgilinize doğum günü hediyesi olarak, kişiye özel ve görüntüsü itibari ile zarif ve etkileyici bir kalem hediye etmekse düşünceniz, tam aradığınız özelliklerde şık bir kalem hediyesi tavsiye edeceğim. Kişiye Özel Dama Desenli Kalemi ister dama seven arkadaşınıza, isterseniz de fanatik Beşiktaş taraftarı arkadaşınıza hediye edin. Bu ürünü hediye edeceğiniz kişinin, üzerinde isim yazılı bu kalemi beğenmemesinin imkanı yok! Üzerinde çok şık dama deseni bulunan Kişiye Özel Dama Desenli Kalem üzerine isterseniz kendi isminizi yazıp, bu kalemi kendiniz gururla kullanın. Ya da arkadaşınıza, onun ismine özel hazırlanmış bir dama desenli kalem hediye edin. Plastik ve metal malzemelerin harmanlanması ile üretilmiş olan kalem şık ve özel plastik kutusu içerisinde tek olarak satılmaktadır.
konu çizgisi
Coğrafya öğretmenine hediye

1500 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası

1500 adet Puzzle ile Türkiye Siyasi Haritası oluşturmaya ne dersiniz? Bu özel Puzzle ile coğrafya bilgilerinizi tazelemekle kalmayıp, hangi ilçe hangi ile bağlı, hangi göl hangi il sınırları içerisinde, tüm bunları sindire sindire öğreneceksiniz! 1500 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası sevdiklerinize ofis hediyesi olabileceği gibi, aynı zamanda Coğrafya öğretmeninize de müthiş bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır! Türkiye'nin her santimetre karesi bu 1500 parçadan oluşan puzzle'da saklı1 Parçalar bir araya geldiğinde, Türkiye'nin siyasi haritası, il, ilçe, deniz, göl ve köyleri ile birlikte oluşmuş olacak! Elbette ki böylesine değerli parçalardan bir araya gelen puzzle ile de duvarlar son derece dekoratif bir görünüme kavuşmuş olacak! Büyük resim tamamlandığında, Türkiye'nin kıyıları ile, denizleri ile nasıl güzel bir ülke olduğuna bir kez daha şahitlik etmiş olacaksınız! Bu arada, bu memleketi paylaşamayanlara, kanını emenlere ve hala buna rağmen doymayanlara seslenmek istiyorum! Bırakın kavgayı! Bırakın kardeşi kardeşe düşürmeyi! Bu memleket inanın herkese yeter! Milyar dolarlarınız da olsa finalde bu memleketin toprağına geri dönmeyecek misiniz? Nedir alıp vermediğiniz? Ah şu kavgalar, rantlar ve siyasi çekişmeler bir son bulsa da, doya doya bu memleketin havasını soluya bilsek, güzelliklerini yaşayabilsek! "Canım Türkiye'm" her santimetre karesi müthiş! Her yerinde doğal ve tarihi güzelliklerle dolu memleketim! Maalesef nefes kesilmeden oksijenin kıymeti bilinmez! Bunun farkına varın artık!
konu çizgisi
Mermer Tabanlı Elipsoid Kristal - Lazer Fotoğraf İşleme

