erkek çocuklar için hediye
Çocuk hediyeleri genel başlığı altında, erkek çocuk hediyeleri konusu ile herkese selamlar. Bugün erkek çocuklara alınabilecek hediyelerden, özellikle doğum günü hediyeleri, karne hediyeleri, yılbaşı hediyeleri ve bayram hediyelerinden bahsetmek ve çocuk hediyeleri konusunda hediye fikirlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bahsedeceğimiz hediyeler, daha çok 6-14 yaş gurubu çocuklara hitap edecek türden ilginç çocuk hediyeleridir. Bildiğiniz gibi kız ya da erkek çocuklar kendilerine duyulan sevgiyi, yine kendilerine alınmış olan hediyelerle ölçmeye pek yatkın varlıklardır. Çocuklara, dayı, amca, hala, teyze veya anne, baba gibi yakınları hediye aldıkları zaman sevildikleri hissine kapılırlar. Çünkü çocuklar henüz yetişkinler gibi sosyal bireyler olmadıklarından, hayatı daha basit ve daha çok fayda-yarar ilişkisi şeklinde değerlendirirler. Bir çocuğu ne kadar severseniz sevin, sevginizi somut bir şekilde göstermediğiniz sürece, çocuk için o sevginin pratikte çok da bir anlamı yoktur. Diğer yandan bir çocuğun kalbini kazanmanın en kestirme ve en kolay yolu ucuz veya pahalı hiç fark etmez, hediyelerden geçer. Çünkü çocuklar için hediye, bir ödül gibi algılanır, hediye çocuk için bir takdir edilme şeklidir, çocuğun  önemsendiğinin özel bulunduğunun somut bir ifadesidir. 

Çocuklar, kendileri için alınacak hediyeleri o kadar çok önemserler ki, sırf kendilerine hediye alınacak düşüncesi ile, günlerce doğum gününün gelmesini iple çekerler. Hatta bu yüzden küçük çocuklar, bir yıl içerisinde bir kaç kez doğum günü kutlaması yaptırmak konusunda aileleri ile çatışır. Yine günlerce öncesinden, kendisine yapılacak doğum günü sürprizini, alınacak doğum günü hediyesini kafasından atamaz. Çocukların dünyasının küçük olduğunu düşünüyorsanız bence ciddi bir yanılgı içerisindesiniz. Çocukların küçük bedenleri içerisinde gerçekten o kadar büyük bir hayal gücü vardır ki, bu bazen biz yetişkinleri bile korkutacak kadar büyüktür. O yüzden çocuklar için özel ve önemli olan doğum günü kutlaması, sürprizi veya doğum günü hediyesi gibi çocukların önemsediği şeyleri atlamamanızı, aksi halde büyük hayal güçlerinin, büyük hayal kırıklıklarına dönüşeceğini hatırlatmak isterim.

Erkek Çocuk Hediyeleri


Konu Çizgisi
Çocuk Hediyeleri

Çocuklara Sevimli Hediyeler & Konuşan Kedi Kumbara


Akıllı telefonlar için iTunes ve Android marketlerin en çok indirilen uygulamalarından bir olan konuşan kedi Tom şimdi de kumbara olarak karşımızda. Konuşan Kedi Kumbara ile çocuklar para biriktirirken aynı zamanda çok da sevimli bir arkadaşa sahip olacaklar. İphone uygulaması olarak tanınan meşhur Kedi Tom, artık çocuklar için mini bir banka görevi üstlenecek. Para biriktirmeyi özendirecek ve konuşma yeteneğine sahip sevimli kedi Tom, dokunulduğunda sallanan vücudu ile çocukları hem çok eğlendirecek, hem de küçük yaşta paranın kıymetini öğretecek. Konuşan Kedi Tom, belki telefondaki hali ile sizin sesinizi taklit etmiyor ama, kumbara içerisinde biriktireceğiniz metal veya kağıt paralar sayesinde kendinize en güzel telefonu alıp en güzel uygulamaları yükleyebilmenize yardımcı oluyor. Konuşan kedi Tom’u çocuğunuza doğum günü hediyesi olarak veya yeğeninize alabileceğiniz hem öğretici hem de eğlendirici bir hediye olacaktır. Konuşan Kedi Kumbara 10x20 cm boyutlarında ve seramik malzemeden üretilmiştir.
Konu Çizgisi
Marvel Spider-Man Maske Lamba

Spider-Man Maske Lamba


O, fantastik güçleri ve kötüleri yakalamak için çıkardığı örümcek ağı ile harikalar yaratan süper bir adam! O, siyah örümcek ağı desenli kırmızı-mavi renkli kıyafeti ile çocukların en sevdiği çizgi kahramanı! O kötülerin düşmanı, iyilerin gerçek dostu! SPIDER-MEN tasarımlı gece lambası, tüm çocukların odalarında görmek isteyeceği çok özel 3 boyutlu bir gece lambası! Orijinal çizgi film konseptine uygun olarak, çatlamış duvardan Spider-Men maskesiyle çıkmaya çalışan kahramanımız, gece lambası tasarımıyla çocuk odalarına muhteşem bir hava katıyor. "Erkek çocuğa ilginç ne hediye alınabilir" diyorsanız, Spider-Man Maske Gece Lambasını kaçırmamanızı öneriyoruz! 
Konu Çizgisi
Marvel Thor Çekiç Lamba

Çocuklara İlginç Hediyeler & Marvel Thor Çekiç Lamba


Her çizgi kahramanın kendine özel bir kostümü ve kendine has süper güçleri bulunur! Tasarımcısı Marvel de kahramanı THOR için, inanılmaz güçleri olan bir çekiç tasarlamış! Erkek çocukların büyük bir hayranlık duyarak izledikleri süper kahraman THOR'un süper güçleri olan çekici, ilginç bir gece lambası olarak aramızda! Doğum günlerinde erkek çocuklara ne hediye alınacağı ile ilgili kararsızlık yaşıyorsanız THOR Gece Lambası bu anlamda imdadınıza yetişiyor. Duvarı parçalayan efekti ile kusursuz bir görünüme sahip olan 3 boyutlu THOR Çekici Gece Lambası, Erkek Çocukların yatak odalarına bambaşka bir hava katacak!
Konu Çizgisi
Erkek çocuklar için hediyeler

Çocuklara Özel Doğum Günü Kavanozu


Çocuklar en çok neyi sever? Bu soruyu çocuklara yöneltirsek alacağımız cevap çok basit: Şeker ya da çikolata! Bu realiteyi cebimize koyduktan sonra, yetişkinler için kişiye özel hediyeler var da, çocuklar için neden olmasın? Üstelik çocukların en sevdiği şekerlemeler ile... Çocuklara Özel Doğum Günü Kavanozu, üzerinde çocuğunuzun ismi, doğum tarihi ve O'na özel hazırlayacağınız sevgi mesajı ile anlam kazanıyor! Doğum gününde oğlunuza, üzerinde isminin yer aldığı ve içi rengarenk lezzetli şekerlemelerden oluşan Çocuklara Özel Doğum Günü Kavanozu hediye edebilirsiniz! Bu ürünü sipariş ederken, çocuğunuzun ismini, doğum tarihini ve mesajınızı belirtmeyi unutmayın!
Konu Çizgisi
3 Boyutlu Boyama Kitabı

