Erkekler İçin Hediye Önerileri

erkek için hediyeler
Erkeğe Alınabilecek Hediyeler

Erkeğe hediye fikirleri ve erkek için doğru hediyeler seçmek başlıklı yeni konumuz ile herkese merhaba. Erkeğe hediye almak, hem çok zor, hem de çok kolaydır. Birbiri ile çelişen bir cümle kurduğumuzun farkındayız. Şöyle izah edelim; Bir bayan için erkeğe, tüm özel günler için, orijinal ve her defasında etkileyici, romantik bir hediye almak çok kolay değildir. Çünkü erkek için çok fazla hediye seçenekleri maalesef yok. Kolay olan tarafı ise, hangi hediyeyi alırsanız alın, erkek bu hediyeden dolayı çok mutlu olacaktır. Hediyenin kişi psikolojisi üzerindeki etkisi ile ilgili yazılarımızı okuduysanız, gerçekten de erkekler, kendileri için bir hediye alınsın ya da alınmasın, bunu çok fazla umursamazlar! Sevdiklerine karşı bu yüzden de alınganlık yapmazlar. Hangi hediyeyi seçerseniz seçin, erkek için önemli olan şey, hediyelik ürünün ne olduğundan ziyade, kendisinin hatırlanmış olduğunu bilmektir. Elbette ki, bu görüşümüz tüm erkeklerin genelini kapsamıyor! Kapsam dışında olanlar için de, istisnalar kaideyi bozmaz diye düşünüyoruz.

Sizlere, erkek arkadaşınıza, babanıza, sevgilinize doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, yıl dönümü ve diğer tüm özel günlerde erkeklere alınabilecek hediye fikirleri vermeye çalışacağız. Aşağıda öneri olarak sunduğumuz hediyelerin üzerine tıkladığınızda, ürün ile ilgili detaylı fiyat ve özelliklere ulaşabileceksiniz. Sitenin görsel kalitesini arttırmak için mümkün mertebe en iyi çözünürlükte resimler bulmaya çalıştım. Şayet hangi hediyeyi satın almaya karar verdiyseniz, İnternet'ten o ürün ile ilgili fiyat araştırması yapın ve güvenilir sitelerden alış veriş yapmaya dikkat edin. Kişilere hediye fikirleri sunmayı amaçlayan En uygun hediye sitesi olarak, sunmuş olduğumuz ilgili linklerdeki ürünlerin, en uygun fiyata veya en güvenilir İnternet siteleri olduğunu garanti etmiyoruz.

Erkeğe Hediye Fikirleri


Erkeğe Hediye & Kişiye Özel İsim Yazılı Gömlek

Erkeğe hediye fikirleri
Erkeğe özel günlerde armağan edilebilecek yüzlerce hediye önerisi arasında gezip durdunuz ve nihayet aslında en başta yapmanız gereken şeyi satın almaya karar verdiniz! Ne mi? Pek tabi ki, erkeğe kişiye özel gömlek hediye etmeye! Kadınlar için takı ve aksesuarlar nasıl vazgeçilmez hediyeler arasında ise, erkeğe gömlek hediye etmek de o kadar popüler ve etkileyici hediyelerdendir. Aslında bu bir yerde de kaçınılmaz bir şey! Çünkü ısrarla vurguladığımız gibi, erkeğe maalesef bol hediye seçenekleri çok fazla yok! Erkeğe doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, erkeğe yılbaşı hediyeleri denildiğinde ilk akla gelen klasik hediyelerden biridir gömlek! Ancak görmekte olduğunuz gömlek, klasik gömleklerden çok daha farklı ve çok daha özel! Bu gömleğin yakasına istediğiniz özel mesajınızı ekleyebiliyorsunuz! Mesela doğum günü için hediye edecekseniz, gömlek yaka içerisine, "doğum günü kutlama mesajınızı" yazdırabilirsiniz. Yılbaşı hediyesi olarak düşünüyorsanız, "Mutlu yıllar","Nice Senelere Kocacığım","Seni Seviyorum" gibi özel ve etkileyici mesajlarınızı ekleyebilirsiniz.

Erkeğe Hediye & Kişiye Özel Erkek Deri Hediye Seti

Kişiye Özel Deri Hediye Seti
Modern yaşamda erkek, giyimine ve görünümüne son derece dikkat etmelidir! Aslında belki de bunun modern yaşam ile ilgisi yoktur, şık görünme, temiz ve düzgün görünme durumu ata sözlerimize, değimlere bile konu olmuştur. Örneğin, "Ye kürküm ye dünyası" gibi. Şıklığına ve görünümüne dikkat eden erkeğe, doğum gününde, sevgililer gününde şık bir hediye vermek isterseniz, tamamen erkek aksesuar ürünlerinden oluşan ve daha hediye kutusu ile bile fark yaratan Kişiye Özel Deri Hediye Seti, erkeğe armağan edebilirsiniz. Zenga marka bu hediye seti içerisinde, gerçek deriden %100 deriden yapılmış bir adet siyah deri kemer ve bir adet de siyah kişiye özel deri cüzdan bulunuyor! Bu şahane aksesuar seti eşinize mükemmel bir yılbaşı hediyesi olacaktır!

