Kız Çocuklar için Hediye Önerileri

Eğitici, öğretici en güzel kız çocuk doğum günü hediyeleri, çocuklara karne hediyeleri, kız çocuğa hediye fikirleri.

kız çocuklara hediye
Çocuk hediyeleri genel başlığı altında, kız çocuklara hediyeler konusu ile herkese selamlar. Bugün kız çocuklara alınabilecek hediyelerden, özellikle doğum günü hediyeleri, karne hediyeleri, yılbaşı hediyeleri ve bayram hediyelerinden bahsetmek ve çocuk hediyeleri konusunda hediye fikirlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bahsedeceğimiz hediyeler, daha çok 6-14 yaş gurubu kız çocuklara hitap edecek türden ilginç çocuk hediyeleridir. Bildiğiniz gibi kız ya da erkek çocuklar kendilerine duyulan sevgiyi, yine kendilerine alınmış olan hediyelerle ölçmeye pek yatkın varlıklardır. Çocuklara, dayı, amca, hala, teyze veya anne, baba gibi yakınları hediye aldıkları zaman sevildikleri hissine kapılırlar. Çünkü çocuklar henüz yetişkinler gibi sosyal bireyler olmadıklarından, hayatı daha basit ve daha çok fayda-yarar ilişkisi şeklinde değerlendirirler. Bir çocuğu ne kadar severseniz sevin, sevginizi somut bir şekilde göstermediğiniz sürece, çocuk için o sevginin pratikte çok da bir anlamı yoktur. Diğer yandan bir çocuğun kalbini kazanmanın en kestirme ve en kolay yolu ucuz veya pahalı hiç fark etmez, hediyelerden geçer. Çünkü çocuklar için hediye, bir ödül gibi algılanır, hediye çocuk için bir takdir edilme şeklidir, çocuğun  önemsendiğinin özel bulunduğunun somut bir ifadesidir. 

Çocuklar, kendileri için alınacak hediyeleri o kadar çok önemserler ki, sırf kendilerine hediye alınacak düşüncesi ile, günlerce doğum gününün gelmesini iple çekerler. Hatta bu yüzden küçük çocuklar, bir yıl içerisinde bir kaç kez doğum günü kutlaması yaptırmak konusunda aileleri ile çatışır. Yine günlerce öncesinden, kendisine yapılacak doğum günü sürprizini, alınacak doğum günü hediyesini kafasından atamaz. Çocukların dünyasının küçük olduğunu düşünüyorsanız bence ciddi bir yanılgı içerisindesiniz. Çocukların küçük bedenleri içerisinde gerçekten o kadar büyük bir hayal gücü vardır ki, bu bazen biz yetişkinleri bile korkutacak kadar büyüktür. O yüzden çocuklar için özel ve önemli olan doğum günü kutlaması, sürprizi veya doğum günü hediyesi gibi çocukların önemsediği şeyleri atlamamanızı, aksi halde büyük hayal güçlerinin, büyük hayal kırıklıklarına dönüşeceğini hatırlatmak isterim.

Çocuklar o kadar enteresan varlıklardır ki, insana dair bütün hisler, en doğal ve en bozulmamış hali ile onlarda bulunur. Çocukların, insanlar ile ilgili sezgilerinin yetişkinlerden daha fazla olduğunu ve gerçekten onu sevip sevmediğinizi, hisleri ile çok iyi şekilde algılayabildiğine çok defa şahit olmuşumdur. İnanın bir çocuk, bir yetişkini sevmiyorsa, bunun mutlaka bir nedeni vardır.

Çocuklarımız için hediye seçimi, oyuncak ve çocuk oyunları hafife alınmayacak derecede önemlidir. Çünkü; oyuncaklar, oyun gibi kavramlar, bu bağlamında büyük zenginlikler taşır. Çocuklarımız oyun ve oyuncaklar yardımıyla hayal dünyalarında yer alan şeyleri, gerçek dünya ile kıyaslarlar ve buluştururlar. Hediye tercihi yapılacaksa çocuğun cinsiyetinin yanında mutlaka, beğenileri ve ilgi alanlarında göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca çocuklarımız için birçok nesne, oyuncak haline dönüşebilir...

Kız çocuklara hediye alırken

* Kız çocuğuna hediye tercihinizde, çocuğun cinsiyeti kadar, ilgi alanlarını da değerlendirmek ve bu şekilde bir hediye seçmek daha isabetli ve uygun bir hediye olacaktır.

* Kız çocuklarına hediye seçerken, klişeleşmiş ve çok bilinen hediyeler dışında (bebek, oyuncak mutfak gereçleri v.b.) çocuğun zeka, bilgi, algı dağarcığını geliştirmeye yönelik hediyeler tercih edilebilir. 

* Kız çocuklara hediye alırken, zihnimizde çok fazla sınırlamalara gitmekte doğru olmaz. Zira bir kız çocuğu da, plastik topla oyun oynamayı sevebilir ve bu durum yadırganmamalı onun için de bu tür hediyeler seçilebilmelidir. 

* Kız çocuklara için hediye seçiminde, lego, oyun hamurları gibi alternatiflerde değerlendirilebilir. Bu tür hediyeler çocuğun zihinsel gelişimi dahilinde büyük fayda sağlayan niteliktedir. Bu tür hediyelerin yanında hikaye kitapları, boyama kitapları da eğlendiren ve eğiten içerikleri paralelinde iyi birer hediye alternatiftir. 

* Kişiselleştirilmiş hikaye kitaplarımız da kız çocuklarının fazlasıyla ilgisini çekmekte ve onlara kitap sevgisi kazandırma yolunda, özgüvenlerinin gelişmesi hususlarında güzel seçenekler arasında yer almaktadır.

Kız Çocuğa Hediye Önerileri


erkek çocuk hediyesi

Kız Çocuk Hediyesi & Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası


Çocuğu olan ve özellikle gece uyuma konusunda anne ve babaya zorluk çıkartan aileler çok iyi bilir ki, çocuk uyutmak özellikle 3-7 yaş arası çocukları yatak odalarına göndermek çin işkencesine dönüşür. Bize kalırsa çocuklara uykuyu sevdirmek için öncelikle yatak odalarını ve yataklarını sevdirmek gerekiyor. Çocuk yatacağı yerde kendini mutlu hissetmelidir. İşte çocuklara yatak odalarını sevdirecek ve huzur içerisinde uyumalarını sağlayacak bir üründen bahsedeceğim. Bu ürünü erkek ve kız çocuklara doğum günü hediyesi olarak düşünmek bence çok isabetli bir hediye kararı olacaktır. 

kız çocuklar için hediye

Kız Çocuklara Hediye & Gökkuşağı Gece Lambası


Gökkuşağı gece lambası, çocuklarınızın yeni uyku arkadaşı olmaya geliyor. Gökkuşağının tüm renklerini duvara yansıtan ve çocukların kolayca uyumasına yardımcı olacak harika bir ürün. Hediyeniz sayesinde hem çocuklar kendi başlarına uyumayı öğrenir hem ninniler dinler ve tavanda gökkuşağı renkleri sayesinde hayaller alemine kolay bir yolculuğa çıkar. Üstelik istendiği takdirde otomatik kapanma özelliği sayesinde tüm gece gereksiz yere enerji sargiyatı yapmaz! Sarı, yeşil, mavi, kırmızı gökkuşağının tüm renkleriyle harika bir ışık şöleeni sunan gece lambası ile çocuklar kolayca uykuya dalacak, yetişkinler kendilerine daha fazla zaman ayırabilecek

Birbirinden İlginç Kalem Modelleri


Resim çizmeye hevesli bir çocuğunuz mu var? Belki de geleceğin çok ünlü ressamlarından birisi olacaktır! Elbette bu durumun yarattığı bazı olumsuzluklar da yok değil! Örneğin, her renge boyanmış koltuk takımları, yatak altlarından topladığınız boya kalemleri gibi! Ama siz, çocuğunuzun yaratıcı hayal gücüne güvenen bir annesiniz bu konuda O'nu sonuna kadar destekliyorsunuz! Resim çizmek, sadece çocuklara değil, yetişkinlere de inanılmaz bir psikolojik rahatlık sağlar!

Boya Kalem Seti

Kız Çocuklara Hediye & Özel Kutusunda Boya Kalem Seti


Çocuğunuz resim çizmeye meraklıysa aman, bu hevesini ya da bu yeteneğini köreltmesinden kaçının! Bırakın özgürce ne çizmek istiyorsa çizsin! Şimdi önereceğimiz hediyelik ürün, tam da resim çizmeye meraklı çocuklar için! Özel kutusu içerisinde yer alan Boya Kalemleri ile rengarenk resimler çocukların hayal gücünü zenginleştirecek! Boya kalemleri ile işi bittikten sonra tekrar kutusu içerisine kaldırılıp saklanabilir! Boya Kalem Seti, hem kız çocukları hem de erkek çocukları için düşünülebilecek en yaratıcı hediyelerden biri!