Çocukların Hayal Gücünü Zenginleştirecek 3 Boyutlu Boyama Kitabı


4-6 yaş arası minik yavruların bu dönemlerinde el kaslarının gelişimi ve kontrolü için, boyama faaliyeti en ideal alternatiflerden biridir! Bildiğiniz gibi çocuklar zaten renkli objelere karşı oldukça meraklıdır! İşte şimdi önereceğimiz hediyelik ürün, hem çok renkli hem de çocuklar için oldukça yararlı! Bayanlar baylar sizleri klasik ve düz boyama kitaplarından çok daha farklı, çok daha sıra dışı 3 boyutlu boyama kitabı ile tanıştırıyoruz! Çocuklar, 3D Boyama kitabını boyadıktan sonra, çizmiş oldukları resimdeki derinliği görebilecek ve bu boyama faaliyetinden daha fazla keyif alacaklar! İçerisinde 8 sayfası bulunan, 3D gözlüğü ve renkli kalemleri bulunan 3 Boyutlu Boyama Kitabı, çocuklar için en güzel hediyelerden biri!
Konu Çizgisi
Çocuklara hediye

Çocuklara Sevimli B. Duck Kumbaralar


Çocukların sevimli kahramanı B. Duck finans uzmanı olarak aramıza döndü! B.Duck Kumbaraları şipşirin tasarımları ile çocuklara daha erken yaşlardan itibaren para biriktirmeyi sevdirmeye çalışacaklar! Farklı fiyat aralıklarında onlarca modeli bulunan bu kumbaralardan, istediğiniz modeli seçerek, çocuklara hediye edebilirsiniz. Son derece sevimli B.Duck Kumbara modelleri içerisinde; Ayıcık, Uğur Böceği, Maymun, Noel Baba, Tavşan, Yılbaşı geyiği gibi figürler yer almakta!
Konu Çizgisi
Çocuklara hediye

Çocuklara Kendi İsimlerine Özel Askılık


Klasik bir çocuk odasında kitaplık, çalışma masası, bilgisayar masası, gardırop ve oyuncaklar bulunur. Çocukların doğası gereği tüm bu eşyalar ve araç gereçler her zaman dağınık bir vaziyettedir. Annelerin ev düzenini sağlamak, derli toplu bir hale getirmek için vakitlerinin en büyük kısmı çocuk odasında geçer! Çocuğunuz okuldan geldiğinde paltosunu, çantasını ve eşyalarını sağa sola koyuyor ve oda düzeni bir türlü sağlanamıyorsa, işte size pratik bir çözüm! Kişiye Özel Askılık çocuğunuzun ismine özel hazırlanıyor! Şirin tasarımı ile aynı zamanda dekoratif bir ürün olan Kişiye Özel Askılık, çocuklara doğum günü için verilebilecek güzel hediye alternatiflerinden biri!  
Konu Çizgisi
Doğum Günü Mumları

Yaş Günü Pastası Üzerinde Doğum Günü Mumları


Bebeğinizin dünya'ya gözlerini ilk açtığında "Ingaaa" diye avazı çıktığı kadar ağlaması, sizin için yer yüzünde tadılabilecek en büyük mutluluk oldu! Uykusuz geçen geceler, yorgun geçen gündüzler sonrasında derken diğer bir mutluluk kapınız çaldı; O özel bebek 1. yaş gününe bastı! Sonra günler haftaları, haftalar da ayları kovaladı ve arkasından 2. 3. 4. yaş günleri! Şimdi! şuanda, sizin için gerçek bir yaşama sevinci olan çocuğunuz için, çok güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorsunuz! Bunun için en güzel doğum günü pastası siparişi verildi bile! Balonlar, süsler derken ev tam bir eğlence ortamına dönüştü! Ama durun! Çünkü bir eksik var! Ne mi? Çocukların yaşadıkları bu özel günün, gerçek bir doğum günü olduğunu anlayabilmeleri için üflemeleri gereken mumlar! İşte o özel mumlar da bizden olsun! Avrupa'da tasarım ödülü almış ve üzerinde "Happy Birthday" yazılı rengarenk doğum günü mumları artık Türkiye'de! Doğum günü partisini gerçek bir eğlenceye dönüştürecek "İyi ki Doğdun" Doğum Günü Pasta Mumları, çocuklara unutamayacakları bir doğum günü partisi yaşatmaya geliyorlar!
Konu Çizgisi
erkek çocuğa güzel hediyeler

Dönen Dünya Küre


Biraz da çocukların genel kültürünü arttıracak güzel bir hediye alternatifi sunalım! Dönen Dünya Küre, çocuklar için hem eğlenceli, hem de bilgilendirici bir hediye! Küçük yaşta insan ne öğrenirse, o bilgiler geleceğe taşınıyor ve kalıcı oluyor... Çocuklar Dönen Dünya Küre üzerinde hem oyun oynayacak hem de kıtaları, okyanusları, denizleri ve ülkeleri öğrenecek! Öğrenci çocuklar için yararlı bir hediye düşünüyorsanız Dönen Dünya Küre en ideal hediye seçeneklerinden biri! 
Konu Çizgisi
Twigy Şirinler Terlikleri

Çocuklara Hediyelikler & Şirinler Twigy Terlik


50. yılını dolduran ve ülkemizde de hem yetişkinlerin, hem de çocukların sevgilisi haline gelen efsane çizgi film Şirinler, bu sefer twgiy terliklerde can buluyor! Şirin Baba, Süslü, Obur, Şirine, Gargamel, Azman bu filmin unutulmaz karakterlerinden! Yakın bir dönemde sinema filmi olarak da sahnelenen ve müthiş bir gişe başarısı gösteren Şirinler karakterleri, Twigy terlikler ile çocukların ayaklarını ısıtmaya geliyor! 35-45 numara seçenekleri ile ister kareli modelini, ister düz modelini satın alıp, hem çocuklara hem de yetişkinlere hediye edebilirsiniz. 
Konu Çizgisi
LED Işıklı Mini Mikroskop

Çocuklara Faydalı Hediyeler & LED Işıklı Mini Mikroskop


Hayatı keşfetmeye meraklı öğrenci çocuklar için mükemmel bir hediyelik ürün! LED Işıklı Mini Mikroskop, boyundan beklenmedik ölçüde bir performans sergiliyor! Baktığınız nesneyi 45 Kat büyütmeye yardımcı olan LED Işıklı Mini Mikroskop, özellikle biyolojiye meraklı çocuklar için ideal doğum günü hediyelerinden biri. Güçlü LED ışıkları sayesinde hiçbir ayrıntı gözlerden kaçmayacak! Sadece 13 Gr. ağırlığındaki mini mikroskop, çocukların çok rahat taşıyabileceği bir ürün! Ürün fiyatı içerisine taşıma çantası ve piller dahildir. Ürünü satın almak ve detaylı bilgi almak için ürün görseline tıklamanız yeterli.
Konu Çizgisi
Orjinal hediye