Erkeğe Hediye & Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Nakışlı Gömlek
Erkek için giyim seçenekleri içerisinde gömlek için çok ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü gömlek, hem spor kıyafet üzerine giyilebilen bir giysi, hem de klasik takım elbise içerisine giyilebilen bir giysidir. Dolayısı ile erkek için çok zaruri kıyafetlerden biridir. O halde, erkeğin bu en fazla ihtiyaç duyduğu kıyafet bizler için güzel bir hediye fikri sayılabilir. Son derece şık özel siyah deri kutusu içerisinde, hediye edilmeye hazır durumdaki Kişiye Özel Nakışlı Gömlek, erkeğe en güzel hediyelerinden biri. Kişiye Özel Nakışlı Gömlek üzerindeki manşet, cep ve yaka kısmını kişiye özel hale getirebiliyorsunuz. Cep ve manşet kısmına isim baş harfleri, yaka kısmına ise, bu gömleği erkeğe hangi özel gün için hediye ediyorsanız, o güne özel mesajınızı yazdırabiliyorsunuz! Bu özel gömlek, sevgilinize hediye edilecekse, kutlama mesajı yerine sevgilinize özel aşk mesajınızı da ekleyebilirsiniz.

Erkelere Hediye & Kişiye Özel Mavi Damat Tween Gömlek

Kişiye Özel Mavi Damat Tween Gömlek
Yukarıda yer alan gömleğe ek olarak, erkeğe hediye edilebilecek bir diğer kaliteli gömlekle devam edelim. Kalitesini Dünya'nın kabul ettiği ve erkeklerin çok beğendiği bir marka olan Damat-Tween'e ait Kişiye Özel Mavi Erkek Gömlek! Bu şahane gömlek, yukarıdaki klasik kesim gömleğe nispeten, spor giyinmeyi seven erkeklere alınabilecek bir gömlek. Dar kesim olan, Damat-Tween gömlek, erkeğin vücuduna daha yapışık ve daha spor! Bu harika ürünü de dilerseniz cüzi bir fark ödeyerek erkeğin ismine özel düzenleyebiliyorsunuz.

Erkek İçin Hediye & Erkeğe Kişiye Özel Aksesuar Seti

Erkek İçin Hediye
Erkeğe ne hediye alınabilir? En güzel erkek hediyeleri neler? Erkeklere hediye konusunda, arama motorlarına en fazla sorulan, en popüler hediye arama kelimeleri bunlar. Demek ki sevgili bayanlar, erkeğe hediye seçme ve beğenme konusunda başkalarının da ne düşündüğünü bilmek istiyorlar. Ya da farklı bir değişle, erkeğe hediye fikirlerine ihtiyaç duyuyorlar. O halde ne kadar çok hediye önerirsek, o kadar çok yardımcı oluruz. Görmekte olduğunuz aksesuar seti, erklerin en fazla gereksinim duydukları ürünlerden oluşuyor. Dahası, bu ürünlerin yer aldığı set, çok özel hediyelik bir deri kutuya sahip! Aksesuar Hediye Seti içerisinde gerçek deriden çok şık TABA kemer, Mükemmel şıklıkta orijinal bir TABA deri cüzdan ve deri anahtarlık. Bu şahane aksesuar seti, Damat hediyesi olarak idealdir. aynı şekilde eşinize evlilik yıl dönümü hediyesi ile, sevgilinize mükemmel bir sevgililer günü hediyesi.

Hediye Önerileri & Erkeğe Kişiye Özel Aksesuar Seti 2

Erkeğe Kişiye Özel Aksesuar Seti 2
Bayanlara şu soruyu sorsak ve bir tahmin yürütmelerini istesek, acaba cevapları ne olurdu? Sorumuz şu; Sevgiliniz cebinden küçük bir kadife kutu çıkartsa ve önünüzde diz çökse, aklınıza ilk gelen şey ne olurdu? Bize göre, bu soruyu 100 bayana sorsak, hepsinin düşüncesi ve cevabı şu olurdu; "Kutu içerisinde kesin bir yüzük vardır ve hemen sonrasında ise sevgilim bana evlenme teklif edecek" Gerçekten de toplumda böyle bir klişe var! Bir hediye kutusu hem kadife, hem de kırmızı ise, ambiyans da romantik ve erkek diz çökmüşse sonuç hemen "Evlenme teklifi"! Böyle bir anda evlenme teklifi değil de, başka bir şey olsa zaten, diz çöken erkek, kız arkadaşı tarafından çantayı kafasına yer! Demek ki, öyle gelişi güzel, emin olmadan cepte kırmızı hediye kutusu filan taşımamak lazım:) Bu söylediklerimizin yukarıdaki ürün ile ne alakası var diyebilirsiniz! Gördüğünüz erkek için aksesuar seti, çok şık deri kutusu içerisinde:) Kişiye özel deri cüzdan ve 1 adet deri kemerden oluşuyor. Orijinal ve şık bir erkek aksesuar seti. 

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri & Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket

sevgiliye hediye
Bir şeyleri başarma, engelleri aşma, iyi bir şeyler yapma duygusu insanı en fazla mutlu eden şeylerdendir. Bununla birlikte, bu başarının değer verilen birileri tarafından fark edilebiliyor olması, takdir ediliyor olması ise başarının anlamını daha da arttırır ve mutlu eder. Siz de sevdiklerinize iyi oldukları konularda onları takdir ederek mutlu kılabilirsiniz. Nasıl mı? Bildiğiniz gibi plaketler, herhangi bir alanda başarı göstermiş olan insanlara verilir. Neden siz de sevgilinize, erkek arkadaşınız, eşinize iyi olduğu bir konuda plaket vermeyesiniz ki? Üzerine istediğiniz mesajı ve fotoğrafı ekletebileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket ile değer verdiğiniz insana, sizin için ne kadar değerli olduğunu şık bir yolla ifade edebilirsiniz. Kişiye Özel Plaket hediye etmek için illaki muhteşem başarıların olması gerekmez! Sırf belki de sadece sizin hayatınızda yer aldığı için, hayatınıza bir anlam ve değer kazandırdığı için bile O'na Plaket Hediye edip, O'nu çok mutlu edebilirsiniz. İster bu özel plaket üzerine resmi bir mesaj yazın, isterseniz de sevginizi romantik bir dil ile ifade edin. Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket üzerine yazılacak her söz, sadece ama sadece size ait olacak. Bunun yanında bir de bu plaket üzerine güzel de bir fotoğraf eklediniz mi, sevdiğiniz erkeğe en değerli hediyeyi hazırlamış olacaksınız. Üzerine fotoğraf, isim tarih veya dilediğiniz özel mesajı yazabileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraflı Plaketi kişiye özel hale getirebilmek için ilgili alanlara gerekli bilgileri yazmayı unutmayınız. Kişiye Özel Fotoğraflı Plaket Özel Kırmızı Kadife Kutuludur ve metal plaka üzerine özel vir baskı tekniği ile hazırlanmaktadır.