Öğretmene Sınıfça Alınabilecek Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmeninize tüm sınıf kendi aranızda para toplayıp, şık bir hediye almak mı istiyorsunuz? Aslında öğretmeninize karşı yapılabilecek en güzel, en şık hareketi yapmış oluyorsunuz! Çünkü tüm sınıf, tüm öğrenciler tek vücut olup, değerli öğretmeninizi mutlu edecek bir hediye arayışındasınız. Hepinizin bu ortak fikir etrafında toplanması ve böyle güzel bir jest yapma çabanız bile başlı başına öğretmeninizi mutlu etmeye yeter. Hediye önerimize dönecek olursak, Mermer Tabanlı Elipsoid Kristal ile öğretmeninize, hem ömürlük ve güzel bir hediye vermiş olacak, hem de süper bir sürprize imza atacaksınız. Bu harika sürprizi hazırlamak için öncelikle öğretmeninize ait güzel bir fotoğraf bulmak zorundasınız! Hatta mümkünse, ailesi ile birlikte yer aldığı bir fotoğrafı kullanmak çok daha etkili ve şık olacaktır. Mesela bunun için öğretmeninizin Facebook sayfasında yer alan fotoğraflarından yararlanabilirsiniz. Fotoğraf seçtikten sonra, diğer yapacağınız kolay işlem ise, bu fotoğrafı ilgili alandan yüklemek! Sizin yapacağınız tüm işlemler bu kadar! Gerisi hediye sitesinin işi! Öğretmeninize hediye edeceğiniz bu şahane ürünün özelliklerini bilmek ister misiniz? Cam Kristalin tam iç bölümüne lazer tekniği ile yerleştirilen fotoğraflar kesinlikle zarar görmez, sürtünmeye maruz kalmaz ve bu hali ile çok uzun yıllar rahatlıkla aksesuar olarak kullanılabilir. Tabanı siyah granit, diğer tarafları tamamen kristal camdan imal edilmiştir. Kişiye özel hazırlanan Mermer Tabanlı Elipsoid Kristal bu sefer tamamen öğretmeninize özel hazırlanacak.
konu çizgisi
Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem

Öğretmene Hediye Fikirleri & İsme Özel Dore Kutulu Kalem

Hani siz Öğretmeninize, öğretmenler günü için özel bir hediye aramıştınız ya, bu özel hediyenizin üzerinde bir de öğretmeninizin isminin yazılı olmasını yani hediyenizin kişiye özel bir hediye olmasını istemiştiniz! Buyurun öğretmeniniz için aradığınız o kişiye özel hediye karşınızda! Özel altın sarısı kutusunda ve oldukça zarif kişiye özel bir tükenmez kalem. Size armağan edilmiş olan özel bir kalemin kaybolma derdi artık tarih oluyor. Kişiye Özel kutusu içerisindeki bu şık kalem üzerinde yazan isminiz sayesinde, artık kimse sizin kaleminizi almaya cesaret edemeyecek. Dore kutusunda Kişiye Özel Kalem, yalnız ve yalnız size özel olacak ve sizin hizmetinizde olacak. Bu kişiye özel ürünü özel günlerde ve resmi günlerde kullanışlı bir hediye vermek isterseniz rahatlıkla düşünebilirsiniz. Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem ise hem resmi, hem kullanışlı hem de kişiye özel olması nedeni ile, masaüstünde ve cebinizde bulunan sıradan kalemleri gölgede bırakacak gibi gözüküyor. Bu ürünü Patronunuza, öğretmeninize, babanıza hiç düşünmeden hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem şık kutusu ile, ilk bakıştan itibaren görenleri büyüleyecek özel bir görüntüye sahiptir. Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem üzerine istediğinizi kişinin ismini yazdırabileceğiniz gibi, kendi isminizi de yazdırıp gönül rahatlığıyla isminize özel kaleminizi kullanabilirsiniz. Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem özel kutusu içerisinde tekli olarak gönderilecek bir tükenmez kalemdir. Kalem üzerine lazer işleme yöntemi ile isimler yazılmaktadır.
konu çizgisi
Canım Öğretmenime Duvar Saati