Uzaktan Kumandalı Orjinal Mustang-Ford Araba


Tavsiye edeceğim bir diğer hediye ise, özellikle klasik araba seven yetişkinler ve araba tutkunu çocuklar için! 1969 yılının en popüler arabalarından Ford Mustang 302 gerçeği ile belki değil ama gerçeğine tıpa tıp oyuncak hali ile artık sizin olabilir. Şaka değil, Saatte 27 km hıza ulaşabilen Uzaktan Kumandalı Ford Mustang Arabalar, hem çocukların hem büyüklerin yeni trend eğlencesi olacak.  4,9 litre motor hacmine sahip sekiz silindirli bir canavar olan ve 290 beygir gücündeki bu araç,  0 – 100 km’ye çıkması sadece 6,9 saniyelik bir zaman alıyordu. 2012-13 yılları arasında yeniden üretimi yapılmaya başlanan ikinci nesil Ford Mustang Boss 302 kullanıcılarını adeta yarışta hissettiren bir araç! Hem çocukların, hem de yetişkinlerin ellerinden düşüremeyecekleri Uzaktan Kumandalı Ford Mustang Arabalar, gerçeklerini unutturacak cinsten. Ford Mustang Boss 302, saatte 27 km hıza ulaşabilmesiyle, uzaktan kumandalı arabalar konusunda devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor. Uzaktan Kumandalı Ford Mustang Arabaları ister araba lastiği şeklindeki uzaktan kumandası ile kontrol ederek hız tutkunuzu ödüllendirin, isterseniz de araba koleksiyonunuza ekleyip görenleri koleksiyonunuza hayran bırakın. 5 Adet AA pil ile çalışan, Ford Mustang Boss 302’nin siyah ve mavi renklerde iki farklı model seçeneği bulunmaktadır. Verilen fiyatın içerisine Piller dahil değildir. Araba tutkunu arkadaşınıza veya babanıza hediye edebileceğiniz Klasik 1969 Ford Mustang Boss 302 ile doyasıya eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Çocuklar için de yine inanılmaz güzel bir doğum günü hediyesidir.
Konu Çizgisi
Erkek çocuklara hediye

Batman Erkek Çocuk Kostümü 12-14 Yaş


Erkek çocuklar, süper güçleri olan çizgi kahramanlara ait oyuncaklara ve kostümlere bayılır! İşte çocukların efsanevi kahramanı BATMAN, harika bir kostüm olarak karşınızda! 12 - 14 Yaş aralığındaki erkek çocuklar için düşünülebilecek en orijinal hediyelerden biri! Erkek çocuklar için süper kahramanların yeri hep özel olmuştur. Süpermen-Örümcek Adam ve Batman ise çocukların gözünde en popüler süper kahramanlardan! Çocukların hayal dünyasının en güçlü figürlerinden biri Batman, doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biri! 
Konu Çizgisi
Erkek çocuklara hediyeler

Zorro Lüks Çocuk Kostüm 12-14 Yaş


ZORO Efsanesi çocuğunuzla kaldığı yerden devam ediyor. Çocuğunuza doğum günü partisinde kendisini süper bir kahraman gibi hissedebileceği ya da bayram gibi özel günlerde tüm dikkatleri üzerine toplayacağı Zorro Lüks Çocuk Kostüm hediye edebilirsiniz! Orijinal Lisanlı Zorro Lüks Çocuk Kostüm 12-14 Yaş Erkek Çocuklar için mükemmel bir arman seçeneği. 
Konu Çizgisi
erkek çocuklara hediye

Transformers Optimus Prime Çocuk Kostümü


Erkek çocukların çok beğeneceğini umduğum mükemmel bir doğum günü hediyesi öneriyorum. Hatta öyle ki, daha hediye kutusunu açar açmaz, erkek çocuk eminim ki mutluluktan havalara fırlayacaktır. Transformers filmindeki Optimus robot, şimdi şık bir çocuk kostümü şeklinde karşınızda. Erkek çocuklara alınması yönünde tavsiye ettiğim hediyelik ürünün adı: Rubies Transformers Optimus Prime Çocuk Kostümü. Erkek çocukların mutluluktan ayaklarını yerden kesecek bu harika çocuk kostümünü kaçırmamalısınız. İnanıyorum ki, çocuğunuz Rubies Transformers Optimus Prime Çocuk Kostümünü gittiğiniz her yerde üzerinden asla çıkartmak istemeyecektir. Sadece erkek çocuklar için değil, tüm çocuklara hoşlanabilecekleri bir hediye seçmek için, adeta bir çocuk gibi düşünmek, onların ruh dünyalarına inmek gerekir diye düşünüyorum. Çünkü sadece bir yetişkin beğenileri veya tercihleri ile seçilmiş bir çocuk hediyesi, çocuklar için çok fazla bir anlam ifade etmez. Örneğin sizin için Transformers Filmindeki Optimus robot karakteri pek fazla bir anlam ifade etmeyebilir. Ancak bir çocuk için Optimus "gücün sembolü" ve kötü robotlarla savaşan, istediğinde mükemmel şıklıkta bir TIR'a dönüşebilen çok iyi bir robot. Dikkat ederseniz bu dönemin çocukları, eskilerden bizim beğenmiş ve izlemiş olduğumuz çizgi kahramanları pek beğenmezler. Zamanımızın erkek çocukları, "Ben 10" veya "Bakugan" "Transformers" gibi karakterlere daha fazla ilgi gösteriyorlar. Rubies Transformers Optimus Prime Çocuk Kostüm erkek çocuklar için düşünülebilecek en ideal hediyelerden biri.
Konu Çizgisi
erkek çocuk hediyesi

Erkek Çocuk Hediyesi & Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası


Özellikle gece uyuma konusunda anne ve babaya zorluk çıkartan aileler çok iyi bilir ki, çocuk uyutmak özellikle 3-7 yaş arası çocukları yatak odalarına göndermek adeta bir Çin işkencesine dönüşür. Bize kalırsa çocuklara uykuyu sevdirmek için öncelikle yatak odalarını ve yataklarını sevdirmek gerekiyor. Çocuk yatacağı yerde kendini mutlu hissetmelidir. İşte çocuklara yatak odalarını sevdirecek ve huzur içerisinde uyumalarını sağlayacak bir üründen bahsedeceğim. Bu ürünü erkek ve kız çocuklara doğum günü hediyesi olarak düşünmek bence çok isabetli bir hediye kararı olacaktır. Kaplumbağa müzikli gece Lambası, çocuklarınızın yeni uyku arkadaşı olmaya geliyor. Kaplumbağa Müzikli Gece Lambası Türkçe ninnileri ve tavana yansıttığı yıldızlar ile çocukların kolayca ve huzurlu uyumasına yardımcı olacak harika bir ürün. Hediyeniz sayesinde hem çocuklar kendi başlarına uyumayı öğrenir hem ninniler dinler ve tavanda oluşan yıldızlar sayesinde hayaller alemine kolay bir yolculuğa çıkar. Üstelik Kaplumbağa Müzikli Gece Lambası “dandini dandini danalı bebek elleri kolları kınalı bebek” diye Türkçe ninni söylemektedir. 3 farklı ninni ve 3 farklı renk ile müzikli kaplumbağa gece lambası ile çocuklar kolayca uykuya dalacak, yetişkinler kendilerine daha fazla zaman ayırabilecek.
Konu Çizgisi
Erkek çocuk oyuncakları