Erkekler için Hediye & Köstekli Cep Saat

Erkek için Doğum Günü hediyesi
Her ne kadar günümüzde çok fazla kullanılmasa da, köstekli saat hala eski cazibesini ve şıklığını koruyor. Zamanı öğrenmek için kolumuzda saat taşımamıza bile artık hiç ihtiyaç yok, çünkü cep telefonları, bilgisayarlar, araç içi dijital saatler, televizyonlar zamanı bize haber veriyor. Ancak yine de nostaljiden vazgeçemeyenler için, özel kutusu içerisinde Köstekli Saati, Doğum Gününde erkek sevgiliniz için hediye edebileceğiniz bir ürün. Sevgiliniz bu saati hem bir aksesuar olarak kullanacak hem de yıllar yılı bu hediyenizi asla unutmayacaktır. Bu ürünü aynı zamanda erkek sevgilinizin doğum gününde de hediye edebilirsiniz. Krom kaplı ve özel kutusu içerisinde Köstekli Saat Doğum Gününün dikkat çekici hediyelerinden.

Erkekler için Hediye & 100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak

Erkek Sevgiliye Hediye
Sevgilinize O'nu ne kadar sevdiğinizi hep aynı lisanda söylediniz. Sizden duyduğunda sevgilinizi en mutlu eden söz elbette ki "Seni Seviyorum" sözüdür. Gelin bu sefer bu kudretli sözü bambaşka bir şekilde ve tam 100 farklı dilde, 100 farklı şekilde bambaşka ifade edin. İngilizceden İspanyolcaya, Fransızcadan Japoncaya kadar tam 100 farklı dilde sevgilinize "Seni Seviyorum" diyeceksiniz. Son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan bu sihirli kupa bardağın tam orta yerine dilerseniz erkek arkadaşınızın ismini, dilerseniz kendi isminizi yazıp ekletin. Tamamen kişiye özel olan 100 Dilde Seni Seviyorum Sihirli Kupa Bardak ile erkek sevgiliniz çay ya da kahve içmek istediğinde sizin O'nu ne kadar çok sevdiğinizi görecek ve kahvesini daha bir keyifle yudumlayacak. Ucuz ve ve her zaman için kullanışlı olan bu kupa bardak, erkeklere hediye edilebilecek en romantik hediyelerden biri. 

Erkek Hediyeleri & Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası

erkek hediyeleri
Kişiye Özel ve Hakiki Deriden imal edilmiş olan Erkek El Çantası ile erkek sevgilinize, eşinize yıllarca kullanabileceği ve sadece onun ismine özel bir deri erkek çanta hediye edin. Günümüzde bayanlar için olduğu kadar erkekler için de çanta taşımak artık ciddi bir gereksinim haline gelmiştir. Bir taraftan cep telefonu, cep telefonu şarj aleti, araba anahtarı, ev anahtarı, cüzdan, içiyorsa sigara paketi derken, artık tüm bunları içine koyabileceği şık bir çanta alma vakti geldi demektir. Üzerinde sevgilinizin, eşinizin adı ve soyadının yazılı olduğu Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası ile sevgilinizi çok özel hissettirebilirsiniz. Sevgiliniz, Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantasını asla yanından ayırmak istemeyecek, gittiği her yerde sizin bu özel hediyenizi gururla omuzunda taşıyacak. Sevgilinize doğum gününde ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası gerçekten de bir erkeğe alınabilecek en ideal ve kullanışlı hediyelerden biridir. Gerçek ve %100 hakiki deriden üretilmiş olan el çantasının taşıma şekline göre uzun ve kısa olmak üzere iki tane de askısı bulunmaktadır. Bu özel hediyeyi erkek sevgilinizin ismine özel düzenlemek için ilgili bölüme isim yazmayı unutmayın. Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek El Çantası erkeklere doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi için düşünülebilecek son derece güzel ve kullanışlı bir hediye.

Erkeğe Hediye Fikirleri & İsme Özel Dore Kutulu Kalem

Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem
Hani siz erkek arkadaşınızadoğum günü için özel bir hediye aramıştınız ya, bu özel hediyenizin üzerinde bir de erkek sevgilinizin isminin yazılı olmasını yani hediyenizin kişiye özel bir hediye olmasını istemiştiniz! Buyurun sevgiliniz için aradığınız o kişiye özel hediye karşınızda! Özel altın sarısı kutusunda ve oldukça zarif kişiye özel bir tükenmez kalem. Size armağan edilmiş olan özel bir kalemin kaybolma derdi artık tarih oluyor. Kişiye Özel kutusu içerisindeki bu şık kalem üzerinde yazan isminiz sayesinde, artık kimse sizin kaleminizi almaya cesaret edemeyecek. Dore kutusunda Kişiye Özel Kalem, yalnız ve yalnız size özel olacak ve sizin hizmetinizde olacak. Bu kişiye özel ürünü özel günlerde ve  resmi günlerde kullanışlı bir hediye vermek isterseniz rahatlıkla düşünebilirsiniz. Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem ise hem resmi, hem kullanışlı hem de kişiye özel olması nedeni ile, diğer sıradan kalemleri gölgede bırakıyor. Bu harika kalemi, patronunuza, öğretmeninize, babanıza hiç düşünmeden hediye edebilirsiniz. Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem şık kutusu ile, ilk bakıştan itibaren görenleri büyüleyecek özel bir görüntüye sahiptir. Kişiye Özel Dore Kutulu Kalem özel kutusu içerisinde tekli olarak gönderilecek bir tükenmez kalemdir. Kalem üzerine lazer işleme yöntemi ile isimler yazılmaktadır.