Öğretmene Hediye - Canım Öğretmenime Duvar Saati

Canım Öğretmenime Duvar Saati, hem öğretmenler günü için, hem de öğretmeninize doğum günü için armağan edilebilecek çok şık bir duvar saati. Öğretmene Özel Cam Duvar Saati'nin tasarımında sizin de katkınız olacak! Nasıl mı? Canım Öğretmenime Duvar Saati'nin ortasına sizin seçeceğiniz bir tane öğretmeninize ait fotoğraf ayarlıyorsunuz! Yalnız duvar saatinin genel olarak rakamların olduğu bölüm beyaz olduğu için, seçeceğiniz fotoğrafın saat içerisinde çok belirgin durmaması için daha açık tonlarda fotoğraf bulmanızı önereceğiz. Diğer taraftan yine bu duvar saati içerisine işlenmek üzere öğretmeninize iletmek istediğiniz güzel bir mesaj bulup yazıyorsunuz! Öğretmeninizin adını ve soy adını da yazdıktan sonra ortaya yukarıda örneğini gördüğünüz gibi mükemmel bir öğretmenler günü hediyesi çıkıyor. Canım Öğretmenime Duvar Saati, öğretmeninizin evinde, en göze hoş gelen duvarda yıllarca sizi hatırlatacak çok dekoratif ve orijinal bir hediye...
konu çizgisi
Öğretmene Kişiye Özel Ahşap Resim Çerçevesi

Öğretmene Kişiye Özel Ahşap Resim Çerçevesi

Öğretmenler günü için veya öğretmeninize doğum günü için, oldukça hesaplı, aynı zamanda kişiye özel hediye olan, müthiş bir hediye tavsiyem olacak şimdi de! Öğretmenler günü için öğretmeninize sınıfınızı hediye edin! Nasıl mı? Bu şık resim çerçevesi içerisine toplu olarak sınıfça çektirmiş olduğunuz en güzel fotoğraf karesini yerleştirerek. Öğretmene Kişiye Özel Ahşap Resim Çerçevesi, doğal gürgen ağacından yapılmıştır ve üzerine yazılan yazılar lazer işleme teknolojisi ile hazırlanmaktadır. Uzun yıllar değerli öğretmeninizin evinde baş köşede duracak müthiş bir hatıra fotoğrafı! Özellikle mezun olacak öğrencilerin bu tipten bir armağanı mutlaka öğretmenler günü hediyesi olarak, öğretmenlerine takdim etmeleri şart! Aradan uzun yıllar geçse de bu fotoğrafta yer alan tüm öğrenciler, öğretmeninizin anılarında güzel izler bırakacak! Öğretmene Kişiye Özel Ahşap Resim Çerçevesinin bir köşesinde "Canım", diğer köşesinde ise "Öğretmenim" yazısı var. sol tarafta kalan kısım ise tamamen sizin öğretmeninize yazacağınız özel mesaj için var! Şık ve anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi için bu ürünü tavsiye ediyoruz.
konu çizgisi
Sevgili için kişiye özel hediye

Öğretmene için Kişiye Özel Hediyeler & Kişiye özel Mesajlı Masa saati

İsme özel olarak hazırlanmış ve kendi mesajınızdan oluşan hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Ofis-Büro hediyesi olarak hediye veya sevgilinizin doğum gününde, Sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de en güzel sözlerinizi ve en güzel mesajlarınızı, kalp şeklindeki içerisinde saati de bulunan bu zarif ve şeffaf cam üzerine yazdırabilirsiniz Aşkınız ve sözleriniz ölümsüzleşmiş olsun... Bu ürünü aynı zamanda Erkek veya bayan öğretmen için düşünülebilecek en güzel hediyelerden.
konu çizgisi
Bayan öğretmene hediyeler