Erkek Çocuk Hediyesi & Lego City Police Helicopter Oyun Seti


Çocuklar için seçilecek oyuncaklarda takım ruhunu desteklemek, arkadaşları ile sosyal ilişki kurmalarını sağlamak ve paylaşmayı öğretmek açısından dikkatli hediye oyuncaklar seçilmelidir. Özellikle tekil oyuncaklar çocuklar arasında paylaşım sorunu doğurur, ancak aynı oyuncak seti içerisinde birden fazla oyuncak olunca, çocuk hem oyuncağı ile oynamış olur, hem de oyuncak seti içerisinden çıkan diğer tamamlayıcı oyuncaklarını arkadaşları ile paylaşmayı öğrenir. Bu açıdan şimdi yeni erkek çocukların beğeneceğini düşündüğüm bir hediye oyuncak daha öneriyorum. Bu oyuncağımızın adı; Lego City Police Helicopter Oyun Seti. Oyuncak içerisinde polis helikopteri ve hırsız arabası var. Çocuklar kendilerini güzel maceranın içerisinde hissedecek ve takım olma ruhunu bu oyuncak seti ile çok daha iyi kavrayacaklar. "Hırsızlar bir banka soygunu gerçekleştirdiler ve hızla suç mahalinden uzaklaşmaya başladılar. Senin görevin Polis Helikopteri ile hırsızları yakalamak. Hadi şimdi atlayın helikoptere..."  Oyuncak ürün seti içerisinde ürüne ait tam olarak 237 parça bulunuyor. Erkek çocuklar için Lego City Police Helicopter Oyun Seti, iyi bir hediye düşüncesi olabilir.
Konu Çizgisi
çocuklara hediye

Çocuklara Hediye & Dokunmatik Panda Gece Lambası


Göze oldukça hoş görünen, titreşimsiz LED ışığı sayesinde, sağlıklı, enerji tasarruflu ve en önemlisi oldukça sevimli bir gece lambası öneriyorum. Günümüzde nesli neredeyse tükenmekte olan ve koruma altına alınmış olan Pandaları tasarımına taşıyan bu gece lambası çocuk odasında çok şık duracaktır. Ürün fiyatına dahil kablosuyla şarj edilebilen bu sevimli panda, çocuklarınızın odasını soft ışığı ile aydınlatırken, aynı zamanda hayal dünyalarına da katkıda bulunacak! Çocuklar artık Sevimli Panda gece Lambası ile karanlıktan korkmayacaklar. Çünkü baş uçlarında onlara tebessüm ile ışık yayan kahramanları bir Panda nöbet bekliyor olacak! Dokunmatik Panda Gece Lambası çocuğunuzun odasını aydınlatmakla kalmayacak yanı sıra huzurlu bir uyku çekmelerini de sağlayacak!
Konu Çizgisi
ilginç hediyeler

Çocuklara Hediye & Bomba Tasarımlı Kumbara


Çocuklara para biriktirmeyi, tutumlu olmayı sevdirmek veya öğretmek için, belki de farklı bir dil, farklı bir yöntem bulmak gerekiyordur. Mesela işe ilk önce içine para atabilecekleri sevimli bir kumbara hediye etmekle başlanabilir. Siz de benim gibi düşünüyorsanız, size o çizgi filmlerde görmeye alıştığınız sevimli bomba şeklinde tasarlanmış olan Bomba Kumbara'yı önerebilirim. Bomba Kumbara sadece statik halde duran bir kumbara değil. Bu kumbarayı diğer kumbaralardan ayıran en önemli yanı, içerisine para atıldığında titremeye başlaması ve sanki patlayacakmış gibi bir görüntü oluşturmasıdır. Bomba Kumbara, hem çocukların, hem de yetişkinlerin içerisine para atmaktan keyif alacakları çok eğlenceli bir kumbaradır. Oyuncak bir bomba tasarımına sahip bu kumbara, içine her para atıldığında, patlamak üzere bir bomba gibi titriyor. Kuru Kafa modeli ve Şaşkın Surat modeli olmak üzere iki modele sahip Bomba Kumbara, para biriktirmeyi motive edecek özel bir mekanizmaya sahip. Bomba Kumbara, içine her para atıldığında önce şöyle bir ürperiyor, sonrasında ise patlamaya hazır bir bomba gibi titremeye başlıyor. Bu ilginç kumbaranın içerisine ise insanın bol bol  para atası geliyor. Çocuklar için son derece eğlenceli bir tasarıma sahip olan bu kumbara, hem bir oyuncak hem de bir kumbara. Çocuklara ilginç ve aynı zamanda yararlı bir hediye düşünüyorsanız, Bomba Kumbara iyi bir hediye seçeneği olabilir. 
Konu Çizgisi
Çocuklara Hediye

İlginç Çocuk Hediyeleri & Projeksiyonlu Gece Lambası


Projeksiyonlu bu şık gece lambası ile tüm Samanyolu çocukların odasında parıldayacak. Çocuk odaları için hatta sevgiliniz için bile düşünülebilecek harika bir hediye olan Projeksiyonlu Gece Lambası ile odalar ışıl ışıl, cıvıl cıvıl olacak! Lamba üzerinden yayılan binlerce yıldız, sürekli renk değiştirerek odanızda büyüleyici müthiş bir atmosferler oluşturacak. Projeksiyonlu gece Lambası odalarda gerçek bir görsel şölen sunmaya geliyor. Projeksiyonlu Gece Lambası rengarenk yıldızlarıyla tüm odanızı kaplayacak ve sizi sihirli diyarlara alıp sürükleyecek. Ürünün içinde iki çeşit lamba bulunmakta: Renkli LED ışıklar ve 1 adet de bildiğimiz normal ampul. Bu iki lambayı birlikte de kullanabilirsiniz ya da tek tek de kullanabilirsiniz. LED ışığı çalıştırdığınız zaman, odanızın tavanı ve duvarlarını kaplayan yıldızlar yavaş yavaş renk değiştirecek ve sizi sihirli ve büyülü bir masal diyarına alıp götürecek.  Bu ilginç gece lambası ile kendinizi galaksiler arası yolculuk yapan bir seyyah gibi hissedeceğiniz kesin. Gerçekten de bu ürünü denemeniz lazım. Projeksiyonlu Gece Lambasını romantik bir ortam için düşünebileceğiniz gibi, çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirmesi için çocuk odasına da düşünebilirsiniz. Astronomiye ilgi duyan çocuklara doğum günü hediyesi veya karne hediyesi olarak da düşünülebilir.
Konu Çizgisi
T-Box Silikon Kol Saatleri

Erkek Çocuklara Hediyeler- T-Box Silikon Kol Saati


Kız ve erkek çocuklar için de düşünülebilecek rengarenk cıvıl cıvıl ve yaklaşan bahar ayları için şıklık katacak çok hesaplı silikon kol saatleri! Maviden, mora, pembeden, yeşile rengarenk renkleri ile Silikon Kol Saatleri kıyafetlerinizi tamamlamaya geliyor.  Silikon Kol Saatlerinin en güzel renkleri ile gününüzü daha da renkli hale getirebilirsiniz. Klasik renklerde saatleri bir kenara atın, çünkü artık Silikon Kol Saatleri var. Kırmızı, mavi, yeşil, pembe, mor, sarı, turuncu, siyah renkleri ile sıradanlıktan kurtulup tüm ilgiyi üstünüze çekeceksiniz. Silikon Kol Saatlerinin 3’ü mekanik 1’i dijital olmak üzere toplam 4 farklı model ile huzurlarınızda. Silikon Kol Saatlerinin 4 farklı modelin birbirinden güzel renklerinden istediğinizi seçin ve sevdiklerinize hediye edin.
Konu Çizgisi
Çılgın Boğa