Erkek Sevgili için Hediye & Kişiye Özel Resimli ve Mesajlı Duvar Saati

Doğum Günü hediyeleri
Doğum Günü hediyelerinden bir diğeri, sevgilinizin ve sizin isimlerinize özel ve yine sizin anlamlı ve özel mesajınızı taşıyacak olan şık bir duvar saati. Kişiye özel hediyelere şahsen bayılıyorum ve çok önemli buluyorum. Gerçekten de isme özel veya kişiye özel bir hediye, diğer klasik hediyelerin yanında açık ara önde ve özel oluyor. Çünkü adı üzerinde, kişiye özel hediye! Kişiye özel hediye, hediye alacak kişiyi inanılmaz derecede özel hissettirir. Kişiye özel hediye, üzerinde size ve sevgilinize dair izler taşıdığı için daha kıymetli hediye türüdür. Yıllar da geçse, ömür de bitse bu aşk bitmez diyecek kadar iddialıysanız Özel bir malzemeye sahip Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saatinin üzerine sevgiliniz ile mutlu bir fotoğrafınızı, üzerine de sevginizi ifade eden cümlenizi bastırın. Ortaya resimlerdeki gibi çarpıcı, bir o kadar da anlamlı bir hediye çıksın. Sevgilinize bu hediyeyi anlamına layık bir şekilde sunmak ise işin size kalan tarafı. Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saatinin üzerine basılan fotoğraf ve mesaj sublimasyon baskı tekniği ile hazırlanır.

Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri & Kişiye Özel Metal Kartvizitlik

erkek sevgiliye hediye
İşiniz ne kadar mükemmel bir iş olursa olsun veya iş yerindeki göreviniz ne kadar fiyakalı olursa olsun, cebinizden çıkartıp karşınızdaki kişiye uzattığınız Kartvizitiniz eğer, eğri büğrü ise bu iyi özelliklerin pek bir anlamı kalmaz! Kişiye Özel Metal Kartvizitlik ile cebinizde adeta zulüm gören kartlarınız, bundan böyle şekilden şekle girmekten kurtulacak. Üzerinde sadece sizin isminizin yazılı olduğu Kişiye Özel Metal Kartvizitlik sayesinde daha elinizi kartvizitinize uzatmadan sizin kim olduğunuzu herkes görecek. Çok kaliteli ve havalı bir görünüme sahip olan Kişiye Özel Metal Kartvizitlik ile, cüzdanınız içerisinde orası burası eğilmiş veya bükülmüş kartvizit taşımak zorunda kalmayacaksınız. Dış dünyaya karşı, yapmış olduğunuz işin ne kadar iyi ve kaliteli olduğunu anlatmak kadar, cebinizde taşıdığınız kartvizitler de sizi insanlara anlatır ve oldukça önemlidir. Cepten veya cüzdan içerisinden çıkartılarak uzatılmış eğri büğrü bir kartvizit yerine, çok sade ve bir o kadar da şık Kişiye Özel Metal Kartvizitlik içerisinden çıkan kartvizitin yaratacağı etki takdir edersiniz ki çok daha başka olacaktır. Sevdiklerinize, eşinize, erkek arkadaşınıza, sevgilinize, patronunuza kısacası iş yapan ve cebinde kartviziti olan herkese Kişiye Özel Metal Kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Kişiye Özel Metal Kartvizitlik hediyeniz hem kullanışlı, hem de sürekli sizi hatırlatan çok özel hediyelerden biri olacaktır.

Erkeğe Hediyeler & Şık Beylere Hediye Sepeti

Şık Beylere Hediye Sepeti
Erkek arkadaşınıza, babanıza veya eşinize özel günler için bir hediye almayı düşünüyorsanız, bu işi son dakikaya bırakmayın derim! Çünkü erkek hediyeleri, tıpkı ekonomideki kıt kaynaklar sorunu gibidir! Eğer zamanınız varken bir hediye araştırmadıysanız, son anlara bıraktığınız hediye beğenme çabaları, hiç arzulamadığınız psikolojik bir gerginliklerle sonuçlanabilir. Çünkü erkeğe hediye, çok fazla hediye alternatifinin bulunmadığı bir dünyadır! Şimdi ürün tanıtımına geçebiliriz. Şık Beylere Hediye Sepeti, erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak düşünülebilecek ideal hediyelerden biri! Kahverengi ve son derece şık bir hasır sepet içerisinde, erkeğin çok beğenebileceği hediyeliklerden oluşuyor. Kişiye özel gömlek, gerçek deriden hazırlanmış kredi kartlık, kaliteli bir deri anahtarlık ve kendine özel kokusu ile AXE Deodorant! Bu özel 4 ürün, aynı hediye sepeti içerisinde!