Twigy Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt Çocuk Terliği

Kız Çocuklara Hediye & Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt Çocuk Terliği


Hemen hemen her çocuğun masalını dinlediği ve hayal dünyasında karakterlerini canlandırdığı Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt, bu sefer Twigy markası ile şirin ev terlikleri olarak karşımızda! Bir teki Kırmızı Başlıklı Kız, diğer teki ise Kurt olan bu sevimli ev terlikleri ile, bu dünyaca ünlü masal kahramanları, minik ayakları ısıtmaya geliyor! 29-31, 31-33, 33-35 ayak numarası seçenekleri ile, kız çocuklara doğum günü hediyesi olarak yıllarca hiç unutamayacakları mükemmel bir hediye verebilirsiniz!

Katlanılabilir Penguen Seyahat Yastığı

Kız Çocuk Hediyesi & Penguen Seyahat Çantası


Çocuklu aileler için seyahat, zaman zaman oldukça sıkıntılı olabiliyor. Hiç olmadık anlarda "Baba çok tuvaletim var","Anne uykum var. Arabada uyuyamıyorum!!!" tarzında çocukların yolculuktan şikayetleri olur... Şimdi önereceğimiz ürün çocuklar için yolculuğu gerçek bir eğlenceye çeviriyor. Katlanılabilir Penguen Seyahat Yastığı, yolculuklarda, kırda, piknikte, plajda çocukların başlarını yaslayıp dinlenebilmeleri için tasarlanmış çok sevimli bir ürün! Siyah beyaz renkleri ile sevimli penguenler, kutupların soğuk ikliminden Türkiye'nin güneşli ve sıcak iklimine sırf çocukları eğlendirmek ve dinlendirmek için geliyor! Aynı zamanda yetişkinlerin de kullanabileceği Katlanılabilir Penguen Seyahat Yastığı, uzanarak televizyon izlerken boynunuzun rahat etmesini sağlıyor! 

Kız çocuklara hediye

Kız Çocuk Hediyesi & Pepee Şila Kalemlik


Çocukların hayranlıkla izlediği %100 Türk animasyon kahramanı Pepee filminden Şila karakteri çok şirin bir kalemlik olarak karşınızda! Anaokuluna giden minik Prenseslerin çok beğeneceğini düşündüğüm bu harika kalemlik ile, kız çocuklara özellikle okul öncesi, kalemlerini daha tertipli ve düzenli yerleştirmelerini sağlayabilirsiniz. Pepee Şila Kalemlik minik kız çocukları için ucuz ve beğenebilecekleri hediyeliklerden biri.

hediyelik sırt çantası

Kız Çocuk Hediyeleri - Kız Çocuk için Okul Sırt Çantası


Aileler için de, çocuklar için de yaz dönemi bitip de okullar açılmaya başladığında, evi kocaman bir telaş sarmaya başlar. Daha okulların açılmasına haftalar kala, çocuklar için alış verişler yapılmaya çalışılır. Okul alış verişleri içerisinde ise çocuklar için tüm araç gereçlerini koyabilecekleri, hatta evde hazırlanan yiyeceklerin konabileceği geniş sırt çantaları bakılır. Ben de bu sebeple özellikle kız çocuklarının beğenebileceklerini düşündüğüm, şirin bir kız çocuklar için okul sırt çantası önereceğim. Kız çocukların favori rengi olan pembe ile bezenmiş ve son derece sevimli üzerinde "Hello Kitty" yazılı, kız çocuk okul sırt çantası uygun fiyatı ile karşınızda. Yaklaşan okul döneminde, komşunuzun, akrabalarınızın, sevdiklerinizin kız çocuklarına hediye düşünüyorsanız, "Hello Kitty" yazılı, kız çocuk okul sırt çantası hem çok beğenilecek bir hediye hem de son derece kullanışlı bir hediye olacaktır.

Kız çocuklara hediye oyuncak

Kız Çocuk Hediyeleri - Barbie'nin Güzel Kıyafetleri Oyuncağı


Özellikle küçük yaştaki kız çocuklarının en beğendiği oyuncak tartışmasız Barbie Bebek Oyuncaklarıdır. Kız çocuklarının yıllardır bir numaralı tek oyuncağı olan Barbie Bebek Oyuncaklar şimdi hediye edilmek üzere sizleri bekliyor. Etrafınızdan mutlaka sizler de gözlemlemişsinizdir, kız çocuklar ellerinde Barbie Bebekler ile saatlerce oynarlar. Tarak ya da saç fırçası ile saçını tararlar, yüzünü boyamaya çalışırlar, kıyafetlerini değiştirmeye uğraşırlar, hatta ve hatta Barbie Oyuncakları ile banyo bile yapmak isterler. Madem Barbie Oyuncaklar Kız Çocuklarının bu kadar beğendiği bir ürün, o halde kız çocuklar için alınabilecek en ideal hediye şüphesiz ki Barbie bebeklerdir. Kız çocuklar için Önermiş olduğumuz Barbie Oyuncağın adı: Barbie'nin Şık Kıyafetleri... Ürün kutusu içerisinde gelen birbirinden renkli kıyafetleri çocuklar Barbie Bebek üzerinde deneyecekler. Kız çocukları için eğlenceli ve beğenebilecekleri bir hediye için Barbie'nin Şık Kıyafetleri Oyuncağı düşünülebilir.

Kız çocuk oyuncakları

Kız Çocuk Hediyeleri - Steffi Love Havuz Partisi Oyun Seti


Steffi Love Havuz Partisi Oyun Seti kız çocuklarının çok beğeneceği rengarenk bir oyuncak. Steffi Love Havuz Partisi Oyun Seti'ni çocuklar banyo yaparken bile yanlarından hiç ayırmak istemeyecekler. Işıl ışıl ve rengarenk tasarımı ile Steffi Love Havuz Partisi Oyun Seti'ni kız çocuklarına hediye edebilirsiniz. Aman Dikkat! Bu arada hediye edeceğiniz bu oyuncak seti, minik parçalar içerdiğinden yutma va Allah Korusun Boğulma gibi riskler içerebilir. Bu sebeple özellikle 4-5 yaş altı kız çocuklarına hediye edilmesini tavsiye etmiyoruz. Ufak tefek parçalar içeren bu tarz oyuncaklar ancak ve ancak, ebeveyn kontrolünde çocukların oynamasına müsaade edilmelidir. Kız çocuklara belki de banyo, havuz ya da genel tabiri ile su korkularını giderebilecek bir hediye oyuncak öneriyorum. Neden derseniz, kız çocuklarının en sevdiği oyuncak bildiğiniz gibi Barbie Bebek oyuncaklardır. Kız Çocuklara Hediye olarak önermiş olduğum üründe de gördüğünüz gibi Barbie Bebek içi su dolu bir küvette. Belki de minik kız çocukları oyuncakları ile bu şekilde oynadıklarında su korkularını da yenmiş olacaklardır.

Çocuk Hediyeleri

Kız Çocuklara Hediyeler- Hayvanlı Battaniyeler


Şimdi önereceğimiz hediye ürün çocukları çok mutlu edecek çok! Bir yandan çocuklarınızı sımsıkı kucaklayacak, diğer yandan çocukların kalbini ısıtacak, birbirinden renkli ve sevimli hayvan kuklalarından oluşan şirin mi şirin battaniyeler sizi bekliyor. Çocuklarınızı sevgiyle sarıp sarmalayacak sevimli battaniyelere siz de merhaba deyin. Hayvanlı Battaniyeler yumuşacık dokusu ile şık bir battaniye ve aynı zamanda sevimli hayvanların yer aldığı kuklalar. Çocuklara hem kullanışlı hem de eğlenceli özel bir hediyeye bakıyorsunuz şu an! Çocuklar şirin Hayvanlı Battaniyeleri asla yanlarından ayırmak istemeyecekler. Her yaştan çocuklar için uygun olan bu yumuşacık sevimli battaniyeler ile çocuklar eğlenceyi yatak odalarına taşıyacaklar. Klasik battaniyelerin pabucunu dama atan ve son derece şık bir tasarıma sahip Hayvanlı Battaniyeler çocuklara eğlenceyi vaat ediyor. Çocuklara değişik, eğlenceli güzel bir doğum günü hediyesi düşünüyorsanız, Hayvanlı Battaniyeler hiçbir çocuğun asla reddedemeyeceği güzellikte ve şirinlikte. Köpek, Timsah, Maymun, Fil ve Ayı modelleri bulunan Hayvanlı Battaniyeler aynı zamanda çocukların ellerini geçirip seslendirme ler yapıp oynayabilecekleri çok sevimli birer kuklalar. 