Erkek Çocuğa Hediyeler - Dans Eden Çılgın Boğa


Her yıl yapılan İspanya’da öfkeli boğaların insanların üzerine salınarak sokaklarda çılgınca koşmasını ekranlardan izlediğimizde yüreklerimiz ağzımıza geliyor. İşin ilginç yanı, bu tehlikeli etkinlikten inanılmaz derecede keyif alan ve sırf bu aksiyon ve tehlike dolu festivale katılmak için İspanya’ya giden turistlerin olduğudur! Bu maceracı ruha sahip ve tehlikeli şeyleri seven kişilerin kendi tercihleridir elbette! Ama doğrusu bu şekilde ölümle sonuçlanabilecek tehlikeli bir festivali bizim kültür penceremizden bakınca aklım almıyor! Neyse efendim! Şimdi önereceğim hediye çocukların çok beğeneceği bir hediye! Çılgın Boğa müzik eşliğinde dans ettikten sonra önüne ne gelirse boynuzlamaya başlıyor. Çılgın Boğa pelüş olduğu çocuklar için hem oldukça güvenli hem de çok eğlenceli. Kırmızı görünce saldıran korkutucu boğaları unutun. Karşınızda dans eden sevimli mi sevimli bir boğa var! Kızgın surat ifadesi, müzik eşliğinde yaptığı danslar ve sağa sola toslamasıyla çocukların yeni eğlence terendi haline gelecek. Çılgın Boğa pelüş olasından dolayı çocukların yanından hiç ayırmak istemeyecekleri sinirli ama çok sevimli bir oyuncak. Çocuğunuza, yeğeninize veya 7/24 sinir sahibi sevgilinize hediye edebileceğiniz çılgın boğa görenleri hem güldürecek, hem eğlendirecek.
Konu Çizgisi
erkek hediyesi
Çocuklara İlginç Doğum Günü Hediyesi & Objektif Kalem Kutusu


Yarım elma gönül alma derler ya atalarımız, siz de çocuklara doğum günleri için veya bir arkadaşınıza ev veya ofis hediyesi olarak, ucuz fiyatlı ama ilginç bir hediye düşünüyorsanız, şimdi tavsiye edeceğim hediye dikkatinizi çekebilir. Profesyonel Fotoğraf makinesinin objektiflerini bilirsiniz, adamlar bunu kalemlik halinde tasarlamışlar ve bence de oldukça başarılı bir iş çıkartmışlar. Objektif şeklindeki bu kalemlik sevgilinizin de eminim çok hoşuna gidecektir. Ucuz ve şık olan bu hediye için, iyi bir doğum günü hediye tercihi olabilir diyebilirim.
Konu Çizgisi
Piramit Kalemtıraş

Çocuklara İlginç Hediyeler & Mısır Piramidi Kalemtıraş


Yani kimin tasarımı ise cidden ağzım açık kaldı ve hayran kaldığım bir tasarım. Basit bir kalemtıraş bu kadar mı güzel tasarlanır. Yani böyle bir kalem tıraş masanız dayken bence herkesin gözü bu mısır piramidi şeklindeki kalem tıraşta olacak. Bildiğiniz üzere, Mısır piramitlerinin tarihi M.Ö. 2600’lere dayanıyor. Bu devasa yapıların nasıl inşa edildikleri hala gizemini koruyor. Mısır’daki 138 tane piramit, binlerce yıldır tüm ihtişamlarıyla zamana karşı direniyor. Altın renkli bir piramit de sizin çalışma masanıza geliyor. Son derece şık bu piramit, bir biblodan daha fazlası, o bir kalemtıraş. Piramidin ortasında kral mezarı değil, bildiğimiz bir kalemtıraş bulunuyor.
Konu Çizgisi
Erkek çocuklara hediye

Uydumuz Ay ve Dünya Duvar Saati


Güzel bir ofis hediye veya ev hediye önerisi daha. Yine bir Duvar saati, ama bu seferki yukarıdaki duvar saatinden farklı olarak bilardo toplarından oluşmuyor... Dünya'nın uzaydan görüntüsünü ve etrafında uydumuz olan ayın dönüş hareketini zaman cinsinden gösteren şık bir saat... Arkadaşlarınıza, eşinize dostunuza verebileceğiniz ilginç ama bir o kadar de şık bir duvar saati. Çocukların çalışma odalarına asa bilecekleri, odalarına güzel bir dekoratif unsur olarak da düşünülebilir... İlginç hediye arayanlar için yine çok isabetli bir hediye...

Konu Çizgisi
Erkek Çocuk Hediyeleri

Erkek Çocuğu Hediye - Uzaktan Kumandalı Oyuncak Araba


Erkek çocukların kuşkusuz en beğendiği hediye seçenekleri içerisinde araba oyuncaklarının bambaşka bir yeri ve önemi vardır. Bu belki de erkek çocukların babayı rol model alması ile açıklanabilir. Çünkü erkek çocukları, belirli bir yaş olgunluğuna erişinceye kadar, adeta babası gibi davranmaya, onun gibi hareket etmeye çalışırlar. Galiba erkek çocukların araba tutkusu da babasından ileri gelmektedir. Çocuk, o yaşlarda babası gibi araba kullanmaya ve babasının davranışlarını taklit etmeye çalışır. Şimdi sözü uzatmadan gelelim erkek çocukları için önermiş olduğumuz hediye oyuncağa. Her ne kadar Anneler ev içerisinde uzaktan kumandalı arabanın kullanılmasından hazzetmeseler de uzaktan kumandalı arabalar erkek çocuklara doğum günlerinde düşünülebilecek en ideal hediyelerden biridir. Hele hele hediye olarak aldığınız Uzaktan Kumandalı Araba, bir de önermiş olduğumuz hediyelik ürün gibi gibi, kaliteli bir uzaktan kumandalı araba ise, o zaman değmeyin çocukların keyfine.. Çocukların yeni eğlencesi olmaya aday, Oyuncak Polis Arabası şeklimde tasarlanmış olan Nikko Police Dodge Charger - Drifiting Uzaktan Kumandalı Araba hediye edilmek üzere sizi bekliyor. Oyuncak Ürüne ait teknik özellikleri görmek ve değerlendirmek için lütfen "Dataylı Bilgi & Satın Al" butonuna tıklayın.
Konu Çizgisi
ilginç hediye fikirleri