Erkeğe Kişiye Özel Mutfak Önlüğü

ilginç hediyeler
Özellikle evli eşler arasında hanımlar, erkek eşin mutfakta pek yardımcı olmadığından yakınırlar. Bunun için belkide erkeği mutfağa çekecek motive edici bir şeylere ihtiyaç vardır. Mesela bu gördüğünüz hem esprili hem de Kişiye özel Mutfak Önlüğü gibi. Görün bakın, Erkeğe Özel Mutfak Önlüğü ile eşiniz, sevgiliniz veya babanız mutfakta nasıl harikalar yaratıyor! O daha önce hiç mutfağa uğramaz dediğiniz kişi bundan böyle mutfaktan çıkmak istemeyecek. Oldukça güzel ve esprili bir dil ile hazırlanmış olan Erkeğe Özel Mutfak Önlüğü üzerine eşinizin, sevgilinizin ya da babanızın adını ve soy adını belirttikten sonra, O'nun mutfakta ne kadar yetenekli veya güzel işler çıkardığını övecek türden dilediğiniz esprili sözü yazdırabilirsiniz. Erkekler için son derece keyifli bir hediye olacağı kesin! Bildiğiniz gibi bayanlar, erkeklere kazak, gömlek türü bir hediye verdiklerinde, bu hediyeyi 7/24 sürekli erkeğin üzerinde görmek isterler! Belki bu Erkeğe Özel Mutfak Önlüğünün akıbeti de tıpkı diğer hediyeler gibi olur. Artık her gün "Sana aldığım önlüğü giymiyorsun hiç?" türden sözler evden hiç eksik olmayacaktır.

Erkeğe İlginç Hediyeler - 3D Çerçeveli Tablolar

ilginç ev hediyeleri
Şahsen modern mekanlarda bile nostalji tablolar çok hoşuma gider. Şimdi hediye fikri olarak önereceğim ürün, birbirinden güzel eski fotoğrafların yer aldığı ve tamamen 3D (3 Boyutlu) özellikli Çerçeveli Tablolar. 3D Çerçeveli Tablolar içerisinde sadece Paris, Londra, New York'a ati eski resimler değil bununla birlikte nostaljik eski arabalar, Eski telefon Kulübeleri, Eyfel Kulesi, şehir manzaraları da var. 3D tasarımlı tablolara baktığınızda elinizi uzatıp sanki o şeyi tutacakmışsınız hissine kapılırsınız. Bu gerçekte bir göz yanılsamasıdır ama kim icat ettiyse gerçekten iyi bir iş çıkartmış diyebiliriz. Oldukça dekoratif görünümlü olan ve ev içerisinde salona, çalışma odanıza veya ofisinize asabileceğiniz Çerçeveli 3D Tablolar dünyanın dikkat çeken güzelliklerinizi duvarınıza getiriyor. Çerçeveli 3D Tabloya baktığınızda kendinizi o an için Venedik’te gondol sefası yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Ya da Paris sokaklarında minik bir gezinti içerisinde hissedeceksiniz. 3D Çerçeveli Tablolar bulunduğunuz ortama bir canlılık ve hareket katacaktır. Çerçeveli 3D Tabloların 8 farklı modeli yer almaktadır. Bunlardan hoşunuza giden modeli seçip duvarınıza astığınızda gerçek anlamda dekoratif bir görüntü elde edeceksiniz. Evinize gelen misafirlerin hayranlıkla izleyeceği 3D Çerçeveli Tablolar beyaz renkte ahşap MDF çerçeveye sahiptir. Boyutları 39 x 29 cm. 3D Çerçeveli Tablolar mükemmel bir ev veya ofis hediyesidir.

Erkeğe Hediye & Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati

erkek hediyeleri
Müziğe meraklı erkek sevgilinize, erkek eşinize harika bir sürpriz hediye hazırlayabilirsiniz. Nasıl mı? Kişiye özel Plak Tasarımlı Duvar Saati ile. Plak tasarımlı oldukça orijinal bu duvar saatini Kişiye Özel hale getirip, üzerine erkek sevgilinizin ismini ve albüm ismini yazabilirsiniz. Belki de sevgiliniz, yıllarca bir albüm çıkarma hayali kurdu, güzel bir sese sahipti ancak, hayat onu farklı bir kulvarda yürümeye zorladı. Şimdi ise, sizin hazırlayacağınız bu özel sürpriz hediye ile hem kullanışlı bir hediyeye sahip olacak; hem de o hayalini kurduğu albüme kavuşacak. Üzerinde isim ve albüm adı yazılabilen Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati ile sevdiklerinizi çok özel hissettirmenin zamanı geldi. Şık ve orijinal bir plak tasarımına sahip Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saatini siz nasıl istiyorsanız öyle hazırlatabilirsiniz.  Çünkü bu duvar saati tamamen kişiye özel hazırlanıyor. Sevdiklerinize armağan edeceğiniz bu özel duvar saati ile hem saati öğrenebilecekleri kullanışlı bir hediyeleri olacak, hem de her baktıklarında dudaklarında mutlu bir tebessüm oluşacak. Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saati MDF malzeme üzerine özel bir baskı tekniği ile hazırlanmaktadır. Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saatini, kişiye özel hale getirmek için ilgili kutucukları doldurmayı ihmal etmeyin. Kişiye Özel Plak Tasarımlı Duvar Saatini sevdiklerinize hediye ederek onları gerçekten çok mutlu edebilirsiniz.

Erkeğe Son Derece Şık Bir Hediye Sepeti

Erkeğe hediyeler
Erkek arkadaşınıza kendi elleriniz ile özel bir hediye sepeti hazırlamış olsaydınız, belki de ancak bu kadar şık bir hediye sepeti oluşturabilirdiniz. Çok mu iddialı bir laf sarf ettim? Bana göre hayır! Bir kere Baylara Özel Hediye Sepeti, daha ilk gördüğünde bile, bir erkeğin aklını başından alabilecek güzellikte! Çok şık bir Hasır Sepet içerisine yerleştirilmiş 1 adet gerçek deriden erkek cüzdan, 1 adet yine kaliteli bir deriden yapılmış anahtarlık ve son derece kaliteli bir erkek gömlek! Erkeğe dair bu şık ürünler hasır sepet içerisine konulduktan sonra, hediye sepeti, göze de hitap etsin diye ayrıca kurdele ile süsleniyor! Erkeğe özel hediye sepeti içerisindeki tüm ürünler kişiye özel hale getirilebiliyor!