T-Box Silikon Kol Saatleri

Kız Çocuklara hesaplı İlginç Hediyeler- T-Box Silikon Kol Saati


Kız ve erkek çocuklar için de düşünülebilecek rengarenk cıvıl cıvıl ve yaklaşan bahar ayları için şıklık katacak çok hesaplı silikon kol saatleri! Maviden, mora, pembeden, yeşile rengarenk renkleri ile Silikon Kol Saatleri kıyafetlerinizi tamamlamaya geliyor.  Silikon Kol Saatlerinin en güzel renkleri ile gününüzü daha da renkli hale getirebilirsiniz. Klasik renklerde saatleri bir kenara atın, çünkü artık Silikon Kol Saatleri var. Kırmızı, mavi, yeşil, pembe, mor, sarı, turuncu, siyah renkleri ile sıradanlıktan kurtulup tüm ilgiyi üstünüze çekeceksiniz. Silikon Kol Saatlerinin 3’ü mekanik 1’i dijital olmak üzere toplam 4 farklı model ile huzurlarınızda. Silikon Kol Saatlerinin 4 farklı modelin birbirinden güzel renklerinden istediğinizi seçin ve sevdiklerinize hediye edin.

ilginç ofis hediyesi

İlginç Hediyeler- Üzerine Not da yazılabilen Mousepad


Ben bu satırları yazarken, kullandığım mousepad üzerinde bir bankanın reklamı vardı. Yani eşantiyon olarak almış olduğum bir mousepad. Bunu itiraf ettikten sonra gelelim şimdi tanıtacağım ürüne. Efendim bu mousepad diğerlerinden çok farklı. Çünkü üzerinde sadece Mouse'nizi gezdirmekle kalmıyorsunuz, aynı zamanda üzerine hatırlamak istediğiniz bir takım notlar da alabiliyorsunuz. Nasıl ilginç bir ürün değil mi?

ofis hediyeleri

İlginç Hediyeler- Yardım Eli Kitap Ayıracı


Gördüğünüz bu ürün bir kitap ayıracı. Kitabınızı kapattığınızda, daha sonra nerede kaldıysanız, oradan kitabınıza devam eder okursunuz. Buraya kadar her şey normal. Bu ürünü ilginç kılan tarafı, ayıracın bir yardım eli şeklinde olması. Belki size çok basit gelmiş olabilir ama, ben işin tasarım ve düşüncesine önem veriyorum. Bence iyi düşünülmüş bir ürün. Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız, unutmayın ki, bazı alışkanlıklar detaylarda saklıdır.

Özel Tasarımlı Kulaklık

10-14 Yaş Kız Çocuklara Değişik Hediyeler & Özel Tasarımlı Kulaklık


Dünyada hangi şey müzik dinlemek kadar insanın ruhunu ve bedenini harekete geçirebilir ki? Müzik dinlemek birçok kişi için vazgeçilmez bir zevk. Müzik dinlemek günün sıkıntısını, yorgunluğunu zihninizden atmak ve kimi zaman sakinleşmek, kimi zaman da enerji dolmak için güzel bir yol. Ama müzik dinlerken başkalarını da rahatsız etmemek çok önemlidir. O yüzden toplum içerisinde kulaklıkla müzik dinlemek gerekir. Peki, saatlerce kulağınızda olan bu küçük aparatın şık ve eğlenceli olmasını istemez misiniz? Bu özel tasarım Kulaklıklarla müzik dinlerken tarzınızı ortaya koyun. Özel Tasarımlı kulaklıklarınızı kulağınıza takın kendi dünyanızda bir yolculuğa çıkın.

değişik hediye

Kız Çocuklara Hediyeler & Disco Topu Dijital Alarm Saat


Sabahları sinir bozucu alarm sesi ile uyanmak zor mu geliyor? Ya zıııır diye öten ve kulak gıcıklayıcı klasik alarm saatler? Sabah yataktan nasıl kalkarsanız gününüz öyle geçiyor. Sabah sinirinizi bozan bir ufak şey bile, gün boyu tüm enerjinizi almaya ve sizi negatif düşünmeye sevk edebiliyor. Çoğu zaman sabah kulağınıza ilişen bir radyo şarkısı veya Televizyonda izlediğiniz bir şarkı klibi gün boyu dilinize dolanıyor değil mi? Yatak odanızı gece ve sabah eğlenceli bir havaya sokma fikri size nasıl gelir bilmiyorum ama, gördüğünüz bu disco saat, gece gök kuşağını andıran ışık oyunları ve çıkardığı alarm sesi ile, yatak odalarını şenlendirmeye aday! Kız çocukları için güzel bir doğum günü hediyesi veya yılbaşı hediyesi olabilir.

değişik hediyeler

Kız Çocuklara Hediyeler & Orman Sahnesi Sensörlü Çerçeve


Muhteşem ve orjinal bir ofis veya ev hediyesi. Tamamen harekete duyarlı içerisinde ürkek hayvanların olduğu bir tablonuz olsun istemez misiniz? Çocuk odası için de kesinlikle ideal. Şimdi sebebini açıklayayım hemen. Her şeyin interaktifi makbul de tabloların neden olmasın? Woodlands Diorama Scene, sizin hareketlerinize göre değişen bir resim. La Fontaine’in bir fabl sahnesine girmek üzereyiz. Orman Sahnesi Sensörlü Çerçeve’mizin düğmesine basıp, bir köşede sessiz ve sakin oturarak izlemeye koyuluyoruz. Karga, tilki, geyik, sincap ve tavşan yavaş yavaş Orman Sahnesi’nde gezinmeye başlıyor. Fakat aniden bir hareket yapacak olursanız, hayvancıklar aniden kaçışıp yerlerine saklanıyor.

Özel Hediye

Çocuklara Doğum Günü Hediyesi & Nefes Alan Oyuncak Sevimli Hayvanlar


İnsanın şu fotoğraftaki gibi sevimli bir köpeğinin olması, inanılmaz güzel bir duygu olurdu sanırım. Apartman hayatının getirdiği en büyük zorluklardan biri, evlerimizde dilediğimiz gibi hayvan bakamıyor olmamızdır. Zavallı hayvanlar! maalesef, Dünya'yı tek başımıza sahiplenmiş durumdayız. Hayvanlara nefes alma şansı bile tanımıyoruz. İşin bu acı yönü bir tarafa, evinizde belki canlı hayvan beslemekte sıkıntı duyuyorsunuzdur, ama içinizdeki hayvan sevgisini, bu nefes alan sevimli hayvancıklarla gidermek isteyebilirsiniz.

Kız çocuklara Hediye

Kız Çocuklara Farklı Hediyeler & Sıcak Çoraplar


Özellikle 12-15 yaz arası Kızlar pek süslerine düşkün olurlar. Siz de özellikle kışın evde giyebilecekleri türden sıcak tutan bu şık çoraplardan hediye etmek ister misiniz? Oldukça rahat ve ergonomik olarak tasarlanan bu ev için çoraplar kızların çok beğenecekleri ve evdeki şıklıklarını tamamlayacak cinsten bir hediye olacak. Bu hediyeniz evin her yerini gezecek.

İlginç hediyeler

14-16 Yaş Kızlara Hediye & Zarif, Taşlı Kolye USB Bellek


Sevdiğiniz için en özel kişisel dijital verilerin, şık ve taşlı bir kolye üzerinde taşınması fikri sizce de çok orjinal ve ilginç sayılabilir mi? Gördüğünüz ürün şık bir USB kolye Bellek! Hemde bayanların aldığı diğer taşlı takı kolyelerden hiçbir farkı da yok! Taşlı USB kolye Bellek ile sevgilinizin hem şıklığına şıklık katacak hem de USB bellek her zaman yanında olacak! İşte ben tam da bu USB bellek için taşınabilir kavramının uygun olduğunu düşünüyorum. Gerçek anlamda taşınabilir bellek bu! Sevgilinize hem zarif; hem de çok kullanışlı bir hediye düşünüyorsanız Taşlı USB Kolye Aradığınız o güzel hediye olabilir. Bu ürünü bayan Öğretmeninize de doğum günü ve öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz. 4 GB hafızası olan bu özel USB bellek ile, tüm saklanması gereken veriler güvende olacak!

ODAMDAKİ AY

Çocuklar için Hediye Önerileri-Ay Dede Gece Lambası


Güzel bir ev hediyesi veya kendiniz için, çocuklarınız için gece lambası.. Moon in My Room yani Odamdaki Ay için “Eğlendirirken öğreten harika bir gece lambası” diyebiliriz. Uzaktan Kumandasıyla dilerseniz ayın istediğiniz bir evresini, dilerseniz sırayla ayın tüm evrelerini izleyebileceksiniz. Gece karanlık ortamda otomatik olarak devreye girebilen bu harika ürün, 30 dk. sonra kendiliğinden kapalı konuma geçiyor.

Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

Sevimli ve Şirin Hediyeler & Şirinler Kitap Tutucu


En şirin sevgililer günü hediyesi nedir diye sorarsanız, cevabım Şirinler olur. Berbat ve ucuz bir espri oldu farkındayım. Çizgi film karakterleri içerisinde, en sevimli ve Şirin olanı kuşkusuz Şirinler'dir. Türkiye de ve tüm dünyada neredeyse çeyrek asırdır, hala Şirinler çizgi filmi izleniyor. 2012 içerisinde sinemalarda vizyona giren sinema filmi de, oldukça başarılı oldu ve fazlası ile beğeni topladı. Şirinler çizgi dizisinin bu kadar başarılı olmasının en önemli nedeni bence, sınıfsal farklılıkların olmaması, Şirinlerin büyük bir dayanışma içerisinde ve en önemlisi bu küçük varlıkların içlerindeki büyük sevgileri... Hayranlıkla izlediğimiz çizgi film Şirinlerin sevimli karakterleri şimdi evlerimize Kitap tutucu olarak geri dönüyorlar. Kitapların raflarda düzenli görünmesi ve kitap raflarının bir çekiciliğinin olması, evinde minik bir kütüphane veya büyük bir kütüphane için çok önemlidir. Kütüphane içerisinde kitapların sağa sola yatması veya gelişi güzel, yatay veya dikey konması, kitapların okunurluğunu da önemli ölçüde azaltır. Ama Şirinler Kitap Tutucu ile raflardaki kitaplar, hem çok düzenli hem de çok şık görünecektir.

Kız Çocuğa Diğer Hediye Önerileri

Lalaloopsy BebekModa Tutkunu Oyuncak BebekLego Duplo SleepingBarbie Kanguru Zıplama TopuYetişkin Boncuklu Uzun PerukPepee Şila Peluş Kukla
Minik Prenses YastıkAyı 40 Cm Peluş OyuncakYüz Boyama KitiPrenses Oyuncak BebekSupergirl Çocuk KostümAhşap Duvar Saati