İlginç Doğum Günü Hediyeleri & Boğa Silgi


Çocuklara doğum günlerinde veya karne hediyesi olarak, ilginç bir hediye daha doğrusu, kızgın boğa şeklinde bir silgi hediye etmeye ne dersiniz? Kızgın ve saldırmaya hazır durumdaki bu boğa silgi daha çok erkek çocuklara alınabilecek bir doğum günü hediyesi. Ama her hali ile çok ilginç bir doğum günü hediyesi olacağı da kesin. Boğa kelimesi damızlık erkek sığıra verilen isimdir. Boğa denilince her ne kadar akla ispanya da yapılan boğa güreşleri gelse de, bugünden sonra artık boğa silgi gelecektir. Silgi koleksiyonu yapan kişilerin koleksiyonunda çok önemli bir yer tutacağına inandığımız Boğa Silgi biraz göz korkutsa da, oldukça orijinal bir tasarıma sahip. Bull Eraser’ı ister koleksiyonunuza ekleyin isterseniz de çalışmaktan sıkıldığınız da kendi kendinize boğa güreşi müsabakaları düzenleyin. Boğa Silgi ile çocuğunuz yanlışlarını silerken doğru bir şey olan hayvan sevgisini öğrensin.
Konu Çizgisi
Robot Kalemtıraş

Çocuklara Farklı Hediyeler & Robot Kalem Tıraş


Kurşun Kalemden vazgeçemeyenler için önerebileceğim bu şık robot kalem tıraş, çalışma masaların da süsü olmaya aday. Bizleri diğer insanlardan farklı kılan şeyler, aslında küçük küçük detaylardan ibarettir. İşte bu detayların hepsi, bir araya geldiklerinde büyük bir detay ortaya çıkar. Bu da farklı kişilikler, farklı karakterler oluşturuyor. Yani hayatımızla ilgili bütün seçimlerimiz, tercihlerimizi birilerine benzememek veya benzemek adına yaparız. Yaa neler saçmaladım ben öyle. Kısacası, hayatımızdaki her bir şeyimizi, aidiyet duygusu ile kişiselleştirmek isteriz, bize ait olduklarını hissetmek isteriz. Buradan nereye varmaya çalışıyorsam artık. Bu şarkı burada bitmez en iyisi konuyu burada kesmek.
Konu Çizgisi
ilginç hediyeler

İlginç Çocuk Hediyesi & Kamera Şeklinde Kalem Tıraş


Sürekli olarak, birbirine benzeyen hediyelerden almaktan sıkıldıysanız, bu sefer Doğum günü için farklı bir hediye almayı kafanızdan geçirdiyseniz, şimdi önereceğim hediye de yine sevgililer günü için ilginç ve güzel bir hediye tavsiyesi olabilir sizin için. Efendim, gördüğünüz bu ilginç şey, aslında fotoğraf makinesi görünümlü şık ve orijinal bir kalem tıraş! Bu ürünü, Sevgilinize çalışma masası üzerinde dekoratif bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Bence sizin için de sevgiliniz için de farklı bir hediye deneyimi olacaktır. Ayrıca bu ürünü çocuklara doğum günü hediyesi olarak veya ofis ve büro hediyesi olarak da düşünebilirsiniz... Çift objektifli kamera görünümündeki kalemtıraş ile kalem açmak gibi basit bir eylem, eğlenceli bir hale geliyor. Nasıl mı? Mesela Kamera Kalemtıraş dışında hiçbir kameranın objektifine kaleminizi böyle pervasızca sokamazsınız. Kamera Kalemtıraşın özellikleri şöyle. İki objektiften yukarıdaki kalemlerinizi açtığınız, aşağıdaki ise kalem artıklarının biriktiği bölüm. Kamera kalem tıraşı benzersiz kılan özelliği ise üzerindeki düğme özelliği ile açtığınız kalemin ucunun ne kadar ince belirleyebiliyor olmanız! Farklı çaplardaki kalemlerini açabileceğiniz Kamera Kalemtıraş ile objektife gülümsemeyin, anlamsız olur. Fakat böylesine bir kalemtıraşla tanışma şerefine nail olmamış kalemlerinizi şimdiden sıraya dizmenizde bir sakınca da yok.
Konu Çizgisi

Erkek Çocuk Hediyeleri - Sizinkiler Beslenme Çantası


Okulların açıldığı şu dönemde, erkek çocuklar için düşünülebilecek çok şık ve yararlı bir hediye önerim daha olacak! Bildiğiniz gibi özellikle tam gün eğitim veren ilkokullarda, çocukların tüm gün boyunca sağlıklı beslenebilmeleri aileler için ciddi sıkıntılar oluşturmaktadır. Bu yüzden Anne, çocuğunun dengeli beslenmesi için evde yiyecek hazırlamakta ve çocuğunun beslenme çantasına bu yiyeceklerden koymaktadır. Çocukların okula beraberlerinde götürdükleri sağlıklı yiyecekler şimdi, çok şık bu "Sizinkiler" beslenme çantasında taşınacak! Üzerinde usta yazar-çizerlerden Salih Memecan'ın rengarenk çizgileri ile "Sizinkiler" sevimli karakterlerin olduğu bu şık Beslenme Çantası yine erkek çocuklar için hediye edilebilecek ürünlerden biri.
Konu Çizgisi
ev hediyeleri

Çocuğa İlginç Hediyeler-Özel Tasarımlı Kumbaralar


Çocuklara para biriktirme alışkanlığı, daha doğrusu tutumlu ve gerçekten ihtiyacı olan ürünleri satın alma alışkanlığı kazandırmak oldukça zor bir iştir. Çünkü çocuklar, gerçek ihtiyaçlarını belirleme konusunda, neyin gerekli ve öncelikli olduğu konusunda, henüz bilgi sahibi değillerdir. bu söylediklerim elbetteki belli bir olgunluğa erişmemiş çocuklar için, mesela 5-9 yaş arası çocuklar. Tutumlu davranma veya para biriktirme konusu elbette sadece çocukların üzerine mal edilecek bir şey de değil, ebeveynlerin de bu konuda dikkat etmeleri gerekir. Tasarruflu davranma, para biriktirme alışkanlığı biraz da teşvik etmeyle alakalı bir durumdur. Mesela bunu bir kumbara ile gerçekleştirmek mümkün. Çünkü siz, evin veya ofisin bir yerinde para atılmayı bekleyen bir kumbara olduğunu bilirseniz, cebinizdeki bozukluklarla, gerekli gereksiz harcama yapmazsınız. Atalarımız ne güzel demiş, " Damlaya damlaya göl olur."
Konu Çizgisi
Mini Parmak Basketbolu

Çocuklara İlginç Hediyeler & Parmak Basketbolu


Masanızda yoğun bir çalışma içerisindesiniz, belki de sonraki gün önemli bir sınavınız var, bir yerlere gidip eğlenmek veya kafa dağıtmak için fazla bir vaktiniz de yok! Kısa da olsa biraz dinlenmek ve kafanızı rahatlatma ihtiyacı duyuyorsunuz ama nasıl? Şimdi bahsedeceğim ürün ile masa başı işlerinize eskisinden daha çok konsantre olabileceksiniz, hem de basketbol oynayarak! Hayır! bunun için basketbol salonuna gitmenize gerek yok! Bu basket potası sizin masanızda olacak ve siz ne zaman kafa dağıtmak isterseniz, parmağınızla basket atmaya çalışacaksınız. Dikkatinizi bu oyuna yoğunlaştıracağınız için, kafanıza takılan sorun veya sıkıntıdan o an için kurtulmuş olacaksınız. Bence sırf bunun için bile harika bir ürün. Bu ürünü, lise ve üniversite öğrencilerine, yoğun çalışma temposu içerisindeki arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz.
Konu Çizgisi
Para Yiyen Köpek Kumbara