Erdil Yaşaroğlu çizimleri ile karikatür Sihirli Kupa

Doğum Günü hediyesi
Günümüzün en değerli karikatüristlerinden Erdil Yaşaroğlu'nun çizimleri ve birbirinden komik esprilerinden oluşan sihirli kupalar, Doğum Günü için erkek ve bayan sevgiliye alınabilecek farklı ve güzel hediyelerden. 8 x 10 cm. boyutlarındaki seramik üzerine kaliteli bir baskı ile işlenmiş karikatürler çay ve kahve keyfinize espri katmaya geliyor. Kaynar suda yıkanmadığı sürece, üzerindeki karikatür baskı zarar görmüyor. Örneğin bu karikatürde çocuk annesine soruyor; "Anne bu düğün pastası üzerindeki gelin ile damat biblosu yeniyor mu?" Annenin cevabı: "Sadece damadın başının eti yeniyor." Buna benzer onlarca esprili kupalar sizi ve sevgilinizi bekliyor...

Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak
Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak hediyesi, bir erkeğin hayatında neleri etkiler? Birincisi, bu özel çakmak, yemek yenilen veya çay içilen masalarda asla unutulmaz! İkincisi, "Pardon! Ateşiniz var mı?" sorusu yöneltildiğinde, hiç tanımadığı birine bu çakmağı teslim etmeyi aklından bile geçirmez! Üçüncüsü ise, bu özel çakmak ile yakılan her hangi bir sigara tanesi ile erkeğin aklına sadece siz gelirsiniz! Gördüğünüz gibi Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak nelere kadir! Nasıl çok etkileyici değil mi? Erkeğe sıra dışı ve çok orijinal bir hediye vermek isterseniz, doğum günü ve sevgililer günü gibi özel günlerde Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak hediye edebilirsiniz! 

Keyfine Düşkün Erkeğe Hediye - Kişiye Özel Viski Şişesi

Erkeğe hediye fikirleri
Türklerin milli içeceği her ne kadar ayran olsa da, içki kullanan tüketicilerin sayısının da çok az olmadığı bir gerçek! İçki içmeyi bir yaşam biçimi ve özel bir keyif haline getirmiş sevgili erkeklere, sıra dışı bir hediye hazırlamak ister misiniz? Üzerine isim ve mesaj yazılabilen viski şişesi ile, göze çok hoş görünen bir içki şişesi tasarlayabilirsiniz! İki farklı modeli bulunan Kişiye Özel Viski Şişesini kişiye özel hale getirebilmeniz için bu modellerden birini seçmeniz ve gerekli alanları doldurmanız gerekiyor! Kişiye Özel Viski Şişesi, erkeğe verilebilecek en güzel hediyelerden biri!

Erkek Hediyeleri & Kişiye Özel Matara Seti

babalar Günü Hediyesi
Erkek Arkadaşınız ya da eşiniz piknikte mangal yapmaya çok mu hevesli? Gelin bu keyfini ikiye katlayacak özel bir Doğum Günü Hediyesi verin. nasıl mı? Kişiye Özel matara Seti ile! Sevgiliniz Kişiye Özel Matarasını piknikte, plajda asla yanından ayırmak istemeyecektir. Özel kutusu içerisinde ve paslanmaz çelikten üretilmiş olan son derece kaliteli Kişiye Özel Matara Seti iyi bir Doğum Günü Hediyesi olabilir. Üstelik bu özel matara seti tamamen kişiye özel! vermiş olduğum linkte "Sepete Ekle" butonu üzerinde yer alan kutucuğa Erkek Sevgilinizin adını ve soy adını ekleterek bu ürünü tamamen sevgilinize özel bir hale getirebilirsiniz. Kişiye Özel Matara Seti içerisinde neler var? Sevgilinizin adına düzenlenmiş olan paslanmaz çelikten bir adet matara, 2 adet yine paslanmaz çelikten bardak ve 1 adet de doldurma hunisi. Hepsi şık bir hediye kutusu içerisinde sizleri bekliyor. Doğum Gününde, sevgiliniz farklı, ilginç ve tamamen kişiye özel bir hediye düşünüyorsanız Kişiye Özel Matara Seti dikkatinizi çekebilir.

İstanbul Silueti Özel Mesajlı Duvar Saati

sevgili için hediye önerileri
Çok fazla duvar saati önerdiğimin farkındayım ama, son olarak İstanbul temalı veya İstanbul'un eşsiz silüetinin üzerinde basılı olduğu, kendi özel mesajınızı üzerine yazdırabileceğiniz, harika bir duvar saati tavsiye etmek istiyorum. Bazı arkadaşlarımız için şunu belirtmek istiyorum; Yaşadığımız toplumun gelenek ve göreneklerini de göz önünde bulundurursak, sevgilinize alacağınız hediyenin, sevgilinizi ailesi içerisinde sıkıntıya sokmayacak türden bir hediye olması gerektiği kanısındayım. Bir çok aile, sevgililik ilişkisi söz veya nişan gibi bir resmiyete dökülmedikçe sevgiliniz ile aranızdaki ilişkiyi tasvip etmeyebilir. Bu yüzden Doğum Gününde sevgilinize alacağınız hediye üzerinde, belki özel bir sözünüz veya aşk mesajınızın bulunması kız arkadaşınızı ailesine karşı zor duruma düşürebilir. Özellikle buna çok dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Mesela görmüş olduğunuz bu şık duvar saati, sizin ve sevgiliniz için bu anlamda iyi bir hediye seçeneği olabilir. Bu ürünü de Doğum Günü için hediye tavsiyelerim arasına büyük bir zevkle ekliyorum.