Öğretmene Hediye Sepeti & Kahve Seti, güller ve Çikolatalar Sepeti

Tül ile süslenmiş hasır sepet içerisindeki hediye sepetlerini beğenir misiniz? Eğer cevabınız "Evet" ise, bu hediye sepeti tam size göre! Bazı insanlar her gün ne şartta olursa olsun, bir fincan Türk Kahvesi mutlaka içer! Kahve bu kişiler için salt bir sıcak içecek değildir; bilakis, bir keyif bir dinlenme aracıdır! Kahve Saati geldi mi, bu insanları iple bağlasanız yerlerinde durmazlar! O bir fincan kahve mutlaka içilecek! Aynı zamanda Türk Kahvesi, özel misafirleri ağırlamak için de servis edilen bir içecektir! Türk Kahvesini kolay kolay herkes iyi yapamaz! Kahvenin tadı kadar görüntüsünün de göze hitap etmesi gerekmektedir! Hazır yeri gelmişken Peki nasıl mükemmel bir kahve hazırlanır? İyi bir Türk Kahvesi yapmanın da bazı püf noktalar vardır; mesela birincisi yapacağınız kahvenin hazır paket içerisinde değil de, yeni çekilmiş kahve olması şarttır! Ne fazla şeker, ne de az şeker olmalı! iki adet kesme şeker ideal bence! Bir sonraki püf nokta ise; kesinlikle kahve cezvesini ocağınızın en küçük ateş bölmesine koyup en kısık ateşte pişirin! Üzeri köpük olmaya başlayınca da köpüğü kahve fincanının içine koyun! hepsi bu kadar! İyi bir kahve nasıl yapılır bu konuda kendi görgüm ve bilgim ışığında bilgiler vermeye çalıştım! Şimdi gelelim hediyelik ürüne! Hasır sepet içerisinde 2 adet Türk kahvesi fincanı, 1 Adet kırmızı yapay gül ve 4 adet de kalp şeklinde enfes çikolatalardan oluşan bu hediye sepeti, öğretmenler gününde Bayan öğretmeninize armağan edebileceğiniz en mükemmel öğretmenler günü hediyesidir! Aynı zamanda bu özel hediye sepetini kahve içmeyi seven annenize, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
konu çizgisi
Erkek öğretmene hediye

Erkek Öğretmene Hediyeler & Dünyanın En Süper Öğretmeni Kupası

Cripton gezegeninden Dünyamıza gelen ve insan üstü, özel güçleri olan, Süpermen'i bilmeyenimiz yoktur. Bildiğiniz gibi, Dünya'nın başı ne zaman bir belaya girse, özel güçlerini gizlemek için, sıradan bir insan imajı çizen ve bu sebeple, iri siyah çerçeve gözlükleri ile gazeteci kimliğine bürünen Clark Kent, bir telefon kulübesine veya gizli bir odada Süpermen'e dönüşür. Süpermen kısacası Dünyayı kurtaran en meşhur çizgi film karakteridir. Öğretmenler de aslında baktığınızda, sembolik anlamda Dünyayı kurtaran kişilerdir. Çünkü onlar , Dünyayı cehaletten kurtaran insanlardır. Öğretmeninizi tıpkı Süpermen gibi özel güçleri olduğunu düşünüyorsanız veya en azından siz öğretmeninize böyle bir anlam yüklemek istiyorsanız buyurun size Süpermen kupası. Şayet bu şekilde bir hediye alacaksanız, Erkek öğretmeninizin Adını ve Soy adını Kupa Bardağa ekletmeyi unutmayın.
konu çizgisi
Öğretmenlere Özel Ahşap Çerçeve

Öğretmenler Günü Hediyesi & Öğretmenlere Özel Ahşap Çerçeve

Size yine harika bir Öğretmenler Günü Hediyesi fikri verelim mi? Görmekte olduğunuz Öğretmenlere Özel Ahşap Çerçeve, çok kaliteli bir ağaç olan Ayons'tan yapılmıştır. Bu fotoğraf çerçevesinin üzerine siz ne yazılmasını istiyorsanız o yazılıyor. Kusursuz bir tasarım ve fotoğrafları çok iyi sergileyecek bir ürün. Yatay ve dikey olmak üzere iki farklı şekilde de kullanılabilen bu ürünü tamamen öğretmeninize özel bir hale getirebilirsiniz. Üzerine dilerseniz "Canım Öğretmenim Seni Çok Seviyorum" yazdırın, isterseniz, "Öğretmenler gününüz kutlu olsun." yazısı yazdırın. Finalde ortaya kusursuz güzellikte ve uzun yıllar Öğretmeninizin masasını ya da vitrinini süsleyecek harika bir hediyeniz çıkmış olacak! Öğretmenlere Özel Ahşap Çerçeve'nin dikkat ederseniz kenarlarında çok şirin Kalp süslemeleri var. Bu çerçevenin sağını da, solunu da tamamen sizin güzel sözleriniz süsleyecek. Ürün üzerine yazılan yazılar lazer baskı ile yazıldığından uzun yıllar değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek şekilde korunacaktır. Artık öğretmeninize de bu çerçeveyi dolduracak güzel bir fotoğraf seçmek düşecektir. Bütçenize de hitap edebileceğini düşündüğüm ucuz ve mükemmel bir öğretmenler günü hediyesi.
konu çizgisi
Öğretmen hediyesi