İlginç Doğum Günü Hediyeler & Sevimli Köpek Kumbara


Mevcut düzenin ne kadar da kölesi olmuş durumdayız öyle değil mi? Yeni bir telefon çıktı, boş durur muyuz? Çevremizdeki herkes telefonunu yenilemiş biz eskisi ile yetinebilir miyiz? Komşular televizyonunu yeniledi, eee bizim de değiştirmemiz lazım, eski televizyonun hem 3D özelliği yoktu. Sonra derken cebimizde zaten 10 tane kredi kartı ile geziyoruz, limiti boş olan diğer kredi kartı ile telefon ve televizyon alalım değil mi? Sonra bilmem hangi karta kaç taksit, o kadar ay aldıklarımızın borcunu ödemeye çalışırız. Sizin için para biriktirme konusu nasıl acaba? Bunu başarabiliyor musunuz? Gerçekten para biriktirmek zor iş ya! Bunu başarabilenin alnından öpmek lazım. Neyse gördüğünüz bu ürün, sevimli bir köpek kumbara. Çocuklara Doğum günleri için farklı ve iyi hediye bakıyorsanız ilginizi çekebilir.
Konu Çizgisi
Gökkuşağı Fosforlu Kalemler

Çocuklara Değişik Hediyeler & Gökkuşağı Fosforlu Kalemler


Hafif yağmur sonrası ufukta beliren Gökkuşağı manzarası tüm insanların çok hoşuna giden bir doğa olayı. Gökkuşağı içerisinde var olan renkler insanların içini açan, kalbini yumuşatan renkler. Şimdi bu eşsiz manzaranın tıpatıp aynısı masalarınızı süslemeye geliyor. Ofis Masaları bundan böyle Gökkuşağı Fosforlu Kalemler ile daha renkli ve daha eğlenceli. Halkalar şeklinde iç içe geçmiş olan şirin fosforlu kalemler, en önemli cümlelerin altına dikkat çekmeniz ve üzerini renklendirmeniz için elinizin altında hazır ve nazır olacak. Kırmızı, Sarı, Yeşil ve Mavi renk seçenekleri bulunan Gökkuşağı Fosforlu Kalemler ile işiniz bittiğinde yerine yerleştirecek ve masanızda yine gök kuşağının tüm renklerine sahip olacaksınız. Mutluluk bazen detaylarda gizlidir derler ya, Ofis ve çalışma yaşamının o sıkıcı hallerine küçük dokunuşlarla bir çekicilik ve küçük bir eğlence katabilirsiniz. Gökkuşağı Fosforlu Kalemler ofis için düşünülebilecek çok şirin ve ucuz fiyatı ile dikkat çeken ilginç hediyelerden biri. Aynı zamanda çok kullanışlı olan bu ürün, öğrenci çocuklara da hediye edilebilecek çok şirin bir ürün! Gökkuşağı Fosforlu Kalemler, hem çocukların derslerine daha dikkatli çalışmalarını sağlayacak, hem de çalışma masalarının üzeri rengarenk gök kuşağı renklerine bürünecek. 
Konu Çizgisi
ilginç hediyeler

Kullanışlı Çocuk Hediyeleri & Haftalık Ajanda Tahtası


Ofis, büro veya iş yerleri için düşünülebilecek bir hediye daha. İş yerlerinde haftalık iş planlaması yapmak oldukça önemlidir. Siz bu ürünü hediye ederek sevgilinizin veya arkadaşınızın sürekli bir şeyleri unutmasının önüne geçebilirsiniz. Haftalık planlarını yazabileceği bir duvar ajanda tahtası. Bence de hediye olarak iyi bir fikir. Artık telefonda söylenen ya da aklınıza bir anda gelen şeyleri not aldığınız, not kağıtlarının kaybolması bir kabus haline dönüşmeyecek! Çünkü artık Haftalık Ajanda tahtası var. Normal ajandalar yoğun programınıza yetişemiyorsa ve not yazma yerleri yetersiz kalıyorsa bu Haftalık Ajanda Tahtası haftalık notlarınızı yazabilir ve yaptıkça silip yerine yenilerini yazabilirsiniz. Aynı diğer klasik ajandalar da olduğu gibi Haftalık Ajanda tahtası da hafta günlere ayrılmıştır. Üstelik Haftalık Ajanda tahtası nın kutusunun içinde gelen manyetik ve silgili tahta kalemi sayesinde başka bir silgi ve kalem aramanıza da gerek yok. Aklınıza notlar geldikçe masanızın üzerinde ya da duvarda asılı duran Haftalık Ajanda tahtaya yazın, işleriniz bittikçe tahtanın üzerinde manyetik şekilde yapışık duran silgili kalemi sayesinde biten notları silip yerine yenilerini yazın. Artık küçücük yeri olan ajandalar ve ufacık not defterlerini bir kenara atın ve notlarınızı Haftalık Ajanda tahtasına teslim edin. Çocuklar için haftalık ders planlaması yapmak oldukça önemlidir. Haftanın hemen her gününe mutlaka yapmaları gereken ya bir ödev, veya bir proje mutlaka vardır. İşte bu iş akışını bir düzene ve plana sokmaları için, onlara böyle bir ajanda tahta hediye etmek iyi bir fikir olabilir. Çocuklara haftalık ders planlarını yazabileceği bir duvar ajanda tahtası.
Konu Çizgisi
çocuklara hediye

Çocuklara Hediye & Manyetik Oyun Hamuru


Çocukların en sevdiği oyuncakların başında Oyun hamurları gelir. Oyun hamuru, çocukların hayal gücünün gelişmesine, el kaslarının gelişmesine ve zihinsel gelişimine ciddi şekilde katkıda bulunur. Şimdi bahsedeceğim ürün de bir oyun hamuru , ancak ötekilerinden ciddi şekilde farklı. İçinde manyetik parçacıklar var ve zar şeklindeki mıknatıs ile oyun hamuru dilediğiniz şekilde hareket ediyor. Çocuklar için ve yetişkinler için oldukça eğlenceli bir hediye olacaktır.
Konu Çizgisi
çocuklara hediye

Çocuklara Yaratıcı Hediyeler & Masa üstü Büyüteç


Çocukların her şeye nasıl meraklı olduklarını biliyoruz. Bu çocukların hayatı keşfetme arzusundan ileri gelmektedir. Şimdi alacağınız bu hediye ile bakmak istediklerine daha yakından bakabilirler. Örneğin bir karıncayı daha yakından tanımak isteyebilirler veya bir çiçeği daha yakın görmek isteyebilirler, küçük yazılara daha çok odaklanmak ve yakından bakmak isteyebilirler. Bu mercek işte bu anlamda yararlı bir hediye olabilir.
Konu Çizgisi
ilginç hediyeler