Erkek Hediye Önerisi & Kişiye Özel Metal Sigara Tabakası

erkek hediyeleri
Özellikle sigara içen erkekler için düşünülebilecek bir hediye olan sigara tabakası sıradan sigara tabakasından çok farklı, çünkü tamamen isme özel olarak hazırlanıyor. Kişiye Özel Metal Sigara Tabakası ile sigara kullanıcıları artık sigara dallarını bu özel tabaka içerisine yerleştirecek ve bu hediyenizi asla yanlarından ayırmak istemeyecekler. İsmine özel olarak hazırlanmış olan bu özel tabakayı armağan ettiğinizde sevgiliniz ya da sigara içen yakınlarınız bu ürünü çok sevecekler. Üzerine hediye edeceğiniz kişinin isim ve soy ismini yazdırarak bu tabakayı kişiye özel hale getirebilir uzun yıllark kullanılabilecek çok özel bir hediye verebilirsiniz. Bu ürünü kişiye özel hale getirmek için ilgili kutucuğa ismi girmeniz gerekmekte. Şık görünümlü ve paslanmaz sacdan üretilen Kişiye Özel Metal Sigara Tabakası standart 1 paket sigarayı içerisinde kırılmadan bükülmeden muhafaza edebiliyor. Değişik doğum günü hediyesi düşünenler, fiyatı ile de oldukça uygun olan Kişiye Özel Metal Sigara Tabakasını düşünebilirler. 

İsme Özel ve Bankta oturan Mutlu Çift

Sevgiliye Hediye Önerileri
Zannedersem Erkek sevgilinizin yaklaşan doğum Günü için bu sihirli kupalar çok ses getirecek. O yüzden farklı tasarımlardaki sihirli kupalardan bol miktarda eklemek istedim. Bu seferki sihirli kupa üzerinde, romantik bir akşam vakti bankta oturan ve açık gökyüzündeki yıldızları seyre koyulan mutlu çiftlerimiz var. Bu mutlu çift kimler tahmin edin bakalım? Cevabı çok zor olmasa gerek:) Bu sihirli kupa da yine, isme özel bir kupadır. Sizin ve sevgilinizin ismi ve sizin Doğum Günü için sevgilinize içinizden gelen, en güzel duygularınızın yer aldığı özel mesajınızı taşıyacak olan bu şık kupa, Doğum Günü için çok güzel bir erkek veya bayan hediyesi...

Erkeğe Kişiye Özel Hediyeler & Kendi Tasarımınız Kol Saati

Kişiye Özel Hediyeler
Kişiye özel hediye önerilerimden biri, hayal gücünüz ile hayat bulacak olan bu muhteşem tasarımlı bay ve bayan modelleri ayrı ayrı kol saati. Düşünebiliyor musunuz, kordonun malzemesini, rengini, saatin içerisindeki yazıları ve fotoğraflarınız tamamen sizin tercihlerinize ve yaratıcılığınıza bağlı. Bir hediyenin kişiselleştirilebiliyor olması bile tek başına o hediyenin güzel bir hediye olduğunun göstergesidir. Bu kol saati de bu anlamda çok özel bir kol saatidir. Bu hediyeyi özel ve güzel kılan diğer bir neden ise, hediyenin kendisi kadar, hediyenin içerisinde olduğu hediye kutusu da çok önemlidir. Bu saatin kendine özel bir hediye kutusu bulunmaktadır ve hediye bu anlamda da çok özel ve güzel bir hediye.

Erkeğe Özel Hediyeler & Kişiye özel Mesajlı Masa saati

Sevgili için kişiye özel hediye
İsme özel olarak hazırlanmış ve kendi mesajınızdan oluşan hediyeler, her zaman benim dikkatimi çekmiştir ve bana göre bu tip hediyeler inanılmaz güzel hediyelerdir. Özelleştirilmiş hediyeler üzerinde size ait izler bulunmaktadır ve bu, o hediyeyi değerli kılmaya yeter bir nedendir. Doğum Gününde veya sevgilinizin doğum gününde, Sevgiliniz ile en çok dinlediğiniz bir şarkının sözleri veya sevgiliniz için yazdığınız bir şiir, sevgiliniz ile aranızdaki belkide kimsenin anlamını çözemeyeceği şifreli ve esprili sözler. Bunların hepsi ne kadar değerli ve güzel değil mi? Söz uçar yazı kalır demiş atalarımız. Siz de en güzel sözlerinizi ve en güzel mesajlarınızı, kalp şeklindeki içerisinde saati de bulunan bu zarif ve şeffaf cam üzerine yazdırabilirsiniz Aşkınız ve sözleriniz ölümsüzleşmiş olsun...

Doğum Günü Hediyeleri Erkek için & Fotoğraflı Kristal Küp

kişiye özel hediye
Erkeklerin hele hele çalışan erkeklerin, gömlek dışında maalesef başkaca bir giyim alternatifleri olmadığı için, erkeklere hediye aksesuar olarak, ya kravat iğnesi, ya kemer ya da görmüş olduğunuz bu şık gömlek düğmeleri hediye olarak alınabilir. Yalnız belirtmekte yarar görüyorum, görmüş olduğunuz bu şık kol düğmeleri hem gümüş, hem de tamamen isme özel hazırlanabilen bir ürün. Biraz ukalalık olacak ama hediye iyi çok güzel de, isme özel hediye tabiri ne demek? Sadece sevgilinizin isminin yer aldığı ve sevgilinizin kendini daha da özel hissettiği hediye türüdür. Hediye çeşitleri içerisinde kesinlikle en özel olanları, kişiye özel hediyelerdir. Siz de, Doğum Günü için ,sevgiliniz erkeğe güzel bir hediye düşünüyorsanız, bu şık kol düğmeleri ilginizi çekebilir.