YORUMLAR

BLOGGER: 6
Loading...
Ad

1-3 yaş çocuklara oyuncak,1,100 dilde seni seviyorum kavanozu,1,14,2,14 Şubat,3,14 şubat hediyeleri,1,14 şubat sevgililer,3,2014,1,2014 ajandaları,1,24 Kasım Öğretmenler günü şiirleri,1,3 boyutlu lambalar,1,365 sevgi sözleri aşk kavanozu,1,3d çiklet balonlu davetiye yapımı,1,ahşap radyo,1,ajanda modelleri,1,alınabilecek hediyeler,1,Altın Alyans yüzük,1,Altın hediye etmek,1,altın kolye,4,Alyans fiyatları,1,Alyans modelleri,1,amerikan servis,1,Anlamlı cuma sözleri,1,Anlamlı Hediyeler,4,Anlamlı Sözler,1,anne,6,anneler günü,3,Anneler Günü hakkında bilgi,1,anneler günü hediyeleri,7,Anneler günü hediyesi,15,Anneler Günü neden kutlanır,1,Anneler Gününe özel Hediyeler,1,Anneler Gününün önemi,1,annelere bayram hediyesi,1,Annelere çiçek,1,Annelere doğum günü çiçeği,1,Annelere hangi çiçek alınır,1,annelere hediye,2,anneme bayram hediyesi,1,Anneme çiçek,1,Anneme ne hediye alsam,1,anneye bayram hediye seçenekleri,1,Anneye bayram hediyesi,3,anneye bayram hediyesi ne alınır,1,Anneye çiçek,2,anneye doğum günü hediyesi,1,Anneye hediye,15,Anneye hediye ne alınır,3,anneye hediye ucuz,1,Anneye ne hediye alınır,1,anneye ucuz hediye,1,anneye ucuz hediyeler,1,antika radyo,1,araba plakası anahtarlık,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,1,arkadaşa hediye,8,Arkadaşıma ev hediyesi,1,arkadaşlarla evde yılbaşı partisi,1,arkadaşlarla oynanabilecek yılbaşı oyunları,1,asker hediyeleri,1,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,askere hediye fikirleri,1,askere ne hediye alınır,1,askerler için hediye,1,aşk kavanozu sözleri,1,aşk kavanozu yapma,1,aşk konservesi,1,aşkımızın alfabesi kitabı yapımı,1,ATA,1,Atatürk,2,Atatürk resimli Ürünler,1,Atatürk Temalı Hediyeler,1,Atatürk Ürünleri,1,ayna,1,baba,4,Babalar Günü Hediye Seçenekleri,1,Babalar günü hediyeleri,4,Babalar günü hediyesi,9,babalar günü için hediye,1,babalar günü mesajları,1,babalar günü sözleri,1,babalar günü sürprizi,1,babalar için en uygun hediye,1,babalar için hediye fikirleri,1,babalar için hediye önerileri,1,babalara hediye,1,babaya doğum günü hediyesi,1,babaya el yapımı kupa bardak,1,babaya güzel mesajlar,1,babaya hediye,8,babaya ilginç hediyeler,1,babaya ne hediye alınır,1,babaya sürpriz,1,Bakımlı kadın,1,Bakımlı kadın nasıl olmalı,1,balon,1,balon modelleri,1,banyo hediye,1,Barbie Bebek Oyuncak,2,Barbie oyuncak,2,bardak,1,baskılı kupa,2,baskılı kupa bardak,3,baskılı resimli kupa bardak,1,başsağlığı cep mesajları,1,başsağlığı mesajları,1,Başsağlığı sözleri,1,bay parfüm,1,bayan,7,bayan aksesuar,2,bayan ayna,1,bayan bileklik,4,bayan deri cüzdan,1,bayan eşe hediye,5,Bayan eşe yılbaşı hediyesi,1,bayan gömlek,1,bayan hediye,3,Bayan hediye önerileri,1,bayan hediye seçenekleri,1,Bayan Hediyeleri,16,bayan iç giyim,1,bayan için ev hediyesi,1,bayan kolye,15,Bayan kolye modelleri,1,bayan kolye nasıl yapılır,1,Bayan öğretmene çiçek,1,Bayan öğretmene ev hediyesi,1,bayan öğretmene hediye,1,bayan papyonu,1,bayan parfümleri,1,bayan sevgili,3,bayan sevgililer günü,1,bayan sevgiliye doğum günü hediyesi,3,bayan sevgiliye hediye,32,bayan sevgiliye hediye ne alınır,2,bayan sevgiliye hediye sepeti,1,bayan sevgiliye ilginç hediye,2,bayan sevgiliye özel hediye,1,bayan yüzük,4,bayan yüzük modelleri,1,bayana doğum günü hediyesi,1,bayana evlilik yıldönümü hediyesi,1,bayana hediye,14,bayana hediye sepeti,1,bayana ilginç doğum günü hediyesi,1,bayana ilginç hediye,1,bayana iş hediyesi,1,bayana yılbaşı hediyesi,1,bayanlar,1,Bayanlara çiçek,2,bayanlara doğum günü hediyesi,1,bayanlara hangi hediye alınır,1,bayanlara hediye,1,bayanlara ilginç doğum günü hediyesi,2,bayanlara kişiye özel hediye,1,bayanlara tek taş yüzük,1,bayram hediye fikirleri,1,bayram hediye önerileri,1,bayram hediyeleri,1,Bayram hediyesi,2,bayram için hediye,1,bayram kutlama mesajları,1,Bayram mesajları,1,bayramlık hediyeler,1,bebeğe hediye,4,bebek hediye,2,bebek hediye sepeti,13,bebek hediyeleri,5,bebek hediyesi,18,Bebeklere Altın,1,bebeklere doğum günü hediyesi,1,bebeklere hediye,2,Bebeklere hediye altın,1,beşiktaş anahtarlık,1,bilgisayar mühendisine hediye,1,Bugatti Radyolu Hoparlör,1,burçlara göre erkek parfüm çeşitleri,1,burçlara göre hediye seçenekleri,1,burçlara göre hediye seçimi erkek,1,burçlara göre hediye seçimleri,1,buzdolabı magnetleri,1,büro,1,büro hediye,2,büro hediyeleri,2,büro hediyesi,1,büyük peluş oyuncaklar,1,Büyüklere hediyeler,1,Büyüyen Kristal,1,canvas duvar tablo,1,Cep telefonu kılıfı,1,cep telefonu koruma kılıfları,1,converse ayakkabı boyama,1,cuma mesajları,1,cuma sms,1,çakmak,1,çiçek hediyesi,1,Çiçeklerin Anlamları,2,çift tişörtü,1,çocuğa bayram hediyesi,1,çocuk,1,çocuk battaniye,1,çocuk doğum günü hediyeleri,1,çocuk hediye seçenekleri,1,çocuk hediyeleri,3,çocuk hediyesi,3,çocuk için hediye,1,çocuk için hediyeler,2,çocuk oyun kostümü,1,Çocuk papyon,1,Çocuklara bayram hediyesi,1,çocuklara bayramda ne alınır,1,çocuklara hediye,6,çocuklara ilginç doğum günü,1,çocuklara ilginç hediye,1,çok ilginç ürünler,1,değişik,6,Değişik cuma mesajları,1,değişik ev hediyeleri,2,değişik hediye,9,değişik hediye çeşitleri,1,değişik hediye fikirleri,1,değişik hediye seçenekleri,1,Değişik hediyeler,8,değişik yılbaşı hediyeleri,1,dekoratif,1,Dekoratif Ahşap Fotoğraf Çerçeveleri,1,dekoratif akvaryum,1,dekoratif ayna,3,dekoratif ev hediyeleri,1,dekoratif gece lambaları,1,dekoratif hediyeler,30,dekoratif kokulu mum yapımı,1,deri cüzdan,3,deri cüzdan nasıl yapılır,1,deri erkek çanta,1,Dini hediyeler,1,Doğru parfüm nasıl seçilir,1,doğum,1,doğum günü,9,doğum günü balonları,1,doğum günü hediye fikirleri,1,doğum günü hediye tavsiyeleri,1,doğum günü hediyeleri,17,doğum günü hediyeleri çocuk,1,Doğum Günü hediyesi,44,doğum günü hediyesi erkek,1,Doğum günü kutlaması,1,Doğum günü nasıl ortaya çıkmış,1,doğum günü neden kutlanır,1,Doğum günü nerden geliyor,1,doğum günü parti malzemeleri ucuz,1,doğum günü partisi,2,doğum günü partisi için gerekli malzemeler,1,doğum günü pastası,1,doğum günü sürprizleri,1,doğum günü süsleri,1,doğum hediyeleri,1,doktor sevgiliye hediye,1,doktora hediye,2,doktorlar için hediye,1,doktorlara alınabilecek hediyeler,1,doktorlara özel hediyeler,2,doktorlara özel masaüstü isimlik,1,duvar saati,8,Duvar Saati modelleri,12,Duvar tablo modelleri,10,duygulandıran hediyeler,1,eğitici bebek hediyesi,1,eğlenceli bir yılbaşı geçirmek için öneriler,1,eğlenceli hediyeler,1,el emeği,1,el emeği babalar günü hediyesi,1,el emeği cüzdan,1,el emeği hediye,4,el emeği hediyeler,1,el emeği puzzle nasıl yapılır,1,el emeği sürpriz yumurta,1,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el işi hediyeler,1,el yapımı,1,el yapımı anı kutusu,1,el yapımı anı kutusu sürpriz,1,el yapımı anneler günü hediyesi,3,el yapımı babalar günü hediyeleri,1,el yapımı baskılı tişört,1,el yapımı bilezik,1,el yapımı cüzdan,1,el yapımı çikolata çiçek buketi,1,el yapımı hediye,29,el yapımı hediye kutusu,1,el yapımı hediye paketleri,1,el yapımı hediyeler,18,el yapımı kağıt,1,El Yapımı Kalp Kitap Ayıracı,1,el yapımı kavanoz hediyeleri,1,el yapımı kavanozlar,1,el yapımı kokulu mum,1,el yapımı kolye,1,el yapımı mektup kağıdı,1,el yapımı mini sevgili kitabı,1,el yapımı mum,1,el yapımı mumluk,1,el yapımı puzzle,1,el yapımı sevgili kitabı,1,el yapımı sevgililer günü hediyesi,1,el yapımı sürpriz hediyeler,1,el yapımı sürpriz yumurta,1,el yapımı sürprizler,1,el yapımı