Öğretmene Hediyeler & Yüzyılın en iyi öğretmeni Sertifikası

Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğundan, artık bahsetmeye sanırım gerek yoktur. Bir öğretmenin ise, en büyük onur kaynağı; emek verdikleri öğrencilerinin hayattaki başarıları ve düzgün insanlar olarak yetişmeleridir. Şimdi öğretmeninizi mutlu etme ve onurlandırma sırası siz öğrencilerde. Öğretmeninize yüz yılın en iyi öğretmeni sertifikası hediye etmek sizce de öğretmeninizi duygulandırmaz mı? Bence 24 Kasım öğretmenler Günü için çok uygun bir hediye.
konu çizgisi
Öğretmene Hediye İsim Yazılı Cetvel

Öğretmene Hediye İsim Yazılı Cetvel

"Eti Senin, Kemiği benim Hocam!" Eskiden veliler, çocuklarını okula yazdırırken, şartsız ve koşulsuz olarak çocukları öğretmene bu şekilde teslim ederlerdi. Evet aslında kulağa pek hoş gelmiyor bu cümle ama, eskinin eğitim anlayışı ve velilerin yaklaşımı bu şekildeydi! Yine eskilerde kalmış ve şimdilerde bir nostaljiye dönüşmüş olan "Sıra Dayağı" muhabbeti vardı. O yıllarda sıra dayağından geçmemiş bir sınıf yoktur! Tüm sınıf bir kaç öğrencinin yaramazlığı yüzünden ceza alır! Öğretmen elindeki cetvel ile, tüm sınıfı ayağı kaldırır ve her bir öğrenci, tek tek sıra dayağından geçirirdi. Sıra dayağı o yıllarda yaramaz bir öğrenci için, adeta bir apoletti:) Günümüzde hala var mıdır sıra dayağı bilemeyiz ama, şimdi önereceğimiz hediyelik ürün, üzerinde öğretmeninizin isminin yazılı olduğu ve mesajınızı eklettirebileceğiniz, Öğretmene Hediye İsim Yazılı Cetvel! Farklı ve nostaljik bir hediye düşünürseniz, bu ürünü öğretmene hediye edebilirsiniz!
konu çizgisi
İsim İşlemeli Küçük Not Defteri

Öğretmene Hediye Ne Alınabilir - İsim İşlemeli Küçük Not Defteri

Erkek Öğretmeninize özel notlarını tutabileceği ve kapağında kendi isminin yer alacağı özel bir not defteri hediye edebilirsiniz! Şarkı Sözü yazan, şiire meraklı veya hayata dair minik notlar tutmayı alışkanlık haline getiren sevdiklerinize de armağan edebileceğiniz İsim İşlemeli Küçük Not Defteri'ni istediğiniz her yere rahatlıkla yanınızda götürebiliyorsunuz. Öğretmenler günü hediyesi olarak bu şahane not defterini, erkek öğretmene de, bayan öğretmene de gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. İsim İşlemeli Küçük Not Defter üzerine ne işlenmesini (Ne yazılmasını) istiyorsanız, bunu siz belirleyebiliyorsunuz. İster "Öğretmenim seni çok seviyorum", ister "Yılın en iyi öğretmenine", ister "Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun" ne yazılmasını istiyorsanız, bunu yazdırın! 150 kaliteli yapraktan oluşan bu harika not defteri ile değerli öğretmeniniz, kendisine özel en özel notları, sizin kendisine armağan etmiş olduğunuz bu deftere yazacak!
konu çizgisi
Süper Öğretmen Kupası