Karekök Cam Duvar Saati


Ülkemizde öğrencilerin büyük bölümü sayısal derslerden çok sosyal derslerde başarılıdır. Bu belki de, hocalarımızın sorgulaması gereken bir şey! Acaba matematik, fizik, kimya gibi dersleri çok mu soyut anlatıyorlar acaba? Sayısal dersleri sevdirmek için biraz daha mı hayatın içine girmek gerekiyor? Örneğin lise yıllarından integral, türev gibi konular öğrenciye acaba daha mı somut ve gözle görülür bir şekilde anlatılmalı? Bunun takdirini sayın öğretmenlerimizin bilgilerine sunuyorum. Şimdi sizlere burada matematik dersi verecek halim yok ama size matematiği seven dostlarınıza verebileceğiniz bir hediyeden bahsedebilirim mesela! Örneğin bu karekök duvar saatini! Matematik öğretmeninize alabileceğiniz çok ilginç ve konu ile alakalı bir duvar saati! Öğretmenler günü için bu ürünü düşünebileceğiniz gibi, sınıf arkadaşınıza veya bir ev ya da ofise hediye olarak düşünülebilir.
Konu Çizgisi
Kalem Tasarımlı Duvar Saati

İlginç Çocuk Hediyeleri & Kalem Duvar Saati


İlginç tasarımı ile dikkat çeken bu duvar saati kurşun kalemlerden oluşmuş çok orijinal bir saat. Kalem Tasarımlı Duvar Saati zamanı gösteren bir saatten çok öte! Özellikle Öğrencilerde ders çalışma şevkini ateşleyen bir duvar saati. Ders çalışmaktan yorulup da saate baktığınızda eksik kalan konularınıza tekrar bakmanız için ve daha fazla çalışmanız gerektiğini hatırlatmak için her saat başı tekrar size ders çalışmanız gerektiğini hatırlatıyor. Bazen çok ders çalışmaktan sağa sola baktığımızda olmadık nesneler gözümüze ilişir. Kalem duvar saati de tam öyle bir his yaratacak bir saat çalışıp biraz mola verdiğinizde duvarda duran kalemleri gördüğünüzde gözlerinize başta inanamayabilirsiniz ama Kalem Tasarımlı Duvar Saati hayal ürünü değil tamamen gerçek! Gökkuşağı şeklinde Yeşil, lacivert, sarı ve kırmızı 12 tane kurşun kalemden oluşan Kalem duvar saati ortasındaki Metal gövdesi ile hem çok sağlam hem de zarif bir saat. Çocuk odası için, çalışma odası için ve ofisler için hediye olarak düşünülebilir. Bu orijinal Tasarımlı Duvar Saatini siz de henüz bitmeden alın ister sevdiklerinize hediye edin isterseniz kendiniz kullanın.
Konu Çizgisi
İlginç Duvar Saatleri

Erkek Çocuğa Hediye & Bisiklet Duvar Saati


Bisiklet Duvar Saati özellikle çocukların odası için düşünülebilecek harika bir duvar saati. O sadece sıradan bir duvar saati de değil bu arada! İlginç bir özelliği de bulunmakta; Akrep ve yelkovan hareket ettiğinde Bisiklet Duvar Saatine adını veren mini bisikletin tekerlekleri de zaman aktıkça dönüyor. Son dönemde Türkiye’de de bisiklet kullananların sayısı bir hayli artmış durumda, Hatta bisiklet sevenlerin oluşturduğu ve bir buluşma noktası haline gelen internet sitelerinin bile olduğunu biliyorum. Bisiklet tutkunu sevdiklerinize de armağan edebileceğiniz bu şık duvar saati, güzel bir doğum günü hediyesi olabilir. Şöyle bir düşündüğünüzde eminiz sizin de etrafınızda gönlünü iki tekerleğe kaptırmış yakınlarınız vardır. Bisiklet Duvar Saati hem sizin için hem de bisiklet sever yakınlarınız için ideal bir duvar saati. Bisiklet Duvar Saatinin zemini Ahşaptan yapıldığı için oldukça sağlıklıdır ve çevreye duyarlı sevdikleriniz için yine ideal bir hediyedir. Saat ilerledikçe Bisiklet Duvar Saatinin üzerindeki bisikletin tekerlekleri de dönüyor, böylelikle yerinde duramayan bir duvar saatiniz oluyor.
Konu Çizgisi

Erkek Çocuğa Hediye Alacaksanız Bunlara DikkatÇocuklar için hediyeÇocuklar o kadar enteresan varlıklardır ki, insana dair bütün hisler, en doğal ve en bozulmamış hali ile onlarda bulunur. Çocukların, insanlar ile ilgili sezgilerinin yetişkinlerden daha fazla olduğunu ve gerçekten onu sevip sevmediğinizi, hisleri ile çok iyi şekilde algılayabildiğine çok defa şahit olmuşumdur. İnanın bir çocuk, bir yetişkini sevmiyorsa, bunun mutlaka bir nedeni vardır. Çocuklara, özellikle aydan aya değişen karakterlerini de göz önünde bulundurduğumuzda hediye seçimi bir hayli zor bir iştir. Çünkü çocuklar her şeyden mutlu olmayabilir veya her şeyi beğenmeyebilir. Ayrıca şimdiden alacağınız hediyenin ömrünün bir haftayı geçmeyeceğini de söylemeliyim. Erkek çocuklara hediye alacaksanız şahsi gözlemlerinizden yola çıkarak, çocuğun yaş aralığına ve ilgili alanlarına daha uygun olacak hediyeler tercih edilmelidir. 

* 2-4 yaş çocuklara hediye alacaksanız, hediyenin çok karmaşık bir yapıda olmamasına, elden geldiğince basit ve rengarenk olmasına dikkat edebilirsiniz.

* Yine 2-4 yaş çocuklar için hediye bakıyorsanız, çocukların her zaman 7/24 etraflarında kendisiyle oyun oynayabileceği birini bulamamaları nedeniyle, aldığınız hediye ile ilgili; başka bir kişiye ihtiyaç duymayacağı kendi başına da oynayabileceği türden hediye tercihi daha isabetli olacaktır. 

* Yine Erkek çocuğa hediye seçerken, onun kısa sürede sıkılmayacağı türden seçimler yapmak daha uygun olacaktır. Çünkü erkek çocuklar, kız çocuklarına nazaran daha enerjik ve daha hareketlidirler, aldıkları hediyeden daha kısa sürede sıkılma ihtimalleri oldukça yüksektir. 

* Çocuğa hediye seçerken, eğlenmenin yanında yeni bir şeyler öğreneceği, kendisini bedensel ve zihinsel anlamda geliştirebileceği hediye türleri seçmek daha olumlu sonuçlar verir. Örneğin, dürbün, teleskop, eğitici içeriğe sahip kitap setleri, eğer ki resme ilgisi varsa, resimle ilgili malzemeler, müzikle ilgili çocuklar için onun kolay adapte olabileceği türde bir müzik aleti, teknik ve mekanik türde aletlere ilgi duyan çocuklar için oyuncak alet takımları gibi alternatifler değerlendirilebilir.

* Ayrıca Erkek çocuklara; enerjilerini dışarıya yansıtacak türden hediyeler de alınabilir. Plastik top, bisiklet benzeri hediyeler. 

* Erkek çocukları için kişiselleştirilmiş bir hikaye kitabı da güzel bir hediye seçimi olacaktır. Özellikle güçlü kahramanı olan ve neticesinde çocuklara iyliği, doğruluğu öğreten hikaye kitapları da doğru hediye tercihi olacaktır.
Konu Çizgisi

Yorum Gönder


 
Top