şamdan,1,el yapımı tişört,1,el yapımı yastık süsleme,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,Elektrikli Objektif Termos,1,emoji yastıklar,1,En anlamlı başsağlığı sözleri,1,En anlamlı cuma mesajları,1,En anlamlı Öğretmenler günü hediyeleri,1,En çok satan hediyeler,1,en farklı hediyeler,1,en güzel babalar günü hediyeleri,1,en güzel ev hediyesi,1,En Güzel Hediye,5,en güzel hediyeler,1,En güzel öğretmenler günü sözleri,1,En güzel öğretmenler Günü şiirleri,1,en güzel parfüm,1,En ilginç hediyeler,2,en iyi cuma mesajları,1,En iyi hediye,4,en iyi hediyeler,2,en iyi parfüm,1,en iyi yılbaşı hediyesi,1,en iyi yılbaşı oyunları,1,en şık alyanslar,1,En uygun hediye,1,en yakın erkek arkadaşa doğum günü hediyesi,1,en yakın erkek arkadaşa ne hediye alınır,1,erkeğe,3,erkeğe anlamlı hediye,1,erkeğe büro hediyesi,1,erkeğe doğum günü hediyesi,13,erkeğe el yapımı hediyeler,2,erkeğe en iyi hediye,1,erkeğe evlilik yıldönümü hediyesi,1,erkeğe geçmiş olsun hediyesi,1,erkeğe hediye,23,erkeğe hediye fikirleri,1,erkeğe hediye sepeti,1,erkeğe hediye seti,1,erkeğe ilginç doğum günü hediyesi,1,erkeğe ilginç hediye,2,erkeğe işinde başarılar dilerim hediyesi,1,erkeğe kişiye özel hediye,1,erkeğe ne sürpriz yapılabilir,1,erkeğe nostaljik hediyeleri bayana nostaljik hediyeler,1,erkeğe özel hediyeler,1,erkeğe romantik sürprizler,1,erkeğe sürpriz,2,erkeğe sürpriz fikirleri,1,erkeğe yılbaşı hediyeleri,1,erkeğe yılbaşı hediyesi,1,erkek,8,erkek aksesuar,2,erkek aksesuarları,1,Erkek alyans,1,erkek arkadaş,1,erkek arkadaşa hediye,14,erkek arkadaşa romantik hediye,1,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,erkek bebek hediyeleri,1,erkek bebek hediyesi,16,erkek çocuğa hediye,3,erkek çocuk bayram hediyesi,1,erkek çocuk hediyeleri,2,erkek çocuk hediyesi,5,erkek çocuk için hediye,1,erkek çocuk oyuncağı,2,erkek çocuk oyuncakları,2,erkek deri cüzdan,4,erkek doktora hediye,1,erkek el çantası,1,erkek eş hediyeleri,1,erkek eşe yılbaşı hediyesi,1,erkek hediye,4,erkek hediye çeşitleri,1,erkek hediye ne alınır,2,erkek hediye seçenekleri,1,erkek hediye seçimi,1,erkek hediye seti,2,erkek hediye setleri erkek hediye fikirleri,1,erkek hediyeleri,29,erkek hediyesi,7,erkek için,1,erkek için ev hediyesi,1,erkek için hediye,2,erkek için hediye önerileri,1,erkek için hediye seti,1,erkek için ofis hediyesi,3,erkek kol düğmesi,1,erkek kol saati resimli,1,Erkek öğretmene çiçek,1,Erkek öğretmene doğum günü hediyesi,1,erkek öğretmene en güzel hediyeler,2,erkek öğretmene farklı hediyeler,2,Erkek öğretmene hediye,10,erkek öğretmene hediye seçenekleri,2,erkek papyonu,1,erkek sevgili,2,erkek sevgililer günü,4,erkek sevgiliye hediye,15,erkek sevgiliye hediye kol saati,1,erkek sevgiliye hediye ne alınır,1,erkek sevgiliye hediye sepeti,1,erkek sevgiliye özel hediye,1,erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,erkeklere alınabilecek hediyeler,2,erkeklere hediye,5,erkeklere ne hediye alınır,1,erkeklere özel hediyeler,1,Erotik hediyeler,1,erotik iç giyim,1,eş için yılbaşı hediyeleri,1,eşe hediye,1,ev,3,ev hediye,2,ev hediye önerileri,1,ev hediye seçenekleri,1,ev hediyeleri,18,Ev Hediyesi,30,ev hediyesi çeşitleri,1,ev hediyesi fikirleri,1,ev hediyesi ne alınır,1,ev hediyesi ne alsam,1,ev hediyesi ne olabilir,1,ev hediyesi seçenekleri,1,ev yapımı hediyeler,1,ev yapımı kupa bardak,1,evde kokulu mum nasıl yapılır,1,evde yastık yapımı,1,evde yılbaşı oyunları,1,eve hediye,1,eve hediyeler,1,evli çiftlere hediye,1,evlilik,1,evlilik yıldönümü hediyeleri,1,evlilik yıldönümü hediyesi,11,fantazi,1,fantazi iç çamaşırı,1,fantezi,1,Fantezi ürünleri,1,farklı,6,farklı cep telefonu kılıfları,1,farklı ev hediyeleri,2,farklı hediye,4,farklı hediyeler,5,Farklı iphone kılıfları,2,farklı öğretmenler günü etkinlikleri,1,farklı USB Bellekler,1,Fenerbahçe,1,fenerbahçe anahtarlık,1,fenerbahçe hediyeleri,1,Fenerbahçe taraftarı için hediyeler,1,fenerbahçe ürünleri,1,Fenerium Ürünleri,1,fiyat,1,fotoğraf baskılı çakmak,1,fotoğraf çerçevesi,4,fotoğraf transferi nasıl yapılır,1,fotoğraflı kupa,1,fotoğraflı kupa bardak,2,fotoğraflı plaka anahtarlık,1,fotoğraflı ve plaka yazılı araba anahtarlığı,1,galatasaray anahtarlık,1,Galatasaray Forma modelleri,1,Galatasaray hediyeleri,1,Galatasaray Store,1,Galatasaray store ürünleri,1,Galatasaray ürünleri,1,Galatasaraylı birine hediye,1,gazeteden geri dönüşüm kağıdı nasıl yapılır,1,gazeteden kağıt yapmak,1,gece lambaları,1,geçmiş olsun çikolatası,1,geçmiş olsun hediyeleri,1,geçmiş olsun hediyes,1,gerçek incili kolye,1,geri dönüşüm kağıdı,1,Gramofon Müzik Kutusu,1,gülen surat yastıklar,1,Gümüş alyans yüzük,1,gümüş kol düğmeleri,1,gümüş kolye,2,günü hediye,1,günü hediye tavsiyeleri,1,günü hediyeler,1,günü hediyeleri,2,günü partisi,1,güzel,5,güzel cuma mesajları,1,güzel duvar tablosu,1,güzel ev hediyeleri,1,güzel hediye,3,güzel hediye sepetleri,1,güzel hediyeler,2,güzel sözler,1,güzel yılbaşı hediyesi,1,hafta sonu,1,hafta sonu ne yapılabilir,1,Hangi çiçek ne anlama gelir,2,hangi hediyeyi alsam,1,harf çikolata,1,Harici USB Bellek,1,Hayırlı olsun hediyesi,2,Hediye,179,Hediye Almak,1,hediye altın,1,Hediye Altın Fiyatları,1,hediye anneye,1,hediye balon,1,hediye bayan için,1,hediye Bayan parfüm,1,hediye cüzdan,1,hediye çeşitleri,2,Hediye çeyrek altın,1,hediye çikolata,1,hediye çocuk,1,hediye duvar tablo,1,Hediye Erkek Gömlek,4,hediye erkek parfüm,1,hediye eşya,1,hediye ev duvar tablosu,1,hediye Fikirleri,4,hediye fikri,2,hediye fiyatları,1,hediye kadın parfümü,1,hediye kalem,1,hediye kalemler,1,hediye kolye,4,hediye konserve kutusu,1,hediye kupa,1,hediye kutuları,1,hediye kutusu,1,hediye nostaljik arabalar,1,hediye notları,1,hediye oyuncak,1,hediye öneri,1,Hediye önerileri,4,hediye önerisi,1,hediye paketi modelleri,1,hediye paketleri,1,Hediye parfüm,1,hediye plaket,1,hediye seçenekleri,3,hediye seçimi,1,hediye sepeti,5,hediye sepeti hazırlama,1,hediye sepetleri,2,hediye sevgili,1,hediye sevgiliye,4,hediye siteleri,1,hediye sunumu,1,hediye tablo,1,hediye tavsiye,1,hediye tavsiyeleri,2,Hediye tek taş yüzük,1,hediye yılbaşı,2,hediyeler,13,hediyeleri,14,hediyelik,1,hediyelik çakmak,1,hediyelik çikolata,3,Hediyelik eşya,2,hediyelik eşyalar,3,hediyelik fotoğraf çerçevesi,1,hediyelik gece lambaları,1,hediyelik konserve,1,hediyelik kupa bardak,1,hediyelik ofis hediyesi,1,hediyelik ödüller,7,hediyelik resim çerçeveleri,1,hediyelik vosvos arabalar,1,hediyelik yastık,1,hediyesi,12,hediyeye şıklık katmak,1,hemşire sevgiliye hediye,1,hemşirelere göre hediye,1,hemşirelere hediye,1,Hemşireye alınabilecek hediyeler,1,hesaplı hediye,4,hesaplı pepee oyuncağı,1,Hesaplı Tek taş Yüzük,1,Işıklı tablolar,1,iç giyim,1,ikiz bebeklere hediye,1,ikiz bebeklere hediye önerileri,1,ikiz çocuklara hediye,1,ikiz erkek bebek hediyeleri,1,ikiz kız bebek hediyeleri,1,İkizlere hediye,1,ilgin. doğum günü,1,ilginç,15,ilginç babalar günü hediyesi,1,ilginç bayan hediyeleri,3,ilginç büro hediyeleri,2,ilginç cep telefonu kılıfları,1,ilginç çocuk hediyeleri,2,ilginç doğum günü hediyeleri,1,ilginç doğum günü hediyesi,1,ilginç doğum günü pastaları,1,ilginç duvar saati,3,ilginç duvar saatleri,4,ilginç erkek hediyeleri,10,İlginç ev hediyeleri,5,ilginç ev hediyesi,10,ilginç gece lambaları,1,ilginç gece lambası,1,ilginç hediye,14,ilginç hediye fikirleri,2,ilginç hediye paketleri,1,ilginç hediye seçenekleri,1,ilginç hediyeler,59,ilginç hediyeler sevgiliye,1,ilginç