Öğretmenler için Hediye & Dünyanın En Süper Öğretmeni


Benim Öğretmenim, Matematik, Kimya, Fizik, Türkçe, Edebiyat, Müzik, Resim, ya da Sınıf Öğretmenliği alanında, kendi branşının en süperi diyorsanız, üzerine öğretmen tanımam diyorsanız, buyurun size Dünyanın En süper Öğretmeni Kupası! Öğretmeniniz her çay veya kahve yudumladığında, Bu En Süper Öğretmen Kupası ile, eminim çok gururlanacaktır. Öğretmenlik sıradan diğer mesleklere hiç benzemez! Öğretmenlerimiz bizim idollerimiz ve süper kahramanlarımızdır. Bu görevi seve seve ve hiç bıkmadan yerine getiren cefakar öğretmenlerimizi, yılda bir gün olsa da özel hissettirmek gerekir. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmeninize üzerinde ismi yazılı Süper Öğretmen Kupası hediye edebilirsiniz! Bu, içerisinde biraz da mizah öğeleri ile yüklenmiş özel hediyeniz ile Öğretmeniniz kendini özel ve hatta süper hissetsin. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bütün bir sene boyunca size ders anlatan öğretmeninizin ses telleri artık yıpranmıştır öyle değil mi? Bu hediyeniz ile öğretmeniniz artık çay ve kahvesini yudumlayıp biraz da dinlenecek! Öğretmeninizi son derece anlamlı böyle bir hediye ile mutlu etmek elinizde. Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırdığınız Süper Öğretmen Kupası ile öğretmeniniz sıcacık içecekler içerken sizi hatırlasın. Yıpranan ses telleri içinde, kupanın içine biraz karanfil, zencefil, tarçın ve tabi ki limon eklemesini artık siz hatırlatmayı unutmayın.
konu çizgisi
Erkeklere Hediye

İsme özel Bir Tanesin Plaketi

Yıllar yılı sizi notları ile değerlendiren öğretmeninize siz bir değerlendirme yapıp kendisine 1 tanem ödülü vermeye ne dersiniz? Muzipçe bir hediye olacağı kesin... Ama öğretmeninizi fazlası ile gururlandıracak ve onurlandıracak bir hediye olacağı da kesin... Bu ödülü isterseniz babanıza isterseniz annenize takdim edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve hayatınızda önemli sayılan kişileri ödüllendirmek ve onları gururlandırmak için bence iyi düşünülmüş bir hediye. kişiye özel Bir tanem Ödülünü doldurmak ve ne yazacağınıza karar vermek, tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.
konu çizgisi
Öğretmene Hediye

Yüzyılın En iyi Öğretmeni Sertifikası


Sadece öğretmekle kalmayıp aynı zamanda bize hayatımız boyunca rehberlik eden, biricik öğretmenlerimiz, bize her eğitim dönemi sonunda başarılıysak teşekkür, takdir belgeleri verirler. Bu Öğretmenler günü döneminde de, tüm yıllardaki başarısından dolayı siz de ona şükranlarınızı gösteren bir sertifika verin. Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğundan, artık bahsetmeye sanırım gerek yoktur. Bir öğretmenin ise, en büyük onur kaynağı; emek verdikleri öğrencilerinin hayattaki başarıları ve düzgün insanlar olarak yetişmeleridir. Şimdi öğretmeninizi mutlu etme ve onurlandırma sırası siz öğrencilerde. Öğretmeninize Yüz yılın en iyi öğretmeni sertifikası hediye etmek sizce de öğretmeninizi duygulandırmaz mı? Bence 24 Kasım öğretmenler Günü için çok uygun bir hediye.
konu çizgisi
Kişiye Özel Hediye Seti