Erkek için İsme Özel Hediye Önerisi & İsme özel Kravat İğnesi

erkek için kişiye özel hediye
Doğum gününde erkek sevgilinize alabileceğiniz çok özel ve romantik bir hediye önerim daha var. Ne mi? Hemen hediyenin detaylarını vereyim: Sevgiliniz kravat kullanan birisi mi? Eğer cevabınız evet ise, bu hediye, Doğum Günü için erkek sevgilinize alınabilecek en güzel hediye. Hediyenin çok özel olmasının nedeni ise, erkek arkadaşınızın isminin baş harfleri kravat iğnesine işleniyor. İnanın erkek arkadaşınız veya eşini,z bu kişiye özel hediye olan kravat iğnesini alınca ve kendi isminin baş harfini gördüğünde çok duygulanacak ve çok mutlu olacaktır. Erkekler için doğum günü hediyesi ne alınır diye günlerdir arama tarama çalışması yapıyorsanız buna artık bir son verin çünkü güzel bir erkek hediyesi görüyorsunuz şu an!

Erkek için Doğum Günü Hediyesi & Kişiye Özel Hediye Seti

Kişiye Özel Hediye Seti
Doğum Günü için erkek arkadaşınıza, öyle bir hediye vereceksiniz ki, bu hediye hem onun adına bir hediye olacak, yani çok özel bir hediye olacak, hem de erkek sevgilinizin, ihtiyacı olan her şey bu hediyenin içerisinde bulunacak. Kişiye özel kalem, kartvizitlik ve anahtarlık, Doğum Gününün en çok konuşulacak hediyesi olacak. Yaş günü için bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri. Erkek için Doğum Günü hediyesi almak, kadınlara hediye almaktan daha zordur. Çünkü kadınlar birçok aksesuar kullanırken erkeklerin kullandığı aksesuar sayısı maalesef çok sınırlıdır. Bunların en başında gelenleri kaliteli ve şık bir kalem, iş ilişkisinden dolayı temin ettiği kartvizitleri saklayacağı bir kartvizitlik; ev, araba ve ofisinin anahtarlarına bir arada ulaşabileceği şık bir anahtarlıktır. Kişiye Özel Hediye Seti tüm bu aksesuarları içermekle kalmıyor, her birinin üzerinde sahibinin isim ve soy ismini içeriyor. Dolayısıyla Kişiye Özel Hediye Setinin içindeki kalemi, anahtarlığı ve kartvizitliği kullanan beyefendinin prestiji tavan yapıyor.

Erkek için Doğum Günü Hediyesi & Kişiye Özel Deri Cüzdan

kişiye özel hediye
Erkek sevgilinize yaklaşan doğum Günü için kalıcı ve çok özel bir hediye vermek ister misiniz? Kişiye yani isme özel olarak hazırlanacak bu şık deri cüzdan erkek arkadaşınızın, yani biricik sevgilinizin en vazgeçilmez özel eşyası olacaktır. Malumunuz üzere, bayanlara kıyasla, erkeklere takı aksesuar hediye yelpazesi oldukça zayıf olduğu için, şayet doğum günü için bir erkek aksesuarı düşünüyorsanız, bence kişiselleştirilmiş olan ve erkek sevgilinizin üzerinde ismini ve isminin baş harflerini taşıyan bu şık deri cüzdanı, doğum günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Oldukça şık ve çok güzel bir hediye olacağı düşüncesindeyim.

Erkek için Doğum Günü Hediyesi & Kişiye Özel Ahşap Kaplama Kartvizitlik

erkek için kişiye özel hediye
Yaşadığımız çağda her şey görsellik, daha doğrusu iyi görünme ve iyi bir imaj oluşturma üzerine kuruludur. Bu durum iş hayatında iyice kendisini hissettirir. Marka oluşturma ve bu oluşturulan markanın istikrarlı bir şekilde büyütülmesi için profesyonel çalışmalar yürütülür. İş hayatında yer alan insanlar için de durum aynen markalaşma çabalarındaki gibidir. İnsanlar da bir nevi markalaşmaya çaba gösterirler. Mesela bir iş yeri ile, herhangi bir pozisyon için iş görüşmesine gittiğinizde, söz konusu iş yeri, sizi konuşmanızdan tutun da, kılık kıyafetinize varıncaya kadar, hatta kullandığınız cep telefonu, kullandığınız parfüme kadar, bir çok özelliğiniz ile puanlamaya çalışır. Bu durum için ben koca bir maalesef demek istiyorum. Neyse, erkek arkadaşınıza yaklaşan doğum günü için, kendi ismine özel ahşap bir kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Sevgiliniz iş yaşamında artık, cüzdanından buruş buruş olan kartvizitini çıkarmak yerine, özel kutusu içerisinde, gıcır gıcır kartvizitini taşıyabilecek. Doğum günü için erkek hediyesi arayanlara ve kişiye özel hediye düşünenlere bu ürünü tavsiye ediyorum.

Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan Model 2Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan Model 3Kişiye Özel Gerçek Deri Cüzdan Model 1
Tekerlek Tasarımlı Duvar SaatiErkeğe hediyelerSevgiliye Özel Cam Duvar Saati
Kişiye Özel Film Şeridi Ürünler Adını Taşlara YazdımSevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak
Ahşap Çerçeveli Doğal Taş BaskıKişiye Özel Ahşap Çerçeveli Taş BaskıSevgiliye Özel Ahşap Lazer İşlemeli Çerçeve
Minyatür SaatlerSeni Düşünüyorum Cam Duvar SaatiKişiye Özel Notlu Duvar Saati
Kişiye Özel Fotoblog Duvar SaatiKişiye Özel Ahşap Ofis SetiKişiye Özel Köstekli Saat
Fotoğraf Makinesi Görünümlü Çalar SaatNeptün Seyahat ve Masa Saati Ters Kol Saati
hediye