hediyelik,1,ilginç iphone cep telefonu kılıfı,1,ilginç iş yeri hediyeleri,1,ilginç kumbara,2,ilginç lambalar,1,ilginç mutfak hediyeleri,1,ilginç ofis hediyeler,1,ilginç ofis hediyeleri,7,ilginç resim çerçeveleri,1,ilginç sevgililer,1,ilginç sevgililer günü,1,ilginç ucuz hediye,1,ilginç USB bellek,1,ilginç USB bellekler,1,ilginç ürünler,13,ilginç yastık modelleri,1,ilginç yılbaşı hediyeleri,1,inci tanesi kolye,1,inci tanesi olan istiridye kolye,1,inşaat mühendisine hediye,1,iphone,2,iPhone 4 koruma kılıfı,2,iPhone 4/4S ve iPhone5 cep telefonu kılıfları,1,iPhone 4S koruma kılıfı,1,iPhone 5 aksesuar,1,iPhone 5 Bluetooth Klavye,1,iPhone 5 Klavye,1,iphone araç gereç,1,iPhone Güç Kaynağı,2,iPhone kapak,1,iPhone şarj,2,isim ve plaka yazılı anahtarlık,1,isim yazılı cüzdan,1,isim yazılı çerçeve,1,isim yazılı gömlek,1,İsim yazılı gömlek,1,isim yazılı kalemler,1,isime özel hediye,2,isme,1,isme özel hediye,4,isme özel hediyeler,2,isme özel kupa bardak,1,isme özel powerbank,1,istiridye içinde inci ve kolye,1,iş tebrik hediyeleri,1,iş yeri hediyesi,1,iyi,2,iyi bir evlenme teklifi nasıl olur,1,iyi hediye,1,iyi romantik hediye,1,iyi sevgililer günü,1,iyi yılbaşı,1,iyi yılbaşı hediyeleri,1,kadın,3,kadın hediyeleri,2,kadın öğretmene doğum günü hediyesi,1,Kadın öğretmene hediye,7,Kadın Öğretmenler Günü Hediyesi,1,kadın öğretmenlere hediye seçenekleri,2,Kadın parfüm,1,kadın parfüm modelleri,1,kadın parfümleri,1,kadına hediye,1,kadınlar,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar için hediye önerileri,1,kadınlara Hediye,3,kadınlara hediye seçmek,1,Kadınlara ne hediye Alınır,1,kalp balon,1,kalp kutu,1,kalp şeklinde hediye kutusu,1,kalplerimiz birleşsin tişört,1,kalpli,1,kanvas tablo,2,kanvas tablolar,3,Kapı Paspas,1,kara kalem portre resim,1,kara kalem resim,1,karikatür,1,karne hediyesi,1,kartvizitlik,1,kavanozla hediye yapımı,1,kendin yap hediyeler,3,kısa bayram mesajları,1,kısa cuma mesajları,1,kız,1,kız arkadaş,3,kız arkadaş için hediyeler,1,kız arkadaşa alınabilecek hediyeler,1,kız arkadaşa doğum günü hediyesi,2,kız arkadaşa hediye,32,kız arkadaşa hediye seçenekleri,1,kız arkadaşa hediyeler,1,kız arkadaşa ilginç hediye,2,kız arkadaşa ne hediye alınır,1,kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi,1,kız arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,kız bebek hediyeleri,1,kız bebek hediyesi,13,kız çocuk bayram hediyesi,1,kız çocuk hediye,2,kız çocuk hediyesi,3,kız çocuk için hediye,1,kız çocuk okul sırt çantası,1,kız çocuklara hediye,4,kişiye,2,kişiye özel ajanda,1,kişiye özel bayan kolye,4,kişiye özel cüzdan,3,kişiye özel çakmak,1,Kişiye özel çikolata,5,kişiye özel dergi kapağı,1,kişiye özel deri cüzdan,2,Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi,1,kişiye özel duvar saati,1,kişiye özel duvar saatleri,2,Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati,1,kişiye özel fotoğraf baskılı erkek kol saati,1,kişiye özel fotoğraf çerçevesi,1,Kişiye özel gömlek,6,kişiye özel hediye,37,Kişiye Özel Hediye Seti,1,kişiye özel hediyeler,31,Kişiye Özel Kalem,3,kişiye özel karikatür,1,kişiye özel kartpostal,1,kişiye özel kol düğmeleri,1,kişiye özel kupa,2,kişiye özel kupa bardak,1,Kişiye özel plaket,1,kişiye özel powerbank,1,kişiye özel puzzle,1,kişiye özel resim çerçevesi,2,kişiye özel sertifika,1,kişiye özel sihirli kupa bardak,4,kişiye özel taşınabilir şarj,1,kişiye özel vosvos,1,kişiye özel yastık,1,klasik radyo,1,kokulu mum,1,kol düğmeleri,1,kravat iğnesi,1,kumbara,1,kupa,1,kupa bardak,3,kurumsal hediye seçenekleri,1,kurumsal hediyeler,1,kurumsal hediyeler promosyon,1,kurumsal hediyelikler,1,kurumsal kurabiyeler,1,kuş tüyü gül,1,küçük çocuk hediye,1,Küçük çocuklar için hediye,1,küçük çocuklar için hediye önerileri,1,küçük peluş oyuncaklar,1,lamba,1,led ışıklı mumlar,1,Led mumlar,1,Lisanslı Fenerbahçe Formaları,1,Lisanslı fenerbahçe ürünleri,2,Lisanslı Galatasaray Formaları,1,Lisanslı Galatasaray ürünleri,2,Lisanslı Pepee ürünleri,1,Manevi değeri olan hediyeler,2,manevi hediyeler,1,masa saati,1,masajlı hediye,1,masaüstü isimlik,1,mesaj,1,mesajlı çikolata,1,mesajlı ve fotoğraflı çakmak,1,mesleklere göre hediye,2,mesleklere göre kupa bardaklar,1,metal somun bileklik yapımı,1,Mini Kartvizit Dolabı,1,modern tablolar,3,muhasebeci hediyeleri,1,Muhasebecilere hediye,1,Muhasebecilere ne hediyeler alınır,1,mum nasıl yapılır,1,mumluk nasıl yapılır,1,mutfağa hediye,1,mutfak dolapları,1,mutfak hediyesi,2,mühendise hediye,1,mühendislere hediye,1,müzik sever arkadaşa hediye,1,müzisyene hediye,1,Ne hediye alınabilir?,1,Nişan Alyans,1,nişanlıma bayram hediyesi,1,nişanlıma hediye,1,noel baba şapkası,1,nostaljik arabalar,1,nostaljik hediyeler,1,nostaljik metal arabalar,1,nostaljik oyuncaklar,1,nostaljik radyo,1,nostaljik ürünler,1,ofis,1,ofis aksesuar,2,ofis büro hediye,1,ofis hediye fikirleri,1,ofis hediye seçenekleri,1,ofis hediyeleri,8,Ofis hediyesi,27,ofis hediyesi erkek,1,ofis için,1,ofis için hediyelik eşya,2,Ofis tablo hediyeleri,1,okul hediyesi,1,organik bebek bornozu,1,origami kalp yapımı,1,origami öpücük kartı,1,orijinal ev hediyesi,1,orijinal hediye,2,orijinal hediyeler,1,orjinal,1,orjinal ev hediyeleri,1,orjinal ev hediyesi,1,orjinal hediye,2,Orjinal hediye fikirleri,1,orjinal hediye tablo,1,Orjinal hediyeler,1,orjinal iphone aksesuar,1,Orjinal iphone kılıfı,2,Oscar Ödülü,1,öğrenciye hediye,2,öğretmen,2,öğretmen hediyesi,1,öğretmen için hediye,1,öğretmene anlamlı sözler,1,Öğretmene doğum günü hediyesi,3,öğretmene el yapımı hediye,1,öğretmene en güzel sürprizler,1,öğretmene ev hediyesi,1,öğretmene farklı hediye,1,Öğretmene hangi çiçek alınır,1,Öğretmene Hediye,6,Öğretmene hediye ne alınır,1,Öğretmene kısa ve anlamlı şiirler,1,Öğretmene manevi değeri yüksek hediyeler,1,öğretmene özel hediyeler,1,öğretmene sürpriz,1,öğretmene yapılacak süprizler,1,Öğretmenime Anlamlı hediye,1,Öğretmenime çiçek,1,Öğretmenime hediye,1,öğretmenler günü hediyeleri,6,Öğretmenler Günü Hediyesi,21,Öğretmenler günü için Anlamlı Hediyeler,1,öğretmenler günü için çiçek önerileri,1,öğretmenler günü için ilginç hediyeler,1,Öğretmenler günü için sözler,1,Öğretmenler günü mesajları,1,Öğretmenler günü sözleri,1,Öğretmenler günü şiirleri,1,öğretmenlere değişik hediyeler,1,öğretmenlere sürprizler,1,özel,8,özel erkek hediyesi,1,özel hedıyeler,1,özel hediye,3,özel hediyeler,3,özel kalem,2,özel sevgililer günü,1,özel yılbaşı hediyesi,2,özür dileme hediyeleri,1,özür dilemek için hediye,1,özür hediyesi,1,özür sözleri,1,paluş ayı oyuncak,1,Papatya Ataş Tutucu,1,papyon çeşitleri,1,papyon modası,1,papyon modelleri,1,parlak el yapımı bayan kolye,1,parti balonları,1,pasta,1,patrona alınacak hediyeler,1,patrona hediye,2,patrona ne hediye alınır,1,patronlara hediye,1,peçetelerle sofra süsleme sanatı,1,peluş oyuncak,1,peluş oyuncak modelleri,1,Pepee bez oyuncak,1,Pepee boyama kitabı,1,pepee kitap,1,Pepee oyuncak,1,Pepee ürünleri,1,pırlanta kolye,1,plaka yazılı anahtarlık,1,plakaya özel anahtarlık,1,popüler hediyeler,1,portre karikatür,1,portre resim,1,pratik el yapımı hediye,1,pratik ürünler,2,Promosyon Hediyeleri,1,Puzzle,2,ramazan bayramı,1,renk değiştiren kupa bardak,1,resim çerçevesi,5,resimli çikolata,1,resimli kol saati,1,resimli kupa,1,retro hediyeler,1,retro ürünler,1,romantik,4,romantik aşk kitapları,1,romantik hediye,8,romantik hediye kutusu,1,romantik hediye kutusu,2,romantik hediye kutusu