Öğretmene Hediye - Kişiye Özel Kartvizitlik, Anahtarlık ve Kalem Seti

Bir hediye nasıl özelleştirilebilir konusunu blogumda fazlası ile işlemeye çalıştım. Kısacası tekrar etmekte yarar görüyorum, hediye sizden ve karşınızdaki kişiden izler taşıyorsa o hediye özel hediyedir. Şimdi tavsiye edeceğim hediye de yine özel hediyelerden biri. Erkek arkadaşınızın, sevgilinizin, Öğretmeninizin, babanızın veya eşinizin isminin yazılı olduğu bir kalem anahtarlık ve kartvizitlik yine bence çok anlamlı ve özel bir hediye olacaktır. Fiyatı da kesinlikle alınabilecek türden...
konu çizgisi
sevgiliye romantik en iyi hediyeler

Öğretmene Anlamlı Hediye & Ahşaptan Posta Kartı

Sevgililer Günü için sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediye, şüphesiz katıksız ve içten duymuş olduğunuz sevginizdir. Kız arkadaşınıza veya eşinize sevginizi, yukarıda görmüş olduğunuz ahşap posta kartına kazıyarak ölümsüzleştire bilirsiniz. Sevgilinizin sevgililer gününde alacağı bu hediye yılları yılı unutulmayacak bir hediye olacaktır. Tabi dilerseniz bu posta kartının yanında başka şeyler de alabilirsiniz. Ama sevgilinize en etkileyici mesajlarınızı bu ahşap posta kartına yazmayı ihmal etmeyin. Muhtemelen siz de, sevgililerin koca bir ağaç bulup, gövdesine sonsuza kadar sürecek aşklarının işaretini kazıdığı o anlamlı ağaç mesajları ile karşılaşmışsınızdır. Çoğu zaman karşılaştığınız manzara; sevgililerin isimleri, arasında kocaman bir kalp ve ona saplanmış bir oktur… Sedir ağaçlarından yapılan ahşap kart aşkınızı romantik ve sonsuza kadar kalacak şekilde ifade etmek için harika bir yol. Eski günlerin anısına klasik ok saplanmış bir kalp ve tabi isimleriniz. Kartın arka yüzüne daha detaylı bir şeyler de yazabilirsiniz. Sonra kartınızı sevdiğinize yollayın ve sevginizi ona sonsuza kadar hatırlatacak olan bu eşsiz kartın onu nasıl mutlu ettiğini göreceksiniz. Öğretmeninize verebileceğiniz en anlamlı hediye sizin sevginizdir. Öğretmeninize olan sevginizi yukarıda görmüş olduğunuz ahşap posta kartına kazıyarak, ölümsüzleştirebilirsiniz. Öğretmeninizin unutamayacağı bir hediye arıyorsanız bence inanılmaz etkileyici bir hediye...
konu çizgisi
Öğretmene farklı hediye

Öğrencilerin Korkulu Rüyası - Öğretmenlere Özel Kanaat Notu Defteri

Öğretmenler, öğrencilerini sadece sınavlarda göstermiş oldukları performanslar ile değerlendirmez. Bununla birlikte öğrencinin sınıf içerisindeki hal ve hareketlerini, arkadaşları ile uyumunu, derslere aktif olarak katılıp katılmadığını da değerlendirir. İşte bu değerlendirmeye "Kanaat Notu" denir. Eskiden öğretmenlerin çok sık kullandığı ve öğrencilerin sene sonu korkulu rüyası haline gelen "Kanaat Notu" şimdi, çok esprili ve şık defterler olarak karşımıza çıkıyor. Öğretmenlere Özel Kanaat Notu Defteri ile öğretmeninize süper bir sürpriz yapabilir ve öğretmenler gününde O'na bu güzelim defterlerden armağan edebilirsiniz. Siyah, Pembe, Beyaz modelleri ile bu defterler çok şık! Öğretmenlere Özel Kanaat Notu Defteri üzerine istediğiniz notu ekleyebiliyor, öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz...
konu çizgisi
öğretmenler günü hediyesi
konu çizgisi