hazırlama,1,romantik hediye sepetleri,2,Romantik hediyeler,14,romantik konserveler,1,romantik mumlar,1,romantik sevgililer günü,1,romantik tişört,1,romantik yılbaşı hediyeleri,1,romantik yılbaşı hediyesi,1,saatli tablolar,3,sakız temalı davetiye yapımı,1,Samsung Galaxy S 3 koruma kılıfı,1,seksi,1,Seksi Hediyeler,1,Seksi iç çamaşırları,1,Seksi iç giyim,1,Seksi ürünler,1,Selçuk erdem karikatürleri,1,Seni Özel Yapan En Önemli Şeyler Defteri,1,seni seviyorum balonu,1,seni seviyorum yazılı balon,1,Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler defteri,1,Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,5,sevgili için hediye,1,sevgili kitabı,2,sevgili tişörtleri,1,sevgili tişörtü,2,sevgililer,4,sevgililer günü,6,sevgililer günü hediye,7,sevgililer günü hediye sepeti,1,sevgililer günü hediyeleri,12,sevgililer günü hediyesi,52,sevgililer günü heidyeleri,1,sevgililer günü için el yapımı hediyte,1,sevgililer günü sürpriz,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer gününe özel,1,sevgililer gününe özel hediye sepetleri,1,sevgililer için hediye,1,sevgililere özel tişörtler,1,sevgilime bayram hediyesi,1,sevgilime çiçek,1,Sevgilime hediye,1,sevgiliye,3,sevgiliye alınabilecek hediyeler,4,sevgiliye alınacak hediyeler,1,sevgiliye anlamlı hediyeler,1,sevgiliye aşk kitabı,1,Sevgiliye Bayram Hediyesi,3,sevgiliye çiçek,2,sevgiliye çikolata buketi,1,sevgiliye defter yapımı,1,sevgiliye değişik hediye,1,sevgiliye doğum günü hediyeleri,2,sevgiliye doğum günü hediyesi,30,sevgiliye el yapımı hediyeler,11,sevgiliye ev hediyesi,3,sevgiliye farklı hediye,1,sevgiliye geçmiş olsun hediyesi,1,sevgiliye hangi çiçek,1,sevgiliye hediye,132,sevgiliye hediye fikirleri,8,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye hediye konserve,1,Sevgiliye hediye kutusu,1,sevgiliye hediye kutusu yapmak,1,sevgiliye hediye ne alınır,2,sevgiliye hediye önerileri,1,sevgiliye hediye peluş oyuncak,1,sevgiliye hediye seçenekleri,1,sevgiliye hediye sepeti,3,sevgiliye hediye tişört,2,sevgiliye hediye vosvos,1,sevgiliye hediye yapmak,1,sevgiliye hediyeler,5,sevgiliye ilginç doğum günü hediyesi,1,sevgiliye ilginç hediye,8,sevgiliye ilginç hediyeler,14,Sevgiliye ilginç yılbaşı hediyeleri,2,sevgiliye komik hediyeler,2,sevgiliye ne hediye alınır,1,sevgiliye nostaljik hediyeler,1,Sevgiliye ödül,3,sevgiliye özel,3,sevgiliye özel fotoğraf çerçevesi,1,sevgiliye özel hediye,8,sevgiliye özel hediye sepetleri,1,sevgiliye özel hediyeler,1,Sevgiliye Özel Yılbaşı Hediyeleri,1,sevgiliye özür hediyesi,1,sevgiliye romantik hediye,2,sevgiliye romantik hediyeler,9,sevgiliye romantik sürprizler,2,sevgiliye sihirli kupa,1,sevgiliye süpriz hediye,1,sevgiliye sürpriz,5,sevgiliye sürpriz hediye,4,sevgiliye sürpriz hediyeler,6,sevgiliye sürpriz yumurta yapımı,1,sevgiliye ucuz hediye,5,sevgiliye yılbaşı hediye,2,sevgiliye yılbaşı hediyesi,5,sevgiliye yılbaşı sürprizi,1,sevgiliye yıldönümü hediyesi,1,sevgiliye yıldönümü sürprizi,1,sevgiliye yumurta sürprizi,1,sevgiliyle evde yapılabilecek eğlenceli şeyler,1,sevgiliyle evde yapılacak farklı şeyler,1,sevgiliyle hafta sonu yapılabilecek eğlenceler,1,sevgiliyle izlenebilecek filmler,1,sevgiliyle izlenecek aşk filmleri,1,sevgiliyle izlenecek film önerisi,1,sevgiliyle izlenecek korku filmleri,1,sevgiliyle yapılacak şeyler,1,sevgiliyle yıldönümümü nerede kutlayabilirim,1,sevimli hediyeler,1,sevimli surat yastıklar,1,sıra dışı gece lambaları,1,sıra dışı hediyeler,1,sıradışı,1,sıradışı hediye,1,sıradışı hediyeler,1,sırt çantası,1,sigara kullanan erkeğe hediye,1,sihirli kupa,7,Sihirli kupa bardak,7,sihirli yumurta,1,sofra süsleme,1,sözlüme bayram hediyesi,1,sözlüme hediye,1,sürpriz,4,sürpriz hediye,7,sürpriz konserve,2,sürpriz sevgililer günü,1,sürpriz yılbaşı hediyeleri,2,sürpriz yumurta nasıl yapılır,1,süslü hediye kutusu,1,şeker bayramı hediyeleri,1,şifreli metal kasa,1,takı kutusu,2,takvimler,1,Tam Altın,1,Taraftar Hediyeleri,2,Taşlardan El Yapımı Banyo Paspası,1,taşlı kolye,1,Taziye cep mesajları,1,taziye mesajları,1,Taziye sözleri,1,tealight mumlar,1,tek kişilik portre karikatür,1,tek taş yüzük modelleri,2,tek taş yüzük önerileri,1,telefon mesajları,1,teneke kutuda mum yapmak,1,tercih edilen hediyeler,1,tişört modelleri,1,tişört transfer baskısı,1,transformers kostüm,1,Türkiye hediyeleri,1,ucuz,3,ucuz anneler günü hediyeleri,1,ucuz barbie oyuncak,2,ucuz doğum günü hediyesi,1,ucuz erkek deri cüzdan,1,Ucuz hediye,3,Ucuz Hediyeler,9,ucuz hediyelik,2,ucuz sevgililer günü hediyesi,1,ucuz yılbaşı hediyeleri,2,ucuz yüzük,1,unutulmayacak hediye,1,USB Bellek,1,Uygun bayram hediyeleri,1,Uygun fiyat tek taş yüzük,1,Uygun fiyata pepee oyuncağı,1,uygun fiyatlı hediye,3,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye yılbaşı sürprizleri,1,uzaktan kumandalı oyuncak araba,1,Ürün,1,ütü ile kumaşa baskı,1,ütü ile tişört baskısı,1,vefat mesajları,1,yakın erkek arkadaşa hediye,1,yaldızlı el yapımı bayan kolye,1,yapay çiçeklerden çikolata buketi yapmak,1,Yarım altın,1,yastık,4,yastık süsleme,1,yaş günü,1,yeni alınan eve hediye,1,yeni doğan bebeğe altın,1,yeni doğan bebeğe hediye,12,yeni doğan erkek bebeğe hediye,4,yeni ev hediyeleri,1,yeni eve hediye,1,yeni eve hediyeler,1,yeni evlenen karı kocaya hediye,1,yeni evlenene ne hediye alınır,1,yeni evlilere hediye,1,yeni iş hediyesi,2,yeni işi için hediye,1,yeni yıl,4,yeni yıl hediyeleri,1,yeni yıl şapkaları,1,yeni yıl ürünleri,1,yenilebilir pasta mumları,1,yıl dönümü hediye,1,yıl dönümü hediyeleri,2,yıl dönümü hediyesi,29,yılbaşı,11,yılbaşı balonları,1,yılbaşı eğlenceleri,1,yılbaşı hediye,2,yılbaşı hediye fikirleri,1,yılbaşı hediye seçenekleri,1,yılbaşı hediye sepeti hazırlama,1,yılbaşı hediye siteleri,1,yılbaşı hediyeler,1,Yılbaşı hediyeleri,16,yılbaşı hediyeleri sevgiliye,1,yılbaşı hediyesi,16,yılbaşı hediyesi erkek,1,yılbaşı kostümleri,1,yılbaşı kurumsal hediye,1,yılbaşı partisi nasıl hazırlanır,1,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşı şapkaları,1,yılbaşı ürünleri,1,yılbaşında ne izlenir,1,yıldönümü,2,yıldönümü hediyeleri,2,Yıldönümü kutlaması için mekan önerileri,1,yıldönümü sürprizi için mekan önerileri,1,yumoş ayı oyuncak,1,yüzük,1,yüzük modelleri,1,zeka geliştirici bebek oyuncakları,1,zeka geliştirici oyuncaklar,1,
ltr
item
En Uygun Hediye: Kız Çocuklar için Hediye Önerileri
Kız Çocuklar için Hediye Önerileri
Eğitici, öğretici en güzel kız çocuk doğum günü hediyeleri, çocuklara karne hediyeleri, kız çocuğa hediye fikirleri.
https://2.bp.blogspot.com/-D9UHzw3-ePU/UwNxLtkWkoI/AAAAAAAAFqk/FdH0KEtr1cQ/s1600/Kiz_cocuk_hediye.png
https://2.bp.blogspot.com/-D9UHzw3-ePU/UwNxLtkWkoI/AAAAAAAAFqk/FdH0KEtr1cQ/s72-c/Kiz_cocuk_hediye.png
En Uygun Hediye
http://enuygunhediye.blogspot.com/2012/09/kz-cocuklar-icin-hediye-onerileri.html
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/
http://enuygunhediye.blogspot.com/2012/09/kz-cocuklar-icin-hediye-onerileri.html
true
1126430407764057838
UTF-8
Sayfalar Yükleniyor Konu Bulunamadı HEPSİ Devamını Oku Cevapla Cancel reply Sil Yazar Ana Sayfa SAYFA KONU HEPSİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM KONULAR Herhangi bir Sonuç Bulunamadı... Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Prs Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 hour ago $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan öncesi Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy